Як спіймати хабарника?
02/26/2005 | Обережний герой
Моя родичка хоче узяти в оренду шматок крамниці в нашому селищі. Але для того треба отримати дозвіл пожежника. За чутками він його надає за сто доларів хабара. От і міркуємо - як такого нахабу спіймати на хабарі. Куди звернутись - до МВС чи до СБУ. Щоб задіяти краплені гроші і подалі?
Як потім ставитимуться до надання дозволу колеги цього хабарника?
Як потім ставитимуться до надання дозволу колеги цього хабарника?
Відповіді
2005.02.26 | Свiдомий
Re: Як спіймати хабарника?
З такими гадами, як цей "пожежник", треба боротись. Найкраще буде, якщо ви звернетесь в найближчий вiддiл по боротьбiз корупцiєю та зловживаннями службовим становищем (МВС).
2005.02.26 | stefan
не легко з нашою МЕНТ-альностю.
Стандартно(штатно) в РВ МВС розроблена технологія : находять особу, яка має залежність від РВ МВС, яка "іде на контакт" з потенційним хабарником і і дає йому гроші з спеціальним поганорозчинним порошкомі переписаними №№ купюр.Готовиться "засада", береться "жертва" .Протокол,. свідки, арешт, слідство, суд.
Не завжди всі аналогічні справи доходили до суду...
Тут спрацьовує наша УКРАЇНСЬКО_СОВКОВА ментальність.
Як првило "вели охоту" не на тих в першу чергу, кого треба було брати, а на ЛОХІВ, які не СПІВПРАЦЮВАЛИ з ОРГАНАМИ.
***
Так що ТЕОРЕТИЧНО - легко з цим злом боротися, читай закон і вперед.
На ділі - не зовсім так легко з нашою МЕНТ-альностю.
2005.02.26 | Обережний герой
Взагалі то більше радять звертатись до СБУ (-)
2005.02.26 | VDom
СБУ ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ПО БОРОТЬБІ З КОРУПЦІЄЮ І ОРГ ЗЛОЧ
http://www.sbu.gov.ua/structure/dep9.shtmlГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ПО БОРОТЬБІ З КОРУПЦІЄЮ І ОРГАНІЗОВАНОЮ ЗЛОЧИННІСТЮ
Згідно з Законом "Про Службу безпеки України" до основних завдань Служби віднесено запобігання, виявлення, припинення та розкриття корупції і організованої злочинної діяльності у сфері управління й економіки та інших протиправних дій, які безпосередньо створюють загрозу життєво важливим інтересам України. Створення відповідного підрозділу у складі Центрального управління СБ України визначено статтею 10 цього ж Закону, згідно з яким 8 червня 1992 року наказом Голови СБУ було затверджено положення про створення Управління боротьби з корупцією та організованою злочинністю Служби безпеки України (сьогодні - Головне Управління БКОЗ СБУ). Головне управління БКОЗ СБУ є спеціальним підрозділом по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Служби безпеки України в системі спеціально створених для боротьби з організованою злочинністю державних органів.
Основними завданнями Головного управління БКОЗ СБУ є:
захист соціально-економічних інтересів України та прав громадян від посягань корумпованих елементів і організованої злочинності у владно-виконавчих, правоохоронних, контролюючих органах держави, а також у сфері економіки, кредитно-банківській та фінансовій системах;
виявлення, локалізація, нейтралізація та ліквідація організованих злочинних угруповань міжрегіонального та міжнародного характеру;
запобігання, виявлення та припинення контрабандної діяльності на каналі зовнішньоекономічних зв'язків, незаконного переміщення через кордон сировинних та матеріальних ресурсів, товарів народного споживання, валютних, історичних та культурних цінностей, отруйних, сильнодіючих, радіоактивних і вибухових речовин, зброї та бойових припасів;
викриття та припинення злочинної діяльності закордонних наркосиндикатів та організованих наркоугруповань в Україні.
2005.02.27 | QuasiGiraffe
Re: Як спіймати хабарника?
Обережний герой пише:> Моя родичка хоче узяти в оренду шматок крамниці в нашому селищі. Але для того треба отримати дозвіл пожежника. За чутками він його надає за сто доларів хабара.
Сходіть і перевірте. Поки без грошей. Сьогодні він може й перелякатися. А то ще скажіть, що Ви вже написали про нього на Майдан.
От якщо щось забажає - питайте, що робити.
2005.02.27 | Обережний герой
Він здатний призначити страшенний перелік заходів
які унеможливлять діяльність у приміщенні.І чекати на хабара.
Але самому пропонувати не можна. Він сам повинен вимагати.