Щось не чути КВУ
08/03/2004 | Ігор Немашкало
Вже вибори почалися, а цієї шпигунсько-грантоїдської організації щось не чути. Аж дивно. Це ж начебто її спеціалізація. Чи грантодавці нарешті зрозуміли з ким мають справу та перекрили кисень? Взагалі великою мірою українська революція тримається на західних багнетах. Хто фінансує усі ці молодіжні організації? Зрозуміло ж, що вони бешкетують та борюкаються з Кучмою та Януковичем не у вільний від роботи час і не на власний кошт. Це революціонери-професіонали, яких хтось підтримує фінансово. Звичайно, хотілося б помилитися. Та чи вийде? Може Гладчук не такий? Принаймні, як і відробляє він якісь гранти, то робить це чесно, з душею. А трапляються такі заформалізовані ненажери.
Відповіді
2004.08.03 | Ігор Немашкало
КВУ - Комітет виборців України, як хто не знає
Колись знайшов цілого сайта з компроматом на них. Головна думка там, шо керівники цієї організації, що працює на англійські гроші, спритно витрушує з англічан гроші. Ще щось таке там було, досить переконливе.2004.08.03 | WWW.ZAKON.KS.UA
Re: КВУ - Комітет виборців України, як хто не знає
Ще не зрозумілим є їх безвідповідальністьстосовно обміну банерами - запитував їх про це неодноразово
Не чую відповіді Д. Білого
Діментію, що там у Вас трапилося?
Нема команди? Дай відповідь.
Сергій.
2004.08.03 | Тестер
Re: Щось не чути КВУ
У Немашкала почалась шпіономанія. Напевне Путіна наслухався ..."тримається на західних багнетах".
Ти мабуть не трошки, але добре, чи "поїхав", чи "ох...в".
Бідний хлопець...
Ігор Немашкало пише:
> Вже вибори почалися, а цієї шпигунсько-грантоїдської організації щось не чути. Аж дивно. Це ж начебто її спеціалізація. Чи грантодавці нарешті зрозуміли з ким мають справу та перекрили кисень? Взагалі великою мірою українська революція тримається на західних багнетах. Хто фінансує усі ці молодіжні організації? Зрозуміло ж, що вони бешкетують та борюкаються з Кучмою та Януковичем не у вільний від роботи час і не на власний кошт. Це революціонери-професіонали, яких хтось підтримує фінансово. Звичайно, хотілося б помилитися. Та чи вийде? Може Гладчук не такий? Принаймні, як і відробляє він якісь гранти, то робить це чесно, з душею. А трапляються такі заформалізовані ненажери.
2004.08.03 | Ігор Немашкало
До чого тут Путін?
Використання штучних громадських організацій є поширеним засобом слідкування за країною. Значно більш дешевим ніж залучати доморощених спеців. Щоб поставити до роботи американця слідкувати за розвитком подій в Україні, нехай навіть легально, йому треба платити стільки, скільки усьому тому КВУ. Ще й пенсію потім платити чи якісь соціальні витрати. Те ж з англійцями. А наші за набагато менші гроші будуть раді й щасливі писати звіти. І в країні не чужі, легше носа всюди тикнути. Про це і Пінчук писав, що в США пильно слідкують за такими організаціями, які існують на закордонні гроші, і час від часу виявляють шпигунські чи підривні.Західні багнети це такий вислів. Звичайно це не багнети, а гроші. А на які гроші на Вашу думку існує переваджа кількість тих молодіжних і інших організацій? На західні гранти. Наше населення не стане їх фінансувати. Он Свистович каже - воно, навіть найрозвинутіші, встромлені в політику, чорнової роботи не хочуть робити, а то вони гроші будуть давати... Шукай дурня. То і виходить, що вся українська революція тримається не на вітчизняних, а на закордонних ресурсах. Вона штучна, привнесена.
2004.08.03 | Тестер
Re: Ми розмовляємо на різних мовах, як не дивно
Про яку революцію, власне йдеться.Якщо про спротив режиму Кучми, то це не революція.
Та її і на початку 90-х не було. "Заговорили" її письменники-романтики та 60тидесятники політичні. Не зорієтувались.
Відбувся плавний "перехват" влади від комуністів до комунобандитів.
Ось і вся "революція".
І з Московського центру в Київський із значно слабшою залежністю від Москви. Кождий почав "дерибанити" на своїй території.
"Захід підтримує революцію" - це просто "бред".
Мене, наприклад, влаштовує незалежна Україна як держава. Але не її влада - корумпована, нечесна, бандитська!
Невже не зрозуміло, що Захід хоче мати демократичного і поважного сусіда.
2004.08.03 | Ігор Немашкало
З оцінкою революції згоден
Тестер пише:> Про яку революцію, власне йдеться.
> Якщо про спротив режиму Кучми, то це не революція.
Так, строго кажучи, це не революція. Це просто спроби побудувати сякі-такі елементи демократії. Оскільки у нас їх не було і не було досвіду як їх побудувати, у заходу не було надії, що ми зможемо. Побоюючись реставрації соціалізму, вони почали допомагати, виділяти гроші. У нас завелися діячі, які навчилися засвоювати ці гроші. З якою ефективністю вони їх використовують, залежить від обставин і від особистостей. Найчастіше і найбільше проїдають і привласнюють.
Це якийсь своєрідний буржуйський варіант "Як важко бути богом" Стругацьких. Народ сам повинен навчитися і виплекати демократію. Ця штучна, привнесена, експортована демократія неефективна і оманлива. Її уособлює КВУ та можливо Гладчук зі своєю молоддю, хоча напевно я це не знаю, бо малознайомий з цією організацією. Поки є західні гроші, доти вони бешкетують і демократничають, як тільки гроші припиняться, припиниться і демократія. А захід ось ось зрозуміє, що соціалізм в нас вже не поновиться, а бандюки не несуть для заходу небезпеки. Навпаки допомагають економічно кабалити народи. І хто тоді залишиться на боці демократії? Купка маргіналів і Свистович.
Що робити, не скажу. Знаю тільки, що не треба дуже славословити і рекламувати ті грантоїдські організації і більше спиратися на власні, внутрішні сили.
2004.08.03 | casesensitive
вас не "Максим" зовут, случайно? (-)
2004.08.03 | Скептик
"Слухайте" сюди:
http://www.polit.com.ua2004.08.03 | Ігор Немашкало
Про сайт квушників я знаю
Їх не чути в газетах, на телебаченні. Може тому, що вони стали проющенківські. Дійсно я подивився сайта, він наче якийсь необ'єктивний, на боці опозиції. Дивно, адже така організація замислювалася як нейтральна. Хоча можливо саме об'єктивне висвітленння є таким, що не на користь Януковича.2004.08.03 | рол
Re: Щось не чути КВУ
Уже слышно:). Черновецкий (член фракции "Наша Украина") уже подает в суд на КВУ, а КВУ огрызается по этому поводуОб этом здесь
http://www2.pravda.com.ua
2004.08.04 | Pavlo Z.
Як на мене, роблема проста як лом: є Кучма, кучмізм і є ті, хто
хочуть кінця цього десятилітнього кошмару. Я - в числі других. КВУ, Гладчук й інші неформали - теж. Подібні виступи проти них, а тим більше використання у цих виступах кучмістської лексики й "аргументів" є свідомою чи несвідомою грою за Кучму.Коли ти послизнувся і впав у калюжу лицем - будеш відмовлятися від серветок, що тобі пропонують перехожі?
2004.08.04 | Ігор Немашкало
Проблеми залишаються
Адже тому і складно перемогти кучмістів, що проти них самі серветки. Купка маргіналів і купка грантоїдів, борців за західні гроші. Народ з його знаменитими вилами-трійчатоми відсторонений від боротьби за своє щасливе майбутнє, не готовий до цього. Саме тому такі великі ризики, що волевиявлення може бути розчавлене адмінресурсом.Навіть якщо "Боги" переможуть на західні гроші, незрозуміло як то воно буде, бо не існує в народі кадрів ангелів, радше та легше знайдуться якісь нові чи перелицьовані старі чорти. Хтось казав, що якщо ти сам звільнишся, то ти звільнишся, а якщо тебе звільнять, ти потрапив до нового полону.
Без широкого народного руху самими грантоїдами та їх кумедними витівками кучмізм не переможеш.
І що значить гра на Кучму? Коли хтось каже, що якийсь гравець у команді ненадійний чи краще мати доморощених талантів, хіба це заважає команді грати? Критику треба мати чи ще до жаданої перемоги перетворювати опозицію в зону без критики, роздумів? Дісно мати квушників та Гладчука за безпомилкових богів?
2004.08.04 | Pavlo Z.
Re: Проблеми залишаються
Я не ставлю ні КВУ, ні опозицію, ні себе, ні Вас поза критикою і вважаю всіх смертними, а не богами. Я просто прихильник конструктивної критики: критикуй, пропонуй, АЛЕ НЕ КОМУСЬ, А СОБІ в першу чергу. Знаходь собі місце і ДІЙ відповідно до альтернативи, яку пропонуєш. НаприкладІгор Немашкало пише:
> Народ з його знаменитими вилами-трійчатоми відсторонений від боротьби за своє щасливе майбутнє, не готовий до цього. Саме тому такі великі ризики, що волевиявлення може бути розчавлене адмінресурсом.
"Беріть вила", переконуйте інших це зробити, організовуйте їх, розробляйте чіткий план дій, забезпечте їх та свою безпеку...
> Навіть якщо "Боги" переможуть на західні гроші, незрозуміло як то воно буде, бо не існує в народі кадрів ангелів, радше та легше знайдуться якісь нові чи перелицьовані старі чорти. Хтось казав, що якщо ти сам звільнишся, то ти звільнишся, а якщо тебе звільнять, ти потрапив до нового полону.
Жодна революція не робиться без забезпечення - потрібна преса, транспорт, зв'язок, революціонери врешті решт інколи хочуть їсти, а їжу треба купувати. Для вього цього потрібні гроші. Можна грабувати банки - як це робили більшовики, а можна користатися й іншими - легальними ресурсами.
> Без широкого народного руху самими грантоїдами та їх кумедними витівками кучмізм не переможеш.
Організовуйте цей рух чи хоча б спробуйте зробити його спочатку в своєму кварталі чи районі.
2004.08.04 | Ігор Немашкало
На вила теж гроші потрібні
Але ні захід ні народ не дає їх. Є ще можливість зробити революцію чи демократизацію фінансово вигідною чи комерційним заходом. Як це є в квушників. Та в мене це не виходить, не виходить стати революціонером(демократизатором)-професіоналом. А революціонером-маргіналом не маю бажання. Може тому і нервую? А чи є третій шлях? Щоб революціонером-аматором, але не маргіналом. Для цього мабуть і треба широкий рух, тоді маргінальність революціонерів-аматорів щезне, бо їх буде багато, то це будуть не якісь диваки, а поширене явище. Але для цього мабуть сама ситуація повинна розбуркати народ. Галасом та біганням попід вікнами з гаслами його не розбуркаєш.2004.08.04 | Тестер
Re: Чути! Чути! Ось почитайте
http://www.context-ua.com/articles/interview/49993.html