МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

В НУ эпидемия? (Тарас Стецьків о шантажистке Ю.)

01/26/2005 | Предсказамус
Нардеп Тарас Стецьків припускає, що Тимошенко призначили прем"єром через шантаж

Нардеп Тарас Стецьків висловив припущення, що призначення Юлії Тимошенко на посаду прем”єр-міністра відбулося взамін на її згоду не робити власний політичний проект. Про це він заявив „Контекст-медіа” особисто.
„Ситуація після призначення Юлії Тимошенко на посаду прем»єр-міністра дійсно помінялася, оскільки реально ще за день до того була інша ситуація. Я думаю, що ситуація помінялася з точки партійного будівництва в тому, що призначення Тимошенко відбулося взамін за її згоду не робити власний політичний проект”, ― сказав Тарас Стецьків.
---
http://vgolos.lviv.ua/?part=list&artid=news&PHPSESSID=cfabb5e5cccdaf9f2fbb7379c1f5df3c#20050125195209

Любопытно, что у Стецкива уже другая аргументация, не та, что у Бессмертного, но бъет в ту же точку. Не пора ли Ющенко что-то в консерватории поправить?

Відповіді

  • 2005.01.26 | otar

    Тю

    Предсказамус пише:
    > Нардеп Тарас Стецьків припускає, що Тимошенко призначили прем"єром через шантаж
    >
    > Нардеп Тарас Стецьків висловив припущення, що призначення Юлії Тимошенко на посаду прем”єр-міністра відбулося взамін на її згоду не робити власний політичний проект.

    Як на мене, це не "шантаж", а нормальна політична домовленість.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2005.01.26 | Taras-ods

      Re: Тю

      otar пише:
      > Предсказамус пише:
      > > Нардеп Тарас Стецьків припускає, що Тимошенко призначили прем"єром через шантаж
      > >
      > > Нардеп Тарас Стецьків висловив припущення, що призначення Юлії Тимошенко на посаду прем”єр-міністра відбулося взамін на її згоду не робити власний політичний проект.
      >
      > Як на мене, це не "шантаж", а нормальна політична домовленість.

      під тиском наметів? (Щось всі кажуть що не чули про таку домовленність - чому? Ющенко не довіряв соратникам?).
      А як блискучі очі Волкова? А чому Кінах заговорив про гроші що знову могут міняти на порфелі?
      А чому Рухи та Пінзеник не хочуть єдиної вже партії з Ющенком? (класна партія буде= Батьківщина, Мороз+ примкнувшие шуфричи с регіонами). А чому Юля вже прихільниця політреформи? ( тут http://www.obozrevatel.com/index.php?r=news&id=178287 ).
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2005.01.26 | Предсказамус

        Народный певец Алтынов поет сам себе свои песни

        Вы вообще читаете ответы на свои постинги? Сколько раз одно и то же писать?

        Taras-ods пише:
        > otar пише:
        >> Предсказамус пише:
        >>> Нардеп Тарас Стецьків висловив припущення, що призначення Юлії Тимошенко на посаду прем”єр-міністра відбулося взамін на її згоду не робити власний політичний проект.
        >> Як на мене, це не "шантаж", а нормальна політична домовленість.
        > під тиском наметів? (Щось всі кажуть що не чули про таку домовленність - чому? Ющенко не довіряв соратникам?).
        Красивое слово "соратники"... Страшные слова "давление палаток"... А по сути? На кого давили палатки, сыгравшие немалую роль в "оранжевой революции"? Может, на тех "соратников", от которых вреда было заметно больше, чем пользы?

        > А як блискучі очі Волкова? А чому Кінах заговорив про гроші що знову могут міняти на порфелі?
        Когда "блестящие глаза Волкова" получат материальное воплощение в том же правительстве, а высказывания Кинаха станут более внятными, вернемся к разговору. Покуда это Ваши предположения, не более.

        > А чому Рухи та Пінзеник не хочуть єдиної вже партії з Ющенком?
        Я бы не месте Ющенко не хотел Рухов и Пинзенников в своей партии. Позитив неясен, негатив налицо. Обосновать?

        > (класна партія буде= Батьківщина, Мороз+ примкнувшие шуфричи с регіонами).
        Вы можете как-то доказать, что ожидается именно такая конструкция партии Ющенко? Если нет, то не засоряйте форум бредом.

        > А чому Юля вже прихільниця політреформи?( тут http://www.obozrevatel.com/index.php?r=news&id=178287 ).
        Это хорошо или плохо?
      • 2005.01.26 | otar

        Мене переконувати не треба :)

        Я від початку був не в захваті від кандидатури Юлі. Але мене, як і всіх не-прихильників Юлі, затюкували і врешті-решт затюкали. Зрештою, якщо Президент хоче Юлю, і всі довкола хочуть Юлю - нехай, чорт з нею, вона буде.
      • 2005.01.26 | BIO

        Re: Тю

        >під тиском наметів? (Щось всі кажуть що не чули про таку домовленність - чому? Ющенко не довіряв соратникам?).
        А як блискучі очі Волкова? А чому Кінах заговорив про гроші що знову могут міняти на порфелі?

        Сначала надо вычислить тех кто травил, а потом "доверять" тем,
        кто после этого останется в доверии. А уже поздно.

        >А чому Рухи та Пінзеник не хочуть єдиної вже партії з Ющенком? (класна партія буде= Батьківщина, Мороз+ примкнувшие шуфричи с регіонами). А чому Юля вже прихільниця політреформи?

        Вона вже не прихільниця , вона вже заручниця.
        Й не тільки політрехформи. Вовкова теж.
  • 2005.01.26 | catko

    а давайте трохи довіряти ющенку, за якого на амбразури кидались?

    народ - розслабтесь. непопулярні рішення бувають і для нардепів. що стецьків і його підопічні з жовтої пори, що безсмертний з його псевдокерівництвом штабами, що мороз з його слизькістю і ситуативністю - всі собі розраховували на величезні дивіденти типу куючи ющенку перемогу на виборах. але ющенко після інавгурації чітко всім дав зрозуміти - він президент завдяки богові і українському народу. крапка. от вони і смердять, думаючи що можуть на щось вплинути. але ющенко - президент. будь-який його толковий указ прямої дії вартісніший довгих безплідних дискусій в парламенті.
    він жодній політичній силі нічого не зобовязаний. якби мільйони українців не кинулись на амбразури (причому не тільки на майдані а й по всій україні практично лягаючи під каток адмінресурсу і жертвуючи власними інтересами на протязі другої половини 2004) - ніхто з існуючих політичних сил не врятував би вибори жодним способом.
    ви можете уявити що вибори виграв янукович? що тоді тим простим активістам робити - хіба в шахіди записуватись... а що робив би стецьків з безсмертним? вони ж нардепи. і не факт що на другий день не поголубіли б і не товкмачили нам що ну раз так, україну все одно будувати треба. а за той час янучарам взятки носили щоб їх бізнес не похєрили.
    тому всі кадрові, політичні, партійні рухи ющенка - по тому ж принципу що й інтеграція (як він там в парє сказав - ми інтегруємось в європу не тому що зараз це модно а тому що це україні вигідно. якщо завтра раптом стане україні вигідно інтегруватись в азію - ми будемо інтегруватись туди). мені особисто це неподобається - але я це розумію. а ще мені особисто не подобається юля премєр, але я це теж розумію: в пику росії, страховка від спроб ліквідувати президента, генератор сміливих змін і т.д. наступне що мені не сподобається:платити податки, по правилах автом їздити :-)
    може я звичайно ідеалізую ющенка-президента і завтра розкаюсь, але поки що я просто розумію що він робить. тому я йому довіряю - при чому довіряти почав саме після того, коли побачив як він виводить натовп закордонних чиновників най-найвищого рівня без бронежилетів на півтора мільйонний майдан. та пауел буде своїм внукам розказувати про україну - що вона найдемократичніша і наймирніша в світі. і я не бачу нічого поганого в тому що ющенко кидане через ;№% всі партії які на нього працювали. тому що ніфіга вони не напрацювали за останні роки, тільки офісами і мерсами пообзаводились. ющенко за три місяці зробив то, що жодні рухи-куни не зробили - показав що українці нація. а потім за два дні зробив те що жодні удовенки-костенки не зробили за 10 років - відірвав міжнароний імідж україни від плінтуса.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2005.01.26 | Тестер

      Re: Дуже правильно сказав! Підтримую повністю! (-)

    • 2005.01.26 | Сергій Кабуд

      virno(-)

    • 2005.01.26 | пан Roller

      Re: Шантажистка, революционерка и просто красавица.

      catko пише:
      > але ющенко після інавгурації чітко всім дав зрозуміти - він президент завдяки богові і українському народу. крапка. от вони і смердять, думаючи що можуть на щось вплинути. але ющенко - президент. будь-який його толковий указ прямої дії вартісніший довгих безплідних дискусій в парламенті.

      > Эту мысль проводил и Литвин.
      -"Вы никому не должны, ВА. Никому, кроме народа"

      Вообще, интересно было бы узнать, какая кандидатура удовлетворила бы Бессмертного и Стецкива.

      "Кому я должен, всем прощаю"- так можно обозначить подход Ющенко. Но ведь он и не скрывал его. Он определено говорил, что делает ставку на профи. И потом, он вроде не обидел Порошенко, Зинченко. Кого же он обидел.

      Существует ли опасность, что Тимошенко выдвинута лишь для того, что бы не пройти через парламент, но выполнить обещание Ющенко?

      Нет, такой подлянки, от Ющенко вряд ли можно ожидать.

      Но, кого пардон кроме Юли, лидера общенационального масштаба, да самого Ющенко можно сегодня противопоставить тому лобби, которое формируется в Москве.

      Там уже нашел отдых Янукович, Бакай, Тигипко возможно, Кучма на взлете, словом целое государство в государстве вся украинская контрреволюция.

      И, в такой ответственный момент, какие то вопли по поводу шантажа.

      А чего же они молчали, когда им давали слово на майдане, спрашивается? Чего не кричали Бессмертный, Бессмертный, кричали Юля, Юля. Политика-искуство возможного. И если эти деятели обурены, то чем? Уж не себя ли они видят в качестве премьера. Или их беспокоит то, что они слили в "Зеркале Недели". И теперь понимают, что им удачи не видать.

      Кто на очереди? Неужели и Фисенко, Луценко опустятся до такой парнухи.

      Послушать этих деятелей, так и Орнажевая революция - продукт шантажа. А что собственно здесь не так. Что плохого в шантаже Тимошенко.

      Я помню, как она шантажировала Кучму, дала ему 24 часа, на роздумы. И что? Не согласовала с полевыми командирами, которых сама и назначила?

      Ха,ха. Так они же сами под нее легли. Кто мешал им возглавить оранжевую революцию?

      Я чего-то не догоняю. Или взыграли мужские амбиции. Так на обиженных воду возят. От борта и в лузу. Они думали "замочить" Тимошенко, а вместо этого подмочили свои репутации.

      Пусть вспомнят, кого только выпустил народ с ВР. Да, намотают себе на ус. Не время сегодня чинить свары. Ой, не время.

      Brgds
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2005.01.27 | капітан Немо

        Я тащусь від пана Роллєра :)

        Були часи, коли я, чесно сказати, плутав Роллєра і Рюгена.
        Зараз я від оновленого пана Роллєра просто тащуся. В хорошому розумінні цього слова. :)

        Пане Роллєре , Ви б ще українську мову підучили - Вам би ціни не було :) В хорошому розумінні цього слова :)
      • 2005.01.27 | капітан Немо

        Re: Шантажистка, революционерка и просто красавица.

        пан Roller пише:

        > Но, кого , пардон , кроме Юли, лидера общенационального масштаба, да самого Ющенко можно сегодня противопоставить тому лобби, которое формируется в Москве ????????????????
        >
        > Там уже нашли отдых Янукович, Бакай, Тигипко возможно, Кучма на взлете, словом - целое государство в государстве , вся украинская контрреволюция.
        >
        > И в такой ответственный момент - какие то вопли по поводу шантажа ???
        >
        > А чего же они молчали, когда им давали слово на Майдане, спрашивается? Чего не кричали "Бессмертный, Бессмертный !..", а кричали "Юля! Юля !" ? Политика - искусство возможного. И если эти деятели обурены, то чем? Уж не себя ли они видят в качестве премьера?? Или их беспокоит то, что они слили в "Зеркале Недели" ? И теперь понимают, что им удачи не видать?
        >
        > Кто на очереди? Неужели и Фисенко, Луценко опустятся до такой парнухи ?
        >
        > Послушать этих деятелей, так и Оранжевая революция - продукт шантажа. А что , собственно , здесь не так ? Что плохого в шантаже Тимошенко ?
        >
        > Я помню, как она шантажировала Кучму, дала ему 24 часа "на роздумы". И что? Не согласовала с полевыми командирами, которых сама и назначила?
        >
        > Ха,ха. Так они же сами под нее легли. Кто мешал им возглавить оранжевую революцию?

        >
        > Я чего-то не догоняю. Или взыграли мужские амбиции ? Так на обиженных - воду возят. От борта - и в лузу. ( ???? ) Они думали "замочить" Тимошенко, а вместо этого подмочили свои репутации.
        >
        > Пусть вспомнят, кого только выпустил народ с ВР. Да намотают себе на ус. Не время сегодня чинить свары. Ой, не время.
        >


        ( Я лише правильніше розставив розділові знаки для кращого розуміння та ехвекту)
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2005.01.27 | пан Roller

          Re: Шантажистка, революционерка и просто красавица.

          капітан Немо пише:

          > >
          >
          >
          > ( Я лише правильніше розставив розділові знаки для кращого розуміння та ехвекту)

          Спасибо. Мне некогда было.
          А Рюген. Куда он делся? Я за ним скучаю.



          Brdgs
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2005.01.26 | Moron

    Тарас Стецьків іде нафіг

    Предсказамус пише:
    > Нардеп Тарас Стецьків висловив припущення, що призначення Юлії Тимошенко на посаду прем”єр-міністра відбулося взамін на її згоду не робити власний політичний проект.

    Ура!

    > Любопытно, что у Стецкива уже другая аргументация, не та, что у Бессмертного, но бъет в ту же точку. Не пора ли Ющенко что-то в консерватории поправить?

    Пора. І Стецьків піде куди треба.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2005.01.26 | otar

      Уж небо осенью дышало,и ядрам пролететь мешала гора кровавых тел

      Ти бач, як легко людям, які забезпечували тили революції, - причому не тинялися по сцені і не гукали "Ю-щен-ко!", а гасали між пікетами, чергували ночами, організовували хавку, одяг і ночівлю і так далі, - забулося все добре, що вони зробили і для України, і для Ющенка, і для нас усіх, варто їм було сказати криве слово на адресу всенародно укоханої Юлі! :)

      Ось уже й Безсмертного з лайном змішали, а тепер і Стецьківа змішують. Завтра змішають Томенка, Луценка, кого завгодно, хто тільки наважиться покритикувати Оранжеву Принцесу, чи як там Юлю тепер називають...

      Я абсолютно згоден з catko. Треба мати трохи довіри до Президента і підтримувати його кадрові рішення. Але, якщо Безсмертний і Стецьків - самостійні, досвідчені політики, не "шістки" Ющенка, а його союзники, - мають власну думку про Юлю, то вони мають на цю думку повне моральне право. І спочатку згадайте, скільки всього доброго зробив Стецьків, будучи опозиційним депутатом, а потім посилайте його нафіг за недостатню підтримку вашої Юлі.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2005.01.26 | Предсказамус

        Это неудачный подход

        otar пише:
        > Ти бач, як легко людям, які забезпечували тили революції, - причому не тинялися по сцені і не гукали "Ю-щен-ко!", а гасали між пікетами, чергували ночами, організовували хавку, одяг і ночівлю і так далі, - забулося все добре, що вони зробили і для України, і для Ющенка, і для нас усіх, варто їм було сказати криве слово на адресу всенародно укоханої Юлі! :) Ось уже й Безсмертного з лайном змішали, а тепер і Стецьківа змішують.
        Очень бы не хотелось рассказывать об обеспечении тылов революции Бессмертным и Стецькивым, особенно на исходных должностях (главы избирательного штаба и главного политтехнолога). Чтоб, как Вы выразились, не смешивать их с дерьмом.

        > Я абсолютно згоден з catko. Треба мати трохи довіри до Президента і підтримувати його кадрові рішення. Але, якщо Безсмертний і Стецьків - самостійні, досвідчені політики, не "шістки" Ющенка, а його союзники, - мають власну думку про Юлю, то вони мають на цю думку повне моральне право.
        Моральное право на собственное мнение не дает морального права на пропагандистскую кампанию против союзников по коалиции.

        > І спочатку згадайте, скільки всього доброго зробив Стецьків, будучи опозиційним депутатом, а потім посилайте його нафіг за недостатню підтримку вашої Юлі.
        Попробовал вспомнить, не получилось. Расскажите.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2005.01.26 | otar

          Підхід - можливо, але не моє обурення

          > Очень бы не хотелось рассказывать об обеспечении тылов революции Бессмертным и Стецькивым, особенно на исходных должностях (главы избирательного штаба и главного политтехнолога). Чтоб, как Вы выразились, не смешивать их с дерьмом.

          Як я вже писав - завжди знаходиться хтось, хто знає більше за мене і мене розчаровує в тих, до кого я ставлюсь добре :) Моєю метою не було ані довести ключову роль Б. і С. у революції (чого я не стверджував), ані захистити їх - я просто хотів наголосити на тому, що народ не приймає жодної альтернативної думки, ніж "ура! Юля-прем'єр!"

          > Моральное право на собственное мнение не дает морального права на пропагандистскую кампанию против союзников по коалиции.

          Коаліція була до виборів. Тепер є окремі сили-переможці, які хочуть отримати частину здобичі. На думку Стецьківа і Безсмертного (і, напевно, ще когось), Юля отримала незаслужено багато.

          > Попробовал вспомнить, не получилось. Расскажите.

          Прошу анулювати мій закид у цій частині, оскільки я ні морально, ні технічно не готовий до збору інформації на тему "що хорошого зробили Безсмертний і Стецьків" і відстоювання їхньої честі на Майдані. Краще зроблю щось корисне, попрацюю, чи шо :) Якщо це "паблік енеміз" - схиляюсь перед думкою громади.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2005.01.27 | капітан Немо

            Re: Підхід - можливо, але не моє обурення

            otar пише:

            > Як я вже писав - завжди знаходиться хтось, хто знає більше за мене і мене розчаровує в тих, до кого я ставлюсь добре :) Моєю метою не було ані довести ключову роль Б. і С. у революції (чого я не стверджував), ані захистити їх - я просто хотів наголосити на тому, що народ не приймає жодної альтернативної думки, ніж "ура! Юля-прем'єр!"

            Я зараз буду матюкатися. Слабонєрвним - не читати.

            Яка, на хуй, "революція" ??? ПРидумали вагоме словечко, тіпа "революція", і всі поставали на хуй важними такими "революціонерами" ??? Кому блядь "революція", а хто життям своїм ризикував. Хтось на хуй в тюрмі сидів, у міжнародному розшуці перебував , когось на хуй п"ять років пресувала кучмістська влада - і таки не допресувала, не запресувала, а якийсь хуй поносив два тижні картоплю на Майдан - і вже "революціонер" ? Вже йому медалі мало, ордена мало - давай прем"єрське крісло ?
            Я не розумію амбіцій таких людей. У нас, блядь, поки що не федерація, і прем"єрське місце одне, а не двадцять п"ять.

            Яка може бути альтернатива лозунгові "Юля- прем"єр!", коли цьому лозунгові уже років п"ять ? Кого називали "єдиним мужиком в уряді Ющенка" ????
            ( Я тут говорю саме про лозунг... Реально є кілька шанованих людей, кандидатів на пост прем"єра, не буду називати конкретно хто шоб мене не закидали гівном... але при всій повазі до них, вони є ніхто у порівнянні з Юлею в плані харизматичності, рішучості , уміння вирішувати проблеми, уміння йти на розумний і виважений ризик... )

            > Коаліція була до виборів. Тепер є окремі сили-переможці, які хочуть отримати частину здобичі.

            Яка , на хуй, "здобич" ???? Яка "частина здобичі" ???? МИ шо, завоювали ворожу країну ??? У вас якась плутанина з термінологією... Очнітєсь, це вам не 1945 рік і ви не в Германії.... Кого ви хочете грабувати ? У кого відбирати "здобич" ???

            > На думку Стецьківа і Безсмертного (і, напевно, ще когось), Юля отримала незаслужено багато.

            Та шо вона отримала ???? РОзгрібання авгієвих конюшень ???
            Вона отримала пост прем"єра, тільки й усього. Як це "багато" ? Шо, можна отримати пів-прем"єра, або четвертину ??? Шо ви таке верзете ??? Та якщо її призначити віце-прем"єром або міністром там якогось транспорту, то поряд із нею будь-який інший прем"єр-міністр буде виглядати як дєтскій сад. Поки Юля жива ( дай їй Бог здоров"я) , більш достойної і більш природньої кандидатури просто не може бути.
            "Незаслужено багато" ??? Про "незаслужено " я вже писав вище.... Якщо є більш "заслужена" особа , плюньте мені в обличчя. У порівнянні з нею всі інші безсмертні і стецьківи можуть бути хіба що "заслуженими" артистами України, тіпа Наталки Могілєвської.

            > Прошу анулювати мій закид у цій частині, оскільки я ні морально, ні технічно не готовий до збору інформації на тему "що хорошого зробили Безсмертний і Стецьків" і відстоювання їхньої честі на Майдані. Краще зроблю щось корисне, попрацюю, чи шо :) Якщо це "паблік енеміз" - схиляюсь перед думкою громади.

            Що б вони хорошого не зробили, пост прем"єра - це не медаль, це ярмо. Прем"єром може бути лише той, хто розглядає прем"єрський пост саме так. Якщо ж хтось розцінює прем"єрський пост не як ярмо, а як нагороду, - такий "прем"єр" буде тільки красти і займатися прихватизацією, а не працювати на благо народу.
            Янукович теж багато чого зробив "хорошого".
            Ми усі хороші.
            ПРем"єром може бути лише один, не обов"язково самий хороший, але обов"язково самий достойний.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2005.01.27 | Пані

              О! Так ще трохи і нових шедеврів дочекаємося. :)

              Муза вона десь близько, близько. А то вже я, чесно кажучі, скучила.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2005.01.27 | капітан Немо

                Музою може стати кожен ... ілі кажда...

                просто треба дуже сильно захотіть... Сильно-сильно...
                Заказуйте тєму- буде вам шедевр :)
                По крайній мірі , "Шедевр", яких в каждому гастрономі завалісь
            • 2005.01.27 | otar

              "Х#й" як метод ведення дискусії :)

              капітан Немо пише:
              > Я зараз буду матюкатися. Слабонєрвним - не читати.

              Мені навіть подобається.

              > Яка, на хуй, "революція" ???

              Ахуєнна така. Кажуть, "помаранчева". Хоча я сам не люблю цей прикметник. Революція і революція, так приємніше.

              >ПРидумали вагоме словечко, тіпа "революція", і всі поставали на хуй важними такими "революціонерами" ??? Кому блядь "революція", а хто
              життям своїм ризикував.

              Чо, правда? Я якраз був у Єгипті, лежав на пляжі і провтикав, що хтось ризикував :)

              >Хтось на хуй в тюрмі сидів, у міжнародному розшуці перебував , когось на хуй п"ять років пресувала кучмістська влада - і таки не допресувала, не запресувала, а якийсь хуй поносив два тижні картоплю на Майдан - і вже "революціонер" ?

              Кокой ужос! :) А якщо ще врахувати, що цей "хтось" прийшов у політику зовсім не делегатом від районного товариства "Просвіта", а бізнесменом із мільярдними статками... :)

              >Вже йому медалі мало, ордена мало - давай прем"єрське крісло ?

              Ви не помітили: Безсмертний і Стецьків не пропонували в прем'єри себе.

              > Я не розумію амбіцій таких людей. У нас, блядь, поки що не федерація, і прем"єрське місце одне, а не двадцять п"ять.

              Чому амбіції? Їм не подобається Юля.


              > Яка може бути альтернатива лозунгові "Юля- прем"єр!", коли цьому лозунгові уже років п"ять ?

              Альтернатив може бути дуже багато. Тільки чомусь більшість майданівців їх не бачить. Я долучаюсь до них у своїй мовчазній згоді із призначенням Юлі прем'Єром - бо так захотів Ющенко, за якого я голосував. Але мені не подобається канонізація Юлі.

              > Кого називали "єдиним мужиком в уряді Ющенка" ????

              Може, когось і називали. Почитайте ще книжку "Невыполненный заказ" про Юлю. І "Прікоснісь к судьбє" про Януковича :) Багато кого називають.

              > вони є ніхто у порівнянні з Юлею в плані харизматичності, рішучості , уміння вирішувати проблеми, уміння йти на розумний і виважений ризик... )

              З цього всього прем"єру потрібне тільки уміння вирішувати проблеми. Решта все - додатковий, приємний, але не дуже потрібний вантаж.

              > Яка , на хуй, "здобич" ???? Яка "частина здобичі" ????

              А отака, блядь, пиздата здобич :) Я висловлювався образно.

              >Очнітєсь, це вам не 1945 рік і ви не в Германії....

              Германія за тих старих добрих часів ще звалась "Німеччиною".

              > Кого ви хочете грабувати ? У кого відбирати "здобич" ???

              Людям, які допомагали Ющенку, було щось обіцяно. Це нормально. Всі вони претендують тепер на частину державної влади. Якби їм нічого не обіцяли, багато хто з них підтримав би Януковича.

              > Вона отримала пост прем"єра, тільки й усього.

              Якщо вміти ним розпорядитись, можна отримати дуже великі дивіденди. Іміжеві і матеріальні. Ющенко, наприклад, отримав свого часу.

              > якщо її призначити віце-прем"єром або міністром там якогось транспорту, то поряд із нею будь-який інший прем"єр-міністр буде виглядати як дєтскій сад.

              :) глаза лубянииииє... складно сперечатися з людиною, по вуха закоханою в Юлю.

              >Якщо є більш "заслужена" особа , плюньте мені в обличчя.

              Прем'єр-міністр повинен виконувати програму Ющенка, а не свою власну. Він повинен слухатись Ющенка. Я не певний, що Юля буде його слухатись. Більше того: я певний, що під парламентські вибори вона почне викидати коники. А це не піде на користь Україні. В нас уже був один прем"єр, який "під вибори" намагався стати батьком нації.

              >У порівнянні з нею всі інші безсмертні і стецьківи можуть бути хіба що "заслуженими" артистами України, тіпа Наталки Могілєвської.

              Ось мені цікаво: я, на вашу думку, теж претендую на посаду Прем"Єр-міністра? Інакше чому ви звинувачуєте Б. і С. у таких претензіях тільки на підставі їхнього неприйняття Юлі?

              > Що б вони хорошого не зробили, пост прем"єра - це не медаль, це ярмо. Прем"єром може бути лише той, хто розглядає прем"єрський пост саме так.

              Не вірю, що Юля розглядає його саме так. Юля будь-який пост розглядає як подіум, на якому можна, образно кажучи, повихляти стегнами. Не в прямому сенсі, звісно - в переносному.

              > ПРем"єром може бути лише один, не обов"язково самий хороший, але обов"язково самий достойний.

              Ага.
            • 2005.01.27 | Тестер

              Re:Підтримую кожний абзац, але без "х..в"Таварищи не понимают(-)

          • 2005.02.01 | Brian Buchendowski

            Re: Підхід - можливо, але не моє обурення

            otar пише:

            > Як я вже писав - завжди знаходиться хтось, хто знає більше за мене і мене розчаровує в тих, до кого я ставлюсь добре :) Моєю метою не було ані довести ключову роль Б. і С. у революції (чого я не стверджував), ані захистити їх - я просто хотів наголосити на тому, що народ не приймає жодної альтернативної думки, ніж "ура! Юля-прем'єр!"

            Поэтому надо изо всех сил защитить право Бессмертного и Стецькива чхать на народ, у которого алтернативной мисли и нету.
      • 2005.01.26 | Роман ShaRP

        Твоє на черзі.

        otar пише:
        > Ти бач, як легко людям, які забезпечували тили революції, - причому не тинялися по сцені і не гукали "Ю-щен-ко!", а гасали між пікетами, чергували ночами, організовували хавку, одяг і ночівлю і так далі, - забулося все добре, що вони зробили і для України, і для Ющенка, і для нас усіх, варто їм було сказати криве слово на адресу всенародно укоханої Юлі! :)

        Тут колись був один повчальний момент. Один форумчанин писав, що піТарасик Чорновіл тоді, коли він ще не був піТарасиком, якось витягнув його з "бобіка". Але всі ми вже знаємо, чим піТарасик закінчив.

        > Ось уже й Безсмертного з лайном змішали, а тепер і Стецьківа змішують. Завтра змішають Томенка, Луценка, кого завгодно, хто тільки наважиться покритикувати Оранжеву Принцесу, чи як там Юлю тепер називають...

        Маєш змогу дізнатися про авторитет лідерів в масах. Луценка вже перевірили, і мені здається, він перевірку пройшов. Томенко на черзі, Безсмертний та Стецьків в процесі.

        > Я абсолютно згоден з catko. Треба мати трохи довіри до Президента і підтримувати його кадрові рішення.

        Скажи це Безсмертному.

        > Але, якщо Безсмертний і Стецьків - самостійні, досвідчені політики,

        Чііііііво? І які ж у цих політиків самостійні успіхи? Наскільки я пригадую, на Майдані колись були заперечення проти самого включення Безсмертного до складу "НУ".

        > не "шістки" Ющенка, а його союзники, - мають власну думку про Юлю, то вони мають на цю думку повне моральне право.

        Про те, що реалізовувати "моральні права" офіційними каналами недобре, вже говорилося.

        > І спочатку згадайте, скільки всього доброго зробив Стецьків, будучи опозиційним депутатом, а потім посилайте його нафіг за недостатню підтримку вашої Юлі.

        Давай, розповідай.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2005.01.26 | otar

          ветерани поза чергою :)

          > Тут колись був один повчальний момент. Один форумчанин писав, що піТарасик Чорновіл тоді, коли він ще не був піТарасиком, якось витягнув його з "бобіка". Але всі ми вже знаємо, чим піТарасик закінчив.

          Особисто знаю людину, яку Тарас Чорновіл витяг із автобуса 9 березня 2001 року (цей момент зафіксований у фільмі "Обличчя протесту"). Але Тарас зрадив Ющенка і "Нашу Україну", а Безсмертний і Стецьків наразі всього лише негативно оцінюють Юлю.

          > Скажи це Безсмертному.

          Я керуюся цим принципом сам.

          > Чііііііво? І які ж у цих політиків самостійні успіхи? Наскільки я пригадую, на Майдані колись були заперечення проти самого включення Безсмертного до складу "НУ".

          :) упс. Уже й похвалити ворогів народу не можна. Не сперечаюсь, можливо, відома мені позитивна інформація про Б. і С. не витримує критики Майдану.

          > Про те, що реалізовувати "моральні права" офіційними каналами недобре, вже говорилося.

          Тут згоден. Але критикується не лише "офіційний канал" (і до чого тут Стецьків - там ішлося ніби про Безсмертного?), а й сама позиція.

          > Давай, розповідай.

          :) Некст тайм. Якщо буде потреба захищати Безсмертного і Стецьківа - назбираю інформації. Все одно обов'язково вигулькне хтось анонімний, хто вивалить на стіл корзину брудної білизни (як у випадку з Порошенком і Мауглі) і похитне мої переконання.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2005.01.26 | Предсказамус

            Стецькив и официальные каналы

            otar пише:
            > Тут згоден. Але критикується не лише "офіційний канал" (і до чого тут Стецьків - там ішлося ніби про Безсмертного?)

            Тарас Стецьків: Призначення Юлії Тимошенко – результат політичного шантажу
            26.01.2005 - 10:56
            http://www.razom.org.ua/ua/news/5691/
            ____________
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2005.01.26 | otar

              Сорі, провтикав. Згоден, ОЦЕ - неподобство (а не позиція) (-)

      • 2005.01.26 | Moron

        "козли - це зрадники"

        otar пише:
        > Ти бач, як легко людям, які забезпечували тили революції, - причому не тинялися по сцені і не гукали "Ю-щен-ко!", а гасали між пікетами, чергували ночами, організовували хавку, одяг і ночівлю і так далі,

        Хаха. От іменно, гасали. Перші вісім днів на Мадані не було ніякої організації взагалі, крім, звичайно, сцени. Хавку-одяг-ночівлю надавали люди і компанії. До штабу, який матеріально забезпечував протест, депутатів просто не підпускали. Тобто фізично не пускали, :) "Ти депутат? - Іди нафіг!"

        > - забулося все добре, що вони зробили і для України, і для Ющенка, і для нас усіх, варто їм було сказати криве слово на адресу всенародно укоханої Юлі! :)

        Мєчта Стецьківа мати свою партію і отримати прибуток від роботи не має йому застити очі.

        > Ось уже й Безсмертного з лайном змішали, а тепер і Стецьківа змішують. Завтра змішають Томенка, Луценка, кого завгодно, хто тільки наважиться покритикувати Оранжеву Принцесу, чи як там Юлю тепер називають...

        Безсмертний кращий за Стецьківа.

        > Я абсолютно згоден з catko. Треба мати трохи довіри до Президента і підтримувати його кадрові рішення. Але, якщо Безсмертний і Стецьків - самостійні, досвідчені політики, не "шістки" Ющенка, а його союзники, - мають власну думку про Юлю, то вони мають на цю думку повне моральне право.

        Тобто, всі хто поважає Ющенка - "шістки"? (І взагалі дістало оте використання блатних російських слів без контексту. Особливо популярне на заході країни. Коли перший раз почув цей блат від знайомих з Івано-Франківська, був в шоці.)

        Навряд чи "шістки". Скоріш - козли. "Козли - це зрадники", як говориться у популярному музичному реміксі.

        > І спочатку згадайте, скільки всього доброго зробив Стецьків, будучи опозиційним депутатом, а потім посилайте його нафіг за недостатню підтримку вашої Юлі.

        Скільки?
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2005.01.26 | otar

          Re: "козли - це зрадники"

          > Хаха. От іменно, гасали. Перші вісім днів на Мадані не було ніякої організації взагалі, крім, звичайно, сцени. Хавку-одяг-ночівлю надавали люди і компанії. До штабу, який матеріально забезпечував протест, депутатів просто не підпускали. Тобто фізично не пускали, :) "Ти депутат? - Іди нафіг!"

          Зі Стецьківом я не раз стикався вночі на пікетах, він приїжджав на виклик, коли передавали тривогу в штаб. Це те, що бачив я; крім того, чув перекази. Але сперечатись не буду, бо моя мета не захистити Стецьківа, а вказати вам, що вас засліплює абсолютно неадекватне бажання вступитися за вашу Юлю.

          > Мєчта Стецьківа мати свою партію і отримати прибуток від роботи не має йому застити очі.

          Дякую, буду знати.

          > Тобто, всі хто поважає Ющенка - "шістки"?

          Я казав "не шістки, А самостійні політики". Це свідчить лише про існування певної категорії шісток, які не мають своєї думки, крім думки "фракційної", у формуванні якої вони не беруть участі.

          >І взагалі дістало оте використання блатних російських слів без контексту. Особливо популярне на заході країни. Коли перший раз почув цей блат від знайомих з Івано-Франківська, був в шоці.

          Це я на Майдані навчився :-)

          > Навряд чи "шістки". Скоріш - козли. "Козли - це зрадники", як говориться у популярному музичному реміксі.

          Кого вони зрадили?

          > Скільки?

          Наступного разу після наступного разу, бо наступний раз уже обіцяний Шарпу.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2005.01.26 | Moron

            Re: "козли - це зрадники"

            otar пише:
            > > Хаха. От іменно, гасали. Перші вісім днів на Мадані не було ніякої організації взагалі, крім, звичайно, сцени. Хавку-одяг-ночівлю надавали люди і компанії. До штабу, який матеріально забезпечував протест, депутатів просто не підпускали. Тобто фізично не пускали, :) "Ти депутат? - Іди нафіг!"
            >
            > Зі Стецьківом я не раз стикався вночі на пікетах, він приїжджав на виклик, коли передавали тривогу в штаб. Це те, що бачив я; крім того, чув перекази. Але сперечатись не буду, бо моя мета не захистити Стецьківа, а вказати вам, що вас засліплює абсолютно неадекватне бажання вступитися за вашу Юлю.

            Ну і що що він приїзжав на виклик. Всі приїзжали на виклик. Юля - не моя.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2005.01.26 | otar

              Re: "козли - це зрадники"

              > Ну і що що він приїзжав на виклик.

              Я реально бачив, що він щось робив.


              >Всі приїзжали на виклик.

              Неправда.

              >Юля - не моя.

              Я мав на увазі "ваша" - тобто всіх, хто готовий за неї пасть порвати і моргала виколоти будь-кому, хто її не обожнює.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2005.01.26 | gavrilaf

                Re: "козли - це зрадники"

                Не хочу порсатися у грязній білизні, але Ви дуже ідеалізуєте Стецьківа (це я пишу дуже корректно і м'яко).
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2005.01.27 | Moron

                  Re: "козли - це зрадники"

                  gavrilaf пише:
                  > Не хочу порсатися у грязній білизні, але Ви дуже ідеалізуєте Стецьківа (це я пишу дуже корректно і м'яко).

                  Краще написати.
              • 2005.01.26 | Taras-ods

                Re: "козли - це зрадники"

                otar пише:

                >
                > >Юля - не моя.
                >
                > Я мав на увазі "ваша" - тобто всіх, хто готовий за неї пасть порвати і моргала виколоти будь-кому, хто її не обожнює.



                І чим це відрізняеться від поведінки яничар?...
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2005.01.26 | otar

                  Та ні, ну не настільки


                  > І чим це відрізняеться від поведінки яничар?...

                  Якби, наприклад, усі голубі вимагали призначення Вітренко, а Коновалюк і Шуфрич висловили би незгоду, навряд чи громадськість перейнялася б :) :) Думаю, така глибока зацікавленість простих (і непростих) людей у певній людині на посаді прем'єра - свідчення високого рівня громадянської свідомості.
                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                  • 2005.01.26 | Taras-ods

                    Re: Та ні, ну не настільки

                    otar пише:
                    >
                    > > І чим це відрізняеться від поведінки яничар?...
                    >
                    > Якби, наприклад, усі голубі вимагали призначення Вітренко, а Коновалюк і Шуфрич висловили би незгоду, навряд чи громадськість перейнялася б :) :) Думаю, така глибока зацікавленість простих (і непростих) людей у певній людині на посаді прем'єра - свідчення високого рівня громадянської свідомості.


                    дай боже...

                    Я не проти Юли, но вона без тиску вийде грати свою гру швидко, під тиском вона приносе дуже багото користі, але я не впевен, що Ющенко сам зможе ії тиснути...
                    (доречи, вона перша вийшла с публичним тиском і таємними домовленостями, про які даже ближнє коло не знало... Цим було зруйновано моноліт команди, як що він був))
        • 2005.01.26 | Taras-ods

          перечісліть всі справи Юлі

          крім гасел на майдані...
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2005.01.26 | Предсказамус

            Мне хватило одного дела - детенизации энергосектора

            Это в те времена, когда Бессмертный Кучму в ВР представлял, не забыли еще?
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2005.01.26 | Taras-ods

              Re: Мне хватило одного дела - детенизации энергосектора

              Предсказамус пише:
              > Это в те времена, когда Бессмертный Кучму в ВР представлял, не забыли еще?


              Нет не забыл, очень хорошо помню :) Очень хорошее и полезное дело. Если держать ее в рамках, она еще больше сделает. Но не на должности премьера...

              Я так же хорошо помню как она по головам ходила до этого, как чемоданы Лазаренко и кучме носила...

              И результаты выборов по Днепропетровску всем известны...

              И щас вижу блеск и суетню в глазах Волкова, и палаточников возле метро, которым неначто домой ехать (а после инагурации куча автобусов на набережной стояла)...

              эх... :(
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2005.01.27 | капітан Немо

                Re: Мне хватило одного дела - детенизации энергосектора

                Taras-ods пише:

                > И щас вижу блеск и суетню в глазах Волкова, и палаточников возле метро, которым неначто домой ехать (а после инагурации куча автобусов на набережной стояла)...

                Надивилися телевізора, да ? Айсітіві , да ??
            • 2005.01.26 | Shooter

              Юля тоді була - лише орудіє

              Організатором і двигуном був Ющ.

              Щодо виграшу виборів-2002 та 2004 - заслуга самої НУ (Безсмертний, Стецьків), мабуть, таки вища, ніж заслуга Юлі.

              Чи Ви вважаєте, що то Юля обидва рази вигравала для Юща вибори?
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2005.01.26 | Роман ShaRP

                Навіть якщо так, - це добре. Бо з г... ані зброї, ані

                інструмента не зробиш.

                Shooter пише:
                > Організатором і двигуном був Ющ.

                Так.

                > Щодо виграшу виборів-2002 та 2004 - заслуга самої НУ (Безсмертний, Стецьків), мабуть, таки вища, ніж заслуга Юлі.

                В 2002му організаторам був, якщо я не помиляюся, присвячений прост "Проср...ти все". В 2004му таких постів теж можна пошукати.

                Фактично 2004й - рік самоорганізації в Україні. А Юля, на відміну від Б. та С. - "орлеанська діва", під знамена якої люди були готові ставати та йти туди, куди не пішли б ані за Б., ані за С.

                > Чи Ви вважаєте, що то Юля обидва рази вигравала для Юща вибори?

                Обидва рази виграв їх Ющ. От тільки про "його команду" далеко не у всіх так багато позитивних вражень, як у вас.
              • 2005.01.26 | saha

                Re: Юля тоді була - лише орудіє

                Shooter пише:
                > Організатором і двигуном був Ющ.
                >
                > Щодо виграшу виборів-2002 та 2004 - заслуга самої НУ (Безсмертний, Стецьків), мабуть, таки вища, ніж заслуга Юлі.
                Выборы 2002 Выиграл Ющенко вся команда вместе с рухами и прп и прочими
                пролетели бы в трубу не будь в команде Ю.
                Если я не ошибаюсь рейтинг Ю был 20-30% в зависимости от того кто опрашивал
                а блок набрал 24%.
                А Юля в 2002 сама шла на выборы так как Ю послушался Безсмертного и прочих советчиков. и набрала больше 7%
                А может было еще тогда объеденится и может быть на 2 года раньше власть частично удалось бы поменть?

                Что касается 2004 без Тимошенко Ющенко не выиграл бы
                Если бы Юля пошла сама на выборы Ющенко не был бы в первом туре на первом месте.
                >
                > Чи Ви вважаєте, що то Юля обидва рази вигравала для Юща вибори?

                Я вважаю что без Тимошенко Ющенко президентом не стал бы.
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2005.01.31 | Shooter

                  Re: Юля тоді була - лише орудіє

                  saha пише:
                  > Shooter пише:
                  > > Організатором і двигуном був Ющ.
                  > >
                  > > Щодо виграшу виборів-2002 та 2004 - заслуга самої НУ (Безсмертний, Стецьків), мабуть, таки вища, ніж заслуга Юлі.
                  > Выборы 2002 Выиграл Ющенко вся команда вместе с рухами и прп и прочими пролетели бы в трубу не будь в команде Ю.

                  :) Ну звідки такий беззастережний максималізм? Ви уявляєте - одна людина робить все?

                  > Если я не ошибаюсь рейтинг Ю был 20-30% в зависимости от того кто опрашивал
                  > а блок набрал 24%.
                  > А Юля в 2002 сама шла на выборы так как Ю послушался Безсмертного и прочих советчиков. и набрала больше 7%
                  > А может было еще тогда объеденится и может быть на 2 года раньше власть частично удалось бы поменть?

                  Блок Юля+Ющ не набрали би 32%. Чи Ви думаєте, що люди які йдуть на вибори вже настільки недалекі, що на жодне соцдослідження не глянули?

                  Крім того - виборець Юща і Юлі в 2002 перекривався лише частково. І їхній спільний поступ відлякав би частину виборців як з одного, так і з другого боку.

                  Була ще одна причина - небажання Юща загострювати стосунки з Кучмою і надія на те, що Кучма зрозуміє, що совіцька ера закінчилися - пора переходити до постсовіцької. На жаль, в Кучми в той час явно почався старчєскій маразм, підсилений турботливою увагою дубоголового Віці Мудведчука. І два з половиною роки, коли країна могла йти вперед, було потрачено на непотрібну боротьбу, котра завершилася повним розгромом особи та символу "Кучма".

                  > Что касается 2004 без Тимошенко Ющенко не выиграл бы.

                  Тим більше би він не виграв вибори, не маючи своєї команди.

                  > Если бы Юля пошла сама на выборы Ющенко не был бы в первом туре на первом месте.

                  Ось-ось. І саме цим користалася Юля під час "переговорів" весною-2004, претендуючи на звання ПМа.

                  > > Чи Ви вважаєте, що то Юля обидва рази вигравала для Юща вибори?
                  >
                  > Я вважаю что без Тимошенко Ющенко президентом не стал бы.

                  Я вважаю, що Юля би нікуди не ділася. Так само, як це сталося з Морозом.
      • 2005.01.26 | Нестор

        Його посилають на фіг не за критику Юлі, а за брехню (-)

      • 2005.01.26 | wunch

        Re: Уж небо осенью дышало,и ядрам пролететь мешала гора кровавых тел

        Otar пишет
        Ти бач, як легко людям, які забезпечували тили революції, - причому не тинялися по сцені і не гукали "Ю-щен-ко!", а гасали між пікетами, чергували ночами, організовували хавку, одяг і ночівлю і так далі,

        Это кто, паны Стецькив и Безсмертный все обеспечивали? Если бы Померанчевая армия положилась на них - все бы накрылось тазиком. Пан Стецькив лучше бы помолчал, команданте... тьфу

        Ось уже й Безсмертного з лайном змішали, а тепер і Стецьківа змішують. Завтра змішають Томенка, Луценка, кого завгодно, хто тільки наважиться покритикувати Оранжеву Принцесу, чи як там Юлю тепер називають...

        К ним вопросов и без Тимошенко хватает.

        Але, якщо Безсмертний і Стецьків - самостійні, досвідчені політики, не "шістки" Ющенка, а його союзники, - мають власну думку про Юлю, то вони мають на цю думку повне моральне право.

        Шестерки

        І спочатку згадайте, скільки всього доброго зробив Стецьків, будучи опозиційним депутатом,

        не згадав

        а потім посилайте його нафіг за недостатню підтримку вашої Юлі.

        Посылаю
      • 2005.01.27 | капітан Немо

        ось у чому сила харизми :)

        otar пише:
        > Ти бач, як легко людям, які забезпечували тили революції, - причому не тинялися по сцені і не гукали "Ю-щен-ко!", а гасали між пікетами, чергували ночами, організовували хавку, одяг і ночівлю і так далі, - забулося все добре, що вони зробили і для України, і для Ющенка, і для нас усіх, варто їм було сказати криве слово на адресу всенародно укоханої Юлі! :)
        >

        Це лише підтверджує силу харизми Юлі. Спочатку ця сила харизми змусила цих людей "забезпечувати тили революції" і робити все добре і для України , і для нас усіх.

        Зараз ця ж Юлина харизма змушує інших людей чинити так, як вони чинять...

        Велика сила - харизма... Проти харизми - не попреш. Тільки гільотина може допомогти, і то не завжди.

        ТОму ті, хто не бажають, щоб Україна мала харизматичного лідера, який ( яка) одним своїм виглядом змушує відкриватися газові труби у бік України, чинять нераціонально. Для чого плисти проти течії ? Точніше, для чого робити спробу зупинити течію ? Чи не краще встановити гідроелектростанцію та використати енергію течії у мирних цілях ?

        Я дивився виступ Безсмертного по ящику..... Ну такий собі нічим не прімєчатєльний чолов"яга... Щось середнє, як це не дивно, між Кощєєм Безсмернтим та Грішкою Распутіним.... Але не впечатляє.. Немає харизми. Якщо такого назначити прем"єром, то його ніхто не стане слухати. Він не вміє переконати словом, йому для переконання треба буде застосовувати важку артилерію, розгі ( різки, канчуки, шпіцрутени, гарапники), можливо когось навіть підвісити за яйця в назіданіє. А Юля без усього цього може обійтися, просто скаже - і буде зроблено. Бо - харизма.

        Стецьківа я взагалі в обличчя не пам"ятаю.... Шо воно таке ??

        Ну , робили вони корисне для Української помаранчевої революції, то й що ? Багато хто теж щось робив, наприклад я :), так я ж не пнуся у прем"єри.... Ну, дасть їм Ющенко по медалі, та й то, як на мене , зайве... Ми ж робили цю справу не для Ющенка персонально, а для себе. Для себе.
        А хто вважає, що робив революцію не для себе , а для Ющенка, то таким треба не по медалі давати, а по морді. І не підпускати їх до будинку Кабміну на відстань ближчу , ніж світовий рекорд стрибків у довжину, помножену, про всяк випадок, на два.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2005.01.27 | Пані

          Я бачила Стецьківа минулого четверга біля наметів на Хрещатику

          Біля "штабу Януковича" :) Пику мав дуже похмуру. Здавалося йшов із переговорів з наметниками.

          Тільки зараз згадала, хто це був.
        • 2005.02.01 | Шуркович

          Згоден з силою харизми :)

          Цілком згоден з рішенням Ющенка призначити Юлю, але я вважаю, що якби домовленість Ющенка про її призначення була не секретною, він теж не став би президентом, бо Юліне прем"єрство відлякало б від Ющенка багатьох як звичайних людей, хто пам"ятає ЄСУ, так і посадовців з колишньої влади, які бояться не стільки Ющенка як Юлю.
      • 2005.01.28 | Михайло Свистович

        Re: Уж небо осенью дышало,и ядрам пролететь мешала гора кровавых тел

        otar пише:
        > Ти бач, як легко людям, які забезпечували тили революції, - причому не тинялися по сцені і не гукали "Ю-щен-ко!", а гасали між пікетами, чергували ночами, організовували хавку, одяг і ночівлю і так далі

        Не сміши :)

        >
        > І спочатку згадайте, скільки всього доброго зробив Стецьків, будучи опозиційним депутатом

        Не сміши :)
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2005.01.28 | otar

          Не смішу :)

          Я вже зрозумів, що є багато бажаючих (або здатних принаймні) мене розчарувати у моєму доброму ставленні до Б. і С. І все ж, оскільки "революційна доцільність" уже в минулому, я з новою силою наполягатиму на святому праві індивіда (в т.ч. народного депутата) не любити Юлію Тимошенко і не мати палкого бажання за неї проголосувати.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2005.01.30 | Михайло Свистович

            Re: Не смішу :)

            otar пише:
            > Я вже зрозумів, що є багато бажаючих (або здатних принаймні) мене розчарувати у моєму доброму ставленні до Б. і С. І все ж, оскільки "революційна доцільність" уже в минулому, я з новою силою наполягатиму на святому праві індивіда (в т.ч. народного депутата) не любити Юлію Тимошенко і не мати палкого бажання за неї проголосувати.

            Індивіди (в т.ч. народні депутати Безсмертгний, Морозов, Порошенко, Стецьків, інші) мають повне право не любити Тимошенко та не голосувати за неї. Так само як індивід Тарас Чорновіл має повне право не любити Ющенка й очолювати штаб Януковича.

            Однак порядні й послідовні індивіди, граючи в одній команді головного індивіда Ющенка чинять підло, коли роблять проявляють свою індивідуальність під час гри, спочатку погодившись із лінією капітана. Чорновіл і той вчинив шляхетніше. Він спочатку заявив про свою нелюбов до Ющенка та незгоду з лінією капітана (до початку гри), й не виходив на поле, а пішов у команду суперника.

            Вищезазначені індивіди (окрім Чорновола) мали б спочатку піти з команли, а потім робити свої заяви. Я б на місці капітана Ющенка показав їм жовту картку, бо якщо кожен раз гравуці команди так підставлятимуть його під час гри, то нічого хорошого не буде. Не може виграти команда, кожна ланка якої веде свою власну гру.
          • 2005.02.01 | Brian Buchendowski

            Re: Не смішу :)

            otar пише:
            > Я вже зрозумів, що є багато бажаючих (або здатних принаймні) мене розчарувати у моєму доброму ставленні до Б. і С. І все ж, оскільки "революційна доцільність" уже в минулому, я з новою силою наполягатиму на святому праві індивіда (в т.ч. народного депутата) не любити Юлію Тимошенко і не мати палкого бажання за неї проголосувати.

            Не любишь - скажи об этом фракции и не голосуй.
      • 2005.02.01 | Brian Buchendowski

        Re: Уж небо осенью дышало,и ядрам пролететь мешала гора кровавых

        otar пише:

        > Я абсолютно згоден з catko. Треба мати трохи довіри до Президента і підтримувати його кадрові рішення. Але, якщо Безсмертний і Стецьків - самостійні, досвідчені політики, не "шістки" Ющенка, а його союзники, - мають власну думку про Юлю, то вони мають на цю думку повне моральне право. І спочатку згадайте, скільки всього доброго зробив Стецьків, будучи опозиційним депутатом, а потім посилайте його нафіг за недостатню підтримку вашої Юлі.
        Они имеют не власное мнение, а обломанные амбиции. Или по крайней мере сильно утружденные.
  • 2005.01.26 | Бурлака

    Іще один лобіст партії "Пора" проти Юлі

    Таке враження, що Каськів щось просив у Юлі, а вона йому відмовила.
  • 2005.01.26 | Shooter

    Гм...цікава спостерігати "гон" на "опортуністів" Безсмертного і.

    ...і Стецьківа і "велику революціонерку" (велику популістку, імхо) Юлю.

    Тільки одне запитання: чия заслуга в створенні НУ як політичної сили, виграші виборів-2002 та виборів-2004 є більшою:
    Безсмертного та Стецьківа (НУ як такої) чи Юлі?

    Інакше поставимо питання - в чому саме полягає заслуга Юлі щодо виграшу Ющем виборів-2004? В невисуванні своєї кандидатури в обмін на обіцянку стати ПМ-ом (з 7% голосів виборців)? Себто в прямому шантажі Юща?

    З іншого боку, традиційно в країнах усталених демократій головою виконавчої влади стає представник політичної сили, яка виграла вибори, а не решти членів коаліції.

    Призначення Тимошенко в.о. прем'єра (тут змушений жувати поли свого капелюха :) ) може бути пояснене лише так, як це трактує Стецьків.

    Погано це чи добре - інша справа. Я схиляюсь до думки, що ПМ таки мав бути з НУ, в крайньому випадку - "нейтральний".

    Побачимо скільки голосів набере Юля в ВР. Якщо менше, ніж 240 - це буде першою політичною поразкою Ющенка в якості президента
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2005.01.26 | Роман ShaRP

      Триндьож, а не шантаж.

      Shooter пише:
      > Тільки одне запитання: чия заслуга в створенні НУ як політичної сили, виграші виборів-2002 та виборів-2004 є більшою:
      > Безсмертного та Стецьківа (НУ як такої) чи Юлі?

      Ющенка

      > Інакше поставимо питання - в чому саме полягає заслуга Юлі щодо виграшу Ющем виборів-2004? В невисуванні своєї кандидатури в обмін на обіцянку стати ПМ-ом (з 7% голосів виборців)? Себто в прямому шантажі Юща?

      Не пообіцявши - тримайся, а пообіцявши - виконуй. Не робіть з Ющенка ідіота як Б., С. та П..

      > З іншого боку, традиційно в країнах усталених демократій головою виконавчої влади стає представник політичної сили, яка виграла вибори, а не решти членів коаліції.

      Так то в країнах усталених демократій. А тут - країна революції, яку виграли не С. і не Б., і не П. а Ю&Ю.

      > Призначення Тимошенко в.о. прем'єра (тут змушений жувати поли свого капелюха :) ) може бути пояснене лише так, як це трактує Стецьків.

      Так можна і послати вас туди, куди й Стецьківа. Чим Юля може шантажувати обраного Ющенка? А чим вона може змушувати його повторювати те, що він хоче бачити її прем*єром в Росії та Польщі?

      Якщо це шантаж - то мабуть вже інтимом, про який нам не розповідають, а не якоюсь там угодою.

      > Погано це чи добре - інша справа. Я схиляюсь до думки, що ПМ таки мав бути з НУ, в крайньому випадку - "нейтральний".

      Тоді ви не з народом.

      > Побачимо скільки голосів набере Юля в ВР. Якщо менше, ніж 240 - це буде першою політичною поразкою Ющенка в якості президента

      Так. Проте "у перспективі-2006" це може ой як конкретно дати по зубам тим, хто проголосує проти неї. Виборців у Юлі може й не так багато, але вони - люди затяті.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2005.01.31 | Shooter

        Відповідь нумер один

        Роман ShaRP пише:
        > Shooter пише:
        > > Тільки одне запитання: чия заслуга в створенні НУ як політичної сили, виграші виборів-2002 та виборів-2004 є більшою:
        > > Безсмертного та Стецьківа (НУ як такої) чи Юлі?
        >
        > Ющенка

        Ющенко - прапор, символ, лідер.
        Вся чорнова робота (починаючи з "підбору" принципів створення НУ) робилася "апаратом". Себто певними "живими людьми", до яких пряме відношення має Безсмертний і ніякого - Юля.

        > > Інакше поставимо питання - в чому саме полягає заслуга Юлі щодо виграшу Ющем виборів-2004? В невисуванні своєї кандидатури в обмін на обіцянку стати ПМ-ом (з 7% голосів виборців)? Себто в прямому шантажі Юща?
        >
        > Не пообіцявши - тримайся, а пообіцявши - виконуй. Не робіть з Ющенка ідіота як Б., С. та П..

        :)
        Я розумію, що якщо вам стискають пальці в дверях (а Юля приблизно тим і займалася цілу першу половину-2004 - ніжно натискала на двері), то страшний гріх відмовитися від "обіцянки", даної в цих умовах.

        До речі, Ви не звернули увагу - яким саме чином був оприлюднений "секретний" протокол Ю-Ю? Ні? Пацанами з РУ.

        Як Ви думаєте - звідки вони взяли той протокол? Невже нашоукраїнці їм його передали?

        > > З іншого боку, традиційно в країнах усталених демократій головою виконавчої влади стає представник політичної сили, яка виграла вибори, а не решти членів коаліції.
        >
        > Так то в країнах усталених демократій. А тут - країна революції, яку виграли не С. і не Б., і не П. а Ю&Ю.

        Ще раз - Юля до виграшу і виборів, і революції має набагато менше відношення, як Б і С. Може, менше навіть як П.

        > > Призначення Тимошенко в.о. прем'єра (тут змушений жувати поли свого капелюха :) ) може бути пояснене лише так, як це трактує Стецьків.
        >
        > Так можна і послати вас туди, куди й Стецьківа. Чим Юля може шантажувати обраного Ющенка? А чим вона може змушувати його повторювати те, що він хоче бачити її прем*єром в Росії та Польщі?
        >
        > Якщо це шантаж - то мабуть вже інтимом, про який нам не розповідають, а не якоюсь там угодою.

        Дві речі. Перша - "офіційне" оприлюднення "секретного" протоколу. "Неофіційне" вже і так відбулося і, як можна здогадатися, не з ініціативи нашоукраїнців.

        Ну і друге (головне) - Ющенко втрачає свої повноваження восени-2005. І якщо Юля почала би грати свою гру (антиющенківську) відразу со старта, то були би проблеми і в 2005, і в 2006, коли Юшенко вже не очолюватиме свою політичну силу - НУ, і та, відповідно, піде на вибори без нього в списку.

        Тому, виглядає, Ющенкові було запропоноване Юлею наступне: або я - ПМ і на вибори-2006 йдемо блоком, або граю в свою гру і на вибори-2006 йду цілком окремо. Шантаж, виглядає, був ефективний. В принципі, комбінація Ю+Ю (за певних умов) може бути ефективною і в 2006. Проте це ніяк не оправдує призначення Юлі ПМ-ом сьогодні.

        > > Погано це чи добре - інша справа. Я схиляюсь до думки, що ПМ таки мав бути з НУ, в крайньому випадку - "нейтральний".
        >
        > Тоді ви не з народом.

        :)
        Ви уповноважені представляти "думку народу"?

        Шкода, що ніхто не ризикне опублікувати соцдослідження "кого хочу ПМ-ом?". + "кого категорично не хочу ПМ-ом?" (а що такі проводяться - впевнений). Думаю, результат Юлі був би плачевний.

        > > Побачимо скільки голосів набере Юля в ВР. Якщо менше, ніж 240 - це буде першою політичною поразкою Ющенка в якості президента
        >
        > Так. Проте "у перспективі-2006" це може ой як конкретно дати по зубам тим, хто проголосує проти неї. Виборців у Юлі може й не так багато, але вони - люди затяті.

        і?
        демократія - не про затятість (серед вибоців Януковича теж багацько "дуже затятих людей"), а про волю більшости.

        чи є Юля-ПМ акцептабл для більшости? хай навіть більшости з тих 50+%, які проголосували за Юща?

        дуже сумніваюсь
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2005.01.31 | Роман ShaRP

          Естонський спортсмен затримався на старті.

          Shooter*е, тут вже все обговорили, дали характеристики Р.Б. та Т.С. та П.П., їх роботі та участі в кампанії.
          Почитайте ось хоча б http://www2.maidan.org.ua/n/free/1106829862 і нижче.
          Мені облом повторювати для Вас тут те, що я вже написав там.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2005.01.31 | Shooter

            Естонський спортсмен все ще не годен стартонути

            Роман ShaRP пише:
            > Shooter*е, тут вже все обговорили, дали характеристики Р.Б. та Т.С. та П.П., їх роботі та участі в кампанії.
            > Почитайте ось хоча б http://www2.maidan.org.ua/n/free/1106829862 і нижче.

            Крім Майдану існує ще маса інших джерел. І для того, щоб отримати об'єктивну картину, часом варто почитати та інші.

            > Мені облом повторювати для Вас тут те, що я вже написав там.

            Мені теж в облом потворювати те, що одним толканієм гарячих спічів на трибуні влада не береться/вибори не виграються.

            Як і те, що людина з низьким позитивним і високим негативним рейтингом не має навіть морального права очолювати виконавчу владу в країні.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2005.01.31 | Роман ShaRP

              Товаріщ Рак, ви що, тойво?

              > Як і те, що людина з низьким позитивним і високим негативним рейтингом не має навіть морального права очолювати виконавчу владу в країні.

              На Майдані вже було опубліковане опитування киян, де Юлі на Прем*єра дали 50%, Кінаху і Морозу по 10% з хвостиком, далі Порошенко - 4.5% та Янкович - 2.5.

              А так - мірятися рейтингами йдіть туди, де міряються прутнями (без наїзду). Ви ще рейтинг "послідовного" згадайте. А я згадаю "рейтинг площі". ;)

              З моральними правами, я перепрошую, ідіть нафіг (теж без наїзду, *любя*). Вже саме формулювання "моральне право" видається мені ідіотським. Згадуються слова Гашека про те, що ті, кого побили, "отримують моральну перемогу". :)

              В "сухому осаді" маємо теоретичний постулат, що "прем*єр має формально представляти самий пропорційний блок", тобто НУ. Але на даних виборах (президентских) формально перемогла "Сила Народу", яку і представляє Юля.

              Що неясно?

              Shooter'е, я розумію ваше прагнення стати європейцем, але мімікрія під естонця для цього не обов*язкова.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2005.01.31 | Shooter

                Re: Товаріщ Рак, ви що, тойво?

                Роман ShaRP пише:
                > > Як і те, що людина з низьким позитивним і високим негативним рейтингом не має навіть морального права очолювати виконавчу владу в країні.
                >
                > На Майдані вже було опубліковане опитування киян, де Юлі на Прем*єра дали 50%, Кінаху і Морозу по 10% з хвостиком, далі Порошенко - 4.5% та Янкович - 2.5.

                Абсолютно нерепрезентативно. Репрезентативним є
                а) вибори-2002
                б) соцопитування

                Решта - "водичка", Романе.
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2005.01.31 | stesin

                  Вибори-2002 - репрезентативні?!

                  Та й соцопитування дискредитовані вже повністю всякими пагрєбінськими і т.ін. "липою"
                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                  • 2005.01.31 | Shooter

                    Наразі для Юлі - найрепрезентативніші

                    stesin пише:
                    > Та й соцопитування дискредитовані вже повністю всякими пагрєбінськими і т.ін. "липою"

                    Depends.

                    Якби не соцопитування (exitpoll) в другому турі, які продемонстрували відверте мухлювання бандюків, Ющенко навряд чи би став президентом.
                    згорнути/розгорнути гілку відповідей
                    • 2005.01.31 | Михайло Свистович

                      Re: Наразі для Юлі - найрепрезентативніші

                      Shooter пише:
                      >
                      > Якби не соцопитування (exitpoll) в другому турі, які продемонстрували відверте мухлювання бандюків, Ющенко навряд чи би став президентом.

                      Став би. Революція була запланована незалежно від даних екзит-полів.
                      згорнути/розгорнути гілку відповідей
                      • 2005.01.31 | Shooter

                        Re: Наразі для Юлі - найрепрезентативніші

                        Михайло Свистович пише:
                        > Shooter пише:
                        > >
                        > > Якби не соцопитування (exitpoll) в другому турі, які продемонстрували відверте мухлювання бандюків, Ющенко навряд чи би став президентом.
                        >
                        > Став би. Революція була запланована незалежно від даних екзит-полів.

                        Якби революція не мала безпосередніх підстав - її підтримка і в, і поза Україною була би набагато меншою.

                        Як не віриш - подумай, чому програло УБК.
                        згорнути/розгорнути гілку відповідей
                        • 2005.01.31 | Михайло Свистович

                          Re: Наразі для Юлі - найрепрезентативніші

                          Shooter пише:
                          >
                          > Якби революція не мала безпосередніх підстав - її підтримка і в, і поза Україною була би набагато меншою.

                          Екзит-пол - це не найвіагоміша підстава.

                          >
                          > Як не віриш - подумай, чому програло УБК.

                          Не через відсутність екзит-полів та відсутність міжнародної підтримки.
                          згорнути/розгорнути гілку відповідей
                          • 2005.01.31 | Shooter

                            Re: Наразі для Юлі - найрепрезентативніші

                            Михайло Свистович пише:
                            > Shooter пише:
                            > >
                            > > Якби революція не мала безпосередніх підстав - її підтримка і в, і поза Україною була би набагато меншою.
                            >
                            > Екзит-пол - це не найвіагоміша підстава.

                            То як для кого. Якщо би не було в наявності явних доказів про фальсифікацію - багато людей на вулицю би не вийшли. + Захід би вмив руки.

                            > > Як не віриш - подумай, чому програло УБК.
                            >
                            > Не через відсутність екзит-полів та відсутність міжнародної підтримки.

                            Через те, що в ідеї "Кучму-геть!" не було достатньо доказів для оволодіння масами.
                            згорнути/розгорнути гілку відповідей
                            • 2005.01.31 | Михайло Свистович

                              Re: Наразі для Юлі - найрепрезентативніші

                              Shooter пише:
                              >
                              > То як для кого. Якщо би не було в наявності явних доказів про фальсифікацію - багато людей на вулицю би не вийшли. + Захід би вмив руки.

                              От саме для людей екзит-пол і не був такою підставою. Вони навіть слова такого не знали. А Захід теж не головне.

                              >
                              > Через те, що в ідеї "Кучму-геть!" не було достатньо доказів для оволодіння масами.

                              Доказів було повно.
                              згорнути/розгорнути гілку відповідей
                              • 2005.01.31 | Shooter

                                Re: Наразі для Юлі - найрепрезентативніші

                                Михайло Свистович пише:
                                > Shooter пише:
                                > >
                                > > То як для кого. Якщо би не було в наявності явних доказів про фальсифікацію - багато людей на вулицю би не вийшли. + Захід би вмив руки.
                                >
                                > От саме для людей екзит-пол і не був такою підставою. Вони навіть слова такого не знали. А Захід теж не головне.

                                Ви питали людей? Багатьох?
                                Бо ті, кого я питав, казали, що саме безмірні фальсифікації, які й альтернули результат виборів, були тією причиною, яка їх вивела на вулицю.

                                > > Через те, що в ідеї "Кучму-геть!" не було достатньо доказів для оволодіння масами.
                                >
                                > Доказів було повно.

                                :)
                                Всі "докази" базувалися лише на кількох (невідомо яким чином і ким записаних) плівках Мельниченка.
                                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                                • 2005.01.31 | Михайло Свистович

                                  Re: Наразі для Юлі - найрепрезентативніші

                                  Shooter пише:
                                  >
                                  > Ви питали людей? Багатьох?

                                  Більше, ніж Ви

                                  > Бо ті, кого я питав, казали, що саме безмірні фальсифікації, які й альтернули результат виборів, були тією причиною, яка їх вивела на вулицю.

                                  Саме так. Фальсифікації, а дані екзит-полів.

                                  >
                                  > Всі "докази" базувалися лише на кількох (невідомо яким чином і ким записаних) плівках Мельниченка.

                                  І в них повірило не менше людей, ніж у фальсифікації на цих виборах.
                                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                                  • 2005.02.01 | Shooter

                                    Re: Наразі для Юлі - найрепрезентативніші

                                    Михайло Свистович пише:
                                    > Shooter пише:
                                    > >
                                    > > Ви питали людей? Багатьох?
                                    >
                                    > Більше, ніж Ви

                                    Ви знаєте, скількох я питав?

                                    > > Бо ті, кого я питав, казали, що саме безмірні фальсифікації, які й альтернули результат виборів, були тією причиною, яка їх вивела на вулицю.
                                    >
                                    > Саме так. Фальсифікації, а дані екзит-полів.

                                    Загальну картину фальсифікацій було би набагато важче доводити, якби екзіт-поли показали, що вибори виграв Янукович. Така банальна думка Вам зрозуміла, надіюсь?

                                    > > Всі "докази" базувалися лише на кількох (невідомо яким чином і ким записаних) плівках Мельниченка.
                                    >
                                    > І в них повірило не менше людей, ніж у фальсифікації на цих виборах.

                                    Якби "не менше", то на вулицях ще в 2000 стояло 500 000 людей, і Кучму "ушлі" ще тоді.
                                    згорнути/розгорнути гілку відповідей
                                    • 2005.02.01 | Михайло Свистович

                                      Re: Наразі для Юлі - найрепрезентативніші

                                      Shooter пише:
                                      >
                                      > Ви знаєте, скількох я питав?

                                      Я можу уявити. Небагатьох у порівнянні зі мною. Ви ж не працюєте з людьми. То навіщо ці формально-логічні відмазки? Хочеться поговорити?

                                      >
                                      > Загальну картину фальсифікацій було би набагато важче доводити, якби екзіт-поли показали, що вибори виграв Янукович. Така банальна думка Вам зрозуміла, надіюсь?

                                      Слішкам далєкі Ви ат народа. Якби людям потрібно було доводити фальсифікації даними екзит-полів, вони б ніколи не вийшли на Майдан. Вони мали бачити їх, відчувати фізично, знати про такі факти від інших людей. Все це було. І тому незалежно від даних екзит-полів люди все одно б вийшли на вулиці. Хіба що, окрім Вас, хоча я і так сумніваюсь, що Ви там були.

                                      >
                                      > Якби "не менше", то на вулицях ще в 2000 стояло 500 000 людей, і Кучму "ушлі" ще тоді.

                                      З багатьох причин, але не через недовіру до плівок. В т.ч. й тому, що багато, як і Ви, розглядають події з точки зору політичної доцільності (це ж Мороз до влади може прийти), а не моральності.
                                      згорнути/розгорнути гілку відповідей
                                      • 2005.02.01 | Shooter

                                        Re: Наразі для Юлі - найрепрезентативніші

                                        Михайло Свистович пише:
                                        > Shooter пише:
                                        > >
                                        > > Ви знаєте, скількох я питав?
                                        >
                                        > Я можу уявити.

                                        Добре мати гарну уяву. :)

                                        >Небагатьох у порівнянні зі мною. Ви ж не працюєте з людьми. То навіщо ці формально-логічні відмазки?

                                        Хоча би тому, що Ви стверджуєте те, що ви не знаєте.

                                        > > Загальну картину фальсифікацій було би набагато важче доводити, якби екзіт-поли показали, що вибори виграв Янукович. Така банальна думка Вам зрозуміла, надіюсь?
                                        >
                                        > Слішкам далєкі Ви ат народа. Якби людям потрібно було доводити фальсифікації даними екзит-полів, вони б ніколи не вийшли на Майдан. Вони мали бачити їх, відчувати фізично, знати про такі факти від інших людей. Все це було. І тому незалежно від даних екзит-полів люди все одно б вийшли на вулиці.

                                        Це знову - в чисто ймовірнісно-теоретичній площині. Більше того - фальсифікації і позитивний для Юша результат (чесного) екзит-полу прямо пов'язані.

                                        >Хіба що, окрім Вас, хоча я і так сумніваюсь, що Ви там були.

                                        Ви знову стверджуєте те, про що не маєте ні найменшої уяви.

                                        > > Якби "не менше", то на вулицях ще в 2000 стояло 500 000 людей, і Кучму "ушлі" ще тоді.
                                        >
                                        > З багатьох причин, але не через недовіру до плівок. В т.ч. й тому, що багато, як і Ви, розглядають події з точки зору політичної доцільності (це ж Мороз до влади може прийти), а не моральності.

                                        А кажете - з народом працюєте. :)

                                        500 000 людей в 2000 не вийшло на вулицю саме через брак доказів того, що смерть Ґонґадзе завинив Кучма (як одна з мотивацій). Політична доцільність рядовому громадянину, вибачте, була до задниці.
                                        згорнути/розгорнути гілку відповідей
                                        • 2005.02.01 | Михайло Свистович

                                          Re: Наразі для Юлі - найрепрезентативніші

                                          Shooter пише:
                                          >
                                          > 500 000 людей в 2000 не вийшло на вулицю саме через брак доказів того, що смерть Ґонґадзе завинив Кучма (як одна з мотивацій).

                                          Не судіть всіх по собі.
                        • 2005.01.31 | Сергій Кабуд

                          УБК був лише початок- за ці роки підросли ті

                          діти які стали активістами у 2004 році.
                          Поширився інтернет по Україні, УП, Майдан породили ще купу сайтів, які стали алтернативою офіційним ЗМІ, а в студентів є доступ до інтернету.

                          Так шо УБК не програв, просто у 2001 році не було ще кількох впливових чинників.

                          Суспільство вчилося і навчилося, як лєнін казав
                • 2005.01.31 | Роман ShaRP

                  Товаріщ Рак, ви, мабуть, таки тойво.

                  Shooter пише:
                  > Роман ShaRP пише:
                  > > > Як і те, що людина з низьким позитивним і високим негативним рейтингом не має навіть морального права очолювати виконавчу владу в країні.
                  > >
                  > > На Майдані вже було опубліковане опитування киян, де Юлі на Прем*єра дали 50%, Кінаху і Морозу по 10% з хвостиком, далі Порошенко - 4.5% та Янкович - 2.5.
                  >
                  > Абсолютно нерепрезентативно. Репрезентативним є
                  > а) вибори-2002
                  > б) соцопитування

                  1) Так те, що я подав, і є соцопитування.
                  2) Вибори-2002 - вже історія. Вони не відображають поточної ситуації (і тодішню теж не відображали через системні збочення).

                  А Ющенко зробив все правильно. Він та Юля склали реальну коаліцію (приховану від довборобів, як і слід було), і якщо частина голосів Мороза потрапила до Я. через "аби не Ющенко", то з Юліними виборцями такого бути практично не могло.

                  Ніхто в "НУ" не міг дати Ющенку стільки голосів, скільки дала Юля. Отож, "займайте місця згідно зі списком". Юля - друга людина в коаліції, за це Юлі - друга посада. Хоча я переконаний, що не лише за це, і її ділові якості також було враховано.
              • 2005.01.31 | Thinker

                Забули одну дрібничку

                ... що обирають не прем'єра Майдану, і навіть не прем'єра Києва, а прем'єра України.

                Роман ShaRP пише:
                > На Майдані вже було опубліковане опитування киян, де Юлі на Прем*єра дали 50%, Кінаху і Морозу по 10% з хвостиком, далі Порошенко - 4.5% та Янкович - 2.5.
          • 2005.01.31 | Thinker

            Вiруючим у великий внесок Юлi в перемогу Ющенка...

            ...варто було б під час виборчої кампанії з помаранчевою стрічкою поїздити в громадському транспорті чи походити по ринках в Запоріжжі чи в якомусь іншому місті сходу чи півдня, порозмовляти з людьми. Тоді рахували б не тільки "внесок", а й "винесок", і маю дуже великий сумнів, що баланс вийшов би позитивний.
    • 2005.01.26 | Сергій Кабуд

      Юля в якості піар-фігури вождині добра була

      це надихало, це було дуже елегантно і красиво.

      і ще-
      вона була віце премєром з Ющенком-босом

      вона найкраща кандидатура чисто з цього, він з нею працював і він хоче працювати знею, вона має досвід.

      це обєктивно найкраща кандидатура з точки зору національних інтересів
    • 2005.01.26 | Нестор

      Цікаво спостерігати за розвалом команди Ющенка.

      Shooter пише:
      > ...і Стецьківа і "велику революціонерку" (велику популістку, імхо) Юлю.

      Хм... Дуже забавляє мене запізніле "прозріння" щодо Юлі. Цікаво те, що її "популізм" нікому не заважав коли вона за його допомогою піднімала на боротьбу сотні тисяч людей. Це імхо називається лицемірством і двуличністю.

      > Тільки одне запитання: чия заслуга в створенні НУ як політичної сили, виграші виборів-2002 та виборів-2004 є більшою:
      > Безсмертного та Стецьківа (НУ як такої) чи Юлі?

      Залишимо шестірку Стецьківа на одинці з своєю совістю. Роботи він зробив чимало, але заслуг катма. Ну хіба що розкрутка клона "Пори". Ну а заслуги Безсмертного взагалі окрема пісня. Цей кучміст і сьогодні називає події 2000 р. безпорядками. Повний перелік заслуг Безсмертного можна почути на плівках Мельниченка. Крім останньої. Він, виявляється, організував наметове містечко :)

      > Інакше поставимо питання - в чому саме полягає заслуга Юлі щодо виграшу Ющем виборів-2004? В невисуванні своєї кандидатури в обмін на обіцянку стати ПМ-ом (з 7% голосів виборців)? Себто в прямому шантажі Юща?

      Ага, це тепер так називається? Ну що ж вітаю. Виявляється Ющенка шантажують всі 100 депутатів його фракції :)

      А якщо сейозно, то пора би вам повчитися нарешті на власних помилках. Згадайте вибори 2002 р. Ви також стведжували, що Ющенку ніхто не потрібен він і сам переможе. Чим все закінчилося всі знають. Прокучмівською більшістю. Коли різні народні сили борються самі з собою, то маємо програш і не важливо хто скільки процентів від кого відібрав або додав. Важливо одне - програш. Без Юлі Ющенко програв би. І Юля програла би. На щастя Ющенко на своїх помилках вчиться і це дає результат.

      > З іншого боку, традиційно в країнах усталених демократій головою виконавчої влади стає представник політичної сили, яка виграла вибори, а не решти членів коаліції.

      Традиційно в країнах усталених демократій насамперед виконують коаліційні угоди. Бо ніде в світі коаліції не формуються на принципі закоханості в лідера, а на принципі справедливого поділу владних повноважень після перемоги, які закріплюються коаліційними угодами.

      > Призначення Тимошенко в.о. прем'єра (тут змушений жувати поли свого капелюха :) ) може бути пояснене лише так, як це трактує Стецьків.

      Це може бути пояснене також виконанням передвиборчих обіцянок.

      > Погано це чи добре - інша справа. Я схиляюсь до думки, що ПМ таки мав бути з НУ, в крайньому випадку - "нейтральний".

      Ви в явній меншості. Я схиляюсь до думки, що Порошенка на гарматний постріл не можна пускати до корита. І взагалі все це виття пояснюється дуже просто. Юля буде наступати на хвоста тіньових схем не лише ворожого бізнесу, а і проющенківського.

      > Побачимо скільки голосів набере Юля в ВР. Якщо менше, ніж 240 - це буде першою політичною поразкою Ющенка в якості президента

      Мені цікавіше скільки голосів НУ набере Юля в ВР. Бо якщо не 100 %, то це свідчитиме про грандіозну поразку Ющенка в якості лідера нації, бо означатиме некерованість ним власних прихильників, які займають серйозні силові посади або (що значно гірше якщо все це з відома Ющенка) "кучма помер, хай живе новий кучма".
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2005.01.27 | catko

        а згадайте що було під час голосування пакету

        а що є насправді команда ющенка?
        стецьків, безсмертний і більшість фракції ну та спу нагинали ющенка на підтримку політреформи. а ющенко за неї таки не проголосував і юля не проголосувала. але заради дотримання командного принципу ввічливо казали що мовляв цей компроміс мусив бути щоб вивести україну з кризи... але може б вр за зміни до закону і так проголосувала - без пакету? ми тоді рахували - закон здається таки проходив окремо.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2005.01.31 | Shooter

          Re: а згадайте що було під час голосування пакету

          catko пише:
          > а що є насправді команда ющенка?
          > стецьків, безсмертний і більшість фракції ну та спу нагинали ющенка на підтримку політреформи. а ющенко за неї таки не проголосував і юля не проголосувала. але заради дотримання командного принципу ввічливо казали що мовляв цей компроміс мусив бути щоб вивести україну з кризи... але може б вр за зміни до закону і так проголосувала - без пакету?

          а якби не проголосувала?
          і Кучма підтримав ідею Мудведчука та Януковича почати стрілянину?
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2005.01.31 | Михайло Свистович

            Re: а згадайте що було під час голосування пакету

            Shooter пише:
            >
            > а якби не проголосувала?
            > і Кучма підтримав ідею Мудведчука та Януковича почати стрілянину?

            То Ющенко став би президентом на два тижні швидше.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2005.01.31 | Shooter

              Re: а згадайте що було під час голосування пакету

              Михайло Свистович пише:
              > Shooter пише:
              > >
              > > а якби не проголосувала?
              > > і Кучма підтримав ідею Мудведчука та Януковича почати стрілянину?
              >
              > То Ющенко став би президентом на два тижні швидше.

              Гм...чи варто два тиждні президенства Ющенка кілька десятків трупів?

              Доречі, хотів би бути серед них, Михайле?
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2005.01.31 | Михайло Свистович

                Re: а згадайте що було під час голосування пакету

                Shooter пише:
                >
                > Гм...чи варто два тиждні президенства Ющенка кілька десятків трупів?

                Не варто. Навіть їхніх :) Тому ніякої б стрілянини не було.
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2005.01.31 | Shooter

                  Re: а згадайте що було під час голосування пакету

                  Михайло Свистович пише:
                  > Shooter пише:
                  > >
                  > > Гм...чи варто два тиждні президенства Ющенка кілька десятків трупів?
                  >
                  > Не варто. Навіть їхніх :) Тому ніякої б стрілянини не було.

                  Не було - хвакт.

                  Було би чи не було би - догадки. А придурків, бажаючих постріляти в "оранжевую чуму", можна завжди було найти.

                  Паетаму - хєр з ними, з 2 тижднями. За них Ющу, гляди, ще й Нобелівську премію миру дадуть. :)
                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                  • 2005.01.31 | Михайло Свистович

                    Re: а згадайте що було під час голосування пакету

                    Shooter пише:
                    >
                    > Було би чи не було би - догадки.

                    Це для Вас - догадки, для мене - факт.

                    >
                    > А придурків, бажаючих постріляти в "оранжевую чуму", можна завжди було найти.

                    Не було таких придурків, які б воліли реалізувати це своє бажання на пратиці. Бо вони знали, що буде у відповідь.
                    згорнути/розгорнути гілку відповідей
                    • 2005.01.31 | Shooter

                      Re: а згадайте що було під час голосування пакету

                      Михайло Свистович пише:
                      > Shooter пише:
                      > >
                      > > Було би чи не було би - догадки.
                      >
                      > Це для Вас - догадки, для мене - факт.

                      Як часами, Михайле, Ви бездоказові.

                      Фактом залишається ж, що патрони були роздані.

                      > > А придурків, бажаючих постріляти в "оранжевую чуму", можна завжди було найти.
                      >
                      > Не було таких придурків, які б воліли реалізувати це своє бажання на пратиці. Бо вони знали, що буде у відповідь.

                      Патрони були роздані.

                      А придурки - вони різні бувають. Бувають і такі, що, знаючи про потенційнуц відповідь, все одно би стріляли.
                      згорнути/розгорнути гілку відповідей
                      • 2005.01.31 | Михайло Свистович

                        Re: а згадайте що було під час голосування пакету

                        Shooter пише:
                        >
                        > Як часами, Михайле, Ви бездоказові.

                        Ви ж не повірите доказам без лінків. Вам потрібно, щоб якийсь тарас кузьмов написав те саме, що я, у ДТ. Тоді Ви повірите.

                        Вас явно не було на Майдані, Вит явно не брали участі в цій революції, інакше б Вам все було ясно.

                        >
                        > Фактом залишається ж, що патрони були роздані.

                        Вони б не вилетіли зі стволів. Бо з інших стволів отримали б відповідь. Не підкорялася Кучмі вже ні армія, ні міліція.

                        >
                        > Патрони були роздані.

                        І саме ці набої були б спрямовані в бік тих, хто віддав наказ стріляти.

                        >
                        > А придурки - вони різні бувають. Бувають і такі, що, знаючи про потенційнуц відповідь, все одно би стріляли.

                        Тоді вони б стріляли і без наказу.
                        згорнути/розгорнути гілку відповідей
                        • 2005.01.31 | Shooter

                          Re: а згадайте що було під час голосування пакету

                          Михайло Свистович пише:
                          > Shooter пише:

                          > > Фактом залишається ж, що патрони були роздані.
                          >
                          > Вони б не вилетіли зі стволів. Бо з інших стволів отримали б відповідь. Не підкорялася Кучмі вже ні армія, ні міліція.

                          > > Патрони були роздані.
                          >
                          > І саме ці набої були б спрямовані в бік тих, хто віддав наказ стріляти.

                          і? яка різниця хто би і в кого стріляв?
                          а стріляли би в два боки і на Майдані би гинули мирні люди.
                          кому би від того стало легше/краще?

                          > > А придурки - вони різні бувають. Бувають і такі, що, знаючи про потенційнуц відповідь, все одно би стріляли.
                          >
                          > Тоді вони б стріляли і без наказу.

                          Ні. Потенційний наказ був і мотивацією, і "легальною охороною", і знаком того, що "іхніє побєждают". Відсутність відповідного наказу трактуй з точністю до навпаки.

                          Тому, не зважаючи на Вашу впертість :), "-" два тиждні президенства Ющенка таки варті 0 трупів. З будь-чиєго боку.
                          згорнути/розгорнути гілку відповідей
                          • 2005.01.31 | Михайло Свистович

                            Re: а згадайте що було під час голосування пакету

                            Shooter пише:
                            >
                            > і? яка різниця хто би і в кого стріляв?
                            > а стріляли би в два боки і на Майдані би гинули мирні люди.
                            > кому би від того стало легше/краще?

                            Ніхто б ні в кого не стріляв, бо ніхто не хотів гмнути за Януковича.

                            >
                            > Ні. Потенційний наказ був і мотивацією, і "легальною охороною", і знаком того, що "іхніє побєждают". Відсутність відповідного наказу трактуй з точністю до навпаки.

                            Тому вони і не віддали наказів, бо знали, що отримають у відповідь. А доля Чаушеску їх не влаштовує.
                            згорнути/розгорнути гілку відповідей
                            • 2005.02.01 | Shooter

                              Re: а згадайте що було під час голосування пакету

                              Михайло Свистович пише:
                              > Shooter пише:
                              > >
                              > > і? яка різниця хто би і в кого стріляв?
                              > > а стріляли би в два боки і на Майдані би гинули мирні люди.
                              > > кому би від того стало легше/краще?
                              >
                              > Ніхто б ні в кого не стріляв, бо ніхто не хотів гмнути за Януковича.

                              Мова не про "гинути за Януковича", а "пострєлять в бандьор".
                              Чи ти думаєш, що таких індивідумів немає?

                              > > Ні. Потенційний наказ був і мотивацією, і "легальною охороною", і знаком того, що "іхніє побєждают". Відсутність відповідного наказу трактуй з точністю до навпаки.
                              >
                              > Тому вони і не віддали наказів, бо знали, що отримають у відповідь. А доля Чаушеску їх не влаштовує.

                              Наказ роздати патрони був даний і був виконаний. І якщо би був наступний наказ - стріляти, то ймовірність того, що він би теж був виконаний - досить висока.

                              Крім Чаушескку був і Тяньяньмень.

                              Взагалі, будь-яке кровопролиття, навіть мінімальне, могло поставити країну на грань громадянської війни.

                              Тому (вертаючись до суті суперечки) усунення навіть мінімального шансу кровопролиття шляхом "Ющенко "-2" тиждні президент" було цілком виправдане.
                              згорнути/розгорнути гілку відповідей
                              • 2005.02.01 | Михайло Свистович

                                Re: а згадайте що було під час голосування пакету

                                Shooter пише:
                                >
                                > Мова не про "гинути за Януковича", а "пострєлять в бандьор".
                                > Чи ти думаєш, що таких індивідумів немає?

                                Ми знову на "ти"?

                                >
                                > Крім Чаушескку був і Тяньяньмень.

                                В нас був би Чаушеску. Це було всім зрозуміло, окрім, хіба що Вас.

                                >
                                > Взагалі, будь-яке кровопролиття, навіть мінімальне, могло поставити країну на грань громадянської війни.

                                Не могло. Ніхто не хотів воювати.
                                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                                • 2005.02.01 | Shooter

                                  Re: а згадайте що було під час голосування пакету

                                  Михайло Свистович пише:
                                  > Shooter пише:

                                  > > Крім Чаушескку був і Тяньяньмень.
                                  >
                                  > В нас був би Чаушеску. Це було всім зрозуміло, окрім, хіба що Вас.

                                  Коли 45% населення підтримує іншого кандидата - це нагадує, швидше, передчуття громадянської війни.

                                  > > Взагалі, будь-яке кровопролиття, навіть мінімальне, могло поставити країну на грань громадянської війни.
                                  >
                                  > Не могло. Ніхто не хотів воювати.

                                  Гм...навіщо ж тоді патрони роздавали?

                                  Як, і знову ж таки, певні високопоставлені особи, включаючи Бандюковича, наполягали на силовому рішенні ситуації?
                                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                                  • 2005.02.01 | Михайло Свистович

                                    Re: а згадайте що було під час голосування пакету

                                    Shooter пише:
                                    >
                                    > Коли 45% населення підтримує іншого кандидата - це нагадує, швидше, передчуття громадянської війни.

                                    В румунії Чаушеску мав не меншу популярність.

                                    >
                                    > Гм...навіщо ж тоді патрони роздавали?

                                    Воювати не хотіли ті, кому роздавали. Так зрозуміло?
                        • 2005.01.31 | Сергій Кабуд

                          в нас була новина про постріл в повітря в Чернигові,

                          як не помиляюся

                          там місцевий мєнтівский начальник хотів розігнати жорстко дмонстрантів-пікетчиків, взяв автомат і стрільнув в повітря.

                          Люди спокійненько підійшли ззаду , пов'язали суку а автомата відібрали.

                          Тепер той автомат має бути поставлений в музей, бо то був один в Україні ствол, з якого стріляли під час помаранчевих днів
      • 2005.01.31 | Shooter

        Та ні, цікавіше бачити еволюцію команди Паші Лазаренка

        Нестор пише:
        > Shooter пише:
        > > ...і Стецьківа і "велику революціонерку" (велику популістку, імхо) Юлю.
        >
        > Хм... Дуже забавляє мене запізніле "прозріння" щодо Юлі. Цікаво те, що її "популізм" нікому не заважав коли вона за його допомогою піднімала на боротьбу сотні тисяч людей. Це імхо називається лицемірством і двуличністю.

        :)
        "Лицемірством і двуличністю" називається спосіб дії, коли спочатку грабують в полний рост свій народ, чим займалася успішно Юля як голова ЄЕС (і тут ще, скажімо, тому ж Бакаю повчитися в неї треба), а потім, як побічний продукт сварки Паші з Льоньою, стати "палкою антикучмісткою".

        Та й то не відразу - ще восени-2000, після оприлюднення плівок Мельниченка, Юля громогласно заявила "Уряд підтримує дарагова Лєонід Данілича". Ющ, імхо, тоді мовчав.

        > > Тільки одне запитання: чия заслуга в створенні НУ як політичної сили, виграші виборів-2002 та виборів-2004 є більшою:
        > > Безсмертного та Стецьківа (НУ як такої) чи Юлі?
        >
        > Залишимо шестірку Стецьківа на одинці з своєю совістю. Роботи він зробив чимало, але заслуг катма. Ну хіба що розкрутка клона "Пори". Ну а заслуги Безсмертного взагалі окрема пісня. Цей кучміст і сьогодні називає події 2000 р. безпорядками. Повний перелік заслуг Безсмертного можна почути на плівках Мельниченка. Крім останньої. Він, виявляється, організував наметове містечко :)

        :) Аргументи базарної баби, Несторе.
        І в створенні НУ, і у виграші виборів-2002, і у нормальному фунціонуванні наметового містечка-2004 заслуги Стецьківа і, особливо, Безсмертного - на дві голови вище, ніж Юлі.
        Бо кричати на трибуні - то одне, а займатися "банальщиною" - інше. І навіть в "крикунстві" Томенко легко фору Юлі дає.

        Щодо кучмістів - то заслуга Юлі в побудові "справжнього кучмізму" в рази вищі, ніж Безсмертного.
        Юля обкрадала сотнями мільйонів доларів, точнісінько так само, як і, скажімо, Бакай чи Суркіс. І "антикучмісткою" вона стала абсолютно випадково і лише як наслідок того, що Пашенька посварився з Льоньою.

        Більше того - як я вже зазначив, восени-2000, після того, як вже були оприлюднені плівки Мельниченка, Ющенко ніяк на це не реаґував, Юля ж громогласно заявила "уряд підтримує діючого президента!". І антикучмісткою стала лише після того, як старіючий маразматик Кучма повівся на поводу в Мудведчука і посадив Юлю.


        > > Інакше поставимо питання - в чому саме полягає заслуга Юлі щодо виграшу Ющем виборів-2004? В невисуванні своєї кандидатури в обмін на обіцянку стати ПМ-ом (з 7% голосів виборців)? Себто в прямому шантажі Юща?
        >
        > Ага, це тепер так називається? Ну що ж вітаю. Виявляється Ющенка шантажують всі 100 депутатів його фракції :)

        ? Глибока думка. То, кажете, всі 100 депутатів НУ - за Юлю?

        > А якщо сейозно, то пора би вам повчитися нарешті на власних помилках. Згадайте вибори 2002 р. Ви також стведжували, що Ющенку ніхто не потрібен він і сам переможе. Чим все закінчилося всі знають. Прокучмівською більшістю. Коли різні народні сили борються самі з собою, то маємо програш і не важливо хто скільки процентів від кого відібрав або додав. Важливо одне - програш. Без Юлі Ющенко програв би. І Юля програла би. На щастя Ющенко на своїх помилках вчиться і це дає результат.

        :)
        Якщо ж серйозно, то блок СПУ+Юля+Ющ ніколи би не набрав сумарно 25+7+7=39%.

        А не так прокучмівська, як абрєзанокеровна більшість була створена тому, що Ющ не зумів домовитися в 2002 з Литвином. Довелося це зробити в 2004. Щоб не програти знову.

        > > З іншого боку, традиційно в країнах усталених демократій головою виконавчої влади стає представник політичної сили, яка виграла вибори, а не решти членів коаліції.
        >
        > Традиційно в країнах усталених демократій насамперед виконують коаліційні угоди. Бо ніде в світі коаліції не формуються на принципі закоханості в лідера, а на принципі справедливого поділу владних повноважень після перемоги, які закріплюються коаліційними угодами.

        Традиційно в країнах усталених демократій в коаліційній угоді на посаду голови виконавчої влади пропонується представник політичної сили, яка перемогла на виборах. І якщо до вересня цього року ще можна трактувати Ющенка як голову виконавчої влади, то після цього знаходження на чолі виконавчої влади представника політичної сили з 7% підтримкою виборців виглядає, до певної міри, алогічно.

        > > Призначення Тимошенко в.о. прем'єра (тут змушений жувати поли свого капелюха :) ) може бути пояснене лише так, як це трактує Стецьків.
        >
        > Це може бути пояснене також виконанням передвиборчих обіцянок.

        Угу, саме так. Коли Юля шантажувала Юща, що якщо він не погодиться на неї ПМ-а, то вона піде на вибори самостійно.

        > > Погано це чи добре - інша справа. Я схиляюсь до думки, що ПМ таки мав бути з НУ, в крайньому випадку - "нейтральний".
        >
        > Ви в явній меншості.

        Ви вже так швидко порахували?

        >Я схиляюсь до думки, що Порошенка на гарматний постріл не можна пускати до корита.

        То є Ваша персональна думка. Імхо, Порошенко ніколи не крав в масштабах Юлі часів ЄЕС.

        >І взагалі все це виття пояснюється дуже просто. Юля буде наступати на хвоста тіньових схем не лише ворожого бізнесу, а і проющенківського.

        :) Кумедний Ви. Введення бізнесу в цивілізовані рамки - то заслуга і обіцянка Юща, а не Юлі. Котрий використав Юлю як суперника абрєзаних в боротьбі за "грабь награблєноє". 95% дій Юлі мають за собою глибоку персональну причину, а не є відображенням її життєвої позиції/поглядів.

        > > Побачимо скільки голосів набере Юля в ВР. Якщо менше, ніж 240 - це буде першою політичною поразкою Ющенка в якості президента
        >
        > Мені цікавіше скільки голосів НУ набере Юля в ВР. Бо якщо не 100 %, то це свідчитиме про грандіозну поразку Ющенка в якості лідера нації, бо означатиме некерованість ним власних прихильників, які займають серйозні силові посади або (що значно гірше якщо все це з відома Ющенка) "кучма помер, хай живе новий кучма".

        Ні, то означатиме, що рейтинг Юлі серед населення (найвищий негативний після Кучми і порівняно низький позитивний) знайшов відповідне відображення у ВР.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2005.01.31 | Михайло Свистович

          Як і Льоні Кучми

          Shooter пише:
          >
          > "Лицемірством і двуличністю" називається спосіб дії, коли спочатку грабують в полний рост свій народ

          коли спочатку брехливо відстоюють цноту Пахана у кріслі президента...

          >
          > чим займалася успішно Юля як голова ЄЕС

          чим займався успішно Безсмертний як представник президента у ВР

          >
          > (і тут ще, скажімо, тому ж Бакаю повчитися в неї треба)

          і тут ще, скажімо, Піховшеку повчитися в нього треба

          >
          > Та й то не відразу - ще восени-2000, після оприлюднення плівок Мельниченка, Юля громогласно заявила "Уряд підтримує дарагова Лєонід Данілича". Ющ, імхо, тоді мовчав.

          Плівки Мельниченка були оприлюднені в останні дні осені. І Юля просто не встигла нічого сказати тоді. Зате Ющ потім так сказав (взимку 2001-го), що куди там Юлі. "Звернення трьох" забули?

          >
          > Щодо кучмістів - то заслуга Юлі в побудові "справжнього кучмізму" в рази вищі, ніж Безсмертного.

          Не думаю.

          >
          > Юля обкрадала сотнями мільйонів доларів

          Не все міряється грошима. Безсмертний з піною біля рота відстоював президента-бандита.

          >
          > І "антикучмісткою" вона стала абсолютно випадково і лише як наслідок того, що Пашенька посварився з Льоньою.

          Багато людей випадково ставали антикучмістами, дисидентами, бійцями УПА. Головне, не як вони стали, а ким залищилися.

          >
          > ? Глибока думка. То, кажете, всі 100 депутатів НУ - за Юлю?

          Не всі, але багато хто за Юлю більше, ніж за свого колегу з НУ. Симптоматично.

          >
          > Якщо ж серйозно, то блок СПУ+Юля+Ющ ніколи би не набрав сумарно 25+7+7=39%.

          Він набрав би значно більше.

          >
          > > > З іншого боку, традиційно в країнах усталених демократій головою виконавчої влади стає представник політичної сили, яка виграла вибори, а не решти членів коаліції.

          От Ющенко і став президентом, головою виконавчої влади.

          >
          > То є Ваша персональна думка. Імхо, Порошенко ніколи не крав в масштабах Юлі часів ЄЕС.

          Моя сусідка-алкоголічка й рецидивістка (4 ходки) теж краде дуже мало у порівнянні з можновладцями. Але не тому, що не хоче. Просто в неї немає можливості.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2005.01.31 | Shooter

            Різні вагові категорії та відмінні мотивації

            Михайло Свистович пише:
            > Shooter пише:
            > >
            > > "Лицемірством і двуличністю" називається спосіб дії, коли спочатку грабують в полний рост свій народ
            >
            > коли спочатку брехливо відстоюють цноту Пахана у кріслі президента...
            >
            > >
            > > чим займалася успішно Юля як голова ЄЕС
            >
            > чим займався успішно Безсмертний як представник президента у ВР

            Дії Безсмертного були швидше намаганнями "оцивілізувати кучмізм".
            Дії Юлі як партнера Паші були - безпосереднє "будування кучмізму".

            Вибір Безсмертного "міняти систему" (через Юща + НУ) був осмисленим (коли він пішов від Кучми) і "не під примусом".
            Вибір Юлі був лише реакцію на позбавлення її майна а, пізніше, посадки в тюрму.

            > > Та й то не відразу - ще восени-2000, після оприлюднення плівок Мельниченка, Юля громогласно заявила "Уряд підтримує дарагова Лєонід Данілича". Ющ, імхо, тоді мовчав.
            >
            > Плівки Мельниченка були оприлюднені в останні дні осені. І Юля просто не встигла нічого сказати тоді.

            Неправда Ваша. Юля казала від імені уряду про підтримку Кучми. Можливо, я дещо помиляюся щодо часу - до чи після плівок, але точно - після зникнення Ґонґадзе і появи слухів, що в його смерті є винуватим Кучма.

            > > Щодо кучмістів - то заслуга Юлі в побудові "справжнього кучмізму" в рази вищі, ніж Безсмертного.
            >
            > Не думаю.

            Ваше право.


            > > Юля обкрадала сотнями мільйонів доларів
            >
            > Не все міряється грошима. Безсмертний з піною біля рота відстоював президента-бандита.

            Те, що Юля крала у великих обсягах і як стала "опозиціонеркою", було набагато чіткіше зрозуміліше ніж те, що, можливо, прикриваючись касетним скандалом, Кучму хочуть спихнути "маладия олігархи".

            > > І "антикучмісткою" вона стала абсолютно випадково і лише як наслідок того, що Пашенька посварився з Льоньою.
            >
            > Багато людей випадково ставали антикучмістами, дисидентами, бійцями УПА. Головне, не як вони стали, а ким залищилися.

            Дискусія йшла про історичний розвиток подій.

            Хоча і тут - які критерії використовуєте, стверджуючи, що Юля/Безсмертний більший/менший антикучміст?

            > > Якщо ж серйозно, то блок СПУ+Юля+Ющ ніколи би не набрав сумарно 25+7+7=39%.
            >
            > Він набрав би значно більше.

            Не набрав би.
            (Свистович, виявляється, розумніший за всі соціологічні служби).


            > > То є Ваша персональна думка. Імхо, Порошенко ніколи не крав в масштабах Юлі часів ЄЕС.
            >
            > Моя сусідка-алкоголічка й рецидивістка (4 ходки) теж краде дуже мало у порівнянні з можновладцями. Але не тому, що не хоче. Просто в неї немає можливості.

            і? пропонуєте її на ПМа? ;)
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2005.01.31 | Михайло Свистович

              Re: Різні вагові категорії та відмінні мотивації

              Shooter пише:
              >
              > Дії Безсмертного були швидше намаганнями "оцивілізувати кучмізм".

              Самому не смішно :) Як можна оцивілізувати вбивцю? Вмовити вбивати гострим, а не тупим ножем?

              >
              > Вибір Безсмертного "міняти систему" (через Юща + НУ) був осмисленим

              Це був вибір перспективнішого господаря, а не "міняти систему".

              >
              > Неправда Ваша. Юля казала від імені уряду про підтримку Кучми. Можливо, я дещо помиляюся щодо часу - до чи після плівок, але точно

              Так це важливо коли. Дуже важливо.

              >
              > після зникнення Ґонґадзе і появи слухів, що в його смерті є винуватим Кучма.

              До оприлюднення плівок таких чуток не було.

              >
              > Не набрав би.

              Набрав би.

              > (Свистович, виявляється, розумніший за всі соціологічні служби).

              Вони мені не суперечили.

              >
              > і? пропонуєте її на ПМа? ;)

              Ні. Це за Вашою логікою її треба пропонувати (бо менше крала).
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2005.01.31 | Shooter

                Re: Різні вагові категорії та відмінні мотивації

                Михайло Свистович пише:
                > Shooter пише:
                > >
                > > Дії Безсмертного були швидше намаганнями "оцивілізувати кучмізм".
                >
                > Самому не смішно :) Як можна оцивілізувати вбивцю? Вмовити вбивати гострим, а не тупим ножем?

                Не пійманий - не злодій. Це стосується і Кучми.

                > > Вибір Безсмертного "міняти систему" (через Юща + НУ) був осмисленим
                >
                > Це був вибір перспективнішого господаря, а не "міняти систему".

                Перспективи Юща в 2001 були абсолютно туманні в порівняні з перспективами Кучми.

                Доречі, заперечити щодо мотивації дій Юлі по становленню "антикучмісткою" є щось?

                > > Неправда Ваша. Юля казала від імені уряду про підтримку Кучми. Можливо, я дещо помиляюся щодо часу - до чи після плівок, але точно
                >
                > Так це важливо коли. Дуже важливо.

                І дійсно важливо. Чутки ходять - до вбивства Ґонґадзе має відношення Кучма, а Юля (від імени всього уряду) заявляє: ми Вас підтримуємо, дарагой Данілич!

                > > після зникнення Ґонґадзе і появи слухів, що в його смерті є винуватим Кучма.
                >
                > До оприлюднення плівок таких чуток не було.

                Були. Непрямі, але були - як от дзвінок в грузинське посольство щодо Волкова і Кисіля. Не важко було дедукувати - хто за Волковим.

                > > Не набрав би.
                >
                > Набрав би.
                >
                > > (Свистович, виявляється, розумніший за всі соціологічні служби).
                >
                > Вони мені не суперечили.

                Суперечили. Саме тому й НУ вирішило йти на вибори-2002 окремою силою.

                > > і? пропонуєте її на ПМа? ;)
                >
                > Ні. Це за Вашою логікою її треба пропонувати (бо менше крала).

                Ні, за моєю логікою потрібно пропонувати того, хто не крав, і того, хто може отримати як широку підтримку серед політиків, так і в народі. В Юлі вона відсутня і там, і там.

                І єдине, що її "втримує" як кандидатуру - порядність Юща. Якого все та ж Юля практично шантажем перед виборами (як про це і кажуть Безсмертний та Стецьків) примусила підписати відповідну угоду.
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2005.01.31 | Предсказамус

                  Шутер, у Вас какое-то девиантное мышление...

                  То Вы нас два года убалтывали, что с бандитами надо договариваться, теперь решили Кучму от его грехов тяжких отмазать. В прошлой жизни на большой дороге подрабатывали? Признавайтесь.

                  Shooter пише:
                  > Михайло Свистович пише:
                  >> Самому не смішно :) Як можна оцивілізувати вбивцю? Вмовити вбивати гострим, а не тупим ножем?
                  > Не пійманий - не злодій. Це стосується і Кучми.
                  Во-первых, по "мелочам" (всякие там злоупотребления служебным положением и т.п.) он пойман, как раз хватит до конца жизни. Одних крымских земель хватит.
                  Во-вторых, Юля вроде как тоже не поймана, но Вы ее не много не мало в строители кучмизма записали.
                  Так что определитесь, или без суда все не пойманы, или одолевает иррациональная любовь к бандитам. Если второе, советую на for-ua.com, там Ваши единомышленники стаями бегают...

                  > Ні, за моєю логікою потрібно пропонувати того, хто не крав.
                  Яркая иллюстрация. Юля воровка.

                  > і того, хто може отримати як широку підтримку серед політиків, так і в народі. В Юлі вона відсутня і там, і там.
                  А широкая поддержка в народе - это Янукович? Он не крал, т.к. грабеж - не кража. Вполне, причем бандит, все как Вы любите.
                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                  • 2005.02.01 | Shooter

                    Та ні, девіанте мислення - це якраз коли заперечується...

                    ..право Безсмертного та Стецьківа мати свою, причому цілком обґрунтовану, думку на політику.

                    Або мою, поставивши мені "троля" або "агітпроп".

                    Оголосивши єдино вірною на всі віки позицію шантажистки Юлі (скажем, вкрадені мільйони вона вже певним чином відпрацювала), Свистовича чи Прєдсказамуса.
                    згорнути/розгорнути гілку відповідей
                    • 2005.02.01 | Предсказамус

                      Борьба за свободу слова - это хорошо.

                      Shooter пише:
                      > ..право Безсмертного та Стецьківа мати свою, причому цілком обґрунтовану, думку на політику.
                      И свободно ее распостранять на канале Порошенко без участия оппонентов. Тому що честный канал.

                      > Або мою, поставивши мені "троля" або "агітпроп".
                      Не ко мне, оценок не ставлю.

                      > Оголосивши єдино вірною на всі віки позицію шантажистки Юлі (скажем, вкрадені мільйони вона вже певним чином відпрацювала), Свистовича чи Прєдсказамуса.
                      Шутер, еще раз для задумчивых: у нас презумпция невиновности только для Кучмы?
                      згорнути/розгорнути гілку відповідей
                      • 2005.02.01 | Shooter

                        Re: Борьба за свободу слова - это хорошо.

                        Предсказамус пише:
                        > Shooter пише:
                        > > ..право Безсмертного та Стецьківа мати свою, причому цілком обґрунтовану, думку на політику.
                        > И свободно ее распостранять на канале Порошенко без участия оппонентов. Тому що честный канал.

                        Якщо протилежна сторона репрезентує всенародну (і всеполітичну) підтримку, то їй би мало бути елементарно просто висловити свою позицію на суттєво рейтинговішому каналі.

                        > > Або мою, поставивши мені "троля" або "агітпроп".
                        > Не ко мне, оценок не ставлю.

                        Хто - деталі, підхід - одинаковий.

                        > > Оголосивши єдино вірною на всі віки позицію шантажистки Юлі (скажем, вкрадені мільйони вона вже певним чином відпрацювала), Свистовича чи Прєдсказамуса.
                        > Шутер, еще раз для задумчивых: у нас презумпция невиновности только для Кучмы?

                        Гм..Кучма - серед кандидатів на ПМа?
                        згорнути/розгорнути гілку відповідей
                        • 2005.02.01 | Предсказамус

                          Любопытный взгляд на свободу слова и презумцию невиновности

                          Shooter пише:
                          > Предсказамус пише:
                          >> Shooter пише:
                          >>> ..право Безсмертного та Стецьківа мати свою, причому цілком обґрунтовану, думку на політику.
                          >> И свободно ее распостранять на канале Порошенко без участия оппонентов. Тому що честный канал.
                          > Якщо протилежна сторона репрезентує всенародну (і всеполітичну) підтримку, то їй би мало бути елементарно просто висловити свою позицію на суттєво рейтинговішому каналі.
                          Тот непорядочный человек, который Вам рассказал, будто свобода слова предполагает безальтернативность точек зрения на одном из каналов, мудак. Так ему и передайте. То, что оппоненту есть куда пойти, еще не повод для такой безальтернативности.

                          >>> Оголосивши єдино вірною на всі віки позицію шантажистки Юлі (скажем, вкрадені мільйони вона вже певним чином відпрацювала), Свистовича чи Прєдсказамуса.
                          >> Шутер, еще раз для задумчивых: у нас презумпция невиновности только для Кучмы?
                          > Гм..Кучма - серед кандидатів на ПМа?
                          То есть, кандидатов на ПМа можно обвинять в совершении преступлений бездоказательно? Это Вам тот же самый мудак рассказал?
                          згорнути/розгорнути гілку відповідей
                          • 2005.02.01 | Shooter

                            Не кажіть

                            Предсказамус пише:
                            > Shooter пише:
                            > > Предсказамус пише:
                            > >> Shooter пише:
                            > >>> ..право Безсмертного та Стецьківа мати свою, причому цілком обґрунтовану, думку на політику.
                            > >> И свободно ее распостранять на канале Порошенко без участия оппонентов. Тому що честный канал.
                            > > Якщо протилежна сторона репрезентує всенародну (і всеполітичну) підтримку, то їй би мало бути елементарно просто висловити свою позицію на суттєво рейтинговішому каналі.
                            > Тот непорядочный человек, который Вам рассказал, будто свобода слова предполагает безальтернативность точек зрения на одном из каналов, мудак. Так ему и передайте. То, что оппоненту есть куда пойти, еще не повод для такой безальтернативности.

                            Обов'язково передам тому непорядному мудаку Вашу точку зору. Надіюсь, в рамках демократичної дискусії він спроможеться на гідну відповідь. :)

                            По суті ж - безальтернативністю являється ситуація, коли опонент немає взагалі можливости донести свою точку зору (як було з Ющем перед виборами). Якщо ж опонент таку можливість має, хоча і не в тому самому, проте в абсолютно рівноцінному чи навіть кращому медія - на ліцо разгул демократії. Тим більше така задача має бути елементарно проста для "лідера народних симпатій".

                            > >>> Оголосивши єдино вірною на всі віки позицію шантажистки Юлі (скажем, вкрадені мільйони вона вже певним чином відпрацювала), Свистовича чи Прєдсказамуса.
                            > >> Шутер, еще раз для задумчивых: у нас презумпция невиновности только для Кучмы?
                            > > Гм..Кучма - серед кандидатів на ПМа?
                            > То есть, кандидатов на ПМа можно обвинять в совершении преступлений бездоказательно?

                            :)

                            Можна елементарно просто дедукувати, що сотні мільйонів доларів ЄЕС (афільованої до Паші структури) "зароблялися" абсолютно одинаковим чином як і такі ж Бакая, Суркіса чи інших "енєргєтічєскіх мальчіков".

                            Чи це для Вас заскладно?

                            ІМHO, подібне не спостерігалося, скажімо, в кейсах Пинзеник, Єхануров чи той же Безсмертний.
                            згорнути/розгорнути гілку відповідей
                            • 2005.02.01 | Предсказамус

                              Ну почему?

                              Shooter пише:
                              > По суті ж - безальтернативністю являється ситуація, коли опонент немає взагалі можливости донести свою точку зору (як було з Ющем перед виборами). Якщо ж опонент таку можливість має, хоча і не в тому самому, проте в абсолютно рівноцінному чи навіть кращому медія - на ліцо разгул демократії. Тим більше така задача має бути елементарно проста для "лідера народних симпатій".
                              Принципиально Вы неправы. Точнее, были бы правы, если бы "5 канал" не позиционировал себя, как независимое СМИ и не рассказыал на каждом углу о своем соглашении с Порошенко о невмешательстве в редакционную политику. Сейчас он ведет себя, как партийное СМИ, причем непонятно какой партии.
                              То, что помои льют на "лідера народних симпатій" (точнее, "лидеров", т.к. одновременно позорят и "лоха" Ющенко), ситуацию совершенно не меняет. Или вы независимые и подаете точки зрения взвешенно, или работаете на конкретное политическое течение, тогда не нужно говорить каждый час "канал честных новостей". Я доступно разъяснил?

                              >> То есть, кандидатов на ПМа можно обвинять в совершении преступлений бездоказательно?
                              > Можна елементарно просто дедукувати, що сотні мільйонів доларів ЄЕС "зароблялися" абсолютно одинаковим чином як і такі ж Бакая, Суркіса чи інших "енєргєтічєскіх мальчіков".
                              Точно так же можно "дедуктировать", что Бессмертный в бытность свою представителем Кучмы в ВР заведовал раздачей бабок под конкретные голосования, давал шефу списки депутатов на "прессовку" и т.п., а теперь, будучи этими делами подвешенным за яйца, спасает задницу Кучмы от премьера Юли. Но, в отличие от Вас, я такими аргументами не оперирую. Из уважения к собеседнику, чего и Вам желаю.
                              згорнути/розгорнути гілку відповідей
                              • 2005.02.01 | Shooter

                                Щось мені про капусту подумалося

                                Предсказамус пише:
                                > Shooter пише:
                                > > По суті ж - безальтернативністю являється ситуація, коли опонент немає взагалі можливости донести свою точку зору (як було з Ющем перед виборами). Якщо ж опонент таку можливість має, хоча і не в тому самому, проте в абсолютно рівноцінному чи навіть кращому медія - на ліцо разгул демократії. Тим більше така задача має бути елементарно проста для "лідера народних симпатій".
                                > Принципиально Вы неправы. Точнее, были бы правы, если бы "5 канал" не позиционировал себя, как независимое СМИ и не рассказыал на каждом углу о своем соглашении с Порошенко о невмешательстве в редакционную политику. Сейчас он ведет себя, как партийное СМИ, причем непонятно какой партии.
                                > То, что помои льют на "лідера народних симпатій" (точнее, "лидеров", т.к. одновременно позорят и "лоха" Ющенко), ситуацию совершенно не меняет. Или вы независимые и подаете точки зрения взвешенно, или работаете на конкретное политическое течение, тогда не нужно говорить каждый час "канал честных новостей".

                                Ніхто не забороняє Юлі висловити свою думку. Впевнений - і на тому ж 5-му. Чи на інших - якщо Юлі дійсно є що сказати.

                                Крім того, варто розрізняти новини як такі і інтерв'ю/виступи в медія тих чи інших політиків.

                                >Я доступно разъяснил?

                                Кому? непорядному мудаку? я поцікавлюся його думкою і обов'язково Вам її повідомлю :)

                                > >> То есть, кандидатов на ПМа можно обвинять в совершении преступлений бездоказательно?
                                > > Можна елементарно просто дедукувати, що сотні мільйонів доларів ЄЕС "зароблялися" абсолютно одинаковим чином як і такі ж Бакая, Суркіса чи інших "енєргєтічєскіх мальчіков".
                                > Точно так же можно "дедуктировать", что Бессмертный в бытность свою представителем Кучмы в ВР заведовал раздачей бабок под конкретные голосования, давал шефу списки депутатов на "прессовку" и т.п., а теперь, будучи этими делами подвешенным за яйца, спасает задницу Кучмы от премьера Юли. Но, в отличие от Вас, я такими аргументами не оперирую. Из уважения к собеседнику, чего и Вам желаю.

                                Виходячи з Вашої "логіки", можна запропонувати на ПМ-а і інші кандидатури. Скажімо, ПМ-а - Суркіса, а віце-ПМ-а - Бакая. Парні ж опитні, і не судимі - себто безневинні ягнятка.

                                Якщо ж вернутися, знову ж таки, до суті суперечки, то ПМ-ом (навіть забувши на хвильку про "особисті риси") повиннен бути представник політичної сили, яка формує правлячу коаліцію/є в ній головною. Представник НУ.
                                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                                • 2005.02.01 | Роман ShaRP

                                  Если человек - товарищ Рак, то это надолго

                                  Shooter пише:
                                  > Якщо ж вернутися, знову ж таки, до суті суперечки, то ПМ-ом (навіть забувши на хвильку про "особисті риси") повиннен бути представник політичної сили, яка формує правлячу коаліцію/є в ній головною. Представник НУ.

                                  1) Перемогла - "Сила Народу", а не "НУ". Без Б*ЮТ "НУ" програвала.
                                  2) Юля в "Силі Народу" - №2 Вона одна дала Ющенку більше відсотків, ніж деякі фракції і партії.
                                  3) Головним є Ющенко. Він, розуміючи розклади, зазделегідь домовився з Юлею.
                                  4) У "НУ" ще залишається дофіга місць, на яких бажано призначити не таких довборобів, як Р.Б., Т.С. та П.П.
                                  5) "Формальності" не повинні заважати доцільності. Хіба в НУ є краща кандидатура на ПМа? Порошенко? Ой не смішіть. Пинзеник? А чому в нього в ПРП так багато довборобів? Єхануров? А хто це?

                                  І що далі? "Помріть, але поставте прем*єром когось з НУ"? Ну і хто ви після цього?
                                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                                  • 2005.02.01 | Taras-ods

                                    Re: Если человек - товарищ Рак, то это надолго

                                    Роман ShaRP пише:
                                    > Shooter пише:
                                    > > Якщо ж вернутися, знову ж таки, до суті суперечки, то ПМ-ом (навіть забувши на хвильку про "особисті риси") повиннен бути представник політичної сили, яка формує правлячу коаліцію/є в ній головною. Представник НУ.
                                    >
                                    > 1) Перемогла - "Сила Народу", а не "НУ". Без Б*ЮТ "НУ" програвала.


                                    БЮТ було пьяте колесо. Юля вчасно підсуєтилась...



                                    > 2) Юля в "Силі Народу" - №2 Вона одна дала Ющенку більше відсотків, ніж деякі фракції і партії.


                                    Це Ваша персональна думка як прихильника Юли. В мене інша думка. Ющенко не добрав 12%-20% на півдні і сході из-за неї. По Одесі до більше 20%... Це вже не думка а власний досвід агітування в Одесі.



                                    > 3) Головним є Ющенко. Він, розуміючи розклади, зазделегідь домовився з Юлею.

                                    вона "домовилась", називаючи речі своїми іменами - підсуєтилась



                                    > 4) У "НУ" ще залишається дофіга місць, на яких бажано призначити не таких довборобів, як Р.Б., Т.С. та П.П.

                                    ці "довбороби" працювали не чуть не гірше за Юлю. місце ПМ одне (тай ще джокер!), Юля буде грати свою гру і кине Ющенка дуже скоро, раніше осені. Вона може робити добрі справи під тиском, на посаді ПМ тиск на неї Ющенко не зможе зробити. Час нас розсудить.



                                    > 5) "Формальності" не повинні заважати доцільності. Хіба в НУ є краща кандидатура на ПМа? Порошенко? Ой не смішіть. Пинзеник? А чому в нього в ПРП так багато довборобів? Єхануров? А хто це?
                                    >


                                    Для України краща кандидатура на посаду ПМ - Пинзеник.

                                    Що ви вкладаете у слово - "довборобів"

                                    До речі, хто така Юля за межами майдану? Ви хоть людей попитайте :(



                                    > І що далі? "Помріть, але поставте прем*єром когось з НУ"? Ну і хто ви після цього?



                                    А хто прихильники Юли після цього?
                • 2005.01.31 | Михайло Свистович

                  Re: Різні вагові категорії та відмінні мотивації

                  Shooter пише:
                  >
                  > Не пійманий - не злодій. Це стосується і Кучми.

                  І Юлі теж ;) А то у Вас Кучма - пухнастий, а Юля - злодійка. Ваше прізвище часом не Устинов? ;)

                  >
                  > Перспективи Юща в 2001 були абсолютно туманні в порівняні з перспективами Кучми.

                  Ви почитайте Шутера в архіві. Він розписував перспективи Юща якнайкраще ;)

                  >
                  > Доречі, заперечити щодо мотивації дій Юлі по становленню "антикучмісткою" є щось?

                  А мене це не дуже зараз цікавить. Для мене головне, ком стала, а не чому.

                  >
                  > І дійсно важливо. Чутки ходять - до вбивства Ґонґадзе має відношення Кучма

                  Не було таких чуток до оприлюднення плівок. Брехати негарно.

                  >
                  > Були. Непрямі, але були - як от дзвінок в грузинське посольство щодо Волкова і Кисіля.

                  Де тут Кучма?

                  >
                  > Не важко було дедукувати - хто за Волковим.

                  Це тільки Ваша дедукція на таке здатна.

                  >
                  > Суперечили.

                  Не суперечили.

                  >
                  > Ні, за моєю логікою потрібно пропонувати того, хто не крав, і того, хто може отримати як широку підтримку серед політиків, так і в народі.

                  І хто це?
                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                  • 2005.02.01 | Shooter

                    Re: Різні вагові категорії та відмінні мотивації

                    Михайло Свистович пише:
                    > Shooter пише:
                    > > Перспективи Юща в 2001 були абсолютно туманні в порівняні з перспективами Кучми.
                    >
                    > Ви почитайте Шутера в архіві. Він розписував перспективи Юща якнайкраще ;)

                    Шутер розписував можливі розвитки подій :) Ну і вірив, звісно, в те, що без Юща - ні туди, і ні сюди. Як бачите, він був 100% правий. ;)
                    Хоча в реаліях "ставити на Юща" було політичним ризиком. І найкраще свідчення цьому - період весна-2002 - осінь-2004.

                    > > Доречі, заперечити щодо мотивації дій Юлі по становленню "антикучмісткою" є щось?
                    >
                    > А мене це не дуже зараз цікавить. Для мене головне, ком стала, а не чому.

                    Ну що ж, Ви погодилися - кучмізм Юлі в минулому був на порядок "міцніший" кучмізму Безсмертного. В даному пункті суперечка, власне, була про це.

                    > > І дійсно важливо. Чутки ходять - до вбивства Ґонґадзе має відношення Кучма
                    > Не було таких чуток до оприлюднення плівок. Брехати негарно.
                    > > Були. Непрямі, але були - як от дзвінок в грузинське посольство щодо Волкова і Кисіля.
                    > Де тут Кучма?
                    > > Не важко було дедукувати - хто за Волковим.
                    > Це тільки Ваша дедукція на таке здатна.

                    Михайле, лінь ритися в матеріалах того часу, щоб довести "з секундоміром в руках", але те, що Юля виступила на підтримку Кучми вже після того, як стало зрозуміло, що Кучма може бути замішаний у вбивстві Ґонґадзе - це було саме так (доведеться Вам вже мені в цьому повірити).

                    І - ще раз повторюсь, - антикучмісткою Юля стала лише після того, як сіла в тюрму.

                    > > Суперечили.
                    >
                    > Не суперечили.
                    >
                    > >
                    > > Ні, за моєю логікою потрібно пропонувати того, хто не крав, і того, хто може отримати як широку підтримку серед політиків, так і в народі.
                    >
                    > І хто це?

                    Ви неуважний - я вже про це писав. Представник тієї політичної сили, яка виграла вибори-2002 та вибори-2004 - НУ. Хто би мав бути ним (кандидатурою) персонально - це вже, знову ж таки, внутрішня справа НУ.
                    згорнути/розгорнути гілку відповідей
                    • 2005.02.01 | Михайло Свистович

                      Re: Різні вагові категорії та відмінні мотивації

                      Shooter пише:
                      >
                      > Михайле, лінь ритися в матеріалах того часу, щоб довести "з секундоміром в руках", але те, що Юля виступила на підтримку Кучми вже після того, як стало зрозуміло, що Кучма може бути замішаний у вбивстві Ґонґадзе - це було саме так (доведеться Вам вже мені в цьому повірити).

                      Не повірю.

                      >
                      > Ви неуважний - я вже про це писав. Представник тієї політичної сили, яка виграла вибори-2002 та вибори-2004 - НУ. Хто би мав бути ним (кандидатурою) персонально - це вже, знову ж таки, внутрішня справа НУ.

                      Абстрактно писати легко. Ви ім"я назвіть. Хто на Вашу думку? Не прикривайтесь НУ, не вислизуйте.
                      згорнути/розгорнути гілку відповідей
                      • 2005.02.01 | Shooter

                        Re: Різні вагові категорії та відмінні мотивації

                        Михайло Свистович пише:
                        > Shooter пише:
                        > >
                        > > Михайле, лінь ритися в матеріалах того часу, щоб довести "з секундоміром в руках", але те, що Юля виступила на підтримку Кучми вже після того, як стало зрозуміло, що Кучма може бути замішаний у вбивстві Ґонґадзе - це було саме так (доведеться Вам вже мені в цьому повірити).
                        >
                        > Не повірю.

                        Ваші проблеми.

                        > > Ви неуважний - я вже про це писав. Представник тієї політичної сили, яка виграла вибори-2002 та вибори-2004 - НУ. Хто би мав бути ним (кандидатурою) персонально - це вже, знову ж таки, внутрішня справа НУ.
                        >
                        > Абстрактно писати легко. Ви ім"я назвіть. Хто на Вашу думку? Не прикривайтесь НУ, не вислизуйте.

                        Я про це вже писав. Найкращим рішенням для "перехідного періоду" було би призначення "технічного" прем'єра з НУ без "олігархічної" спадщини. Серед найреальніших кандидатур бачу Пинзеника або Єханурова.

                        Яке би, доречі, було би і лакмусовим папірцем для Юлі - чи їй йдеться про справу, чи про себе, кохану, у владі з прицілом на 2006 рік.

                        Але Ющ, як завжди, виявився порядним навіть там, де з ним були непорядними. Маю на увазі вимогу Юлі бути ПМ-ом в замін на підпис угоди про залишення за нею поста ПМ-а та явне оприлюднення людьми Юлі цієї угоди, та ще й через людей Януковича.
                        згорнути/розгорнути гілку відповідей
                        • 2005.02.01 | Михайло Свистович

                          Re: Різні вагові категорії та відмінні мотивації

                          Shooter пише:
                          >
                          > Ваші проблеми.

                          Не бачу тут для себе проблем.
                      • 2005.02.01 | Taras-ods

                        Re: Різні вагові категорії та відмінні мотивації

                        Михайло Свистович пише:
                        > Shooter пише:
                        > >
                        > > Михайле, лінь ритися в матеріалах того часу, щоб довести "з секундоміром в руках", але те, що Юля виступила на підтримку Кучми вже після того, як стало зрозуміло, що Кучма може бути замішаний у вбивстві Ґонґадзе - це було саме так (доведеться Вам вже мені в цьому повірити).
                        >
                        > Не повірю.
                        >
                        > >
                        > > Ви неуважний - я вже про це писав. Представник тієї політичної сили, яка виграла вибори-2002 та вибори-2004 - НУ. Хто би мав бути ним (кандидатурою) персонально - це вже, знову ж таки, внутрішня справа НУ.
                        >
                        > Абстрактно писати легко. Ви ім"я назвіть. Хто на Вашу думку? Не прикривайтесь НУ, не вислизуйте.


                        Пензеник
            • 2005.02.01 | Brian Buchendowski

              Re: Різні вагові категорії та відмінні мотивації

              Shooter пише:

              > Вибір Юлі був лише реакцію на позбавлення її майна а, пізніше, посадки в тюрму.

              За шо ж ее тогда посадили? За самозабвенное строительство ккучимзма?
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2005.02.01 | Taras-ods

                Re: Різні вагові категорії та відмінні мотивації

                Brian Buchendowski пише:
                > Shooter пише:
                >
                > > Вибір Юлі був лише реакцію на позбавлення її майна а, пізніше, посадки в тюрму.
                >
                > За шо ж ее тогда посадили? За самозабвенное строительство ккучимзма?


                за руйнювання єнергобізнесу суркіса-медведчука та ахметова
            • 2005.02.01 | Сергій Кабуд

              Шутере, а хто ви?

              бо є така думка що вам є що з цього приводу пояснити

              то поясніть
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2005.02.01 | Shooter

                Гм...що саме Ви хочете знати?

                Сергій Кабуд пише:
                > бо є така думка що вам є що з цього приводу пояснити
                >
                > то поясніть

                Вік, стать, погляди, смаки, професію, матеріальне становище, матримоніальний стан?

                З іншого боку - яке це має відношення до обговорюваного?
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2005.02.01 | Сергій Кабуд

                  пояснюю-

                  я вас читаю кілька років, з 2001,
                  ви мене вразили ще тоді доси глибоким економічним знанням про різні речі-
                  зокрема пояснили колись що в Україні видобувається достятньо газу для внутрішнього споживання.

                  Але в громади кілька разів була підозра що ви десь там інколи захищаєте інтереси певних негативних сил,-
                  без параної, кожен має право на свою думку.

                  Тепер ця діскусія чесно кажу в мене викликала спірні відчуття,
                  бо ваша аргументація цього разу виглядає притягнута за вуха і не відверто.

                  З огляду на запанувавшу в Україні свободу, я й наважився запитати вас прямим текстом-

                  поясніть нам про себе на рівні збереження необхідної приватності

                  Стать, вік, таке інше - це не те про що я запитав.
                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                  • 2005.02.02 | Shooter

                    Re: пояснюю-

                    Сергій Кабуд пише:
                    > зокрема пояснили колись що в Україні видобувається достятньо газу для внутрішнього споживання.

                    Не зовсім так.
                    внутрішнє добування+плата за російський транзит=внутрішнє побутове споживання в Україні

                    > Але в громади кілька разів була підозра що ви десь там інколи захищаєте інтереси певних негативних сил,-
                    > без параної, кожен має право на свою думку.

                    Мені якраз здається, що спостерігається певна параноя :) Оскільки право на свою думку є суттєво відмінним від захисту інтересів "певних негативних сил" :)

                    > Тепер ця діскусія чесно кажу в мене викликала спірні відчуття,
                    > бо ваша аргументація цього разу виглядає притягнута за вуха і не відверто.

                    Як на мене - відверто. А якщо моя думка відрізняється від думки "керівної та спрямовуючої" - ну що ж, я до цього вже давно звик. :)

                    Щодо теми дискусії - призначення Юлі, як на мене, не є найкращим і найлогічнішим. Проте, IМHO, і не найгіршим і, на даному етапі, виглядає, політично доцільним.

                    З іншого боку - мені не подобається метода, завдяки якій до великої міри Юля досягла свого цього призначення - м'який шантаж. Причому, виглядає, Юля планує цим займатися надалі.

                    Пояснення вичерпне?
                    згорнути/розгорнути гілку відповідей
                    • 2005.02.03 | Сергій Кабуд

                      де шантаж?

                      ви по газєтках судите чи ви серед політиків сам?

                      по газетах он ПОРА закрилася а в дійсності?


                      -аргумента шо Ю&Ю працювали разом в уряді ви не перекрили.
                      -її професіоналізм в енергетиці- самій важливій галузі в укр економиці теж не здолали
                      -її безсумнівного таланту популярисовати революцію- теж
                      -від людей з майдану і АП я чув що вона особисто там бувала і пілкувалася про купу важливих речей для наметників
                      -кращої кандидатури і аргументаціі чому теж нема

                      отже-
                      шантаж не доведено, плітки не враховуються

                      заміни теж нема


                      тому і не вірилося мені в вашу відвертість

                      щодо газу-

                      для комунального споживання наче газу в нас достатньо-
                      решта це індустрільний вжиток

                      де б статистику правильну знайти?
        • 2005.01.31 | Нестор

          Аргументація Піхвовшека вже застаріла

          І користування нею вам принесе не більше виграшу ніж ваша знаменита арихметика 2002 :) Пам"ятаєте про короля парламенту Юща? :)

          Shooter пише:
          > "Лицемірством і двуличністю" називається спосіб дії, коли спочатку грабують в полний рост свій народ, чим займалася успішно Юля як голова ЄЕС

          Бачу, що "крала" і "спільниця Лазаренка" - це ваш основний аргумент. Дуже співчуваю, бо якщо цілій сворі кучмівських прокурорів ментів і брехунців не вдалося довести цю красиву легенду, то одинокому форумському тролю це тим більше не під силу.

          > Та й то не відразу - ще восени-2000, після оприлюднення плівок Мельниченка, Юля громогласно заявила "Уряд підтримує дарагова Лєонід Данілича". Ющ, імхо, тоді мовчав.

          М-даааа. Якщо заява трьох називається - "мовчав", то називанням Кучми татом мабуть вияв гострої опозиційності :) Юля ж нічого громогласно не заявляла. Спробуйте знайти лінк.

          > І в створенні НУ, і у виграші виборів-2002, і у нормальному фунціонуванні наметового містечка-2004 заслуги Стецьківа і, особливо, Безсмертного - на дві голови вище, ніж Юлі.

          Ви ще забули Щербаня, Стояна, Димінського. Теж гіганти мислі і атци украінской дємократіі :)

          > Бо кричати на трибуні - то одне, а займатися "банальщиною" - інше. І навіть в "крикунстві" Томенко легко фору Юлі дає.

          Банальщиною займалися громадяни України підняті в тому числі і Юлею. Але що я буду пояснювати людині, яка про Майдан знає з газет і Інтернету?

          > Юля обкрадала сотнями мільйонів доларів, точнісінько так само, як і, скажімо, Бакай чи Суркіс. І "антикучмісткою" вона стала абсолютно випадково і лише як наслідок того, що Пашенька посварився з Льоньою.

          В Піхвовшека краще виходить. Але то нічо, тренутеся далі :)

          > Якщо ж серйозно, то блок СПУ+Юля+Ющ ніколи би не набрав сумарно 25+7+7=39%.

          Блок не боровся б між собою на мажоритарних округах і в результаті янучари не проходили б в парламент.

          > А не так прокучмівська, як абрєзанокеровна більшість була створена тому, що Ющ не зумів домовитися в 2002 з Литвином. Довелося це зробити в 2004. Щоб не програти знову.

          Аяяй... Яка ж бо дівоча у вас пам"ять :) Та ж ви шановний тут на форумі всім доводили, що домовлятися треба з данєцкімі проти бяки Медведчука. Вже й забули свої перли? Не дивно, що знову наступаєте на граблі своєї недолугості.

          > Традиційно в країнах усталених демократій в коаліційній угоді на посаду голови виконавчої влади пропонується представник політичної сили, яка перемогла на виборах. І якщо до вересня цього року ще можна трактувати Ющенка як голову виконавчої влади, то після цього знаходження на чолі виконавчої влади представника політичної сили з 7% підтримкою виборців виглядає, до певної міри, алогічно.

          Дивна ви людина. Коли Ющенко робив все, щоб програти парламетські вибори і таки програв їх, ви горланили, що всьо путьом і він правильно робить :) Тепер, коли Ющенко робить все правильно і це приводить його до перемоги, то ви стверджуєте, що навпаки все не правильно. Може щось в консерваторії змінити (як казав Жванєцкій). Спробуйте :)

          > > Ви в явній меншості.
          >
          > Ви вже так швидко порахували?

          Порахував.

          > То є Ваша персональна думка. Імхо, Порошенко ніколи не крав в масштабах Юлі часів ЄЕС.

          :) Це просто пісня. Ваша арихметика за ці роки стала ще смішнішою. Порошенко ніколи не крав, а чесно служив батьківщині в рядах сдпу(о) та регіонах. І фінансову імперію сворив виключно з Божою допомогою.

          Яка ж примітивна у вас аргументація. Ну прямо програма "Проте".

          Дала взятку Кучмі - значить злодійка. Працював в політичній системі кучмівського режиму - значить намагався його облагородити.

          > Введення бізнесу в цивілізовані рамки - то заслуга і обіцянка Юща, а не Юлі.

          Обіцянка можливо. Але детінізація ПЕК це конкретна справа Юлі.

          > 95% дій Юлі мають за собою глибоку персональну причину, а не є відображенням її життєвої позиції/поглядів.

          О, то ви персональний психолог Юлі? І бачите так глибоко-глибоко? :) Ну тоді я пас перед такою глибокодумною прониклівистю в чужі думки і переживання. В мене тут дежав"ю виникло. Донецькі члени моєї комісії також в розмовах керувалися не словами і вчинками людини, а своїми уявленнями про її потаємні думки. Одна кобіта з Донецька також мені говорила, що насправді Юля говорить одне, але глибоко в душі мріє огородити Донбас колючою проволокою та повідрізати пальці усім, хто відмовиться говорити по-українськи. Я ще тоді помилково думав, що такі примітивні люди лише в Донецьку бувають.

          > Ні, то означатиме, що рейтинг Юлі серед населення (найвищий негативний після Кучми і порівняно низький позитивний) знайшов відповідне відображення у ВР.

          Ого, то значить, що брудна кампанія проти Юлі, організована Порошенком не від образи, що його відсунули від корита, а токмо від співпереживанням з населенням України :)

          Ну-ну обережніше трохи з негативним рейтингом, бо якщо ми забудемо ким і як він творився (не в останню чергу тут Безсмертний попрацював), то можемо направду повірити в те, що Ющенко має третій після Кучми і Юлі негативний рейтинг серед "населення України". То може поставимо Президентом когось з кращим негативним рейтингом? Може Безсмертного?
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2005.02.01 | Shooter

            Саме так. То чого ж Ви нею користуєтеся?

            Читайте про "історію розвитку" обожнювану Вами Юлі

            http://www.zn.kiev.ua/nn/show/382/33937/

            З весни 1991 року до осені 1995-го майбутній віце-прем’єр працює в корпорації «Український бензин», спочатку комерційним, а потім і генеральним директором. У листопаді 1995-го Юлія Тимошенко очолює корпорацію «Єдині енергетичні системи», за якою стояв Павло Лазаренко, незадовго до цього призначений Леонідом Кучмою першим віце-прем’єром уряду. У травні 1996-го Павло Іванович перебирається в крісло глави Кабінету, а в грудні в столиці опиняється й керівник «ЄЕСУ». Бізнес-леді виграла вибори в 229-му, Бобринецькому окрузі (Кіровоградська область) із фантастичним результатом — 91,3%. 1997 року, після відставки покровителя, у житті «Єдиних енергосистем» настають важкі часи: за повідомленнями преси, фірму позбавляють 26% акцій Харцизького трубного заводу, а на її керівництво «вішають» борг перед «Укргазпромом», що становить 42 мільйони доларів.

            У той час Юлія Володимирівна (котра після обрання депутатом залишила посаду президента «ЄЕСУ») серйозно захоплюється партійним будівництвом, активно намагаючись реанімувати створену в грудні 1993-го, але яка відтоді не подавала ніяких ознак життя, «Громаду». Ініціаторами створення цієї організації була група політиків і підприємців, близьких до ліберального об’єднання «Нова Україна». Серед них був і мало кому тоді відомий уродженець Дніпропетровська Олександр Турчинов, котрий працював радником з економічних питань у прем’єра Леоніда Кучми і певний час потому виконував ці ж обов’язки при в.о. Юхимі Звягільському. Саме Турчинов став першим лідером партії.

            Відповідно до програмних документів, «Громада» була дуже цікавою організацією. Члени організації характеризували її як партію впливу, головним принципом якої була відсутність реклами, а головною заповіддю — «Не сотвори собі кумира». 1997-го «Громада» рішуче відступає від свого головного принципу й розпочинає інтенсивну саморекламу. Стає очевидним, що організація (ініціаторами відродження якої виступають Турчинов і Тимошенко) «розкручується» перед виборами. Відповідно до даних, що надходять з інформованих джерел, саме Юлії Володимирівні Олександр Валентинович мав передати кермо правління «Громадою». Тимошенко (котра на той час уже стала відомим публічним опозиційним політиком) обережно дистанціюється від Лазаренка, очевидно, передчуваючи його близький і неминучий крах. Проте у вересні 1997 року саме Павло Іванович, а не Юлія Володимирівна, змінив Турчинова на посаді глави політико-економічної ради «Громади».

            На виборах-98 партія набирає 4,6751% й одержує право на 16 «спискових» мандатів. Ще вісім «громадівців» перемогли в «мажоритарках». Серед них — Юлія Тимошенко, котра значилася під 6-м номером у списку, — за неї віддали свої голоси 39% виборців у 99-му окрузі (Кіровоградська область). У травні 1998 року «Громада» реєструє парламентську фракцію в кількості 39 депутатів, у яку входять такі різні політики, як Михайло Бродський, Леонід Косаківський, Євген Смирнов, Сергій Чукмасов, Віктор Шишкін, Олексій Шеховцов. А в липні Юлія Володимирівна стає главою парламентського комітету з питань бюджету. З кожним днем Юлія Володимирівна дедалі більше віддаляється від «приреченого» Президентом Павла Івановича. А в її словах стає дедалі менше опозиційної риторики.

            Ще у вересні 1998 року Юлія Тимошенко та її права рука Олександр Турчинов заявляють про вихід із керівництва «Громади», пояснюючи свій учинок «волюнтаристичними методами керівництва» Лазаренка. У січні 99-го вони виконують свою обіцянку. Злі язики (можливо, небезпідставно) називають головним організатором розколу в «Громаді» адміністрацію Президента. У березні 1999-го нерозлучна парочка виходить із парламентського осередку, керованого Павлом Івановичем, і разом з іншими екс-«громадівцями» організовує фракцію «Батьківщина» (на момент реєстрації в ній було 23 депутати). У травні того ж року Тимошенко й Турчинов «здають» партквитки «Громади», що зазнає політичного краху, а в липні створюють всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

            Відмежувавшись від Лазаренка, Юлія Володимирівна одержує доступ до Президента, преса пише про розблокування рахунків «ЄЕСУ».

            [...]

            5 січня 2001 року Генпрокуратура оголосила про порушення двох кримінальних справ проти Юлії Тимошенко. У зв’язку з цією обставиною через два тижні її було звільнено від виконання обов’язків члена Кабінету. Після відставки еск-віце-прем’єр заявляє, що «її звільнив не Президент, а кримінально-олігархічні кола...Оточення використовує Президента у своїх інтересах...Якби ви знали, скільки разів я намагалася переконати його, що спиратися треба на уряд, а не на цих хлопців...»

            [...]

            На особливу увагу заслуговує її друге ходіння в опозицію. Перше, як відомо, відбулося під час руйнації імперії, створеної Лазаренком і його сателітами. Тоді Тимошенко боролася за своє й тільки за своє. Потім було примирення з Президентом і договір про ненапад, який більшою чи меншою мірою за дрібницями порушувався обома сторонами. Знаходячись на віце-прем’єрській посаді, у неї не було змоги використовувати наявні важелі собі на благо. Проте, займаючись державними справами, вона плодила та множила особистих ворогів, котрі домоглися в остаточному підсумку відкриття карних справ, її відставки й арешту.

            [...]

            На сьогодні (березень-2002) Юлію Тимошенко впізнають другою після Леоніда Кучми. При цьому 54% їй однозначно не довіряють, а близько 8% — беззастережно вірять. Саме тому, відповідно до соціологічних опитувань, 60% населення, що виступали за дострокову відставку Президента, не підтримали її, саме її починання.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2005.02.01 | Роман ShaRP

              Результат не фантастичний.

              Shooter пише:
              > Читайте про "історію розвитку" обожнювану Вами Юлі
              >
              > http://www.zn.kiev.ua/nn/show/382/33937/
              > Бізнес-леді виграла вибори в 229-му, Бобринецькому окрузі (Кіровоградська область) із фантастичним результатом — 91,3%.

              Результат не фантастичний, а реальний. В окрузі були за сприяння ЮВТ виплачені всі борги з з/п, та соціальних виплат, розпочата газифікація.

              "Найстрашнішими" конкурентами Юлі були місцеві голови колгоспів. В них при такому розкладі не було жодних шансів.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2005.02.01 | Михайло Свистович

                Re: Результат не фантастичний.

                Роман ShaRP пише:
                >
                > "Найстрашнішими" конкурентами Юлі були місцеві голови колгоспів. В них при такому розкладі не було жодних шансів.

                Там був ще один конкурент - рухівець Брехуненко з гаслом "Брехуненко не збреше" :) Він мочив Юлю-олігарха, а зараз живе в Ірпені, вчений секретар якогось київського історичного НДІ, член партії "Батьківщина" :)
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2005.02.01 | Роман ShaRP

                  Я знаю

                  Михайло Свистович пише:
                  > Там був ще один конкурент - рухівець Брехуненко з гаслом "Брехуненко не збреше" :)

                  Цей дохтур фаллософських наук був рухівцем? Оцього не знав. За свідченнями очевидців, його посилали нах... ще на зустрічах з виборцями.

                  > Він мочив Юлю-олігарха, а зараз живе в Ірпені, вчений секретар якогось київського історичного НДІ,

                  Мдя. ВОНО дійсно не тоне.

                  > член партії "Батьківщина" :)

                  А з цим вже до дідуся Фрейда. І здається мені, багато кому з сьогоднішніх "мочильників" Юлі теж варто до нього звернутися.
                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                  • 2005.02.01 | Михайло Свистович

                    Re: Я знаю

                    Роман ShaRP пише:
                    >
                    > Цей дохтур фаллософських наук був рухівцем? Оцього не знав. За свідченнями очевидців, його посилали нах... ще на зустрічах з виборцями.

                    Це виборці були х... Забиті й прокомуністичні, ласі до подачок.

                    >
                    > Мдя. ВОНО дійсно не тоне.

                    Не жени, він класний чувак.

                    >
                    > А з цим вже до дідуся Фрейда.

                    Скоріше до тьоті Юлі. Її поведінка змінилася, і ставлення до неї змінилося. А Брехуненко як був чесним, ідеалістичним та безкомпромісним, так і залишився.
                    згорнути/розгорнути гілку відповідей
                    • 2005.02.02 | Роман ShaRP

                      Нє вєрю.

                      Михайло Свистович пише:
                      > Роман ShaRP пише:
                      > > Цей дохтур фаллософських наук був рухівцем? Оцього не знав. За свідченнями очевидців, його посилали нах... ще на зустрічах з виборцями.
                      >
                      > Це виборці були х... Забиті й прокомуністичні, ласі до подачок.

                      Це він тобі розповів? Ги. Свєжо прєданіє.

                      В Долинському районі, де в мене була рідня, а якраз на час виборів перебував батько, виборці не були ані надто забитими (більше пофігістичними до політики, хіба що), ані прокомуністичними. Стосовно ж "ласих до подачок", то це був скоріше тверезий розрахунок - з Юлі вони могли мати хоч щось, а з Брехуненка - ніфіга. Тому й посилали його нах, вже не кажучи про то, що людина, яка з таким прізвищей йде в депутати, виглядає довборобом.

                      > > Мдя. ВОНО дійсно не тоне.
                      > Не жени, він класний чувак.

                      Мій батько цього не помітив. І 91% мешканців округу також.
                      згорнути/розгорнути гілку відповідей
                      • 2005.02.02 | Михайло Свистович

                        З вірою до церкви

                        Роман ShaRP пише:
                        >
                        > Це він тобі розповів?

                        Це я сам бачив.

                        >
                        > В Долинському районі, де в мене була рідня, а якраз на час виборів перебував батько, виборці не були ані надто забитими (більше пофігістичними до політики, хіба що), ані прокомуністичними.

                        Подивись на їх голосування в ті роки.

                        >
                        > Стосовно ж "ласих до подачок", то це був скоріше тверезий розрахунок - з Юлі вони могли мати хоч щось, а з Брехуненка - ніфіга.

                        Ну от, продавались за умовне кіло гречки.

                        >
                        > Тому й посилали його нах, вже не кажучи про то, що людина, яка з таким прізвищей йде в депутати, виглядає довборобом.

                        Довборобом виглядає людина, яка жене на іншу через прізвище.

                        >
                        > Мій батько цього не помітив.

                        Він його не знав.

                        >
                        > І 91% мешканців округу також.

                        Сліпі мешканці.
                        згорнути/розгорнути гілку відповідей
                        • 2005.02.02 | Роман ShaRP

                          З Брехуненками - не до нас.

                          Михайло Свистович пише:
                          > > Це він тобі розповів?
                          > Це я сам бачив.

                          Нічого ти в нас (в Долинському районі), мабуть, не не бачив.

                          > > В Долинському районі, де в мене була рідня, а якраз на час виборів перебував батько, виборці не були ані надто забитими (більше пофігістичними до політики, хіба що), ані прокомуністичними.
                          > Подивись на їх голосування в ті роки.

                          "В ті роки" - то конкретно за Юлю? Тому що і до, і після того ситуація була відмінна.

                          > > Стосовно ж "ласих до подачок", то це був скоріше тверезий розрахунок - з Юлі вони могли мати хоч щось, а з Брехуненка - ніфіга.
                          > Ну от, продавались за умовне кіло гречки.

                          Не продавались, а розраховували. Мешканців Долинського району за кіло гречки не купиш. А що вони мали б з Брехуненка?

                          > > Тому й посилали його нах, вже не кажучи про то, що людина, яка з таким прізвищей йде в депутати, виглядає довборобом.
                          > Довборобом виглядає людина, яка жене на іншу через прізвище.

                          Свистович, ти ніби практик. То скажи мені - скільки шансів ти б дав такій людині на депутатство? В будь-якому окрузі.

                          > > Мій батько цього не помітив.
                          > Він його не знав.

                          Він його бачив на зустрічі з виборцями.

                          > > І 91% мешканців округу також.
                          > Сліпі мешканці.

                          Інших там не було.
                          згорнути/розгорнути гілку відповідей
                          • 2005.02.02 | Михайло Свистович

                            Re: З Брехуненками - не до нас.

                            Роман ShaRP пише:
                            >
                            > Нічого ти в нас (в Долинському районі), мабуть, не не бачив.

                            Бачив.

                            >
                            > "В ті роки" - то конкретно за Юлю?

                            За гречку.

                            >
                            > Не продавались, а розраховували.

                            Продавались

                            >
                            > Мешканців Долинського району за кіло гречки не купиш.

                            Так, вони продавались дорожче.

                            >
                            > А що вони мали б з Брехуненка?

                            Нардепи не повинні матеріально працювати на свй округ більше, ніж на інші. Тому ми так і живемо, що кожен намагається урвати для своїх із держбюджету. Тому і бюджет так приймається. Ти бачив як він приймається? А бачив. Я б акт виконаних робіт з будівництва дерев"яного туалету так не приймав. Ретельніше б підходив.

                            >
                            > Свистович, ти ніби практик. То скажи мені - скільки шансів ти б дав такій людині на депутатство? В будь-якому окрузі.

                            Я ж кажу, фігові виборці. В Галичині, якби він був єдиним кандидатом від Руху, він би пройшов.

                            >
                            > Він його бачив на зустрічі з виборцями.

                            І? Обізвав націоналістом?

                            >
                            > Інших там не було.

                            Брехуненко у цьому не винен.
                            згорнути/розгорнути гілку відповідей
                            • 2005.02.02 | Роман ShaRP

                              Re: З Брехуненками - не до нас.

                              Михайло Свистович пише:
                              > > Нічого ти в нас (в Долинському районі), мабуть, не не бачив.

                              > Бачив.

                              І що ж ти бачив у Долинському районі?

                              > > "В ті роки" - то конкретно за Юлю?
                              > За гречку.

                              Тут не гречка.

                              > > Не продавались, а розраховували.
                              > Продавались

                              Кому як. Я підтримую мешканців Долинського району. Юля була набагато краще Брехуненка.

                              > > А що вони мали б з Брехуненка?
                              > Нардепи не повинні матеріально працювати на свй округ більше, ніж на інші. Тому ми так і живемо, що кожен намагається урвати для своїх із держбюджету. Тому і бюджет так приймається. Ти бачив як він приймається? А бачив. Я б акт виконаних робіт з будівництва дерев"яного туалету так не приймав. Ретельніше б підходив.

                              Інших людей там не було, повторююся. Невже ти ще не звик до того, що кожен виборець думає так, як він хоче, а не так, як тобі заманеться ;)?

                              > > Свистович, ти ніби практик. То скажи мені - скільки шансів ти б дав такій людині на депутатство? В будь-якому окрузі.
                              > Я ж кажу, фігові виборці.

                              Виборці як виборці. Не подобаються - нафіг в інший округ.

                              > В Галичині, якби він був єдиним кандидатом від Руху, він би пройшов.

                              Ну то й їхав би собі у Галичину.

                              > > Він його бачив на зустрічі з виборцями.
                              > І? Обізвав націоналістом?

                              Ні. Він його обізвав кандидатом філософських наук, научним комуністом і довбо(р)обом.

                              > > Інших там не було.
                              > Брехуненко у цьому не винен.

                              Брехуненко не міг випередити навіть місцевих голів колгоспів. Не знаю, в чому він винен, а в чому ні, проте депутатом йому тоді стати не судилося. :)
                              згорнути/розгорнути гілку відповідей
                              • 2005.02.02 | Михайло Свистович

                                Re: З Брехуненками - не до нас.

                                Роман ShaRP пише:
                                >
                                > І що ж ти бачив у Долинському районі?

                                Типову олігаршу Юлю, чесного, але бідного Брехуненка, забитий народ.
                                >
                                > Тут не гречка.

                                Гречка - це умовно.

                                >
                                > Юля була набагато краще Брехуненка.

                                Тоді була гірша.

                                >
                                > Інших людей там не було, повторююся. Невже ти ще не звик до того, що кожен виборець думає так, як він хоче, а не так, як тобі заманеться ;)?

                                Працювати з виборцями треба.

                                >
                                > Виборці як виборці. Не подобаються - нафіг в інший округ.

                                Іншого тоді не було.

                                >
                                > Ну то й їхав би собі у Галичину.

                                Це були повторні вибори.

                                >
                                > Ні. Він його обізвав кандидатом філософських наук, научним комуністом і довбо(р)обом.

                                Брехуненко не був комуністом, комуністкою скоріше була Юля.

                                >
                                > Брехуненко не міг випередити навіть місцевих голів колгоспів.

                                Що іще раз говорить про фігових виборців.
                                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                                • 2005.02.02 | Роман ShaRP

                                  Останнє слово завжди лишається за народом.

                                  Михайло Свистович пише:
                                  > > І що ж ти бачив у Долинському районі?
                                  >
                                  > Типову олігаршу Юлю, чесного, але бідного Брехуненка, забитий народ.

                                  Тамтешній народ не був забитий. Завдяки сусідству СЕВівського будівництва "КГЗКОРа" він надивився на східно-європейців, а багато-хто з місцевих опанував ринкові відносини радикально раніше решти України.

                                  > > Тут не гречка.
                                  > Гречка - це умовно.

                                  Умовно, це коли люди хочуть "хоч щось", а тут було "конкретно". Юля давала їм багато, більше ніхто не давав нічого.

                                  > > Юля була набагато краще Брехуненка.
                                  > Тоді була гірша.

                                  Для них - краща.

                                  > > Інших людей там не було, повторююся. Невже ти ще не звик до того, що кожен виборець думає так, як він хоче, а не так, як тобі заманеться ;)?
                                  > Працювати з виборцями треба.

                                  От Юля і працювала як вміла ;).

                                  > > Ні. Він його обізвав кандидатом філософських наук, научним комуністом і довбо(р)обом.
                                  > Брехуненко не був комуністом, комуністкою скоріше була Юля.

                                  А як він став кандидатом філософських (чи яких там) наук? З щирої турботи про Україну :)?

                                  > > Брехуненко не міг випередити навіть місцевих голів колгоспів.
                                  > Що іще раз говорить про фігових виборців.

                                  Виборці були нормальні люди, зі своїми розрахунками. Брехуненко їм нах не був потрібен, тому його і послали нах.
                                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                                  • 2005.02.02 | Михайло Свистович

                                    Re: Останнє слово завжди лишається за народом.

                                    Роман ShaRP пише:
                                    >
                                    > Тамтешній народ не був забитий.

                                    Був.

                                    >
                                    > Умовно, це коли люди хочуть "хоч щось", а тут було "конкретно". Юля давала їм багато, більше ніхто не давав нічого.

                                    Совковий підхід до вибору. Саме завідяки такому підходу опозиція програла вибори-2002 (за рахунок мажоритарних округів). Бо голосували за тих, хто щось дасть.

                                    >
                                    > Для них - краща.

                                    І для них насправді гірша. Чи ти вважаєш, що Лазаренко - це клас?

                                    >
                                    > От Юля і працювала як вміла ;).

                                    Як олігарх. Через підкуп.

                                    >
                                    > А як він став кандидатом філософських (чи яких там) наук? З щирої турботи про Україну :)?

                                    Так.

                                    >
                                    > Виборці були нормальні люди, зі своїми розрахунками.

                                    Тому і фігові.
                                    згорнути/розгорнути гілку відповідей
                                    • 2005.02.03 | Роман ShaRP

                                      Повторюю: за народом.

                                      > Роман ShaRP пише:
                                      > > Тамтешній народ не був забитий.
                                      Михайло Свистович пише:
                                      > Був.

                                      Не був.

                                      > > Умовно, це коли люди хочуть "хоч щось", а тут було "конкретно". Юля давала їм багато, більше ніхто не давав нічого.
                                      > Совковий підхід до вибору.

                                      Пострадянський звичайний. А що ти хотів?

                                      > Саме завідяки такому підходу опозиція програла вибори-2002 (за рахунок мажоритарних округів).

                                      Працювати треба було, ще з 89-го року, а не хлєбальнічкамі щолкать. А деякі Брехуненки й досі не працюють, все сподіваючись на те, що хтось оцінить, які вони демократичні.

                                      > Бо голосували за тих, хто щось дасть.

                                      Ти сам сказав, що з виборцем треба працювати. Як працювали, так і отримали.

                                      > > Для них - краща.
                                      > І для них насправді гірша. Чи ти вважаєш, що Лазаренко - це клас?

                                      Фіг його зна, ким тоді був Лазаренко, і ким він є зараз. Не думаю, що гірший за Януковича.

                                      > > От Юля і працювала як вміла ;).
                                      > Як олігарх. Через підкуп.

                                      Навіть якби ніякого "підкупу" не було (насправді "підкупають" більшість як не "матеріалом", то обціцянками), то був ще один момент. За Юлею була яка-не-яка, але індустрія. Себто - потенційні робочі місця. А за Б. не було нічого. Гола пропаганда, то й проголосували за нього як за голу пропаганду. Він навіть голів колгоспів не обійшов. Таким теоретикам краще й надалі займатися теорією.

                                      > > А як він став кандидатом філософських (чи яких там) наук? З щирої турботи про Україну :)?
                                      > Так.

                                      От так я йому й повірив, прямо як Долинські виборці.

                                      > > Виборці були нормальні люди, зі своїми розрахунками.
                                      > Тому і фігові.

                                      Брехуненко напевне теж думав так, як ти, тому і послали його нах (навіть буквально). Фігових виборців не буває. Виборець - це людина з правом вибору. Щоб він ним скористався так, як тобі краще, з ним треба працювати.

                                      Ти це зрозумів, ти працював, ти отримав результат. "Рухівці з чесними очіма" не зрозуміли, от і мають те, що мають.
                                      згорнути/розгорнути гілку відповідей
                                      • 2005.02.03 | Михайло Свистович

                                        Re: Повторюю: за народом.

                                        Роман ShaRP пише:
                                        >
                                        > Не був.

                                        Був.

                                        >
                                        > Пострадянський звичайний. А що ти хотів?

                                        Жіночого тепла і ласки :)

                                        >
                                        > Працювати треба було, ще з 89-го року, а не хлєбальнічкамі щолкать. А деякі Брехуненки й досі не працюють

                                        Брехуненко активно працює, в нього просто можливостей у мільйон разів менше за Юлю.

                                        >
                                        > Ти сам сказав, що з виборцем треба працювати. Як працювали, так і отримали.

                                        Це вже інше питання.

                                        >
                                        > Фіг його зна, ким тоді був Лазаренко

                                        Злодієм.

                                        >
                                        > і ким він є зараз.

                                        Засудженим злодієм

                                        >
                                        > Не думаю, що гірший за Януковича.

                                        Хороший вибір.

                                        >
                                        > Навіть якби ніякого "підкупу" не було

                                        Але він був.

                                        >
                                        > Таким теоретикам краще й надалі займатися теорією.

                                        Він - практик. Був одним з кращих у нас в Ірпені на цих виборах.

                                        >
                                        > От так я йому й повірив, прямо як Долинські виборці.

                                        З вірою - до церкви.

                                        >
                                        > Брехуненко напевне теж думав так, як ти, тому і послали його нах

                                        Мене не посилають

                                        >
                                        > Фігових виборців не буває.

                                        Буває.

                                        >
                                        > Ти це зрозумів, ти працював, ти отримав результат. "Рухівці з чесними очіма" не зрозуміли, от і мають те, що мають.

                                        Це вже інше питання.
                                        згорнути/розгорнути гілку відповідей
                                        • 2005.02.03 | Роман ShaRP

                                          За-на-ро-дом.

                                          Михайло Свистович пише:
                                          > Був.

                                          Не був. Це ти там не був.

                                          > > Пострадянський звичайний. А що ти хотів?
                                          > Жіночого тепла і ласки :)

                                          1) Заложу дружині. 2) До чого тут я?

                                          > > Працювати треба було, ще з 89-го року, а не хлєбальнічкамі щолкать. А деякі Брехуненки й досі не працюють
                                          > Брехуненко активно працює, в нього просто можливостей у мільйон разів менше за Юлю.

                                          Значить він не працював тоді й перед тим, раз не випередив навіть голів колгоспів.

                                          > > Ти сам сказав, що з виборцем треба працювати. Як працювали, так і отримали.
                                          > Це вже інше питання.

                                          Це не інше, а це питання. На Юлю те, чим вона тоді розпоряджалася, теж не з неба впало. Їй довелося теж десь якось кимось працювати.

                                          > > Фіг його зна, ким тоді був Лазаренко
                                          > Злодієм.

                                          Ми з тобою теж формально злодії. Ну й що?

                                          > > Навіть якби ніякого "підкупу" не було
                                          > Але він був.

                                          Мешканці Долинського району високо його оцінили :), а Брехуненка послали нах. 8 років (89-97) вони не бачили від рухівців (він дійсно тоді був рухівцем?) та кандидатів гуманітарних наук нічого ані хорошого, ані розумного, ані цікавого. То на якого яка їм його обирати?

                                          > > Таким теоретикам краще й надалі займатися теорією.
                                          > Він - практик. Був одним з кращих у нас в Ірпені на цих виборах.

                                          Вже в депутатах? :) Сумніваюся.

                                          > > От так я йому й повірив, прямо як Долинські виборці.
                                          > З вірою - до церкви.

                                          З "фіговими виборцями" - до іншої країни.

                                          > > Брехуненко напевне теж думав так, як ти, тому і послали його нах
                                          > Мене не посилають

                                          Значить, ти не Брехуненко, а він - не ти.

                                          > > Фігових виборців не буває.
                                          > Буває.

                                          Не буває.

                                          > > Ти це зрозумів, ти працював, ти отримав результат. "Рухівці з чесними очіма" не зрозуміли, от і мають те, що мають.
                                          > Це вже інше питання.

                                          Це те саме питання. Якби воно працювало, то результат міг би бути не таким "сухим".
                                          згорнути/розгорнути гілку відповідей
                                          • 2005.02.03 | Михайло Свистович

                                            Re: За-на-ро-дом.

                                            Роман ShaRP пише:
                                            >
                                            > Не був. Це ти там не був.

                                            Був.

                                            >
                                            > 1) Заложу дружині.

                                            Вона мені дозволяє.

                                            >
                                            > 2) До чого тут я?

                                            Ні до чого. Ще не вистачало.

                                            >
                                            > Значить він не працював тоді й перед тим

                                            Але це не означає, що треба гнати на нього сьогодні та відсилати до Фройда.

                                            >
                                            > Це не інше, а це питання. На Юлю те, чим вона тоді розпоряджалася, теж не з неба впало.

                                            Не з неба, а від тестя і Лазаренка.

                                            >
                                            > Ми з тобою теж формально злодії. Ну й що?

                                            Нічо. Тоді вже виправдовуй і Януковича, якщо Лазаренка захищаєш.

                                            >
                                            > Мешканці Долинського району високо його оцінили :), а Брехуненка послали нах. 8 років (89-97) вони не бачили від рухівців (він дійсно тоді був рухівцем?) та кандидатів гуманітарних наук нічого ані хорошого, ані розумного, ані цікавого. То на якого яка їм його обирати?

                                            Мешканці Донбасу теж не бачилинічого хорошого, тому й обрали проффесора.

                                            >
                                            > Вже в депутатах?

                                            В активістах.

                                            >
                                            > Не буває.

                                            Буває.
                                            згорнути/розгорнути гілку відповідей
                                            • 2005.02.03 | Роман ShaRP

                                              Re: За-на-ро-дом.

                                              Михайло Свистович пише:
                                              > > Не був. Це ти там не був.
                                              > Був.

                                              Коли це ти там був і де саме?

                                              > > 1) Заложу дружині.
                                              > Вона мені дозволяє.

                                              От і подивлюся, як дозволяє :sol:

                                              > > Значить він не працював тоді й перед тим
                                              > Але це не означає, що треба гнати на нього сьогодні та відсилати до Фройда.

                                              Я майже нічого не пишу про його біографію, я говорю про його сприйняття виборцями та своє ставлення до нього на основі моїх знань Долинського району.

                                              > > Це не інше, а це питання. На Юлю те, чим вона тоді розпоряджалася, теж не з неба впало.
                                              > Не з неба, а від тестя і Лазаренка.

                                              Заводити родичів та друзів теж треба вміти :), а практика згодом показала, що Юля багато на що здатна і самостійно.

                                              > > Ми з тобою теж формально злодії. Ну й що?
                                              > Нічо. Тоді вже виправдовуй і Януковича, якщо Лазаренка захищаєш.

                                              Я не захищаю Лазаренка, але мені здається, що раз він попався то він був не такий страшний, як його малюють.

                                              > > Мешканці Долинського району високо його оцінили :), а Брехуненка послали нах. 8 років (89-97) вони не бачили від рухівців (він дійсно тоді був рухівцем?) та кандидатів гуманітарних наук нічого ані хорошого, ані розумного, ані цікавого. То на якого яка їм його обирати?
                                              > Мешканці Донбасу теж не бачилинічого хорошого, тому й обрали проффесора.

                                              От тут, Свистовичу, починається діалектика.
                                              1) Юля через депутатство у підсумку таки дійшла до "прапору революції". Брехуненко ним точно не став би.
                                              2) Що не кажи, а підняв Україну саме проффесор. Так що і в цьому злі було якесь добро.
                                              3) У проффесоріаді винні не тільки ті, хто її проштовхував, але ще й ті, хто свого часу не чинив опору. Ти сам свого часу писав статтю про те, що "Ющенко обрав більш небезпечного суперника", хіба не так? Проте з огляду на п.2 може і варто було йому не протидіяти.

                                              > > Вже в депутатах?
                                              > В активістах.

                                              Ну й добре.

                                              > Буває.

                                              Не буває. За країну відповідають не стільки виборці, скільки *еліти*. Не ті, що живуть по "свічках" і палацах, та їздять на "мерсах" і "лексусах", а ті, що думають головою. Російська інтелігенція та шляхта свого часу прос...ли Рос. Імперію. Німецькі - прос...ли демократію і отримали фашизм (аналогічно італійські). Європейські прос...ли демократію в Німеччіні, і отримали війну з фашизмом (цей урок вони, Слава Богу, засвоїли і тепер здіймають страшний хай коли фашисти й диктатори десь рвуться до влади - хоч чомусь історія навчила, ще раз Слава Тобі, Господи). Кучмісти прос...ли кучмізм.

                                              А ти, на відміну від декого, взявся за голову, і ще багато хто взявся за голову, от на цей разик чи напівразик ми не прос...ли.

                                              Щось я не бачу, щоб тоді, в 97му дружив з головою Брехуненко. Зараз, кажеш, став дружити? Чудово!

                                              Але поганих виборців всеодно не буває! Вони бувають не-виховані, коли їх ніхто не виховує.
                                              згорнути/розгорнути гілку відповідей
                                              • 2005.02.03 | Михайло Свистович

                                                Re: За-на-ро-дом.

                                                Роман ShaRP пише:
                                                >
                                                > Коли це ти там був і де саме?

                                                Під час виборів. В Долинській.

                                                >
                                                > От і подивлюся, як дозволяє :sol:

                                                Подивись.

                                                >
                                                > Я майже нічого не пишу про його біографію

                                                А з Юлею послав до Фройда

                                                >
                                                > Заводити родичів та друзів теж треба вміти :)

                                                Так нецікаво.

                                                >
                                                > Я не захищаю Лазаренка, але мені здається, що раз він попався то він був не такий страшний, як його малюють.

                                                Насправді дуже страшний. Гірше Кучми.

                                                >
                                                > 1) Юля через депутатство у підсумку таки дійшла до "прапору революції".

                                                Це зараз можна говорити. Може і Янукович колись дійде до чогось хорошого. Типу чудо станеться. Але ж не буду я його просувати тільки тому, що чудо - можливе.

                                                >
                                                > Не буває. За країну відповідають не стільки виборці, скільки *еліти*.

                                                Виборці також. Інша справа, що звинувачувати їх - те саме, що битися лобом об стінку.
                                                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                                                • 2005.02.03 | Роман ShaRP

                                                  Wow!

                                                  Михайло Свистович пише:
                                                  > > Коли це ти там був і де саме?
                                                  > Під час виборів. В Долинській.

                                                  1) Яких саме виборів?
                                                  2) За що ти обізвав моїх, можна сказати, земляків, забитими?

                                                  > > Я майже нічого не пишу про його біографію
                                                  > А з Юлею послав до Фройда

                                                  Ну мені здалося комічним те, що він спочатку її "викривав", а потім пішов в "Батьківщину". Схоже на якийсь садомазохізм. :)

                                                  > > Заводити родичів та друзів теж треба вміти :)
                                                  > Так нецікаво.

                                                  Свистовичі не шукають легких шляхів? ;)

                                                  > > Я не захищаю Лазаренка, але мені здається, що раз він попався то він був не такий страшний, як його малюють.
                                                  > Насправді дуже страшний. Гірше Кучми.

                                                  ОК.

                                                  > > 1) Юля через депутатство у підсумку таки дійшла до "прапору революції".
                                                  > Це зараз можна говорити. Може і Янукович колись дійде до чогось хорошого. Типу чудо станеться. Але ж не буду я його просувати тільки тому, що чудо - можливе.

                                                  Ну, я б сказав, що ділові якості Юлі таки й тоді були кращі за пана Б.

                                                  > > Не буває. За країну відповідають не стільки виборці, скільки *еліти*.
                                                  > Виборці також. Інша справа, що звинувачувати їх - те саме, що битися лобом об стінку.

                                                  То чого ти б*єшся? :lol: Виборці потім мають владу, яка їх має. Але відповідати вони не можуть. Бо зазвичай несвідомі - але це не значить забиті.
                                                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                                                  • 2005.02.03 | Михайло Свистович

                                                    Re: Wow!

                                                    Роман ShaRP пише:
                                                    >
                                                    > 1) Яких саме виборів?

                                                    Проміжних виборів до Верховної Ради

                                                    > 2) За що ти обізвав моїх, можна сказати, земляків, забитими?

                                                    За продаж голосів

                                                    >
                                                    > Ну мені здалося комічним те, що він спочатку її "викривав", а потім пішов в "Батьківщину". Схоже на якийсь садомазохізм. :)

                                                    Не схожею. За цей час змінилася Юля, а не Брехуненко.

                                                    >
                                                    > Ну, я б сказав, що ділові якості Юлі таки й тоді були кращі за пана Б.

                                                    А які високі ділові якості Пінчука чи Ахметова. Вищі ніж у більшості опозиціонерів.

                                                    >
                                                    > То чого ти б*єшся?

                                                    Я не б"юсь, я на форумі язиком ляпаю.

                                                    >
                                                    > Бо зазвичай несвідомі - але це не значить забиті.

                                                    Це те саме.
                • 2005.02.02 | Shooter

                  Не повезло дядькові з прізвищем

                  Михайло Свистович пише:
                  > Роман ShaRP пише:
                  > >
                  > > "Найстрашнішими" конкурентами Юлі були місцеві голови колгоспів. В них при такому розкладі не було жодних шансів.
                  >
                  > Там був ще один конкурент - рухівець Брехуненко

                  Соррі, але гіршим прізвищем щодо вибирабильності могло бути лише Х"йоватий або аналог :)
    • 2005.01.26 | ky

      Re: Гм...цікава спостерігати "гон" на "опортуністів" Безсмертног

      Shooter пише:

      > Побачимо скільки голосів набере Юля в ВР. Якщо менше, ніж 240 - це буде першою політичною поразкою Ющенка в якості президента

      Ничего подобного, это будет поражение Юли и только. Ющенко дал ей дней 7 для лоббирования её же интересов. Сможет пробить свою кандидатуру путем обещаний мест у кормушки на 2-х (но наверняка весьма тёплых) ролях при кабмине - пропустят. Думаете она по другому это делает? Частично да, через СМИ, посредством участников революции (Майдана в т. числе).
      Но главный фактор - раздача слонов на 2-е роли. Этому Юля научилась при Кучме.

      У Ющенко другая проблема - не видно крепкой команды, пока видно только тараканов. Все равно, кадры он подберет, всегда это ему удавалось.
    • 2005.01.27 | Боровик

      Re: Гм...цікава спостерігати "гон" на "опортуністів" Безсмертног

      Shooter пише:
      > ...і Стецьківа і "велику революціонерку" (велику популістку, імхо) Юлю.
      >
      > Тільки одне запитання: чия заслуга в створенні НУ як політичної сили, виграші виборів-2002 та виборів-2004 є більшою:
      > Безсмертного та Стецьківа (НУ як такої) чи Юлі?
      >
      > Інакше поставимо питання - в чому саме полягає заслуга Юлі щодо виграшу Ющем виборів-2004? В невисуванні своєї кандидатури в обмін на обіцянку стати ПМ-ом (з 7% голосів виборців)? Себто в прямому шантажі Юща?
      >
      > З іншого боку, традиційно в країнах усталених демократій головою виконавчої влади стає представник політичної сили, яка виграла вибори, а не решти членів коаліції.
      >
      > Призначення Тимошенко в.о. прем'єра (тут змушений жувати поли свого капелюха :) ) може бути пояснене лише так, як це трактує Стецьків.
      >
      > Погано це чи добре - інша справа. Я схиляюсь до думки, що ПМ таки мав бути з НУ, в крайньому випадку - "нейтральний".
      >
      > Побачимо скільки голосів набере Юля в ВР. Якщо менше, ніж 240 - це буде першою політичною поразкою Ющенка в якості президента
      Не зовсім так. Вибори були президентські і Ющенко ішов все таки з Юлею. Мова не про 7%, бо якщо справа в 7%, то чому Ющенко не ішов сам?
      А от коли восени буде нова конституція, то тоді хай НУ і має свого прем*єра.
      Це я пишу попри те, що мені Порошенко зручніший як прем*єр замість Юлі. Зараз НУ повинна підтримати Юлю незалежно від думки меншости фракції, щоб висунення Юлі не було поразкою Ющенка.
      Ющенко ж повинен умовити НУ.
      До речі, зараз НУ може забрати майже все поза прем*єром, Кінахом і трьома (?) міністерставами социків.
  • 2005.01.26 | ANDERSEN

    і це й туда ж (Тарас Стецьків о шантажистке Ю.)

    і хто оплатить це свято об'єднаної соціал - демократії? :)

    ВАЮ чітко сьогодні в Кракові сказав, що протягом всього терміну поки вирував майдан і не тільки він бачив людей доброї волі , які тримали гасла ВАЮ - президент, Юля -прем'єр, окрім того були політичні домовленості.

    Які будуть ще питання?
    Юля - прем'єр.
    баста
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2005.01.26 | ky

      Re: і це й туда ж (Тарас Стецьків о шантажистке Ю.)

      ANDERSEN пише:

      > Які будуть ще питання?
      > Юля - прем'єр.
      > баста

      И почему?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2005.01.26 | ANDERSEN

        Re: і це й туда ж (Тарас Стецьків о шантажистке Ю.)

        що значить і почему?
  • 2005.01.26 | Савеленко

    Хороші люди домовилися

    Підійдемо з цього боку:
    ВАЮ хороша людина(політично, суспільно, морально)? Так.
    Юля хороша людина(політично, хм... )? Так.
    Їх мета хороша (видається хорошою, можна сказати для обережних)? Так.

    Висновок: хороші люди домовилися щодо хорошої мети. І нема тут більше чого патякати, далі треба працювати.
  • 2005.01.31 | stefan

    Re: В НУ эпидемия? (Тарас Стецьків о шантажистке Ю.)

    Ідеального СИМФОНІЧНОГО оркестру НЕ БУВАЄ де-ФАКТО.
    Головне-щоб НІХТО НЕ НЕ ПРОБУВАВ зайняти місце ДИРИГЕНТА.
    А фальшивлять ВСІ, без винятку, МУЗИКАНТИ.
    Головне-щоб МУЗИКА була, в цілому. ГАРНА.
    ***
    Кожна скрипка ПОВИННА ГРАТИ свою ПАРТІЮ.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2005.01.31 | настрадамус

      Теперь всех дурней и гавнюков видно, и это добре ...(-)

  • 2005.02.01 | Brian Buchendowski

    Re: В НУ эпидемия? (Тарас Стецьків о шантажистке Ю.)

    Предсказамус пише:

    > „Ситуація після призначення Юлії Тимошенко на посаду прем»єр-міністра дійсно помінялася, оскільки реально ще за день до того була інша ситуація. Я думаю, що ситуація помінялася з точки партійного будівництва в тому, що призначення Тимошенко відбулося взамін за її згоду не робити власний політичний проект”, ― сказав Тарас Стецьків.
    >

    1. Юля на такое никогда не пойдет (отказаться от своего политического проекта). Максимум пообещала присоединиться к блоку, в случае если его удастся создать в рамках хотя бы прежней Нашей Украины. Что равносильно ничего не пообещать. :)

    2. Но зато это прямой удар по политическим проектам Юли. Потому как ее избиратели начнут чувствовать себя преданными.

    Падлы. (Не избиратели, а Стеця и ко.)


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".