Не уверен, что проценты за Ю. отличались только из-за ответственного от штаба. Точнее, уверен, что не только. Возможно и не столько из-за ответственного, сколько по территориальным причинам (у Козаченко город, у Куринного область и т.п.)
Предсказамус пише:
> Не уверен, что проценты за Ю. отличались только из-за ответственного от штаба. Точнее, уверен, что не только. Возможно и не столько из-за ответственного, сколько по территориальным причинам (у Козаченко город, у Куринного область и т.п.)
в 3 туре в области ослаб ресурс давления за Я церквей московского патриархата, в этом основная подвижка была в голосах за Ю.
в городе это мало повлияло.
а бардак штабов и в городе и в области остался тем же, подвижек небыло нигде.
2005.01.12 | otar
Краще б ви прокоментували. А так -
виходить наступне: Козаченкові (він, наскільки я знаю, запорізький) в останній момент далі урбанізовані райони Одещини і саму Одесу, тому другому - населені переважно росіянами/молдаванами/болгарами/гагаузами райони Бессарабії, а Курінний отримав сільські райони з переважанням україномовного населення. Відповідно, Курінному вдалось трошки (не надто істотно) підвищити результат по своїх районах, які, до речі - як уже колись помітив АК - межуть із Вінницькою областю, де переміг Ющенко.
По-перше, Козаченкові не дали, а він пів року продавлював питання про своє керівництво Одеським штабом.
По-друге. Яка різниця кому які урбанізовані чи не дуже райони дісталися? Мова ж йде не про загальний результат, а про динаміку змін між 2 та 3 турами. Чому в районах Козаченка в 2 турі результати були краще (без Козаченка), ніж результати 3-го туру під керівництвом Козаченка? Цьому теж заважала урбанізованість його районів?
По-третє. Курінному вдалося не трошки, а саме істотно підвищити результати в своїх районах, звичайно у порівнянні із результатами Козаченка і Цушка.
І останнє. Один із 2-х округів де Козаченко все ж таки мав плюсову динаміку, це 136 округ. І, зрозуміло, що це результат невтручання Козаченка в діяльність районного штабу. Це єдиний штаб в м. Одесі, де Козаченко не встиг зробити кадрові зміни в районому штабі після свого призначення на посаду керівника...
> По-перше, Козаченкові не дали, а він пів року продавлював питання про своє керівництво Одеським штабом.
Але ж він його не самовільно захопив, правда? Крім того, наскільки я пам'ятаю, йому довелось і постріляти в когось, і кров за правду пролити.
> По-друге. Яка різниця кому які урбанізовані чи не дуже райони дісталися?
Величезна. В україномовних аграрних районах набагато меншим є вплив фальсифікаторів із метрополії (в цьому випадку - з Одеси). Там легше діяти, не треба звертатись окремо до нацменшин, які традиційно підтримували Януковича.
>Чому в районах Козаченка в 2 турі результати були краще (без Козаченка), ніж результати 3-го туру під керівництвом Козаченка?
Це Одеська область - найбільш політично аморфна в Україні. В 2 турі нею не так активно займались (ідеологічно) янучари.
> По-третє. Курінному вдалося не трошки, а саме істотно підвищити результати в своїх районах, звичайно у порівнянні із результатами Козаченка і Цушка.
ІСТОТНО цифри не відрізняються. Сотні і тисячі голосів могли бути результатом перешкоджання вкиданню за Януковича і агітації на виборчих дільницях, а цим займались спостерігачі, привезені з Києва, Центральної і Західної України.
> І останнє. Один із 2-х округів де Козаченко все ж таки мав плюсову динаміку, це 136 округ. І, зрозуміло, що це результат невтручання Козаченка в діяльність районного штабу. Це єдиний штаб в м. Одесі, де Козаченко не встиг зробити кадрові зміни в районому штабі після свого призначення на посаду керівника...
Вплив фальсифікаторів в аграрних районах Одеської області завжди був не менше, а більше ніж в "метрополії". Менша політизованість, відсутність достатньої кількості якісних опозиційних активістів, заляканість місцевого населення... Ось основні причини! А кількість нацменшин в Балті та Одесі майже не відрізняються.
В другому турі янучари займались Одеською областю більш активно! В 3-му місцеві еліти більше вичікували і були дезорієнтовані.
В районах працювати було значно важче, ніж в місті Одесі чи Іллічівську. І це факт, який Вам підтвердять, ті хто там працював.
В районах області немає 5-го каналу. А динаміка зміни результатів не залежить від наближенності до Вінниці - вона залежить від якості проведенної роботи штабами між 2-м та 3-м турами. І це не менше, ніж на 90 %. Якщо б в Вінниці не проводилася робота, а в комісіях якісні активісти з приходом нового керівництва штабу не змінювалися на людей із приватних бізнесових підприємств керівника штабу, яким Ющенко був "до лампочки" (а саме такий процес пройшов в м. Одесі, де зосереджені основні бізнес-структури Козаченка), то і в Вінниці результат був би не краще, ніж по міським округам Одеської області!
Цифри відрізняються істотно! Якщо +5 або +7 % за Ющенка в одних округах проти в кращьому випадку +0,5% за Ющенка в інших округах не відрізняються, то ... немає слів.
А делегації спостерігачів з Києва та Західної України зустрічали та організовували саме низові штаби. Від якості їх організації та прийому залежала і якість роботи "варягів".
Стрелец пише:
> Вплив фальсифікаторів в аграрних районах Одеської області завжди був не менше, а більше ніж в "метрополії". Менша політизованість, відсутність достатньої кількості якісних опозиційних активістів, заляканість місцевого населення... Ось основні причини! А кількість нацменшин в Балті та Одесі майже не відрізняються.
Вплив адмінресурсу основну справу зробив ще до виборів, на виборах вони підкоректували получене завдання. Штаби Ю повністью провалили работу як у містах так і у селах роботу до початку виборів, а на виборах програли змагання з адмінресурсом вчистую.
Заляканного населення в області майже небуло (я не побачів), було багато прозомбованних адмінресурсом і це далеко не активісти штабу Я.
> В другому турі янучари займались Одеською областю більш активно! В 3-му місцеві еліти більше вичікували і були дезорієнтовані.
активно не тільки в області, а і в Одесі. у 3 ослаб тиск церкви московського патріархату, але адміністрацій не змінився, тільки небуло масового фальшування на дільницях, за межами був тиск.
> В районах працювати було значно важче, ніж в місті Одесі чи Іллічівську. І це факт, який Вам підтвердять, ті хто там працював.
згоден.
> В районах області немає 5-го каналу. А динаміка зміни результатів не залежить від наближенності до Вінниці - вона залежить від якості проведенної роботи штабами між 2-м та 3-м турами. І це не менше, ніж на 90 %. Якщо б в Вінниці не проводилася робота, а в комісіях якісні активісти з приходом нового керівництва штабу не змінювалися на людей із приватних бізнесових підприємств керівника штабу, яким Ющенко був "до лампочки" (а саме такий процес пройшов в м. Одесі, де зосереджені основні бізнес-структури Козаченка), то і в Вінниці результат був би не краще, ніж по міським округам Одеської області!
в Одесі 5 канал тільки у кабелі.
яка робота була проведенна між 2-м та 3-м турами? а між 1-м та 2-м турами?
Крім тасування членів комісій у всіх турах, ніякої роботи небуло. Це стосуеться і м. Одеси.
> Цифри відрізняються істотно! Якщо +5 або +7 % за Ющенка в одних округах проти в кращьому випадку +0,5% за Ющенка в інших округах не відрізняються, то ... немає слів.
Цифри ні в якому разі не заслуга штабів. Це стосуеться і м. Одеси.
> А делегації спостерігачів з Києва та Західної України зустрічали та організовували саме низові штаби. Від якості їх організації та прийому залежала і якість роботи "варягів".
Основна робота адмінресурсом зроблена до виборів, штаби Ю програли тут 0:10.
2005.01.13 | Михайло Свистович
Тут немає предмету суперечки
Неможливо щось суттєво змінити за 2 тижні, якщо за весь час передвиборчої кампанії не змінилося. Єдина зміна - тиск адмінресурсу та впевненість, яку дала помаранчева революція. Там, де він послабшав (злякалися, гади, після помаранчевої революції), і частина електорату перестала боятися, результати покращились. В місті ці зміни завжди менші, ніж у селі Одеської області (в інших областях могло бути навпаки).
Стрелец пише:
> Вплив фальсифікаторів в аграрних районах Одеської області завжди був не менше, а більше ніж в "метрополії". Менша політизованість, відсутність достатньої кількості якісних опозиційних активістів, заляканість місцевого населення...
Однозначно.
> В другому турі янучари займались Одеською областю більш активно! В 3-му місцеві еліти більше вичікували і були дезорієнтовані.
Оце і є причина.
> В районах працювати було значно важче, ніж в місті Одесі чи Іллічівську.
Однозначно.
> А динаміка зміни результатів не залежить від наближенності до Вінниці
Однозначно.
> вона залежить від якості проведенної роботи штабами між 2-м та 3-м турами. І це не менше, ніж на 90 %.
Навіть на 9% не залежить. Неможливо нічого зробити за 2 тижні тими ж силами і тими ж людьми, якщо до цьтого нічого не зробили.
> Якщо б в Вінниці не проводилася робота, а в комісіях якісні активісти з приходом нового керівництва штабу не змінювалися на людей із приватних бізнесових підприємств керівника штабу, яким Ющенко був "до лампочки" (а саме такий процес пройшов в м. Одесі, де зосереджені основні бізнес-структури Козаченка), то і в Вінниці результат був би не краще, ніж по міським округам Одеської області!
Знову помиляєтесь. Ви не знаєте вінницького електорату. Там справжні партизани.
> Цифри відрізняються істотно! Якщо +5 або +7 % за Ющенка в одних округах проти в кращьому випадку +0,5% за Ющенка в інших округах не відрізняються, то ... немає слів.
Це не заслуга штабів. Помаранчева революція - ось єдина причина.
> А делегації спостерігачів з Києва та Західної України зустрічали та організовували саме низові штаби. Від якості їх організації та прийому залежала і якість роботи "варягів".
Частково, звичайно, залежала. Виміряти цю частину не берусь, тут треба дивитись на місці.
Михайло Свистович пише:
> Неможливо щось суттєво змінити за 2 тижні, якщо за весь час передвиборчої кампанії не змінилося. Єдина зміна - тиск адмінресурсу та впевненість, яку дала помаранчева революція. Там, де він послабшав (злякалися, гади, після помаранчевої революції), і частина електорату перестала боятися, результати покращились. В місті ці зміни завжди менші, ніж у селі Одеської області (в інших областях могло бути навпаки).
Чому це саме в місті і саме в Одеській області ці зміни менші, ніж в селі Одеської області? Мені здається, що навпаки в обласному центрі Одеської області народ менше всього чогось боявся. Це тому, що люди мають більше інформації і є більш незалежними від адмінметодів. Вони більш незалежні і в матеріальному плані. І, взагалі, так склалося історично. Це - реальність! А що стосується революції, то люди її бачили та реально відчули в Києві, а не ,наприклад, в с. Іванівка Комінтернівського району Одеської області. Дійсно, адмінресурс послабшав лише там, де злякалися помаранчевої революції! А лякалися її тільки там, де еліта її відчувала. А відчувала вона її тільки там, де про неї говорили. А хто про це доніс населенню та місцевій еліті? Активісти, яких організовували чи не організовували штаби, при цьому забезпечуючи агітаційною літературою. Бо 5-го каналу немає, а "Еру" ніхто не дивиться - пізно іде. Агітаційні групи, які знову ж таки організовуються штабами. Енергетика місцевих лідерів опозиції та їх “завзятість”, їх віра в перемогу!
> Оце і є причина
Згоден. Але в одних районах місцеві еліти були дезорієнтовані менше, в інших - більше. Чому? Це залежало теж від активності наших місцевих прихильників. А звідки вони взялися? З неба впали? Чи може в результаті попередньої роботи районних штабів, які їх і організували активною чи не дуже роботою?
> Навіть на 9% не залежить. Неможливо нічого зробити за 2 тижні тими ж силами і тими ж людьми, якщо до цього нічого не зробили.
Можливо якщо не все, то багато! Звичайно, в рамках можливого. І саме це довела якісна, наполеглива, систематична та більш активна робота людей, в тих округах, де ситуація змінилася на краще за проміжок часу між 2 та 3 турами.
> Це не заслуга штабів. Помаранчева революція - ось єдина причина.
Помаранчева революція теж не впала з неба. Український народ до неї довго йшов. Без якісної організаційної роботи - вона перетворилася би на бунт. Без цього форуму, наприклад, без дискусії на ньому, не вироблялися б революційні ідеї, які не відразу, а поступово охопили більшу частину суспільства. А ідеї помаранчевої революції якось повинні були дійти до конкретного населеного пункту. В цьому конкретному селі не стояло на "майдані коло церкви" півтора мільйони революціонерів. А їх було 4! І це заслуга в першу чергу цих 4-ох революціонерів, а в другу тих, хто дав їм необхідну інформацію для того, щоб вони стали ними - місцевих лідерів, довірених осіб, районних виконавських структур опозиції! І там де це, а ще формування комісій і ще багато іншого було зроблено якісно і з натхненням - там і було покращення результатів лідера опозиції. Там де цього не відбулося - там і підвищена явка (низька якість роботи наших людей в комісіях), і пониження загального результату між 2 та 3 турами (сукупність причин: в тому числі і кадрової політики, організації розповсюдження агітаційно-інформаційних матеріалів, роботи з активістами, роботи з місцевими ЗМІ, процесу заміни людей в комісіях на більш якісніших і т.п.) А це в свою чергу - результат роботи відповідального керівника, його здібностей, досвіду та управлінських талантів! А головне, бажання!!!
Помаранчева революція - це не причина. Чому ж тоді помаранчева революція як причина не призвела до значно кращої динаміки зміни результатів Віктора Ющенка по округам Козаченка? А призвела до погіршення цих результатів між 2 та 3 турами?
Помаранчева революція - це не причина, а результат! Помаранчева революція сама результат вкладання енергії конкретних людей. Енергія не з'являється із порожнечі і не зникає в нікуди!
И если позитивные сдвиги в результатах голосования произошли "после" назначения Куренного, то это еще не значит, что они произошли "вследствие" этого. Надо копать глуюже, к чему и призывает Михаил.
2005.01.14 | Михайло Свистович
Re: Тут є що проаналізувати
Стрелец пише:
>
> Чому це саме в місті і саме в Одеській області ці зміни менші, ніж в селі Одеської області?
1. Бо в місті більше незалежних людей, які визначились іще перед першим туром.
2. Бо Боделану відступати нікуди.
>
> Мені здається, що навпаки в обласному центрі Одеської області народ менше всього чогось боявся.
Правильно. І внаслідок цього частинка тих, хто перестав боятися після революції, збільшилася незначно. В селі ж перестало боятися багато людей, які і революцію побачили, і побачили. як принишк місцевий адмінресурс.
>
> А що стосується революції, то люди її бачили та реально відчули в Києві, а не ,наприклад, в с. Іванівка Комінтернівського району Одеської області.
В с. Іванівка Комінтернівського району Одеської області про неї знали, і бачили, як янучари програють на рівні столиці. Тому частина вирішила зважитись перестати боятись вже, бо скоро все одно приїде добрий дядя з Києва і захистить.
>
> А лякалися її тільки там, де еліта її відчувала. А відчувала вона її тільки там, де про неї говорили. А хто про це доніс населенню та місцевій еліті?
Ця "еліта" - такі бестії, що відчувають все нюхом.
>
> Згоден. Але в одних районах місцеві еліти були дезорієнтовані менше, в інших - більше. Чому? Це залежало теж від активності наших місцевих прихильників.
Частково. Але якщо ці прихильники не були активні всю кампанію, навряд чи вони збільшили активність у ці два тижні.
>
> Можливо якщо не все, то багато! Звичайно, в рамках можливого. І саме це довела якісна, наполеглива, систематична та більш активна робота людей, в тих округах, де ситуація змінилася на краще за проміжок часу між 2 та 3 турами.
Див. вище. Не буває чуда за 2 тижні.
>
> Помаранчева революція теж не впала з неба. Український народ до неї довго йшов. Без якісної організаційної роботи - вона перетворилася би на бунт. Без цього форуму, наприклад, без дискусії на ньому, не вироблялися б революційні ідеї, які не відразу, а поступово охопили більшу частину суспільства.
Це все не стосується голосування в Одеській області.
>
> Помаранчева революція - це не причина.
Причина. Причому єдина.
>
> Чому ж тоді помаранчева революція як причина не призвела до значно кращої динаміки зміни результатів Віктора Ющенка по округам Козаченка? А призвела до погіршення цих результатів між 2 та 3 турами?
Бо там адмінресурс не злякався.
> Помаранчева революція - це не причина, а результат!
Для чогось результат, для чогось - причина.
2005.01.13 | Taras-ods
Re: Коментую!
Стрелец пише:
> І останнє. Один із 2-х округів де Козаченко все ж таки мав плюсову динаміку, це 136 округ. І, зрозуміло, що це результат невтручання Козаченка в діяльність районного штабу. Це єдиний штаб в м. Одесі, де Козаченко не встиг зробити кадрові зміни в районому штабі після свого призначення на посаду керівника...
Можу тільки засвідчити по 136 округу, що дінаміка це не заслуга ні Козаченко ні тім паче Куринного. Це все вопрекі штабу. Ми 3 тура боролися і проти янучар і проти пофігістіки працівників від штабу.
2005.01.12 | Tir
Re: Интересные одесские расклады!
Если еще добавить полный провал работы штабов Ющенко в восточных обл. и Крыму, то в нашей победе можно благодарить только тупых янучар.
Все ж интересно, ну кто так нам подсобил, выдвинув проффессора в президенты?
Будь на его месте Тигипко или Кирпа, победа Ющенко была бы более чем призрачная!!!
2005.01.12 | _YZ_
Гляньте на цей адмінресурс-посади
і скажіть, про які взагалі цифри волевиявлення і точності можна говорити?
Можем говорить! И даже более - надо говорить о причинах провала Козаченко в подконтрольных ему округах, о причинах непротиводействия админресурсу и фальсификациям, а иногда даже бездумного (или продуманного)вредительства.
Стрелец пише:
> Можем говорить! И даже более - надо говорить о причинах провала Козаченко в подконтрольных ему округах, о причинах непротиводействия админресурсу и фальсификациям, а иногда даже бездумного (или продуманного)вредительства.
это все относиться и к 1 и 2 туру в равной степени.
13-01-2005 09:19, Людмила Коваль
Важливо! Фальсифікація доказів штабом Януковича
А слабо штабу Ю в одессе вместо подковерной возни проверить всех людей от чьего имени подписали такие телеграммы?
многие могут об этом даже не догадываться. не мешало бы такую работу провести штабам по всем регионам, это было бы хорошее подспорье адвакатам Ющенка.
2005.01.13 | S.D.
Манипулирование цифрами.
Чудится мне, господа, что за деревьями мы не видим леса. И истина не всегда кроется в последней колонке.
Посмотрите на цифры явки. Это столбец "Кількісна зміна явки виборців". По городу он плюсовой, в пределах 2% от численности избирателей. По области - поголовно отрицательный, вплоть до 20% от численности.
Что это за голоса? А это самые что ни на есть сфальсифицированные цифры. Это одесские студенты и работники подконтрольных контор типа "Одессагаза", катающиеся с открепительными по участкам за пределами Одессы. Это банальные вбросы, которые проще организовать в глухом селе, чем в набитой наблюдателями Одессе. Это переписанные протоколы, благо, расстояние от ДВК до ТВК - не два километра, как в Одессе, а двадцать.
Некоторое увеличение голосов за Ющенко я объясняю отсутствием фальсификаций типа "кольцо Островского". Например, на моем участке (137/81) предотвращение этой манипуляции дало прибавку, пожалуй, голосов в 250-300 без каких-либо действий со стороны штаба.
В том, что в третьем туре не было манипуляций с открепительными, не было тысяч неучтенных бюллетеней, что на сельские участки пошли сотни наблюдателей, что "Интер" и "1+1" перестали работать по "темникам", нет особой заслуги ни Куренного, ни Цушко, ни Козаченко. Поэтому приведенная таблица - это только манипулирование цифрами в рамках подковерной борьбы.
2005.01.14 | дядя Федор
Re: Интересные одесские расклады!
А ведь можно было побороться
Что касается ситуации в Одессе - подтверждаю, что штабы Ющенко были ниже всякой критики. Большего успеха добились люди, которые работали независимо от штабов. Например, компания "Подпольный обком" и их акция "Апельсиновая сказка". А ведь можно было побороться - даже за две недели между 2 и 3 туром. Мы конкретно предлагали региональному штабу проехаться по Одесской области с артистами, которые за нас (Боря Барский, Комарик, Ира Токарчук и Яша Гопп - Сима и Яша из "Джентльмен-шоу, Юра Кузнецов - известный джазмен) Вопрос стоял в оплате транспорта и тех.служб. Артисты и ведущий - дядя Фёдор готовы были работать бесплатно. В ответ - просто молчание...
... о том, какие "ужасы" творились в штабах. Как люди по три, четыре раза приходили, предлагали бескорыстную помощь в любом виде, писали заявления о желании работать наблюдателями и членами комиссий, заявляли о готовности выехать в самые проблемные округа... В ответ, в лучшем случае - игнор, в худшем - что-то типа "не болтайтесь под ногами, не мешайте работать".
Когда наши, обкомовские, стали членами двух одесских ТВК (как я понимаю, не по прямой инициативе штабов), они поняли, что для эффективной работы по опротестовыванию незаконных действий надо создавать мобильные группы. Они были созданы. Как выяснилось, для этого нужно совсем немного: поднять трубку, позвонить знакомым, описать проблему и попросить помощи. Таким образом, за три дня, на добровольной бескорыстной основе, восемь моторизированных юридических мобильных групп в этих округах было создано и эффективно отработало. Почему за три месяца этого не сделали штабы - неизвестно.
А жалобы на штабы идут и идут... И я вдруг ощутил, что испытываю к этим рассказам какое-то брезгливое чувство. Как будто мне в подробностях рассказывают о некрофилах или копрофагах. Гораздо больше эстетического удовольствия я получаю от рассказов, например, о дедуле из Николаевской области, который, наплевав на бездейсвующий штаб, сам придумывал, печатал, ксерил и на "москвичонке" развозил по району агитматериалы. Были точно такие "дедули" и в Одессе, и ты их наверняка знаешь.
Самое неприятное, что штабные "копрофаги" начинают претендовать на государственные посты. И эта копрофагия может стать государственной политикой. Так что надо работать дальше. "Подпольный обком" действует!
S.D. пише:
>
> А жалобы на штабы идут и идут... И я вдруг ощутил, что испытываю к этим рассказам какое-то брезгливое чувство. Как будто мне в подробностях рассказывают о некрофилах или копрофагах.
> Самое неприятное, что штабные "копрофаги" начинают претендовать на государственные посты. И эта копрофагия может стать государственной политикой.
От тому і треба побороти в собі почуття гидливості, зібрати ці листи і зробити з них дайджест, щоб фаги не прорвалися до влади.
Відповіді
2005.01.12 | Предсказамус
Расклады как расклады
Не уверен, что проценты за Ю. отличались только из-за ответственного от штаба. Точнее, уверен, что не только. Возможно и не столько из-за ответственного, сколько по территориальным причинам (у Козаченко город, у Куринного область и т.п.)2005.01.13 | Taras-ods
Re: Расклады как расклады
Предсказамус пише:> Не уверен, что проценты за Ю. отличались только из-за ответственного от штаба. Точнее, уверен, что не только. Возможно и не столько из-за ответственного, сколько по территориальным причинам (у Козаченко город, у Куринного область и т.п.)
в 3 туре в области ослаб ресурс давления за Я церквей московского патриархата, в этом основная подвижка была в голосах за Ю.
в городе это мало повлияло.
а бардак штабов и в городе и в области остался тем же, подвижек небыло нигде.
2005.01.12 | otar
Краще б ви прокоментували. А так -
виходить наступне: Козаченкові (він, наскільки я знаю, запорізький) в останній момент далі урбанізовані райони Одещини і саму Одесу, тому другому - населені переважно росіянами/молдаванами/болгарами/гагаузами райони Бессарабії, а Курінний отримав сільські райони з переважанням україномовного населення. Відповідно, Курінному вдалось трошки (не надто істотно) підвищити результат по своїх районах, які, до речі - як уже колись помітив АК - межуть із Вінницькою областю, де переміг Ющенко.2005.01.12 | Стрелец
Коментую!
По-перше, Козаченкові не дали, а він пів року продавлював питання про своє керівництво Одеським штабом.По-друге. Яка різниця кому які урбанізовані чи не дуже райони дісталися? Мова ж йде не про загальний результат, а про динаміку змін між 2 та 3 турами. Чому в районах Козаченка в 2 турі результати були краще (без Козаченка), ніж результати 3-го туру під керівництвом Козаченка? Цьому теж заважала урбанізованість його районів?
По-третє. Курінному вдалося не трошки, а саме істотно підвищити результати в своїх районах, звичайно у порівнянні із результатами Козаченка і Цушка.
І останнє. Один із 2-х округів де Козаченко все ж таки мав плюсову динаміку, це 136 округ. І, зрозуміло, що це результат невтручання Козаченка в діяльність районного штабу. Це єдиний штаб в м. Одесі, де Козаченко не встиг зробити кадрові зміни в районому штабі після свого призначення на посаду керівника...
2005.01.12 | otar
Re: Коментую!
> По-перше, Козаченкові не дали, а він пів року продавлював питання про своє керівництво Одеським штабом.Але ж він його не самовільно захопив, правда? Крім того, наскільки я пам'ятаю, йому довелось і постріляти в когось, і кров за правду пролити.
> По-друге. Яка різниця кому які урбанізовані чи не дуже райони дісталися?
Величезна. В україномовних аграрних районах набагато меншим є вплив фальсифікаторів із метрополії (в цьому випадку - з Одеси). Там легше діяти, не треба звертатись окремо до нацменшин, які традиційно підтримували Януковича.
>Чому в районах Козаченка в 2 турі результати були краще (без Козаченка), ніж результати 3-го туру під керівництвом Козаченка?
Це Одеська область - найбільш політично аморфна в Україні. В 2 турі нею не так активно займались (ідеологічно) янучари.
>Цьому теж заважала урбанізованість його районів?
Егеж. Урбанізованість, русифікованість, УПЦ МП-ованість, кваснюкізованість, боделанізованість.
> По-третє. Курінному вдалося не трошки, а саме істотно підвищити результати в своїх районах, звичайно у порівнянні із результатами Козаченка і Цушка.
ІСТОТНО цифри не відрізняються. Сотні і тисячі голосів могли бути результатом перешкоджання вкиданню за Януковича і агітації на виборчих дільницях, а цим займались спостерігачі, привезені з Києва, Центральної і Західної України.
> І останнє. Один із 2-х округів де Козаченко все ж таки мав плюсову динаміку, це 136 округ. І, зрозуміло, що це результат невтручання Козаченка в діяльність районного штабу. Це єдиний штаб в м. Одесі, де Козаченко не встиг зробити кадрові зміни в районому штабі після свого призначення на посаду керівника...
Ось із цього треба було починати, а не з таблиці.
2005.01.12 | Стрелец
Re: Коментую!
Вплив фальсифікаторів в аграрних районах Одеської області завжди був не менше, а більше ніж в "метрополії". Менша політизованість, відсутність достатньої кількості якісних опозиційних активістів, заляканість місцевого населення... Ось основні причини! А кількість нацменшин в Балті та Одесі майже не відрізняються.В другому турі янучари займались Одеською областю більш активно! В 3-му місцеві еліти більше вичікували і були дезорієнтовані.
В районах працювати було значно важче, ніж в місті Одесі чи Іллічівську. І це факт, який Вам підтвердять, ті хто там працював.
В районах області немає 5-го каналу. А динаміка зміни результатів не залежить від наближенності до Вінниці - вона залежить від якості проведенної роботи штабами між 2-м та 3-м турами. І це не менше, ніж на 90 %. Якщо б в Вінниці не проводилася робота, а в комісіях якісні активісти з приходом нового керівництва штабу не змінювалися на людей із приватних бізнесових підприємств керівника штабу, яким Ющенко був "до лампочки" (а саме такий процес пройшов в м. Одесі, де зосереджені основні бізнес-структури Козаченка), то і в Вінниці результат був би не краще, ніж по міським округам Одеської області!
Цифри відрізняються істотно! Якщо +5 або +7 % за Ющенка в одних округах проти в кращьому випадку +0,5% за Ющенка в інших округах не відрізняються, то ... немає слів.
А делегації спостерігачів з Києва та Західної України зустрічали та організовували саме низові штаби. Від якості їх організації та прийому залежала і якість роботи "варягів".
2005.01.12 | otar
цікаво(-)
2005.01.13 | Taras-ods
Re: Коментую!
Стрелец пише:> Вплив фальсифікаторів в аграрних районах Одеської області завжди був не менше, а більше ніж в "метрополії". Менша політизованість, відсутність достатньої кількості якісних опозиційних активістів, заляканість місцевого населення... Ось основні причини! А кількість нацменшин в Балті та Одесі майже не відрізняються.
Вплив адмінресурсу основну справу зробив ще до виборів, на виборах вони підкоректували получене завдання. Штаби Ю повністью провалили работу як у містах так і у селах роботу до початку виборів, а на виборах програли змагання з адмінресурсом вчистую.
Заляканного населення в області майже небуло (я не побачів), було багато прозомбованних адмінресурсом і це далеко не активісти штабу Я.
> В другому турі янучари займались Одеською областю більш активно! В 3-му місцеві еліти більше вичікували і були дезорієнтовані.
активно не тільки в області, а і в Одесі. у 3 ослаб тиск церкви московського патріархату, але адміністрацій не змінився, тільки небуло масового фальшування на дільницях, за межами був тиск.
> В районах працювати було значно важче, ніж в місті Одесі чи Іллічівську. І це факт, який Вам підтвердять, ті хто там працював.
згоден.
> В районах області немає 5-го каналу. А динаміка зміни результатів не залежить від наближенності до Вінниці - вона залежить від якості проведенної роботи штабами між 2-м та 3-м турами. І це не менше, ніж на 90 %. Якщо б в Вінниці не проводилася робота, а в комісіях якісні активісти з приходом нового керівництва штабу не змінювалися на людей із приватних бізнесових підприємств керівника штабу, яким Ющенко був "до лампочки" (а саме такий процес пройшов в м. Одесі, де зосереджені основні бізнес-структури Козаченка), то і в Вінниці результат був би не краще, ніж по міським округам Одеської області!
в Одесі 5 канал тільки у кабелі.
яка робота була проведенна між 2-м та 3-м турами? а між 1-м та 2-м турами?
Крім тасування членів комісій у всіх турах, ніякої роботи небуло. Це стосуеться і м. Одеси.
> Цифри відрізняються істотно! Якщо +5 або +7 % за Ющенка в одних округах проти в кращьому випадку +0,5% за Ющенка в інших округах не відрізняються, то ... немає слів.
Цифри ні в якому разі не заслуга штабів. Це стосуеться і м. Одеси.
> А делегації спостерігачів з Києва та Західної України зустрічали та організовували саме низові штаби. Від якості їх організації та прийому залежала і якість роботи "варягів".
Основна робота адмінресурсом зроблена до виборів, штаби Ю програли тут 0:10.
2005.01.13 | Михайло Свистович
Тут немає предмету суперечки
Неможливо щось суттєво змінити за 2 тижні, якщо за весь час передвиборчої кампанії не змінилося. Єдина зміна - тиск адмінресурсу та впевненість, яку дала помаранчева революція. Там, де він послабшав (злякалися, гади, після помаранчевої революції), і частина електорату перестала боятися, результати покращились. В місті ці зміни завжди менші, ніж у селі Одеської області (в інших областях могло бути навпаки).Стрелец пише:
> Вплив фальсифікаторів в аграрних районах Одеської області завжди був не менше, а більше ніж в "метрополії". Менша політизованість, відсутність достатньої кількості якісних опозиційних активістів, заляканість місцевого населення...
Однозначно.
> В другому турі янучари займались Одеською областю більш активно! В 3-му місцеві еліти більше вичікували і були дезорієнтовані.
Оце і є причина.
> В районах працювати було значно важче, ніж в місті Одесі чи Іллічівську.
Однозначно.
> А динаміка зміни результатів не залежить від наближенності до Вінниці
Однозначно.
> вона залежить від якості проведенної роботи штабами між 2-м та 3-м турами. І це не менше, ніж на 90 %.
Навіть на 9% не залежить. Неможливо нічого зробити за 2 тижні тими ж силами і тими ж людьми, якщо до цьтого нічого не зробили.
> Якщо б в Вінниці не проводилася робота, а в комісіях якісні активісти з приходом нового керівництва штабу не змінювалися на людей із приватних бізнесових підприємств керівника штабу, яким Ющенко був "до лампочки" (а саме такий процес пройшов в м. Одесі, де зосереджені основні бізнес-структури Козаченка), то і в Вінниці результат був би не краще, ніж по міським округам Одеської області!
Знову помиляєтесь. Ви не знаєте вінницького електорату. Там справжні партизани.
> Цифри відрізняються істотно! Якщо +5 або +7 % за Ющенка в одних округах проти в кращьому випадку +0,5% за Ющенка в інших округах не відрізняються, то ... немає слів.
Це не заслуга штабів. Помаранчева революція - ось єдина причина.
> А делегації спостерігачів з Києва та Західної України зустрічали та організовували саме низові штаби. Від якості їх організації та прийому залежала і якість роботи "варягів".
Частково, звичайно, залежала. Виміряти цю частину не берусь, тут треба дивитись на місці.
2005.01.14 | Стрелец
Re: Тут є що проаналізувати
Михайло Свистович пише:> Неможливо щось суттєво змінити за 2 тижні, якщо за весь час передвиборчої кампанії не змінилося. Єдина зміна - тиск адмінресурсу та впевненість, яку дала помаранчева революція. Там, де він послабшав (злякалися, гади, після помаранчевої революції), і частина електорату перестала боятися, результати покращились. В місті ці зміни завжди менші, ніж у селі Одеської області (в інших областях могло бути навпаки).
Чому це саме в місті і саме в Одеській області ці зміни менші, ніж в селі Одеської області? Мені здається, що навпаки в обласному центрі Одеської області народ менше всього чогось боявся. Це тому, що люди мають більше інформації і є більш незалежними від адмінметодів. Вони більш незалежні і в матеріальному плані. І, взагалі, так склалося історично. Це - реальність! А що стосується революції, то люди її бачили та реально відчули в Києві, а не ,наприклад, в с. Іванівка Комінтернівського району Одеської області. Дійсно, адмінресурс послабшав лише там, де злякалися помаранчевої революції! А лякалися її тільки там, де еліта її відчувала. А відчувала вона її тільки там, де про неї говорили. А хто про це доніс населенню та місцевій еліті? Активісти, яких організовували чи не організовували штаби, при цьому забезпечуючи агітаційною літературою. Бо 5-го каналу немає, а "Еру" ніхто не дивиться - пізно іде. Агітаційні групи, які знову ж таки організовуються штабами. Енергетика місцевих лідерів опозиції та їх “завзятість”, їх віра в перемогу!
> Оце і є причина
Згоден. Але в одних районах місцеві еліти були дезорієнтовані менше, в інших - більше. Чому? Це залежало теж від активності наших місцевих прихильників. А звідки вони взялися? З неба впали? Чи може в результаті попередньої роботи районних штабів, які їх і організували активною чи не дуже роботою?
> Навіть на 9% не залежить. Неможливо нічого зробити за 2 тижні тими ж силами і тими ж людьми, якщо до цього нічого не зробили.
Можливо якщо не все, то багато! Звичайно, в рамках можливого. І саме це довела якісна, наполеглива, систематична та більш активна робота людей, в тих округах, де ситуація змінилася на краще за проміжок часу між 2 та 3 турами.
> Це не заслуга штабів. Помаранчева революція - ось єдина причина.
Помаранчева революція теж не впала з неба. Український народ до неї довго йшов. Без якісної організаційної роботи - вона перетворилася би на бунт. Без цього форуму, наприклад, без дискусії на ньому, не вироблялися б революційні ідеї, які не відразу, а поступово охопили більшу частину суспільства. А ідеї помаранчевої революції якось повинні були дійти до конкретного населеного пункту. В цьому конкретному селі не стояло на "майдані коло церкви" півтора мільйони революціонерів. А їх було 4! І це заслуга в першу чергу цих 4-ох революціонерів, а в другу тих, хто дав їм необхідну інформацію для того, щоб вони стали ними - місцевих лідерів, довірених осіб, районних виконавських структур опозиції! І там де це, а ще формування комісій і ще багато іншого було зроблено якісно і з натхненням - там і було покращення результатів лідера опозиції. Там де цього не відбулося - там і підвищена явка (низька якість роботи наших людей в комісіях), і пониження загального результату між 2 та 3 турами (сукупність причин: в тому числі і кадрової політики, організації розповсюдження агітаційно-інформаційних матеріалів, роботи з активістами, роботи з місцевими ЗМІ, процесу заміни людей в комісіях на більш якісніших і т.п.) А це в свою чергу - результат роботи відповідального керівника, його здібностей, досвіду та управлінських талантів! А головне, бажання!!!
Помаранчева революція - це не причина. Чому ж тоді помаранчева революція як причина не призвела до значно кращої динаміки зміни результатів Віктора Ющенка по округам Козаченка? А призвела до погіршення цих результатів між 2 та 3 турами?
Помаранчева революція - це не причина, а результат! Помаранчева революція сама результат вкладання енергії конкретних людей. Енергія не з'являється із порожнечі і не зникає в нікуди!
2005.01.14 | S.D.
Стрелец, "после" не значит "вследствие".
И если позитивные сдвиги в результатах голосования произошли "после" назначения Куренного, то это еще не значит, что они произошли "вследствие" этого. Надо копать глуюже, к чему и призывает Михаил.2005.01.14 | Михайло Свистович
Re: Тут є що проаналізувати
Стрелец пише:>
> Чому це саме в місті і саме в Одеській області ці зміни менші, ніж в селі Одеської області?
1. Бо в місті більше незалежних людей, які визначились іще перед першим туром.
2. Бо Боделану відступати нікуди.
>
> Мені здається, що навпаки в обласному центрі Одеської області народ менше всього чогось боявся.
Правильно. І внаслідок цього частинка тих, хто перестав боятися після революції, збільшилася незначно. В селі ж перестало боятися багато людей, які і революцію побачили, і побачили. як принишк місцевий адмінресурс.
>
> А що стосується революції, то люди її бачили та реально відчули в Києві, а не ,наприклад, в с. Іванівка Комінтернівського району Одеської області.
В с. Іванівка Комінтернівського району Одеської області про неї знали, і бачили, як янучари програють на рівні столиці. Тому частина вирішила зважитись перестати боятись вже, бо скоро все одно приїде добрий дядя з Києва і захистить.
>
> А лякалися її тільки там, де еліта її відчувала. А відчувала вона її тільки там, де про неї говорили. А хто про це доніс населенню та місцевій еліті?
Ця "еліта" - такі бестії, що відчувають все нюхом.
>
> Згоден. Але в одних районах місцеві еліти були дезорієнтовані менше, в інших - більше. Чому? Це залежало теж від активності наших місцевих прихильників.
Частково. Але якщо ці прихильники не були активні всю кампанію, навряд чи вони збільшили активність у ці два тижні.
>
> Можливо якщо не все, то багато! Звичайно, в рамках можливого. І саме це довела якісна, наполеглива, систематична та більш активна робота людей, в тих округах, де ситуація змінилася на краще за проміжок часу між 2 та 3 турами.
Див. вище. Не буває чуда за 2 тижні.
>
> Помаранчева революція теж не впала з неба. Український народ до неї довго йшов. Без якісної організаційної роботи - вона перетворилася би на бунт. Без цього форуму, наприклад, без дискусії на ньому, не вироблялися б революційні ідеї, які не відразу, а поступово охопили більшу частину суспільства.
Це все не стосується голосування в Одеській області.
>
> Помаранчева революція - це не причина.
Причина. Причому єдина.
>
> Чому ж тоді помаранчева революція як причина не призвела до значно кращої динаміки зміни результатів Віктора Ющенка по округам Козаченка? А призвела до погіршення цих результатів між 2 та 3 турами?
Бо там адмінресурс не злякався.
> Помаранчева революція - це не причина, а результат!
Для чогось результат, для чогось - причина.
2005.01.13 | Taras-ods
Re: Коментую!
Стрелец пише:> І останнє. Один із 2-х округів де Козаченко все ж таки мав плюсову динаміку, це 136 округ. І, зрозуміло, що це результат невтручання Козаченка в діяльність районного штабу. Це єдиний штаб в м. Одесі, де Козаченко не встиг зробити кадрові зміни в районому штабі після свого призначення на посаду керівника...
Можу тільки засвідчити по 136 округу, що дінаміка це не заслуга ні Козаченко ні тім паче Куринного. Це все вопрекі штабу. Ми 3 тура боролися і проти янучар і проти пофігістіки працівників від штабу.
2005.01.12 | Tir
Re: Интересные одесские расклады!
Если еще добавить полный провал работы штабов Ющенко в восточных обл. и Крыму, то в нашей победе можно благодарить только тупых янучар.Все ж интересно, ну кто так нам подсобил, выдвинув проффессора в президенты?
Будь на его месте Тигипко или Кирпа, победа Ющенко была бы более чем призрачная!!!
2005.01.12 | _YZ_
Гляньте на цей адмінресурс-посади
і скажіть, про які взагалі цифри волевиявлення і точності можна говорити?http://www.nashaodessa1.narod.ru/1711n.html
2005.01.13 | Стрелец
Re: Гляньте на цей адмінресурс-посади
Можем говорить! И даже более - надо говорить о причинах провала Козаченко в подконтрольных ему округах, о причинах непротиводействия админресурсу и фальсификациям, а иногда даже бездумного (или продуманного)вредительства.2005.01.13 | Taras-ods
Re: Гляньте на цей адмінресурс-посади
Стрелец пише:> Можем говорить! И даже более - надо говорить о причинах провала Козаченко в подконтрольных ему округах, о причинах непротиводействия админресурсу и фальсификациям, а иногда даже бездумного (или продуманного)вредительства.
это все относиться и к 1 и 2 туру в равной степени.
2005.01.13 | Taras-ods
Слабо?
http://www2.maidanua.org/news/download_thread.php3?bn=maidan_free&thread=1105600773&trs=-113-01-2005 09:19, Людмила Коваль
Важливо! Фальсифікація доказів штабом Януковича
А слабо штабу Ю в одессе вместо подковерной возни проверить всех людей от чьего имени подписали такие телеграммы?
многие могут об этом даже не догадываться. не мешало бы такую работу провести штабам по всем регионам, это было бы хорошее подспорье адвакатам Ющенка.
2005.01.13 | S.D.
Манипулирование цифрами.
Чудится мне, господа, что за деревьями мы не видим леса. И истина не всегда кроется в последней колонке.Посмотрите на цифры явки. Это столбец "Кількісна зміна явки виборців". По городу он плюсовой, в пределах 2% от численности избирателей. По области - поголовно отрицательный, вплоть до 20% от численности.
Что это за голоса? А это самые что ни на есть сфальсифицированные цифры. Это одесские студенты и работники подконтрольных контор типа "Одессагаза", катающиеся с открепительными по участкам за пределами Одессы. Это банальные вбросы, которые проще организовать в глухом селе, чем в набитой наблюдателями Одессе. Это переписанные протоколы, благо, расстояние от ДВК до ТВК - не два километра, как в Одессе, а двадцать.
Некоторое увеличение голосов за Ющенко я объясняю отсутствием фальсификаций типа "кольцо Островского". Например, на моем участке (137/81) предотвращение этой манипуляции дало прибавку, пожалуй, голосов в 250-300 без каких-либо действий со стороны штаба.
В том, что в третьем туре не было манипуляций с открепительными, не было тысяч неучтенных бюллетеней, что на сельские участки пошли сотни наблюдателей, что "Интер" и "1+1" перестали работать по "темникам", нет особой заслуги ни Куренного, ни Цушко, ни Козаченко. Поэтому приведенная таблица - это только манипулирование цифрами в рамках подковерной борьбы.
2005.01.14 | дядя Федор
Re: Интересные одесские расклады!
А ведь можно было поборотьсяЧто касается ситуации в Одессе - подтверждаю, что штабы Ющенко были ниже всякой критики. Большего успеха добились люди, которые работали независимо от штабов. Например, компания "Подпольный обком" и их акция "Апельсиновая сказка". А ведь можно было побороться - даже за две недели между 2 и 3 туром. Мы конкретно предлагали региональному штабу проехаться по Одесской области с артистами, которые за нас (Боря Барский, Комарик, Ира Токарчук и Яша Гопп - Сима и Яша из "Джентльмен-шоу, Юра Кузнецов - известный джазмен) Вопрос стоял в оплате транспорта и тех.служб. Артисты и ведущий - дядя Фёдор готовы были работать бесплатно. В ответ - просто молчание...
2005.01.14 | S.D.
Мне приходят десятки писем с рассказами
... о том, какие "ужасы" творились в штабах. Как люди по три, четыре раза приходили, предлагали бескорыстную помощь в любом виде, писали заявления о желании работать наблюдателями и членами комиссий, заявляли о готовности выехать в самые проблемные округа... В ответ, в лучшем случае - игнор, в худшем - что-то типа "не болтайтесь под ногами, не мешайте работать".Когда наши, обкомовские, стали членами двух одесских ТВК (как я понимаю, не по прямой инициативе штабов), они поняли, что для эффективной работы по опротестовыванию незаконных действий надо создавать мобильные группы. Они были созданы. Как выяснилось, для этого нужно совсем немного: поднять трубку, позвонить знакомым, описать проблему и попросить помощи. Таким образом, за три дня, на добровольной бескорыстной основе, восемь моторизированных юридических мобильных групп в этих округах было создано и эффективно отработало. Почему за три месяца этого не сделали штабы - неизвестно.
А жалобы на штабы идут и идут... И я вдруг ощутил, что испытываю к этим рассказам какое-то брезгливое чувство. Как будто мне в подробностях рассказывают о некрофилах или копрофагах. Гораздо больше эстетического удовольствия я получаю от рассказов, например, о дедуле из Николаевской области, который, наплевав на бездейсвующий штаб, сам придумывал, печатал, ксерил и на "москвичонке" развозил по району агитматериалы. Были точно такие "дедули" и в Одессе, и ты их наверняка знаешь.
Самое неприятное, что штабные "копрофаги" начинают претендовать на государственные посты. И эта копрофагия может стать государственной политикой. Так что надо работать дальше. "Подпольный обком" действует!
2005.01.14 | Михайло Свистович
Re: Мне приходят десятки писем с рассказами
S.D. пише:>
> А жалобы на штабы идут и идут... И я вдруг ощутил, что испытываю к этим рассказам какое-то брезгливое чувство. Как будто мне в подробностях рассказывают о некрофилах или копрофагах.
> Самое неприятное, что штабные "копрофаги" начинают претендовать на государственные посты. И эта копрофагия может стать государственной политикой.
От тому і треба побороти в собі почуття гидливості, зібрати ці листи і зробити з них дайджест, щоб фаги не прорвалися до влади.
2005.01.14 | S.D.
Девранд з Монтян вже почали. І як? (-)
2005.01.14 | Михайло Свистович
Нормально (-)