злочинна індустрія
03/13/2005 | hay
Люди, ні зв що в світі не вкладайте інвестеційних договорів, вас кинуть, як останніх лохів.
Виявляється існує величезна індустрія кидання людей, по житловим питанням, і щоб ви не сумнівались, що кожен брокер і адвокат про це знає, але навіть словом не обмовиться, томущо так само є частиною цього "великого українського бізнесу".
Тому спокійно купуйте вже збудоване житло і не вірте усіляким банкам, тому що ризик кідалова занадто великий.
Дуже прошу чесних юристів відгукнутись і перестати бути свиньми.
Виявляється існує величезна індустрія кидання людей, по житловим питанням, і щоб ви не сумнівались, що кожен брокер і адвокат про це знає, але навіть словом не обмовиться, томущо так само є частиною цього "великого українського бізнесу".
Тому спокійно купуйте вже збудоване житло і не вірте усіляким банкам, тому що ризик кідалова занадто великий.
Дуже прошу чесних юристів відгукнутись і перестати бути свиньми.
Відповіді
2005.03.13 | Sean
На мій смак, Вашому постує бракує конкретики
А саме - до яких банків (брокерів, адвокатів тощо)Ви маєте претензії чи то негативну інфу?2005.03.13 | MentBuster
У мене є кілька чарівних справ на цю тему.
Найчарівніша з них така.Чудік інвестував бабло за інвестиційним договором з якоюсь конторою тіпа ООО "Іржавий ніппель" і навіть отримав за актом передачі квартиру, вселився та живе в ній. Але коли він кинувся отримувати правовстановлюючий документ, йому було відмовлено. Тому що ООО "Іржавий ніппель" збанкротувало, і його майно за борги забрала якась СБУ-шна контора. До складу майна увійшла і квартира цього чудіка, яка рахувалася як майно "ніппеля", а тепер рахується як майно гебні.
І тепер ця контора виселяє чувака з хати і каже, що інвестоване бабло він може отримати у "Іржавого ніппеля", який є голимим, акі бубен.
Я вже не кажу про строки здачі в експлуатацію житла, про кидняки з коефіцієнтами балконів та лоджій, про якість будівництва та інші прєлєсті купівлі "кота в мішку".
Особисто я категорично не раджу людям зв"язуватись з "інвестиційними договорами". Занадто ризиковано. Хоча бувають і благополучні випадки :
2005.03.13 | Хвізик
а що Ви радите?
Що краще, купити квартиру у новому будинку у будівельників, чи з рук, у власників?2005.03.13 | MentBuster
Re: а що Ви радите?
Я раджу купувати квартиру, на яку вже є правовстановлюючий документ, причому не жаліти грошей на перевірку її "історії".Абсолютної безпеки в нашій бєспрєдєльній країні, звичайно, не існує, але ризик мінімізується.
2005.03.13 | Хвізик
а як перевіряти історію? є якісь установи?(-)
2005.03.13 | MentBuster
Установ немає, в цьому-то й проблема!
Провести грунтовну перевірку можна виключно нелегально, користуючись зв"язками в різноманітних структурах. Саме утрудненням проведення такої перевірки і користуються шахраї. Якщо треба буде особисто Вам - звертайтеся! :2005.03.13 | Хвізик
Re: Установ немає, в цьому-то й проблема!
MentBuster пише:> Провести грунтовну перевірку можна виключно нелегально, користуючись зв"язками в різноманітних структурах. Саме утрудненням проведення такої перевірки і користуються шахраї. Якщо треба буде особисто Вам - звертайтеся! :
Дякую. Я обов"язково звернуся. Але то ще не скоро буде.
2005.03.13 | ky
Re: Установи - є
У меня родственница имеет свою фирму в Киеве более 10 летпо продаже-купле, ренте жилья, помещений. Компания обеспечивает
надёжность контрактов приобретения жилья, отвечает за его оценку. Естественно компания имеет свои комиссионные с этого.
2005.03.13 | Василь Гулeй
Re: Установи - є
ky пише:> Компания обеспечивает надёжность контрактов приобретения жилья
по блату.
2005.03.14 | ky
Re: Установи - є
Василь Гулeй пише:> > Компания обеспечивает надёжность контрактов приобретения жилья
>
> по блату.
Не свисти, не по блату. Компания имеет опыт тюкю начала работать
давно и обслуживала зарубежных клиентов. Зарубежные клиенты предпочитают безопасные сделки.
Кстати в Канаде все конторы по подаже недвижимости гарантируют
сделку и качество недвижимости. Ежели человек предпочинает
иметь дело с продавцом недвижимости сам, не через фирму - он берёт всю ответственность на себя за сделку и качество.
2005.03.14 | Василь Гулeй
Re: Установи - є
Ваш допис ідe під заголовком "установи є". в пості мова йдe про контору Вашої родички. або Ви вважаєтe цю контору установою, що дозволяє отримати відомості про нeрухомість, або Ви вважаєтe, що фірма Вашої родички отримує інфу у подібній установі.в пeршому випадку цe докупи нe тулиться, у другому - два варіанти: або Ви вживаєтe вислів "гарантує" в розумінні "бeрe на сeбe пeвні зобов`язання по відшкодуванню збитків, понeсeних покупцeм у зв`язку з (пeрeлік причин)" [алe тоді нeзрозуміло, до чого тут "установи є"]; або ж Ви вживаєтe вислів "гарантує" в розумінні "проводить нeобхідну пeрeвірку інформації, яка надається продавцeм" [слід розуміти, в "установах", зазначeних в заголовку Вашого допису].
В цьому, останньому варіанті, тeж є дві можливості - або Ваша родичка вимагає від своїх клієнтів-продавців надання відповідних витягів з кадастру, чи надання їй самій повноважeнь такі витяги витрeбовувати (що можливо), або ж вона їх отримує напряму і по блату (що вірогідно).
ky пише:
> Не свисти, не по блату.
птіцам расскажeшь
2005.03.13 | MentBuster
Re: Установи - є
В основному, саме солідні ріелтерскі фірми і "розводять" лохів, особливо якщо відчувають, що їм за це нічого не буде. Закону "Про ріелтерську діяльність" немає, відповідальності вони ніякої не несуть. Ось і стримує їх лише власне сумління... у кого воно є.Може, такі - з сумлінням - і є, але мені такі не траплялися.
Кидають людей, сволота, що аж гай гуде.
2005.03.14 | catko
кидають і не тільки по інвестиціях а й по продажу готового житла
в мене є один знайомий "чудік" ((с)т.м. ) якого з 5 (пяти) спроб придбати житло кинули 3 (три) рази.перший раз він спалився на брокері, який взяв задаток а потім послав його незважаючи на те, що завдаток був оформлений нотаріально і навіть потім нотаріус виконавчий напис наклав і у виконавчу службу було все чин-чинарьом передано. а в брокера майна ніякого не виявилось, він безробітний і бідний (хоча з ролексом ходить). і по закону нічого не зробиш, а морду бити пізно, бо після шуршання виконавчої служби він одразу якусь заяву в прокуратуру кинув (виявилось що його там знають і за руку вітаються) що типу гроші вимагають і погрожують. а виконавчій пофіг, хоча на цього брокера вже щось 5 виконавчих написів у них лежить.
другий раз він спалився на ріелтерській конторі яка якось так хитро угоду склала і якось так хитро все обкрутила що від житла він був змушений відмовитись і завдаток в нього відібрали у вигляді неустойки за порушення умов договору. підстава там явна була але в міліції про шахрайство ніхто з ним говорити не захотів а по приватних каналах йому повідомили що міліція кришує цю контору тому він може йти спати.
а третій раз він спалився коли йому продали землю в неіснуючому садовому товаристві під Києвом. але там він вже мудрий, нікуди в суди- міліції не подавав а сказав що вичекає трохи часу і буде з тих мудаків бабки вибивати методом двері-пальці.
2005.03.14 | Василь Гулeй
Re: кидають і не тільки по інвестиціях а й по продажу готового ж
кидають на всьому щe одна дужe класна примочка - чудік номeр 1 (власник) здає квартиру чудіку номeр 2, а останній її (цю ж квартиру) здає одночасно чудікам 3, 4, .... 35, бeрe з них плату за пару місяців напeрeд і зникає. простєнько і со вкусом2005.03.14 | galarina
перерахуванням кількості випадків кидань
можна розв*язати цей Гордіїв вузол? - не впевнена. оскільки після читання цих випадків знову захотілося вити і від*їзжати геть з України - "уркаїни"Так що, залишаємося при тих же дверно-пальцевих розкладах?
Який вихід?
Якщо я правильно зрозуміла, то суди не допомагають?
тоді може суди на суди і на суддів які працюють в цих судах?
змі-прецеденти? розголос? хоча якось слабо віриться в ефективність таких методів, але так хочеться вийти з лабіринту "супер-кидал"
2005.03.14 | Василь Гулeй
Re: перерахуванням кількості випадків кидань
вихід є лишe один: підвищeння правової культури всього насeлeння україни.2005.03.14 | galarina
Re: перерахуванням кількості випадків кидань
Василь Гулeй пише:> вихід є лишe один: підвищeння правової культури всього насeлeння україни.
ну і що з тіє правосвідомості візьмеш в даному випадку,
я така свідома , читаю закони, навіть на заміну лічильника в квартирі знайшла відповідну постанову КМ, але не уявляю собі як можна перевірити квартиру яку маю бажання купити?
в які організації (держустанови) я маю звертатися? і вони не відмовлять мені в запиті?
нотаріально завірений задаток не діє на суд, і не притягає до відповідальності людину яка обдурила позивача.
Ось така малина. У-у-у-у як набридла така низька відповідальність
2005.03.14 | catko
колись людину що не могла борг віддати в тюрму садили.
а тепер максимум що можеш з неї взяти - 20 грн. в місяць з мінімальної зарплати.отут і є корінь проблеми.
2005.03.13 | Andrij
На Заході для цього існують страхові компанії
Саме подібні компанії провадять перевірки можливих оскаржень прав власності всіх куплених будинків та квартир. Проблема в тому, що в Україні не існує солідних банків та страхових компаній. Хоча, Дойче Банк збирається відчинити філію.2005.03.13 | Василь Гулeй
Re: На Заході для цього існують страхові компанії
Andrij пише:> Саме подібні компанії провадять перевірки можливих оскаржень прав власності всіх куплених будинків та квартир. Проблема в тому, що в Україні не існує солідних банків та страхових компаній. Хоча, Дойче Банк збирається відчинити філію.
я нe пeвeн, що страхові компанії чи банки можуть тут в чомусь зарадити. на заході існують рeєстри нeрухомості, в яких будь-яка зацікавлeна особа можe взнати, кому, що і дe налeжить.
проблeма в укр законодавстві полягає в тому, що закон "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обмежень" пeрeдбачає створeння таких рeєстрів, алe одночасно обмeжує коло осіб, які можуть звeрнутися для отримання витягів з них. фактично, цe можуть бути лишe судові установи і сам власник. в такій ситуації ні банки, ні страхові контори зарадити нічим нe можуть, бо самі є приватними установами і прав мають нe більшe, ніж сам покупeць. та й на заході, на який ви посилаєтeсь, вони цим займаються лишe у випадках, які цікавлять особисто їх самих.
а коли будинку чи квартири, якi планується продати, щe нe збудовано, відповідних рeєстрових записів взагалі нeмає. здається
2005.03.14 | Andrij
Re: На Заході для цього існують страхові компанії
Василь Гулeй пише:> я нe пeвeн, що страхові компанії чи банки можуть тут в чомусь зарадити. на заході існують рeєстри нeрухомості, в яких будь-яка зацікавлeна особа можe взнати, кому, що і дe налeжить.
Реєстр нерухомості не гарантує, що у вас ту нерухомість не відсудять через певні обставини попереднього власника. Тому разом з паперами на нерухомість ви отримуєте страховий поліс саме на цей випадок. Страховий поліс, звичайно, не безкоштовний. Банки ж, як правило, зацікавлені, аби ви той поліс купили, бо надають позику на купівлю.
2005.03.14 | km311
Re: На Заході для цього існують страхові компанії
>Реєстр нерухомості не гарантує, що у вас ту нерухомість не >відсудять через певні обставини попереднього власника.Привильно, не гарантує. Зате всі такі "обставини" і будуть викладені в реєстрі, на що він власне і потрібен, а на що ж іще? Реєстр має, в найгіршому випадку, відзеркалювати всі права усіх осіб на дану власність, а у найкращому - тільки ті права можуть бути захищеними, які зареєстровані в реєстрі.
>Тому разом з паперами на нерухомість ви отримуєте страховий поліс >саме на цей випадок. Страховий поліс, звичайно, не безкоштовний. >Банки ж, як правило, зацікавлені, аби ви той поліс купили, бо >надають позику на купівлю.
Банки, як раз, і не є зацікавлені. Позика забезпечується самою власністю, і слідує за нею. Тобто власність буде обтяжена сумою позики навіть при наступних відчуженнях, аж доки позика не буде належним чином погашена. Якщо є підстави сумніватися, що право всланості може бути оскаржене, банки просто не видадуть позики. Теоретично існує страховка щодо "дефектних титулів", але її ціна як правило робить таку страховку невигідною.
Проблему "кідалова" при купівлі нерухомості можна вирішити за двох умов:
(1) сам процес купівлі є прозорим і законним. Тобто платиться реально та ціна, яка зазначена в договорі. Платяться також всі податки, мита і збори;
(2) оформленням купівлі займається професійна організація, яка і буде крайньою у випадку якщо купівля не оформлена належим чином чи права на придбану власність є дефектними. Вводиться обов"язкове страхування ріелтейської діяльності. Вводиться законодавча заборона на ухилення від забезпечення компенсації в договорі на ріелтейські послуги.
Це призведе до зростання вартості ріелтерських послуг, але ж і покупця вони не кинуть, бо будуть змушені платити компенсацію. Тому і всі права на квартиру, що купується, будуть ретельно вивчатися ріелторськими конторами. Як же вони це будуть робити - їх справа; чи по блату чи ні, для покупця головний результат. А щоб робилося це "не по блату" потрібний дієвий реєстр прав на нерухоме майно
2005.03.13 | stefan
Re: а що Ви радите?
Відповідь на сайті є уже готова:чи у ВЛАСНИКА, чи у БУДІВЕЛЬНИКА, чи у ЧОРТА(зрогами):
-Головне:
1.Квартира повинна бути ГОТОВОЮ(не проект, не напівзбудовпана і таке інше).
2.Ви повинні купити не ПРАВо ВСЕЛЕННЯ(чи дещо інше) ,а ПРАВО ВЛАСНОСТІ.
І все.
тоді-живіть НА ЗДОРОВ"Я!