8 КВІТНЯ – РІЧНИЦЯ ЗАГИБЕЛІ В ІРАКУ УКРАЇНСЬКОГО ЖУРНАЛІСТА ТАРАСА ПРО
04/05/2004 | Майдан-ІНФОРМ
8 квітня 2004 року (четвер) о 12-00 низка громадських організацій біля посольства США в Україні (вул. Юрія Коцюбинського, 10) пом’яне журналіста Тараса Процюка, який рік тому загинув у Багдаді від рук американських солдатів. Учасники поминок не матимуть жодної партійної символіки і не виголошуватимуть жодних промов. Гасла: “Тарасе, ми пам’ятаємо” і “Буш, ми пам’ятаємо”.
Інформація для довідок за телефоном 220 11 36 (Інститут “Республіка”).
Інформація для довідок за телефоном 220 11 36 (Інститут “Республіка”).
Відповіді
2004.04.05 | Дмитро-не-Корч.
Re: 8 КВІТНЯ – РІЧНИЦЯ ЗАГИБЕЛІ В ІРАКУ УКРАЇНСЬКОГО ЖУРНАЛІСТА ТАРАСА
Чи будуть ще заходи? Чи буде яка панихида. Якщо так то де й коли?2004.04.05 | ANТ
ЯК ДІСТАТИСЬ: КАРТА
http://ub.org.ua/images/20040408.jpg
2004.04.06 | настрадамус
ЖИЛ ЗА КАРДОНОМ РАБОТАЛ НА ИНОЗЕМЦЕВ
Его смерть используют кучьмисты для антизападной пропаганды в народе.2004.04.06 | Roo
Re: Мав друзів у Києві
настрадамус пише:> Его смерть используют кучьмисты для антизападной пропаганды в народе.
Це так, мабуть, складно: відділити мух від котлет. Але може спробуємо?
Те, що фактом загибелі журналіста-українця від американського снаряду легко можна маніпулувати у руслі сдпу(о)шної пропаганди та контрпропаганди, не викликає сумніву.
Але не викликає сумніву й те, що Тарас Процюк мав добрих друзів у Києві. І для них його загибель - особистий біль.
В оголошенні про захід 8 квітня чітко сказано, що відбудеться він без прапорів та якихось інших партійних ознак. Це значить, що організатори передбачають можливість маніпуляцій і намагаються зробити максимум можливого, аби перешкодити інсинуаціям.
2004.04.06 | Englishman
Durdom.
"Kuch'misty" nastojali na otpravke ukrainskogo kontingenta v Irak toje v celyah antizapadnoj propagandy?2004.04.06 | Skapirus
Нагадаю, що Тарас Процюк був одним з учасників Форуму Майдану
http://maidan.org.ua/static/mai/1049896370.html2004.04.06 | ANТ
Прийди з фогографією ТАРАСА!
фото можна скачати тут:http://photofile.ru/default/do?aid=96984
2004.04.07 | настрадамус
Прийди с фото и покаж дулю штатам ! (-)
2004.04.06 | Я
"Буш, ми пам’ятаємо" - бред
У Брехта есть замечательная фраза. "Если ты хочешь, чтобы война кормила тебя хлебом, ты должен кормить ее мясом".Тарас был журналистом и ел хлеб войны. Он не был малюткой, которого обманом послали в Ирак или которому не дали выехать, когда там стало опасно. Он шел на риск сознательно и трезво. Он пошел туда по доброй воле, выполняя свой долг журналиста, и - да, да - добытчика средств для семьи. Долг мужчины, если хотите.
У мужчин продолжительность жизни ниже чем у женщин. Во все времена и у всех народов. Именно из-за подобных случаев. Тарас, сдается мне был мужчиной, не так ли?
Больно когда гибнет человек, с которым был знаком, хоть и на форуме. Но глупо осуждать Буша за его гибель - все равно что злиться на речку, если твой друг утонет, или на зиму, если он замерзнет. Давайте тогда речку расстреляем, а зиму повесим.
2004.04.06 | Roo
Re: "Буш, ми пам’ятаємо" - бред
Я пише:> Больно когда гибнет человек, с которым был знаком, хоть и на форуме. Но глупо осуждать Буша за его гибель - все равно что злиться на речку, если твой друг утонет, или на зиму, если он замерзнет. Давайте тогда речку расстреляем, а зиму повесим.
Якби за гасло були б взяті такі, наприклад, слова: "Буше, ми звинувачуємо особисто тебе за те, що ти вбиваєш на своїх війнах наших друзів-українців", або щось подібне, то подібна логіка була б слушною.
Але текст зовсім інший. У ньому - емоція суму і уособлення прикрощів війни. Гасло з точки зору безкінечної теми "війна і чоловіки-професіонали" не несе само по собі некоректності, і шукати глибоких підтекстів - воля тих, хто хоче цим займатися. Буш, ми пам'ятаємо.
2004.04.06 | Я
Тогда пусть будет еще и другой лозунг -"Хусейне, ми пам'ятаємо!"
> і шукати глибоких підтекстів - воля тих, хто хоче цим займатисяА такие найдутся, еще и как. Потому что...
>Але текст зовсім інший. У ньому - емоція суму і уособлення прикрощів війни.
... потому что у человека почитавшего такой плакат, очень даже легко выстраивается в голове ассоциация - "сум й прикрощі війни" - Буш - "америкосы" - американский-зять-Ющенко- оппозиция - фронда-тех-же-самые-воры-только-рвущиеся-к-власти.
Не верите? Проверьте. Найдите челоека, не знаючщего кто такой Процюк (таких полным полно), покажите ему лозунг "Буш, ми пам’ятаємо" вкупе с антивеоенніми лозунгами на поминках у американского посольства и спросите, какие у него/нее ассоциации возникнут. Будете удивлены.
В общем - здрасти, новенькие грабли.
> Те, що фактом загибелі журналіста-українця від американського снаряду легко можна маніпулувати у руслі сдпу(о)шної пропаганди та контрпропаганди, не викликає сумніву
Если "можна", то так манипуляции и будут, будьте уверены. Зачем же еще и помогать им в этом
2004.04.06 | www
Re: Тогда пусть будет еще и другой лозунг -"Хусейне, ми пам'ятаємо!"
Я пише:> ... потому что у человека почитавшего такой плакат, очень даже легко выстраивается в голове ассоциация - "сум й прикрощі війни" - Буш - "америкосы" - американский-зять-Ющенко- оппозиция - фронда-тех-же-самые-воры-только-рвущиеся-к-власти.
Мені по-барабану передвиборчі іміджі будь-яких політиків, в тому числі і Ющенка. Тим паче, що він, як і Кучма, відповідальний за посилку українців на іракську війну (він за це голосував!). А те, що у смерті Тараса, як і українця Руслана Андрощука, вбитого сьогодні в Ель-Куті, винні не американський танкіст і не іракський шиїт, а та людина, яка розв'язала війну - Буш - безсумнівно. Причому роз'язала без достатніх підстав, обманюючи громадськість. Вже й Колін Пауел заявив, що у них не було данних про зброю масового знищення в Іраку.
Чи так це, чи ні, спитайте у іспанців, які не хочуть більше жертв і виводять свої війська з Іраку (до речі, певен, що в Іспанії теж будуть антивоєнні акції 8 квітня, адже разом з Тарасом вбили іспанського оператора). Спитайте у англійців, спитайте в учасників антивоєнних демонстрацій в США або у того ж Сороса: хто винен у смерті не лише журналістів, не лише мирних і не мирних іракців, але й у сотнях смертей американських англійських та іспанських солдатів?
І що, Ющенко ще не став президентом, а його не можна не тільки критикувати, а й робити будь-що, що вірогідно може кинути (а може й не кинути)тінь на месію? Нічого собі початочок!
2004.04.06 | Мінор
Блін, хлопці, а я не знаю чи туди йти.
Страшенно шкода Тараса. Але, чорт забирай, я знаю ЯК про це розповість Кисєльов і Піховшек. Думаю Тарас, знаючи його погляди з нашого ж форуму, був би проти того, щоб підігрувати цим підарасам.2004.04.06 | www
Re: Блін, хлопці, а я не знаю чи туди йти.
Йти чи не йти - совість підкаже. Чи, можливо, Тарас сам поліз на смерть, щоб підіграти цим підарасам?2004.04.07 | Стопудів
Я в шоці
Та насрать на Що може бути? тощо. Просто прийти. Якщо хочете, женіть цих підарасів (якщо вони будуть з камерами) нафіг - без вашої згоди вони не мають права вас знімати.2004.04.07 | Михайло Свистович
А я піду не вагаючись.
Я знав Тараса року так з 1991-го, і все інше мені по фіг, хто і як це покаже.Взагалі ніхто і ніколи не зможе зіпсувати нічий імідж, якщо особа, що дбає за імідж, поводить себе зрозуміло, прозоро і відкрито.
Ніхто не зміг зіпсувати наш імідж в 1990-му, ніхто не зможе це зробити в Ірпені, ніхто не зміг би зробити цього й щодо опозиції, якби вона сама була біла і пухнаста. Хочуть іміджу - хай на нього працюють, не хочуть - хто їм лікар? До чого тут Тарас?
2004.04.07 | Роман ShaRP
На жаль, не зможу прийти.
Але душею я з вами.2004.04.07 | Ок
Ім можна також писати і не лише до Києва
http://usinfo.usemb.kiev.ua/feedback_ukr.html2004.04.07 | Skapirus
Роздвоєння акції. Але встигнути можна
Спільнота "Журналістська солідарність" journsolid@yahoo.com повідомила, що вони теж проводять акцію, присвячену пам"яті Олександра Кривенка і Тараса Процюка.В ході акції всі, хто схоче, зможуть запалити свічки і покласти квіти.
Формат акції - інформаційний пікет під Спілкою Журналістів (вул. Хрещатик, 27а). Час проведення - 8 квітня 2004 року з 12.00 до 20.00.
Співучасть в акції: КНМП, Національна Спілка журналістів України
Спільнота "Журналістська солідарність" – неформальне неієрархічно організоване позапартійне середовище студентів-журналістів і тих, хто працює і стажується у ЗМІ. Ми, представники спільноти, не називаємо своїх імен, щоб зняти питання в реалізації амбіцій чи розкрутці когось із нас.
Спільнота "Журналістська солідарність" провела ряд акцій у 2002 році – пікет на Майдані Незалежності пам"яті Георгія Гонгадзе (16 вересня), пікет у Львові та Києві "Журналісти – одної крові" (початок жовтня) та акцію "Журналісти-не мавпи", що відбулася у Верховній Раді під час слухань з питань свободи преси 4 грудня.