МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Дежа вю

02/06/2005 | Предсказамус
Наступить дважды на одни и теже грабли может каждый, кто-то часто, кто-то редко. Но чтоб так рваться к этим граблям, работая локтями, отталкивая друг друга, с азартным сопением - это только мы, наверное.
В 1991 году новая власть, в том числе в Украине, получила небывалый кредит доверия. Если кто забыл - вспомните под 90% за независимость. То есть, народ уже тогда посчитал, что они украинцы, а не граждане СССР, казалось, что еще? Ан нет, для нас главными оказались множественные "шашечки", поехали же совсем другие. 13 лет они ездили, как хотели, в интернациональных мерсах, а мы восхищались шашечками на раздолбанном, но патриотическом "Запорожце". Потом разобрались, что почем и высыпали-таки на улицы.
И вот, вернувшись с улицы, заглянув на родной "Майдан", видим, что шашечек все еще мало.
К примеру, самое невинное: как нам назвать ныне процветающую всеукраинскую организованную преступную группировку с погонялом "МВД", милицией или полицией? Как по мне, так пусть по эффективности и порядочности до комсомольского оперативного отряда времен расцвета застоя дорастут, тогда и разберемся, как называть. Нет! Как же так? Переимновать, иначе дела не будет.
Или вот, переименовали в горячке 1991 года площадь Дзержинского в площадь Свободы. И как? А никак, все равно служивый народ по обе стороны от этой площали (Госпром и обком) не поменялся. То есть, шашечки против ехать не покатили. Зато теперь, как снесем Вовку-Морковку (который на туалет рукой указывает), вместо него поставим что-то предельно патриотическое, типа козака Харько, так все пойдет ОК. Губернатор наш, Аваков, уже все коммерческие посты покинул (теперь банку "Базис" гаплык, без такого менеджмента), но ему сильно мешает Ленин, навевает непорядочные мысли типа поработать немного на себя. Поэтому давайте спасем губернатора от искуса, пусть в окно на Харько смотрит.
Ну и язык, понятное дело. Наши чиновники только взятки брать умеют, хабарі не умеют, поэтому как только сдадут экзамен по языку, так и станут порядочными. По крайней мере, борцы за язык, полагаю, именно это имеют в виду, когда с такой энергией воюют за свое святое дело. А если не поможет, мы их люстрируем на предмет агентурства в КГБ или СБУ. Плевать, что архивов КГБ у нас нет, а СБУ, покуда жива, агентуру не сдаст, нет такого обычая у спецслужб. Главное, что теперь у чиновников появятся две справки, что язык знают и агентами не работали. В сочетании с Харько - гарантия честной власти 100%
Теперь если без шуток: ребята, что с вами? Посмотрите вокруг, работы (настоящей) еще начать и закончить...

Відповіді

  • 2005.02.06 | otar

    Re: Дежа вю

    > Теперь если без шуток: ребята, что с вами? Посмотрите вокруг, работы (настоящей) еще начать и закончить...

    Все нормально. Кого залучили до нової влади, ті в нових кабінетах порох витирають, строють нових підлеглих і тому подібне. А нас не запросили, то ми ідеї штовхаємо, думу думаємо, як новій владі далі бути :) Справді - дежавю.
  • 2005.02.06 | Роман ShaRP

    Yeah! Aha-aha.

    Предсказамус пише:
    > Наступить дважды на одни и теже грабли может каждый, кто-то часто, кто-то редко. Но чтоб так рваться к этим граблям, работая локтями, отталкивая друг друга, с азартным сопением - это только мы, наверное.

    Тут Ваш исторический опыт немного неправильно сработал. Надо смотреть в корень. Я Вам "эпидемию" очень просто объясню: под революцию, как и под любой *резонанс*, активность *неординарных* людей любого рода не просто растет, но именно из-за революции принимает вполне конкретное направление. Они начинают предлагать все, что хотели предложить раньше, но боялись (или все то, что уже предлагали, но не прошло). Подталкивает в спину "ветер перемен", пьянит "воздух свободы", и все, что у трезвого на уме, оказывается на языке, на бумаге, на форуме. Удивительно, как нам еще проекты вечных двигателей не постят ;).

    Это самое существенное по данному вопросу, могу еще кое-чего дописать, но и этого, имхо, достаточно.

    ~далее, как обычно, все, с чем согласен, пропускаю~

    > Теперь если без шуток: ребята, что с вами? Посмотрите вокруг, работы (настоящей) еще начать и закончить...

    Ну так давайте работать. Побудем немного некромантами (оффтоп: просто обожал их и в HMM2 и в HMM3), испортим народу праздник и снова реанимируем наши темы про главные проблемы, благо уже Юля - премьер, кабинет у нее есть, и всех нормальных должно уже, наконец-то, попустить.

    Ваша очередь начинать. Впредь (как раз вот хотел предложить), давайте делать это каждую неделю. Пусть у нас будет свой хит-парад, "Злая десятка" (или двадцатка, да пусть хоть top-forty, лишь бы толк был).

    Я бросаю пока что тезисно, что могу вспомнить, без указания порядка важности. (позже уточню).

    Часть взята из http://www2.maidan.org.ua/n/arch52/1106397714 , которому я таки дал уплыть в архив :ouch: (но дело его будет жить :jap:), часть обновленная.

    Пискун
    Губернаторы
    Мэры и местные депутаты (чистка на местах), местное самоуправление
    Контроль министров (указы, действия), замы министров (для не-профи)
    "Восток"
    СМИ + поднятые в последнее время темы гостелевидения и госрадио.
    Политреформа
    Верховна Рада
    Выборы-2006
    "Возвращаясь к напечатанному" (доведение резонансных дел Майдана до реального и плачевного для злодеев результата)

    О! Как раз десятка получилась. Если я что-то забыл - слово за всеми ;)

    Список проблем именно по сайту-форуму будет позже.

    ~Конец первой части~


    ~Часть вторая~

    Ранее поднятая мною проблема кабмина частично решена, и можете называть меня любыми словами, но я считаю, что без Майдана-сайта-форума тут не обошлось, как и в с случае с губернаторами. "Нутром чую, но доказать не могу". Так что надо продолжать работу.

    ~Конец второй части~


    ~Часть третья~

    Я не случайно вспомнил "вечные двигатели". Помимо "Злой десятки" у нас должен быть еще и отказной список, в который заносятся темы, которые мы принимать отказываемся - вообще или до определенного тем или иным образом момента.
    Для начала предлагаю внести в него все темы переименований чего угодно во что угодно :).
    Чтобы мы не выглядели авторитарными самодурами, хи-хи, предлагаю для формирования этого списка привлечь еще несколько людей. С ходу на ум пока что приходит только Пані®.

    ~Конец третьей части.~


    ~Часть четвертая~

    Как обычно, у меня есть вещи, которые я предпочел бы высказывать по e-mail, а не в открытом обсуждении. У Вас адрес тот же? Если нет, и если не затруднит - напишите мне на все тот же determinator(ухо)mail.ru

    ~Конец четвертой части~
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2005.02.06 | Пані

      Я за.

      Придумайте презентаційну частину - так щоб теми ці не спливали - список повісити чи що, я не знаю? І мені скажіть - втілимо.
  • 2005.02.06 | Нестор

    Не бачу чим одне заважає іншому

    В 90 переіменуваннями заокруглилися значить тепер переіменовувати категорично заборонено? Так чи що?

    Тепер по пам"ятнику. Я дуже сумніваюся, що незважаючи на всю нелюдську тягу до конструктивної роботи ви би погодилися кожен день бачити в себе під вікном пам"ятник Гітлеру. Правильно, і я би не погодився. Тим більше, що розвалити пам"ятник виродку - мінутна справа. Не знаю хто такий Харько, але підозрюю, що зробив він для Харкова менше зла ніж Ленін. Тож соорудити йому пам"ятник теж не розорить український бюджет. То яка проблема. Чим все мішає конструктивній роботі?

    Далі знання мови звичайно не гарантує чиновника від корупції, але закони треба колись починати виконувати. Не можна вічно на них плювати. Бо тоді відпровідне відношення до інших законів в чиновника виховується. Таким чином пропоную садити чиновників за взятки не залежно від оцінки отриманої на екзамені з українськоїх мови. Але від цього знання державної мови не стає не потрібним.

    А то позорище одно. На виборах секретар моєї комісії з Донецька (бухгалтер з вищою освітою) слова не вміє по-українськи написати правильно. В мене на роботі досі народ за животи хапається, коли читає протоколи написані нею.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2005.02.06 | Роман ShaRP

      А я бачу. (+)

      Нестор пише:
      > В 90 переіменуваннями заокруглилися значить тепер переіменовувати категорично заборонено? Так чи що?

      Це не питання загальнодержавного рівня, і не для обговорення на форумі, бо воно, НМД, неактуальне. Передати його територіальним громадам та громадським ініціативам.

      > Тепер по пам"ятнику. Я дуже сумніваюся, що незважаючи на всю нелюдську тягу до конструктивної роботи ви би погодилися кожен день бачити в себе під вікном пам"ятник Гітлеру. Правильно, і я би не погодився. Тим більше, що розвалити пам"ятник виродку - мінутна справа. Не знаю хто такий Харько, але підозрюю, що зробив він для Харкова менше зла ніж Ленін. Тож соорудити йому пам"ятник теж не розорить український бюджет. То яка проблема. Чим все мішає конструктивній роботі?

      Див. вище.


      Тепер про те, чим заважає. Тим, що забирає час, який може бути витрачений на щось більш суттєве - наприклад, роботу по меру чи губернатору (не обов*язково Вашим конкретно, взагалі). А до виборів - не так вже й далеко, і нову владу люди будуть оцінювати по зробленому, а не по перейменованому.


      Тепер питання конкретно до Вас. Як людина, яка працювала на виборах, Ви можете, поклавшись на свій досвід, почати складати попередній план підготовки і координації громадських активістів до Виборів у ВР 2006.

      Не хочте?


      І ще одне прохання (офтоп).

      Прошу Вас, як освітянина, професійно (а не ідеологічно) оцінити Ніколаєнка, чи поділитися будь-якою більш ніж менш достовірною інформацією по ньому, бо поки що я чую практично самі лише ідеологічні оцінки.

      В гілці "думки про персональний склад уряду" Ви чомусь згадали лише Безсмертного...
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2005.02.06 | Пані

        Дійсно це питання для самоврядних громад на місцях

        Збереться досить харків"ян за знесення пам"ятника Леніну - хай зносять.
        Я особисто буду проти, бо я вважаю це варварством зносити будь які пам"ятки, що мають хоч якусь художню цінність. Хай стоять - на те воно і історія, що не викинеш.

        В Харкові залишилося їх дуже мало власне, той що на площі справді непересічний, особливо його сортирною орієнтацією, тож я завжди буду за його збереження. "Був такий Ленін, який завів країну в сортир". таке не можна з пам"яти викреслювати.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2005.02.06 | Pavlo Z.

          Re: Дійсно це питання для самоврядних громад на місцях

          1.А вони є?
          2.Навіть якби вони були - сигнал від гаранта (це слово читається вже в позитиві:) ) потрібен. Абсолютно.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2005.02.06 | Пані

            Там де є - вже і пам"ятників давно нема.

            А там, де нема - треба заохочувати їх появу. Це вирішить не тільки проблему пам"яток Леніну, а і велику купу інших проблем. От саме такі сигнали і треба подавати... І "гаранту", і нам теж.
        • 2005.02.07 | Sardanapal

          Re: Дійсно це питання для самоврядних громад на місцях

          Пани а что громада решала его устанавливать, и разве можно допустить наличие памятников преступникам, кроме надгробных?
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2005.02.07 | Роман ShaRP

            Колись треба починати і громаді.

            Sardanapal пише:
            > Пани а что громада решала его устанавливать, и разве можно допустить наличие памятников преступникам, кроме надгробных?

            Ні. Проте навіщо знову нехтувати громадами? Я не буду казати обережногеройну агітпропину "чим тоді нова влада відрізняється від старої", я просто хочу сказати, що це питання потрібно передати їм.

            Р.S. Тільки сьогодні прочитав, що киян збираються "потішити" ще одним монументом - цього разу Соборності України... НМД найкращі монументи в нас вже є. Це площі, на яких ми збиралися.
      • 2005.02.07 | Нестор

        Re: А я бачу. (+)

        Роман ShaRP пише:
        > Тепер про те, чим заважає. Тим, що забирає час, який може бути витрачений на щось більш суттєве - наприклад, роботу по меру чи губернатору (не обов*язково Вашим конкретно, взагалі).

        Повторюю ще раз. Знести пам"ятник виродку - мінутна справа. Перевірено. Тому аргумент, що це забирає час- смішний. Не лицемірте хоча б самі перед собою (Пані, Предсказамус і т.д.). Якщо б за ніч в центрі Харкова раптом опинився пам"тник Гітлеру і вам було б заявлено, що це мовляв історія і хай стоїть, то ви б не дускутували про те чи варто тратити час на його знос чи ні. Ви би його просто знесли тай усе. Декількох годин би не простояв. І правильно. Тож признайтеся хоча б самі собі, що причина інша. Справа в тому, що один виродок ближчий вашому серцю ніж інший.

        Мабуть треба знову скористатися досвідом пана з діаспори. Пообіцяти 10 000 $ тому, хто вночі лупне по тому пам"ятнику ковшом екскаватора :)

        > Тепер питання конкретно до Вас. Як людина, яка працювала на виборах, Ви можете, поклавшись на свій досвід, почати складати попередній план підготовки і координації громадських активістів до Виборів у ВР 2006.

        Ні, не можу. На вирах 2004 я рятував своє майбутнє, бо в разі перемоги Януковича - еміграція. А так взагалі то я в політику не лізу. Не люблю щось робити не професійно. Я думаю, що тепер прийшов час професіоналів від політики - членів політичних партій. Наші тепер при владі і від бажаючих щось покоординувати тепер відбою немає. Цілі черги стоять. Куди вже мені - безпартійному. В мене зараз повно роботи по науці і по міжнародних проектах.

        > Прошу Вас, як освітянина, професійно (а не ідеологічно) оцінити Ніколаєнка, чи поділитися будь-якою більш ніж менш достовірною інформацією по ньому, бо поки що я чую практично самі лише ідеологічні оцінки.

        Знаю мало. Розповім все що знаю. Після розмови з людьми, які добре знають Ніколаєнка в мене створилося враження, що нічого в освіті не зміниться. Він випускник НУ "Львівської політехніки", де я зараз працюю. Син секретаря волинського обкому партії він вчився по телефонних дзвінках. Таким чином (якщо звичайно в його душі не пройшов якийсь кардинальний переворот) керувати він буде також по телефонних дзвінках.

        Як ви знаєте до самого кінця була інтрига, бо у випадку, коли соціалісти відмовлялися б іти в уряд, то міністром освіти ставав би Вакарчук - ректор Львівського національного університету ім. І.Франка. Цей факт приводив в тремтіння керівництво вузів. Більшість з них були довіреними особами Януковича і вирішували всі питання своїх вузів поїздками в Київ на мікробусах (в легковушки аргументи не поміщалися). Так от по моїх даних призначення Ніколаєнка викликало в тих панів буйну радість. І всі вони почали готовити свої буси до поїздки в Київ. З Вакарчуком це було б неможливо.

        І ще одне. Ідея фікс всіх соціалістів і в тому числі і Ніколаєнка - це так звана безплатна освіта. Боюся, що це буде найгірший варіант безплатної освіти - радянський. Оскільки нічого безплатного (крім кусочків сиру самі знаєте де) не буває, то вильється це мабуть в безплатну роботу викладачів. На ВУЗи вибиватимуться державне фінансування, яке є мізерним від реальної потреби сучасних університетів. Це призведе, до того, що ми і далі навчатимемо інженерів крейдою по дошці по програмах мунулого століття.

        Найбільша проблема освіти - дрібні приватні ВУЗи без кадрів і матеріальної бази та узаконена торгівля дипломами за допомогою всіляких екстернатів та других вищих освіт не припинеться. Бо до міністра ті кому треба дорогу знайдуть.

        Але це лише мої прогнози. Через 2-3 місяці побачимо чи вони підтвердяться. Я песиміст і деколи помиляюся :)
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2005.02.07 | Роман ShaRP

          Re: А я бачу. (+)

          Нестор пише:
          > Повторюю ще раз. Знести пам"ятник виродку - мінутна справа. Перевірено. Тому аргумент, що це забирає час- смішний.

          Якщо "з кабінета з телефоном" - так. Якщо емоційною громадою - так. В інших випадках - дуже сумнівно.

          > Не лицемірте хоча б самі перед собою (Пані, Предсказамус і т.д.).

          Це не ми лицеміримо, це Ви, пане Нестор, перекручуєте.

          > Якщо б за ніч в центрі Харкова раптом опинився пам"тник Гітлеру
          > і вам було б заявлено, що це мовляв історія і хай стоїть, то ви б не дускутували про те чи варто тратити час на його знос чи ні.
          > Ви би його просто знесли тай усе. Декількох годин би не простояв.
          > І правильно.

          По-перше, ці пам*ятники там не "опинилися раптово". По-друге, ставлення до Леніна далеко не скрізь таке саме, як і до Гітлера, і офіційно теж - якщо фашизм офіційно засуджено на міжнародному рівні, то комунізм - ні. По-третє, в цій гілці вже було сказано, що Гітлера зносили в окупованій країні, себто ніяких дискусій й бути не могло.

          > Тож признайтеся хоча б самі собі, що причина інша. Справа в тому, що один виродок ближчий вашому серцю ніж інший.

          Зізнаюся Вам, що я ніколи не розумів, за що любити Леніна (втім, як і будь-якого діяча партії та уряду). Так, я про Леніна прочитав набагато більше позитивного, ніж про Гітлера, я навіть захоплювався тим, як він дурив жандармів, плюс залишилися від Леніна вислови, які й досі можна вважати крилатими, а от від Гітлера таких я не пам*ятаю. Проте це не причина для виділення йому місця в моєму серці.

          Якщо Ви хочте це зробити - звоніть депутатам-нацдемам та СС Умєльченку. Думаю, знесуть Умєльченко за крісло кого хочте поставить, і кого хочте знесе. Але в мене набагато більше бажання знести самого СС Умєльченка.

          > Мабуть треба знову скористатися досвідом пана з діаспори. Пообіцяти 10 000 $ тому, хто вночі лупне по тому пам"ятнику ковшом екскаватора :)

          Ну тоді з вас 50 долярів. Якось ми з сестрою попили пива на Хрещатику і по дорозі додому закидали гранітного Ілліча камінням (на Хрещатику тоді йшло будівництво підземного торгівельного центру, скрізь гриміло й стукало, годиня була пізня, і на те, чим займалися ми, ніхто не звертав уваги). Я ще намагався накинути йому на шию петлю з мотузка, що валявся неподалік, але мотузок був короткий, а кидати було високо, тому план не вдався.
          На 10 000 це, звичайно, не тягне, але може на 50? :) В нас ще був план закидати його перегорілими лампівками з залитою туди зеленкою, але прогорів через нестачу фінансування.

          А Ви кажете "ближчий серцю" :) :)

          > Ні, не можу. На вирах 2004 я рятував своє майбутнє, бо в разі перемоги Януковича - еміграція. А так взагалі то я в політику не лізу. Не люблю щось робити не професійно.

          "Не бійся робити те, чого не вмієш. Ноїв ковчег збудував любитель, а Титанік - професіонали."

          > Я думаю, що тепер прийшов час професіоналів від політики - членів політичних партій.

          Тю. Саме вони й завели нас у таку дупу. "Професійно", "героїчною" бездіяльністю. Якщо хочте, пане Нестор, я Вам трохи порозповідаю про партії, але можу одразу сказати, що в моїх розповідях не буде нічого хорошого.

          > Наші тепер при владі і від бажаючих щось покоординувати тепер відбою немає.

          Вони не стають від того ліпшими.

          > Цілі черги стоять. Куди вже мені - безпартійному. В мене зараз повно роботи по науці і по міжнародних проектах.

          Пане Несторе! Ви як мала дитина, чесне слово. "Команда" Ющенка при тому, що в нього були реальні шанси на виграш (себто була можливість прислужитися майбутньому президентові, ще й яка!), умудрилася прос...ти майже все, і таки прос...ла би, аби не самовіддана допомога таких непрофесіоналів, як Ви. І Ви про це знаєте, але кажете "я маленький" і хочте відсторонитися...:what: В мене немає жодної надії на те, що до наступних виборів ця команда стане професійнішою.:ouch:

          Розгляньте це, будьласка, як продовження Битви За Майбутнє. Ви ж в ЄС хочте? Це я не хочу.

          > > Прошу Вас, як освітянина, професійно (а не ідеологічно) оцінити Ніколаєнка, чи поділитися будь-якою більш ніж менш достовірною інформацією по ньому, бо поки що я чую практично самі лише ідеологічні оцінки.
          > Як ви знаєте до самого кінця була інтрига, бо у випадку, коли соціалісти відмовлялися б іти в уряд, то міністром освіти ставав би Вакарчук - ректор Львівського національного університету ім. І.Франка. Цей факт приводив в тремтіння керівництво вузів. Більшість з них були довіреними особами Януковича і вирішували всі питання своїх вузів поїздками в Київ на мікробусах (в легковушки аргументи не поміщалися). Так от по моїх даних призначення Ніколаєнка викликало в тих панів буйну радість. І всі вони почали готовити свої буси до поїздки в Київ. З Вакарчуком це було б неможливо.

          Мдя. Я практично нічого не знаю про Вакарчука-старшого, але вже починаю шкодувати, що не він став міністром освіти.

          > І ще одне. Ідея фікс всіх соціалістів і в тому числі і Ніколаєнка - це так звана безплатна освіта. Боюся, що це буде найгірший варіант безплатної освіти - радянський.

          Пане Несторе, а де отримували освіту Ви самі? Якщо в цій системі, то чому Ви вважаєте її найгіршою? Я її найгіршою не вважаю.

          > Оскільки нічого безплатного (крім кусочків сиру самі знаєте де) не буває,

          Буває, ще й як буває.

          > то вильється це мабуть в безплатну роботу викладачів. На ВУЗи вибиватимуться державне фінансування, яке є мізерним від реальної потреби сучасних університетів. Це призведе, до того, що ми і далі навчатимемо інженерів крейдою по дошці по програмах мунулого століття.

          Пане Несторе, я лише за підвищення зарплат і пенсій викладачам (наразі у нас поки що чомусь підвищують їх лише військовим, хоча військові в основному калічать людей і дітей навіть у мирний час :fou:, а викладачі - навчають).
          Я низько вклоняюся жертовній праці тих, хто вчив і не брав хабарів, а що брав - те брав чесно, "за консультації", а не поголівним збором.
          Проте одночасно я - за збереження безкоштовної освіти, не 100% безкоштовної, контрактники теж мають бути, але має бути і в простої людини без "крутих" батьків можливість вивчитися.

          Мені б цікаво було почитати, що ж Ви пропонуєте. Можете зробити це на новому форумі "Освіта", на який Ви чомусь ще нічого не написали. Подискутуємо. В мене теж вистачає роботи, але, як навчила нас новітня українська історія, треба думати і про ситуацію в країні, політичну, зокрема.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2005.02.07 | Pavlo Z.

            Маленьке уточнення.

            Роман ShaRP пише:
            Гітлера зносили в окупованій країні
            Уточнення:
            Гітлера зносили у звільненій від Гітлера країні
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2005.02.07 | Роман ShaRP

              У різних людей на це різні точки зору.

              Pavlo Z. пише:
              > Роман ShaRP пише:
              > Гітлера зносили в окупованій країні
              > Уточнення:
              > Гітлера зносили у звільненій від Гітлера країні

              1) не всі німці так думали
              2) не всім німцям подобалися всі їх визволителі
              3) "зона окупації" - це, якщо я не помиляюся, офіційний термін, себто переможці визнавали, що країну вони таки (якийсь час) окупували.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2005.02.08 | Pavlo Z.

                Re: У різних людей на це різні точки зору.

                Роман ShaRP пише:
                > 1) не всі німці так думали
                > 2) не всім німцям подобалися всі їх визволителі
                Безумовно, так само як і Ющенко подобається не всім українцям - і саме в тих місцях, де збереглися "ідоли".

                Але після денацифікації німці почали думати інакше - і це вже більше півстоліття.
          • 2005.02.08 | Нестор

            Re: А я бачу. (+)

            Роман ShaRP пише:

            Добре по пам"ятнику замнули. Я бачу, що "серцю не близький", але ви проти зносу. Для мене це загадка. Якісь дивні у вас аргументи.

            > > Ні, не можу. На вирах 2004 я рятував своє майбутнє, бо в разі перемоги Януковича - еміграція. А так взагалі то я в політику не лізу. Не люблю щось робити не професійно.
            >
            > "Не бійся робити те, чого не вмієш. Ноїв ковчег збудував любитель, а Титанік - професіонали."

            Та ні, ви не зрозуміли. Я не те щоб не вмію. Я працював на виборах з представниками багатьох партій і працював краще за них і ефективніше. В мене інша проблема. Я не вмію працювати на два фронти. Я дійсно завидую людям, які здатні займатися ще чимось крім своєї професійної діяльності. А я дві роботи одночасно робити не вмію. Я сконцентровуюсь на чомусь одному і працюю з ранку до вечора. Тоді є результат.

            Так, наприклад, під час виборів Президента я з грюкотом завалив свою роботу. В університеті мене ще якось підміняли але по інших напрямках був повний завал. Мало того, що повністю зупинилася робота над докторською. Зі мною чуть не розірвали контракт американці. І правильно зробили б. Вони платили гроші, я тратив їх на вибори і революцію, а по контракту майже нічого не робив. І так далі. Тепер я перемкнувся на професійну діяльність і мабуть завалив би громадську роботу, яки продовжував нею займатися. І так совість гризе, що трачу час на писання на форумі. :)

            > Тю. Саме вони й завели нас у таку дупу. "Професійно", "героїчною" бездіяльністю. Якщо хочте, пане Нестор, я Вам трохи порозповідаю про партії, але можу одразу сказати, що в моїх розповідях не буде нічого хорошого.

            Я знаю. Надивився :)

            > В мене немає жодної надії на те, що до наступних виборів ця команда стане професійнішою

            В мене також, але сподіваюся, що тепер в них немає шаленої протидії влади і повно бізнесменів, що бажають вислужитися. Тож тепер їм буде легше. :)

            > Розгляньте це, будьласка, як продовження Битви За Майбутнє. Ви ж в ЄС хочте? Це я не хочу.

            Дуже хочу. А що треба робити? :)

            > Пане Несторе, а де отримували освіту Ви самі? Якщо в цій системі, то чому Ви вважаєте її найгіршою? Я її найгіршою не вважаю.

            Я працював в німецькому університеті, а також знайомився з роботою багатьох університетів Америки і Європи. Нашим студентам лише залишається мріяти про таку освіту.

            Я одержував освіту в тій системі. І освіта ця - це освіта минулого століття. Все що я знаю на 90 % я доучував самостійно. Найгіршою вона може і не була, але не життєздатною - це точно. Поки наука і освіта крутилися біля оборонки, то все було відносно непогано. Але коли СССР здох в гонці озброєнь, то система стала приреченою на смерть. Справді нічого безплатного не буває. Хтось мусить платити. Якщо цю справу доручти державі, то вона завжди буде обмежуватися подачками. Яка б моральна вона не була. По суті зараз я отримую пенсію, тобто мені платять за те, що я викладач, а не за кількість і якість виконаної роботи. А я хочу отримувати ЗАРПЛАТУ.

            Вам же не прийде в голову оголосити електроенергію безплатною для всіх, а виробництво і енергії і обслуговування мереж фінансувати з бюджету. А я теж між іншим просвітлення в голови несу.

            > Пане Несторе, я лише за підвищення зарплат викладачам

            А я проти. Я за те, щоб дати викладачам самим на себе заробляти, а не щоб якийсь дядя вирішував підвищувати чи не підвищувати

            > Я низько вклоняюся жертовній праці тих, хто вчив і не брав хабарів,

            Праця, як праця. Нічим від іншої не відрізняється.

            > а що брав - те брав чесно, "за консультації", а не поголівним збором.

            Чесних хабарів НЕ БУВАЄ. А консультацій, передбачених навчальними планами більш ніж достатньо. Не терплю, коли хтось бере хабарі, але ще більше не терплю, коли хтось прикриває це благородними намірами.

            > але має бути і в простої людини без "крутих" батьків можливість вивчитися.

            По вашому в Канаді проста людина не має можливості вчитися?

            > Мені б цікаво було почитати, що ж Ви пропонуєте.

            Пропоную не винаходити велосипеда в освіті. Це ж так просто. Невже це потребує обговорення?
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2005.02.08 | Роман ShaRP

              Re: А я бачу. (+)

              Нестор пише:
              > Добре по пам"ятнику замнули. Я бачу, що "серцю не близький", але ви проти зносу. Для мене це загадка. Якісь дивні у вас аргументи.

              Я не проти, я просто не хочу (і не буду зараз) цим займатися. Хочте зносити - на здоров*я. Тільки без мене.

              > В мене також, але сподіваюся, що тепер в них немає шаленої протидії влади і повно бізнесменів, що бажають вислужитися. Тож тепер їм буде легше. :)

              Пофігістичні бізнесмени будуть працювати суто в рамках контракту, крім того розпочнуться махінації.

              > > Розгляньте це, будьласка, як продовження Битви За Майбутнє. Ви ж в ЄС хочте? Це я не хочу.
              > Дуже хочу. А що треба робити? :)

              Підтримати нову владу (якщо вона поведе себе достойно) на парламентських-2006. Зберегти базу кадрів, знайти пару днів до осені записати свій досвід роботи, попросити зробити то саме своїх знайомих, запропонувати це їм як ідею, не втратити зв*язків.

              В принципі, воно не горить, але восени точно час вже буде починати.

              > Справді нічого безплатного не буває. Хтось мусить платити.

              Буває. Інтелектуальні накопичення людства, зроблені за багато років, зараз вже можна подавати в такій формі, яка не потребує оплати. Не думаю, що підручники з матану кінця минулого століття гірші за підручники цього.

              Є багато речей, на яких можна добре заробити, проте людству це не принесе ніякої користі, лише загальмує його.

              > Вам же не прийде в голову оголосити електроенергію безплатною для всіх, а виробництво і енергії і обслуговування мереж фінансувати з бюджету.

              Не раз приходило ;) правда, спочатку треба винайти вічний двигун. :)

              > А я проти. Я за те, щоб дати викладачам самим на себе заробляти, а не щоб якийсь дядя вирішував підвищувати чи не підвищувати

              І? Що робити з міліонами тих, хто не зможе сплатити встановлену Вами та Вашими колегами ціну? Для мене ті люди не менш цінні за Вас.

              > Пропоную не винаходити велосипеда в освіті. Це ж так просто. Невже це потребує обговорення?

              Потребує. Тому що ті, хто "не винаходить велосипеди" чомусь всеодно висмоктує мізки, себто власних їм не вистачає, отже їх системи їх не забезпечують. А нам висмоктувати ні з кого. На додачу - Росія готова вчити наших обдарованих дітей безкоштовно. І навіть працевлаштовувати. Дійшло до того, що в московських ВНЗ вчаться і львів*яни. Як Вам це подобається?

              Крім того, я гарантую Вам, що життя серед людей, яких Ви вчили, хай і не за такою ціною, як Вам хочеться, сподобається Вам суттєво більше, ніж життя серед неуків. Чи переїдете жити в якесь нове "інститутське містечко"?
    • 2005.02.06 | капітан Немо

      Одним пуком вбити двох зайців. А може і трьох.

      Одним зараз не терпиться щось перейменовувати.
      "Міліцію- в поліцію".
      Абсурд. Ви гадаєте, самі міліціянти знають, від чого походить слово "міліція" ? А якщо дехто і знає, то не кожен день згадує.
      Люди мислять образами. Зараз ніхто з народу не згадує, від чого походить слово "міліція", а уявляють образ міліції. Це може бути і "сержант Петренко", і "Знамєнскій-Томін-Кібріт", і Аніскін, і сусід по поверху. Це може бути і просто згадка про удари гумовим кийком по нирках або книжкою по голові.
      На ефективність роботи цього органу вплине не назва, не перейменування, а прийняття нових якісних законів і розстріл на місці за хабарництво та інші важкі порушення закону.
      Ну, з розстрілом я звісно переборщив ...

      Так от... Але ж бажання перейменовувати є.
      З іншого боку - є бажання знести пам"ятник Леніну і збудувати натомість пам"ятнгик Харку.

      Пропоную харків"янам ці всі бажання об"єднати і з метою раціоналізації просто перейменувати пам"ятник Леніну у пам"ятник Харку. Харка ніхто із нині живих не бачив, тому цілком можливо, що ніяких відмінностей між пам"ятниками і бути не могло. ТОму для чого робити зайву роботу ???
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2005.02.06 | Пані

        Супер! Найкраща рацуха дня :) (-)

        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2005.02.07 | капітан Немо

          Лєнін теж мав трохи тюркської крові. Що робити із його пам"ятник

          Що робити із його пам"ятниками ?

          Ісходниє данниє :
          1) є люди, які хочуть знести пам"ятники Леніну , і таких людей більщість;
          2) є люди, котрі вважають, що пам"ятники Леніну повинні стояти віки, і таких людей більшість.
          Щоб через пам"ятники не почалася друга громадянська війна, пропоную наступні варіянти виходу із системної кризи :

          Крім одного варіанту , про котрий я вже писав вище ( просто тупо , але урочисто перейменувати пам"ятник Леніну на пам"ятник козаку Харку) є ще й наступні :

          2-й варіант :
          Пам"ятник Леніну залишити стояти на тому ж місці, де він і стовбичить, але надягнути йому на голову наприклад бронзовий ( чи залізобетонний) терновий вінок чи ще якусь, звиняйте на слові, ху****йню, яка б засвідчила ставлення до Ілліча принаймні половини населення УКраїни ;

          3-й варіант :
          Пам"ятник Леніну можна залишити стояти на тім же місці, але перевернути його з ніг на голову, що символізувало би категоричну незгоду населення даної місцевості з ленінським планом ГОЕЛРО чи іншою ленінською .... гм... х****йнею ;

          4-й варіант :
          Нічого не перейменовувати й не переставляти, але добудувати поруч біля кожного пам"ятника Леніну пам"ятник шибениці, на котрій царські сатрапи збираються повісити Леніна, чи то пак його пам"ятник, що б засвідчувало , з одного боку, прагнення народу до страшної пімсти Іллічу за тисячі тисяч невинно постраждалих під час Великої Жовтневої Непомаранчевої Революції, подальшої Громадянської війни , голодоморів , колективізації, індустріалізації і т.п., а з іншого боку, підсилювало б харизму Ілліча як борця за ідеали тих людей, котрі НЕ постраждали під час вказаних подій ( революції, війни і т.п.) ;

          5-й варіант :
          Нічого не перейменовувати , не переставляти, не добудовувати, але розфарбувати пам"ятник Іллічу в стилі боді-арту чи , наприклад, соціалістичного сюрреалізму, коротше зробити з нього такого клоуна і всенародне посміховисько, на шию вдягнути фанерну табличку з надписом "Так будєт с каждим, кто посягньот на...", а на вихідні та державні свята влаштовувати біля нього всенародні гуляння з масовим продажем пива і інших мочєгонних срєдств і з подальшим актом групового мочєіспусканія на оплот міровой красной рєволюції і дружним скандуванням "Так! Ющенко !" або іншим на вибір даної територіальної громади ; при цьому архітектурна цінність монументу не втрачається, а обробка пам"ятника сечею дасть відповідь на питання про його художню цінність : якщо пам"ятник вигототвлено із бронзи, то він вистоїть і нічого йому страшного не станеться, а якщо леніністи схалтурили, бронзу прикарманили, а Ілліча зліпили із гіпсу чи витесали із елементарного вапняка, то народна експертиза покаже професійну непридатність такого витвору , тесазать, мистецтва ;

          6-й варіант :
          все-таки перенести пам"ятник у якесь малоосвоєне труднодоступне місце ; через деякий час толпи леніністів прокладуть туди стежину, т.зв. "народную тропу", котра "не зарастьот" і котра згодом перетвориться на асфальтовану дорогу, а навколо пам"ятника виростуть кіоски з продажу кави та снікерсів, карочє - вся інфраструктура, і все це практично на шару, і тоді вже можна буде завозити туди пісок, цемент, будувати многоетажки, карочє - получиться новий житловий масив ; тим часом пам"ятник слід буде переставити в інше важкодоступне місце ;

          7-й варіант : збудувати навколо пам"ятника такий собі "саркофаг" із підйомною стіною ( або з чотирма підйомними стінами ) з монетоприйомниками . Захотів ленініст побачити Ілліча, підійшов , вкинув монетку - сімсім відкрився, а через тридцять секунд автоматично закрився. Таким чином держбюджет отримає нове джерело надходжень, пам"ятник не буде муляти очі тим, кому Ілліч не подобається, ніхто не змушений буде брати на себе невдячну місію "руйнівника пам"ятників" , з іншого боку щоденна виручка з монетоприйомників буде свідчити про справжній рівень популярності Ілліча в народі ( а не про той, що нам змальовують таваріщі Вітренко і Симоненко), леніністам можна буде влаштовувати соцзмагання ( а неленінінстам - тоталізатор) на предмет того, в якому регіоні більше люблять Ілліча. Крім того, із зовнішнього боку саркофагу можна буде розміщувати рекламу, таким чином побудова саркофагу обійдеться місцевим бюджетам всєвоо нічєво ( а віддати все за тендерами рекламним фірмам)
      • 2005.02.07 | Пані

        В продовження рацухи.... В порядке бреда.

        Пам"ятник Харьку пера Церетелі переставляємо на місце Леніна. Вмовляємо Церетелі, що так йому стало набагато краще (що свята правда, бо він так зараз стоїть, що нормально видно тільки яйця коня та відповідно хвіст).

        Пам"ятник Леніну даруємо від Харкова Криму в цілому чи Ялті, чи де там збираються ставити пам"ятник пера Церетелі Сталіну з гопкампанією. Замість пам"ятнику Сталіну. І всі довольні.

        Як прийде час, кримчани з цим "подарунком Харкова" самі розберуться. :)

        Тепер про Харька. Справді ніхто не знає, як воно виглядало, бо це легендарний персонаж, якого вочевидь взагалі не існувало. Казка про козака Харька, який заснував Харьків, якщо я не помиляюся, з"явилася в радянські часи, і скоріше за все виссана з пальця.

        Група тут на форумі присутніх товаришів, в яких я не буду тицяти пальцями, висловили гіпотезу походження назви "Харьків" (я пишу так, бо локальна вимова назви українською саме така) це тюркське слово "харькю" або "засніжене село". Тут навкого дохрена тюркських топонімічних назв, сніг завжди водився, і я не бачу жодного заперечення чому б так не було.

        Я не знаю, чим тум думав Церетелі та його артель, але вони створили того "козака Харька" справді з підозріло тюркськими рисами обличчя... Тому я реконструюю легенду так - їхав собі чи то турок, чи то козак, побачив собі якесь вкрите снігом село, сказав "о! харькю!", а товарищі його і дійсно могли почати його кликати цим типу погонялом... Так і народився "козак Харько", турецкоподданий...
    • 2005.02.06 | Pavlo Z.

      Re: Не бачу чим одне заважає іншому

      Я теж цього не бачу. Левова частка суперечок зникне, якщо ми "або - або" замінимо на "і-і".
    • 2005.02.06 | Сергій Кабуд

      може знайдуться сміливці і підірвуть статую?

      я б спонсорував з задоволенням
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2005.02.06 | Pavlo Z.

    Предсказамусе, "зрі в корєнь"!

    Якщо ти думаєш, що пам'ятники Леніну - невинна забава і є речі важливіші, ніж звільнення наших міст і сіл від цієї "невинної" штуки - то це не зовсім так. Є таке пойняття в психології - "якоріння". Жоден пристойний банк, який хоче отримувати дивіденди, вкладе в першу чергу кошти в мармур і граніт свого фасаду, щоб підсвідомість потенційних клієнтів говорила: "Вони - вічні". Навряд чи ти зможеш привчити своїх дітей пристойно розмовляти навіть за твоєї відсутності, якщо будеш миритися з написом "х.й" на видному місці у своєму під'їзді.
    Це, до речі, прекрасно розуміли царі, Ленін і Ко, які НЕЩАДНО знищували все, що "якорило" нас і нашу свідомість на НАШІЙ історії і нашій гордості.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2005.02.07 | Предсказамус

      Дык я именно в него...

      Pavlo Z. пише:
      > Якщо ти думаєш, що пам'ятники Леніну - невинна забава і є речі важливіші, ніж звільнення наших міст і сіл від цієї "невинної" штуки - то це не зовсім так. Є таке пойняття в психології - "якоріння". Жоден пристойний банк, який хоче отримувати дивіденди, вкладе в першу чергу кошти в мармур і граніт свого фасаду, щоб підсвідомість потенційних клієнтів говорила: "Вони - вічні". Навряд чи ти зможеш привчити своїх дітей пристойно розмовляти навіть за твоєї відсутності, якщо будеш миритися з написом "х.й" на видному місці у своєму під'їзді.
      Вовсе не считаю все, что связано с совковой идеологией, мелочами, недостойными внимания. Но такие вещи нужно делать а) вовремя и б) теми, кого люди считают вправе такое делать.

      > Це, до речі, прекрасно розуміли царі, Ленін і Ко, які НЕЩАДНО знищували все, що "якорило" нас і нашу свідомість на НАШІЙ історії і нашій гордості.
      Обрати внимание: ты перечислил, если коротко, тиранов. Можно еще добавить Германию, там гитлеровскую сиволику валяли под руководством оккупационных властей. Беда в том, что Ющенко и Тимошенко не тираны и не оккупанты. По крайней мере, их так обзывают оппоненты, но покуда голословно. Давай им поможем?
      Сначала власть должна стать непререкаемым авторитетом, для чего нужно много всякого сделать, а уж потом будем наводить порядок на площадях. Как думаешь?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2005.02.07 | Pavlo Z.

        Глибше, глибше:)...

        Предсказамус пише:
        > > Це, до речі, прекрасно розуміли царі, Ленін і Ко, які НЕЩАДНО знищували все, що "якорило" нас і нашу свідомість на НАШІЙ історії і нашій гордості.
        > Обрати внимание: ты перечислил, если коротко, тиранов. Можно еще добавить Германию, там гитлеровскую сиволику валяли под руководством оккупационных властей.
        А пам'ятники Леніну і Чаушеску в Румунії ОДРАЗУ після приходу Ілієску? І взагалі - наведи хоч одну країну, яка подала заявку до Євросоюзу з такою кількістю "гранітних медуз"? Вважаєш нашу заявку там сприйматимуть серйозно і чи не є ці тисячі "дєдушок" у нас тією визначальною причиною, яка утримує Європу від такого очікуваного нами сигналу від неї?
        > Сначала власть должна стать непререкаемым авторитетом, для чего нужно много всякого сделать, а уж потом будем наводить порядок на площадях. Как думаешь?
        Думаю, що більшого авторитету, ніж зараз (згадай голосування по прем'єру і тим, що вона назвала своєю програмою) годі чекати. Все треба робити одночасно і комплексно: і кадрову революцію, і боротьбу з корупцією, і перегляд "прихватизації", і відрізання пуповини від совка.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2005.02.07 | Предсказамус

          Да куда уж...

          Pavlo Z. пише:
          > Предсказамус пише:
          >>> Це, до речі, прекрасно розуміли царі, Ленін і Ко, які НЕЩАДНО знищували все, що "якорило" нас і нашу свідомість на НАШІЙ історії і нашій гордості.
          >> Обрати внимание: ты перечислил, если коротко, тиранов. Можно еще добавить Германию, там гитлеровскую сиволику валяли под руководством оккупационных властей.
          > А пам'ятники Леніну і Чаушеску в Румунії ОДРАЗУ після приходу Ілієску?
          Румынский вариант предполагал такие решения. Т.е. резкие.

          > І взагалі - наведи хоч одну країну, яка подала заявку до Євросоюзу з такою кількістю "гранітних медуз"?
          Давай смотреть правде в глаза, нам до Евросоюза, как до Киева рачки, поэтому для начала подумаем о выборах 2006 года.

          >> Сначала власть должна стать непререкаемым авторитетом, для чего нужно много всякого сделать, а уж потом будем наводить порядок на площадях. Как думаешь?
          > Думаю, що більшого авторитету, ніж зараз (згадай голосування по прем'єру і тим, що вона назвала своєю програмою) годі чекати.
          Если судить по парламенту, то завтра авторитетом может стать Витренко, а послезавтра Хмара.

          > Все треба робити одночасно і комплексно: і кадрову революцію, і боротьбу з корупцією, і перегляд "прихватизації", і відрізання пуповини від совка.
          За двумя зайцами...
          Вспомни, как то же самое говорили в 1991-м и все-таки давай искать себе среди некоррумпированной части украинцев союзников, а не оппонентов.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2005.02.07 | капітан Немо

            Зачем нам Евросоюз ?????????

            Предсказамус пише:
            > > І взагалі - наведи хоч одну країну, яка подала заявку до Євросоюзу з такою кількістю "гранітних медуз"?
            > Давай смотреть правде в глаза, нам до Евросоюза, как до Киева рачки, поэтому для начала подумаем о выборах 2006 года.

            Справа навіть не в тім , чи далеко нам до Євросоюзу, чи ні....
            Сидимо ми осьо зовсім нещодавно із моєю суперпомаранчевою, помаранчевішою за мене і Ющенка разому узятих, дружиною на кухні, тіпа п"ємо чай, тихенько радіємо за Юлю Тарапуньку , шо вона все-таки стала прем"єром, слухаємо "брехунця"... І раптом вона ( дружина моя) питає мене :
            - Слухай, а на фіга нам в Євросоюз ????

            Я задумався ....і не знав, що відповісти. Може річ у тім, що я більше пишу, ніж читаю, а може нам і не треба цього Євросоюзу, раз я до сих пір не знаю, на фіга нам у нього ???

            На фіга нам тепер Євросоюз, коли у нас є Ющенко і Юля ?
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2005.02.07 | Сергій Кабуд

              це добре може Shooter пояснити може попросимо?(-)

            • 2005.02.07 | Боровик

              Re: Зачем нам Евросоюз ?????????

              Це питання можна винести в окрему гілку. Цікаво буде почитати розмаїття думок, хоча звісно, що Шутер відповість найкраще, навіть якщо він і залишиться зі своєю думкою в меншості. :)
  • 2005.02.06 | Пані

    "Тому що" (с) воювати з символами легше, ніж з системою.

    Спрацьовує принцип економії мислення.

    Наша задача представити системні задачі (хоч з того ж проекту, хоч з переліку Шарпа в цій гілці) так, щоби вони сприймалися як символи, з якими легко боротися.
  • 2005.02.07 | пан Roller

    Re: Дежа вю-Пан полицай, пан полицай-вон жидок побежал.-

    06-02-2005 23:56, пан Roller
    Юзеры, как вам Лузеры. Самозванцев нам не надо. ПРИМА,, Параша .






    -Пан полицай, пан полицай-вон жидок побежал.-
    http://www2.maidan.org.ua/n/free/1107726968

    Brdgs
  • 2005.02.07 | Andrij

    Ось ви і не звертайте уваги на другорядні речі

    Бо міліція таки стане поліцією, а чиновники таки складатимуть іспити з української. Нащо ви витрачаєте дорогоцінний час на суперечки?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2005.02.07 | Предсказамус

      Кстати

      Лень было отвечать в ветке о люстрации и правительстве, но раз Вы настаиваете...

      Andrij пише:
      > Бо міліція таки стане поліцією, а чиновники таки складатимуть іспити з української. Нащо ви витрачаєте дорогоцінний час на суперечки?
      Приятно иметь дело со знающим человеком. Чтоб не тратить драгоценное время, давайте поговорим о более существенном.
      На "Майдане" наметилось несколько проектов, детальнее смотрите постинг Шарпа в этой ветке. В котором из них Вы планируете принять участие?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2005.02.07 | AxeHarry

        Re: Кстати

        Предсказамус пише:
        > На "Майдане" наметилось несколько проектов, детальнее смотрите постинг Шарпа в этой ветке. В котором из них Вы планируете принять участие?

        Zabuly she punkt pro Zakon pro zbroju (vnesennya ponyattya "gromadyanska zbroja" - narizna korotkostvolna )i zminy do UK v statti pro samooboronu, za jakoju samooborona zmozhe buty zastosovana realno.
      • 2005.02.07 | Andrij

        Ех, піонери всєм рєбятам прімєри...

        Якщо не проти, хотів би попрацювати над десовітізацією України. Дякую.


        Предсказамус пише:
        > Лень было отвечать в ветке о люстрации и правительстве, но раз Вы настаиваете...
        >
        > Andrij пише:
        > > Бо міліція таки стане поліцією, а чиновники таки складатимуть іспити з української. Нащо ви витрачаєте дорогоцінний час на суперечки?
        > Приятно иметь дело со знающим человеком. Чтоб не тратить драгоценное время, давайте поговорим о более существенном.
        > На "Майдане" наметилось несколько проектов, детальнее смотрите постинг Шарпа в этой ветке. В котором из них Вы планируете принять участие?
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2005.02.07 | Сергій Кабуд

          я переконався вчора після гарячих суперечок що десовєтізації не

          хочуть навіть на майдані

          прості паралелі з денацифікацією і реакція на значно м'якіші пропозиції з десовєтізації навіть на цьому форумі не надають оптимізму

          схоже що Україна на довго залишаться 'сирьєвим' додатком до європи і газотранспортним вассалом для Росії
          це прикро :( :( :(
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2005.02.07 | Andrij

            Хочеться бути оптимістом

            Перемога Ющенка є тому причиною. Наразі більшості вже зрозуміло, що щось треба міняти. Наступне питання, як саме. Можна йти російсько-совітським шляхом збільшення влади бюрократів, зменшення особистих прав, "нечіткості" юридичних прав громадян. Подібний шлях веде до прірви корупції та страждань для більшості. Ющенко є противником подібного шляху - це дає надію.
          • 2005.02.07 | fahid

            Re: я переконався вчора після гарячих суперечок що десовєтізації не

            Сергій Кабуд пише:
            > не хочуть навіть на майдані
            >
            > прості паралелі з денацифікацією і реакція на значно м'якіші пропозиції з десовєтізації навіть на цьому форумі не надають оптимізму

            Паралелей ніхто не заперечує. Але ваши практичні пропозиції громада розцінює як нереалістичні.

            >
            > схоже що Україна на довго залишаться 'сирьєвим' додатком до європи і газотранспортним вассалом для Росії
            > це прикро :( :( :(

            Чому схоже. Ви ж не аргументуєте. Вам відразу стає так прикро що не всі поділяють вашу точку зору, що тільки на лайку сатаєте спроможні.
            А на ваши паралелі є інши паралелі - Литву, Польщу, Румунію в ЄС хто направив? У тому числі і екс-комунякі :) :) :)
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2005.02.07 | Сергій Кабуд

              в прибалтиці було люстрування років 10-15 тому

              хіба ви не знали?
              і чехії і здається в польщі. Не все йшло ідеально але факти мали місце.

              Хоча приклад німеччини самий вдалий. І нам треба йти по найкращому шляху.

              Якщо ми не реформуємося швидко - відстанемо від Заходу ще більше, може й назавжди
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2005.02.07 | Englishman

                вам нагадати, який пост у 80-ті займав Кваснєвський? (-)

                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2005.02.07 | Сергій Кабуд

                  Друже ви це серьозно чи просто для жару діскусії?

                  до кваснєвського, який доречі на мою думку мав негативний вплив на помаранчеву революцію,
                  там президентом був пригадуєте хто?

                  От якби в нас в 90му році країну очолив Чорновіл, тоді ваш приклад з кваснєвським канає.

                  І ще- ви мабуть в курсі ролі кваснєвського в історії з перепродажом сталевиробничих підприємств Польщі.
                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                  • 2005.02.08 | Englishman

                    Re: Друже ви це серьозно чи просто для жару діскусії?

                    Сергій Кабуд пише:
                    > І ще- ви мабуть в курсі ролі кваснєвського в історії з перепродажом сталевиробничих підприємств Польщі.


                    ні, не в курсі. Але судячи з того, що він все ще є популярним президентом і політиком (значно популярнішим ніж Валенса, до речі), навряд чи було щось серйозне.
        • 2005.02.07 | Предсказамус

          Только за.

          Andrij пише:
          > Якщо не проти, хотів би попрацювати над десовітізацією України. Дякую.
          Будете делиться успехами с восхищенной публикой? О планах не спрашиваю, понимаю - дело важное и секретное ;)
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2005.02.07 | Andrij

            Добре

            Предсказамус пише:
            > Andrij пише:
            > > Якщо не проти, хотів би попрацювати над десовітізацією України. Дякую.
            > Будете делиться успехами с восхищенной публикой?

            Не певен, що ви будете надто захоплені. А так буду.

            >О планах не спрашиваю, понимаю - дело важное и секретное ;)

            Це ви з чого взяли? На цьому форумі є цікава дискусія про люстрацію. Там нічого не засекречено.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2005.02.07 | Предсказамус

              Нифига себе!

              Andrij пише:
              > Предсказамус пише:
              >>О планах не спрашиваю, понимаю - дело важное и секретное ;)
              > Це ви з чого взяли? На цьому форумі є цікава дискусія про люстрацію. Там нічого не засекречено.
              Лично будете люстрировать?!

              P.S.
              > Andrij пише:
              >> Будете делиться успехами с восхищенной публикой?
              > Не певен, що ви будете надто захоплені. А так буду.
              Настоящая (а не игрушечная) люстрация действительно здорово бы помогла. Но в ее реальность в Вашем исполнении, увы, не верю.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2005.02.07 | Andrij

                А от лаятись не добре

                Предсказамус пише:
                > Лично будете люстрировать?!

                Ні

                > Настоящая (а не игрушечная) люстрация действительно здорово бы помогла. Но в ее реальность в Вашем исполнении, увы, не верю.

                З вірою -- до піонерів.
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2005.02.08 | Предсказамус

                  Это сугубо от восхищения Вашей отчаянной смелостью

                  Andrij пише:
                  > Предсказамус пише:
                  >> Лично будете люстрировать?!
                  > Ні
                  Жалко. Ну хотя-бы подбросите фактажа? Нам тут в Харькове очень надо. Или есть доступ к СМИ? Ну, на худой конец, в пикете постоите?

                  >> Настоящая (а не игрушечная) люстрация действительно здорово бы помогла. Но в ее реальность в Вашем исполнении, увы, не верю.
                  > З вірою -- до піонерів.
                  Именно к ним? Обычно я с этим в церковь, но кто что любит, конечно...
                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                  • 2005.02.08 | Роман ShaRP

                    А по делу?

                    Я вот, панимаеш, сидел, потел (от температуры, грипп свирепствует), пост такой отгрохал, даже "идею" получил, - а Вы не прокомментировал, и письма я не получил :(, а надо.

                    Не напишете - так, пожалуйста, и напишите на форуме.

                    А Andrij'а® - бросьте. Ему "предназначен более высокий удел" © О'Генри
                    згорнути/розгорнути гілку відповідей
                    • 2005.02.08 | Предсказамус

                      Будет

                      Пребываю в состоянии сбора и оценки информации. Можно еще чуть-чуть таймаут?
                      згорнути/розгорнути гілку відповідей
                      • 2005.02.08 | Роман ShaRP

                        ОК

                        Предсказамус пише:
                        > Пребываю в состоянии сбора и оценки информации. Можно еще чуть-чуть таймаут?

                        Я, в принципе, все равно приболел, но - если проект устраивает, и работать будем, то я буду продолжать его обдумывать. А если нет - я начну обдумывать что-то другое.

                        Так что как только будет нечто хотя бы "в общих чертах" - так сразу, пожалуйста.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".