МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Я так зрозумів, що Головатий вже не з нами?

01/04/2005 | Чучхе
Чи може я щось пропустив, і зараз відкриваю Америку?

Бо я давно вже нічого не чув про цього діяча, але зараз, коли із почуття тваринного злорадства почав регулярно читати часопис "2000" (75 копійок за 64 шпальти повноколірного друку - ульот!), виявив, що вже в трьох номерах поспіль (а я всього й купив поки що три номери поспіль) там присутній Головатий, який дає дуже розгорнуті коментарі на тему "незаконності помаранчевого шабашу". Це пишеться в таких от виразах http://news2000.com.ua/print/forum/tochtopravitelstvoyanukov.html

>«Этот призыв — обман, — до глубины души возмутился народный депутат Украины Сергей Головатый. — Правительство в Украине легитимно, и оно имеет право заседать в своем здании. А лидеры «оранжевой революции», поправ Конституцию, призвали народ не допустить проведения заседания — подчеркиваю — легитимно сформированного и действующего на основании Конституции правительства! Это ли не обман? Не высочайшая ли степень цинизма — пользоваться доверием народа и вести его на заведомо неправедные дела? Поэтому утверждение, что «правительство Януковича нелегитимное», — циничная ложь».


Коли це я пропустив трансформацію пана Сергія? Втім, хай він краще буде з Януковичем. У мене він ніколи не викликав симпатії, до того ж Головатий сприймався якимось "голубоватим". Та й у фракції Тимошенко яких тільки пройдисвітів нема!

Єдине, за що прикро - так це за виборців того київського округу, що розміщений поміж Нивками та Академмістечком, які вже 16 років щиро обирають як їм видається патріотів-державників, а виявляється - зрадників, пристосуванців та крадіїв. От дивіться хроніку.

Ще в радянський Верховний Совєт звідси вибирався як здавалось дисидент Юрій Щербак - так він чудово вжився в систему спочатку радянську, потім українську, та й посади посла в США, тепер - Ізраїлі чогось та варті

В останню ВР УРСР тут обирали типа рухівця Коцюбу - так той одразу перебіг до комуняк і навіть претендував на місце в президії від них. Потім був відтіснений Мартинюком і вижитий на маргінеси. Але обзавівся хатою і має викладацький статус, здається, в МАУП

Потім цей ось Головатий, якого обрали, попри наявність набагато більш інтелектуальних і чесних конкурентів - Демиденка, Сахно, Безпалого (нагадаю, що два останні нині вже є нардепами, та не від цього округу, а всі три були колись депутатами Радянської райради, ось такий це "пітомнік кадров")

Тепер ось Асадчева вибрали, і я від нього нічого хорошого не чекаю. Він по-моєму вирішує виключно свої бізнесові справи. До того ж я чув, що він перед цим повністю розвалив свої партійні структури в Голосіївському районі і перебіг туди, де традиційно голосують за "рухівців"

Добре, що хоч в 2006-му році нас ніхто не обмане - голосуємо-то за списками. Хоча, ні - обмануть, звичайно обмануть, ще й як обмануть...

Відповіді

 • 2005.01.04 | stesin

  Пане Максим'як, чи не могли б Ви прокоментувати? Дякую. (-)

 • 2005.01.04 | Shooter

  Це виглядає на пропихування Юлі на ПМа. Або сам себе - на...

  ...міністра юстиції. Останнє, доречі, більш ймовірніше, ніж перше.

  Дженералли, Головатий - толковий дядько. Але влада, виглядає, псує (майже) всіх.
 • 2005.01.04 | SpokusXalepniy

  Коли i з чого це почалось?

  Мене теж вражає чому пiд час помаранчевої революцiї я мало чув про С.Головатого. Здається, тiльки один раз на Радiо Свобода до початку виборiв.
  Чому?

  Чучхе пише:
  > Коли це я пропустив трансформацію пана Сергія? Втім, хай він краще буде з Януковичем. У мене він ніколи не викликав симпатії, до того ж Головатий сприймався якимось "голубоватим". Та й у фракції Тимошенко яких тільки пройдисвітів нема!

  Чому вiн нiколи у вас не викликав симпатiю? Щось було? Бо якщо його послухати, то начебто вiн все правильно каже.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2005.01.04 | Дедушка Масдай

   ИМХО, ложная тревога

   SpokusXalepniy пише:
   > Мене теж вражає чому пiд час помаранчевої революцiї я мало чув про С.Головатого. Здається, тiльки один раз на Радiо Свобода до початку виборiв.
   > Чому?

   26го декабря он был вместе с Юлей в эфире 1+1 (во время марафона). Все вроде бы было с ним окей, за исключением излишней ИМХО многословности и пафосности, но это всегда ему было присуще. Я думаю, это ложная тревога, насчет трансформации Головатого. Хотя цитата, не спорю, странная. Хотелось бы послушать комментарии от него самого прежде чем давать оценки... "Известия" недавно тоже пестрили странными цитатами от Михаила Свистовича.

   В общем, грешу на "лажу" от "2000".
  • 2005.01.04 | 123

   Було чути Головатого

   Я бачив його на П*ятому, де він коментував постанову ВР щодо визнання другого туру недійсним. Тоді була дискусія про законність/незаконність політичного рішення ВР, якщо пам*ятаєте. І Головатий дуже чітко тоді пояснив, чому це рішення є абсолютно законним, хоча і політичним.

   Я б погодився з тим, що в його діях особисте має велику вагу (як і в Плюща, наприклад). При цьому він є дуже кваліфікований юрист (чи не найбільш кваліфікований у Раді), і сумніватися в його порядності він ІМХО не давав приводів ніколи.
  • 2005.01.04 | SpokusXalepniy

   Дякую за вiдповiдi. Бо 5-й, та 1+1 менi недоступнi. (-)

 • 2005.01.04 | fahid

  Re: Я так зрозумів, що Головатий вже не з нами?

  ИМХО - Головатый из тех оппозиционеров "двигателем" которых была ненависть к Кучме, переросшая из политической категории в сугубо личную. Как только стало понятно что Кучма уходит, они "сдулись", потеряли цель. Это все понятно и простительно, "наезжать" на них нет смысла, но и во власть пускать нельзя.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2005.01.04 | Shooter

   Re: Я так зрозумів, що Головатий вже не з нами?

   fahid пише:
   > ИМХО - Головатый из тех оппозиционеров "двигателем" которых была ненависть к Кучме, переросшая из политической категории в сугубо личную.

   Повністю згоден.

   >"наезжать" на них нет смысла, но и во власть пускать нельзя.

   Залежно що розуміти під поняттям "влада" ;)

   Владу їм дійсно давати не можна (в т.ч. і Юлі), а от членами кабінету їх зробити, як на мене, навіть варто. З Головатого був непоганий міністр юстиції. І може бути знову.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2005.01.04 | SpokusXalepniy

    Я теж маю право на таємну iнформацiю :)

    Shooter пише:
    > Владу їм дійсно давати не можна (в т.ч. і Юлі)...

    Чому? Та ще й "дiйсно"?!
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2005.01.04 | Shooter

     Re: Я теж маю право на таємну iнформацiю :)

     SpokusXalepniy пише:
     > Shooter пише:
     > > Владу їм дійсно давати не можна (в т.ч. і Юлі)...
     >
     > Чому? Та ще й "дiйсно"?!

     "Тому що":

     а) радикали
     б) (і головне) - почнуть не справами займатися, а працювати на вибори-2006. Тому ПМ-ом повиннна бути "неполітична" особа. З кількох точок зору - бери участь у виборах арґументуючи, а не використовуючи бюджет. З іншого боку - "нова влада" (Ющ) повинен мати хоча би якийсь час для того, щоб провести необхідні (а часом - і "болючі") реформи. "2 передвиборні роки" для цього - замало, та й займатися будуть знову виборами, а не справою. 5 років для того, щоб побачити позитивний/негативний ефект від реформ - якраз інаф.

     ІМХО, виглядає, Ющ виходив саме з цього, натякаючи, що новий ПМ повинен бути неполітичною особою або "перестати" займатися політичною діяльністю.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2005.01.04 | SpokusXalepniy

      Взагалi, якщо б не революцiя... то згоден.

      Shooter пише:
      > SpokusXalepniy пише:
      > > Shooter пише:
      > > > Владу їм дійсно давати не можна (в т.ч. і Юлі)...
      > > Чому? Та ще й "дiйсно"?!
      > "Тому що":
      > а) радикали
      > б) (і головне) - почнуть не справами займатися, а працювати на вибори-2006. Тому ПМ-ом повиннна бути "неполітична" особа. З кількох точок зору - бери участь у виборах арґументуючи, а не використовуючи бюджет.
      Шутер, невже ти маєш на увазi Шуфрича? Бо iнша кандитатура - Тiгiпко - кудись зник.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2005.01.04 | Shooter

       Re: Взагалi, якщо б не революцiя... то згоден.

       SpokusXalepniy пише:
       > Shooter пише:
       > > SpokusXalepniy пише:
       > > > Shooter пише:
       > > > > Владу їм дійсно давати не можна (в т.ч. і Юлі)...
       > > > Чому? Та ще й "дiйсно"?!
       > > "Тому що":
       > > а) радикали
       > > б) (і головне) - почнуть не справами займатися, а працювати на вибори-2006. Тому ПМ-ом повиннна бути "неполітична" особа. З кількох точок зору - бери участь у виборах арґументуючи, а не використовуючи бюджет.
       > Шутер, невже ти маєш на увазi Шуфрича? Бо iнша кандитатура - Тiгiпко - кудись зник.

       Ні, маю на увазі щось таке як Єхануров.

       В протилежному випадку Ющенко би був, м'яко кажучи, недалекоглядним політиком. Щодо свого і своєї політичної сили майбутьнього.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2005.01.04 | Михайло Свистович

        Re: Взагалi, якщо б не революцiя... то згоден.

        Shooter пише:
        >
        > В протилежному випадку Ющенко би був, м'яко кажучи, недалекоглядним політиком. Щодо свого і своєї політичної сили майбутьнього.

        Патріоти думають про Україну, а не про своє політичне майбутнє.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2005.01.04 | Shooter

         Re: Взагалi, якщо б не революцiя... то згоден.

         Михайло Свистович пише:
         > Shooter пише:
         > >
         > > В протилежному випадку Ющенко би був, м'яко кажучи, недалекоглядним політиком. Щодо свого і своєї політичної сили майбутьнього.
         >
         > Патріоти думають про Україну, а не про своє політичне майбутнє.

         Думати про Україну - це якраз наше з Вами завдання. ;)

         Якщо ж серйозно - на найближчі роки не бачу можливості формування потужної "позитивної" політичної сили окрім існуючої НУ.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2005.01.04 | Михайло Свистович

          Re: Взагалi, якщо б не революцiя... то згоден.

          Shooter пише:
          >
          > Думати про Україну - це якраз наше з Вами завдання. ;)

          Якраз їхнє, а не наше. Для цього ми їх і обирали, а вони божилися нам, що думатимуть саме про Україну.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2005.01.04 | Shooter

           Re: Взагалi, якщо б не революцiя... то згоден.

           Михайло Свистович пише:
           > Shooter пише:
           > >
           > > Думати про Україну - це якраз наше з Вами завдання. ;)
           >
           > Якраз їхнє, а не наше. Для цього ми їх і обирали, а вони божилися нам, що думатимуть саме про Україну.

           Ні - наше. Вони - тільки наш інструментарій. Як тільки почне "ржавіти" - і його викинемо на смітник.

           Сторожовий пес демократії повинен бути завжди голодним.
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2005.01.05 | Михайло Свистович

            Re: Взагалi, якщо б не революцiя... то згоден.

            Shooter пише:
            >
            > Ні - наше. Вони - тільки наш інструментарій. Як тільки почне "ржавіти" - і його викинемо на смітник.

            Ні їхнє. В нас це хобі. А в них - завдання. Ми їм його дали і для цього їх найняли. Будуть погано виконувати завдання - маємо право замінити.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2005.01.05 | Shooter

             Re: Взагалi, якщо б не революцiя... то згоден.

             Михайло Свистович пише:
             > Shooter пише:
             > >
             > > Ні - наше. Вони - тільки наш інструментарій. Як тільки почне "ржавіти" - і його викинемо на смітник.
             >
             > Ні їхнє. В нас це хобі.

             Думати про Україну - це хобі? Не знав, не знав. :)

             >А в них - завдання. Ми їм його дали і для цього їх найняли. Будуть погано виконувати завдання - маємо право замінити.

             Ти кажеш те саме, що і я. Вони - тільки наш інструментарій.

             І вертаючись до теми: було би непродуктивно призначати Юлю ПМ-ом. Доречі, те саме вважаю і щодо Порошенка, хоча і в меншій мірі.
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2005.01.05 | Михайло Свистович

              Re: Взагалi, якщо б не революцiя... то згоден.

              Shooter пише:
              >
              > Думати про Україну - це хобі? Не знав, не знав. :)

              Будете знати. Все, що не обов"язок, це хобі :)

              >
              > І вертаючись до теми: було би непродуктивно призначати Юлю ПМ-ом.

              А я вважаю, що продуктивно.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2005.01.05 | Shooter

               Re: Взагалi, якщо б не революцiя... то згоден.

               Михайло Свистович пише:
               > Shooter пише:
               > >
               > > Думати про Україну - це хобі? Не знав, не знав. :)
               >
               > Будете знати. Все, що не обов"язок, це хобі :)

               Тому то й вважаю, що згадане - не хобі. :)

               > > І вертаючись до теми: було би непродуктивно призначати Юлю ПМ-ом.
               >
               > А я вважаю, що продуктивно.

               Ні, оскільки би Юля наступні два роки займалася виборами, а не справою.
               згорнути/розгорнути гілку відповідей
               • 2005.01.05 | SpokusXalepniy

                Сам себе противоречишь.


                - І вертаючись до теми: було би непродуктивно призначати Юлю ПМ-ом.
                - А я вважаю, що продуктивно.
                - Ні, оскільки би Юля наступні два роки займалася виборами, а не справою.


                Так в том-то и дело, что её успешное премьерство на благо Украины может сэкономить ЕЙ ЖЕ кучу денег на агитацию на предстоящих выборах. :)
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2005.01.05 | Shooter

                 Ні

                 SpokusXalepniy пише:
                 >
                 > - І вертаючись до теми: було би непродуктивно призначати Юлю ПМ-ом.
                 > - А я вважаю, що продуктивно.
                 > - Ні, оскільки би Юля наступні два роки займалася виборами, а не справою.
                 >

                 >
                 > Так в том-то и дело, что её успешное премьерство на благо Украины может сэкономить ЕЙ ЖЕ кучу денег на агитацию на предстоящих выборах. :)

                 Природа економіки така, що якщо "кидають короткотермінові подачки" а-ля Янукович, то це тільки погіршує її стан.

                 Для отримання ефекту від (часом "короткотерміново непопулярних") реформ потрібно по-мінімуму 5 років.

                 (Це якщо вже забути, що традиційно (і логічно) виконавчу владу очолює представник найпотужнішої коаліційно-владної сили)

                 Тому - "Єханурова" на ПМство! :)
               • 2005.01.05 | Михайло Свистович

                Re: Взагалi, якщо б не революцiя... то згоден.

                Shooter пише:
                >
                > Тому то й вважаю, що згадане - не хобі. :)

                Немає в нас такого обов"язку. Бо це - добровільне. А бля них - обов"язкове. Для цього їз і наймали.

                >
                > Ні, оскільки би Юля наступні два роки займалася виборами, а не справою.

                А щоб здобути успіх на виборах - потрібно робити справу. Тому вона б її робила.
        • 2005.01.06 | Uki

         Re: Взагалi, якщо б не революцiя... то згоден.

         > Патріоти думають про Україну, а не про своє політичне майбутнє.

         Я б скзав би так: патріоти пов"язують своє майбутнє з майбутнім України.
       • 2005.01.04 | Максим’як

        Re: Шутеру варто згадати просту арифметику

        Якщо Ющенко ставить умову безпартійності голови Уряду, то це є факт доконаний. Отже, хто бажає стати головою уряду має позбутися партійності.

        Все просто, як 2+2
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2005.01.05 | Мінор

         Навіть Президент не може довільно запроваджувати закони

         Максим’як пише:
         > Якщо Ющенко ставить умову безпартійності голови Уряду, то це є факт доконаний.

         Абсолютно нічого немає доконаного.

         По-перше, членство у партії можна призупинити.

         По-друге, члени партії не мають менше прав ніж безпартійні тільки тому, що так захотілося президенту.

         Нарешті Ющенку потрібно подати таку кандидатуру, яка б зібрала більшість голосів у парламенті. Адже без затвердження кандидатури більшістю Верховної Ради, президент Ющенко може призначити лише в.о.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2005.01.06 | Боровик

          Re: Навіть Президент не може довільно запроваджувати закони

          Так то воно так, але щоб не вийшло так, що тим кому не подобається люміній не носили чугуній.
          Справа в тому, що президент приймає рішення про висунення сам по собі на основі делегованих на це йому прав. Принцип висунення вибирає він сам. І дуже добре, що це питання не регламентоване правилами та інструкціями.


          Мінор пише:
          > Максим’як пише:
          > > Якщо Ющенко ставить умову безпартійності голови Уряду, то це є факт доконаний.
          >
          > Абсолютно нічого немає доконаного.
          >
          > По-перше, членство у партії можна призупинити.
          >
          > По-друге, члени партії не мають менше прав ніж безпартійні тільки тому, що так захотілося президенту.
          >
          > Нарешті Ющенку потрібно подати таку кандидатуру, яка б зібрала більшість голосів у парламенті. Адже без затвердження кандидатури більшістю Верховної Ради, президент Ющенко може призначити лише в.о.
   • 2005.01.04 | Чучхе

    В "2000" він запевняє, що при Ющенку не буде міністром юстиції

    Ось його розгорнуте інтерв"ю http://2000.net.ua/print/forum/neischitegolovatogonamajd.html , однак, єдине, що він там сказав конкретне - це про те, що не хоче бути міністром. А все інше - дуже абстрактні відповіді, які можна трактувати хоч так, хоч інакше
 • 2005.01.04 | Максим’як

  Re: Я б сказав панові Чучхе, щоб купляв дорожчі газети

  Дешевий товар довго не носиться. Десь на 50/50, що йде компіляція висловів Головатого.

  Стосовно інших закидів, по вибори "щирих патріотів" то далеко йти не потрібно, бо маємо і Тарасика і ще з десяток західняків, які перебігли до Януковича і за яких голосували теж на рівні 70-90%.

  У нас ще слабо працює суспільна думка чи слабо впливає на життя і кар"єру особи, тому мораль часто нижче плінтуса. народ, яку оту думку має формувати, відверто вважається політиками за баранів, хохлів чи, просто, бидло, тому вони діють відверто цинічно і хапають гроші, де тільки можливо.

  Питання якраз ефективної дії громадських організацій, наприклад, того ж Гладчука чи "Пори", але впирається знову є у фінансування. Бо гроші так само міняють курс громадських організацій. як і конкретних осіб.

  Наприклад, цей майдан, пережив кілька замітних трансформацій від підтримки Мороза і Бродського, до якоїсь форми західної громадянської позиції, нарешті, до декларації підготовки йти в опозицію до Ющенка. Кожного разу підгрунтям таких рішень можуть бути джерела фінансування.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2005.01.04 | SpokusXalepniy

   Я б сказав панові Максим'яку, щоб тримався в рамках повноважень.

   Максим’як пише:
   > Наприклад, цей майдан, пережив кілька замітних трансформацій від підтримки Мороза і Бродського, до якоїсь форми західної громадянської позиції, нарешті, до декларації підготовки йти в опозицію до Ющенка.

   Нiчого такого не помiчав, хоч я тут з перших днiв.

   > Кожного разу підгрунтям таких рішень можуть бути джерела фінансування.

   Це речення є настiльки типовим для окремих спец угрупувань, що я б на мiсцi спец начальника винiс би догану за самовикриття.
  • 2005.01.04 | Михайло Свистович

   Re: Я б сказав панові Чучхе, щоб купляв дорожчі газети

   Максим’як пише:
   >
   > Наприклад, цей майдан, пережив кілька замітних трансформацій

   Трансформуєтесь Ви, а ми завжди залишаємося однаковими.

   >
   > від підтримки Мороза і Бродського

   Не було тут підтримки Мороза і тим більше Бродського

   >
   > Кожного разу підгрунтям таких рішень можуть бути джерела фінансування.

   Кожен судить по собі ;)

   Якщо хтось знайде фінансування Майдану від Мороза чи Бродського, я обіцяю тому особисто віддати в 10 разів більше коштів :)
 • 2005.01.04 | Михайло Свистович

  Re: Я так зрозумів, що Головатий вже не з нами?

  Чучхе пише:
  >
  > Потім цей ось Головатий, якого обрали, попри наявність набагато більш інтелектуальних і чесних конкурентів - Демиденка, Сахно, Безпалого

  Про інтелект Безпалого я краще промовчу :)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2005.01.04 | Чучхе

   Михайле, це твоя суб’єктивна думка

   Як на мене, який довгий час спостерігав цю людину, Безпалий таки головатий. В смислі „Борис – це голова”. Наскільки ж я пам’ятаю тебе, ти взагалі мало про кого з політиків говорив у схвальному дусі. Як казав професор Саммерлі, „у мене стиль мислення не творчий, а критичний”. Хоча ні. Ти добре відгукувався про Че Гевару. Хоча, думаю, якби Че був живий і належав до українського політикуму, ти б зараз на цьому форумі не залишив би від нього і мокрого місця.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2005.01.04 | 123

    Я теж спостерігаю досить давно.Погоджуюсь зі Свистовичем

    Особливо якщо порівнювати з Головатим....
   • 2005.01.05 | Михайло Свистович

    І навіть дуже об"єктивна

    Почитай його проект змін (вони уже внесені і проголосовані) до Закону "Про всеукраїнський та місцевий референдуми", а також стенограму його виступу з обгрунтуванням (це було в останні три дні літньої сесії ВР у 2003 році), а тоді поговоримо про його інтелект.

    Чучхе пише:
    > Наскільки ж я пам’ятаю тебе, ти взагалі мало про кого з політиків говорив у схвальному дусі.

    Або в тебе погана пам"ять, або ти потрапляв у ті хвилини, коли я обговорював нерозумних політиків.

    > Ти добре відгукувався про Че Гевару.

    І навіть про Ющенка з Тимошенко й Морозом там, де вони цього заслуговували.
 • 2005.01.05 | Бобров

  Re: Я так зрозумів, що Головатий вже не з нами?

  Не плутайте Сергія з Миколою Головатим, саме ця людина є ректором МАУПу.
  http://www.golovatiy.openua.net
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2005.01.05 | stesin

   Он воно що... Дякую. (-)

  • 2005.01.05 | Чучхе

   А хто таке говорив?

   Я лише писав, що в МАУП викладає колишній нардеп-перебіжчик Коцюба, обраний колись по тому ж округу, що й Головатий


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua