Ні продажу "Авалю"! Всі на пікетування!!!
03/24/2005 | Верник
Ось він – перший потужний прецедент продажу української гідності іноземцям-глобалізаторам. Банк «Аваль» з потрухами продається австрійцям з «Райффайзена». Хто в змозі зупинити злочин? Невже ж і надалі будемо мовчки спостерігати за пограбунком українського потенціалу? Невже ж дамо австрійцям майже наполовину скоротити працівників «Авалю», вина яких полягає тільки у тому, що довірилися збанкрутілим та антинаціональним господарям «Авалю»?
НІ! НІ! НІ! НІ! НІ!
О четвер, 24 березня 2005 р., о 14-00, за адресою Головного офісу банку «Аваль» - вул. Лєскова 9 відбудеться перше попереджальне пікетування продажних банкірів Київською незалежною профспілкою «ЗАХИСТ ПРАЦІ». Всі на пікетування!!!
Встанемо на захист трудового колективу «Авалю»!
Виступимо проти масових скорочень!
Зупинимо антинаціональну та антинародну угоду!
«Захист праці» напоготові до прямих дій!
Контакт оргкомітету попереджувального пікетування:
ukr_livitsa@yahoo.com
НІ! НІ! НІ! НІ! НІ!
О четвер, 24 березня 2005 р., о 14-00, за адресою Головного офісу банку «Аваль» - вул. Лєскова 9 відбудеться перше попереджальне пікетування продажних банкірів Київською незалежною профспілкою «ЗАХИСТ ПРАЦІ». Всі на пікетування!!!
Встанемо на захист трудового колективу «Авалю»!
Виступимо проти масових скорочень!
Зупинимо антинаціональну та антинародну угоду!
«Захист праці» напоготові до прямих дій!
Контакт оргкомітету попереджувального пікетування:
ukr_livitsa@yahoo.com
Відповіді
2005.03.24 | stefan
Ви проти іноземного капіталу?
1.Австрійська фірма-цивілізована фірма.2.Тільки ідіот боїться КАПІТАЛУ.(треба жебрацтва боятия, а не-КАПІТАЛУ).
3.Скорочення штатів, якщо воно ОБГРУНТОВАНЕ, то воно повинно бути.
(в ЄС є середні норми обслуговування клієнтів банками, наприклад:
скільки клієнтів обслуговує одна операціоністка).
В СССР ми уже мали 100% зайнятість населення, і банківський співробітник мав оклад аж 100рублів.Дуже круто можна було прожити
на 100рублів.
2005.03.24 | fat mama
Продавати потрібно.Аваль - це не банк.
в нормальному розумінні. Основне джерело доходів - паразитування на виплатах державних грошей населенню. Крім того, фінансова ситуація банку на сьогодні не є стабільною. Якщо їх ніхто не купить, то портібні радикальні заходи щоб повернути йому стабільність.2005.03.24 | Майдан
Не здивуюся коли в Райфайзені свою частку мають ті ж комсомольці
Ті самі комсомольці (Київський обком комсомолу) які на початку 90-х в повному складі перетворилися у банк "Аваль".Кажуть що у Шпига, який до того був першим секретарем цього обкому комсомолу навіть склад приймальні не змінився- ті самі секретарки, які сиділи в обкомі потім працювали і в банку.
2005.03.24 | Манул
Re: Не здивуюся коли в Райфайзені свою частку мають ті ж комсомольці
Майдан пише:> Ті самі комсомольці (Київський обком комсомолу) які на початку 90-х в повному складі перетворилися у банк "Аваль".
> Кажуть що у Шпига, який до того був першим секретарем цього обкому комсомолу навіть склад приймальні не змінився- ті самі секретарки, які сиділи в обкомі потім працювали і в банку.
Річ тут не тільки в комсомольцях. "Аваль" розпух тоді, коли у ньому відкрили рахунки Пенсійний фонд і Державна митна служба. За Леоніда Деркача, коли той очолював митницю, через "Аваль" відмивалися (прокручувалися) колосальні кошти, до державної казни надходили копійки. Власне, капітал Деркачів і розпух на митниці та "Авалі". Те ж саме стосується і Пенсійного фонду. Проаналізовано, що в 1995-2000 рр. надходження до Пенсійного фонду щомісячно складали 90-95 %, але, як відомо, затримки з пенсіями були хронічними, і тільки коли рахунки Пенсійного фонду було переведено до Держказначейства, порядок з виплатою пенсій було налагоджено (один із заходів Уряду Ющенка-Тимошенко).
ІМХО, продаж "Авалю" іноземному банку - намагання Шпига і його команди, а також Деркачів, заховати кінці у воду.
Необхідно негайно припинити процедуру продажу, провести розслідування, повернути вкрадені кошти державі, а вже потім приймати рішення про подальшу долю банку.
2005.03.24 | Shooter
Заклик - дурість, причому крайня
Радіти потрібно, що хтось ще згоден купити "напівдержавне" лайно на ймення Аваль. Або що ще вчасно його продають.А тим, кому свербить, рекомендую нагадати собі долю "чисто вітчизняного" банку Україна, який свої ж бандюки з керівництва банку грохнули, а потерпіли від цього прості клієнти.
І один корисний погляд на сусідів. В Словаччині ціна від приватизації всіх державних банків виявилися нижчою ніж сума "безнадійних пасивів" цих банків, передена перед приватизацію в спеціально створений "Консолідачний банк". Ну і покриватимуться ті пасиви, відповідно, з державного бюджету.
Схема (для державного-напівдержавного) банку елементарно проста: "своїм" видаються нереальні кредити - бабки "пропадають" - банк крахує - відповідальність несе держава/всі платники податків. А пацани, звісно, потирають ручки.
Тому - слава Богу, що Аваль купляє Райффайзен.
2005.03.24 | saha
Чекайте, я щось не розумію...
На скільки мені відомо Аваль не державний банк.Це Акціонерне товариство.
Більшістью акцій володіють працівники банку.
ну в основном деректори філій, члени правління банку
сам Шпиг.
близько 10% було в руках мінотарних акціонерів(скільки зараз не знаю
вони скуповували акції)
блізько 30% володіли укртелеком та укр пошта та пенсійний фонд (оце і вся власність там держави здається укр пошта та пенсійний фонд продали свої акції).
Але стривайте який сенс казати що ми будуємо країну з ринковою єкономікою якщо акціонери не можуть продати свої акції????
2005.03.24 | saha
А саме цікаве..
Мені цікавить один ньюанс.серед мінотарних акціонерів було дуже багато
мертвих душ. Тобто Акціонер ніби і існує але адреси його немає і контактної інформації по ньому не має або гірше акціонер помер а ніхто не успадковує акцій, а спадкоємці десь за кордоном.
Свого часу я працював на фондовому ринку і тоді це була дуже аелика проблема, що зними робити.
Ящо банки зливаються то ці мінотарники стануть акціонерами Райфайзену.
не заздрю я райфайзену в цюму випадку .
А діться вони нікуди не можуть по закону так як акції свої вони не продавали!!!!!
2005.03.24 | Вітус
Справа не у акціях Авалю
Ви не знаєте подробиць планованої угоди. Францевич (АКБ "Райфайзенбанк Україна") каже, що Аваль як бренд їм не потрібен, їм свого вистарча. Мова йде про придбання активів Авалю, як цілісного майнового комплексу для розвитку сітки РФБ (450 відділень).А сам Аваль ніхто не буде купляти. Відповідно, у РФБ не буде зобов"язань наймати весь персонал Авалю на роботу.
2005.03.24 | saha
Re: Справа не у акціях Авалю
Тобто продадуть активи і ліквідують банк ?через ліквідаційну(не знаю як правильно комісію роздадуть акціонерам гроші ?
Ну це погано .
Хоча якщо більшість акціонерів вирішить, то тут зробити нічого не можна .
Працівники звісно можут ьпострайкувати і по мітенгувати але здається що нічого не зміниться.
Райфайзен має звязки з владою і схоже на те що він серьйозно вирішив вийти на ринок фінпослуг.