МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

у СПУ рве дах???

01/16/2005 | Strider
Депутат Ради Вінський вважає внесок СПУ в перемогу Ющенка на виборах Президента вирішальним

http://uv.ukranews.com/p4/news/article.html?id=20127

Перший секретар політради Соціалістичної партії України, депутат Верховної Ради Йосип Вінський вважає внесок Соціалістичної партії й Олександра Мороза в перемогу на виборах Президента лідера блоку партій "Наша Україна" Віктора Ющенка вирішальним.Про це Вінський заявив журналістам 15 січня на прес-конференції у Вінниці.

Відповіді

  • 2005.01.16 | Нестор

    Скоро скажуть, що Мороз виграв вибори, а Ющ просто поряд стояв(-

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2005.01.16 | Хвізик

      Ні. Юща там і не стояло. Аналізи по лікарнях здавав(-)

  • 2005.01.16 | Хвізик

    Майбуть, праві були ті, хто не любив соціалістів

    Допомога Ющу від соцпартії була дійсно суттєва, але навіщо вони затівають цю схожу на мастурбацію балаканину?

    Така їхня поведінка може остаточно поставити хрест на лівій ідеї. А це не є добрим для суспільства, у якому 90% людей проживають у глибоких злиднях.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2005.01.16 | Ukropithecus (robustus)

      Та це примітивна політична боротьба, як мені здається

      Та це примітивна політична боротьба, як мені здається. Посада ПМ буде вкрай важливою для розкуртки на вибори 2006, тому завдання кожного гравця - або просунути свою людину, або, як мінімум, щоб пройшов найбільш нерозкручуваний конкурент. Соціалістів влаштовує або Мороз, або нерозкрутний Порошенко. Юля вчора заявила, що вона на 100% впевнена, що ця посада дістанеться їй, соціалісти дали відповідь. Принципи формування Кабміну мусять бути прописані в Конституції, бо те, що зараз відбувається, є типовою візантійщиною, коли все обумовлюється доступом до Тіла і підкилимною боротьбою, яка знаходить свій прояв у вигляді ультиматумів. Цікаво, хто це там в прокуратурі на Юлю почав наїжджати? Чи не близький до Порошенка Піскун?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2005.01.16 | Хвізик

        Re: Та це примітивна політична боротьба, як мені здається

        КАзли, корочє

        Який прем"єр з Порошенка? Як у Росії кажуть, пусти козла в огород

        А з Мороза який прем"єр? Це не для нього крісло. Абсолютно
    • 2005.01.16 | Максим’як

      Re: Справа не у любові, у них карма підлості на лобі написана.

      Справа не у любові, у них карма підлості на лобі написана.

      Тобто, хто дивиться їм у рот, той не побачить того - треба дивитися на лоб.

      Мені подобається така поведінка соціалістів (форум майдан не виняток), бо дуже вже дістають двуличні, які маскуються під ідею соціалізму чи соціалістів.

      Нехай більше говорять вголос, те що думають, тоді і не буде виникати питань, чому я їх вважаю українофобами.

      Після виборів українському народові потрібно нагадати про ліву загрозу і ліві реванші і потрібно питання люстрації ставити значно ширше, а саме всім колишнім комі, які превселюдно не зречуться і не засудять ідеологію комунізму, закрити будь-який шлях до влади.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2005.01.16 | Хвізик

        Re: Справа не у любові, у них карма підлості на лобі написана.

        Нічого у них там на лобі не написано.

        Щоб ліквідувати загрозу "лівого реваншу" потрібно розвивати нормальним чином ліву ідею, як у Європі. Тоді у комуністів не буде шансів.

        Далеко не всі соціалісти є українофобами. Але антиукраїнськість їхнього керівництва скоро відштовхне від них всіх нормальних людей. Так само, як уже сталося з комуністами.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2005.01.16 | Сергій Кабуд

          проблема в тому що в соціалістів на україні нічого спільного

          з соціалістами в європі нема

          крім назви

          вони навіть в чомусь є діаметральні в своїй політичних діях та програмах
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2005.01.16 | Хвізик

            У тому і біда наша. Ліві настрої нормальних людей не знаходять

            гідного виходу.

            Бо нормальна людина просто не може піти до комуняк, а тепер уже і соціалісти зкурвилися. (Чи показали свою справжню пику)

            А я їх колись захищав на цьому форумі :(
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2005.01.16 | Сергій Кабуд

              ничого, друже будуть нови!(-)

            • 2005.01.17 | Нестор

              Це не тільки наша біда. Ліві настрої ніде норм людей не знаход(-

        • 2005.01.16 | Максим’як

          Re: У питанні лівої ідеології не треба дивитися на захід

          треба дивитися на українську історичну культуру - а це культура дрібного власника, яка не сумісна із лівими ідеологіями.

          У протистоянні із лівою ідеологією український народ згубив мільйони людей. Історична українська культура вказує на інший шлях, на шлях відродження і становлення християнської моралі у державі, коли помагають сироті, старій людині, бідному не із ідеологічних міркувань, а із духовної потреби, коли християнська мораль стає державною політикою.

          Соціалісти чи комуністи в Україні є звичайними продовжувачами міфу чи ширми попереднього тоталітарного комуністичного режиму, суть якого зводилася не до любові до ближнього, а до ненависті до ближнього.

          Кожен вчинок Мороза є послідовним і скоро він буде ненавидіти так само Ющенка, як ненавидів Кучму і тільки з однієї простої причини - комуністична ідеологія дає йому права на те, що не створене його працею.

          Тут є велика різниця, бо коли жебрак вимагає йому дати милостиню, то він стає розбійником. Так само і Мороз, він не вивчає причин своїх невдач - чому він нічого не досягнув, а вимагає дати йому чи ділити щось на рівні з тим, що тяжкою працею досягнув.

          Зараз в Україні ідеальні умови для партійного розвитку і у т.ч. в соціалістів, але вони ніколи не зможуть написати такої програми економічного розвитку держави, коли не буде бідних і жебраків, бо це не вкладається у їхній голові. Тому і займаються чистою демагогією, про що я й кажу - не дивіться їм у рот, а на лоб, бо там все написано, там суть цього ідеологічного лівого руху.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2005.01.16 | Хвізик

            Re: У питанні лівої ідеології не треба дивитися на захід

            Про яких власників Ви говорите? Про що може вестися при зарплатні у 500 грн??? Це у столиці, а в провінціях іще гірше. Де-котрі працюють за 200-300 грн! А їм ще треба сім"ї утримувати.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2005.01.16 | Максим’як

              Re: А мова не про режим Кучми, а про ту Україну, заради якої цей

              А мова не про режим Кучми, а про ту Україну, заради якої цей режим був повалений.

              В Україні сьогодні 90% відсотків жебраків, 9% чиновників і 1% власників всього майна у державі.

              В Україні ще десь 30 мільйонів населення живе у селі і саме ця частина стане головним локомотивом держави, саме тут основа дрібновласництва. При усталеній промисловості і нових технологіях, місто все менше потребуватиме робітників, тому, той земельний пай, який ще сьогодні залишається за селянином, стане основною базою його життя.

              Зараз умови в Україні, якраз для розвитку дрібновласництва та малого підприємництва. Режим все знищив. Повністю знищена сфера послуг у с/г, промисловості іт.д. Ціла держава покрита базарами та ринками. Маса дрібного товару промислового виробництва завозиться із-за кордону, а це ще одне велике поле для розвитку дрібновласництва.

              Якщо будуть трохи сприятливіші умови і не висітиме над людиною міліціонер, податківець, бандит (а я у це дуже хочу вірити і вірю), то ментальність така українстька, що кожен "другий" стане підприємцем.

              Держава не повинна утримувати людей, так як це пропагують ліві - держава повинна допомагати громадянину максимально виразити себе і максимально себе самозабеспечити, при цьому цей громадянин повинен ще сплачувати податок, щоб держава дбала про його безпеку, освіту, іт.д.

              Я думаю, що не буде проблем у такого економіста, як Ющенко підняти пенсії до 600 гривень на весну 2006 року, але питання інше, що з тих зарплат, коли у державі не має доріг, мостів, а у містах каналізації.

              Отже, шлях один - відродження історичної ролі дрібновласника в Україні, бо з танками, автами, літаками, кораблями, сталлю, вугіллям. АЕС іт.д. в Україні вже великий заділ зроблено.

              А тепер скажіть мені - для чого мені потрібна ліва ідеологія, коли я хочу стати підприємцем? Щоб більші податки платити на асоціальних, а не на розвиток доріг та освіти?

              Поясніть мені, яку ліву ідеологію завтра можна буде запропонувати українському народові? Не дивно, що ліві беруться за російську мову.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2005.01.17 | Хвізик

                Re: А мова не про режим Кучми, а про ту Україну, заради якої цей

                Ліва ідеологія потрібна людині, яка за 200 грн/міс працює на меблевій фабриці, і повністю пригнічена її керівництвом. Залякана, дверима грюкнути не може, бо опиниться просто на вулиці, і хуй чого знайде. До того ж, на виборах її заставили проголосувати за Янука.

                До речі, якби у нас була сильна ліва партія, то бандит ніколи не зміг би зробити такої кар"єри.
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2005.01.17 | Максим’як

                  Re: Боюсь, що Ви по свому розумієте ліві ідеології у державах

                  Головна проблема лівих ідеологій у дії на державному рівні - це неможливість при них поступального економічного розвитку держави. Те, що життєвий рівень громадян при лівих зростає і те, що це є явище тимчасове, яке веде потім до затяжної кризи - це зрозуміло і це всі знають. Вже всі можливі експерименти закінчилися. Є ще Китай, але він настільки нестандартна держава, що його досвід важко переносити у інші держави. При свому 1,3 млрд. населення і 1/6 території планети. він може зовсім обійтися без зовнішнього світу.

                  З всіма іншими (не лівими) теж все зрозуміло, там економіка теж має кризи, але вони є природні, кожні 6 років чергуються спади і підйоми і особливому регулюванню вони не піддаються.

                  Хвізик пише:
                  > Ліва ідеологія потрібна людині, яка за 200 грн/міс працює на меблевій фабриці, і повністю пригнічена її керівництвом. Залякана, дверима грюкнути не може, бо опиниться просто на вулиці, і хуй чого знайде. До того ж, на виборах її заставили проголосувати за Янука.
                  >

                  Ці питання вирішує держава, а не ліві партії і у розвинутих державах є таке поняття, як тариф чи галузевий тариф, чи тариф професії. У ВР потрібен закон про галузеві тарифи, де буде записано, що мінімальна оплата праці працівника такої-то кваліфікації у деревообробній галузі, підгалузь меблева готова продукція, повинна становити мінімум 450 гривень і щорічно зростати на індекс офіційно прийнятої інфляції. Не потрібно спиратися на ліву ідеологію, щоб поставити перед урядом Ющенка таку вимогу у впровадження тарифів.

                  Ви зрозумійте одну важливу річ, що держава для людини, а не ліві партії. За десять років ні Симоненко, ні Мороз не поставили у державі жодного конкретного економічного питання. Візьмемо Мороза:
                  1. До 1999 заклики до відбудови Совєцкого Союзу
                  2. З 2000 до 2002 - персональна боротьба з Кучмою
                  3. 2003 - боротьба із конкурентами по опозиції і фіксація своєї ролі серед КПУ, БЮТ і НУ
                  4. 2003 - Антисемітська кампанія на основі "Сільських вістей"
                  5. 2004 - Підняття теми політреформи за збереження Кучми при владі
                  6. 2004-поч. 2005 - Участь у президентських виборах і проголошення курсу на другу державну російську мову, тобто на сепаратизм в Україні.

                  Ви уявляєте собі таку силу, що прийде у державі до влади? Не дивно, що туди біжуть стати члєнами такої організації українофоби. Там для них дуже зручне місце. Сама вивіска лівий дає їм нищити державу чи агітувати за нищення держави, повністю безкарно.

                  Я можу точно сказати, що з того лайна, яке зветься нині комуністами, соціалістами, прогресивними соціалістами, соціал-демократами (о) в Україні ніколи не буде конструктивної лівої політичної сили і чим швидше їх розгромити, люструвати, тим швидше може утворитися щось нове і корисне для народу.
                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                  • 2005.01.18 | Хвізик

                    Re: Боюсь, що Ви по свому розумієте ліві ідеології у державах

                    Максим’як пише:
                    > Головна проблема лівих ідеологій у дії на державному рівні - це неможливість при них поступального економічного розвитку держави.

                    Теза невірна. Згадайте, що повоєнний підйом майже усієї Європи відбувся під керівництвом лівих партій

                    > Те, що життєвий рівень громадян при лівих зростає і те, що це є явище тимчасове, яке веде потім до затяжної кризи - це зрозуміло і це всі знають.

                    необов"язково

                    > Вже всі можливі експерименти закінчилися. Є ще Китай, але він настільки нестандартна держава, що його досвід важко переносити у інші держави. При свому 1,3 млрд. населення і 1/6 території планети. він може зовсім обійтися без зовнішнього світу.

                    Китай не є 1/6 планети.
                    Успішні ліві керівництва були не лиш у Китаї. Найбільш широковідомі приклади Швеції, Австрії, Тайваню.

                    >
                    > З всіма іншими (не лівими) теж все зрозуміло, там економіка теж має кризи, але вони є природні, кожні 6 років чергуються спади і підйоми і особливому регулюванню вони не піддаються.

                    Періодичні спади і підйоми бувають і при лівих і при правих режимах. І взагалі, осцилляції є одним з найфундаментальніших законів природи. Їх уникнути неможливо. Мона лиш намагатися пом"якшити їхню дію.


                    > Ці питання вирішує держава, а не ліві партії і у розвинутих державах є таке поняття, як тариф чи галузевий тариф, чи тариф професії. У ВР потрібен закон про галузеві тарифи, де буде записано, що мінімальна оплата праці працівника такої-то кваліфікації у деревообробній галузі, підгалузь меблева готова продукція, повинна становити мінімум 450 гривень і щорічно зростати на індекс офіційно прийнятої інфляції. Не потрібно спиратися на ліву ідеологію, щоб поставити перед урядом Ющенка таку вимогу у впровадження тарифів.
                    >

                    партія, яка таку вимогу серйозно поставить якраз і займе спорожніле місце на лівому фланзі

                    > Ви зрозумійте одну важливу річ, що держава для людини, а не ліві партії. За десять років ні Симоненко, ні Мороз не поставили у державі жодного конкретного економічного питання. Візьмемо Мороза:
                    > 1. До 1999 заклики до відбудови Совєцкого Союзу
                    > 2. З 2000 до 2002 - персональна боротьба з Кучмою
                    > 3. 2003 - боротьба із конкурентами по опозиції і фіксація своєї ролі серед КПУ, БЮТ і НУ
                    > 4. 2003 - Антисемітська кампанія на основі "Сільських вістей"
                    > 5. 2004 - Підняття теми політреформи за збереження Кучми при владі
                    > 6. 2004-поч. 2005 - Участь у президентських виборах і проголошення курсу на другу державну російську мову, тобто на сепаратизм в Україні.
                    >
                    > Ви уявляєте собі таку силу, що прийде у державі до влади? Не дивно, що туди біжуть стати члєнами такої організації українофоби. Там для них дуже зручне місце. Сама вивіска лівий дає їм нищити державу чи агітувати за нищення держави, повністю безкарно.
                    >
                    > Я можу точно сказати, що з того лайна, яке зветься нині комуністами, соціалістами, прогресивними соціалістами, соціал-демократами (о) в Україні ніколи не буде конструктивної лівої політичної сили і чим швидше їх розгромити, люструвати, тим швидше може утворитися щось нове і корисне для народу.

                    Я не хочу заре комнтувати дії укр політиків. Тим більше збанкрутілих трупів. Скажу лишень що лівизна і про-московськість не є одним і тим самим. Всупереч твердженням Кремля.

                    Якраз навпаки. Близькість до Кремля ні до чого доброго лівих не приводила. Якщо десь близькі Кремлю ліві опинялися у опозиції, то вони швидко скочувалися у маргінали; якщо при владі - то вони встановлювали звірську диктатуру. І навпаки, чим далі ліві вдходять від Москви, тим успішнішою є їхня діяльність.

                    Найдалі від москалів відійшов Чан-Кайші. І де тепер його Тайвань - маленький острів без ресурсів?

                    Югослави робили найбільший прогрес, коли Тіто послав на хєр усю кремлівську зграю. Зближення Югославії з Москвою після їого смерті призвело до повного розпаду країни.

                    Список прикладів мона продовжувати.

                    але важливо, щоб українські ліві зрозуміли, що їм немає чого робити у Москві! Тоді ми матимемо і нормальний лівий рух, і швидкий розвиток держави.

                    PS Не тре казати, що українському дрібному власнику ліва ідея є чужою. Бо, наприклад, рух Нестора Івановича Махна якраз на такого власника і спирався! На своє горе, Махно здуру злизався з Леніним...
  • 2005.01.16 | Боровик

    Re: у СПУ рве дах???

    Десь попадалась публікація про Рузвельта, що той на виборах опирався на кого завгодно на мафію, оферистів, проходимців і всім щось обіцяв.. Коли же став президентом і до нього пішли за віддякою. так він всім щось відповідав по принципу, що коли він був кандидатом, то він був звичайним громадянином який відповідав за свої слвоа та вчинки перед друзями та партнерами, а зараз він президент і відповідальний перед всіма жителями країни, тому не може приймати рішень на користь друзів а не народу. Він просто вибачився перед всіма. Що цікаво, виглядає так, що йому те пробачили.
    Може це була байка, не знаю, але чи можна цей принцип застосувати зараз в Україні. Особисто мене бентежить, що зараз навіть іде мова про роздачу короваїв якимось політикам. Справа в тому, що все таки найбільший внесок в зміну влади внесли люди, а не вінські чи морози. Добре, Ющенко щось комусь обіцяв, але чому не признається те, що був нарродний зрив, а не просто вибори за участі політичної коаліції.
    В цих виборах взяли участі чи не мільйон активних учасників. Так що тепер кожному коровай дати?
    Що більше Ющенко пошле людей із черги за медалями тим буде краще.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2005.01.16 | Максим’як

      Re: Не буде нікому від Ющенка медалей, але пряники може роздати

      Я переконаний, що і Порошенко. Тимошенко і Кінах будуть задоволені отриманими посадами і місцями. А от Мороз - це питання інше - йому нічого не потрібно, "крім щук у тому озері, де Кучма йому заборонив ловити".Його комуністичне мислення виховане на ідеології і прикладах Лєніна, Сталіна, Брежнєва іт.д. - йому або все, або пішли всі ... і, типу, я вам покажу. зрозуміло, що він жодним призначенням буде незадоволений, зрештою він відмовиться і виключить з партії всіх, хто отримає якісь посади від Ющенка. Партія у нього маленька і забери зараз 5 осіб на посади із нинішніх депутатів ВР, то її нахто не побачить на виборах у 2006 році.

      Тимошенко буде твердо добиватися максимуму від Ющенка, але згодиться і на менше, вона не буде довго в образі, як не була після поділу комітетів і суперечки за бюджетний комітет із Ющенком у 2002 році.

      Не потрібно міфологізувати Тимошенко - вона є слабак без Ющенка і надто конфліктна, але для вона Ющенка конкретна поміч. Вона має якусь харизму лідера, але не таку вже й сильну - це видно з її фракції у ВР. Їй не бракує грошей і це видно із інфраструктури партії у регіонах, але вона є диктатор за характером і люди, які не гнуться їй, просто там не можуть утриматися.

      ЇЇ відмова у обмін на голову Уряду відмовитися від голови партії говорить сама за себе.
  • 2005.01.16 | Гюльчатай

    Так ведь Винский правильно считает

    Не понимаю, что вас возмущает в его заявлении:
    а) несоответствие действительности? - так соответствует.
    б) несвоевременность заявлений? - да, такое бывает с СПУ. Но я не вижу тут "критичности"
    в) "аморальность" и претензии на долю пирога? - так нелогично возмущаться. Я солидарен с теми, кто полагает, что "победу обрел народ". Но в такой формулировке - народ тоде претендует на свой пирог, и Винский народу не помеха.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2005.01.16 | Максим’як

      Re: так чого вони "просчіталися" і Мороз не виграв виборів?

      чи, скажімо, Порошенко?

      Ми давно вже занємо, що у Ющенка було 35% без Тимошенко, Кінаха, Мороза і проста арифметика вказує, що оті 17% і потрібно ділити на трьох, тобто, четверта частина влади у державі повинна бути поділена між Морозом, Кінахом і Тимошенко, а 3/4 всеред тих, хто із 2002 року стояв з ним поряд і не зраджував його.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2005.01.16 | Гюльчатай

        Ну, і до чого тут ці проценти?

        Я уже это делал перед третьим туром, но сделаю еще раз.
        Хочу Вам напомнить факты:
        1. Украина без Кучмы (и роль СПУ. И "психологические особенности Ю.")
        2. Повстань Україно! (и роль СПУ. И "психологические особенности Ю.")
        3. Идея Майдана и его реализация (и роль СПУ. И "психологические оосбенности Ю.")
        4. Апрель 2004г, когда Морозу под провалившуюся политреформу удалось протащить Закон о выборах Президента. (вопреки Ю.) Того самого Закона, благодаря которому выборы удалось выиграть.
        5. работа штабов СПУ в регионах во время выборов. Эту работу можно критиковать. А вот говорить о работе нашего регионального штаба НУ я просто не хочу. (Во время выборов дал себе слово не комментировать действия регионального штаба НУ, а теперь уже и перегорело.) Партийные структуры СПУ в регионах работали не за страх, а за совесть. Не за проценты и без евроремонта штаба НУ.

        ИМХО, эпитет "решающая" для определения роли СПУ в победе Ю. вполне подходит.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2005.01.16 | Хвізик

          Re: Ну, і до чого тут ці проценти?

          > ИМХО, эпитет "решающая" для определения роли СПУ в победе Ю. вполне подходит.

          А тепер вони що роблять? Кому заре тре та рос мова? Навіщо це питання взагалі піднімати?

          Може, російські спецслужби використали їх у ролі троянського коня у стані опозиції.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2005.01.17 | Гюльчатай

            Я хотел демократии, - я ее получаю.

            Хвізик пише:
            > А тепер вони що роблять? Кому заре тре та рос мова? Навіщо це питання взагалі піднімати?

            Я хотел демократии? Я ее получаю.
            -Несвоевременно?
            Так я вижу аргументацию против Мороза в основном не по сути, а, так сказать, позиционную: "ах ты, зараза, смел пойти своей дорогой?".
            Так он и должен был идти своей дорогой.
            Не вижу я никакой серьезной проблемы в поднятии вопроса о русском языке. Не пройдет этот вопрос через ВРУ. И в том факте, что Мороз очки зарабатывает на этом, не вижу никакого экстрима. Политик.
            Мы Тимошенко гораздо более серьезные вещи прощаем.

            >
            > Може, російські спецслужби використали їх у ролі троянського коня у стані опозиції.

            Мне ответить на это нечего. И Вам не удастся с этим тезисом ничего сделать.
            Ну, отвечу. Например:
            Чепуха.
        • 2005.01.16 | Максим’як

          Re: Забув згадати Коновальця, Бандеру і Шухевича?

          Гюльчатай пише:
          > ИМХО, эпитет "решающая" для определения роли СПУ в победе Ю. вполне подходит.

          Не смішіть мене своїми пунктами, бо всі ці пункти робилися Морозом винятково для нього - Мороза, а не для Ющенка. І з Ющенком він не збирався ніколи ділитися нічим, тим більше, Мороз би з глузду з"їхав, коли б тим Ющенко скористався чи ще хтось інший. До першого туру Мороз вдавася до відкритої і брутальної критики Ющенка, то виглядає зовсім ідіотськи, як на колегу у боротьбі з режимом.

          Різниця між Морозом і Ющенком у тому, що Ющенко ріс, тоді як Мороз вже свій рівень досягнув, коли був ватажком банди 239 у Верховній Раді.

          Мороз від тоді не ставить цілей на власну перемогу, він прекрасно це розуміє, що він не може вже перемогти, це щось таке, як імпотенція, тому він ставить для себе простішу ціль - руйнувати чужі перемоги, що йому теж не вдається - політичний імпотент є Мороз. Був Кучма переможцем - він проти нього боровся, став Ющенко - він проти нього буде боротися.

          Ющенко ставив на перемогу і тільки на перемогу - це він сказав у 2001 році 26 квітня, коли сказав:"Ми йдемо, щоб повернутися переможцями". Довжина шляху не така й велика, всього чотири роки і всі ці чотири роки, Мороз тільки й думав і робив все, щоб опустити Ющенка - це не брехня чи мої фантазії - це реалізм.

          Весною 2004, коли він вже зрозумів, що йому Ющенка не зупинити, він побіг до Кучми і Медведчука, він вів свою незалежну виборчу кампанію, і лише страх залишитися повним лузером, змусив Мороза примкнути до Ющенка, неберучи на себе жодних зобов"язань, але розраховуючи на великий шмат влади. На місці Ющенка, я б Морозу нічого не простив, але тому я не президент, тому Мороз є лузер, а не президент, бо він не вміє цінити людей, а називає баранами, він не любить нікого і у ньому більше злоби, ніж здорового глузду. І те, що він підняв питання про статус російської мови, щоб підлити масла у вогонь сепаратизму і на тому знову утриматися на політичному полі, говорить про його нікчемність, як людини.

          Як міг Мороз щось внести у перемогу Ющенка, коли вся ця братія, так сильно боролася із Кучмою, включно із Малим Чорноволом і Симоненком перебігли на бік режиму. Мороз трохи припізнився, але він скоро буде знову поряд Кучми, Януковича і малого Чоновола. А Ви говорите про "Україну без Кучми"? Може з того був би якийсь вклад у перемогу над режимом і у перемогу Ющенка, коли б Мороз та його соратники, вищеназвані, не вважали український народ баранами. Мороз своєю ідеєю про державну російську мову далі шукає баранів і знайде, звичайно, але з баранами він тільки буде пастухом, чи різником, а не державним політиком.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2005.01.17 | Сергій Кабуд

            мороз має відчувати ся ошуканим коли в нього так нагло вкрали

            голоси в 1у турі
            і не повернули!!!!!

            А Ющенку повернули.

            Доречі по справедливості було б доцільним проаналізувати і оцінити скільки голосів дійсно мав Мороз.

            Бо можливо щов без фальшування він був би опонентом Ющенка в 2у турі.

            Мороз який опинився поза розділом тепер і лізе з шкіри шоб стати поміченим

            краще б запропонував конструктив- в країні повно роботи для політика такого рангу
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2005.01.17 | mad.yar

              Re: мороз має відчувати ся ошуканим коли в нього так нагло вкрали

              не знаю які там голоси вкрали у Мороза і хто вкрав.
              у 1му турі був спостерігачем у Черкасах (округ 197), де народ традиційно голосує за Мороза. Так от - у мене на дільниці ніяких значних порушень не було, результати приблизно такі:

              Ю - 60%
              Я - 20 %
              Мороз - 5%

              Якщо Морозу вдалося взяти так амло голосів у області де він традиційно користувався підтримкою, то як можна говорити взагалі про якісь шанси на 2й тур? Взагалі тема про те що хтось вкрав голоси мені здається некоректною, бо проблема в іншому - що докидували голоси за Яника.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2005.01.17 | Сергій Кабуд

                бачу, я був кращої думки про його підтримку(-)

          • 2005.01.17 | Гюльчатай

            Re: Забув згадати Коновальця, Бандеру і Шухевича?

            Максим’як пише:
            >
            > Не смішіть мене своїми пунктами, бо всі ці пункти робилися Морозом винятково для нього - Мороза, а не для Ющенка.

            Вы оцениваете вклад по объему бескорыстия политика?

            >І з Ющенком він не збирався ніколи ділитися нічим, тим більше, Мороз би з глузду з"їхав, коли б тим Ющенко скористався чи ще хтось інший.

            Так ведь мы с Вами и воспользовались. Ющенко воспользовался. Законом о выборах. И еще воспользуется Законом о местном самоуправлении. А политреформу - не исключено - похерит.

            >До першого туру Мороз вдавася до відкритої і брутальної критики Ющенка

            ерунда. Где это было? Перевранные слова Мороза про отравление? Так переврали.

            > Різниця між Морозом і Ющенком у тому, що Ющенко ріс, тоді як Мороз вже ... був ватажком банди 239 у Верховній Раді.
            >

            Метафоры.

            > Мороз від тоді не ставить цілей на власну перемогу, він прекрасно це розуміє, що він не може вже перемогти

            Вы ему трезвость мысли в вину ставите?

            > Був Кучма переможцем - він проти нього боровся, став Ющенко - він проти нього буде боротися.

            И чем это плохо?

            > > Ющенко ставив на перемогу і тільки на перемогу - це він сказав у 2001 році 26 квітня, коли сказав:"Ми йдемо, щоб повернутися переможцями".

            Ющенко как персоналия - вероятно - поступал верно. Даже когда подписал письмо трех. Но мы говорим о политических силах. Пальцем о палец не ударила НУ за весь 2004 года для подготовки своей победы. А СПУ предоставила весь нормативный инструментарий для этой победы.

            > він вів свою незалежну виборчу кампанію

            ну и что?

            >, і лише страх залишитися повним лузером, змусив Мороза примкнути до Ющенка

            романы вы пишете.

            >, неберучи на себе жодних зобов"язань,

            не знаю, брал ли Мороз обязательства перед Ю., но - сужу по своим Сумам - он выполнил более, чем могло бы предполагать любое джентльменское соглашение.

            > але тому я не президент,

            Видать, таки-да :)

            >і у ньому більше злоби, ніж здорового глузду.

            Никогда не видел Мороза (впрочем, как и Ю.) - злым.

            >І те, що він підняв питання про статус російської мови, щоб підлити масла у вогонь сепаратизму

            вряд ли за этим.

            >
            > Може з того був би якийсь вклад у перемогу над режимом і у перемогу Ющенка, коли б Мороз та його соратники, вищеназвані, не вважали український народ баранами.

            ??? Когда Вы слышали от Мороза такую фразу?
        • 2005.01.17 | Нестор

          Тільки не треба мені говорити про роботу штабів

          Сам був свідком того, як соціаліст прийшов в штаб Ющенка Франківського району м. Львова і закатав істерику про те, що його відсторонили від керівництва ДВК. Він кричав, що дуже досвідчений і має і далі керувати комісією. Я спочатку проникся симпатією до такого ентузіазму, але потім все стало на свої місця. Після того як він викричався його чемно спитали чи згоден він працювати майже безплатно за ідею. Він з гнівом викрикнув, що ні і що всі ми тут дерибанимо купу бабла, а йому нічого не хочемо дати. Ми всі з подивом переглянулися і засміялися :)

          Кожен судить інших по собі :) 90% всіх "соціалістів" в комісіях - це були наші люди, які були формально проведені через довірену особу Мороза в ДВК. Спасибі йому звісно за те, що допомагав своїм підписом формувати комісії з наших людей, але при цьому говорити про активну роботу штабів трохи смішно.

          Щодо "Украина без Кучмы" і "Повстань Україно" то там роль Мороза дійсно була значною. Проте є одне але. Перемогою там і не пахне, так що хвалитися нічим.

          > 4. Апрель 2004г, когда Морозу под провалившуюся политреформу удалось протащить Закон о выборах Президента. (вопреки Ю.)

          Ну це вже відверте крутійство (мяко кажучи), бо Мороз протягував на пару з Медведчуком саме політреформу, а не закон про вибори. Він неодноразово заявляв, що буде голосувати за політреформу в любому випадку навіть в разі провалу закону про вибори.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2005.01.17 | Михайло Свистович

            Мабуть треба таки говорити

            Нестор пише:
            > Сам був свідком того, як соціаліст прийшов в штаб Ющенка Франківського району м. Львова і закатав істерику про те, що його відсторонили від керівництва ДВК. Він кричав, що дуже досвідчений і має і далі керувати комісією. Я спочатку проникся симпатією до такого ентузіазму, але потім все стало на свої місця. Після того як він викричався його чемно спитали чи згоден він працювати майже безплатно за ідею. Він з гнівом викрикнув, що ні і що всі ми тут дерибанимо купу бабла, а йому нічого не хочемо дати. Ми всі з подивом переглянулися і засміялися :)

            І по цьому випадку та ще й у Львові, де соціалісти не популярні і маргінальні, не можна робити висновків.

            >
            > Кожен судить інших по собі :) 90% всіх "соціалістів" в комісіях - це були наші люди

            У Львові. Але не в східніших від Західної України регіонах.
          • 2005.01.17 | yalovets

            На моїй дільниці 100% "соціалістів" були людьми Януковича

            Нестор пише:
            > Кожен судить інших по собі :) 90% всіх "соціалістів" в комісіях - це були наші люди

            На моїй дільниці (225 округ, Севастополь) обидва представники соціалістів у 1 та 2 турі (тобто 100% "соціалістів") були людьми Януковича. У другому турі вони при підрахунку голосів голосували разом з янучарами ЗА зарахування 45 недійсних бюлетеней, з яких 43 були за Януковича. Ба більше, у третьому турі один з них став членом комісії від Януковича, і навіть на перше засідання комісії приперся з блакитною стрічкою.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2005.01.17 | Михайло Свистович

              А на інших дільницях 100% "ющенківців" були людьми Януковича

              Не можна робити загального висновку по окремих дільницях.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2005.01.17 | yalovets

                Звичайно, не можна, це було в якості додаткової інформації. (-)

              • 2005.01.17 | mad.yar

                звісно не можна, але можна було б набрати статистику

                багато з присутніх працювали спостерігачами - тож цікаво було б почути про їхній досвід співпраці з соціалістами.
                мені на жаль за 3 тури не вдалось побачити жодного спостерігача-соціаліста (перепрошую за повторення, це вже є в іншому дописі цієї гілки)
                я не пропоную починати ганьбити всіх соціалістів одразу, просто в мене склалось враження що реально підтримка з їх боку була близькою до нуля.
          • 2005.01.17 | Гюльчатай

            Re: Тільки не треба мені говорити про роботу штабів

            Нестор пише:
            > Щодо "Украина без Кучмы" і "Повстань Україно" то там роль Мороза дійсно була значною. Проте є одне але. Перемогою там і не пахне, так що хвалитися нічим.

            У Свистовича спросите - как сложилась бы его жизнь, если бы он тогда не вышел на площадь. Думаю, - отшутится. Или покрутит пальцем у виска.
            Не было бы сегодня ничего без "Украины без Кучмы" и "Повстань, Україна".

            >
            > > 4. Апрель 2004г, когда Морозу под провалившуюся политреформу удалось протащить Закон о выборах Президента. (вопреки Ю.)
            > Ну це вже відверте крутійство (мяко кажучи), бо Мороз протягував на пару з Медведчуком саме політреформу, а не закон про вибори.

            А вот в этом я не уверен. Не потому, что могу доказать. Не потому, что знаком с Морозом. А потому что пытаюсь увидеть "логику процесса". Такая логика - есть. И она - не с Медведчуком.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2005.01.17 | Михайло Свистович

              Не треба нічого питати в Свистовича. Краще у Ющенка і Плюща

              Гюльчатай пише:
              >
              > У Свистовича спросите - как сложилась бы его жизнь, если бы он тогда не вышел на площадь.
              > Не было бы сегодня ничего без "Украины без Кучмы" и "Повстань, Україна".

              При мені Ющенко сказав Плющу, що без "України без Кучми" не було б успіху опозиції на виборах-2002. Плющ погодився. Це було чи то наприкінці 2002-го, чи то на початку 2003-го, під час презентації фільму "Обличчя протесту". Потім був фуршет. Там теж були цікаві розмови.
        • 2005.01.17 | mad.yar

          питання до прихильників Мороза

          хочу спитати прихильників Мороза (і не лише їх). Якщо вже підняли тему відсотку, який дав Мороз та його штаби у спільну перемогу. Отже питання таке - а хто власне бачив спостерігачів від СПУ/Мороза на дільницях у будь-якому з турів? Особисто я можу сказати що не бачив - у першому та 3-му турах в Черкаській області (ТВО 197, 200) та під час 2го туру у Криму (ТВО 9) - номери дільниць де я працював можу дати окремо якщо когось цікавить. Тож де була та міфічна допомога штабів Мороза?
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2005.01.17 | otar

            прихильники Мороза - морозяться

            Принаймні, ті троє соціалістів, які постійно дописують на Вільний Форум, ще не висловились на тему "ініціативи" Сан Санича.
            А ми б дуже хотіли почути їхній коментар.
          • 2005.01.17 | Гюльчатай

            Ну, я видел социалиста :)

            Вряд ли мы с Вами наберем статистику, но свидетельства очевидцев - возможно.
            160 округ (Сумы), 4ый участок: 1ый, 2ой и 3ий туры.Есть в комиссии (один и тот же) человек от социалистов.
            В целом по Сумам по всем участкам картина была аналогична. Есть и были у нас социалисты в комиссиях.
            Я Вам - помимо участия в комиссиях - приведу неполный сравнительный ... хм ... не анализ, а перечень.
            1. Лето - студенческая борьба против СНУ. Вместе со студентами - лидеры регионального СПУ. Сергей Клочко - в частности.
            Представителей НУ - нет. Ни рядом, ни далеко. Они "шлют свои приветы и добрые пожелания". По итогам летнего противостояния ряд активистов студенческого сопротивления вступает в СПУ. Это не показатель?
            2. Штаб социалистов (буквально в двух шагах от площади Независимости в Сумах) становится штаб-квартирой митингов в поддержку студентов против СНУ, митингов против фальсификаций 2го тура, осады облсовета. Это означает ("штаб-квартира"), что в этих двух-трех комнатах площадью метров 40, ежедневно, еженощно обогреваются сотни, если не тысячи людей. Сюда забегают совершенно незнакомые социалистам люди - глянуть в телевизор, поспать пару часов, здесь принимают всех подряд. Именно отсюда в ночь осады осаждающим доставляются бульоны, чаи , бублики и т.п. Именно сюда в течении нескольких месяцев идет поток людей - принести идею, предложить свои услуги.
            Зато в штабе НУ - евроремонт .
            3. Супруга на первом туре была наблюдателем от Мороза, на третьем - членом комиссии от Ющенко. У социалистов ей оформили удостоверение за неделю до тура. У Ющенко - в день перед выборами... С "пристальным вниманием". Им - в штабе НУ - было некогда(!) Это не единичные случаи. Я уж не знаю, что именно там проверял штаб НУ, и согласно каким критериям "выдавал" или "не выдавал" (при нехватке людей!)зеленый свет членам комиссий.
            4. Некто Кержаков (т.н. ЗУЗЮ, За Украину За Ющенко) появляется на люди вместе с экраном и спутниковой тарелкой ближе к 3-му декабря... С претензиями на руководство процессом (а руководство было необходимым, еще как!)... И исчезает с ними же. Руководитель штаба НУ Епифанов ... вообще не был на митингах в Сумах. Ни разу.
            5. У меня есть теоретические претензии и к социалистам - организация всего того, что делалось была из рук вон плоха. Но эта претензия - нелепа. Они работали на своих ресурсах, ресурсы были - видимо - невелики, и все то, что реально протестного делалось в Сумах летом и осенью - делалось беспартийными гражданскими лицами при активном содействии или под началом штаба социалистов. Штаба НУ в Сумах - не существует и не существовало, по крайней мере, до 3го декабря 2004 г.
            6. Зайдите на Сумы-беспредел
            http://sumy-bespredel.info/forum/
            и в поиске наберите "социк" или "социал" - посмотрите живые комментарии участников событий. Там нет специальной ветки по сравнению деятельности штабов, но - реплики и комментарии Вы увидите.
          • 2005.01.18 | QuasiGiraffe

            І все ж варто рахувати

            На Майдані Мороз заявив, що його "відмобілізовані штаби" в регіонах після першого туру передаються для роботи на Ющенка. Не маю сумнівів щодо відмобілізованості та досвіду, але хтось може зробити аналіз, що це дало Ющенку - у відсотках. Як по дільницях моїй та навколішніх, реально Ющенко отримав голоси соціалістів (фізично, за результатами першого туру), Янукович - голоси Симоненка, Вітренко, Омельченка (частково, вірогідно) і дрібніші.

            В "проблемних" регіонах у Ющенка теж голосів, здається, додалося не більше, ніж фізично голосів соціалістів. Якщо я не помиляюсь, то в цьому полягає робота "відмобілізованих штабів" - щоб закликати своїх до певного голосування?

            Чи є у кого інші цифри?
  • 2005.01.16 | Боровик

    Re: у СПУ рве дах???

    Взято з Української правди за 7 жовтня 2004 року:
    "...
    - Юра, не лезь, это не твоя свадьба. (Шуфрич)
    - Нестор, это моя страна! (Луценко)
    - Юр, можно и по е…лу получить. (Шуфрич)
    - Можно и сдачи… (Луценко)
    Це уривок з діалогу між депутатами Нестором Шуфричем із СДПУ(о) і Юрієм Луценком від СПУ. Розмова відбулася у середу ввечері на території "Експоцентру" (ВДНХ), біля павільйону № 13.
    ..."
    http://www2.pravda.com.ua/archive/2004/october/7/1.shtml
    ***
    Дуже показовий діалог. Зверніть увагу. що діалог не в парламенті, на емоціях коли кожен каже те що його болить.
    "- Нестор, это моя страна!" - досить сильно сказано.
    Чому від соціалістів зараз виступає всяка с**нь типу Вінського та безмінного вічнозамороженого Мороза?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".