МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Драконівсько-тоталітарні "поради" в статтях Майдану

03/26/2005 | magda
Вибачте, не втерпіла, але це - http://maidan.org.ua/static/mai/1111758920.html - фашизм, чудовий інструмент утисків, повне ГАЛЬМО для економіки і погано прихований лобізм банківських структур. Можливо, список можна розвернути в зворотньому порядку. Але це порушення проти людської свободи. Бо є якась межа, і ця межа - не 500 гривень і тим більше не примусові розрахунки через картки на базарі. Так економіку з тіні не виводять, а заводять. Порівняння: пропаганда здорового способу життя чи сухий закон.

Ганьба тим, хто таке пише, і ганьба Майдану, що таке вішають в статті.

Відповіді

  • 2005.03.26 | Пані

    А автор тут є. Сподіваюся він відповість сам.

    І ми, як завжди, залюбки поставимо в статті альтернативну точку зору, якщо така буде. Бо без дискусії і без полярних думок - не буде розвитку.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2005.03.26 | magda

      Re: А автор тут є. Сподіваюся він відповість сам.

      Пані пише:
      > І ми, як завжди, залюбки поставимов статті альтернативну точку зору, якщо така буде. Бо без дискусії і без полярних думок - не буде розвитку.

      Це приблизно те ж саме, що чекати написання альтернативної статті до думки, що громадяни на вулицях повинні ходити строєм.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2005.03.26 | Пані

        Якщо така думка почне опановувати масами - то і таке поставимо

        Справа в тому, що точка зору, викладена в статті, не є унікальною. В середовищі активного і абсолютно помаранчевого бізнесу такі думки ходять натовпом. Тільки що спілкувалися з одним місцевим носієм, який десь так близьких поглядів дотримується.

        Забий ногами, якщо можеш і вважаєш за потрібне.

        ПС. Зараз багато буде кидків в різні боки. Наприклад, в нас в Харкові активна громадськість на повному серьйозі обговрює можливість копіювання сусідського досвіду - штрафи за мат на вулицях, які введені в Белгороде. Як на мене - ДІЧЬ, але що ж про це не писати?
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2005.03.26 | magda

          Re: Якщо така думка почне опановувати масами - то і таке постави

          Думка проголосувати за Януковича опанувала досить таки немаленькими масами. Ганьба Майдану, який при цьому просував тільки одну думку. В обговоренні альтернатив мав би бути розвиток, а тут така лажа вийшла, от зараз і знову маємо те, що маємо.

          Пані пише:
          > Справа в тому, що точка зору, викладена в статті, не є унікальною. В середовищі активного і абсолютно помаранчевого бізнесу такі думки ходять натовпом. Тільки що спілкувалися з одним місцевим носієм, який десь так близьких поглядів дотримується.
          Помаранчевість ще не означає розуму.

          >
          > Забий ногами, якщо можеш і вважаєш за потрібне.
          Якщо є хоч якийсь консенсус про потребу реєстрації підприємства "в одному вікні", уявіть собі, що буде, якщо кожну куплену пару взуття чи фотоапарат треба буде реєструвати в двох вікнах. Це щодо гальма для економіки. Далі, в банківській системі просто нема для підтримки таких процесів інфраструктури, і якщо запровадити таку річ, буде дуже довгий люфт, коли саджатимуть того, хто не сподобався дільничному міліціонеру біля базару, і скаржитися Луценку не допоможе, бо саджатимуть по закону. Це зарегулювання по самі помідори. Незрозуміло також, як відрізняється в сенсі легальності обороту касовий апарат від картки. А знаєш, як? "Великим братом" відрізняється. Я можу зрозуміти, коли держава може мене примусити повідомити їй, що я купила машину чи будинок, але не коли державі відомо, що я, наприклад, купую у великих кількостях проносне, а отже, за станом здоров'я, наприклад, не здатна до державної служби, бо можу випадково засрати казьонний стілець. Інших поетичних прикладів наводити не маю фантазії і бажання, але реєстрація покупок на таких рівнях є великим втручанням в приватність. Не віриш, спитай Захарова.

          Повідомляю також, що я і проти декларування видатків держслужбовців. Пояснюю тупим прикладом, який мене ніколи не стосувався і стосуватися не буде, але я подібно Вольтеру віддам життя, щоб людина з мого прикладу мала право вести себе саме так: отже, скажімо, є державний службовець. У нього є дружина. Також у нього є коханка. Він нічого ніде не краде, але, кажучи іноді дружині, що був на пиві з друзями, на вартості пива за декілька місяців економить для коханки на тряпку від Версаче чи шось таке. Так от, держава не має права втручатися у приватне життя громадян, а це буде саме втручанням в приватне життя. Далі, якщо маємо невірного чоловіка - бізнесмена, а коханку - секретарку десь в Кабміні, то якщо він, ніде нічого не кравши, подарує їй БМВ, то якого хрєна державі знати, звідки саме той БМВ. Це може призвести до скандалу і виплинення на поверхню того, хто з ким і за скільки. Державі не має бути до того жодного діла. Ловити людей треба на ФАКТІ ЗДІЙСНЕННЯ ЗЛОЧИНУ, а не моніторити всі аспекти життєдіяльності, які можуть випливати зі злочину, а можуть з нього і не випливати.

          А у випадку запровадження такої системи, як пропонує цей крайньо лівий автор цієї, з дозволу, статті, подібні речі будуть ставатися і не на рівні БМВ, а на рівні пари туфель.

          > ПС. Зараз багато буде кидків в різні боки. Наприклад, в нас в Харкові активна громадськість на повному серьйозі обговрює можливість копіювання сусідського досвіду - штрафи за мат на вулицях, які введені в Белгороде. Як на мене - ДІЧЬ, але що ж про це не писати?
          А от штрафи за мат на вулиці - це момент здійснення. Тут як раз можна сперечатися і писати статті, але це не є втручанням в приватність і настанням "1984".

          Вітаю "Майдан" з нездатністю розрізняти тоталітарні погляди. Чому ж ви "бий жидів" в статті не ставите? Pfui.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2005.03.27 | Пані

            Re: Якщо така думка почне опановувати масами - то і таке постави

            magda пише:

            > А у випадку запровадження такої системи, як пропонує цей крайньо лівий автор цієї, з дозволу, статті, подібні речі будуть ставатися і не на рівні БМВ, а на рівні пари туфель.

            Я думаю, автор вважає себе правим. І сподіваюся. що він таки вилізе сюди і почне відстоювати свою думку і це буде цікаво.

            > А от штрафи за мат на вулиці - це момент здійснення. Тут як раз можна сперечатися і писати статті, але це не є втручанням в приватність і настанням "1984".
            >
            > Вітаю "Майдан" з нездатністю розрізняти тоталітарні погляди. Чому ж ви "бий жидів" в статті не ставите? Pfui.

            Я, чесно кажучи, ще статтю не читала :) Я заню автора і не думаю, що він тотарітарист чи ідіот. Почитаю ісля того, як з місцевими закінчу. І це не я ставила :)
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2005.03.27 | magda

              Re: Якщо така думка почне опановувати масами - то і таке постави

              Пані пише:
              > Я думаю, автор вважає себе правим. І сподіваюся. що він таки вилізе сюди і почне відстоювати свою думку і це буде цікаво.
              Пані, я не збираюся з ним сперечатися. Він міг замість "Гроші для уряду ЮВТ: ТУТ!" написати з уточненням "Гроші для уряду ЮВТ: тут, в тумбочках у жидів. Нас багато, давайте відбирати!" І теж відчував би себе правим. Так я і питаю, якого хрєна Майдан не вішає статей "Бий жидів".

              > Я, чесно кажучи, ще статтю не читала :) Я заню автора і не думаю, що він тотарітарист чи ідіот.
              Таки ідіот або профан, як абсолютно правильно написав Володимир Тимошенко. Це як пустити мавпу оперувати тяжкохворого, а вона буде вважати, що вона права, і вимагатиме, щоб її право оперувати спростовував консиліум лікарів. Якщо відібрати гроші в жидів не поставлять в статті, бо це порушення прав людини, так і тут неосяжне море порушення приватності, а шо вже гальмо для економіки, справа третя. Я абсолютно впевнена, що ЮВТ і Ко. не настільки ідіоти, тому я аж ніяк не сумніваюсь, що ця пропозиція не знайде застосування (принаймні Пинзеник, з усіма його теж іноді не дуже демократичними поглядами, тут точно начхає на подібну пропозицію, навіть якщо вона дійде до його вух), але я повторюю, що Майдан поставив в статті пропозицію, яка означає ПОРУШЕННЯ ПРАВ ЛЮДИНИ. Повторюю, майже повний аналог "Бий жидів" (чи китайців, чи поляків).

              Соррі, але я вже екзистенційно втомилася від суперечок з *****ами (профанами), тому я тут висловилася не до автора, а до "Майдана". На цьому закінчую.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2005.03.27 | Пані

                Спокійно, селяни, земля буде наша.

                Тобто я, звичайно, прочитала, до того, як відповідати тут, але по діагоналі. Перечитала ще раз, і справді, ніякого тоталітаризму не бачу, мо.. тупа. Ще подумаю.

                Може це і є аналог "бий жидів" насправді, але, наприклад, я цього не розумію. І новинар, який це ставив - теж. І багато людей - теж. А про те, що такі думки блукають головами дуже активних і успішних бізнесменів, там ми одного такого сьогодні слухали.

                І саме для того, щоб багато людей зрозуміло, що це "бий жидів" і треба ставити такі статті, і давати відгуки на них. І ініціювати дискусію.
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2005.03.27 | magda

                  Re: Спокійно, селяни, земля буде наша.

                  Пані пише:
                  > Тобто я, звичайно, прочитала, до того, як відповідати тут, але по діагоналі. Перечитала ще раз, і справді, ніякого тоталітаризму не бачу, мо.. тупа. Ще подумаю.
                  Подумай, подумай.

                  > Може це і є аналог "бий жидів" насправді, але, наприклад, я цього не розумію. І новинар, який це ставив - теж. І багато людей - теж. А про те, що такі думки блукають головами дуже активних і успішних бізнесменів, там ми одного такого сьогодні слухали.
                  Я зрозуміла. Добре, що вчасно вшилася. Того самого дня, як сперечалася з іншим "активним і успішним бізнесменом", причому тоді ти була зі мною згідна. Але то лірика.

                  > І саме для того, щоб багато людей зрозуміло, що це "бий жидів" і треба ставити такі статті, і давати відгуки на них. І ініціювати дискусію.
                  Прошу додати до тої статті такий довісок:

                  За альтернативними думками, висловленими на Вільному форумі {лінк на дискусію}, пропозиції, висловлені у цій статті, є надмірним зарегулюванням ринку, що призведе до гальмування економічних процесів (таким чином не досягнувши мети, декларованої автором статті), а також можуть відкрити можливості до широкого втручання держави в приватне життя громадян.
                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                  • 2005.03.27 | Пані

                    Re: Спокійно, селяни, земля буде наша.

                    magda пише:

                    > > Може це і є аналог "бий жидів" насправді, але, наприклад, я цього не розумію. І новинар, який це ставив - теж. І багато людей - теж. А про те, що такі думки блукають головами дуже активних і успішних бізнесменів, там ми одного такого сьогодні слухали.
                    > Я зрозуміла. Добре, що вчасно вшилася.

                    Звідки? Це ти сьогодні була під прикидом офіціятнки в Харкові? :)

                    > Того самого дня, як сперечалася з іншим "активним і успішним бізнесменом", причому тоді ти була зі мною згідна. Але то лірика.

                    Не пам"ятаю про що, чесно.

                    >
                    > > І саме для того, щоб багато людей зрозуміло, що це "бий жидів" і треба ставити такі статті, і давати відгуки на них. І ініціювати дискусію.
                    > Прошу додати до тої статті такий довісок:
                    >
                    > За альтернативними думками, висловленими на Вільному форумі {лінк на дискусію}, пропозиції, висловлені у цій статті, є надмірним зарегулюванням ринку, що призведе до гальмування економічних процесів (таким чином не досягнувши мети, декларованої автором статті), а також можуть відкрити можливості до широкого втручання держави в приватне життя громадян.

                    Без проблем, зараз. І хай автор начувається і протестує :)
                    згорнути/розгорнути гілку відповідей
                    • 2005.03.27 | magda

                      Re: Спокійно, селяни, земля буде наша.

                      Пані пише:
                      > magda пише:
                      > > Я зрозуміла. Добре, що вчасно вшилася.
                      > Звідки? Це ти сьогодні була під прикидом офіціятнки в Харкові? :)
                      Нє, не сьогодні, а 6-го чи 7-го січня.

                      > > Того самого дня, як сперечалася з іншим "активним і успішним бізнесменом", причому тоді ти була зі мною згідна. Але то лірика.
                      > Не пам"ятаю про що, чесно.
                      Про механізми фінансування партій.

                      > > Прошу додати до тої статті такий довісок:
                      > > За альтернативними думками, висловленими на Вільному форумі {лінк на дискусію}, пропозиції, висловлені у цій статті, є надмірним зарегулюванням ринку, що призведе до гальмування економічних процесів (таким чином не досягнувши мети, декларованої автором статті), а також можуть відкрити можливості до широкого втручання держави в приватне життя громадян.
                      > Без проблем, зараз. І хай автор начувається і протестує :)
                      Мучас грасіас.
                      згорнути/розгорнути гілку відповідей
                      • 2005.03.27 | Пані

                        Re: Спокійно, селяни, земля буде наша.

                        magda пише:

                        > > > Того самого дня, як сперечалася з іншим "активним і успішним бізнесменом", причому тоді ти була зі мною згідна. Але то лірика.
                        > > Не пам"ятаю про що, чесно.
                        > Про механізми фінансування партій.

                        Це була Я???? Ти точно пам"ятаєш?

                        > > > Прошу додати до тої статті такий довісок:
                        > > > За альтернативними думками, висловленими на Вільному форумі {лінк на дискусію}, пропозиції, висловлені у цій статті, є надмірним зарегулюванням ринку, що призведе до гальмування економічних процесів (таким чином не досягнувши мети, декларованої автором статті), а також можуть відкрити можливості до широкого втручання держави в приватне життя громадян.
                        > > Без проблем, зараз. І хай автор начувається і протестує :)
                        > Мучас грасіас.

                        Вже є, з закликом долучатися до дискусії.
                        згорнути/розгорнути гілку відповідей
                        • 2005.03.27 | magda

                          Re: Спокійно, селяни, земля буде наша.

                          Пані пише:
                          > magda пише:
                          > > > > Того самого дня, як сперечалася з іншим "активним і успішним бізнесменом", причому тоді ти була зі мною згідна. Але то лірика.
                          > > > Не пам"ятаю про що, чесно.
                          > > Про механізми фінансування партій.
                          > Це була Я???? Ти точно пам"ятаєш?
                          Ага. Там ще було про якусь печатку Паніковського.... чи щє когось. На печатці мало бути написано "Згодна з Магдою". Шоб кожного разу пальчики не трудити.
                          згорнути/розгорнути гілку відповідей
                          • 2005.03.27 | Пані

                            Re: Спокійно, селяни, земля буде наша.

                            Згадала. Тільки не згадала, про що то було.

                            magda пише:

                            > > Це була Я???? Ти точно пам"ятаєш?
                            > Ага. Там ще було про якусь печатку Паніковського.... чи щє когось. На печатці мало бути написано "Згодна з Магдою". Шоб кожного разу пальчики не трудити.

                            Полихаєвська печатка.

                            Магдо, поки не прочитаєш класику, тобто "Золоте теля" Ільфа і Петрова, я тебе більше не підтримуватиму! :)
                • 2005.03.27 | Роман ShaRP

                  Re: Спокійно, селяни, земля буде наша.

                  Пані пише:
                  > Тобто я, звичайно, прочитала, до того, як відповідати тут, але по діагоналі. Перечитала ще раз, і справді, ніякого тоталітаризму не бачу, мо.. тупа. Ще подумаю.

                  "При цьому доходи продавців та видатки покупців стають абсолютно прозорими для держави."

                  Може тоді заодно краще ще й по "маячку" до кожного причепити? Щоб і переміщення стали прозорими. І по передавачу. Щоб і розмови.

                  Так зрозуміліше?

                  > Може це і є аналог "бий жидів" насправді, але, наприклад, я цього не розумію.

                  Це не зовсім аналог. А от з "Великим Братом" - аналог повний.

                  > І новинар, який це ставив - теж. І багато людей - теж. А про те, що такі думки блукають головами дуже активних і успішних бізнесменів, там ми одного такого сьогодні слухали.

                  А стіни свого будинку воно скляними зробити не хоче? Для прозорості.

                  > І саме для того, щоб багато людей зрозуміло, що це "бий жидів" і треба ставити такі статті, і давати відгуки на них. І ініціювати дискусію.

                  1) Я згоден з Магдою у тому, що рівень абсурдності цієї статті радикально перевищує поріг дискусії.
                  2) Він ближче до "фантастики", як правильно написав Адвокат ... ®.

                  Кого першого ставимо в статті та обговорюємо, Гібсона чи Хайнлайна?
                  Чи може почнемо з класичного "почему люди не летают"?
                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                  • 2005.03.27 | Пані

                    Я за Гібсона

                    Пояснюю ще. Це дуже добре, коли стаття породжує таку гостру дискусію. Може з такої дискусії зародиться щось конструктивне.
                    згорнути/розгорнути гілку відповідей
                    • 2005.03.27 | magda

                      Re: Я за Гібсона

                      Пані пише:
                      > Пояснюю ще. Це дуже добре, коли стаття породжує таку гостру дискусію. Може з такої дискусії зародиться щось конструктивне.
                      Хіба що з тої точки зору дуже конструктивно упередити розширення деструктивних ідей.
                      згорнути/розгорнути гілку відповідей
                      • 2005.03.27 | Пані

                        Re: Я за Гібсона

                        magda пише:
                        > Пані пише:
                        > > Пояснюю ще. Це дуже добре, коли стаття породжує таку гостру дискусію. Може з такої дискусії зародиться щось конструктивне.
                        > Хіба що з тої точки зору дуже конструктивно упередити розширення деструктивних ідей.

                        Можливо. Справді. Не вперше таке. Я щось пригадую в історії Майдану, коли ми ставили, щось... не дуже тоє... і його так побили ногами, що з цього вийшло ще кілька статей і суцільний дрейф і іншу сторону.
                    • 2005.03.27 | Роман ShaRP

                      Він що, Ваш родич?

                      Пані пише:
                      > Пояснюю ще. Це дуже добре, коли стаття породжує таку гостру дискусію. Може з такої дискусії зародиться щось конструктивне.

                      Конструктивним було б автору етого - пройти обстеження на предмет сприйняття реальності.

                      Пропозиції такого гатунку в фантастичних творах є. Наприклад, "Проект Румоко" Зелазні.

                      Але в реалі зустрічаю вперше.
                      згорнути/розгорнути гілку відповідей
                      • 2005.03.27 | Пані

                        Хто - Гібсон?

                        Гібсон - так. Автор статті - ні. Я з ним спілкувалася вживу раз в житті.
                        згорнути/розгорнути гілку відповідей
                        • 2005.03.27 | Роман ShaRP

                          Не Гібсон.

                          Пані пише:
                          > Гібсон - так. Автор статті - ні. Я з ним спілкувалася вживу раз в житті.

                          "Можна легко уявити собі звичайний міський ринок, де розрахунки між продавцями та покупцями відбуваються у влаштованому для цього розрахунковому центрі, де банк приймає кредитні картки покупців в оплату товарів на ринку та зараховує кошти на рахунки продавців."

                          Фантастика за ним гірко плаче. :sarcastic: До такого щастя не кожен фантаст додумався (я пригадав поки лише двох - вже згадану повість Зєлазні, та одне з чудових оповідань Мака Рейнольдса. Було десь ще, але не можу знайти.), а йому - легко уявити.

                          Як щодо антигравітації і вічного двигуна?

                          Пані, я серйозно. Бо автор собі навіть і близько не малює, як реалізувати цю абсурдну не лише для нас, але й для більш розвинених країн ідею.
                  • 2005.03.27 | magda

                    Re: Спокійно, селяни, земля буде наша.

                    Роман ShaRP пише:

                    > 1) Я згоден з Магдою у тому, що рівень абсурдності цієї статті радикально перевищує поріг дискусії.
                    > 2) Він ближче до "фантастики", як правильно написав Адвокат ... ®.
                    > Кого першого ставимо в статті та обговорюємо, Гібсона чи Хайнлайна?
                    > Чи може почнемо з класичного "почему люди не летают"?
                    Це не класичне. Треба обговорити, чи є життя на Марсі, і чи не можна з марсіан підвищити доходи до бюджету.
              • 2005.03.27 | Михайло Свистович

                Re: Якщо така думка почне опановувати масами - то і таке постави

                magda пише:
                >
                > Майдан поставив в статті пропозицію, яка означає ПОРУШЕННЯ ПРАВ ЛЮДИНИ. Повторюю, майже повний аналог "Бий жидів" (чи китайців, чи поляків).

                Сєводня он (Майдан - прим. Авт.) танцуєт джаз, а завтра Родіну продаст :)

                >
                > Соррі, але я вже екзистенційно втомилася від суперечок з *****ами

                А що таке *****? :)
          • 2005.03.27 | Михайло Свистович

            Re: Якщо така думка почне опановувати масами - то і таке постави

            magda пише:
            > Думка проголосувати за Януковича опанувала досить таки немаленькими масами. Ганьба Майдану, який при цьому просував тільки одну думку.

            І ні фіга не ганьба. Для просування цієї альтернативної думки у Януковича було досить ЗМІ. Тому ми вирішили просто докластися до балансу й покласти на іншу шальку терезів, яка і так була нижчою за синьо-білу, свою гирю.

            >
            > Помаранчевість ще не означає розуму.

            Як і категоричність, демонізація та ярликонавішування :)

            >
            > Повідомляю також, що я і проти декларування видатків держслужбовців. Пояснюю тупим прикладом, який мене ніколи не стосувався і стосуватися не буде, але я подібно Вольтеру віддам життя, щоб людина з мого прикладу мала право вести себе саме так: отже, скажімо, є державний службовець. У нього є дружина. Також у нього є коханка. Він нічого ніде не краде, але, кажучи іноді дружині, що був на пиві з друзями, на вартості пива за декілька місяців економить для коханки на тряпку від Версаче чи шось таке. Так от, держава не має права втручатися у приватне життя громадян, а це буде саме втручанням в приватне життя.

            Не буде. Він декларуватиме державі те саме, що і дружині - випите пиво. А взагалі мені подобається твоя підтримка інституту коханок :)

            >
            > А у випадку запровадження такої системи, як пропонує цей крайньо лівий автор цієї

            Взагалі такі ідеї просувають переважно праві.

            >
            > Вітаю "Майдан" з нездатністю розрізняти тоталітарні погляди.

            Геть Майдан! Слава Магді!!

            >
            > Чому ж ви "бий жидів" в статті не ставите?

            Напиши і постав :)
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2005.03.27 | magda

              Re: Якщо така думка почне опановувати масами - то і таке постави

              Михайло Свистович пише:
              > magda пише:
              > > Думка проголосувати за Януковича опанувала досить таки немаленькими масами. Ганьба Майдану, який при цьому просував тільки одну думку.
              > І ні фіга не ганьба. Для просування цієї альтернативної думки у Януковича було досить ЗМІ. Тому ми вирішили просто докластися до балансу й покласти на іншу шальку терезів, яка і так була нижчою за синьо-білу, свою гирю.
              Самі визнаєте, що доклалися до дисбалансу.

              > Не буде. Він декларуватиме державі те саме, що і дружині - випите пиво.
              І це каже банкір.... Пояснюю для особливо просунутих: по готівці, заплаченій за пиво або тряпку від Версаче, додому роздруківки не приходять. А приходить така собі бамажечка, де написано: 7 березня, бутік "Санахант". А дружина нічого з "Санаханту" не отримувала.

              Будєм повертати інститут совєтіко моралє і виробничих рад з підтримки суспільного клімату.

              > А взагалі мені подобається твоя підтримка інституту коханок :)
              Нє даждьотєсь.


              > > А у випадку запровадження такої системи, як пропонує цей крайньо лівий автор цієї
              > Взагалі такі ідеї просувають переважно праві.
              Вперше чую.


              > > Чому ж ви "бий жидів" в статті не ставите?
              > Напиши і постав :)
              Я вже писала, що magda® майже завжди має рацію, тому розбавляти такий відсоток вона не хоче.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2005.03.27 | Пані

                Скільки треба людей. щоб ти зрозуміла, що це - права ідея,...

                ... а не ліва. Сподіваюся, що не тільки ми з Мишком про це скажемо, а більше людей.
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2005.03.27 | magda

                  15 мільйонів

                  Пані пише:
                  > ... а не ліва. Сподіваюся, що не тільки ми з Мишком про це скажемо, а більше людей.
                  Те, що кредитними картками розмахують в капіталістичних країнах і це має для совка особливий флєр, не означає, що перехід на картки і фіксування всього-всього є правою ідеологією. Права ідеологія - НАСТІЛЬКИ МЕНШЕ РЕГУЛЯЦІЇ І КОНТРОЛЮ, наскільки можна. А тут, як слушно написав Ромцьо, пропонується поставити все під контроль. І дійсно, такі механізми до такого і призводять.
                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                  • 2005.03.27 | Михайло Свистович

                    Re: 15 мільйонів

                    magda пише:
                    >
                    > Те, що кредитними картками розмахують в капіталістичних країнах і це має для совка особливий флєр, не означає, що перехід на картки і фіксування всього-всього є правою ідеологією.

                    Це саме воно і означає. А ще ці кляті капіталісти обмежують рух готівки. Фашисти :) Я б таких пропозиціонерів розстрілював на місці за такі статті :)
                    згорнути/розгорнути гілку відповідей
                    • 2005.03.27 | magda

                      Re: 15 мільйонів

                      Михайло Свистович пише:
                      > magda пише:
                      > > Те, що кредитними картками розмахують в капіталістичних країнах і це має для совка особливий флєр, не означає, що перехід на картки і фіксування всього-всього є правою ідеологією.
                      > Це саме воно і означає. А ще ці кляті капіталісти обмежують рух готівки. Фашисти :) Я б таких пропозиціонерів розстрілював на місці за такі статті :)
                      1) але не до 500 гривень і навіть не до 500 євро. І навіть в пристойних супермаркетах можливість заплатити карткою є саме можливістю, а не обов'язком. Читайте сабжевий пост, а не займайтесь тролізмом. Я написала, що є межа, але не 500 гривень. І шо машину задекларую, а проносне ні.

                      2) І давно ти з готівкою по капіталістичним країнам ходив? І чи праві сили в капіталістичних країнах таким неподобством займаються??? Чи ми і про Киргизстан, і про Німеччину - усьо з перших рук.
                      згорнути/розгорнути гілку відповідей
                      • 2005.03.27 | Михайло Свистович

                        Re: 15 мільйонів

                        magda пише:
                        >
                        > 1) але не до 500 гривень і навіть не до 500 євро. І навіть в пристойних супермаркетах можливість заплатити карткою є саме можливістю, а не обов'язком. Читайте сабжевий пост, а не займайтесь тролізмом. Я написала, що є межа, але не 500 гривень.

                        Але ж є межа. І ввели її праві. Фашисти, що з них візьмеш :)

                        >
                        > 2) І давно ти з готівкою по капіталістичним країнам ходив?

                        Не дуже. Але деяким моїм знайомим важкувато було купити автомобіль за готівку.

                        >
                        > І чи праві сили в капіталістичних країнах таким неподобством займаються???

                        А в США є ліві?

                        >
                        > Чи ми і про Киргизстан, і про Німеччину - усьо з перших рук.

                        І не тільки з рук :)
                        згорнути/розгорнути гілку відповідей
                        • 2005.03.27 | magda

                          Re: 15 мільйонів

                          Михайло Свистович пише:

                          > Але ж є межа. І ввели її праві. Фашисти, що з них візьмеш :)
                          Див. нижче.

                          > > 2) І давно ти з готівкою по капіталістичним країнам ходив?
                          > Не дуже. Але деяким моїм знайомим важкувато було купити автомобіль за готівку.
                          Так за автомобіль і не базаримо. А от за тряпку від Версаче, пару туфель і пучок редиски - базаримо.

                          > > І чи праві сили в капіталістичних країнах таким неподобством займаються???
                          > А в США є ліві?
                          А американські праві не фашисти? По великому рахунку.... Он Зайц через Тері Шиаво який плач підняв...
                          згорнути/розгорнути гілку відповідей
                          • 2005.03.27 | Михайло Свистович

                            Re: 15 мільйонів

                            magda пише:
                            >
                            > Так за автомобіль і не базаримо. А от за тряпку від Версаче, пару туфель і пучок редиски - базаримо.

                            Ага, напівфашизм, значить, нормально :)

                            >
                            > А американські праві не фашисти? По великому рахунку....

                            Та вс і вони фашисти по великому рахунку, хто не комуністи :)
                      • 2005.03.28 | Сергій Кабуд

                        є офіційна межа в сша- 10тис $$ коли має буде заповнений

                        спеціальний папірець чи шось таке є й схожі норми на інші трансакції

                        топто воно існує але це не повна закрутка гайок і саме головне-
                        такі речі дуже важко якось вживати скажімо для боротьби з порушеннями бо ртеба ж знати де шукати- а тих форм заповнено міліони кожен рік
              • 2005.03.27 | Михайло Свистович

                Re: Якщо така думка почне опановувати масами - то і таке постави

                magda пише:
                >
                > Самі визнаєте, що доклалися до дисбалансу.

                Навпаки, до балансу.

                >
                > І це каже банкір.... Пояснюю для особливо просунутих: по готівці, заплаченій за пиво або тряпку від Версаче, додому роздруківки не приходять.

                Ну то треба щоб не приходили. Всєво дєлов то.

                >
                > Будєм повертати інститут совєтіко моралє і виробничих рад з підтримки суспільного клімату.

                В радянські часи не було карток, розрахунки йшли готівкою.

                >
                > Нє даждьотєсь.

                Так уже дождалісь. В гетам форуме.

                >
                > Вперше чую.

                Все в житті колись буває вперше.

                >
                > Я вже писала, що magda® майже завжди має рацію

                Тоді це діагноз :)
          • 2005.03.27 | Sean

            Re: Якщо така думка почне опановувати масами - то і таке постави

            > Повідомляю також, що я і проти декларування видатків держслужбовців. Пояснюю тупим прикладом, який мене ніколи не стосувався і стосуватися не буде, але я подібно Вольтеру віддам життя, щоб людина з мого прикладу мала право вести себе саме так: отже, скажімо, є державний службовець. У нього є дружина. Також у нього є коханка. Він нічого ніде не краде, але, кажучи іноді дружині, що був на пиві з друзями, на вартості пива за декілька місяців економить для коханки на тряпку від Версаче чи шось таке. Так от, держава не має права втручатися у приватне життя громадян, а це буде саме втручанням в приватне життя. Далі, якщо маємо невірного чоловіка - бізнесмена, а коханку - секретарку десь в Кабміні, то якщо він, ніде нічого не кравши, подарує їй БМВ, то якого хрєна державі знати, звідки саме той БМВ. Це може призвести до скандалу і виплинення на поверхню того, хто з ким і за скільки. Державі не має бути до того жодного діла. Ловити людей треба на ФАКТІ ЗДІЙСНЕННЯ ЗЛОЧИНУ, а не моніторити всі аспекти життєдіяльності, які можуть випливати зі злочину, а можуть з нього і не випливати.

            Державний посадовець частину свого громадянського права на приватність залишає на вішалці у передбаннику. Публічність - це умова того, що він державний службовець. БМВ у подарунок держслужбовцеві - чи це не скидається Вам на корупцію?

            Для розрядки - анекдот:
            1. Стоїть гвардії сержант ДАЇ ім.Командира Помаранчевої Революції тов.Ю.Луценка на перехресті, з палкою, як належиться. Їде на величезній швидкости розкішний мерс, там розкішна ляля (скажімо, співробітник КМУ). Сержант зупиняє і після коротких, але змістовних, як то було заведено принаймні до тов.Луценка, перемовин, бай зе вей питає:
            С: А звідки така тачка?
            Ляля елегансько дістає телефункен, набирає нумер: "Нурік, тут питають звідки мерс"...Послухавши відповідь, каже сержанту: "подарували на день народження" і їде собі.

            2. Невдовзі те ж саме, тільки несеться розкішний порш. Сержант зупиняє, там та ж сама ляля.....
            .....
            С: Ну а ця тачка звідки?
            Ляля елегансько дістає телефункен, набирає нумер: "Нурік, тут питають звідки порш"...Послухавши відповідь, каже сержанту: "подарували на восьме березня"....

            3. Така ж диспозиція, несеться, скажімо, Макларен. Там - ляля.
            Зовсім обалділий сержант, зупинивши, знов питає: "слухай, ну а це звідки?!". Ляля дістає трубку, набирає номер: "Нурік...". Сержант вириває мобілу і кричить: "Нурік, звідки гроші?"

            Відповідь Нуріка: "слюшай, каму Нурік, а каму Нурсультан Назарбаєв"

            Отаке от (с)
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2005.03.27 | magda

              Re: Якщо така думка почне опановувати масами - то і таке постави

              Sean пише:
              > Державний посадовець частину свого громадянського права на приватність залишає на вішалці у передбаннику. Публічність - це умова того, що він державний службовець. БМВ у подарунок держслужбовцеві - чи це не скидається Вам на корупцію?
              Шоне, якимось чином передайте мені Вашу поштову адресу, я Вам дещо пришлю на цю тему. Наприклад, на мило в моєму профайлі. Я його спеціально для цього перевірю (давно цього не робила).

              Частину - так. Але, повторюся, є межа. А теперішні заклики до тотальної прозорості дійсно доходять до маразму.


              > Отаке от (с)

              Ви приписуєте мадам Я-ич завеликі знання української мови. Вона казала "Отакоє от".
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2005.03.27 | Пані

                Не підглядати!

                Оце він
                http://alliance.maidanua.org/user/4
                Там є телехфон, адреса в нього... сюрприз! ... sean@maidanua.org

                Там багато кого ще є. І взагалі, що ти тут робиш у флеймах! Туди долучайся, до конструктиву.
        • 2005.03.26 | Volodymyr Tymoshenko

          Re: Якщо така думка почне опановувати масами - то і таке поставимо

          В якому це „середовищі активного і абсолютно помаранчевого бізнесу”? скажіть мені будь ласка як це „середовище” уявляє собі процедуру розрахунку за наведеної схеми?
          1) Приходить людина на базар.
          2) Хоче купити пакет майонезу та пучок редиски.
          3) Підходить до прилавку і каже: „дайте мені пакет майонезу”. Продавець: „добре, ось Вам квитанція, підіть у розрахунковий центр і оплатіть її”. Покупець (лише якщо він здурів повністю) бере квитанцію і крокує біс його знає до якого розрахункового центру, стоїть там у черзі (таких самих здурівших покупців) і, нарешті, з касовим чеком повертається до продавця де отримує свій пакет майонезу...
          потім все з початку для пучка редиски...

          Маячня!

          Таку „пораду” міг дати або профан з даної проблематики, або людина, що лобіює чиїсь комерційні інтереси, наприклад супермаркетів.
          Вважаю, що до економіки треба лізти лише тоді коли маєш хоч якесь уявлення про те як вона функціонує. Я ніколи не полізу із своїми порадами змін до Закону про нотаріат або Адвокатуру, наприклад, бо я нічого у тому не розумію. Тому Lexx краще було б зайнятися тією областю де він є фахівцем.

          З повагою.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2005.03.26 | magda

            Сто пудів!

            Volodymyr Tymoshenko пише:

            > 1) Приходить людина на базар. 2) Хоче купити пакет майонезу та пучок редиски. 3) Підходить до прилавку і каже: „дайте мені пакет майонезу”. Продавець: „добре, ось Вам квитанція, підіть у розрахунковий центр і оплатіть її”. Покупець (лише якщо він здурів повністю) бере квитанцію і крокує біс його знає до якого розрахункового центру, стоїть там у черзі (таких самих здурівших покупців) і, нарешті, з касовим чеком повертається до продавця де отримує свій пакет майонезу...
            > потім все з початку для пучка редиски...
            Во-во. І як каже Пинзеник, хочеш створити корупцію, зроби чергу. А краще дві. А ще треба кожну бабцю на ринку примусити купити апарат для обслуговування кредитних карток і заплатити до її підключення до міжбанківської мережі. Шоб бізнесове життя малиною не здавалося.


            > Маячня!
            Стопудова маячня.

            >
            > Таку „пораду” міг дати або профан з даної проблематики, або людина, що лобіює чиїсь комерційні інтереси, наприклад супермаркетів.
            СБУшник, який хоче знати, коли Пані купить велику кількість порожніх сидюків, шоб саме тоді ловити її на виході з будинку і конфіскувати підривну літературу, яку вона на ті диски запише.

            > Вважаю, що до економіки треба лізти лише тоді коли маєш хоч якесь уявлення про те як вона функціонує. Я ніколи не полізу із своїми порадами змін до Закону про нотаріат або Адвокатуру, наприклад, бо я нічого у тому не розумію. Тому Lexx краще було б зайнятися тією областю де він є фахівцем.
            А Майдану краще уважніше читати те, що він ставить, і іноді думати, читаючи.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2005.03.27 | Михайло Свистович

              Re: Сто пудів!

              magda пише:
              >
              > > потім все з початку для пучка редиски...
              > Во-во. І як каже Пинзеник, хочеш створити корупцію, зроби чергу. А краще дві. А ще треба кожну бабцю на ринку примусити купити апарат для обслуговування кредитних карток і заплатити до її підключення до міжбанківської мережі. Шоб бізнесове життя малиною не здавалося.

              Це ти хочпеш підняти ціну пучка редиски до 500 грн.? Ну ти і фашистка? :)

              >
              > А Майдану краще уважніше читати те, що він ставить, і іноді думати, читаючи.

              Так найкращі ж наші голови кудись запропастились :) Нема кому тепер думати на Майдані.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2005.03.27 | magda

                Re: Сто пудів!

                Михайло Свистович пише:
                > magda пише:
                > > > потім все з початку для пучка редиски...
                > > Во-во. І як каже Пинзеник, хочеш створити корупцію, зроби чергу. А краще дві. А ще треба кожну бабцю на ринку примусити купити апарат для обслуговування кредитних карток і заплатити до її підключення до міжбанківської мережі. Шоб бізнесове життя малиною не здавалося.
                > Це ти хочпеш підняти ціну пучка редиски до 500 грн.? Ну ти і фашистка? :)
                Читай статтю. Там пропонується поступово знижувати поріг. І написано, що легко уявити ринок, де... і далі по тексту.

                > > А Майдану краще уважніше читати те, що він ставить, і іноді думати, читаючи.
                > Так найкращі ж наші голови кудись запропастились :) Нема кому тепер думати на Майдані.
                Я бачу.
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2005.03.27 | Михайло Свистович

                  Re: Сто пудів!

                  magda пише:
                  >
                  > Читай статтю. Там пропонується поступово знижувати поріг. І написано, що легко уявити ринок, де... і далі по тексту.

                  Звичайно легко. В кожного у кишені портативний касовий апарат, з якого через супутниковий зв"язок відразу поповнюється банківський рахунок.

                  >
                  > Я бачу.

                  І нічого не робиш, щоб врятувати ситуацію :)
                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                  • 2005.03.27 | magda

                    Re: Сто пудів!

                    Михайло Свистович пише:
                    > magda пише:

                    > > Я бачу.
                    >
                    > І нічого не робиш, щоб врятувати ситуацію :)

                    Індєйскоє нацианальноє жильйо. Фіг вам називаєцца.
                    згорнути/розгорнути гілку відповідей
                    • 2005.03.27 | Михайло Свистович

                      Re: Сто пудів!

                      magda пише:
                      >
                      > Індєйскоє нацианальноє жильйо. Фіг вам називаєцца.

                      Тоді це зветься безвідповідальний трьоп. А ще антифашисткою назвалась :(
            • 2005.03.28 | Стопудів

              Шо? (-)

    • 2005.03.26 | Роман ShaRP

      Пані, magda® має рацію.

      Пані пише:
      > І ми, як завжди, залюбки поставимо в статті альтернативну точку зору, якщо така буде. Бо без дискусії і без полярних думок - не буде розвитку.

      Коли читаєш таке навіть писати "розгром" не хочеться. Хочеться потрусити головою, щоб воно зникло, як мара чи галюцинація.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2005.03.26 | magda

        magda® майже завжди має рацію (галімий агітпроп) (-)

  • 2005.03.26 | Moron

    Магда, просто популістська, соціалістична стаття

    Про заганяння бізнесу у рамки для "спільного блага".

    На щастя, те що пропонується неможливе логістичне за нашої допотопної банківської системи.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2005.03.26 | magda

      Не популістична, а тоталітарна (-)

    • 2005.03.26 | Роман ShaRP

      Я попрошу не плутати соціалістичне з тоталітарним.

      Вони не тотожні.

      Moron пише:
      > Про заганяння бізнесу у рамки для "спільного блага".

      Не для "спільного блага", а для "тотального контролю". І блага банківської системи (через яку податкова й СБУ і так, здається, добре стежить за рахунками підприємців).

      > На щастя, те що пропонується неможливе логістичне за нашої допотопної банківської системи.

      Все можливе, було б бажання...
      Інша річ що дуже багато буде проти, і правильно.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2005.03.26 | magda

        Цьом, Ромцю. Молодець! (-) [це офтопік :)]

    • 2005.03.28 | Ghost

      что именно "допотопное" в нашей банковской системе?

  • 2005.03.27 | Адвокат ...

    Перепрошую, але хвашизму у тіх порадах я не знайшов.

    Стаття містить 2 дві ідеалістично-соціялістичні поради і одне відверто глупське речення. Що сь на кштальт суміші середньовічної утопії та наукової хвантастики.

    Та й соромити "Майдан" не треба. Їй бо, "Майдан",-- не ґазета, не часопис, редколєґії та головреда не має. "Майдан" віддеркалює думки, що час від часу відвідують голови активних членів українського суспільства. І не завжди ті думки вдалі, як от Ваша реакція на зразок такої не вдалої думки.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2005.03.27 | magda

      Re: Перепрошую, але хвашизму у тіх порадах я не знайшов.

      Адвокат ... пише:
      > Стаття містить 2 дві ідеалістично-соціялістичні поради і одне відверто глупське речення. Що сь на кштальт суміші середньовічної утопії та наукової хвантастики.
      Дик якщо середньовічна утопія, то може "Майдан" яко не маючи редколєґії та головреда повіддзеркалює думки, які час від часу відвідують голови активних членів українського суспільства, як наприклад "Гроші для уряду ЮВТ: філософський камінь перетворить все гівно Януковича на тверду українську гривню, особливим рихтом захищену від інфляції"? Га?


      > Та й соромити "Майдан" не треба. Їй бо, "Майдан",-- не ґазета, не часопис, редколєґії та головреда не має. "Майдан" віддеркалює думки, що час від часу відвідують голови активних членів українського суспільства.
      Не треба мені розповідати, що таке "Майдан". :) І якщо за відсутності редколегії тричі чи більше знімали зі статей "Третий год шла помаранчевая революция", то може і тут оте саме порожнє місце на місці редколєґії все-таки розгляне можливість саме не соромитись.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2005.03.28 | Адвокат ...

        Перепрошую знов! Ви вмієте красіво писати.

        Але де докази тези про хвашизм? Я розумію, Вам що сь у тій статті си не сподобало. То,-- доведіть, що Вашою є правда.

        Ви ж розумієте, що Ваші вправи з побудови речень українською мовою,-- у Вашій же манері, легко,-- мона назвати будь яким образливим словом?
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2005.03.28 | Роман ShaRP

          Я дам докази.

          Адвокат ... пише:
          > Але де докази тези про хвашизм? Я розумію, Вам що сь у тій статті си не сподобало. То,-- доведіть, що Вашою є правда.

          Фашизм - це не тільки те, що показували по телевізору. Одним з найважливіших механізмів фашизму було тотальне стеження. Німецькі мережі сексотів були не гірші за відомі радянські, і страх сказати чи зробити щось не те - не менший.

          Саме один з варіантів тотального стеження і пропонує нам Lexx, тільки формулює він це гарними словами "При цьому доходи продавців та видатки покупців стають абсолютно прозорими для держави."

          Можливо, правильніше було б назвати це тоталітарізмом. Але, якщо я не помиляюся, слово "фашизм" історично було першим.
  • 2005.03.27 | Михайло Свистович

    Да сволочі ані на етам Майданє, сволочі

    magda пише:
    > Вибачте, не втерпіла, але це - http://maidan.org.ua/static/mai/1111758920.html - фашизм

    Ти просто не знаєш, що таке фашизм.

    >
    > Ганьба тим, хто таке пише, і ганьба Майдану, що таке вішають в статті.

    Ганьба. І геть :)
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2005.03.27 | magda

      А дехто - особлива сволач

      Михайло Свистович пише:
      > magda пише:
      > > Вибачте, не втерпіла, але це - http://maidan.org.ua/static/mai/1111758920.html - фашизм
      > Ти просто ніколи не знаєш, що таке фашизм.
      Чи дивно, що і не бажаю дізнаватися? Справді, про фашизм знаю, як і про все інше, виключно з книжок.


      > > Ганьба тим, хто таке пише, і ганьба Майдану, що таке вішають в статті.
      >
      > Ганьба. І геть :)
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2005.03.27 | Михайло Свистович

        Re: А дехто - особлива сволач

        magda пише:
        >
        > Чи дивно, що і не бажаю дізнаватися? Справді, про фашизм знаю, як і про все інше, виключно з книжок.

        Ну то навіщо пишеш про те, про що не знаєш?
  • 2005.03.27 | Sean

    Хвашистів на палю!

    Магдо, нащо така експресія?
    Як казала Людмила Я-ч, "отаке от" (с):
    :gun:

    Стаття просто імхо хибна, помилкова стаття. Ну і шо? Людина має право висловити свою думку, а у дискусії народжуєть ся шо?

    Але воно народжуєть ся тільки у випадку толерації, а інакше си народжує тілько нервовий тік, мішки під очима і неможливість спати без снодійного.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2005.03.27 | Роман ShaRP

      Вибачаюся за грубість...

      "Статті" це певною мірою обличчя сайту. Ідіотські статті псують обличчя. Ходити з такою статею - це всеодно, що ходити з велиииииким кільцем у носі. Можливо, колись така буде навіть мода. Але не зараз.

      Я, чесно кажучи, не хотів чіпати це ***** сподіваючись на те, що воно саме спливе кудись...

      Проте якщо випадки появи ідіотизму в статтях перетворяться на тенденцію, це може стати серйозною проблемою.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2005.03.28 | Адвокат ...

        Знаєте, пане Романе,

        цікава то штукенція,-- ажитація! ;)


        Стаття, що викликала таку гостру у своїй не адекватности реакцію, си з'явила 25 березня, а вже дня наступного ВРада ухвалила серед іншого розподіл підприємців-"спрощенців" на "дуже поганих", і усих інших. Мо', то є дивний збіг обставин? А мо',-- попередження.

        Я уважно перечитав гілку, де майданівці обговорюють і досі фахову сеґриґацію приватних підприємців-"спрощенців" та її можливі наслідки. Я сі здивував! Я не побачив гнівного засудження Магдою помаранчевого соціяльно-економічного хвашизму... І Вам та тема є байдужою. А от просторікувати з приводу рехвлексії власного сприйняття чужих дурниць,-- о, тут ви оби двоє "впєрєді на бєлом конє".
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2005.03.28 | Роман ShaRP

          Ваша увага мені лестить...

          Адвокат ... пише:
          > цікава то штукенція,-- ажитація! ;)

          А що таке "ажитація"?

          > Я уважно перечитав гілку, де майданівці обговорюють і досі фахову сеґриґацію приватних підприємців-"спрощенців" та її можливі наслідки. Я сі здивував! Я не побачив гнівного засудження Магдою помаранчевого соціяльно-економічного хвашизму...

          Наступного разу спробуйте здивувати таким "ля", "соль", або "фа". :)

          З того, що Ви когось десь не побачили, ще нічого не випливає.

          > І Вам та тема є байдужою.

          Ні. Ця тема мені не сама близька, але й не байдужа. Цікава тема. Просто в ній я читаю, а не пишу. Якщо потрібен мій голос, - я довіряю його нашому спільному знайомому Сергію Горляку, якій виступає в цій темі фахово ;).

          > А от просторікувати з приводу рехвлексії власного сприйняття чужих дурниць,-- о, тут ви оби двоє "впєрєді на бєлом конє".

          Тут вже було написано, чому - тому що це стаття з першої сторінки, обличчя сайту.

          Так само я писав вже, що спершу я НЕ хотів обговорювати цю статтю, сподіваючись, що цей випадок ідіотизму спливе в архів без обговорення.

          Але раз не сплив, і раз проти нього виступила панна Магда, - чому б її і не підтримати ;) ?
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2005.03.29 | Адвокат ...

            Ну, тоді Вам іще комплімант.

            Роман ShaRP пише:

            > Але раз не сплив, і раз проти нього виступила панна Магда, - чому б її і не підтримати ;) ?

            Це Ваш улюблений спосіб поведінки.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2005.03.29 | Роман ShaRP

              Не зрозумів, даруйте. (-)

        • 2005.03.28 | magda

          Re: Знаєте, пане Адвокате...

          Адвокат ... пише:
          > Я уважно перечитав гілку, де майданівці обговорюють і досі фахову сеґриґацію приватних підприємців-"спрощенців" та її можливі наслідки. Я сі здивував! Я не побачив гнівного засудження Магдою помаранчевого соціяльно-економічного хвашизму...
          Шановний пане Адвокате, з певних причин, серед яких є і подібні до Ваших методи ведення дискусії як з абстрактних, так і з конкретних питань, я певний час тому втратила бажання брати активну участь у дискусіях та інших видах діяльності на "Майдані".

          Про сутність і процедуру змін для спрощенців є достатньо ораторів і без мене. Тим більше що там ідеться про обмежені у часі декількома місяцями заходи - так, осудливі, але не націлені на завжди.

          Ця ж, з дозволу сказати, стаття, таки пропагує тоталітаризм, причому в останній його формі. Коли десь да буде інформація фактично про все, що людина робить, бо все, що людина робить, пов'язана з предметами, які вона купила. Якщо Вас це не засмучує, прапор Вам в руки. Я побачила це в статтях і за старою (дурною) звичкою, бачачи, що нікого то не сколихнуло, все таки вирішила висловитись. Очевидно, дарма і, як завжди, на свою голову. Бо, як виявляється, вартує не те, ЩО я сказала, а я маю право на якусь увагу та/або повагу до своїх слів тільки в тому випадку, якщо буду просторікувати усюди і додаватиму до загальної ентропії купу тексту, який нічого не додасть до сказаного. Цікавий арихметичний підхід.

          > І Вам та тема є байдужою. А от просторікувати з приводу рехвлексії власного сприйняття чужих дурниць,-- о, тут ви оби двоє "впєрєді на бєлом конє".
          Все, я більше просторікувати не буду. Адьос. Не буду Вам засмічувати датабазу.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2005.03.29 | Адвокат ...

            На все воля Ваша...

            magda пише:

            > Все, я більше просторікувати не буду. Адьос. Не буду Вам засмічувати датабазу.
  • 2005.03.27 | Боровик

    Саме через такі статі практично перестав читати статті (-)

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2005.03.27 | Михайло Свистович

      А інші, навпаки, почали (-)

      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2005.03.28 | Сергій Кабуд

        мені в листах скаржаться на статті теж

        я не читаю майже. вже звик. цю б прочитав.

        пишуть дофіга бредових російсько-суржикових матеріалів
  • 2005.03.27 | DevRand

    чудова провокативна стаття

    дуже добре стимулює обговорення теми
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2005.03.27 | magda

      Re: чудова провокативна стаття

      DevRand пише:
      > дуже добре стимулює обговорення теми
      Є місця, де треба стимулювати обговорення теми, але не статті. Якщо ви хочете, щоб Майдан читали і серйозно сприймали урядовці, гарантую: прочитавши таку статтю, урядовці стануть ставитися до того, що публікує Майдан, скептичніше. Вище у постингу "Вибачте за грубість" аналогічну думку висловив Шарп.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2005.03.28 | Михайло Свистович

        Re: чудова провокативна стаття

        magda пише:
        >
        > Якщо ви хочете, щоб Майдан читали і серйозно сприймали урядовці

        І читають, і сприймають, і навіть дуже серйозно. Сичать, плюються, лаються, але сприймають.

        А ніхто з порадників, яким бути Майдану, навіть маючи значно більше ресурсів, іще не створив нічого більш серйозного і сприймучого :)
  • 2005.03.28 | Сергій Кабуд

    самі великі шхрайства в історії людства- це далеко не готівка

    а офіційні багатоміліонні транзакції між рахунками в найпоужніших і надійних банків, з повністтю відкритими іменами і назвами фірм.

    Важко уявити собі кучму з кілкома вантажівками готівки__))
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2005.03.28 | Михайло Свистович

      Та шо ти ці своїми рахунками лізеш

      Тут ми глобальні питання вирішуємо. Груддю стаємо на шляху коричневої чуми, яка через Майдан проникає :)
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2005.03.28 | Сергій Кабуд

        вже всередені фашісти є. я наприклад(-)

    • 2005.03.28 | Сергій Кабуд

      Хто знає шо було найбільшим шахрайством в світі?

      ООН дєрібаніла іракскі гроші-
      150 міліярдів розікрали з допомогою 'миротворців'
  • 2005.03.28 | Нестор

    Якщо заборонити гроші, то шахраї винайдуть щось інше

    Згоден з Sean. Людина висловила хибну думку. І якщо вона адекватна, то вже мабуть це зрозуміла. Тут таких дивних думок було висловлено чимало. Починаючи з відміни загального виборчого права і введення вищої касти "громадян"і закінчуючи сьогоднішньою "пропозицією".

    Попри всю безглуздість такої пропозиції в демократичній країні (про хвашизм тут вже достатньо наговорили :) ), вона ще й є нереальною.

    Просто тому, що коли заборонити гроші, то шахраї винайдуть щось інше для розрахунків :) Буде просто реанімація бартеру

    Тіньову економіку треба не забороняти, а робити не вигідною. Хоча до кінця її ніколи не знищиш. Якось я в Торонто купляв комплектуючі до свого комп"ютера. Набрав повно заліза і коли діло дійшло до розплачування продавець почав таємничо підморгувати і пошепки з заговорчим виглядом мені процідив, що якщо я заплачу готівкою, а не карткою, то буде велика знижка. Я погодився по тій простій причині, що картки тоді в мене просто не було :)

    P.S. Згоден, що таку туфту треба обговорювати на форму, а не в статтях. В статті треба виносити якийсь конструктив, який має хоч якийсь шанс на реальну користь.
  • 2005.03.28 | Ghost

    перегибы с обеих сторон дискуссии

    нет фашизма, нет тоталитаризма. в принципе нормальная идея, но в данной модификации страдает излишним фанатизмом. не нужны все эти запреты, жёстко регламентируемые ограничения, и прочие ужасы, всё равно народ придумает, как их обойти.

    но Ваша реакция на статью - тоже фанатизм, только с обратным знаком.
    Вам случайно не доводилось видеть за границей, как некий клиент из "бывших советских" пытается расплатиться за чашку кофе стодолларовой купюрой? это не в США! и сдачу просит именно в долларах? мне доводилось :-( уверяю Вас, такие сценки уже никого в мире не забавляют, а только вызывают раздражение. типа, когда же эти русские, наконец, научатся держать деньги на банковских счетах, а не, простите, в нижнем белье, пачками, перетянутыми резинками.

    во всём цивилизованном мире есть две приметы - если торговая точка, магазин, кафе-ресторан не принимают к оплате кредитки - значит в данной точке сбывают левый товар, или участвуют в каких-то теневых схемах. за левый товар - чёрный нал. если гражданин покупает что-то дорогое, и пытается расплатиться не переводом с банковского счёта, а чемоданом наличных - значит у этого гражданина не сложились отношения с законом. почему деньги не в банке? у нас эти приметы тоже начинают действовать.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2005.03.28 | Роман ShaRP

      Только злостный безнализм укрепляет организм?



      "Ты согласишься, а потом окажется, что
      до этого клада месяц ехать. Или год копать.
      Ни к чему нам сейчас клад"

      Александр Бушков, "Летающие острова"



      Ghost пише:
      > во всём цивилизованном мире есть две приметы - если торговая точка, магазин, кафе-ресторан не принимают к оплате кредитки - значит в данной точке сбывают левый товар, или участвуют в каких-то теневых схемах. за левый товар - чёрный нал. если гражданин покупает что-то дорогое, и пытается расплатиться не переводом с банковского счёта, а чемоданом наличных - значит у этого гражданина не сложились отношения с законом. почему деньги не в банке? у нас эти приметы тоже начинают действовать.

      Не начинают. По той простой причине, что все понимают, в какой стране живут, и насколько велика в ней "тень". И работа "в тени" воспринимается не как преступление, а как "селяви". Это раз.

      Доверия у нас к банкам - нет, к нашему государству - тоже нет. Это два.

      Карточку, повторяюсь, телефонную не все в руках держали, что уж там говорить о банковской. Соответственно, мало кто представляет себе, как это вообще работает - это три. Покупку же на сумму в 500 грн. и более после повышения пенсий может себе позволить даже пенсионер, и в гробу он видал все кредитки, вместе взятые. И я их там же видал.

      А вот такого: "Можна легко уявити собі звичайний міський ринок, де розрахунки між продавцями та покупцями відбуваються у влаштованому для цього розрахунковому центрі, де банк приймає кредитні картки покупців в оплату товарів на ринку та зараховує кошти на рахунки продавців."
      - и вообще нигде в мире, наверное, нет. Для такого полета фантазии, видимо, нужна быть особенным человеком.

      О деталях реализации "суперплана" автор вообще "скромно" умолчал. Мало сказать "да будут карточки" (везде), надо еще и решить какие это будут карточки. Чтобы по ним можно было расплатиться, как говорится, в любой точке. А банков, работающих в любой точке, у нас сейчас нет (кроме Ощадбанка), и банкоматов тоже.
      Прикажете подать всем карточки Ощадбанка и поставить в каждом отделении по банкомату, и всем магазинам принимать эти карточки? Прикажете переучить всех продавцов, которые могут столкнуться с покупкой "на сумму 500 грн." на обращение с карточками?
      Да и какие "500 грн.", это по сумме, или если "500 грн. штука"? Потому как я и в обычном супермаркете могу на 500 грн. кондомов, извините, набрать (для авторов подобных предложений - чтоб не размножались), так что мне, кондомов на 499 продадут без карточки, а еще за одной упаковкой я еще раз забегу? Ох, вспоминаются мне времена "первых купонов" - на 1.49 не резать, а на 1.50 - резать. И кассиры с ножницами ...
      А приехал к нам, допустим иностранец, на Евровидение или Судакскую крепость посмотреть. Или вообще из Польши транзитом в Россию на "фуре". А мы ему говорим - "шиш ты, друг любезный, куда поедешь без нашей украинской бензиновой карточки", так?
      И это я только слегка подковырнул весь пласт проблем, связанных с "тотальным переходом на безнал". Но автору - все равно. Ему главное крикнуть "Деньги - вот". А что до этих денег месяц ехать, и/или год копать - это, братцы, ерунда. Только злостный безнализм укрепляет организм (финансовый).
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2005.03.29 | Адвокат ...

        Дуже цікаве "спостереження":

        Роман ShaRP пише:

        > Доверия у нас к банкам - нет, к нашему государству - тоже нет. Это два.

        Ритм Вашої думки нагадав мені одну розповідь "про прібалтов", що я почув її років так двадцять:
        "оні нє любят єврєєв, оні не любят русскіх, оні і сєбя нє любят!"

        Вашу мислю справедливо завершити так: "і к сєбє у нас довєрія тоже нєт!"
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2005.03.29 | Роман ShaRP

          Правильно.

          Адвокат ... пише:
          > > Доверия у нас к банкам - нет, к нашему государству - тоже нет. Это два.
          > Ритм Вашої думки нагадав мені одну розповідь "про прібалтов", що я почув її років так двадцять:
          > "оні нє любят єврєєв, оні не любят русскіх, оні і сєбя нє любят!"
          > Вашу мислю справедливо завершити так: "і к сєбє у нас довєрія тоже нєт!"

          Нема. Захід не довіряє Сходу, Схід не довіряє Заходу, Південь не довіряє Півночі, багаті не довіряють бідним, бідні - багатим... І цей список можна продовжувати.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2005.03.29 | Адвокат ...

            А тепер згадайте Майдан (Незалежности, що славному мішті Кийові)

            Саме взаємна довіра та взаємна повага людей, що були там,-- і забезпечили перемогу Помаранчевої революції.

            І ще одне. Рівень свободи у суспільстві легко можна виміряти рівнем взаємної довіри членів того суспільства. Люди, що не довіряють одне одному, і собі не довіряють,-- вільними людьми бути не можуть. От такі справи.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2005.03.30 | Сергій Кабуд

              От в напрямку саме розширення впливу 'майдану' і треба просувати

              українську політику
              це може бути ефективніше за будь яку іншу політичну структуру і може стати прототипом майбутнього державного устрою

              світ міняється, те що працювало колись -
              не все піде в майбутнє

              Майдан продемонстрував саме це.
            • 2005.03.31 | Роман ShaRP

              Згадую.

              Адвокат ... пише:
              > Саме взаємна довіра та взаємна повага людей, що були там,-- і забезпечили перемогу Помаранчевої революції.

              Ніхто і не заперечує, що люди можуть об*єднатися заради якоїсь спільної мети (проти Януковича).

              Проте Революція закінчилася... "одна мета" - теж закінчилася, і довіра - закінчилася теж. А на Сході/ Центрі і Революції практично не було як такої.

              > І ще одне. Рівень свободи у суспільстві легко можна виміряти рівнем взаємної довіри членів того суспільства. Люди, що не довіряють одне одному, і собі не довіряють,-- вільними людьми бути не можуть. От такі справи.

              Ви помиляєтеся. Беремо джунглі. В джунглях люди - абсолютно вільні. Законів, обмежень - нема. Але хіба довіряють люди тим, кого зустрінуть в джунглях? Та де...
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2005.03.31 | Адвокат ...

                Дві помилки у один сеанс.

                Роман ShaRP пише:
                > Адвокат ... пише:
                > > Саме взаємна довіра та взаємна повага людей, що були там,-- і забезпечили перемогу Помаранчевої революції.
                >
                > Ніхто і не заперечує, що люди можуть об*єднатися заради якоїсь спільної мети (проти Януковича).

                Зводити патос Помаранчевої Революції до об'єднання "проти Ґамнюковіча", їй бо,-- прохванація, або недолуга спроба мавпувати совсатів.


                > Проте Революція закінчилася... "одна мета" - теж закінчилася, і довіра - закінчилася теж. А на Сході/ Центрі і Революції практично не було як такої.

                Ех, не правда Ваша, пане Романе! Люди, що на Сході йшли на свої Майдани з думкою, що "там буде 30-ть ідийотів, що ж, буду 31-м, але моє сумління буде чистим". Але їх були десятки і сотні тисяч. Це й була Помаранчеава Революція на Сході України.
                І ще одне,-- саме головне. Помаранчева Революція си не скінчила, вона си тіко розпочинає. Долучайте се!


                > > І ще одне. Рівень свободи у суспільстві легко можна виміряти рівнем взаємної довіри членів того суспільства. Люди, що не довіряють одне одному, і собі не довіряють,-- вільними людьми бути не можуть. От такі справи.
                >
                > Ви помиляєтеся. Беремо джунглі. В джунглях люди - абсолютно вільні. Законів, обмежень - нема. Але хіба довіряють люди тим, кого зустрінуть в джунглях? Та де...

                Я ж писав, а Ви,-- зацитували: "у суспільстві". Не у джунґлях, не в степу, не в пустелі. Не тре' ж так грубо підміняти контекста!
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2005.03.31 | Роман ShaRP

                  Несуттєві.

                  Роман ShaRP пише:
                  > > Саме взаємна довіра та взаємна повага людей, що були там,-- і забезпечили перемогу Помаранчевої революції.
                  >> Ніхто і не заперечує, що люди можуть об*єднатися заради якоїсь спільної мети (проти Януковича).
                  >Зводити патос Помаранчевої Революції до об'єднання "проти Ґамнюковіча", їй бо,-- прохванація, або недолуга спроба мавпувати совсатів.

                  Дякую, я вам теж можу діагнозів понаставляти.

                  Але повернемося до теми. Я не бачу ані в суспільстві ані тут, на Майдані, ніякого зростання взаємної довіри, про яку ви писали.

                  Я бачу зменшення страху, - а довіри не бачу.

                  >> Проте Революція закінчилася... "одна мета" - теж закінчилася, і довіра - закінчилася теж. А на Сході/ Центрі і Революції практично не було як такої.
                  >Ех, не правда Ваша, пане Романе! Люди, що на Сході йшли на свої Майдани з думкою, що "там буде 30-ть ідийотів, що ж, буду 31-м, але моє сумління буде чистим". Але їх були десятки і сотні тисяч. Це й була Помаранчеава Революція на Сході України.

                  Пробачте, в мене не виходить вважати Харків Сходом. Може тому, що я там ніколи не був. Краще в Луганську та Донецьку тисячі мені порахуйте.

                  >І ще одне,-- саме головне. Помаранчева Революція си не скінчила, вона си тіко розпочинає. Долучайте се!

                  Добре, не закінчилася.

                  >> > І ще одне. Рівень свободи у суспільстві легко можна виміряти рівнем взаємної довіри членів того суспільства. Люди, що не довіряють одне одному, і собі не довіряють,-- вільними людьми бути не можуть. От такі справи.
                  >Я ж писав, а Ви,-- зацитували: "у суспільстві". Не у джунґлях, не в степу, не в пустелі. Не тре' ж так грубо підміняти контекста!

                  Так, вибачте, я помилився. Але це нічого не змінює по суті. Більше свобод - більше ризиків (а не менше, як написав пан Раціо®). Більше ризиків - не можна довіряти аби кому.

                  Або ви щось плутаєте, або ми говоримо про якісь різні свободи.
              • 2005.03.31 | Раціо

                Абсолютно вільні хіба що мерці

                Роман ShaRP пише:
                > > І ще одне. Рівень свободи у суспільстві легко можна виміряти рівнем взаємної довіри членів того суспільства. Люди, що не довіряють одне одному, і собі не довіряють,-- вільними людьми бути не можуть. От такі справи.
                >
                > Ви помиляєтеся. Беремо джунглі. В джунглях люди - абсолютно вільні. Законів, обмежень - нема. Але хіба довіряють люди тим, кого зустрінуть в джунглях? Та де...

                Як це законів, обмежень нема? Невже гравітація в джунглях не діє? Чи біоценоз припинився? Для живих людей свобода завжди обмежена, суспільство лише замінює одні обмеження иншими, але зрештою всі суспільні закони є лише наслідком намагання суспільства вижити в умовах законів природи.

                "Люди в джунглях" не становлять суспільство взагалі, а мова йшла про "рівень свободи у суспільстві".А от якщо суспільство є, то описана паном Адвокатом кореляція також є, і пояснити це легко: недовіра утворює ризики,обмеження ризиків зменшує свободу.
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2005.03.31 | Роман ShaRP

                  Re: Абсолютно вільні хіба що мерці

                  Раціо пише:
                  > Для живих людей свобода завжди обмежена, суспільство лише замінює одні обмеження иншими, але зрештою всі суспільні закони є лише наслідком намагання суспільства вижити в умовах законів природи.

                  Чим Ви плануєте обгрунтовувати цю сміливу гіпотезу?

                  > "Люди в джунглях" не становлять суспільство взагалі, а мова йшла про "рівень свободи у суспільстві".А от якщо суспільство є, то описана паном Адвокатом кореляція також є, і пояснити це легко: недовіра утворює ризики,обмеження ризиків зменшує свободу.

                  Див. відповідь Адвокату...®
      • 2005.03.29 | Ghost

        ого, как всё запущено :-(

        > Не начинают. По той простой причине, что все понимают, в какой стране живут, и насколько велика в ней "тень". И работа "в тени" воспринимается не как преступление, а как "селяви". Это раз.
        > Доверия у нас к банкам - нет, к нашему государству - тоже нет. Это два.

        Так будет не всегда.

        > Карточку, повторяюсь, телефонную не все в руках держали, что уж там говорить о банковской.

        Телефонную, признаюсь, даже вблизи не видел. вот банковскими пользуюсь. уже несколько лет.

        > Соответственно, мало кто представляет себе, как это вообще работает - это три. Покупку же на сумму в 500 грн. и более после повышения пенсий может себе позволить даже пенсионер, и в гробу он видал все кредитки, вместе взятые. И я их там же видал.

        Ваши сведения немного устарели. Очереди возле банкоматов видели? множество украинцев получают зарплату на карточные счета; пенсионеров, которые снимают пенсии "с карточки" тоже достаточно много. Например, мой отец, ему 72 года, довольно легко находит общий язык с банкоматом.

        > А вот такого: "Можна легко уявити собі звичайний міський ринок, де розрахунки між продавцями та покупцями відбуваються у влаштованому для цього розрахунковому центрі, де банк приймає кредитні картки покупців в оплату товарів на ринку та зараховує кошти на рахунки продавців."
        > - и вообще нигде в мире, наверное, нет. Для такого полета фантазии, видимо, нужна быть особенным человеком.

        Южная Корея - у многих торговцев на рынках беспроводные терминалы :-) это свидетельство моих родственников-очевидцев. Сингапур, Малайзия, там, говорят, можно вообще жить без наличности в карманах.

        > О деталях реализации "суперплана" автор вообще "скромно" умолчал. Мало сказать "да будут карточки" (везде), надо еще и решить какие это будут карточки. Чтобы по ним можно было расплатиться, как говорится, в любой точке. А банков, работающих в любой точке, у нас сейчас нет (кроме Ощадбанка), и банкоматов тоже.

        Приват. не Ощадбанк, а Приват является лидером украинского эквайринга :-)

        > А приехал к нам, допустим иностранец, на Евровидение или Судакскую крепость посмотреть. Или вообще из Польши транзитом в Россию на "фуре". А мы ему говорим - "шиш ты, друг любезный, куда поедешь без нашей украинской бензиновой карточки", так?

        иностранец, допустим, без своего Мастеркарда, или Визы, из дому обычно не выходит. обслужим иностранца, не проблема.

        чисто "бензиновые карточки" - атавизм, сейчас выпускают кобренды. это вроде обычная карточка, например Виза, но в терминалах сети заправок она становится "бензиновой". но остальные точки её понимают как обычную. доходчиво?

        > И это я только слегка подковырнул весь пласт проблем, связанных с "тотальным переходом на безнал".

        простите, но Вы при этом продемонстрировали полное незнание предмета.

        С уважением
        Игорь
        да, я сотрудник банка :-)
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2005.03.29 | Роман ShaRP

          А что тут такого?

          Начнем с того, что Вы - сотрудник банка. Сами признались. Т.е. вам карточки выгодны, а мне они сейчас пока что наф не нужны.

          Ghost пише:
          > > Не начинают. По той простой причине, что все понимают, в какой стране живут, и насколько велика в ней "тень". И работа "в тени" воспринимается не как преступление, а как "селяви". Это раз.
          > > Доверия у нас к банкам - нет, к нашему государству - тоже нет. Это два.
          >
          > Так будет не всегда.

          Ну вот когда так не будет ... Напоминаю, что "доброжелатель" предлагала "деньги для правительства Тимошенко", нынешнего.

          > > Карточку, повторяюсь, телефонную не все в руках держали, что уж там говорить о банковской.
          > Телефонную, признаюсь, даже вблизи не видел. вот банковскими пользуюсь. уже несколько лет.

          А я наоборот. Ха-ха.

          > > Соответственно, мало кто представляет себе, как это вообще работает - это три. Покупку же на сумму в 500 грн. и более после повышения пенсий может себе позволить даже пенсионер, и в гробу он видал все кредитки, вместе взятые. И я их там же видал.
          > Ваши сведения немного устарели. Очереди возле банкоматов видели?

          Банкоматы в пгт. видели?

          > множество украинцев получают зарплату на карточные счета; пенсионеров, которые снимают пенсии "с карточки" тоже достаточно много. Например, мой отец, ему 72 года, довольно легко находит общий язык с банкоматом.

          "Множество" это сколько. Можете в абсолютных цифрах, можете в относительных. Среди моих знакомых таких нет, разве что через принудительный перевод всех сотрудников или учащихся к-л учреждения на карточки, которые они используют исключительно для обналичивания, и ни малейших достоинств в них не видят.

          > > А вот такого: "Можна легко уявити собі звичайний міський ринок, де розрахунки між продавцями та покупцями відбуваються у влаштованому для цього розрахунковому центрі, де банк приймає кредитні картки покупців в оплату товарів на ринку та зараховує кошти на рахунки продавців."
          > > - и вообще нигде в мире, наверное, нет. Для такого полета фантазии, видимо, нужна быть особенным человеком.
          >
          > Южная Корея - у многих торговцев на рынках беспроводные терминалы :-) это свидетельство моих родственников-очевидцев. Сингапур, Малайзия, там, говорят, можно вообще жить без наличности в карманах.

          Ну так это же терминалы, а не "рассчетные центры". Может со временем это вообще в мобильники встроят. Но это же со временем. А тут предлагается всех и сразу, вплоть до фермера из какого-нибудь Мухосранска, которому бензин тоже нужен, а вот карточка - вряд ли.

          > > О деталях реализации "суперплана" автор вообще "скромно" умолчал. Мало сказать "да будут карточки" (везде), надо еще и решить какие это будут карточки. Чтобы по ним можно было расплатиться, как говорится, в любой точке. А банков, работающих в любой точке, у нас сейчас нет (кроме Ощадбанка), и банкоматов тоже.
          > Приват. не Ощадбанк, а Приват является лидером украинского эквайринга :-)

          А по отделениям кто лидер? Для получения карточки фермером в Мухосранске он не будет искать отделение Приватбанка.

          > > А приехал к нам, допустим иностранец, на Евровидение или Судакскую крепость посмотреть. Или вообще из Польши транзитом в Россию на "фуре". А мы ему говорим - "шиш ты, друг любезный, куда поедешь без нашей украинской бензиновой карточки", так?
          > иностранец, допустим, без своего Мастеркарда, или Визы, из дому обычно не выходит. обслужим иностранца, не проблема.

          Это вы обслужите у себя. А он захочет обслуживания везде. Напомню, что порог для безнал-транзакции щедрый предлагатель денег для правительства установил ниже $100.

          > чисто "бензиновые карточки" - атавизм, сейчас выпускают кобренды. это вроде обычная карточка, например Виза, но в терминалах сети заправок она становится "бензиновой". но остальные точки её понимают как обычную. доходчиво?

          Я знаю, что ради денег работники банка готовы на все. Но одновременно снимая эти же самые деньги ;).

          > > И это я только слегка подковырнул весь пласт проблем, связанных с "тотальным переходом на безнал".
          > простите, но Вы при этом продемонстрировали полное незнание предмета.

          Так я действительно и знать его не хочу! При получаемых мною суммах налом в гробу я видел все банки вместе со всеми банковскими услугами кроме обмена валюты.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2005.03.29 | Ghost

            Re: А что тут такого?

            Роман ShaRP пише:
            > Начнем с того, что Вы - сотрудник банка. Сами признались. Т.е. вам карточки выгодны, а мне они сейчас пока что наф не нужны.

            ок, обращайтесь в конкурирующий банк :-)

            > Ну вот когда так не будет ... Напоминаю, что "доброжелатель" предлагала "деньги для правительства Тимошенко", нынешнего.

            так не будет тогда, когда МЫ ВСЕ станем немножко другими, а не только Президент и Кабинет Министров

            > А я наоборот. Ха-ха.

            обменяемся опытом? ;-)

            > Банкоматы в пгт. видели?

            а что такое пгт.?

            > Среди моих знакомых таких нет, разве что через принудительный перевод всех сотрудников или учащихся к-л учреждения на карточки, которые они используют исключительно для обналичивания, и ни малейших достоинств в них не видят.

            потому, что расплатиться карточкой можно далеко не в любой торговой точке. потому, что торговым точкам выгоднее торговать за нал. потому, что поставщики требуют нал за свой товар. потому, что сами брали его за нал. круг замкнулся.

            > Ну так это же терминалы, а не "рассчетные центры".

            именно так - "POS-терминалы". это штуки, куда вставляются карточки, и путём нажатия на кнопки производится оплата. не путать с "процессинговыми центрами" :-)

            > А по отделениям кто лидер? Для получения карточки фермером в Мухосранске он не будет искать отделение Приватбанка.

            будет спрос - появятся предложения.

            офтопик - я не знаю в Украине такого города "Мухосранск". это что, собирательный образ? почему не уважаете людей из маленьких провинциальных городов?

            > Напомню, что порог для безнал-транзакции щедрый предлагатель денег для правительства установил ниже $100.

            Я уже высказал своё мнение, что любые ограничения, запреты, пороги - фанатизм. Нам не нужен фанатизм.

            > Я знаю, что ради денег работники банка готовы на все.

            Только работники банка?

            > Так я действительно и знать его не хочу! При получаемых мною суммах налом в гробу я видел все банки вместе со всеми банковскими услугами кроме обмена валюты.

            Эх Вы, знать предмета не хотите, но берётесь рассуждать...
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2005.03.31 | Роман ShaRP

              Re: А что тут такого?

              Ghost пише:
              > ок, обращайтесь в конкурирующий банк :-)

              Я недолюбливаю не Ваш банк конкретно, а все банки как класс. Я вообще против принципа "деньги делают деньги", знаете ли...

              > > Ну вот когда так не будет ... Напоминаю, что "доброжелатель" предлагала "деньги для правительства Тимошенко", нынешнего.
              > так не будет тогда, когда МЫ ВСЕ станем немножко другими, а не только Президент и Кабинет Министров

              Так мы станем. Когда другими станут условия. Вернее даже не так. Условия будут меняться, и мы будем меняться.
              Бытие определяет сознание не полностью, но, тем не менее, во многих случаях таки здорово на него влияет.

              > > Банкоматы в пгт. видели?
              > а что такое пгт.?

              "Поселок городского типа". Уже не село, но еще не город, так сказать.

              > > Среди моих знакомых таких нет, разве что через принудительный перевод всех сотрудников или учащихся к-л учреждения на карточки, которые они используют исключительно для обналичивания, и ни малейших достоинств в них не видят.
              > потому, что расплатиться карточкой можно далеко не в любой торговой точке. потому, что торговым точкам выгоднее торговать за нал. потому, что поставщики требуют нал за свой товар. потому, что сами брали его за нал. круг замкнулся.

              Просветите, сударь, какой процент денег люди с карточками теряют за сомнительное удобство не носить с собой наличные? И задайте себе вопрос - а надо ли им оно в данное время в данной стране? Может, лучше на те же деньги мороженого купить?

              Вспомните, сколько за "чертой бедности". Им оно не надо и подавно.

              Подумайте, сколько не хотят становиться "прозрачными" (и это не обязательно владельцы "чего-то"). Им оно тоже как-то совершенно ни к чему.

              Не одни "владельцы" виноваты. Внедрение карточек "не идет" потому что они не нужны, а не потому, что их "тормозят".

              > > А по отделениям кто лидер? Для получения карточки фермером в Мухосранске он не будет искать отделение Приватбанка.
              > будет спрос - появятся предложения.

              А спроса нет.

              > офтопик - я не знаю в Украине такого города "Мухосранск". это что, собирательный образ? почему не уважаете людей из маленьких провинциальных городов?

              Да, это нарицательное название собирательного образа захолустья. Ничего обидного о людях, которые в таких местах живут, я сказать не хотел.

              > > Я знаю, что ради денег работники банка готовы на все.
              > Только работники банка?

              Нет, конечно.

              > > Так я действительно и знать его не хочу! При получаемых мною суммах налом в гробу я видел все банки вместе со всеми банковскими услугами кроме обмена валюты.
              > Эх Вы, знать предмета не хотите, но берётесь рассуждать...

              Я считаю, что себя я знаю достаточно хорошо для того, чтобы определить, что мне нужно, а что мне не нужно.

              И для того, чтобы принять решение по "нужно-не_нужно", мне не обязательно досконально изучать все возможные "предметы", которые мне в моей жизни предлагали, предлагают, и будут предлагать.

              Разумеется, я могу и ошибиться. Но поскольку я решаю для себя - ничего страшного в этой ошибке не будет.
            • 2005.03.31 | magda

              Re: А что тут такого?

              Ghost пише:

              > а что такое пгт.?

              So, that's what hay looks like.
              (c) чи то королева Вікторія, чи королева Анна. Якась королева.


              > офтопик - я не знаю в Украине такого города "Мухосранск". это что, собирательный образ? почему не уважаете людей из маленьких провинциальных городов?
              а что такое пгт?


              > Я уже высказал своё мнение, что любые ограничения, запреты, пороги - фанатизм. Нам не нужен фанатизм.
              Ура. На цьому зупинимось.


              > Эх Вы, знать предмета не хотите, но берётесь рассуждать...
              Так ми обговорюємо не предмет, а потрібність його обов'язкового нав'язування суспільству. От Вам частина цього суспільства і пояснює.
    • 2005.03.29 | Ghost

      а готовы ли мы быть честными, прозрачными, открытыми?

      в смысле каждый из нас лично?

      ответьте мне, пожалуйста - да, мы все готовы, мы будем честными, мы не будем уклоняться от налогов, брать взятки, заниматься контрабандой, (реэкспортом нефти?), мы тоже против "чёрного нала"... а то я уже загрустил :-(
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2005.03.29 | Роман ShaRP

        Я - нет (касаемо п. 2 и 3). (+)

        Ghost пише:
        > ответьте мне, пожалуйста - да, мы все готовы, мы будем честными, мы не будем уклоняться от налогов, брать взятки, заниматься контрабандой, (реэкспортом нефти?), мы тоже против "чёрного нала"... а то я уже загрустил :-(

        Вот когда у меня будут условия с одной стороны, не нарушать, а с другой - нормально жить (т.е. на некотором уровне), тогда и не буду нарушать.

        Первична жизнь, а не налоги!


        Что же касается п. 1 - честности, то ни нынешняя власть, ни власть прошлая, ни в этом государстве, ни в его предшественниках честной со мной не была.

        То с какого это кака мне быть честным с ней? Смолы горячей.
  • 2005.03.28 | S@nya

    Думка вірна, методи - совкові. Урядовцям може навіть сподобатися

    Те, що в нас занадто багато операцій з готівкою - правда. І з цим треба "боротися", демонструючи переваги безготівкових розрахунків, наприклад, на певний час ввести знижки для тих, хто платить картками. Але, знов таки, знижки ці вводити не директивно, а, наприклад, в кооперації з комбанками, які теж зацікавлені у збільшенні кількості клієнтів.

    В статті ж пропонується суто адміністративний метод, що на 100% суперечить принципам ринкової економіки, яку ми все розбудовуємо, і ні до чого гарного не призведе.

    Але, знов таки, не думаю, що це аж так не сподобається нашим можновладцям, які часто схильні до "ручного управління економікою". Навіть Юля цим грішить (згадайте її енергетичні реформи, коли всі розрахунки йшли через один рахунок, гроші з якого Юля розподіляла особисто)
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2005.03.29 | mt6561

      Re: Думка вірна, методи - совкові. Урядовцям може навіть сподоба

      Господа!

      Скатайтесь на выходные в Москву, пока еще цены втрое не подняли на билеты, как собираются. И посетите радиобазар или ту же Горбушку. На ней есть чудные подборки компактов с базами данных. Самая впечатляющая из них: "ВСЕ БАНКОВСКИЕ ПРОВОДКИ РОССИИ с 1998 года". Несколько дивиди дисков архивов. Можно даже и с аналитикой (контрагенты выбранной фирмы, суммы платежей и так далее).

      Рядышком - базы по владельцам фирм, плательщикам налогов с суммами... и с домашними и рабочими адресами.

      Вы хотите ТАКОЙ прозрачности? Я - нет.

      В Европе или США она может быть и уместна. Но не здесь.
    • 2005.03.31 | magda

      Re: Думка вірна, методи - совкові. Урядовцям може навіть сподобатися

      S@nya пише:
      > Те, що в нас занадто багато операцій з готівкою - правда. І з цим треба "боротися", демонструючи переваги безготівкових розрахунків, наприклад, на певний час ввести знижки для тих, хто платить картками. Але, знов таки, знижки ці вводити не директивно, а, наприклад, в кооперації з комбанками, які теж зацікавлені у збільшенні кількості клієнтів.
      Саню, у нас поки що картки - це такий спосіб зняти ДОДАТКОВІ кошти, як і магазини duty free в аеропортах. І майже повна непрозорість з боку надавачів послуги. У випадку з duty free - я не розумію, що заважає виставити біля товару цінники, як в тих самих duty free за бугром - окрім необхідности СПИТАТИ в продавця, скільки воно коштує, отримати у відповідь завищену ціну і або почувати себе дуже незручно, відмовляючись від покупки, або переплатити. Це з недавнього досвіду. Щодо карток досвід давніший і не мій - дізнавшись, що за оплату кредитною карткою за авіа-квиток він має сплатити ще і 5%, один знайомий америкос вирішив заплатити готівкою.
  • 2005.03.28 | Michael

    Від автора: Дякую за "конструктивну" реакцію

    Отже з початку. Автор статті вже 3 роки є СПД (якого принаймні досить болісно торкнулись останні зміни в бюджетному та, відповідно, податковому законодавстві). Я звик отримувати свій прибуток на банківський рахунок. Так, мождиво мій прибуток є більшим за припуток "середньостатистичного" підприємця - вибачте, що багато й успішно працюю. Вибачте за те, що звик сплачувати податки. Вибачте, що мені не подобається сплачувати додатковий відсоток банкові за отримання готівки. Вибачте, що мені не подобаються ті СПД, хто вважає за нормальну практику вирішувати, яку частину свого прибутку він показує державі, а яку - ні.

    Виходячи з вищезазначених міркувань, я схильний вважати, що емоційна реакція на статтю та звинувачення у фашизмі є звичайним відображенням ПОДВІЙНИХ СТАНДАРТІВ окремих учасників форуму. Бо якщо людина сплачує податки, їй байдуже в якому вигляді вона отримає свої гроші - в готівковому чи безготівковому. Картковий варіант є навіть зручнішим (не вкрадуть, менше місця в гаманці, з карткою легко подорожувати за кордон тощо).

    Ви хочете залишити можливість отримувати прибутки без контролю держави? Бо інакше це буде тоталітаризмом? Ні, шановні. Ви просто не звикли жити за законами та цінностями того самого європейського суспільства. Бо там по кожній покупці ви отримуєте чек. Це означає, що кожна операція фіксується фіскально й оподатковується. І така реєстрація разом з оподаткуванням є ціною цивілізації. Моя ж пропозиція полягала в тому щоб НЕ використовувати касові апарати в торгівлі - просто перевести більшість розрахунків в безготівковий формат - бо в Україні для цього є відповідна інфраструктура, якої не було в Європі на момент запровадження касових апаратів.

    Я знаю, що сотні тисяч працівників великих підприємств отримують свою зарплатню на картки. І одразу прямують до банкоматів за готівкою. Бо не можуть розрахуватись карткою на місцевому ринку. Бо цей ринок де-факто утримує місцевий "авторитет", який свою прибутки від де-факто найманих продавців отримує готівкою. Де за готівку продаються "ліві" товари маленьких та великих підприємств. Так, я розумію, що легше жити за ПОДВІЙНМ СТАНДАРТОМ й витрачати зароблені "лівим" шляхом гроші на таки ж "ліві" товари, створюючи прибутки для злочинців. То давайте наполягати на тому, що готівка = свобода!

    Ви кажете, що використання безготівкових розрахунків зменшить економічну активність... Цікаво, а як сьогодні банк може сприяти розвитку бізнесу через надання кредиту підприємцю, який весь свій обіг має у готівці? Банк не надасть, а от "кредитна спілка" - без проблем. Готівкою. І це нічого, що то будуть "брудні" гроші за космічний відсоток, отримані фактично від тіньової банківської системи... Я вважаю, що спроможність банків кредитувати легальну економіку (хоча б через суттєве збільшення залишків на рахунках) збільшить економічну активність.

    Безперечно, що розрахунки в транспорті, за дрібні товари тощо просто незручно переводити в безготівковий (або іншим чином фіскально контрольований, напр. через касовий апарат) формат. Але від певної межи - це необхідно задля саме фіскальної дисципліни, яка є частиною цивілізованого ("європейського") суспільства, яке тут всі, здається, намагаються розбудовувати.

    Якщо ж ідеться про свободу мати грошові знаки "в банці" - то нема проблем. Для цього є державні цінні папери, облігації на пред’явника. Які можна купити після сплати податків (або в рахунок сплати податків). Чи до цього є теж заперечення?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2005.03.28 | Роман ShaRP

      Дядечку, а вас взагалі цікавлять проблеми інших?

      Себто як вони хочуть отримувати гроші - на картку чи готівкою, як вони хочуть сплачувати за покупки, наскільки вони хочуть бути "прозорими", наскільки їм хочеться платити гроші банку за обслуговування картки та переведення в готівку і т.д.?

      Ви ж живете в країні, де не кожен, напевне, телефонну картку в руках тримав, вже не кажучи про банківську.

      І всім цим людям ви хочте ускладнити життя, - просто тому, що "вам незручно".

      А нам незручно те, що ви пропонуєте, то ж і доведеться вам, напевне, потерпіти.

      Колись-згодом, коли банківська інфраструктура в цій країні доросте до нормального рівня, от тоді й карток в ній буде більше.
    • 2005.03.28 | magda

      Як виняток відповім автору як особливо мислячому і читаючому

      Michael пише:
      > Отже з початку. Автор статті вже 3 роки є СПД (якого принаймні досить болісно торкнулись останні зміни в бюджетному та, відповідно, податковому законодавстві). Я звик отримувати свій прибуток на банківський рахунок. Так, мождиво мій прибуток є більшим за припуток "середньостатистичного" підприємця - вибачте, що багато й успішно працюю. Вибачте за те, що звик сплачувати податки. Вибачте, що мені не подобається сплачувати додатковий відсоток банкові за отримання готівки. Вибачте, що мені не подобаються ті СПД, хто вважає за нормальну практику вирішувати, яку частину свого прибутку він показує державі, а яку - ні.
      Отже, з початку. Я не СПД і гроші теж отримую цілком законно і на картку. Сплату відсотків за обнал вважаю адекватною платою за те, що не треба стояти в черзі за зарплатою. Та й обналюю я, як правило, в банкоматах того банку, де рахунок, а отже, відсотків не сплачую.

      Але йшлося тут не про те, що декларують продавці, а про те, що у випадку з примусовим переводом всіх на картки створиться база даних, хто де що КУПУЄ. Ми не обговорювали права продавців, а право на приватність покупців. Якщо ж десь є можливість дізнатися, де що і кому і скільки і за що ти заплатив, то наявність цієї інформації породить на неї попит держави.

      Отже, наш вельми мислячий так і не зрозумів, що він написав, і що тут обговорювалося. А також, по пєрємислію, розглядає в транзакціях чомусь тільки одну сторону, і йому здається, що в світі є тільки СПД, з яких деякі - декларують доходи, а деякі - не декларують. Одкровення для Вас: в світі є ще покупці. Законність їх доходів теж треба перевіряти по місцю їх виникнення. Але створювати умови для держави чи банків знати, що і де вона купує....

      Але що і кому я пояснюю?

      > Виходячи з вищезазначених міркувань, я схильний вважати, що емоційна реакція на статтю та звинувачення у фашизмі є звичайним відображенням ПОДВІЙНИХ СТАНДАРТІВ окремих учасників форуму. Бо якщо людина сплачує податки,
      Я сплачую податки.

      > їй байдуже в якому вигляді вона отримає свої гроші - в готівковому чи безготівковому. Картковий варіант є навіть зручнішим (не вкрадуть, менше місця в гаманці, з карткою легко подорожувати за кордон тощо).
      Я ОТРИМУЮ свої гроші в безготівковому варіанті. А щодо зручності, шановний, кожний має право вибирати, що йому зручніше. І я "схильна вважати", що Ви, так скромно вибачаючись за те, що багато заробляєте, просто скромно любите виймати на людях гаманець з кредитками, бо це є Ваше розуміння європейських цінностей.

      > Ви хочете залишити можливість отримувати прибутки без контролю держави? Бо інакше це буде тоталітаризмом? Ні, шановні. Ви просто не звикли жити за законами та цінностями того самого європейського суспільства.
      І багато Ви жили в тому самому європейському суспільстві? (Я не стану повторювати втретє, що я отримую свої прибутки під повним контролем держави). Я Вас здивую. В європейському суспільстві вважають, що приватність - класна штука. А оскільки покупки за кредиткою можна відслідкувати, вона становить собою потенційний інструмент контролю за приватністю. Людина може і має право відмовитися від приватності в покупках - як ціну за вище описану Вами зручність. Але примушувати її відмовитися від цієї приватності на рівні базарів, книжкових магазинів і аптек - це і є найсправжнісінький тоталітаризм.

      > Бо там по кожній покупці ви отримуєте чек.
      Ох здивували :ouch:

      > Це означає, що кожна операція фіксується фіскально й оподатковується.
      Саме так. Фіскально. По касі. Але операції по картках фіксуються не тільки фіскально. А їх ще можна ідентифікувати Хто купив в аптеці проносне за готівку, не є можливим визначити, якщо не поставити за людиною топтуна. А якщо примусити купувати по картці, то в будь-який момент можна запитати інформацію, що і де купувала ця людина.

      > І така реєстрація разом з оподаткуванням є ціною цивілізації.
      Це ж треба. Ніколи не чула про таке.

      > Моя ж пропозиція полягала в тому щоб НЕ використовувати касові апарати в торгівлі - просто перевести більшість розрахунків в безготівковий формат - бо в Україні для цього є відповідна інфраструктура, якої не було в Європі на момент запровадження касових апаратів.
      Йой. В Україні є для цього інфраструктура... Не смішіть мої капці і не підтверджуйте припущення про мавпу за операційним столом.

      > Я знаю, що сотні тисяч працівників великих підприємств отримують свою зарплатню на картки. І одразу прямують до банкоматів за готівкою. Бо не можуть розрахуватись карткою на місцевому ринку. Бо цей ринок де-факто утримує місцевий "авторитет", який свою прибутки від де-факто найманих продавців отримує готівкою. Де за готівку продаються "ліві" товари маленьких та великих підприємств. Так, я розумію, що легше жити за ПОДВІЙНМ СТАНДАРТОМ й витрачати зароблені "лівим" шляхом гроші на таки ж "ліві" товари, створюючи прибутки для злочинців. То давайте наполягати на тому, що готівка = свобода!
      Мені треба було здогадатися, що людина з тоталітарним мисленням в усіх бачить злочинців....

      На решту відповідати не бачу сенсу. Коли людина бачить світ тільки зі своєї маленької ніші і з точки зору свого гаманця і способу життя, це не лікується.

      > Ви кажете, що використання безготівкових розрахунків зменшить економічну активність... Цікаво, а як сьогодні банк може сприяти розвитку бізнесу через надання кредиту підприємцю, який весь свій обіг має у готівці? Банк не надасть, а от "кредитна спілка" - без проблем. Готівкою. І це нічого, що то будуть "брудні" гроші за космічний відсоток, отримані фактично від тіньової банківської системи... Я вважаю, що спроможність банків кредитувати легальну економіку (хоча б через суттєве збільшення залишків на рахунках) збільшить економічну активність.
      >
      > Безперечно, що розрахунки в транспорті, за дрібні товари тощо просто незручно переводити в безготівковий (або іншим чином фіскально контрольований, напр. через касовий апарат) формат. Але від певної межи - це необхідно задля саме фіскальної дисципліни, яка є частиною цивілізованого ("європейського") суспільства, яке тут всі, здається, намагаються розбудовувати.
      >
      > Якщо ж ідеться про свободу мати грошові знаки "в банці" - то нема проблем. Для цього є державні цінні папери, облігації на пред’явника. Які можна купити після сплати податків (або в рахунок сплати податків). Чи до цього є теж заперечення?
    • 2005.03.29 | Sean

      Читайте Лєніна

      "Узок іх круг, страшно далєкі ані ат народа".

      Ви колись бачили чергу працівників меткомбінату біля банкомату, де вони ЗМУШЕНІ отримувати зряплату, бо про те дурне керівництво домовилося за пляшкою "Генесі" з банком? Чоловік так у 150? Ви часом не цікавися їхніми враженнями від такої, курва дошка, послуги? Це не важко, не треба брати інтерв'ю, достатньо пройти на відстані 20 метрів.

      А у вас ніколи не глючило ту довбану картку? Через технічні проблеми, або просто через те, що Відповідальний Співробітник процесингового центру пів-ночі бухав, а ще пів-ночі трахавсь, чи у протилежному порядку?

      І часом не бувало так, що ви, намагаючись сплатити у ресторації карткою, натрапляєте на подібну конхвузію? Мій кум потрапив. Не радив би я Вам тоді йому таке пропагувати.

      Пане, ви не є хвашист, але у Вас, даруйте, тоталітарне мислення. Ви не любите свободу вибору.

      Свобода - то не готівка, як ото Ви іронізуєте. Свобода - то наявність вибору і можливість цей вибір вільно реалізувати.

      Принагідний анекдот.
      Бордель. Трах.
      Закінчивши, так би мовити, клієнт дістає гаманця, видобуває звідтам БПК і проводить нею між сідницями, кхм, співробітниці: "Вибач, нема готівки".


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".