МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Нємцов не любить Юлю. Хто його нам підсунув?

05/25/2005 | Михайло Волошин
Ось уривок зі статті у "Львівській газеті" під назвою "Україну очікує змова":

...Цієї миті Андерса Ослунда перебив Боріс Нємцов. На думку радника Президента України, нині “Тимошенко найбільш реальний і конкретний ворог української державності”.
– Найближчим часом вона розвалить Україну, – стверджував він.
Пан Нємцов порекомендував відправити прем'єра в опозицію, “там її місце, з нею треба прощатися”.
– І далі: подивіться на зростання її рейтингу на Сході України. Вона там популярна. Чому? Тому, що апелює до бідних, які традиційно ненавидять багатих, – зазначив він. – Ба більше, вона розпалює почуття ненависті обивателів і до дрібних олігархів на місцях. За даними українських соціологічних служб, 75 відсотків громадян сповнені класової ненависті.
Боріса Нємцова підтримав Андерс Ослунд.
– Вікторові Ющенку треба терміново “забирати” Тимошенко, – закликав він. – В Україні буде змова, якщо Ющенко “не кінчить” Юлію Тимошенко. (Пробачимо панові Ослунду, він погано знає російську мову, адже й Микита Хрущов свого часу хотів “закопати Америку”)...

http://www.gazeta.lviv.ua/articles/2005/05/25/5472/

Відповіді

  • 2005.05.25 | VDom

    Re: Нємцов не любить Юлю. Хто його нам підсунув?

    Ось іще один зразок "високого розуму і всеохоплюючого погляду знавців України". З цієї ж статті.

    Андерс Ослунд до переваг України, порівняно з Росією, зарахував паритет українських регіонів.

    – Регіональні розбіжності не такі, як у Росії. В Україні еліти Києва, Донецька, Дніпропетровська, Харкова, Львова мають приблизно однакову вагу. Величезний плюс України – це баланс регіональних еліт, – переконаний він. (Знову ж таки, така заява свідчить, м'яко кажучи, про погану обізнаність із ситуацією в Україні, зокрема в контексті її регіональних еліт).

    -------
    Розділяй і володарюй.
    Але цікаво яку "пінку" планують зняти з відставки пані Юлі "знавці України"? І хто їм дає на це надії?

    У Путіна радник таки розумніший. От тільки чи слухає його Путін?
    (там же)
    У дискусію втрутився Андрєй Ілларіонов. (економічний радник Владіміра Путіна Андрєй Ілларіонов)

    – Треба нарешті зрозуміти, що українці проживуть без нас, – сказав радник Владіміра Путіна. – І нічого принципового з Україною не трапиться. В української влади багато дурниць, кожна окрема помилка – дурніша за наші. Але українська влада швидше звільняється від них.

    Здоров'я українського суспільства – значно краще від російського.

    Це просто “дитяча хвороба лівизни”, якої влада незабаром позбудеться.
  • 2005.05.25 | Чучхе

    Нємцов абсолютно правий.

    Юля править країною не тільки в ручному режимі, а й в режимі якихось надзвичайних ситуацій, одна з яких розрулюється за рахунок створення іншої. Звичайно такого ніяка економіка не витримає. Бензинова криза - це не змова російських нафтотрейдерів. Це спроби вирішити ринкові питання адміністративними важелями по-перше і повна нездатність прораховувати наслідки своїх дій хоч на два кроки наперед по-друге. І Нємцов це цілком розуміє. Про якесь перспективне прогнозування розвитку економіки з боку Тимошенко не доводиться навіть говорити.

    Будуть і ще у нас труднощі й не такі, якщо при владі буде залишатися ця страшна людина з її вибуховою сумішшю соквових прийомів, популізму і засліплюючого бажання влади.

    В кінці кінців, якщо Юлю відправити у відставку і опозицію, буде у нас чудова двопартійна система, як в Гамериці: за владу в країні Блок Ющенко проти Блоку Тимошенко. Це ж краще ніж блок Ю+Ю проти Блоку ПР та СДПУ(0)
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2005.05.25 | Предсказамус

      Нємцов абсолютный [ч]удак

      Чучхе пише:
      > Бензинова криза - це не змова російських нафтотрейдерів. Це спроби вирішити ринкові питання адміністративними важелями по-перше і повна нездатність прораховувати наслідки своїх дій хоч на два кроки наперед по-друге.
      Что рыночного Вы видите в картельном установлении завышенных цен на рынке? Рынок - это такая штука, в которой цену определяет конкуренция участников на основе соотношения спроса и предложения. Беретесь доказать, что ТНК конкурировал с Лукойлом (суммарно, если не путаю, 80% поставок ГСМ)? Если нет, то придумайте, что делать во время посевной премьеру после такого неожиданного фортеля россиянских поставщиков?

      > В кінці кінців, якщо Юлю відправити у відставку і опозицію, буде у нас чудова двопартійна система, як в Гамериці: за владу в країні Блок Ющенко проти Блоку Тимошенко. Це ж краще ніж блок Ю+Ю проти Блоку ПР та СДПУ(0)
      Если это произойдет, то Ющенко с такой "нагрузкой", как Порошенко, Зварич, Зинченко и прочая, может и не пройти барьер. Похоже, он сам это понимает, поэтому после наездов тут же клянется в вечной дружбе.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2005.05.25 | Чучхе

        Re: Нємцов абсолютный [ч]удак

        Предсказамус пише:
        > > Что рыночного Вы видите в картельном установлении завышенных цен на рынке? Рынок - это такая штука, в которой цену определяет конкуренция участников на основе соотношения спроса и предложения. Беретесь доказать, что ТНК конкурировал с Лукойлом (суммарно, если не путаю, 80% поставок ГСМ)? Если нет, то придумайте, что делать во время посевной премьеру после такого неожиданного фортеля россиянских поставщиков?

        А Ви не вважаєте, що до картельної змови могло привести авторитарне встановлення граничної ціни українським Кабміном? Чи ви не вважаєте, що можливість такої змови просто необхідно було передбачити далекоглядному політикові, а вона була просто проігнорована? Я вже мовчу про повне божевілля заяв на ктшталт "ми розвернули танкери в морі і через кілька годин бензин знову з"явиться" (цитата майже дослівна і є абсолютним брєдом"? Ви говорите про картельну змову, а хто ж як не Тимошенко пробила бюджет проїдання (ще й з заявочками "якщо депутати не проголосують, звернусь до Майдану"), який їй ще дуже допоможе на наступних виборах через свою максимальну соціальну складову (навіть комуністи згодились, що він відповідає їх програмі і проголосували "за"). Нагадаю, що в ньому на 20% скоротились витрати на капітальне будівництво, а це саме та сума, якої б вистачило на будівництво невеликого державного нафтопереробного заводика, що в перспективі мав би відлякувати російських товаришів від картельних змов?
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2005.05.25 | Предсказамус

          Re: Нємцов абсолютный [ч]удак

          Чучхе пише:
          > А Ви не вважаєте, що до картельної змови могло привести авторитарне встановлення граничної ціни українським Кабміном?
          Хорошо, что Вы поняли - ситуация на рынке нефтепродуктов к рыночной экономике отношения не имеет.

          > Чи ви не вважаєте, що можливість такої змови просто необхідно було передбачити далекоглядному політикові, а вона була просто проігнорована?
          Она не была проигнорирована. Была проигнорирована народная мудрость: "Двое в драку, третий в с*аку". Если премьер принимает решение об ограничении розничных цен, первый вице заявляет, что это "антирыночные меры", секретарь СНБОУ успокаивает россиянцев в том смысле, что мы эту мегеру утихомирим, после чего подключается и приезидент, нечего удивляться "победе рыночного подхода".

          > Я вже мовчу про повне божевілля заяв на ктшталт "ми розвернули танкери в морі і через кілька годин бензин знову з"явиться" (цитата майже дослівна і є абсолютним брєдом"?
          Не удивился бы, хотя ничего похожего в сети не видел.

          > Ви говорите про картельну змову, а хто ж як не Тимошенко пробила бюджет проїдання (ще й з заявочками "якщо депутати не проголосують, звернусь до Майдану"), який їй ще дуже допоможе на наступних виборах через свою максимальну соціальну складову (навіть комуністи згодились, що він відповідає їх програмі і проголосували "за").
          Не совсем понял, какая связь между картельным сговором российских нефтянников и характером украинского бюджета.

          > Нагадаю, що в ньому на 20% скоротились витрати на капітальне будівництво, а це саме та сума, якої б вистачило на будівництво невеликого державного нафтопереробного заводика, що в перспективі мав би відлякувати російських товаришів від картельних змов?
          Тем не менее, Тимошенко решила такой завод строить, а перечисленные выше рыночники предпочли положиться на доброе слово россиянцев. Кстати, последние уже заявили, что они ничего Ющенке не обещали.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2005.05.25 | Чучхе

            Лінк


            Предсказамус пише:
            > > > Я вже мовчу про повне божевілля заяв на ктшталт "ми розвернули танкери в морі і через кілька годин бензин знову з"явиться" (цитата майже дослівна і є абсолютним брєдом"?
            > Не удивился бы, хотя ничего похожего в сети не видел.


            Навожу посилання з невеликими коментарями, хоча це повний НО КОмментс - амбіції лізуть через край, а конкретику підміняють якісь притчі а власний непрофесіоналізм згладжується теорією змови.

            http://www.afn.by/news/view.asp?id=59167

            18.05.2005 19:05:42 | АФН
            Тимошенко обещает «разрулить» нефтяной кризис через 2-3 дня

            > В течение 2-3 дней :ouch: Кабинет Министров Украины намерен решить проблему с наполнением рынка Украины нефтепродуктами. Об этом в среду на пресс-конференции сказал Премьер-министр Украины Юлия Тимошенко, сообщает корреспондент «proUA».


            > Кроме того, на своем заседании в среду правительство приняло постановление, согласно которому отменено обложение импортных нефтепродуктов еще одним «дополнительным сбором».

            Ч:А може ще й доплачувати за імпортований бензин будем? А як з наповненням бюджету?

            > «Нужен свежий воздух импортным нефтепродуктам на отечественном рынке», - сказала Премьер.

            Ч:Один із багатьох каламбурів, якими так любить розкидатися Тимошенко, які любить цитувати преса і які нічого не говорять. Ми ще зустрінемось і з іншими.


            > Тимошенко также позитивно оценила результаты борьбы правительства с нефтяным кризисом.

            Ч: Угу. Значить були позитивні результати. Я їх не помітив. А взагалі це так класно: негативні результати створюють Лукойл та ТНК, а позитивні - Кабінет міністрів України і особисто прем"єрша

            > «Это приведет к очень быстрому нашему экономическому выздоровлению»,- сказала она. Тимошенко также пообещала предоставить в четверг расчеты стоимости нефтепродуктов, которые придут в Украину. «Это очень оптимистичные цифры»,- отметила Премьер.

            Ч:Аби ці оптимістичні цифри не нав"язувалися насильно

            > Она также назвала нефтяной кризис политическим. «Политическая составляющая в этих вопросах … 99% на самом деле», - сказала она.

            Ч: Думаю, значно менше, ніж 99.

            > По словам Премьер-министра, дефицит Украины в нефтепродуктах составляет до конца месяца 40-50 тыс. тонн. В то же время, по ее словам, уже достигнута договоренность правительства относительно погашения дефицита поставками на 30-40 тыс. тонн из Прибалтики. Кроме того, Тимошенко отметила, что в Черном море отгрузки в украинские порты ждут два танкера с 30 и 27 тыс. тонн. нефтепродуктов на борту. «Это 95-й и 92-й бензин», - сказала Премьер. Отвечая на вопрос о том, кому принадлежат танкеры, Тимошенко сказала: «кому бы они не принадлежали, они идут в сторону Украины».

            Ч:По-перше, у мене є сумніви, що ці танкери взагалі були - дуже це вже схоже на "рояль в кущах", а що Юля може збрехати у мене не викликає сумніву. По-друге, знову замість відповіді - красивий каламбур, так характерний для висловлювань Юлі, хоча ми хотіли б без сумніву дізнатися, що це за танкери, які так вони вдало опинились в нашій стороні і по чім будуть продавати тонну А-95?

            А ось іще викладка про ці примарні танкери - версія Главреда.

            >Тимошенко «захватила» танкеры с бензином"glavred.info
            Премьер-министр Украины Юлия Тимошенко обещает преодоление дефицита нефтепродуктов «за считанные часы». Об этом она заявила сегодня на пресс-конференции после завершения заседания правительства, передает УНИАН.
            По словам премьера, «по всем направлениям плывут, едут, летят в Украину тысячи тонн нефтепродуктов. До полного наполнения рынка остались считанные часы». http://www.banker.com.ua/index.php?news_id=3225

            Ч: Це ще більш безвідповідальне формулювання. Тим більше, що всі розуміли, що 1. ніщо нікуди поки що не їде і 2. за счітанниє часи навіть технічно нічого не можна зробити і 3. цікаво, що спочатку термін був - 2-3 дня (див вище). Це що, повишені зобов"язання?


            > По словам Тимошенко, до конца дня среды правительство намерено завершить переговоры с белорусскими НПЗ. Также Премьер отметила, что «уже восстановлены поставки нефтепродуктов из России».

            Ч: А як же картельна змова?

            > Тимошенко напомнила, что Служба безопасности Украины проводит детальную проверку материалов, касающихся создания нефтяного кризиса в Украине.
            Отвечая на вопрос журналистов о том, намерено ли правительство применять меры наказания против компаний ТНК-ВР и Лукойл, которых Антимонопольный комитет Украины признал монополистами на рынке нефтепродуктов, Тимошенко отметила: «Наказывать – не функция правительства. Для этого существуют правоохранительные органы… Есть суд… Но так как АМКУ признал их монополистами… нам нужно двигаться в этом направлении».

            За що ж наказувати нафтовиків? За бажання мати більші прибутки? Не подобається - купуй бензин у інших. Хороша була б ідея - подати в суд на Тимошенко, чиї дії прямо загрожують нац.безпеці

            > В то же время, Тимошенко добавила, что стратегия дальнейшей работы правительства с ТНК-ВР и Лукойлом будет зависеть от решений, которые будут приняты на общем заседании Кабмина и нефтетрейдеров под председательством Президента. Тимошенко напомнила, что перебывает на позиции необходимости диверсификации поставок нефти в Украину. «Нужно иметь 5-8 разных поставщиков нефти», - сказала она.

            Ч: А раніше про це не можна було б це продумати?
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2005.05.25 | Предсказамус

              Прочел.

              Если таким способом, которым воспользовались Вы, цитировать кого бы то ни было, можно пришить что угодно, от паранойи до призыва к свержению существующего строя. Отфильтровов Ваши комментарии, увидел только желание Юли решить вопрос с минимальными потерями для Украины, подтвержденное делами. Когда же прочел Ваши комментарии, убедился, что поиском истины Вы в данном случае не заняты.

              Чучхе пише:

              > Отвечая на вопрос журналистов о том, намерено ли правительство применять меры наказания против компаний ТНК-ВР и Лукойл, которых Антимонопольный комитет Украины признал монополистами на рынке нефтепродуктов, Тимошенко отметила: «Наказывать – не функция правительства. Для этого существуют правоохранительные органы… Есть суд… Но так как АМКУ признал их монополистами… нам нужно двигаться в этом направлении».
              > За що ж наказувати нафтовиків? За бажання мати більші прибутки? Не подобається - купуй бензин у інших. Хороша була б ідея - подати в суд на Тимошенко, чиї дії прямо загрожують нац.безпеці
              Не хотелось бы оскорблять Вас предположением, что Вы не понимаете смысла признания Антимонопольным комитетом ТНК-ВР и Лукойл монополистами. Или того, за что монополистов наказывают. Поэтому остается признать - Вы сознательно кривите душой.


              >> В то же время, Тимошенко добавила, что стратегия дальнейшей работы правительства с ТНК-ВР и Лукойлом будет зависеть от решений, которые будут приняты на общем заседании Кабмина и нефтетрейдеров под председательством Президента. Тимошенко напомнила, что перебывает на позиции необходимости диверсификации поставок нефти в Украину. «Нужно иметь 5-8 разных поставщиков нефти», - сказала она.
              > Ч: А раніше про це не можна було б це продумати?
              Перечитайте то, что цитируете. Я выделил существенные моменты.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2005.05.25 | Taras-ods

                Re: Прочел.

                Предсказамус пише:
                > Если таким способом, которым воспользовались Вы, цитировать кого бы то ни было, можно пришить что угодно, от паранойи до призыва к свержению существующего строя. Отфильтровов Ваши комментарии, увидел только желание Юли решить вопрос с минимальными потерями для Украины, подтвержденное делами. Когда же прочел Ваши комментарии, убедился, что поиском истины Вы в данном случае не заняты.
                >

                на самом деле Вы сами уводите от истины.
                за первые 100 дней правительство не создало необходимого запаса запаса ни нефти ни бензина. Что пани Юля не знала про монополию Росии на нефтерынке? Смешно. Почему правительство не выбрало нефтяную квоту 1 квартала и наполовину по цене в 1.5 раза ниже сегодняшней? Почему не создан был запас бензинов и дизельки хотя бы на 1-2 недели?
                Какие потери минимизировала Юля сегодня? Посчитайте стоимость недополученных акцизов и таможенных пошлин и Вы будете удивлены.





                > Чучхе пише:
                >
                > > Отвечая на вопрос журналистов о том, намерено ли правительство применять меры наказания против компаний ТНК-ВР и Лукойл, которых Антимонопольный комитет Украины признал монополистами на рынке нефтепродуктов, Тимошенко отметила: «Наказывать – не функция правительства. Для этого существуют правоохранительные органы… Есть суд… Но так как АМКУ признал их монополистами… нам нужно двигаться в этом направлении».
                > > За що ж наказувати нафтовиків? За бажання мати більші прибутки? Не подобається - купуй бензин у інших. Хороша була б ідея - подати в суд на Тимошенко, чиї дії прямо загрожують нац.безпеці
                > Не хотелось бы оскорблять Вас предположением, что Вы не понимаете смысла признания Антимонопольным комитетом ТНК-ВР и Лукойл монополистами. Или того, за что монополистов наказывают. Поэтому остается признать - Вы сознательно кривите душой.
                >
                >


                Что бы наказать монополистов, необходимо иметь запас нефти и бензинов на какое то время, пока пан Волков "из кустов " приведет танкеры с "дешевым" бензином. Иначе дешевый шантаж и гасла.
                так что не передергивайте.





                > >> В то же время, Тимошенко добавила, что стратегия дальнейшей работы правительства с ТНК-ВР и Лукойлом будет зависеть от решений, которые будут приняты на общем заседании Кабмина и нефтетрейдеров под председательством Президента. Тимошенко напомнила, что перебывает на позиции необходимости диверсификации поставок нефти в Украину. «Нужно иметь 5-8 разных поставщиков нефти», - сказала она.
                > > Ч: А раніше про це не можна було б це продумати?
                > Перечитайте то, что цитируете. Я выделил существенные моменты.


                присоединяюсь к вопросу:


                > > Ч: А раніше про це не можна було б це продумати?
            • 2005.05.25 | Taras-ods

              Re: Лінк

              Чучхе пише:
              >
              > > В то же время, Тимошенко добавила, что стратегия дальнейшей работы правительства с ТНК-ВР и Лукойлом будет зависеть от решений, которые будут приняты на общем заседании Кабмина и нефтетрейдеров под председательством Президента. Тимошенко напомнила, что перебывает на позиции необходимости диверсификации поставок нефти в Украину. «Нужно иметь 5-8 разных поставщиков нефти», - сказала она.
              >
              > Ч: А раніше про це не можна було б це продумати?


              А навіщо? Пан Волков весь час чекав у "кущах" з танкерами, вагонами та ЛІТАКАМИ, щоб вирішити бензинову кризу за рахунок держави.

              Питання -
              1. скільки коштувала бензинова криза бюджету країни?
              2. яку ціну Україна платить пану Волкову (а може самій пані Юлі?) за бенщин?
              3. Яка слідуюча криза у кущах пані Юлії?
            • 2005.05.25 | Ukropithecus (robustus)

              А про1000 заправок забули?

              Я ще можу зрозуміти картельну змову на ринку нафтопродуктів, але картельна змова на ринку м'яса дещо насторожує. Зникне м'ясо, полізуть вгору ціни на пиріжки з капустою, Юля тут і скаже - очевидно, що на ринку пиріжків з капустою має місце картельний зговір. Взагалі то Юлін потолок - податковий інспектор.
            • 2005.05.25 | line305b

              Ну, в принципе можно перекупить пару танкеров за пару часов...

              Были истории, как нефть (или бензин) меняла владельцев по-многу раз пока была в танкере и плыла по черному морю. Так что, вполне возможно какой-нибудь трейдер из Новороссийска чего подвез в украинские порты: позвонили и перекупили. Может и сами трейдеры предложили - а чего им...
          • 2005.05.25 | Taras-ods

            Re: Нємцов абсолютный [ч]удак

            Предсказамус пише:
            > > Я вже мовчу про повне божевілля заяв на ктшталт "ми розвернули танкери в морі і через кілька годин бензин знову з"явиться" (цитата майже дослівна і є абсолютним брєдом"?
            > Не удивился бы, хотя ничего похожего в сети не видел.
            >



            дослівно було: "пливе, ЛЕТИТЬ, їде..."
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2005.05.25 | Предсказамус

              Tarasу-odsу суммарно.

              Taras-ods пише:
              > за первые 100 дней правительство не создало необходимого запаса запаса ни нефти ни бензина. Что пани Юля не знала про монополию Росии на нефтерынке? Смешно. Почему правительство не выбрало нефтяную квоту 1 квартала и наполовину по цене в 1.5 раза ниже сегодняшней? Почему не создан был запас бензинов и дизельки хотя бы на 1-2 недели?
              Вы не помните, когда был принят хоть какой-то бюджет Украины, без которого объемные закупки невозможны в принципе? Вы, случайно, не знаете, кто и как формировал правительство? Вы догадываетесь, что Тимошенко было что делать и без гипотетического нефтяного кризиса? Если на эти вопросы отвечаете "да", тогда зачем морочите голову?

              > Предсказамус пише:
              >> Чучхе пише:
              >>> За що ж наказувати нафтовиків? За бажання мати більші прибутки? Не подобається - купуй бензин у інших. Хороша була б ідея - подати в суд на Тимошенко, чиї дії прямо загрожують нац.безпеці
              >> Не хотелось бы оскорблять Вас предположением, что Вы не понимаете смысла признания Антимонопольным комитетом ТНК-ВР и Лукойл монополистами. Или того, за что монополистов наказывают. Поэтому остается признать - Вы сознательно кривите душой.
              > Что бы наказать монополистов, необходимо иметь запас нефти и бензинов на какое то время, пока пан Волков "из кустов " приведет танкеры с "дешевым" бензином. Иначе дешевый шантаж и гасла.
              А теперь внимательно прочтите процитированное и скажите, что общего между моими возражениями Чучхе и Вашими россказнями про Волкова в кустах.
              Если не поняли, объясняю: Чучхе считает, что монополистов не нужно наказывать за монопольно высокие цены. Вы тоже так считаете?

              > так что не передергивайте.
              Именно.
              >>>> В то же время, Тимошенко добавила, что стратегия дальнейшей работы правительства с ТНК-ВР и Лукойлом будет зависеть от решений, которые будут приняты на общем заседании Кабмина и нефтетрейдеров под председательством Президента. Тимошенко напомнила, что перебывает на позиции необходимости диверсификации поставок нефти в Украину. «Нужно иметь 5-8 разных поставщиков нефти», - сказала она.
              >>> Ч: А раніше про це не можна було б це продумати?
              >> Перечитайте то, что цитируете. Я выделил существенные моменты.
              > присоединяюсь к вопросу:
              Тоже не умеете читать то, что цитируете? ОК, разъясняю: стратегию работы с россиянцами определяет не Тимошенко. Поэтому хоть думай, хоть не думай. Ющенко, Порошенко и Кинах впоследствии это блестяще подтвердили.

              > Питання -
              > 1. скільки коштувала бензинова криза бюджету країни?
              Не думаю, что она вообще сколько-нибудь стоила.

              > 2. яку ціну Україна платить пану Волкову (а може самій пані Юлі?) за бенщин?
              Зачем Вы зверски изнасиловали соседскую кошку? Ведь она так страшно кричала...

              > 3. Яка слідуюча криза у кущах пані Юлії?
              Какое очередное соседское животное пострадает от Ваших порочных наклонностей?

              P.S. Если решите обидеться, прошу учесть: Ваши волковские изыски примерно так же обоснованы, как мои животноводческие.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2005.05.26 | Taras-ods

                Re: Tarasу-odsу суммарно.

                Предсказамус пише:
                > Taras-ods пише:
                > > за первые 100 дней правительство не создало необходимого запаса запаса ни нефти ни бензина. Что пани Юля не знала про монополию Росии на нефтерынке? Смешно. Почему правительство не выбрало нефтяную квоту 1 квартала и наполовину по цене в 1.5 раза ниже сегодняшней? Почему не создан был запас бензинов и дизельки хотя бы на 1-2 недели?
                > Вы не помните, когда был принят хоть какой-то бюджет Украины, без которого объемные закупки невозможны в принципе? Вы, случайно, не знаете, кто и как формировал правительство? Вы догадываетесь, что Тимошенко было что делать и без гипотетического нефтяного кризиса? Если на эти вопросы отвечаете "да", тогда зачем морочите голову?
                >

                в місяць країна потребує 40-70 тис тонн (залежить від часу) бензину А-95, це десь 25-35 міліонів баксів, двотижневий запас коштує 10-15 міліонів. Стільки ж потрібно на всю посівну компанію. Це виликі гроші? Не смішить. Жванія (ДержРезерв) оперує значно більшими коштами.
                Бюджет країни тут не заважає зовсім.
                А як що Юля не може займатися більш ніж однією справую, це її оцінка як фахівця, посада на яку вона дуже хтіла вимагає займатися десятками питань одномоментно...



                > > Предсказамус пише:
                > >> Чучхе пише:
                > >>> За що ж наказувати нафтовиків? За бажання мати більші прибутки? Не подобається - купуй бензин у інших. Хороша була б ідея - подати в суд на Тимошенко, чиї дії прямо загрожують нац.безпеці
                > >> Не хотелось бы оскорблять Вас предположением, что Вы не понимаете смысла признания Антимонопольным комитетом ТНК-ВР и Лукойл монополистами. Или того, за что монополистов наказывают. Поэтому остается признать - Вы сознательно кривите душой.
                > > Что бы наказать монополистов, необходимо иметь запас нефти и бензинов на какое то время, пока пан Волков "из кустов " приведет танкеры с "дешевым" бензином. Иначе дешевый шантаж и гасла.
                > А теперь внимательно прочтите процитированное и скажите, что общего между моими возражениями Чучхе и Вашими россказнями про Волкова в кустах.

                запросто. Ще раз повторюю для Вас.

                > > Что бы наказать монополистов, необходимо иметь запас нефти и бензинов на какое то время,


                питання ще є?
                далі,

                >>пока пан Волков "из кустов " приведет танкеры с "дешевым" бензином.

                що тут не зрозуміло?

                поки нема бензину всі наказання монополістів, це пиляння сука на якому вісишь, що і ми відчули, маючи пусті безобаки

                далі йшло:

                >> Иначе дешевый шантаж и гасла.


                Що тут не зрозуміло?




                > Если не поняли, объясняю: Чучхе считает, что монополистов не нужно наказывать за монопольно высокие цены. Вы тоже так считаете?
                >

                щось я не побачів наказання від Юлі саме монополістів, якщоб Юля мала бензин і викинула його на ринок, та потримала місяц, монополісти протрималися не довго зі своїми цінами, вони не так багато мають сховищ, щоб протриматися зливаючи зі скважин нафту у сховище, лукойл підозрюю протримався довше усіх, но не більше 3-х тижнів...
                А так Юля шантажує своїми гаслами про бензин якій "... їде, пливе, ЛЕТИТЬ", забуваючи, що росіяни знають де кожна тона нафти в Україні зберігаеться...




                > > так что не передергивайте.
                > Именно.

                вот именно - непередергивайте...


                > >>>> В то же время, Тимошенко добавила, что стратегия дальнейшей работы правительства с ТНК-ВР и Лукойлом будет зависеть от решений, которые будут приняты на общем заседании Кабмина и нефтетрейдеров под председательством Президента. Тимошенко напомнила, что перебывает на позиции необходимости диверсификации поставок нефти в Украину. «Нужно иметь 5-8 разных поставщиков нефти», - сказала она.
                > >>> Ч: А раніше про це не можна було б це продумати?
                > >> Перечитайте то, что цитируете. Я выделил существенные моменты.
                > > присоединяюсь к вопросу:
                > Тоже не умеете читать то, что цитируете? ОК, разъясняю: стратегию работы с россиянцами определяет не Тимошенко. Поэтому хоть думай, хоть не думай. Ющенко, Порошенко и Кинах впоследствии это блестяще подтвердили.
                >


                як що вона не працює з росіянським ринком, чого вона підставляє всю країну?
                тільки це підміна понять, ринкових важелів більш ніж досить, тільки треба працювати, а не шукати ворогів.




                > > Питання -
                > > 1. скільки коштувала бензинова криза бюджету країни?
                > Не думаю, что она вообще сколько-нибудь стоила.
                >
                > > 2. яку ціну Україна платить пану Волкову (а може самій пані Юлі?) за бенщин?
                > Зачем Вы зверски изнасиловали соседскую кошку? Ведь она так страшно кричала...
                >
                > > 3. Яка слідуюча криза у кущах пані Юлії?
                > Какое очередное соседское животное пострадает от Ваших порочных наклонностей?
                >
                > P.S. Если решите обидеться, прошу учесть: Ваши волковские изыски примерно так же обоснованы, как мои животноводческие.


                Образи нема, є надія що Ви крім гасел почнете щось бачити.

                С повагою,
                Тарас
              • 2005.05.26 | Чучхе

                Чучхе так не считає

                Предсказамус пише:
                > Если не поняли, объясняю: Чучхе считает, что монополистов не нужно наказывать за монопольно высокие цены. Вы тоже так считаете?

                Класно ви інтерпретуєте мої слова, нда. Я-то коли писав, хотів сказати, що ціни на бензин неможливо встановлювати волюнтаристськими методами та регулюючи вручну. Таким чином на пострадянському просторі діють тільки Тимошенко та Лукашенко. Останній теж встановлює "зі стелі" ціни на нафту, газ і навіть курс долара. Поведінка ж Юлі є вкрай антиліберальною і я боюсь, що увійшовши у смак, вона може назначати ціни на що небудь інше, наприклад, скаже продавати долар не більше ніж по 1,8 грн і звинуватить у всіх наслідках монополістів-спекулянтів. Що, не може такого бути? Може. Ручне управління економікою потрібне Юля для по можливості меншого роздержавлення і реформування економіки з метою збереження більшої кількості важелів впливу на державну політику.
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2005.05.26 | Предсказамус

                  Тогда о чем речь?

                  Чучхе пише:
                  > Предсказамус пише:
                  >> Если не поняли, объясняю: Чучхе считает, что монополистов не нужно наказывать за монопольно высокие цены. Вы тоже так считаете?
                  > Класно ви інтерпретуєте мої слова, нда.
                  ---
                  Чучхе пише:
                  > За що ж наказувати нафтовиків? За бажання мати більші прибутки? Не подобається - купуй бензин у інших. Хороша була б ідея - подати в суд на Тимошенко, чиї дії прямо загрожують нац.безпеці
                  ---
                  Согласитесь, трудно интерпретировать иначе.

                  > Я-то коли писав, хотів сказати, що ціни на бензин неможливо встановлювати волюнтаристськими методами та регулюючи вручну. Таким чином на пострадянському просторі діють тільки Тимошенко та Лукашенко.
                  Как только слышу о "волюнтаристских методах", сразу Никита Сергеевич вспоминается, его в этом тоже обвинили, хотя он всего-то хотел приструнить партноменклатуру. Впрочем, это не по теме. А по теме любопытно который день читать о рыночных методах борьбы с нерыночными ценами, Украина, которая потребляет еле 5% российского экспорта в этой области, какими-то резервами якобы могла сбить российские цены... Не странно, что заложив в основу рассуждений такую "логику", в результате получают что угодно. К примеру, такое:

                  > Поведінка ж Юлі є вкрай антиліберальною і я боюсь, що увійшовши у смак, вона може назначати ціни на що небудь інше, наприклад, скаже продавати долар не більше ніж по 1,8 грн і звинуватить у всіх наслідках монополістів-спекулянтів. Що, не може такого бути? Може. Ручне управління економікою потрібне Юля для по можливості меншого роздержавлення і реформування економіки з метою збереження більшої кількості важелів впливу на державну політику.

                  Нет, тут уж одно из двух, либо признаЕм, что с монополиями нужно бороться применением антимонопольного законодательства и прочими административными мерами, т.е. сугубо нерыночно, либо продолжаем рассказыать сказки о методах конкурентной борьбы с монополиями, оборот которых в разы больше бюджета Украины и о негодяйке Юле, решившей со своего технического поста премьера иметь рычаги влияния на государственную политику. А потом можно уволить "за создание политического имиджа", или за что там Кучма увольнял...
                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                  • 2005.05.26 | 123

                    Про це:"нериночні заходи" бувають законними, а бувають - ні.

                    Предсказамус пише:
                    > Как только слышу о "волюнтаристских методах", сразу Никита Сергеевич вспоминается, его в этом тоже обвинили, хотя он всего-то хотел приструнить партноменклатуру. Впрочем, это не по теме. А по теме любопытно который день читать о рыночных методах борьбы с нерыночными ценами, Украина, которая потребляет еле 5% российского экспорта в этой области, какими-то резервами якобы могла сбить российские цены...

                    > > Поведінка ж Юлі є вкрай антиліберальною і я боюсь, що увійшовши у смак, вона може назначати ціни на що небудь інше, наприклад, скаже продавати долар не більше ніж по 1,8 грн і звинуватить у всіх наслідках монополістів-спекулянтів. Що, не може такого бути? Може. Ручне управління економікою потрібне Юля для по можливості меншого роздержавлення і реформування економіки з метою збереження більшої кількості важелів впливу на державну політику.
                    >
                    > Нет, тут уж одно из двух, либо признаЕм, что с монополиями нужно бороться применением антимонопольного законодательства и прочими административными мерами, т.е. сугубо нерыночно, либо продолжаем

                    Фактично Ви змішуєте усі "нериночні" заходи до купи. А вони бувають різні, і їх треба окремо розглядати.

                    У нормальній (тобто ринковій) економіці втручання держави в економіку визнається шкідливим і забороняється законом. Але оскільки ринкова на 100% економіка трапляється лише у підручниках, на практиці з законів, що забороняють втручання держави, передбачають (законодавчо!!!) винятки. Основним таким винятком є антимонопольне законодавство, яке надає державі право втручатися у господарські відносини у певних випадках -- як правило, коли йдеться про монополізацію або недобросовісну конкуренцію. Здійснює ці заходи від імені держави орган влади зі спеціальним статусом - Антимонопольний комітет. Підкреслюю -- ці заходи запроваджені законом як виняткові.

                    Таким чином, дії АМК завжди є "антириночними" -- бо він втручається у господарську діяльність, але не є незаконними.

                    Натомість дії Юлі -- обмеження цін постановою уряду чи Мінекономіки -- є не лише антириночними, а й незаконними. Саме в цьому є сенс критики Юлі. Коли кажуть "уряд чинив неринково", це слід розуміти як "уряд вчиняв незаконні неринкові кроки". Це є "масло масляне", оскільки практично усі неринкові кроки уряд є незаконними -- він, на відміну від АМК, не має відповідних повноважень (на здійснення неринкових заходів). Тобто Юлю критикують за порушення закону, більш глобально -- за порушення правил гри, базових правил гри у бізнес. Порушенням правил гри є не адмінистративні заходи як такі (такі передбачені законом кроки з боку АМК -- розслідування, заборони, штрафи -- не були б порушенням правил гри), а саме такі заходи, які вчинила Юля.

                    Ви ж, коли виправдовуєте дії уряду, аргументацію наводите ту, яка виправдовувала б дії АМК (якби вони були), а підводите під цю аргументацію і дії АМК, і дії уряду ("прочие меры"). Тоді як останні Вашою аргументацію насправді неохоплені.

                    > Нет, тут уж одно из двух, либо признаЕм, что с монополиями нужно бороться применением антимонопольного законодательства и прочими административными мерами, т.е. сугубо нерыночно, либо продолжаем

                    Дійсно, боротися з монополією треба суто нериночними методами -- це очевидно, і по-інакшому не буває. І це передбачено "правилами гри". Але ці методи мусять бути законними -- і тоді вони будуть ефективними. На відміну від тупого уведеня фіксованих цін.
                    згорнути/розгорнути гілку відповідей
                    • 2005.05.26 | Предсказамус

                      Кстати, о законности

                      Для более плодотворного обсуждения просил бы Вас обосновать утверждение о незаконности действий правительства по ограничению цен на горючее.
                      згорнути/розгорнути гілку відповідей
                      • 2005.05.26 | 123

                        Чиновник діє виключно у межах передбачених законом повноважень

                        Де передбачені для уряду такі повноваження як встановлення граничних цін, встановлення межі ліквідності бізнесу тощо? Я не знаю про те, щоб такі повноваження уряду були надані. Якщо вони є -- наведіть, прошу...
                        згорнути/розгорнути гілку відповідей
                        • 2005.05.26 | Предсказамус

                          Вы решили найти мне работу?

                          123 пише:
                          > Де передбачені для уряду такі повноваження як встановлення граничних цін, встановлення межі ліквідності бізнесу тощо? Я не знаю про те, щоб такі повноваження уряду були надані. Якщо вони є -- наведіть, прошу...
                          Если бы вместо "Я не знаю про те, щоб такі повноваження уряду були надані" Вы написали: "Я знаю про те, що такі повноваження уряду не були надані", вопросов бы не было, а так получается, что я должен искать обоснования Вашим утверждениям.
                          згорнути/розгорнути гілку відповідей
                          • 2005.05.26 | 123

                            Ви самі знайшли її собі

                            Предсказамус пише:
                            > 123 пише:
                            > > Де передбачені для уряду такі повноваження як встановлення граничних цін, встановлення межі ліквідності бізнесу тощо? Я не знаю про те, щоб такі повноваження уряду були надані. Якщо вони є -- наведіть, прошу...
                            > Если бы вместо "Я не знаю про те, щоб такі повноваження уряду були надані" Вы написали: "Я знаю про те, що такі повноваження уряду не були надані", вопросов бы не было, а так получается, что я должен искать обоснования Вашим утверждениям.

                            Я не можу лінком довести, що уряду НЕ БУЛИ надані певні повноваження. Не тому, що я не хочу шукати лінк, і не тому, що я не певний в тому, що його (лінка) не існує. А тому що це теоретично неможливо -- довести неіснування таких повноважень.

                            Я навів посилання на положення Конституції -- про те, що чиновник може діяти лише в межах повноважень, передбачених для нього законом. Доводити наявність повноважень мусить той, хто вважає, що вони передбачені законом -- інакше зробити просто неможливо, при всьому бажанні.
                            згорнути/розгорнути гілку відповідей
                            • 2005.05.26 | Предсказамус

                              Ну так ясное дело. Работа любит дураков, умные подождут...

                              123 пише:
                              > Я не можу лінком довести, що уряду НЕ БУЛИ надані певні повноваження. Не тому, що я не хочу шукати лінк, і не тому, що я не певний в тому, що його (лінка) не існує. А тому що це теоретично неможливо -- довести неіснування таких повноважень.
                              Вот пример признания Верховным Советом права Кабмина регулировать цены нерыночными методами:
                              http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=2564%2D14&p=1115747702638111
                              (Про інформацію Кабінету Міністрів України про здійснення політики державного регулювання цін на лікарські засоби та вироби медичного призначення)
                              Как видим, в отличие от Вас, парламентарии не считают, что Кабмин не вправе вмешиваться в ценообразование. Нашел за три минуты.
                              згорнути/розгорнути гілку відповідей
                              • 2005.05.26 | 123

                                Не густо

                                Ця постанова, по-перше, є рекомендацією для уряду. Юридична сила приблизно така ж як і постанова про те, щоб Піскун відпустив Колєснікова. Ніякою правовою підставою для здіймнення чиновниками дій, не передбачених законом, вона не є, і Ви це чудово розумієте.

                                Те, чого Ви, можливо, не знаєте - основна ідея цього всього у тому, що ці самі "основні (життєво необхідні) лікарські засоби" перелічені у спеціальному реєстрі і закуповуються за бюджетні кошти. Крім того, у всьому світі держава дійсно опікується низькими цінами на такі спеціально визначені препарати, щоб зробити їх максимально доступними для населення. Робиться це через проведення тендеру серед таких ліків-аналогів -- так що обирається найвигідніший препарат. І через субсідіювання його виробника (особливо коли препарат новий і не має аналогів -- тоді він дуже дорогий виявляється) -- тобто держава сплачує виробнику частину вартості препарата, знижуючи його вартість для споживача. Очевидно, ВР, у міру своїх здібностей, хотіла зробити щось аналогічне. Саме у цьому сенсі я б і трактував їхні "рекомендації".

                                Крім того, депутати все ж мали страх:

                                "вжити заходів щодо запровадження Радою міністрів Автономної
                                Республіки Крим, обласними, Київською та Севастопольською міськими
                                державними адміністраціями механізму регулювання граничних рівнів
                                оптових і роздрібних торговельних надбавок (націнок) на основні
                                (життєво необхідні) лікарські засоби і вироби медичного
                                призначення виходячи з місцевих умов та розмірів зареєстрованих
                                цін на вказані товари;"

                                Відзначте -- не уряду рекомендуєтсья прийняти постанову з розмірами цін, а місцевим адміністраціям рекомендується "розробити механізм" (приклад такого механізму, що працює в нормальних країнах, наведено вище; механізмом регулювання рівня надбавок може бути, наприклад, здійснення заходів для збільшення кількості аптек, льготні умови ведення бізнесу для них тощо). Навіть депутати не насмілились прямо рекомендувати очевидно незаконні речі - тупо встановлювати рівень надбавок.


                                Предсказамус пише:
                                > Как видим, в отличие от Вас, парламентарии не считают, что Кабмин не вправе вмешиваться в ценообразование. Нашел за три минуты.

                                Вони і про Колєснікова вважають можливим :)

                                Ще раз -- впливати на ціноутворення (як Ви кажете) і встановлювати ціни постановами уряду є різні речі. Перше може бути законним, а друге - не є законним (принайнмі, лінків Ви не даєте).
                                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                                • 2005.05.26 | Предсказамус

                                  Имейте совесть

                                  123, дискуссии подобного типа, "ты ищи, я буду критиковать" не мое хобби. Есть работа и поинтереснее. База Рады на запрос по ключевым словам "регулювання цін кабінет мінистрів" набросала мне за 8000 документов. Если среди них Вы найдете решения Верховного или Конституционного Судов о запрете данного типа регулирования, мы продолжим беседу. Если нет - поищите другого собеседника.
                                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                                  • 2005.05.26 | 123

                                    Хочете щось довести - вчиться дискутувати

                                    Предсказамус пише:
                                    > 123, дискуссии подобного типа, "ты ищи, я буду критиковать" не мое хобби. Есть работа и поинтереснее. База Рады на запрос по ключевым словам "регулювання цін кабінет мінистрів" набросала мне за 8000 документов. Если среди них Вы найдете решения Верховного или Конституционного Судов о запрете данного типа регулирования, мы продолжим беседу. Если нет - поищите другого собеседника.

                                    Тобто чиновникам не можна робити тільки те, що заборонено рішенням суду (причому лише КС або ВС)? Якщо рішення суду про заборону чогось нема -- то чиновник це робити може?

                                    Тоді у Вас хибне уявлення про повноваження чиновника. Система працює навпаки. Людині можна робити все, що не заборонено. Чиновнику можна робити лише те, що дозволено законом. Про це написано у Статті 19 Конституції України. Саме ця Стаття забороняє уряду встановлювати ціни -- якщо тільки це не дозволено робити окремим законом.

                                    Щоб довести право уряду встановлювати ціни -- треба найти закон, де ці повноваження йому надані (див. Ст. 19 Конституції; на цю тему безпосередньо також див. Ст. 92, п. 8 - "Виключно законами України визначаються ... правила конкуренції та норми антимонопольного регулювання"). Якщо Ви відстоюте думку про те, що таке право в уряду є -- давайте закон. Якщо Вам ліньки його шукати -- не шукайте, а скажіть що у Вас нема часу шукати аргументи на користь Вашої позиції.

                                    Якщо Ви хочете, щоб я шукав закон, відсутність якого я тут відстоюю -- то це абсурд. Я кажу - його нема. А Ви кажете -- ні, він є, і Ви самі мусите це собі довести замість мене :).

                                    Вважайте таку діяльність уряду законною -- це Ваше право. Але принаймні визнайте -- що доказів на користь цієї законності у Вас нема (через брак часу чи з іншої причини -- неважливо).

                                    Принагідно можете зважити на ще один момент -- які санкації були б проти порушників "законої" постанови про встановлення рівня цін? І ким ці санкції передбачені? Аде якщо нема санкцій - то нема і сенсу у забороні вищих цін.
                                    згорнути/розгорнути гілку відповідей
                                    • 2005.05.26 | Предсказамус

                                      Не путайте.

                                      Я Вам вполне аргументированно доказал, что практика регулирования цен правительством имела место немерянное количество раз. Обращаю Ваше внимание, не чиновником, как Вы ошибочно полагаете, а коллегиальным исполнительным органом, уполномоченным принимать нормативные акты, обязательные для всех субъектов на территории Украины. Будучи зарегистрированными в Минюсте, они обретают силу и их невыполнение может быть обжаловано в суде. Точно так же может быть обжаловано решение Кабмина, противоречащее закону, но Вы, как я понял, не нашли судебных решений, запрещающих Кабмину административное регулирование цен.
                                      Полномочия Кабмина в Конституции описаны рамочно, а единственный документ, пригодный для четкого определения законности или незаконности его решений, закон о КМ, по сей день не принят. Поэтому, руководствуясь Вашей логикой, Кабмин можно закрывать уже сегодня.
                                      А раз его таки не закрыли, остается только руководствоваться практикой, в соответствии с которой Кабмин в случае необходимости регулирует цены своими решениями.
                                      Если бы правы были Вы, решение о ценах на бензин было бы обжаловано в суде ТНК-ВР или Лукойлом, вместо унизительных для них переговоров с Юлей. Этого не было.
                                      И последнее: Вы бы взялись отстоять свою точку зрения в суде?
                                      згорнути/розгорнути гілку відповідей
                                      • 2005.05.26 | 123

                                        Re: Не путайте.

                                        Предсказамус пише:
                                        > Я Вам вполне аргументированно доказал, что практика регулирования цен правительством имела место немерянное количество раз.

                                        Мала місце, дійсно. Щодо неміряного -- я не знаю, я не зрозумів про які аргументи Ви кажете (у Постанові ВР, на яку Ви дали лінк, йдеться не про регулювання цін навіть; там рекомендуються "розробити механізми" -- такі механізми можуть бути і законними, приклади законних механізмів я навів). Але це не означає, що то було законно всі ці рази.

                                        > Обращаю Ваше внимание, не чиновником, как Вы ошибочно полагаете, а коллегиальным исполнительным органом, уполномоченным принимать нормативные акты, обязательные для всех субъектов на территории Украины.

                                        Це так само заборонено тією ж Статею Конституції, на яку я посилався -- хоч органом, хоч чиновником:

                                        Стаття 19. Правовий порядок в Україні грунтується на засадах,
                                        відповідно до яких ніхто не може бути примушений робити те, що не
                                        передбачено законодавством.
                                        Органи державної влади та органи місцевого самоврядування,
                                        їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах
                                        повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами
                                        України.

                                        Отже, ніхто не може мене примусити продавати мій товар за ціною, яка мені не подобається -- якщо таке обмеження не передбачено законодавством.

                                        А органи влади і чиновники зобов*язані діяти -- див. вище як.

                                        > Будучи зарегистрированными в Минюсте, они обретают силу и их невыполнение может быть обжаловано в суде. Точно так же может быть обжаловано решение Кабмина, противоречащее закону, но Вы, как я понял, не нашли судебных решений, запрещающих Кабмину административное регулирование цен.

                                        Що, погодьтесь, не означає, що це рішення було законним.

                                        > Полномочия Кабмина в Конституции описаны рамочно, а единственный документ, пригодный для четкого определения законности или незаконности его решений, закон о КМ, по сей день не принят. Поэтому, руководствуясь Вашей логикой, Кабмин можно закрывать уже сегодня.

                                        Та ладно Вам. В сотнях законів вказано, що Кабміну доручається розробити -- правила, порядок, інструкцію тощо. В усіх цих документах вказано, на підставі чого вони розроблені.

                                        Все інше - незаконно.

                                        > А раз его таки не закрыли, остается только руководствоваться практикой, в соответствии с которой Кабмин в случае необходимости регулирует цены своими решениями.

                                        Дуже смішно :)

                                        > Если бы правы были Вы, решение о ценах на бензин было бы обжаловано в суде ТНК-ВР или Лукойлом, вместо унизительных для них переговоров с Юлей. Этого не было.

                                        В суді постанову відміняли б багато місяців. При цьому у держави в резерві завжди є купа інших не менш незаконних, але дієвих заходів. Наприклад, перевірки численних контролюючих органів. Тому простіше для бізнесменів було домовитись на найвищому рівні, що вони і зробили.

                                        Шановний Предсказамусе, Ви все це знаєте не гірше мене. Про що ми сперечаємось? :)

                                        > И последнее: Вы бы взялись отстоять свою точку зрения в суде?

                                        На своєму місці чин на місці кого? На своєму - ні, в мене нема на це ресурсів. З правової точки зору -- я не мачу жодного серйозного аргумента на користь уряду. Ви ж не вважаєте таким аргументом відсутність закону про КМ? :)
                                        згорнути/розгорнути гілку відповідей
                                        • 2005.05.26 | Предсказамус

                                          Re: Не путайте.

                                          Уфф...
                                          В реальной, а не выдуманной жизни, помимо собственно права, руководствуются практикой, а также здравым смыслом. Ситуация была такова:
                                          1) Есть два поставщика нефтепродуктов, суммарно контролирующих 80% рынка, согласованно и без достаточных внешних причин поднявших цены на свою проукцию.
                                          2) Законодательство Украины не определило механизма доказывания картельного сговора, за исключением прямых доказательств (свидетели, записи и т.п.), поэтому АМК не мог применить санкции, хотя констатировал наличие всех признаков такого сговора.
                                          3) Существует практика административного регулирования цен Кабмином, отсутствуют судебные решения о незаконности такого регулирования.
                                          4) Закон о Кабмине не принят, куча ссылок на решения Кабмина в сотнях законов не является приемлемым механизмом правового регулирования решений КМ.

                                          В реальной жизни всего сказанного достаточно, чтобы не предъявлять Кабмину обвинений в незаконности решения о регулировании цен. В выдуманной - возможно, но мне это не интересно.
                                          Поэтому давайте, действительно, заканчивать. Дискуссия потеряла смысл.
                                          згорнути/розгорнути гілку відповідей
                                          • 2005.05.26 | 123

                                            Знову доцільність?Практика довела-що навіть недоцільно(-)

                    • 2005.05.26 | Чучхе

                      Добавлю

                      Ми можемо згадати, як обмежувалися права монополіста, наприклад, Вестерн Юніон в Україні. Був процес, був розгляд, навіть, здається (я не наполягаю) якийсь суд і в результаті ВЮ було запропоновано або платити більше податків, або зменшити плату за послуги. Як відомо, між державою та ВЮ було знайдено взаємоприйнятний компроміс.

                      Якби ж діяти методом Тимошенко, то треба було б спочатку рішенням Кабміну зменшити плату за пересилку коштів десь до 2,99 відсотки, потім одразу ж заявити про змову контор по пересилці грошей. А після того, як система міжнародних переказів в Україну булаб зовсім зруйнована, Предсказамус би засуджував Чучхе за потакання олігархам та монополістам...

                      а вертаючись до початку теми, рекомендую зайти ще сюди http://www.gazeta.com.ua/articles/2005/05/26/818/
                      згорнути/розгорнути гілку відповідей
                      • 2005.05.26 | Предсказамус

                        Re: Добавлю

                        Чучхе пише:
                        > Ми можемо згадати, як обмежувалися права монополіста, наприклад, Вестерн Юніон в Україні. Був процес, був розгляд, навіть, здається (я не наполягаю) якийсь суд і в результаті ВЮ було запропоновано або платити більше податків, або зменшити плату за послуги. Як відомо, між державою та ВЮ було знайдено взаємоприйнятний компроміс.
                        Беда в том, что ВЮ был один и проблем у АМК не возникло. Что же до сговора двух и более участников рынка, закон сегодня требует доказать факт самого сговора (свидетель, записи и т.п.), хотя во всем мире признается также результат мониторинга цен. Так что пример неудачный.

                        http://www.gazeta.com.ua/articles/2005/05/26/818/
                        Тим часом на питання, що б він робив, знаходячись на місці Тимошенко, він відповів, що "не робив би взагалі нічого, і все було б на підйомі, росла б економіка, прийшли б інвестиції, але ніякого грубого втручання"

                        Вы считаете, что Немцов прав?
                        згорнути/розгорнути гілку відповідей
                        • 2005.05.26 | 123

                          Re: Добавлю

                          Предсказамус пише:
                          > Чучхе пише:
                          > > Ми можемо згадати, як обмежувалися права монополіста, наприклад, Вестерн Юніон в Україні. Був процес, був розгляд, навіть, здається (я не наполягаю) якийсь суд і в результаті ВЮ було запропоновано або платити більше податків, або зменшити плату за послуги. Як відомо, між державою та ВЮ було знайдено взаємоприйнятний компроміс.

                          Це був не суд, а розгляд у АМК. У процесі розгляду ВЮ вирішив, що йому буде дешевше знизити ціни. Рішення АМК не приймалося.

                          > Беда в том, что ВЮ был один и проблем у АМК не возникло. Что же до сговора двух и более участников рынка, закон сегодня требует доказать факт самого сговора (свидетель, записи и т.п.), хотя во всем мире признается также результат мониторинга цен. Так что пример неудачный.

                          Хе. Юлі вистачило 2 днів -- щоб змінити закон про імпорт нафтопродуктів.

                          Якби уряд був професійним і хотів працювати нормально -- він би запропонував зміни до законодавства. Зокрема, до антимонопольного. Адже це не важко -- списати відповідні положення про порядок доведення факти змови з аналогічного закону іншої країни.

                          Але замість створення нормальної системи існування бізнесу в державі Юля віддає перевагу керуванню в ручному режимі. Що виявляється незаконним і неефективним.

                          > http://www.gazeta.com.ua/articles/2005/05/26/818/
                          > Тим часом на питання, що б він робив, знаходячись на місці Тимошенко, він відповів, що "не робив би взагалі нічого, і все було б на підйомі, росла б економіка, прийшли б інвестиції, але ніякого грубого втручання"
                          >
                          > Вы считаете, что Немцов прав?

                          Щодо нафтової кризи - звичайно ні.
    • 2005.05.25 | Михайло Волошин

      Якщо Юлю відставити - народ підніметься

      ... і Ющенко це розуміє. Як про мене - так НАЖАЛЬ розуміє ;-)

      Чучхе пише:
      > В кінці кінців, якщо Юлю відправити у відставку і опозицію, буде у нас чудова двопартійна система, як в Гамериці: за владу в країні Блок Ющенко проти Блоку Тимошенко. Це ж краще ніж блок Ю+Ю проти Блоку ПР та СДПУ(0)
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2005.05.25 | Хвізик

        Re: Якщо Юлю відставити - народ підніметься

        Михайло Волошин пише:
        > ... і Ющенко це розуміє. Як про мене - так НАЖАЛЬ розуміє ;-)

        не пойняв
        чому "на жаль"
      • 2005.05.25 | ky

        Re: Якщо Юлю відставити - народ підніметься

        Паны дерутся (переприхванизация) у мужиков чубы трещат (гривны
        из кармана на бензин и всё остальное тю-тю!).

        Какой пан нонче в цене? За кого мужики грудью встанут?
        Может свой карман всё-таки дороже чем панские проделки?
  • 2005.05.25 | Sztefan von Seitz

    Так ОСЬ чому вони програвали вибори в Росії! (-)

  • 2005.05.25 | Хвізик

    ющ маэ берегти юлю, як зіницю ока. впдае юля - незабаром впаде і

    і він сам
    таке вже колись було
    мусить не бути дурнем і робити висновки
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2005.05.25 | настрадамус

      Всё болтовня , а Немцов солидное «украшение» нов. власти (-)

  • 2005.05.25 | Pavlo Z.

    Не вірю щодо реакції Ослунда, особливо щодо його слів.(-)

  • 2005.05.25 | forte

    Re: Нємцов не любить Юлю. Хто його нам підсунув?

    На думку радника Президента України, Бориса Немцова, нині “Тимошенко найбільш реальний і конкретний ворог української державності”.
    Борис Немцов, безперечно” правий. Він ще за місяць попереджав Ющенка про загрозу бензинової кризи. Бо дії прем(і)ерки, ні з якими натягами, не можна назвати ні командно-штабними, ні ринковими...
    Її дії – „благіє”, і вона вимостить цими діями Україні шлях до пекла...

    Взяти хоча б „самоє благоє” її досягнення – допомогу при народжуванні дитини. Реально – це буде допомога лікеро-горілчаним королям. А на дитячі будинки і притулки, років через троє – з малого і середнього бізнесу знімуть останню сорочку...
    Все інше – з цієї ж опери.
    Наприклад, обсяг нафти, яку спроможні переробити українські нафтоперегонні заводи – 50 млн.тон на рік. Яка нормальна людина може запропонувати уряду будувати ще один. Тільки та – яка хоче мати свій приватний нафтоперегонний завод.
    Отже – всі ці прогресивні перемаструбації – ніщо інше, як „банальний передел”.

    А українцям за все прийдеться платити, особливо за розумну і чарівну Юлю.

    Бо ніщо не коштує так дорого, як дурість. Але не треба, панове, турбуватися – у нації, яка шукає собі хазяїна –свого не має нічого...
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2005.05.25 | Хвізик

      виглядає, що тролі отримали нове завдання Центру - мочити Юлю(-)

      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2005.05.25 | line305b

        я задания не получал, но Юля и на меня наводит сомнения...

        Причем серьезные. А вот пропоненты Юли пока-что аргументов солидных не предлагают в ее пользу.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2005.05.25 | Хвізик

          мусю уточнити

          не всі, хто проти юлі є тролями. більшість щиро її не любить
          але є і тролів трохи
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2005.05.25 | line305b

            Вопрос в том..

            что выглядит так, будто по некоторым важным вопросам Юля как бы действительно "обложалась". Не думаю, что она заслужила, чтобы ее окончательно все и вся "гасили", но думаю имеет ей смысл заняться срочным ремонтом ситуации. А некоторым из ее слишком рьяных сторонников - тем, чтобы находить аргументы на пользу..

            А так вы правы, что троли повылазили, но проблема в том, что самая серьезная критика идет как раз от "не-тролей"...
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2005.05.25 | Хвізик

              Re: Вопрос в том..

              line305b пише:
              > что выглядит так, будто по некоторым важным вопросам Юля как бы действительно "обложалась". Не думаю, что она заслужила, чтобы ее окончательно все и вся "гасили", но думаю имеет ей смысл заняться срочным ремонтом ситуации. А некоторым из ее слишком рьяных сторонников - тем, чтобы находить аргументы на пользу..
              >
              > А так вы правы, что троли повылазили, но проблема в том, что самая серьезная критика идет как раз от "не-тролей"...
              согласен.
              но троли раздражают и отвлекают
  • 2005.05.25 | Андрій З.

    Оптимістичний варіант

    Пропоную наступне пояснення: дії Ющенка і Юлі узгоджені (в основному), при цьому Ющенко грає роль "доброго слідчого", а Юля "поганого слідчого". Наприклад, Юля наїхала на нафтотрейдерів, побіцяла будувати новий завод, добилась зменшення ввізного мита на бензин (що реально зачіпило інтереси монополістів). Після цього нафтотрейдери швидко і охоче домовились з Ющенком. Або, Юля привселюдно мочить олігархів, обіцяє все відібрати і розділити (чим, як справедливо було зауважено, заробляє очки для коаліції, особливо на сході), а Ющенко пропонує їм прийнятні умови легалізації і згладжує негативне враження на заході.
    Вважаю, що це оптимістичне пояснення, бо воно передбачає, що Ю і Ю є адекватними і контролюють ситуацію.
  • 2005.05.25 | Мінор

    Схоже на застарілу брехню. Немцов уже давав спростування (-)

  • 2005.05.25 | forte

    Re: Нємцов не любить Юлю. Хто його нам підсунув?

    Епоха Кравчука - це „кравчучки”, такі собі, супердемократичні валізи на колесах.
    Епоха Кучми – це надоїдливе, повсякденне рекламування по телебаченню засобу від лупи...
    З приходом нової помаранчевої ери – на телебаченні все докорінно змінилося – чесні і незалежні ЗМІ почали рекламувати новий товар – „українські сухарики зі смаком буженини”...

    А як пройшла посівна, що треба очікувати восени – це велика таємниця, від якої залежить державна безпека...
    Навіть при Кучмі обговорювали більш важливіші для суспільства питання, а не те, що зараз – одна нісенітниця і антиросійська пропаганда.

    „Майдан” – не виключення, а авангард цього запаморочення...
    Немцова підсунув Україні Путін, у пакеті с Борисом Абрамовичем...
    Американці закінчили будівництво нафтопроводу Баку-Джейхан і поцупили в України казахську нафту.
    Ющенку аплодує весь західний політикум, Юля – шокує весь (!!) західний, північний, південний, східний, малий, середній і великий бізнес.
    Це розподіл функцій між гілками влади, рівновага різновекторності.

    Особливу активність проявляє пан Тарасюк, який пропонує гарматне м’ясо і Азербайджану, і Судану, і Ливану, і Оману...

    А хто буде захищати від загарбників острів коса Тузла, Мальчиш-Кибальчиш?????
  • 2005.05.26 | Sztefan von Seitz

    уже любить. (-)

  • 2005.05.26 | Sonia

    мабуть преревнував

    а на інаугурації досить привітно тримав за ручку і шепотів на вушко
  • 2005.05.26 | Михайло Волошин

    Любить лише публічно. На кухні - ні.

    З телефонного інтерв'ю газеті "Сегодня" за 26.05.2005 N 2058:
    > - Борис Ефимович, как конкретно Юлия Тимошенко может в ближайшее время развалить Украину и когда ее надо отправлять в оппозицию?
    > - Понимаете, я публично не заявлял ничего такого. Кухонные разговоры не надо пересказывать. Если мы будем залезать в постель друг к другу — это нехорошо, это некрасиво. Есть элементарная этика, у себя дома и своим друзьям я могу говорить то, что я хочу. Это не публичные заявления, я комментировать это не буду.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2005.05.27 | ky

      Re: Любить лише публічно. На кухні - ні.

      Михайло Волошин пише:
      > З телефонного інтерв'ю газеті "Сегодня" за 26.05.2005 N 2058:
      > > - Борис Ефимович, как конкретно Юлия Тимошенко может в ближайшее время развалить Украину и когда ее надо отправлять в оппозицию?
      > > - Понимаете, я публично не заявлял ничего такого. Кухонные разговоры не надо пересказывать. Если мы будем залезать в постель друг к другу — это нехорошо, это некрасиво. Есть элементарная этика, у себя дома и своим друзьям я могу говорить то, что я хочу. Это не публичные заявления, я комментировать это не буду.

      Нашли авторитета : Немцова! Политический импотент и лузер.
      Мало Юшу своих лузеров, он ещё русских подбирает.
      Нюх у него что-ли на одних лузеров?
      Ну компашка собралась! Всё на что способны - на интриги и рот открывать
      по поводу или без.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".