Чи існує Градобанк як юр. особа?
02/09/2005 | Раціо
На сайті НБУ є таке:
Досьє банку
[...]
Дата реєстрації:1991-10-09
Дата відкриття:1991-10-09
Обласні управління НБУ:м.КИЇВ І ОБЛАСТЬ
Початок роботи лікв.комісії:Прип.діял.06.03.97
Тобто банк ліквідовано?
З иншого боку УП цитує Жердицького:
"...Банк просто зупинив свою діяльність, але він є цілком платоспроможнім, має свої активи і має свої зобов'язання", - зазначив Жердицький.
Як це все розуміти?
Досьє банку
[...]
Дата реєстрації:1991-10-09
Дата відкриття:1991-10-09
Обласні управління НБУ:м.КИЇВ І ОБЛАСТЬ
Початок роботи лікв.комісії:Прип.діял.06.03.97
Тобто банк ліквідовано?
З иншого боку УП цитує Жердицького:
"...Банк просто зупинив свою діяльність, але він є цілком платоспроможнім, має свої активи і має свої зобов'язання", - зазначив Жердицький.
Як це все розуміти?
Відповіді
2005.02.09 | QuasiGiraffe
Re: Чи існує Градобанк як юр. особа?
Може, Жердицький сайту не читав. Може, з ним незгоден. Тоді хай спробує виконати хоч якесь забов'язання. Певно, доведеться через суд.Мабуть, банк таки ліквідовано. Бо є маленький нюанс. У власності банку була багата колекція картин, на заздрість багатьом музеям. Де вона зараз - ми можемо тільки здогадуватись. Певно, що не в НБУ. Тому накласти на картини лапу - і залишити хоч якусь юридичну можливість її повернути - на це пацани пойтіть нє моглі.
2005.02.09 | Мартинюк
Окрім картин у "Градобанку" експропріювали хмарочос
Це таке щось олівцеподібне навпроти Палацу Спорту і Бесарабки.Колись був вражений різницею між чеськими селами і словацькими -останні вельми нагадували східнословянські - будиночки скромні ( по тих мірках звичайно)- тенденція - ні за яку ціну не виділятися від сусідів.
Це наштовхнуло мене на певні роздуми. Я пригадав будинок свого діда, який з огляду на добротність і найпрезентабельніший у селі вигляд постійно конфісковувася то під німецький лазарет, то під радянський штаб . Сімя діда звичайно у цей час жила у сараї.Після останнього довелося добротно чистити і ремонтувати хату бо радянські штабісти на відміну від поранених німців пісяли в коридорі і викидали порожні пляшки та консерви просто через вікно ( навіть тоді коли при цьому розбивалося скло).
Очевидо що різниця між чехами і рештою мені відомих словян (словаків, поляків і тих хто східніше) полягала у наявності принципово іншої правової системи чи можливо правової самосвідомсті - можна було збудувати щось красиве і таке що привертає загальну увагу і бути певним що це ніхто не забере чи просто не розвалить із принципу.
Це все до того що "шпичак" Градобанку, який зводився недалеко від центру муляв очі навіть такій ліберальній особі як я , не кажучи вже про інших осіб совківського походження. Висуваю гіпотезу що фатальну роль у долі "Градобанку" зіграли навіть не цементний конфлікт з французами , а неймовірного розміру "жаба", яка виросла у київського істеблішменту внаслідок споглядання процесу побудови градобанківського хмарочосу навпроти Бесарабки.
2005.02.09 | QuasiGiraffe
Re: Окрім картин у "Градобанку" експропріювали хмарочос
Хмарочос не вивезуть. А от картини варто було б пошукати."Жаба", мабуть, була, але тут одне наклалося на інше.
2005.02.11 | Мартинюк
Якщо за спробу зробити щось хороше в Україні б"ють по голові
То не дивно що в ній так погано, а малолітки мріють бути рекетирами та проститутками.Памятаю час коли "шпичак" Градобанку був єдиною великою спорудою яка будувалася у Києві і памятаю злісне сичання чиновників, нардепів та "великих архітекторів" на кшталт Лариси Скорик з приводу "порушення архітектурної гармонії" і взагалі нечуваного нахабства "Градобанку", який на той час було визнано найуспішнішим банком України, і навіть атестовано на Заході як банк з яким можна співробітничати.
2005.02.14 | Михайло Свистович
Не експропрійовували в "Градобанку" того хмарочосу
На момент кризи "Градобанк" майже нічого не збудував, добудовували його вже інші.2005.02.14 | Мартинюк
Те що він був недобудованим хіба міняє суть справи?
Для підняття хвилі заздрощів достатньо було навіть самого проекту, який до речі використовувався рекламістами Градобанку.Дійсно на момент "погрому" Градобанку цей будинок не був закінченим на 100% і "заселеним", однак уже височів на центром Києва .
2005.02.15 | Михайло Свистович
Re: Те що він був недобудованим хіба міняє суть справи?
Мартинюк пише:> Для підняття хвилі заздрощів достатньо було навіть самого проекту, який до речі використовувався рекламістами Градобанку.
>
> Дійсно на момент "погрому" Градобанку цей будинок не був закінченим на 100% і "заселеним", однак уже височів на центром Києва
Навіть не височів.
2005.02.15 | Мартинюк
Та невже мені ввижалося ?
Стояла коробка і каркас отої металевої піраміди що на даху.На рекламних буклетах Градобанку можна було полюбуватися картинкою хмарочосу у "закінченому " вигляді.
2005.02.15 | Михайло Свистович
Re: Та невже мені ввижалося ?
Мартинюк пише:> Стояла коробка і каркас отої металевої піраміди що на даху.
Це вже не "Градобанк" будував, хоча він іще існував.
> На рекламних буклетах Градобанку можна було полюбуватися картинкою хмарочосу у "закінченому " вигляді.
На буклетиках "Башта-Градобанк" була іще до закладки золотої цеглини.
2005.02.14 | Сергій Кабуд
шо відомо про приватизацію в Чехії? я чув пройшла справедливо
по ваучерах2005.02.15 | Майдан
Комуністи ображаються і лаються
Їм допомагали західні експерти - розсилали товстезні папки паперів про те як все у Чехії погано, і ось-ось там наступить повний капець.Згадані експерти трошки примовкли коли пройшло 5 років і колишні комуністи знову прийшли до влади у Чехії - продали "Шкоду" "Фольксвагену", а нова дизельна "Татра" перестала вироблятися ( після загибелі в аварії директора цього заводу...
2005.02.15 | Сергій Кабуд
цікаво б було послухати експертів-
я переконаний що все треба в Україні реприватизувати і саме по ваучерах, бо належить воно народу.Це в першу чергу Криворіжсталі, всі підприємства з совка, землі, маєтки, чим більше тим краще.
Потрібні реєстри всієї власності на нерухомість і всі зареєстровані компанії.
Далі потрібні прості процедури аудіту за 13 років. Шо і як потрапило на активи і в які роки і як перерахувати на тепер.
Принцип простий- вся власність совкової держави має бути справедливо поділена між громадянами, а все що було чесно зароблено за 13 років- залишитися в хазяїв.
Маю підозру що найкраще це зробили німці, от звідти можна попрохати допомоги в розробці процедур.
Це буде підтримано населенням і внесе справедливість в суспільство
2005.02.15 | Мартинюк
Помилково відповів на Ваш пост у вигляді нової теми :
адреса тут: http://www2.maidan.org.ua/n/free/11084971282005.02.14 | Михайло Свистович
Re: Чи існує Градобанк як юр. особа?
QuasiGiraffe пише:>
> У власності банку була багата колекція картин, на заздрість багатьом музеям. Де вона зараз - ми можемо тільки здогадуватись. Певно, що не в НБУ.
Саме до НБУ було відвезено багато картин, щоб продовжити існування банку. Не знаю, чи вони зараз там, чи у працівників по хатах, але деякі з відвезених у НБУ точно висіли.
2005.02.16 | Sardanapal
Re: Чи існує Градобанк як юр. особа?
Достоверный ответ на ваш вопрос всего за 25 грн. даст облстат ).2005.02.14 | Михайло Свистович
Не існує (-)