МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Реформа, підступність режиму і Мороза.У чому суть 300 і 226 гол.

12/05/2004 | Максим’як
Реформа, підступність режиму і Мороза. У чому суть 300 і 226 голосів.

Перший варіант вже обговорено, коли приймається реформа із обмеженнями повноважень президента і Ющенко фізично знищується ще до президентських виборів 26 грудня 2004 року.(див.: http://www2.maidan.org.ua/n/free/1102173845 )


Але біда у тому, що політреформу у Верховній Раді будуть протягувати у будь-якому випадку і на фоні невизнання Кучмою ні рішення Верховного Суду, ні рішень Верховної Ради і у цьому руслі наполегливо буде працювати Мороз.

Луценко говорить, що вже йде до домовленості і у вівторок буде нова спроба за щось голосувати. Зрозуміло, що соціалістів не цікавлять інші питання, крім замовленої АП політреформи і невиконання цього замовлення соціалістами перед Медведчуком.

У виступі Мороза вчора у Верховній раді спостерігалися розлюченість і роздратування, що не вдалося обдурити "Силу народу".

Я можу здогадуватися, що зараз Мороз схиляє Ющенка на новий варіант голосування за реформу у Верховній Раді. Суть цього варіанту полягає у датах введення політреформи, типу, робимо, так як домовилися – голосуємо за реформу, а вводимо її з 1 січня 2006 року і, як каже Луценко, рік Ющенку буде достатньо, щоб навести порядок із корупцією і усуненням старої влади. Я переконаний, що він є нещирий, більше - просто бреше.

Проблема реформи полягає у тому, що за неї має проголосувати 300 голосів у Верховній Раді, а їх не має без Нашої України. І після того, як обдурений Ющенко підтримає політреформу, у Верховній Раді через день відбудеться друге голосування, про терміни введення політреформи і для цього вже не потрібно буде 300 голосів, бо це не зміни до Конституції, а всього 226 голосів, які разом із недобитками більшості, комуністами і соціалістами легко набираються у Верховній Раді. І датою введення політрефоми може стати вже 1 січня 2005 року, або взагалі 10 чи 15 грудня 2004.

Ющенко знімає з себе єдиний надійний захист від фізичного знищення, проголосувавши за реформу, відкриває Морозу шлях до участі у переголосування 26 грудня 2004. Тому Мороз так наполегливо вдався у суботу до цинічних звинувачень Ющенка і невідомих домовненостей із хворим Ющенком без посередників, на які він посилався. Хоч існує всім відома угода між СПУ і „Силою народу”, підписана Морозом, де реформа примається після президентських виборів до 1 січня 2005 року. І зрозуміла логіка всім тут – якщо не має виборів президента, то ї не буде ніколи підтримана Ющенком політреформа, але на цю логіку тупо плює Мороз і вдає із себе повного недоумка, що не розуміє, що тоді ця політреформа буде для Кучми, Мороза і Медведчука.

Як би це не було, але ясно одне, що політреформа потребує 300 голосів у Верховній Раді, а введення її у дію потребує тільки 226.

Сьогодні режим Кучми має єдиний шлях до перемоги – фізично знищити Віктора Ющенка, але без політреформи цей шлях для режиму є просто самовбивством і ніколи не преведе до реформи. Тому формула режиму проста - спочатку політреформа, а потім знищення Ющенка.

Відповіді

  • 2004.12.05 | Петр Тарасевич

    Re: Реформа, підступність режиму і Мороза.У чому суть 300 і 226 гол.

    Я бы не стал так бросаться обвинениями в сторону Мороза. Если бы не было Ющенко, очень и очень многие избиратели голосовали бы именно за Мороза. И не зря - он выглядит честнее всех тех, кто остался за пределами "Нашей Украины", да и некоторых членов НУ тоже.

    Я слышу, понимаю и разделяю Ваши опасения по 300 против 226. Это реальная опасность. Однако, Ющенко подписал, что НУ будет голосовать за полтиреформу, и я сильно удивлюсь, если Ющенко не сделает этого - честные люди обычно выполняют свои обещания, чего бы это им не стоило.

    Другое дело - сроки. Это уже зависит от того, насколько откровенно, открыто и по-партнерскому смогут сегодня-завтра поговорить Ющенко и Мороз. Насколько я понимаю, договоренности с Морозом позволяют принимать политреформу и в конце декабря.

    Есть еще одна договоренность - знаменитый сговор Кучма-Янукович-Юшенко. Опять-таки, подписал - делай. Такой человек, как Ющенко, не разделяет вес своих обещаний по тому, кому он их дал. Это только я могу себе позволить сказать, что я что-то пообещал Пупкину, но Пупкин - негодяй, поэтому я свое обещание выполнять не буду. Ющенко этого не сделает, и я его в том числе и за это уважаю. Мне не нравился и не нравится текст этого сговора, но я не вижу, как его обойти - разве, что нам объявили не весь текст, или там были еще какие-нибудь договоренности. Не вижу, кроме одного факта, - Кучма сам вышел их этого сговора - в первом же предложении договора он поддержал переголосование второго тура, но после этого не раз уже категорически выступал против. Однако, если Ющенко тоже считает, что этот сговор разорван Кучмой, пусть Ющенко это заявит, пусть расскажет, что и когда Кучма сделал в разрез с этим сговором и объяснит, что это означает для отношения Ющенко к своим обязательствам. Это может быть достойным выходом из постыдного сговора середины прошлой недели.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.12.05 | Максим’як

      Re: Знаменитий "зговір" за участю Солани не пустив танки

      Знаменитий "зговір" за участю Солани не пустив танки на вулиці Києва. Є там пункт про політреформу, але не сказано, що її треба вже проводити.

      Ми прекрасно розуміємо, що вже рік, як для Кучми реформа це головний порятунок. А Ви не хочете задатися питанням: "Чому ні Мороз, ні Кучма не хочуть повірити Ющенку про рефорому після виборів?"

      Я Вам відповім: "Бо реформа, яку проведе Ющенко, як президент, буде справді реформою, а не трюком для збереження влади режиму і воне не принесе ніяких вигод ні Кучмі ні Морозу, бо реформа буде просто чесною і спрямованою на ефективну працю виконавчої влади".

      Можна багато говорити про Мороза, але було досить потивитися на розлютоване і зле обличчя Мороза, коли він у Верховній Раді звинувачував Ющенка у зриві домовленостей.

      Знаєте, мені по барабану особа-Ющенко - мене цікавить тільки усунення режиму від влади раз і на довго. Якщо Ющенко є інструментом досягнення цієї мети, то я за нього. А він є добрим інструментом, починаючи від того часу, коли він із нічого створив Нашу Україну.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.12.05 | Nicklays

        Re: Знаменитий "зговір" за участю Солани не пустив танки

        Максим’як пише:
        > Знаменитий "зговір" за участю Солани не пустив танки на вулиці Києва. Є там пункт про політреформу, але не сказано, що її треба вже проводити.
        того часу, коли він із нічого створив Нашу Україну.

        Пункт зветься прийняття політреформи у ПАКЕТІ -- це й є головна помилка Ющенко, фактично Кучма кинув його...
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2004.12.05 | Максим’як

          Re: То прошу мені пояснити, що таке пакет.

          Не думаю, що Ющенко мав на увазі те саме, що і Кучма. А Кучма через політреформу планує збереження своєї влади і режиму вцілому.


          1. Сторони підтверджують свою рішучість виключити можливість застосування сили для вирішення проблем, що виникли після другого туру виборів Президента України.

          5. Сторони закликають всі політичні сили в Україні при прийнятті рішень виходити з необхідності збереження територіальної цілісності України.


          7. Сторони дійшли згоди щодо проведення наступного засідання круглого столу після прийняття відповідного рішення Верховним Судом України.

          Заради п.1 і п.5 можна і було погодитися на слово "пакет" у тексті. якщо взагалі це не трюк чи вставка після.

          про п.7 теж не має розмови, бо Кучма кинув Солану і Кваснєвського та відмовився сідати за стіл переговорів, а поїхв терміново до Путіна.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2004.12.05 | Nicklays

            Re: То прошу мені пояснити, що таке пакет.

            4. Сторони дійшли згоди щодо прийняття в пакеті з внесенням змін до Закону "Про вибори Президента України" політичної реформи з внесенням змін до Конституції України відповідно до проекту Закону 4180 та формування на цих засадах уряду України.

            пакет унеможливлює прийняття одного закону без іншого, тобто 4180 без змін Закону про вибори.


            Максим’як пише:
            > Не думаю, що Ющенко мав на увазі те саме, що і Кучма. А Кучма через політреформу планує збереження своєї влади і режиму вцілому.

            на що Ющенко, звичайно не піде... що унеможливить відміну відкріпних посвідчень та інших узаконених способів фальсифікації
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2004.12.05 | Taras-ods

              Re: То прошу мені пояснити, що таке пакет.

              а на якій мові було підписано цю угоду?

              мені здаеться що вона була на англійській мові. Як що так, то де е угода на мові орігіналу?
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2004.12.05 | Максим’як

                Re: Заледве чи існує таке поняття, як угода.

                скоріше це протокол домовленостей досягнутий за круглим столом між сторонами за участю посередників Солани, Гризлова та Квасневського і жодного офіційного статусу він не має.

                Заледве він існує англійською мовою, бо для міжнародних сил був важливим момент звести докупи ворогуючі сторони, щоб вони про щось собі домовлялися і виключити тим самим шлях застосування сили як одною так і іншою стороною.

                Безумовно, що розвідка іноземна працює і чітко зафіксувала момент зрушення режиму на силовий варіант і тут же терміново погнали до Києва Солана і Квасневський. Переконаний, що Ющенку вони теж злили інформацію про підготовку військового перевороту в Україні, хоч ми знаємо, що Ющенко має і свою розвідку.

                Як сказав вчора на 5 каналі Сергій Іванов, генерал міліції, зрив військового нападу на майдан спричинений оприлюдненням інформації та відсутністю письмового наказу для спецзагонів.
  • 2004.12.06 | Максим’як

    Re: Ющенко згоджується підписати політреформу.

    Тоді, взагалі, виникає запитання, а для чого було потрібно стільки мук для українського народу, коли він її міг підписати ще три місяці тому чи півроку.

    Доки Ющенко буде вирішувати із Кучмою, а не слухатися народу, доти буде український народ гірко плакати від такого лідерства.

    Двічі перемогти на виборах і ще підписати рудому політреформу - це ганьба.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.12.06 | mtn

      Re: Ющенко згоджується підписати політреформу.

      Господа реформироваться необходимо, только вводить реформу нужно после парламентских выборов 2006 года, когда народ многих не пропустит в парламент, в частности коммунистов продажных и СДПУ(О)
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.12.06 | Максим’як

        Re: Та у Конституію дати не запишен!

        Тому питання введення у дію, то зовсім інше питання і потребує тільки 226 голосів.
  • 2004.12.06 | Тестер

    Re: Пане Максим"як, як Ви тут праві! Радий за Вас! (-)

  • 2004.12.06 | stesin

    При-Ду-Рок... сів грати з наперсточниками в ЇХНЮ гру...

    "Розведуть", їй бо розведуть же... :( :( :(


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".