МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Не дивно, що 3 дні нашої демократії стали шоком для багатьох

01/26/2005 | Максим’як
Перший шок у тому, що дискусія до розподілу влади відбувається демократично і відкрито. Такого ще в Україні не було. Як було насправді - про це розповідають записи Мельниченка. Хоч ззовні все було одобрямс. А всі інтриги були сильно приховані. Багато хотіло стати губергаторами чи працювати в уряді, але роти тримали зі страху перед режимом.

Це яскравий приклад НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕМОКРАТІЇ, коли всі повідкривали роти і кожен без страху перед Президентом чи АП чи МВС чи ГПУ може говорити, що вважає за потрібне.

Я розумію причини виступів нашоукраїнців проти призначення головою уряду Юлії Тимошенко. Головна не у нашоукраїнцях, а у самій Тимошенко, яка (це свідчить якраз про її політичну культуру) не почала домовленості саме з нашоукраїнцями а побігла втирати носи колишнім режимним та прорежимним силам.

А демократія. то така штука, що людина починає відкрито заявляти про свою позицію і відкрито її змінювати і всі можуть прослідковувати весь процес. Ми про це мріяли, шановні, друзі.

Якщо не стане Юлія Тимошенко головою уряду, то не вина Безсмертного, а самої Тимошенко, бо це просто дебільно собі уявити, що для представників НУ місця в уряді будуть у останню чергу пропонуватися.

Це тільки доказує, що Юлія Тимошенко досить посередній політик і зовсім не здатна успішно діяти, як самостійний гравець. От виконавець з неї - кращого не знайти, вона використовує для виконання завдання всі засоби, включно із жіночою чарівністю і жіночим розумом.

Шановні, ми нарешті опинилися в умовах демократії, хоч для багатьох це поняття, як для якогось дикуна у джунглях, нічого не означає, але я закликаю все ж, дивіться, слухайте, насолоджуйтеся, але не обзивайте людей за їхні позиції, які вони відкрито висловлюють.

Доки не поділяться посади, боротьба буде і правильно, але потім буде конкретна робота.

Боявся б Порошенко чи Безсмертний Ющенка, типу завтра "за я.. підвішуть", то би казав: "Який мудрий у нас Ющенко!" А сам би думав, як би це зібрати якийсь пакуночок та кругленьку суму та прорватися до Ющенка на прийом, щоб і собі якусь посадку випросити.

Часи змінилися і я, читаючи цю істерику на майдані, думаю, як ми в Україні всього за три дні далеко просунилися на шляху до демократії.

Відповіді

  • 2005.01.26 | Максим’як

    Re: Яскравий доказ - вже Порошенківці підтримують Тимошенко

    Порошенківці імітують підтримку Тимошенко

    www.ПРАВДА.com.ua, 26.01.2005, 22:17

    Депутатська група "Солідарність" заявляє про те, що рішення про підтримку кандидатури Юлії Тимошенко на посаду прем'єр-міністра буде прийматися на засіданні групи в понеділок 31 січня.

    Про це близько 19 години вечора в четвер повідомила прес-служба партії "Солідарність" у відповідь на заяву депутата Скоморовського про відмову депутатської групи підтримати Тимошенко на голосуванні у Верховній раді, яку було розповсюджено деякими ЗМІ в середу.

    Пізніше, через півтори години, "Українська правда" одержала ще одне повідомлення прес-служби партії "Солідарність", у якому, вже не уточнюється, коли саме буде ухвалено рішення щодо кандидатури Тимошенко. Зазначено лише, що депутатська група "ухвалить рішення після внесення відповідного подання президента України".

    Також крім вищезгаданого тексту додано, що "члени депутатської групи "Солідарність" підтримають рішення президента про призначення Юлії Тимошенко виконуючою обов'язки прем'єр-міністра".

    Нагадаємо, що проти призначення Тимошенко в.о. прем'єра, також відкрито виступили прихильники Ющенка з фракції наша Україна Роман Безсмертний і Тарас Стецьків.

    "Українська правда"
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2005.01.27 | Роман ShaRP

      Це яскравий доказ того, що порошенківці - (mod)аки.

      Послідовність подій:

      1) Р.Б. - не підтримаю.
      2) Т.С. - не підтримаємо.
      3) не підтримаємо.
      4) подумаємо.
      5) підтримаємо.

      Виникає питання: чи не заскочив *шановних* депутатів синдром "послідовного" Януковича, який йшов проводити засідання кабміну, а потрапив на похорон Кірпи? (наприклад)
  • 2005.01.26 | Оксана

    Re: Не дивно, що 3 дні нашої демократії стали шоком для багатьох

    Максим’як пише:

    --Це яскравий приклад НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕМОКРАТІЇ, коли всі повідкривали роти і кожен без страху перед Президентом чи АП чи МВС чи ГПУ може говорити, що вважає за потрібне.

    - Може не означає- треба. Депутати ВР- члени ЗАКОНОТВОРЧОГО органу- повинні мати хоча б зародки аналітичного мислення. І оцінювати свою поведінку не виключно по власній кишені (портфелю і т.п.)! Вони представники України найвищого рівня. А якщо той рівень не витримують- не місце їм у верхівках влади!


    --Я розумію причини виступів нашоукраїнців проти призначення головою уряду Юлії Тимошенко. Головна не у нашоукраїнцях, а у самій Тимошенко, яка (це свідчить якраз про її політичну культуру) не почала домовленості саме з нашоукраїнцями а побігла втирати носи колишнім режимним та прорежимним силам.

    - Це мабуть її помилка. Але чи варто домовлятися з тими, в кого амбіції вище державних інтересів? Образили неуважністю лепутата- то він відразу на весь світ паплюжить нову владу.


    --Якщо не стане Юлія Тимошенко головою уряду, то не вина Безсмертного, а самої Тимошенко, бо це просто дебільно собі уявити, що для представників НУ місця в уряді будуть у останню чергу пропонуватися.

    - Ага, і Порошенка ніби образили. РНБО замало? То най попрацює так, щоб всі зрозуміли- кращого прем'єра- годі й шукати. А якщо його прибічники вже зараз так тявкають- то що витворятимуть, як до реальної влади доберуться?

    --Шановні, ми нарешті опинилися в умовах демократії, хоч для багатьох це поняття, як для якогось дикуна у джунглях, нічого не означає, але я закликаю все ж, дивіться, слухайте, насолоджуйтеся, але не обзивайте людей за їхні позиції, які вони відкрито висловлюють.

    - А про це якраз і мова- деяким "представникам народу" слід трохи повчитися мови, дипломатії, та ще багато чому.


    -- Доки не поділяться посади, боротьба буде і правильно, але потім буде конкретна робота.

    - Треба відсіяти тих, хто не хоче робити роботу. А тільки керувати- на то завжди багато охочих.


    -- Боявся б Порошенко чи Безсмертний Ющенка, типу завтра "за я.. підвішуть", то би казав: "Який мудрий у нас Ющенко!" А сам би думав, як би це зібрати якийсь пакуночок та кругленьку суму та прорватися до Ющенка на прийом, щоб і собі якусь посадку випросити.

    - Сподіваюся, що про пакуночки наше суспільство зуміє забути. Чи то винести уроки.


    --Часи змінилися і я, читаючи цю істерику на майдані, думаю, як ми в Україні всього за три дні далеко просунилися на шляху до демократії.

    - Як добре, що часи змінилися! Тільки це не істерика. Називайте речі своїми іменами. Представники народу народ не представляють, живуть власними інтересами. Це треба обговорювати. І представників міняти.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2005.01.26 | Максим’як

      Re: Ви теж живете власними інтересами - бажано , щоб чесно жили

      Ви теж живете власними інтересами і все розцінюєте із власної кишені - бажано, щоб чесно жили і були патріотом держави, бо саме від цього виграє все суспільство, весь народ, вся нація, а не від того, що відмовляєтеся від виборених заслуг, на чиюсь користь.

      Мені давно пояснив мій колега - ідеали це добре, але вони нічого не варті, якщо не матерелізуються.

      Я не вірю, що ви не думаєте звідки взяти гроші на нову сукню, на новий комп чи на інтернет, не думаєте про кар"єру і вищу оплату праці.

      Люди стали депутатами не тому, що обіцяли відмовитися від власного добробуту. Хіба Безсмертний обкрадає державну казну чи касу НУ, хіба Безсмертний не є українським патріотом, щось робить злого для українського народу?

      Він хоче теж зробити якийсь поступ у своїй кар"єрі, тим більше йшов до цього багато років, то чому йому раптом так просто від своїх амбіцій відмовлятися? На чию користь? Волкова, Мороза і Турчинова?
      Правильно він робить - поділять вони владу і для цього є час і дискусія, а далі будуть працювати.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2005.01.27 | Михаил Волошин

        Re: Ви теж живете власними інтересами - бажано , щоб чесно жили

        > ...хіба Безсмертний не є українським патріотом, щось робить злого для українського народу?

        На першій сторінці розміщена стаття Сергія Грабовського. Там відповідь - яке зло робить Роман Безсмертний українському народові.
        Чи ви вважвєте, що на Заході політики слухають від Віктора Ющенка одне, а читають від його соратників зовсім інше - це на користь нам?
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2005.01.27 | Оксана

          Re: Ви теж живете власними інтересами - бажано , щоб чесно жили

          Михайле, дякую за допомогу в аргументації.

          Ось воно:
          http://www.maidan.org.ua/static/mai/1106765939.html
          Роман Безсмертний дає інтерв'ю агентству France-Presse, у якому не тільки висловлює свою категоричну незгоду із кадровою політикою президента, а і стверджує, що ця кадрова політика унеможливила створення єдиної партії на основі "Нашої України"
          -------

          а про власні інтереси. то вони є в кожного. але при цьому бажано, щоб на шляху їх реалізації від методів не смерділо!
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2005.01.27 | Taras-ods

            Re: Ви теж живете власними інтересами - бажано , щоб чесно жили

            Оксана пише:
            > Михайле, дякую за допомогу в аргументації.
            >
            > Ось воно:
            > http://www.maidan.org.ua/static/mai/1106765939.html
            > Роман Безсмертний дає інтерв'ю агентству France-Presse, у якому не тільки висловлює свою категоричну незгоду із кадровою політикою президента, а і стверджує, що ця кадрова політика унеможливила створення єдиної партії на основі "Нашої України"
            > -------
            >
            > а про власні інтереси. то вони є в кожного. але при цьому бажано, щоб на шляху їх реалізації від методів не смерділо!



            смердить як раз від того хто почав це :(
        • 2005.01.27 | Максим’як

          Re: Було б це зроблено проти Кучми, то ви б назвали геройством

          Це дурня, що безсмертний робить зло для українського народу

          Безсмертний відстоює свою позицію відкрито і без страху перед новим Президентом держави. Про це можна було мріяти.

          Було б це зроблено проти Кучми, то ви б назвали геройством, ось у чому ваша проблема.

          Стосовно Безсмертного, то він, якщо буде далі настоювати на своїй позиції, вийде із складу фракції НУ.

          Очевидно він має інші пропозиції і кращі, ніж бути організатором партії Наша Україна.

          Мене не цікавить зовсім доля Безсмертного, захоче повторити долю Малого Чорновола, то його справа, для мене він маленька особа, але він є наочний приклад,як повинно відбуватися призначення у демократичній державі - відкритою дискусією.
  • 2005.01.27 | капітан Немо

    Дивно, що 3 дні нашої демократії НЕ стали шоком для багатьох

    Максим’як пише:
    > Перший шок у тому, що дискусія до розподілу влади відбувається демократично і відкрито. Такого ще в Україні не було. Як було насправді - про це розповідають записи Мельниченка. Хоч ззовні все було одобрямс. А всі інтриги були сильно приховані. Багато хотіло стати губергаторами чи працювати в уряді, але роти тримали зі страху перед режимом.
    >
    > Це яскравий приклад НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕМОКРАТІЇ, коли всі повідкривали роти і кожен без страху перед Президентом чи АП чи МВС чи ГПУ може говорити, що вважає за потрібне.
    >
    > Я розумію причини виступів нашоукраїнців проти призначення головою уряду Юлії Тимошенко. Головна не у нашоукраїнцях, а у самій Тимошенко, яка (це свідчить якраз про її політичну культуру) не почала домовленості саме з нашоукраїнцями а побігла втирати носи колишнім режимним та прорежимним силам.
    >

    Максим"яче, відкрийте приватну школу політичної етики, естетики і толерантності ( ШПЕЕТ), будете виховувати політиків у дусі демократії :) Як заробите кучу бабок, мені кілька відсотків відстігніть за ідею :)
  • 2005.01.27 | Andrij

    Головне, аби шок не став смертельним для демократії

    Бо таке враження, ніби дехто в НУ геть "забув" про реальні проблеми та що є сили рве собі портфеля. Закінчитись це може погано для всіх. За заяви Безсмертного його треба просто виключати з НУ. Принаймні в країнах з розвинутими демократіями так би і зробили. Бо демократія не означає анархії, коли можна поливати і свого партійного боса, і його союзників.

    Максим’як пише:
    > Я розумію причини виступів нашоукраїнців проти призначення головою уряду Юлії Тимошенко. Головна не у нашоукраїнцях, а у самій Тимошенко, яка (це свідчить якраз про її політичну культуру) не почала домовленості саме з нашоукраїнцями а побігла втирати носи колишнім режимним та прорежимним силам.

    Згоден, але не повністю. Тимошенко мала домовленості з Ющенком, котрий є головою НУ.

    > Якщо не стане Юлія Тимошенко головою уряду, то не вина Безсмертного, а самої Тимошенко, бо це просто дебільно собі уявити, що для представників НУ місця в уряді будуть у останню чергу пропонуватися.

    Ви же чули про розподіл 51% портфелів Кабміна НУ, так? То нащо пишете цю нісенітницю?

    > Це тільки доказує, що Юлія Тимошенко досить посередній політик і зовсім не здатна успішно діяти, як самостійний гравець. От виконавець з неї - кращого не знайти, вона використовує для виконання завдання всі засоби, включно із жіночою чарівністю і жіночим розумом.

    Ось і чудово. Буде виконувати те, що скаже їй Ющенко, а не "виписувати" в стилі Безсмертного.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2005.01.27 | Максим’як

      Re: Очевидно, що Безсмертний вже прийняв рішення про вихід.

      Якщо його перекупили, то завдання нової влади у демократичних умовах доказати цей факт. А це зовсім просто, бо тільки в Україні може так бути, що Малий Чорновіл перейшов до Януковича і на другий день почав їздити на новому крутому джипі вартістю кілька десятків чи сотню тисяч доларів і жодна державна установа, яка є чинною з тих питань, податкова, прокуратура не встановила джерела походження грошей.

      Наразі існує презумпція невинуватості Безсмертного і я на цьому стою.

      Я переконаний, що просто зіграли амбіції Безсмертного, як кажуть зайшла гужжа під звіст, так само, як це було із Чорноволом, а потім його вже знайдуть і будуть обробляти і стимулювати для цього.
  • 2005.01.27 | Роман ShaRP

    <Тут мало бути улюблене звертання Масяні до Хрюндєля>

    Маразм’як пише:
    > Я розумію причини виступів нашоукраїнців проти призначення головою уряду Юлії Тимошенко. Головна не у нашоукраїнцях, а у самій Тимошенко, яка (це свідчить якраз про її політичну культуру) не почала домовленості саме з нашоукраїнцями а побігла втирати носи колишнім режимним та прорежимним силам.

    Не "втирати носи" вона побігла, а в КабМін. Де і проводить, я так розумію, аудит чи щось на кшталт того. Працює, на відміну від тих, хто торгує таблом в камери і мікрофони. До праці, власне, і закликав і спонукав Ющенко (а не до домовленостей з (mod)аками Р.Б., Т.С, й П.П., які замість працювати, "консультуються" та роблять заяви, кретини).

    > Якщо не стане Юлія Тимошенко головою уряду, то не вина Безсмертного, а самої Тимошенко, бо це просто дебільно собі уявити, що для представників НУ місця в уряді будуть у останню чергу пропонуватися.

    Ющенко дав зрозуміти, чого він хоче. Народ дав зрозуміти, чого він хоче. Раша дала зрозуміти, чого вона хоче. Якщо хтось не зрозумів - це його проблеми. Якщо хтось зрозумів, але вирішив, що він не з народом - будуть йому проблеми, ой будуть.

    > Це тільки доказує, що Юлія Тимошенко досить посередній політик і зовсім не здатна успішно діяти, як самостійний гравець. От виконавець з неї - кращого не знайти, вона використовує для виконання завдання всі засоби, включно із жіночою чарівністю і жіночим розумом.

    Саме тому Ющенко й обрав її в прем*єри.
    Виконувати обов*язки.
    Працювати.
    Час прийшов.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2005.01.27 | Taras-ods

      Re: <Тут мало бути улюблене звертання Масяні до Хрюндєля>

      Роман ShaRP пише:
      > Маразм’як пише:
      > > Я розумію причини виступів нашоукраїнців проти призначення головою уряду Юлії Тимошенко. Головна не у нашоукраїнцях, а у самій Тимошенко, яка (це свідчить якраз про її політичну культуру) не почала домовленості саме з нашоукраїнцями а побігла втирати носи колишнім режимним та прорежимним силам.
      >
      > Не "втирати носи" вона побігла, а в КабМін. Де і проводить, я так розумію, аудит чи щось на кшталт того. Працює, на відміну від тих, хто торгує таблом в камери і мікрофони. До праці, власне, і закликав і спонукав Ющенко (а не до домовленостей з (mod)аками Р.Б., Т.С, й П.П., які замість працювати, "консультуються" та роблять заяви, кретини).
      >
      > > Якщо не стане Юлія Тимошенко головою уряду, то не вина Безсмертного, а самої Тимошенко, бо це просто дебільно собі уявити, що для представників НУ місця в уряді будуть у останню чергу пропонуватися.
      >
      > Ющенко дав зрозуміти, чого він хоче. Народ дав зрозуміти, чого він хоче. Раша дала зрозуміти, чого вона хоче. Якщо хтось не зрозумів - це його проблеми. Якщо хтось зрозумів, але вирішив, що він не з народом - будуть йому проблеми, ой будуть.
      >
      > > Це тільки доказує, що Юлія Тимошенко досить посередній політик і зовсім не здатна успішно діяти, як самостійний гравець. От виконавець з неї - кращого не знайти, вона використовує для виконання завдання всі засоби, включно із жіночою чарівністю і жіночим розумом.
      >
      > Саме тому Ющенко й обрав її в прем*єри.
      > Виконувати обов*язки.
      > Працювати.
      > Час прийшов.



      Питання палкому прихильнику Юли пану Роману:

      1. Візьме він відповідальність коли, і що буде робить, коли пані Юля почне вибудовувати власний бізнес та патронувати чужий?

      2. Візьме він відповідальність коли, і що буде робить, коли пані Юля почне вибудовувати власну партію використовуючи посаду ПМ?

      3. Візьме він відповідальність коли, і що буде робить, коли пані Юля почне використовувати політ реформу для шантажу Ющенка і перебирати у нього владу?

      4. Вірить він у переродження пана Волкова?

      5. І остання, за які регіони відповідала пані Юля на виборах президента?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2005.01.27 | Роман ShaRP

        Вимагаю поставити мене в чергу.

        Прохання палкому противнику Юлі Taras-ods не навішувати на мене відповідальність поперед тих, хто кричав "Юля - прем*єр" і просто "Юля" на Майдані-площі.

        Те, що я перший "проголосував" за її кандидатуру коли на Майдані-сайті проводилося опитування, "Кого Ви хочте у прем*єри", і те, що я проголосував за її блок в 2002му році, ще не робить особисто-мене-персонально відповідальним за все, що вона зробить (і за все, що зробить Ющенко, за якого я голосував 3 рази, теж).

        Моя відповідальність полягає в тому, щоб контролювати, що робить Юля (чи інший ПМ, якщо ВР не затвердить її на цій посаді), розбиратися і протестувати-протидіяти, якщо вона, або інший прем*єр робитимуть щось не те.

        > 4. Вірить він у переродження пана Волкова?

        Ні. А ще я не вірю в переродження Безсмертного, я не вірю Стецьківу і не вірю "великому консультанту" Порошенку.

        > 5. І остання, за які регіони відповідала пані Юля на виборах президента?

        Чесно - не знаю. Не думаю, що Юлю, як і Ющенка слід робити відповідальними за кожен район персонально. Кадрова проблема була та залишається і в БЮТ, і в НУ. Цього я не заперечую.
  • 2005.01.27 | kyrakin

    Полностью поддерживаю автора в изречении:

    Полностью поддерживаю автора в изречении: "що Юлія Тимошенко досить посередній політик і зовсім не здатна успішно діяти, як самостійний гравець".

    Как может управлять государством человек, не умеющий управлять давольно мелким бизнесом. Постоянные увольнения, нищенская зарплата, высокая текучесть кадров в "АТБ" - яркий тому пример.
    Уже с первых дней Ю.В. Тимошенко игнорирует журналистов и высоко себя несёт. Как Екатерина II

    Станислав Куракин
    автор книги «Корпоративное управление это просто»
    http://kyrakin.narod.ru
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2005.01.27 | saha

      Полностью не поддерживаю автора в изречении:

      kyrakin пише:
      Полностью поддерживаю автора в изречении: "що Юлія Тимошенко досить посередній політик і зовсім не здатна успішно діяти, як самостійний гравець".

      Вона довела що вона може діяти як самомтійний гравець.
      Коли її можливо й з подачі Р.Б. Ю прокатив на виборах 2002
      вона показала 4 результат 7 з гаком відсодка.
      Що є досить багато враховуючи те що перез нею були тільки
      Ю, КПУ та заЄду.
      А тиск на неї був не менший чим на Ю. Томущо чинився Як представниками НУ так і Кучми.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2005.01.27 | Максим’як

        Re: Я теж самостійний гравець, але у питаннях якого рівня?

        Звичайно, що це добре, що Тимошенко успішно конкурує на політичному полі із СПУ, Яблуком, СПДУ(о), тепер ще й КПУ добавиться, але це не той рівень, щоб розв"язувати самостійно питання у масштабах всієї держави.

        Якщо Тимошенко не могла вчасно знайти спільної мови із нашоукраїнцями у першу чергу, то з ким вона збирається формувати владу? Хто, зрештою, переміг на виборах? То ж видно, що Ющенку прийшлося втрутитися, щоб РУХ, УНП, Солідарність змінили свою позицію до Тимошенко. То де ж та самостійність? Вона сама, як той Безсмертний, скільки заяв зробила і погрожувала Ющенку і обіцяла підтримку і знову щось вимагала від нього і просила, мовляв на все готова, тільки дайте мені також навести порядок у державі.

        Поведінка її була не солідною. І це потрібно визнати і це вголос сказав Безсмертний.

        На вдміну від Безсмертного та Морозова, я не чекаю від Тимошенко жодних загроз для Ющенка і його команди на виборах 2006, тільки тому, що вона не здатна стрибнути вище тої планки, яку потрібно подолати, щоб перейти на вищий рівень.

        ЇЇ не буде у списку на виборах 2006 року, вона буде головою уряду і, отже, поза політикою, тому деякі нашоукраїнці даремно переймаються темою списку. Не буде у списку Ющенка і не буде Тимошенко - гарантую. А от хто там буде на чільних місцях, то це інша тема, але не бютівці.
  • 2005.01.27 | QuasiGiraffe

    Re: Не дивно, що 3 дні нашої демократії стали шоком для багатьох

    А що розуміється під дискусією про відкритість розподілу посад у владі? Ми що, мали зараз побачити списки кандидатів у якомусь друкованому ЗМІ, і проголосувати? Як не ми всі, то хто? Де списки тих, що має право?

    Пропоную повернутися до 2002 року, до парламентських виборів. Тоді народу були запропоновані списки можливих депутатів від "Нашої України" і БЮТ.

    Хто зараз пам'ятає хоча б перші десятки цих списків? Хто їх знав тоді? Всі ж голосували за Ющенко і Тимошенко. Хто з нинішніх депутатів вважає можливим мати дуже особливу точку зору, нехай подумає, як би він пройшов до парламенту за своїм власним списком.
    Всі приїхали в двох потягах (дехто, правда, зійшов, дехто підсів), і мають відробляти місце в парламенті. Їх найняли на роботу. Заплатили місцем в парламенті, можливістю бути у владі, купою привілеїв і постдепутатських принад. Мало? Працюйте на лідера, і отримаєте нові можливості. Ви відомі в народі і прагнете самостійності? Ви відомі тільки тому, що ви депутати. А не навпаки. Сперечаєтесь? Виросли? Сформуйте свій список на 2006 рік і йдіть у парламент окремою силою.
    А до 2006 року - працюйте в одній команді і вирішуйте внутрішні негаразди всередині.

    Демократія - це влада народу. І дотримання моральних засад.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2005.01.27 | Taras-ods

      Re: Не дивно, що 3 дні нашої демократії стали шоком для багатьох

      QuasiGiraffe пише:
      > А що розуміється під дискусією про відкритість розподілу посад у владі? Ми що, мали зараз побачити списки кандидатів у якомусь друкованому ЗМІ, і проголосувати? Як не ми всі, то хто? Де списки тих, що має право?
      >
      > Пропоную повернутися до 2002 року, до парламентських виборів. Тоді народу були запропоновані списки можливих депутатів від "Нашої України" і БЮТ.
      >
      > Хто зараз пам'ятає хоча б перші десятки цих списків? Хто їх знав тоді? Всі ж голосували за Ющенко і Тимошенко. Хто з нинішніх депутатів вважає можливим мати дуже особливу точку зору, нехай подумає, як би він пройшов до парламенту за своїм власним списком.
      > Всі приїхали в двох потягах (дехто, правда, зійшов, дехто підсів), і мають відробляти місце в парламенті. Їх найняли на роботу. Заплатили місцем в парламенті, можливістю бути у владі, купою привілеїв і постдепутатських принад. Мало? Працюйте на лідера, і отримаєте нові можливості. Ви відомі в народі і прагнете самостійності? Ви відомі тільки тому, що ви депутати. А не навпаки. Сперечаєтесь? Виросли? Сформуйте свій список на 2006 рік і йдіть у парламент окремою силою.
      > А до 2006 року - працюйте в одній команді і вирішуйте внутрішні негаразди всередині.
      >
      > Демократія - це влада народу. І дотримання моральних засад.


      Згоден. Тільки у потягу на виборах президента-2004 (за Вашою логікою) була тільки одна людина. Були гасла про чесність, професійність, прозорість та командну гру. Що ми бачим на перших кроках (це стосується обох лідерів засновників Коаліції)?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2005.01.28 | Михаил Волошин

        Re: Не дивно, що 3 дні нашої демократії стали шоком для багатьох

        Taras-ods пише:
        > ...Були гасла про чесність, професійність, прозорість та командну гру. Що ми бачим на перших кроках (це стосується обох лідерів засновників Коаліції)?

        Ми бачим послідовність та бачим, що гасла не розбігаються з ділами. Ющенко обіцяв змінити країну і він це робить. Чи був у кого сумнів під час самої революції, що Юля все це робить заради самопіару? А чи не вона була першою людиною Майдану, навіть не другою, після Ющенка, а перед ним? Чи може в кого є сумнів, що Тимошенко дійсно візьметься за наведення порядку в країні? Ось вам і чесність: не кум Порошенко був призначений (хоча той і образився - здалеку видно), а людина, яка однозначно буде робити те, про що говорилось на Майдані - змінювати країну.
        Що до професійності - Юля Тимошенко вже показала себе на посаді віце-прем'єра. Навіть сторонники Януковича поважають її за розум та професійні здібності. І якщо не бічать цього її сторонники, то лише тому, що амбіції затьмарили зір.
        Прозорість. Цікаво було б запитати в самий розгар революції, чи є у кого сумнів, що Юля буде займати одну з найвищих посад у державі? А яка їй краще підходить, окрім прим'єрства? Невже для когось це призначення - велика новина (якщо він дійсно вірив словам Ющенка)?
        А тепер що до командної гри. Ющенко вже працював з Юлею і впевнений в ній. Чи це не є командною грою? Гра дипломатії та гра команди, яка буде діяти - це дві великі різниці. Чи може командна гра, це коли призначають більш угодних, хай навіть не дуже пригодних, але своїх?
        Ющенко призначив ту, яка для його цілей найбільше підходить.

        А що до перших кроків Юлі (її заяв про домовленність): вона вже почала нервуватись. Та й не тільки вона - усі ми нервувались навіть більше, ніж в скрутні часи Майдану. Це призначення (прем'єра) мало показати, чи не зробили ми помилку. Чи дійсно слова та діла нового президента збігаються. І будьте впевнені - навіть його противники нервувались. Тому що призначення Юлі означало б початок змін. А будь-яке інше призначення говорило б лише за зміну кланів. Як виявилось - не всі вірили в те, за що боролись. З другої сторони: частина противників, я впевнений, буде підтримувати роботу Юлі та Ющенка. Тому що не вірили словам Ющенка, але зможуть повірити його ділам.
      • 2005.01.28 | QuasiGiraffe

        Re: Не дивно, що 3 дні нашої демократії стали шоком для багатьох

        Taras-ods пише:

        > Були гасла про чесність, професійність, прозорість та командну гру. Що ми бачим на перших кроках (це стосується обох лідерів засновників Коаліції)?

        Я не бачу нечесності - а хто кого вже надурив?
        Я не бачу непрофесійності - щонайменше тому, що за три дні її побачити неможливо. Зверніться з цим запитанням за три місяці.
        Порушення правил командної гри - не з боку Ющенко і не з боку Тимошенко.
        Щодо прозорості - в перших словах мого коментаря. Вам не одразу про все розповіли - вибачте, це політика, щось має бути і всередині. А якщо вважати непрозорою ситуацію, коли от начебто тижні консультувався-вирішував, а зробив так, як попередньо домовився - я вважаю, що міг з цією домовленістю не рахуватися. І Ви знаєте, що міг. І коли б так і зробив - Ющенка б звинуватили в нечесності. Або-або!
  • 2005.01.28 | Михайло Свистович

    Re: Не дивно, що 3 дні нашої демократії стали шоком для багатьох

    Максим’як пише:
    > Перший шок у тому, що дискусія до розподілу влади відбувається демократично і відкрито.

    Не бачу шоку. Бачу нормальну реакцію людей.
    >
    > Я розумію причини виступів нашоукраїнців проти призначення головою уряду Юлії Тимошенко. Головна не у нашоукраїнцях, а у самій Тимошенко, яка (це свідчить якраз про її політичну культуру) не почала домовленості саме з нашоукраїнцями

    Почала саме з нашоукраїнцями. З частиною домовилась, частина її послала. Тоді пішла до інших сил, щоб не витрачати час.

    >
    > Якщо не стане Юлія Тимошенко головою уряду, то не вина Безсмертного, а самої Тимошенко, бо це просто дебільно собі уявити, що для представників НУ місця в уряді будуть у останню чергу пропонуватися.

    Читайте Конституцію. Останнє слово щодо складу уряду за президентом.

    >
    > Шановні, ми нарешті опинилися в умовах демократії, хоч для багатьох це поняття, як для якогось дикуна у джунглях, нічого не означає

    Це Ви про себе? Бо люди тут обговорюють позицію політиків, а Ви кличете насолоджуватися демократією, бо за сказане слово не б"ють. Так для цього народ і впхав у крісла цю владу, щоб не била. А влада - не добрий цар, а народний слуга. Тому дякувати їй нема за що.
  • 2005.01.28 | Kwitka

    Re: Пане Максим'як. Підтримую Вашу думку.

    Пане Максим'як!
    Підтримую Вашу думку про найголовніше досягнення - демократію і свободу думки.

    Я особисто не є прихильником лібералізму Ющенка, я за сильного президента, з цією точкою зору я була згодна з Тимошенко, коли вона не підтримала пакет політреформи Мороза. Але тепер Тимошенко дуже швидко змінила свою думку і вже підтримує цей пакет. Лише цей факт говорить, що Тимошенко здатна дуже швидко змінювати свої позиції, тобто не є стійкою натурою і немає усталених політично-економічних планів, які вона згідна з готовністю й рішучістю відстоювати.

    На мій погляд, Безсмертний абсолютно має право висловити свою думку і назвати Юлію Тимошенко "шантажисткою". Це не повинно сприйматись як образа, він цим словом дав характеристику діям цього політика. Вона дійсно не є врівноваженою емоційно людиною. Можна було б це списати на жіночий характер ,але її обирають же не головою клубу емансипованих жінок, а одним з керівників держави. Вона повинна бути холоднокровною і спокійною. А якщо вона не вміє себе стримувати, то це призведе до емоційних кроків у вирішенні поточних завдань. Економіка і емоції несумісні, тут потрібен зважений розрахунок, аналітика.

    Не потрібно забувати, що Тимошенко довгий час співпрацювала з комуністами і називала Симоненка дуже мудрою людиною і що вона його поважає. За що? А за те, що й себе, що теж перебігала від одного гурту до іншого, то до Симоненка, то до Мороза, то до Ющенка. Тепер ластиться до Ахметова та обіцяє Кучмі спокій, бо Ющенко дуже толерантний. А де ж поділась її така принципова позиція щодо цього нелюда? Вирішила сховатись за толерантність Ющенка?

    Те, що в її гурті зараз Волков, теж підкреслює про її нестіку позицію, бо всі знають, що проти Волкова відкриті кримінальні справи в Бельгії, а це не в Росії, це в Європі, де прокуратура й суд непродажний. Тобто в її гурті зараз чистий представник криміналу.

    Мені зараз смішно чути підтримку Тимошенко від сторони Януковича. Мені це підозріливо. Чому? Бо здається ,що вони її саме і підтримують, щоб вона таки пройшла і завалила всі справи. Але я хотіла б у цьому дуже помилитись.

    Дехто тут пише, що зараз Юля почала нервуватись. А цього не можна, не та посада.

    Те, що вона нестійка за психікою, тобто емоції над холодним розумом, говорять не тільки її емоційні промови, а й те, що вона пропонувала повіситись на шарфиках своїм опонентам, а потім перед ними вибачилась, сказавши, що вона як мати, яка каже дітям в запалі, що я вас уб'ю, але ж не убиває, цим вона підтвердила, що вона наче мати до всіх в парламенті, як до "помаранчевих" так і "біло-блакитних".

    За емоційністю і напористістю вона, як на мене, ніяк не відрізняється від Вітренко, просто у них різний електорат і програмні завдання. Але уявімо ,що Вітренко перемагає і стає президентом або прем'єром, вона з тим же екстремізмом як і Юлія Тимошенко, втілювала б програмні засади. А харизма у них однакова: вибухові, емоційні, рішучі, категоричні, амбіційні.

    Щодо Безсмертного, то він молодець, має свою думку. І справа зовсім не в портфелях, а дійсно в демократії й свободі слова.

    Я голосувала за Ющенка не за його лібералізм, не за те, що він так поспішає в Європу з її бюрократизмом, застандартизованістю, сірим електоратом, скукою, а за те, що його правління дійсно буде кроком вперед для України. І саме тому, що я вірю як Ющенко, так і Тимошенко, що будуть гарантовано саме СВОБОДУ СЛОВА. Бо лише у відкритих дискусіях можна побачити, хто є хто.

    Для Ющенка ставка на Тимошенко не була легкою, але лише її дії і результати покажуть, хто вона є насправді. Для мене особисто нічого з нею не буде ні загадкою ні головоломкою ні новиною. Бо Тимошенко можна передбачити і саме через те, що вона не вміє володіти своїми емоціями, вона як на долоні. Я думаю, що вона буде гарним виконавцем при Ющенкові, саме виконавцем. Вона б ніколи не могла стати гарним президентом. І ось в цьому можливо і буде вдалим тандемом: Ющенко-Тимошенко. Вони вже працювали разом і непогано.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2005.01.28 | Максим’як

      Re: Не хвилюйтеся, шановна, Юлія не здатна на власну політику

      Вона добре йде у зв"язці.

      З усієї політики, яку вона провадитиме, то це тільки та, яку їй вкладе Ющенко до виконання. Це для мене головне. Решта все не є суттєво. Є різні виконавці, а Тимошенко відноситься до таких, яка не може не виконати поставлене завдання, навіть, якщо вона наживе сотню ворогів, навіть, якщо вона збанкрутіє чи потрапить до в"язниці.

      Це людина, яка тупо йде до мети. Головне, що Ющенко вміє ставити їй такі завдання, що вона вважає їх за мету свого життя.

      Тут нічого не можна змінити, все робиться щиро, бо все спирається на її духовні потреби.

      Бандюки справді думають, що підтримавши Тимошенко на посаді голови Уряду далі зможуть її підловлювати на нерівноваженості чи на сумнівних діях. Для Ющенка це все, як з гуски вода, він її звільнить і призначить Пинзеника чи когось іншого.

      Це дуже ангармонічний дует при владі Ющенко і Тимошенко, але перевага його у тому, що кожен перекриває конкретний простір, який не здатен перекрити інший партнер. Проблема наступає тоді, коли простори перекриваються, чи хтось спробує залізти у простір партнера - наступає жорстока і непримеренна війна.

      Так що ратуючи за Тимошенко, я знаю все, що можна від неї чекати - вона буде сильним опонентом для Ющенка у багатьох питання його неконтрольованої схильності до лібералізму.
  • 2005.01.28 | tomcat

    логiка професiйного опозiцiонера

    - логiка Кiнаха (Губського та iн.) - Тiмошенко працювала успiшно вiцепремьером, энергiйна, вмiе домовлятись. побажання - працювать командою з майбутнiми вiцепремьерами.
    - логiка Безсмертного (Стецькiва та iн.) - використовуе шантаж, любить владу, поширенi чутки о ii зв`язках з Березовським.

    короче говоря - те кто в жизни был руководителем (стройотряда, фирмы, отдела) - сразу распознают психологический тип - СЛАБАК, всегда ищет себе оправдание, обижен на всех начальников и вообще к чужим успехам, такие провалят любое порученное им дело. их оппозиционность - не от убеждений а от слабости и ненависти к любому начальству.
  • 2005.01.29 | Crow

    Re: Не дивно, що 3 дні нашої демократії стали шоком для багатьох

    Якщо говорити про шок, то для мене шоком є саме внутрішньопартійна гризня, яку такі "пани" як Безсмерний винесли на загал. Я не розумію ейфорії Максим’яка від демократії -- де він тут демократію увидів? В будь-якій організації, де є якась (хоч якась) команда обговорення йдуть ДО прийняття рішення керівником, а коли рішення прийняте -- обговорення ЗАКІНЧИЛОСЯ. Для мене шоком є що наші націонал-демократи насправді не є об’єднанням людей, котрі боряться за Україну і для цього їм потрібна влада, а радше навпаки -- вони боряться за владу і для цього використовують Україну.
    Для мене шоком є слова які вони використовують для характеристики своїх колег по блоку -- типу "шантажистка по життю". І ЦЕ ДЕМОКРАТІЯ? Це він сказав франзузькому агенству про одну з людей, що заставили повірити українців самих у себе?
    Я єдине за що радий -- ця істерика яку підняли деякі "нашоукраїнці" дійсно дасть зрозуміти "хто є хто". А Безсмертного -- гнати. І в "Нашій Україні" чистку не завадило б зробити, а то не виживе вона з такими провідниками.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".