МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Моя резюма про зустріч з європарламентарями та їх думки

06/22/2005 | Михайло Свистович
Тут я коротко опишу, що європарламентарі про нас думають і як вважають. Так би мовити резюме всіх розмов. В основному з соціалістами, бо сам е з ними ми провели 90% часу. Ставлю окремою гілкою, щоб не мішалося з моїми нарисами про “общественные парижские туалеты”.

Як я вже писав, наші погляди на всі питання співпали, тому абсолютно все важко описати, тим більше, що обговорили ледь не все.

Спробую про головне, про інше – хто хоче, хай задає питання.

1. Ющенка поважають і праві, і ліві.

2. До Юлі ті і другі ставляться з прохолодою, недовірою, нерозумінням.

3. До Мороза ліві ставляться як до даності (іншого немає), хоча знають про всі його і його партії недоліки. Миритися з недоліками не збираються. Як ставляться праві – не знаю.

4. Ліві ніякої реприватизації не бояться. Навпаки, вважають, що незаконна приватизація має бути переглянута хоч шляхом націоналізації, хоч якимсь іншим. Вони не вважають, що це злякає інвесторів і не розуміють, чому це ті, хто порушував закон, мають залишитися у виграші, хай і не в такому великому, який вони думали отримати при Кучмі. Необхідність невідворотністі покарання за порушення Закону бачать вони і в інших сферах, в т.ч. й у виборчому законодавстві. Не вважають це політичними репресіями. Навпаки, дивуються, чому, коли влада була опозицією, то кричала про страшні масштаби репресій й утисків, порушення Кримінального Кодексу, скаржилася у всі міжнародні інстанції, а зараз ці всі порушники ніби випарувались, бо в тюрмах сидить обмаль бандитів. Як думають праві – не знаю.

5. Луценка вважають найкращим соціалістом, полум’яним борцем з корупцією. Поважають також Семенюк. Як думають праві – не знаю.

6. Вважають, що Придністров’я має увійти до складу Молдови. І праві, і ліві.

7. Вважають, що українських мусульман слід інтегрувати в українське суспільство, а не ворогувати з ними. Як думають праві – не знаю.

8. Знають, що є справжня “ПОРА!”, і якісь люди, що прагнуть використати з вигодою для себе цей бренд. Знають що звуть їх “чорна” і “жовта”. Прикольно виглядає їх реакція на це слово. Коли після тривалого спілкування наші “лобісти” комусь нас представляли з гарного боку, й мова заходила про “ПОРУ!”, ті ніби з надією в голосі запитували: “Блек Пора?” Це звучало як ніби “ну не можуть такі хороші хлопці бути “йелоу”. Коли ми казали “Блек”, вони радісно махали головами: “Окей” (це говорилося радісним тоном). Одного разу я пожартував і на питання “Блек Пора?” дав відповідь “Йелоу”. І реакція, і тон у тому випадку були ну дуже стриманими. Але як тільки повідомив, що пожартував, обличчя пом’якшали. До речі, голандські соціалісти, і Вірсма особисто дуже класно, на відміну від Немезіса, згадували перебування наших в Амстердамі. Вони їм сподобались. Як думають праві – не знаю.

9. Взагалі ставлення до “ПОРИ!” позитивне, але європарламентарів-соціалістів більше цікавило щось “серйозніше” й “інституціональніше”. В їх очах “ПОРА!” – це класні молоді люди, що проводять в основному вуличні акції. Європарламентарів же цікавила в основному активність громадян різного віку на місцях, робота з людьми, правові аспекти, лобіювання певних змін у суспільстві, участь в громадському впливі на державні рішення, в т.ч. й конструктив, а не тільки протест. Коротше, щось на зразок нашого Ірпінського об’єднання “За чесну владу” тільки в масштабах всієї Україні і всюди на місцях. Таке собі НУО як партія – аналітика – юридичний захист – оргсектор – вуличний протест. Саме тому вони звернули увагу на Альянс “Майдан”, десь дізнавшись про нього випадково (я іще не вияснив всіх деталей нашого запрошення, як так вийшло). Як думають праві – не знаю.

10. Мережність і неформальність вони розуміють слабо. Безлідерність ще розуміють, але вважають, що середовище має бути не аморфним, а структуризованим, щоб в будь-який момент можна було оцінити і сили, і кількість членів, і ресурси. Не розуміють такого, що люди підключаються до роботи час від часу типу “тут я граю, а тут – ми не друзі, бо мені не подобається, облом, я сам вирішую, що мені робити і що ні”. Коротше кажучи, вони не розуміють розмитої відповідальності. Як думають праві – не знаю.

11. Соціалісти казали, що довгий час їх цікавив тільки розвиток соціал-демократії в Україні, але потім вони зрозуміли, що цього – мало. І що краще діяти ще й у другому напрямку (хоча розвиток соціал-демократії вважається все одно пріоритетним) – допомогти становленню громадянського суспільства. Бо таким чином опосередковано готується грунт і до дійсно європейської соціал-демократії, адже частина громадянського суспільства дотримується лівих поглядів.

12. Ліві страшенно хочуть бачити Україну в Європі, однак не раніше, ніж Україна стане дійсно європейською, а не лише на словах. Жалкують, що провалилася Євроконституція, і що в зв’язку з цим Україна відійде на задній план. Взагалі склалося враження, що Україна в Європі більше цікавить лівих, аніж правих.

13. Ліві чудово розуміють, що їм надходить спотворена інформація про Україну, бо моніторити все вони не в силі, а найбільше про наміри, чесність й моральність влади говорять не офіційні великі рішення, а часто нібито не дуже помітні й епохальні кроки (типу призначення міністром ректора-кучміста, нерозслідування якоїсь справи, голосування фракції БЮТ про взяття на поруки, прийом до партій всіляких мудаків тощо). Тому ми домовилися, що інформуватимемо їх про такі знакові кроки зі своїми коментарями та поясненнями. Як думають праві – не знаю.

14. До Піскуна ліві ставляться скептично. Не вірять, що він щиро прагне розслідувати справу Гонгадзе. Вважають її лакмусовим папірцем. Порошенко також не викликає в них великого ентузіазму, як і секретаріат Президента. Про Третьякова взагалі не мали думки (ми їм її трохи сформували, вони сказали, що це – погано, якщо він такий). Як думають праві – не знаю.

Якщо іще щось згадаю – напишу. А краще – задавайте питання.

А взагалі це дуже добре, що саме Вірсма очолює в Європарламенті комісію по співробітництву з Україною, а не хтось інший. Класний чоловік. Так само, як і в Раді Європі Україною багато опікується класна жінка Ганне Северінсен.

Відповіді

  • 2005.06.23 | Бурлака

    Резюма на резюму

    А який з усього цього результат? (с) сам знаєш хто :)
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2005.06.23 | Михайло Свистович

      Re: Резюма на резюму

      Бурлака пише:
      > А який з усього цього результат? (с) сам знаєш хто :)

      Ми вже перейшли на ти?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2005.06.23 | Бурлака

        Re: Резюма на резюму

        А який з усього цього результат? (с) САМІ ЗНАЄТЕ хто
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2005.06.23 | Михайло Свистович

          Re: Резюма на резюму

          Бурлака пише:
          > А який з усього цього результат? (с) САМІ ЗНАЄТЕ хто

          Трохи пізніше :) Зараз мушу піти з компа, щоб не побачили черезплече, що я пишу на Майдан.

          О, згадав. що Вірсма розповідав, як до них набивалися у друзі Пінчук, Медведчук, Тигіпко, ще купа псевдолівих, але вони всіх їх послали. Дипломатично, звичайно. Вислухали, нічого не пообіцяли. а потім ігнорували, уникаючи зворотнього зв"язку. Це як на бруд на стіні, повз яку ходиш. Змивати його - не твоя турбота та й часу немає, тож намагаєшся просто до неї не притулятись.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2005.06.23 | Сергій Кабуд

            молодці! ці ліві дуже симпатична публіка

            А може вони можуть беспосередньо допомогати утворити всеукраїнску організацію, про яку вони питалися і якої немає?

            Ну в них же вона є, то хай роскажуть як утворити таке саме тут.
            І покажуть. І допоможуть як матеріально та і не матеріально.
            А ще в діскурс непогано додати таке-

            ' от ви, панове європарламентарі, побрізкували медведчуками-пінчуками, це круто, ви розумієте що вони покидьки, а ми- класні, але чи розумієте ви шо в пінчуків-медведчуків десятки міліардів грошей, контроль за великою часткою економіки, телеканали, радіо частоти і купа газет у власності,
            все це набуте бандитизмом і розкраданням.

            А в нас- нічого, крім ідей, енергії, деякий нетрадиційних технологій проведення акцій прямої дії та інтернет сайтів.


            Якщо ви послали пінчука і любите нас, то маєте зрозуміти наскільки ми з ворогом у нерівному положенні.

            Порадьте шо робити?

            Як би ви тут робили і шо на нашому місці без ресурсів, в стані інформаційної блокади по відношенню до нас з боку ЗМІ які на 100% чи контрольовані владою чи бандитами?
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2005.06.23 | Михайло Свистович

              Re: молодці! ці ліві дуже симпатична публіка

              Сергій Кабуд пише:
              > А може вони можуть беспосередньо допомогати утворити всеукраїнску організацію, про яку вони питалися і якої немає?
              >
              > Ну в них же вона є, то хай роскажуть як утворити таке саме тут.

              Вони це знають гірше за нас, як у нас щось таке утворити.

              >
              > ' от ви, панове європарламентарі, побрізкували медведчуками-пінчуками, це круто, ви розумієте що вони покидьки, а ми- класні, але чи розумієте ви шо в пінчуків-медведчуків десятки міліардів грошей, контроль за великою часткою економіки, телеканали, радіо частоти і купа газет у власності,
              > все це набуте бандитизмом і розкраданням.
              >
              > А в нас- нічого, крім ідей, енергії, деякий нетрадиційних технологій проведення акцій прямої дії та інтернет сайтів.
              >
              >
              > Якщо ви послали пінчука і любите нас, то маєте зрозуміти наскільки ми з ворогом у нерівному положенні.
              >
              > Порадьте шо робити?
              >
              > Як би ви тут робили і шо на нашому місці без ресурсів, в стані інформаційної блокади по відношенню до нас з боку ЗМІ які на 100% чи контрольовані владою чи бандитами?

              Вони у цьому також петрають гірше за нас. Бо Україна - не Європа.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2005.06.23 | Сергій Кабуд

                думаю шо розуміють як послали медведчука

                медведчуки ж не просто так 'звертаються' вони готові давати гроші і не малі. Давати на партії, компанії, тощо, цілком законно і красиво жертвувати від фондів до фондів, так шо ніхто і не дізнається звідки.

                Україна в ому плані така сама як і сша, європа і гвінєя-бісау.

                Є ЗМІ, які вкладають людям з екрану думки в голови. Це всі знають.

                поперти проти мейнстрім телебачення майже неможливо.

                Якраз це була б нефігова тема для конференції чи навіть симпозіума з семінарами-

                як в умовах повної пограбованості громадян, тотального контролю за ЗМІ з боку олігархів, що ділять власність, концентрацією грошей у вузкого кола колишньої номенклатури кпсс(куди входять і влада і бандити)
                можна достукатися до простих людей.

                Чи хоча б взяти одне єдине-
                радіо Булкіна поновити вони можуть допомогти порадою як чи може не порадою?
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2005.06.23 | Михайло Свистович

                  Пояснюю: вони не розуміють як в нас зробити таку організацію, як

                  в них. Бо в них інший матеріал, ніж в нас. Працювати ж в нас доведеться з нашим матеріалом.

                  Сергій Кабуд пише:
                  >
                  > радіо Булкіна поновити вони можуть допомогти порадою як чи може не порадою?

                  Навряд чи у них є якісь оригінальні поради з цього питання. А на ЗМІ вони грошей не дають навіть у своїх країнах. Про це вони нам казали.
                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                  • 2005.06.23 | Сергій Кабуд

                    тоді так- це вони знють шо вони можуть зробити а не ми

                    може хай запропонують що вже робили в інших випадках?

                    Гроші це добре але не єдине шо можна зробити.

                    Вони можуть звертартися до уряду України чи до Президента по конкретних питаннях-
                    скажімо запит написати, де буде викладено як в Україні НЕ працює судова гілка і як вона має працювати за умов справжньої незалежності судів. І як це досягається на практиці в Європах.

                    Це елементарний документ, технічного характеру, який при відповідному високому рівні підняття питання може стати базою для реформ суду
                    згорнути/розгорнути гілку відповідей
                    • 2005.06.23 | Михайло Свистович

                      Вони не знають. Крапка.

                      Сергій Кабуд пише:
                      >
                      > Вони можуть звертартися до уряду України чи до Президента по конкретних питаннях-
                      > скажімо запит написати, де буде викладено як в Україні НЕ працює судова гілка і як вона має працювати за умов справжньої незалежності судів. І як це досягається на практиці в Європах.
                      >
                      > Це елементарний документ, технічного характеру, який при відповідному високому рівні підняття питання може стати базою для реформ суду

                      Про це ми їм і казали.
                      згорнути/розгорнути гілку відповідей
                      • 2005.06.23 | Сергій Кабуд

                        так буде написане про Суди від Європарламенту до Юща?

                        незнають це незнають те...
                        шось не віриться, до них щойно приєдналися совітскі країни-
                        прибалтика, польша, тощо, де все це відбувалося так само як і в нас лише на 10 років раніше.

                        мають знати. Не в вакуумі живуть
                        згорнути/розгорнути гілку відповідей
                        • 2005.06.23 | Михайло Свистович

                          Не знаю

                          Сергій Кабуд пише:
                          >
                          > мають знати. Не в вакуумі живуть

                          Вони мають знати краще за нас, як нам збудувати велику організацію?
                          згорнути/розгорнути гілку відповідей
                          • 2005.06.23 | Сергій Кабуд

                            це не тільки про організацію, це про ВСЮ допомогу

                            яку Європа надавала постсовіцьким країнам, зокрема в рамках європарламенту

                            тут якраз ВОНИ знають а ми лише здогадуємося
                            згорнути/розгорнути гілку відповідей
                            • 2005.06.23 | Михайло Свистович

                              І про всю допомогу теж

                              Вони не можуть краще за нас знати, що нам потрібно. Ті країни були інакші. Вони щиро прагнули до Європи й не лукавили.
                              згорнути/розгорнути гілку відповідей
                              • 2005.06.23 | Сергій Кабуд

                                цікаво знати що саме ВОНИ робили для тих чесних країн

                                може і Україні це знадобиться

                                от в Естонії ми зробили таке і таке
                                а в латвії таке
                                і так далі

                                як немає відповіді немає і питання,
                                тому непогано було б знати відповіді, що було дано в минулому
  • 2005.06.23 | Михайло Свистович

    Ось результат. Не діставайте. Краще допоможіть. Нематеріально.

    Результат іще попереду, бо й нам, і їм треба подумати, що зробити. Адже вони прямо запитали: “Що ми можемо для вас зробити?” Питання нормальне, бо ми мало знаємо їх, їхню діяльність, можливості й обмеження, а вони мало знають нас і про нас, про конкретну ситуацію, в якій ми знаходимося і наші потреби. От саме про це, як діємо, як діяти, в якій ми є ситуації, в якій вони ми і не встигли поговорити, бо їх цікавило насамперед, якими ми є. І це не дивно. Вони знають, що ми – є, і що ми, скажемо так, хороші. Також вони чудово знають, що в Україні немає суперпотужної організації, яка охоплює, як павутина, всю країну. Знають, що навіть найчисельніші та найвпливовіші організації, як для масштабів України, дуже дрібні. Тому їх цікавили наші погляди і те, що робиться в Україні взагалі.

    От і давайте думати разом, що ми від них хочемо, і що можемо дати їм, щоб воно було позитивне для нас (під нами маю на увазі в т.ч. і насамперед Україну). Думати доведеться насамперед нам, оскільки їм є про що думати і без нас. Думки і пропозиції від нас до них можуть бути найабсурдніші й найбожевільніші (в рамках пристойного, звичайно). Оскільки вони дуже добре до нас ставляться, то не вважатимуть за ідіотів (вже перевірено). Про гроші пропоную забути. Бо якщо відразу думати про них, то і грошей не буде, і самі виглядатимемо якимись жлобами. В подальшому якщо вони будуть – то добре, не будуть – не страшно. Для грошей є інші організації, всілякі фонди, внутрішні ресурси т.д. Тут же головне не грошові стосунки.

    Поки що “мацаним” результатом є те, що вони допоможуть нам замінити російський дискурс на європейський. Тут трохи поясню. Зараз в Україні панує російський дискурс – друг Росія чи ворог, визволитель чи окупант, брат чи русифікатор, причому багато чого з цього дискурсу лежить в історичній площині і вже ніяк не стосується сьогодення. Перемогти в цьому дискурсі неможливо, особливо в історичній його частині. Сторони залишаться при своїх. Тому слід просто витіснити російський дискурс, замінивши його європейським, маргіналізувати так би мовити. Замінити “Геть від Росії” на “Вперед до Європи”.

    Допомога європарламентарів буде у тому, що ми проводитиме з ними інтернет-конференції, братимемо в них інтревю, привозитимемо їх сюди (за їхні гроші, щоб люди мали уявлення, що то за фрукти й позбавлялися хто страхів, а хто ілюзій. Тобто, щоб бачили живу Європу, торкалися її і пізнавали. На ці зустрічі будемо запрошувати наших журналістів і політиків, строїти в разі потреби останніх.

    Далі – ми інформуватимемо їх, що робиться в Україні й пояснюватимемо, хто є ху, і що є вот, і чому це – погано, а те – добре. Зокрема, інформуватимемо їх про наші партії і вождів, щоб ті уже не змогли брехати і прикидатися там європейцями, а тут бути азіатами. В самих осоружних випадках проситимемо суворо помахати пальчиком і нагадати, що в Європу на шару не вступиш, туди йдуть ногами, а не язиком.

    Якщо Олександр не одружиться в Боснії, як наш Бабай у Карпатах, і не покине нас, то почитаємо ще ті матеріали, які вони нам дали, і ще щось придумаємо.

    Нагадаю, що це – лише перший, ознайомлювальний контакт. Далі буде більше. Все залежить від нас.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2005.06.24 | Mykyta

      Інформаційна співпраця

      В тих людей, з якими Ви контактували (ну тобто не в них особисто, а в партій/організацій), є сильні медіа-ресурси по всій Європі. Це треба використати, але як це зробити найкраще, то чітко не уявляю. Може запросити їхніх кореспондентів в Україну, хай подивляться як тут і що (бо вони дуже часто інфу беруть з московських інформагенств). А може налагодити з їхньою періодикою прямий обмін інформацією... Думаю це має сенс для обидвох сторін.
    • 2005.06.24 | Сергій Кабуд

      все залежить не від 'нас' а від 'них'

      уважно прочитав всю гілку, маю додати що твоя теза-
      > Все залежить від нас
      помилкова.

      Тут якраз все залежить від 'НИХ'. В них в руках якісь непевні важелі впливу.
      Якщо вони цікавляться і знають стільки скільки ти описав про Україну, то мене дивує чому від 'них' нема конкретних пропозицій.

      Єдине як я це можу пояснити- європарламент це піар організація для роздування їх власного престижу без ніякого впливу на хід подій в політиці. Плюс політична підтримка, як венець неозначенності і говорильні.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2005.06.25 | Ігорко

        Re: все залежить не від 'нас' а від 'них'

        Сергій Кабуд пише:

        > Єдине як я це можу пояснити- європарламент це піар організація для роздування їх власного престижу без ніякого впливу на хід подій в політиці. Плюс політична підтримка, як венець неозначенності і говорильні.

        Не зовсім так, але в Ваших словах є чимало правди.

        Європарламент має наразі дійсно менше впливу на політику ЄС, ніж Європейська Комісія (це "квазі-уряд" ЄС). Позаяк склад цієї комісії не обирає ані населення, ані представники населення в Європарламенті (останній може тільки підтвердити або відхилити окремих комісарів), а призначають національні уряди, я не вважаю ЄС аж таким демократичним утворенням, яким він хотів би здаватись.

        Щойно відхилена французами й голандцями конституція надавала б Європарламентові більше повноважень і впливу, але поки що політикою ЄС керує власне ця ніким не обрана Єврокомісія. Ну й національні уряди, звичайно.
      • 2005.06.27 | Михайло Свистович

        таки від нас

        Сергій Кабуд пише:
        > уважно прочитав всю гілку, маю додати що твоя теза-
        > > Все залежить від нас
        > помилкова.

        Чого ці українці нью-йоркські не вигадають, аби нічого не робити :)

        >
        > Якщо вони цікавляться і знають стільки скільки ти описав про Україну, то мене дивує чому від 'них' нема конкретних пропозицій.

        Бо Україна для них - десятий пріоритет. А для нас - перший.

        >
        > Єдине як я це можу пояснити- європарламент це піар організація для роздування їх власного престижу без ніякого впливу на хід подій в політиці. Плюс політична підтримка, як венець неозначенності і говорильні.

        Твоє пояснення неправильне.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2005.06.27 | Сергій Кабуд

          моє пояснення значно ближче до реальності

          європарламент не має ніякого суттєвого впливу
          а люди , які з тобою спілкувалися не професіонали,
          бо з їх позиції вони мають знати що в них є для України-
          якщо в них хоч щось є.
          А тобі не завадить на курси мов піти шоб бараном неписьменним не виглядатри в Європі

          скоріше за все ти нічого там не зрозумів саме через брак мови спілкування
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2005.06.27 | Михайло Свистович

            продовжуй так вважати

            Сергій Кабуд пише:
            >
            > А тобі не завадить на курси мов піти шоб бараном неписьменним не виглядатри в Європі

            Я не виглядав там неписьменним бараном. Позбувайся комплексу меншовартості.

            >
            > скоріше за все ти нічого там не зрозумів саме через брак мови спілкування

            Я все зрозумів, бо мій напарник знав цілу купу мов.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2005.06.25 | Mykyta

      Ага, ще - ПіАр

      Може є сенс повчитись в них піару? Я не до того, що в нас піар поганий, а до того, що вдосконалити ніколи не завадить. В них повинні б бути потужні і професійні піар-кантори, може вдастся налагодити співпрацю з ними.
  • 2005.06.23 | skaut

    Re: Моя резюма про зустріч з європарламентарями та їх думки

    yellow [ ] 1. 1) а) желтый bright yellow — ярко-желтый pale yellow — бледно-желтый Syn: or б) желтокожий в) одетый в желтую одежду 2) трусливый, боязливый He has a yellow streak in him. — Он трусоват. 3) желтый, продажный, бульварный ( о прессе ) yellow press — желтая пресса - і так далі...це чому люди жахаються тих хто називає себе
    жовтим.
    Від тем про Європу скоро вже нудитиме. Скоро блювотне називатиметься "Євротропін".
    Люди добрі подивіться де ми живемо і кому ми такі потрібні? Такі неповноцінні і закомплексовані ми самі собі непотрібні.
    Ющенко мабуть комусь добре винен, що нас пхає під ж... в їхню Європу. Послухайте наших слов янських братів з тієї Європи.
    Вчіть англійську польську чеську французьку, послухайте про що вони про нас і взагалі про що поміж собою розмовляють - і от тоді Вам панове стане зрозуміло як насправді нас там цінують, з чим чекають.
    П О В А Ж А Й С Е Б Е !
    Ось шлях в європу. Тоді вони самі до нас прийдуть.
    (Політика і реальне життя речі несумісні для здорового глузду.)
    Власне я не хочу у їхню арабсько-африкансько-їудейсько-.....Європу.
    Якщо пан Свистович пнеться туди то "бон вояж" йому, а я ні.
    Гріх дурити необізнаних людей.
    Я люблю цю землю. Кращої немає і не буде - вірте мені.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2005.06.23 | Михайло Свистович

      Re: Моя резюма про зустріч з європарламентарями та їх думки

      skaut пише:
      >
      > Люди добрі подивіться де ми живемо і кому ми такі потрібні? Такі неповноцінні і закомплексовані ми самі собі непотрібні.
      > Ющенко мабуть комусь добре винен, що нас пхає під ж... в їхню Європу. Послухайте наших слов янських братів з тієї Європи.
      > Вчіть англійську польську чеську французьку, послухайте про що вони про нас і взагалі про що поміж собою розмовляють - і от тоді Вам панове стане зрозуміло як насправді нас там цінують, з чим чекають.
      > П О В А Ж А Й С Е Б Е !
      > Ось шлях в європу. Тоді вони самі до нас прийдуть.

      Про це і йдеться. Робимо Європу в себе, а тоді йдемо до них (чи вони до нас). Але щоб кудись іти, треба знати. що це таке.

      >
      > Власне я не хочу у їхню арабсько-африкансько-їудейсько-.....Європу.

      А, ну так би і казали. Так то ми неповноцінні і закомплексовані чи вони арабсько-африкансько-їудейські-.....? Останнє, до речі, неправда.

      >
      > Я люблю цю землю.

      Я теж.

      >
      > Кращої немає і не буде

      Я знаю.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2005.06.23 | Сергій Кабуд

        о. ще ідея- а чи не зможе європарламент організувати

        чи фінансувати чи загально 'допомогати' створити якісь такі всеукраінскі курси європейских мов, чи програму навчання мовам в школах, шоб другою мовою українці мали собі якусь з європюійських, -
        англійську бажано.
        це красиво, просвітницьки звучить, і дійсно буде позитивно міняти країну.

        МОжна проекта розробити з ними? Шоб кожен український школяр і студент мав змогу навчитися англійської на якісно іншому рівні.
        Ключове слово- КОЖЕН.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2005.06.23 | Михайло Свистович

          Re: о. ще ідея- а чи не зможе європарламент організувати

          Сергій Кабуд пише:
          >
          > МОжна проекта розробити з ними? Шоб кожен український школяр і студент мав змогу навчитися англійської на якісно іншому рівні.
          > Ключове слово- КОЖЕН.

          Ключове слово - проект. Спочатку треба дати їм проект або бути точно впевненим, що зможемо його написати. Я не впевнений, що ми його напишемо.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2005.06.23 | Land

            Написать - напишем что угодно.

            Что толку, что уже лежат написанные проекты? Нужно продвигать.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2005.06.23 | Михайло Свистович

              Я сумніваюсь, що що завгодно (-)

              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2005.06.23 | Land

                Народ сумлевается?

                У вас нет оснований для сомнений. Или вы можете назвать какие-либо проваленные мной проекты? Сомневаясь априорно вы ставите под сомнение свою объективность.
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2005.06.23 | Михайло Свистович

                  Re: Народ сумлевается?

                  Land пише:
                  > У вас нет оснований для сомнений.

                  Є.

                  > Или вы можете назвать какие-либо проваленные мной проекты?

                  Я не бачив Ваших освітніх масштабних проектів.

                  > Сомневаясь априорно вы ставите под сомнение свою объективность.

                  Я апріорі сумніваюсь в тому, чого не бачу.
                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                  • 2005.06.23 | Сергій Кабуд

                    там масштаб не в кількості сторінок має бути

                    Я б передав ЇМ коротке зведення проекту охоплення 100% українських учнів-студентів посиленими курсами англійської мови.

                    У випадку наявності ентузіазму в європійців-
                    можна конкретизувати детальніше
                    згорнути/розгорнути гілку відповідей
                    • 2005.06.23 | Михайло Свистович

                      Re: там масштаб не в кількості сторінок має бути

                      Сергій Кабуд пише:
                      > Я б передав ЇМ коротке зведення проекту охоплення 100% українських учнів-студентів посиленими курсами англійської мови.

                      Передай мені.
                      згорнути/розгорнути гілку відповідей
                      • 2005.06.23 | Сергій Кабуд

                        це основні тези- якщо хто хоче може додати шось

                        скіки в Укр. шкіл і школярів?

                        Скіки ВУЗів і студентів?

                        Скіки потрібно інструкторів для охоплення всіх?

                        Які саме інструктори-вбчителя потрібні(рівень, вміння, тощо)

                        Як підготувати чи де запросити за кордоном таких фахівців що будуть навчати і студентів і вчителів англійскої в нас?

                        Далі- кошторис і вперед
                        -------------------------

                        Можу і по англійськи як дійде до передачі ЇМ
                        згорнути/розгорнути гілку відповідей
                        • 2005.06.23 | Михайло Свистович

                          Це - не тези. Це - питання. (-)

                          згорнути/розгорнути гілку відповідей
                          • 2005.06.24 | Сергій Кабуд

                            Це - питання, відповіді на які стануть тезами

                            я відповідей не знаю,
                            я знаю що в Сінгапурі саме вивчення англійської стало фундаментом економічного багатства країни

                            Топто це було НАЙКРАЩОЮ інвестицією в економіку сінгапуру.

                            Чому Україні не зробити теж саме? Воно буде самим легко реалізуємим проектом європеїзації країни. І при тому таким, ефективність якого елементарно вимірюється, а значить вкрасти буде неможливо, за умов простого контролю.
                            згорнути/розгорнути гілку відповідей
                            • 2005.06.27 | Михайло Свистович

                              Re: Це - питання, відповіді на які стануть тезами

                              Сергій Кабуд пише:
                              > я відповідей не знаю,

                              Тобто ти, як завжди, скинув роботу на когось. Я теж не знаю відповідей. А інтернет для їх пошуку в тебе кращий за мій.

                              >
                              > Чому Україні не зробити теж саме?

                              Бо замість того, щоб написати проект, українські люди ставлять питання іншим українським людям, які дуже зайняті.
                  • 2005.06.23 | Land

                    Re: Народ сумлевается?

                    Михайло Свистович пише:
                    > Land пише:
                    > > У вас нет оснований для сомнений.
                    >
                    > Є.
                    >
                    >И какие же, позвольте узнать?
                    згорнути/розгорнути гілку відповідей
                    • 2005.06.23 | Михайло Свистович

                      Re: Народ сумлевается?

                      Land пише:
                      >
                      > И какие же, позвольте узнать?

                      Такі, що я не знаю, зможете чи ні Ви написати такий проект.
                      згорнути/розгорнути гілку відповідей
                      • 2005.06.23 | Land

                        Re: Народ сумлевается?

                        Основание сомневаться - это когда я обещал, но написать не смог, не захотел и пр.

                        Вы оснований не имеете, а сомневаетесь априорно, т.е. безосновательно. Потому я и говорю о том, что вы даете повод усомниться в вашей неупереджености.

                        До сих пор в наших отношениях основания сомневаться возникали только у меня. Но не у вас.
                        згорнути/розгорнути гілку відповідей
                        • 2005.06.23 | Михайло Свистович

                          Re: Народ сумлевается?

                          Land пише:
                          > Основание сомневаться - это когда я обещал, но написать не смог, не захотел и пр.

                          Не тільки. От Кабуд мені не обіцяв сконструювати сайт, але я сумніваюсь, що в нього це вийде.
          • 2005.06.23 | Сергій Кабуд

            писати напишемо- краще писати з ними разом

            скіки в Укр. шкіл і школярів?

            Скіки ВУЗів і студентів?

            Скіки потрібно інструкторів для охоплення всіх?

            Які саме інструктори-вбчителя потрібні(рівень, вміння, тощо)

            Як підготувати чи де запросити за кордоном таких фахівців що будуть навчати і студентів і вчителів англійскої в нас?

            Далі- кошторис і вперед.

            Якщо це підтримає Ющенко, то воно має бути легко організованим. подібні речі робляться.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2005.06.23 | Михайло Свистович

              я сумніваюсь (-)

              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2005.06.24 | Сергій Кабуд

                це все виглядає смішно

                посеред довгої росповіді про туалєти і якихось пяних бюрократів я не знайшов одного-

                що є той європарламент і що можуть його депутати?

                Типу ти питаєш- шо їх просити робити?

                А що вони вміють можуть хочуть окрім заяв, нот і листів до Ющенка писати?

                І яка міра ефективності цього?

                підозрюю що якщо проблема сформулювати шо від них треба- то це не приведе ні до чого, окрім твоїх власних персональних контактів які поширяться ну і шось ще може але що?

                Грошей вони не дають, а що дають?

                Загалом євроструктури є зло. Додаткова бюрократія і додаткові бюрократи на шиї робітників і селян.

                Але тимчасово воно може бути вигідно україні через кретинізм можновладців яким треба підлизати іноземцям.

                Неясно як ставити їм задачу коли не відомо хто вони і які важелі в їх руках.

                Це як я приведу когось і скажу- ось, він спеціаліст, давайте йому завдання і піду геть, а він ще й не розмовля по-нашому

                Шо робити?
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2005.06.24 | Михайло Свистович

                  то ти пропонуєш забити на все?

                  Сергій Кабуд пише:
                  >
                  > що є той європарламент і що можуть його депутати?

                  Не знаю.

                  >
                  > А що вони вміють можуть хочуть окрім заяв, нот і листів до Ющенка писати?

                  Треба написати, що ми хочемо, вони напишуть, що з цього можуть.

                  >
                  > І яка міра ефективності цього?

                  Деяка.

                  >
                  > підозрюю що якщо проблема сформулювати шо від них треба- то це не приведе ні до чого, окрім твоїх власних персональних контактів які поширяться ну і шось ще може але що?

                  то нічого не робити взагалі?

                  >
                  > Грошей вони не дають, а що дають?

                  політичну підтримку.

                  >
                  > Неясно як ставити їм задачу коли не відомо хто вони і які важелі в їх руках.

                  то нічого не робити?
                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                  • 2005.06.24 | Сергій Кабуд

                    якраз навпаки, хочу беззмістовній гільці надати сенсу

                    От ти відповів:

                    > > що є той європарламент і що можуть його депутати?

                    > Не знаю.

                    А як ти цього не знаєш то навіщо з ними зустрічатися і виносити на форум запитання до громади щодо співпраці з європарламентом?
                    Якби не ти я б ніколи і не плюнув в бік такої бюрократичної і непотрібної структури, яка скоріше за все приречена до зникнення.


                    > > А що вони вміють можуть хочуть окрім заяв, нот і листів до Ющенка писати?
                    >
                    > Треба написати, що ми хочемо, вони напишуть, що з цього можуть.

                    "що ми хочемо"- як це розуміти? Коли в ресторані замовляєш, то хоча б знаєш меню, коли авто ремонтуєш, то знаєш шо в ньому не працює і шо вміє механік, а шо вміє той шо рехтує кузов і так далі,
                    а тут? Шо вміє ця команда дармоїдів крім наймати перекладачів з мальтійської на гроші поцуплені в робітників і селян?

                    > > І яка міра ефективності цього?
                    >
                    > Деяка.



                    > > підозрюю що якщо проблема сформулювати шо від них треба- то це не приведе ні до чого, окрім твоїх власних персональних контактів які поширяться ну і шось ще може але що?
                    >
                    > то нічого не робити взагалі?

                    Робити, але хоча б знати куди воно веде. А для того непогано б було знати що може зробити протилежна сторона. А якщо це невідомо, то може робити дещо в чому ми певні на 100%? Чи це була просто розважальна подоріж і тоді можна статтю для нешінал джіографік магазін написати.

                    > > Грошей вони не дають, а що дають?

                    > політичну підтримку.

                    Політична підтримка - це ще більш розпливчато ніж
                    просто 'підтримка',

                    > > Неясно як ставити їм задачу коли не відомо хто вони і які важелі в їх руках.

                    Робити. Мою точку зору - що саме і які ідеї можна втілити, при тому абсолютно КОНКРЕТНО без зайвої балаканини- я неодноразово висловлював.

                    Навіть з європарламентом можна працювати, якщо знати ЩО ці люди роблять в аналогічних випадках.

                    Бо не знаючи залишається спекулювати в широкому спектрі, як наприклад:

                    Можуть вони наказати ввести військо ЄС в Україну у випадку військового заколоту?
                    ...
                    і так далі

                    Шоб досягти результату потрібно ЩОНАЙМЕНШЕ коректно поставити умови:

                    От це, це і це європарламент і комісія по Україні може а ось це це і це - ні.
                    згорнути/розгорнути гілку відповідей
                    • 2005.06.27 | Михайло Свистович

                      поки що я бачу з твого боку лише бажання "а пагаваріть"

                      Сергій Кабуд пише:
                      >
                      > А як ти цього не знаєш то навіщо з ними зустрічатися і виносити на форум запитання до громади щодо співпраці з європарламентом?

                      Зустрічався, щоб завести контакти і дещо вияснити. Задаю запитання, бо одна голова - гірша за декілька.

                      > Якби не ти я б ніколи і не плюнув в бік такої бюрократичної і непотрібної структури, яка скоріше за все приречена до зникнення.

                      Я поки що не бачу плювків. Я бачу флейм.

                      >
                      > "що ми хочемо"- як це розуміти?

                      Буквально.

                      >
                      > Робити, але хоча б знати куди воно веде.

                      Ну то ти взнавай, а я поки щось зроблю корисне.
                      згорнути/розгорнути гілку відповідей
                      • 2005.06.27 | Сергій Кабуд

                        а я з твого боку нічого не бачу, навіть пояснення шо є цей євро-

                        клюб дармоїдів є

                        а от інші пояснюють шо нічого воно не вміє

                        в такому випадку тупо звертатися до людей не зясувавши з ким маєш справу
                        згорнути/розгорнути гілку відповідей
                        • 2005.06.27 | Михайло Свистович

                          тоді для мене є сенс витрачати час на рспівпрацю з цього питання

                          з тими, хто бачить.

                          Сергій Кабуд пише:
                          >
                          > в такому випадку тупо звертатися до людей не зясувавши з ким маєш справу

                          з твого дозволу я побуду тупим.
        • 2005.06.23 | Євген Захаров

          Re: о. ще ідея- а чи не зможе європарламент організувати

          Сергій Кабуд пише:
          > чи фінансувати чи загально 'допомогати' створити якісь такі всеукраінскі курси європейских мов, чи програму навчання мовам в школах, шоб другою мовою українці мали собі якусь з європюійських, -
          > англійську бажано.
          > це красиво, просвітницьки звучить, і дійсно буде позитивно міняти країну.
          >
          > МОжна проекта розробити з ними? Шоб кожен український школяр і студент мав змогу навчитися англійської на якісно іншому рівні.
          > Ключове слово- КОЖЕН.

          IMXO, ну, при чому тут Європарламент? Англійську мову можна вчити за допомогою англійців, американців або канадійців, і такого у нас вже дуже багато. Як на мене, кожен бажаючий вивчити англійську має купу можливостей для реалізації цього бажання. Інша справа - підняти на якісно інший рівень вивчення англійської в школі, а потім в вузі. Але тут краще говорити про завдання вивести на якісно інший рівень школу в цілому, і вузи, тоді і з англійською буде краще. Бо освіта у нас - на останньому місці разом з наукою, культурою і медициною.

          А для вивчення французької мови - можна думати про якийсь проект з французами, німецької - з німцями, і так далі.

          На додаток - якщо є зацікавленість, подивіться на www.khpg.org 4-й номер щоквартальнику "Свобода висловлювань і приватність" (СВіП) за минулий рік - там зведення текстів правозахисних організацій про виборчий процес, погляд на нього, так би мовити, з правозахисної иточки зору. Європарламентарі читали ці тексти англійською одразу після їхнього оприлюднення в Україні...
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2005.06.24 | Сергій Кабуд

            А що ще може європарламент?

            підняття рівня викладання англійської в країні- це хоч якась конкретика і можна оцінити елементарно кошторис і розробити план як це зробити.

            Решта можливостей парламентаів для мене лишається тайною.

            Може я їм сам напишу запитання тоді. Свистович конкретики на дає.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2005.06.27 | Михайло Свистович

              Re: А що ще може європарламент?

              Сергій Кабуд пише:
              > підняття рівня викладання англійської в країні- це хоч якась конкретика і можна оцінити елементарно кошторис і розробити план як це зробити.

              Будь ласка, оціни елементарно кошторис і розроби план як це зробити.
  • 2005.06.23 | Olha_K

    Типи організацій

    Михайло Свистович пише:

    > 10. Мережність і неформальність вони розуміють слабо. Безлідерність ще розуміють, але вважають, що середовище має бути не аморфним, а структуризованим, щоб в будь-який момент можна було оцінити і сили, і кількість членів, і ресурси. Не розуміють такого, що люди підключаються до роботи час від часу типу “тут я граю, а тут – ми не друзі, бо мені не подобається, облом, я сам вирішую, що мені робити і що ні”. Коротше кажучи, вони не розуміють розмитої відповідальності. Як думають праві – не знаю.

    І зрозуміло чому - такого звіра легко назвати, але не легко уявити, і тим більш контролювати. Чесно кажучи, я скільки не читала про американські нон-профіт організації - ніде такe не чула. Тому що повинні бути і відповідальні, і загальна стратегія, і якісь ресурси. Захід по іншому працює. І працює це ефективно. Шкода тільки, що це не можна просто перенести на наш грунт - не приживеться.

    Безлідерність вони теж розуміють не так, як ми. Безлідерні ради директорів працюють, як у звичайних компаніях, абсолютно серйозно і відповідально, колегіально прийняті рішення обов"язкові до виконання. Тільки працюють вони безоплатно і заради спільної мети.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2005.06.23 | Михайло Свистович

      Re: Типи організацій

      Olha_K пише:
      >
      > Безлідерність вони теж розуміють не так, як ми. Безлідерні ради директорів працюють, як у звичайних компаніях, абсолютно серйозно і відповідально, колегіально прийняті рішення обов"язкові до виконання. Тільки працюють вони безоплатно і заради спільної мети.

      Ми так само це розуміємо.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2005.06.24 | Olha_K

        Re: Типи організацій

        Я не буду сперечатися, тому що це немає сенсу. Те, що підходить для ПОРИ! часів Кучми може не підходити професійній правовій організації, або потужній екологічній, або навіть місцевому комітету "Дайош газ у селі". І я побоююсь, що саме про такі різноманітні організації європейці і питали. А вони діють на зовсім інших засадах, не всі вони напряму пов"язані з поточною політичною ситуацією, не всі працюють у підпіллі, не всі власне потребують безлідерності у розумінні "лідер, який має бачення, ідеї". Для таких організацій потрібні, просто необхідні, ідейні лідери, але "безлідерність" відноситься до структури управління, рівномірного розподілення обов"язків, тобто ради директорів, або як їх тут називають officers. І формальності до речі, там аж до фіга, бо як ви можете поєднати "тут ми всі ухвалили рішення, обов"язкове для виконання, а тут я сам собі осередок - бо мережність", і взагалі "неформальність=необов"язковість". Інша річ, що всі ідейні лідери усвідомлюють, щоб залучити людей (волонтерів), вони повинні мотивувати, вчити, і заохочувати їх. З цієї точки зору ні у кого немає ілюзій щодо того, що люди можуть у будь-який час розвернутися і піти, тому що всі працюють добровільно. І лідери докладають зусиль, щоб цього не сталося, замість звинувачувати у безідейності рядових членів (це не до Вас персонально, звісно, це загальна проблема). Навіть щоб виконувати чорнову роботу, людина повинна вірити, що це допомагає змінити світ на краще, і ощасливити якщо не людство, то принаймні якусь людину. При тому не забуваючи про власні потреби, зацікавленість, і просто задоволення від життя. І немає у цьому нічого поганого. :)

        А щоб мені не закидали пустопорожню балаканину, піду попрацюю "на благо Родіни" на Альянсі :)
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2005.06.25 | Млин

          Re: Типи організацій

          Іншими словами організації із партійною структурою і прийняттям рішень, але не партії, як то може бути партія що бореться за владу.

          Нарешті це хтось сказав. Я про це думаю вже давно, але до сьогодні не знаходив слів.

          Olha_K пише:
          > ...
          > професійній правовій організації,
          > або потужній екологічній, або навіть місцевому комітету "Дайош газ у
          > селі". І я побоююсь, що саме про такі різноманітні організації європейці
          > і питали. А вони діють на зовсім інших засадах, не всі вони напряму
          > пов"язані з поточною політичною ситуацією, не всі працюють у підпіллі,
          > не всі власне потребують безлідерності у розумінні "лідер, який має
          > бачення, ідеї". Для таких організацій потрібні, просто необхідні, ідейні
          > лідери, але "безлідерність" відноситься до структури управління,
          > рівномірного розподілення обов"язків, тобто ради директорів, або як їх
          > тут називають officers. І формальності до речі, там аж до фіга, бо як ви
          > можете поєднати "тут ми всі ухвалили рішення, обов"язкове для виконання,
          > а тут я сам собі осередок - бо мережність", і взагалі
          > "неформальність=необов"язковість". Інша річ, що всі ідейні лідери
          > усвідомлюють, щоб залучити людей (волонтерів), вони повинні мотивувати,
          > вчити, і заохочувати їх. З цієї точки зору ні у кого немає ілюзій щодо
          > того, що люди можуть у будь-який час розвернутися і піти, тому що всі
          > працюють добровільно. І лідери докладають зусиль, щоб цього не сталося,
          > замість звинувачувати у безідейності рядових членів (це не до Вас
          > персонально, звісно, це загальна проблема). Навіть щоб виконувати чорнову
          > роботу, людина повинна вірити, що це допомагає змінити світ на краще, і
          > ощасливити якщо не людство, то принаймні якусь людину. При тому не
          > забуваючи про власні потреби, зацікавленість, і просто задоволення від
          > життя. І немає у цьому нічого поганого. :)
        • 2005.06.27 | Михайло Свистович

          Re: Типи організацій

          Olha_K пише:
          > І я побоююсь, що саме про такі різноманітні організації європейці і питали.

          Про які такі?

          > А вони діють на зовсім інших засадах

          Хто вони?

          > не всі вони напряму пов"язані з поточною політичною ситуацією

          Такі їх не цікавили.

          > не всі працюють у підпіллі

          А хто працює у підпіллі?

          > як ви можете поєднати "тут ми всі ухвалили рішення, обов"язкове для виконання, а тут я сам собі осередок - бо мережність"

          Ви вчергове неправильно розумієте мережність.

          > і взагалі "неформальність=необов"язковість"

          Ні в якому разі.
  • 2005.06.26 | ak1001

    Re: Моя резюма про зустріч з європарламентарями та їх думки

    грызня Желтые против Черных уже попадает в разряд анекдотов на другом форуме

    http://www.telekritika.kiev.ua/forumn/index.php?showtopic=1660

    проходя мимо Jun 24 2005, 10:26 AM Отправлено #11


    Ну, раз уж Бобо пошутил, пошучу и я. :D

    Вот тут Свистович насвистел "отчет" про зустріч з європарламентарями. Читается, как записки Джеймса Кука! Судя по коммуникативным особенностям, кто-то из них уехал с бусами и зеркальцами.
    Особенно понравился причудливый исследовательский юмор автора:


    QUOTE
    "8. Знають, що є справжня “ПОРА!”, і якісь люди, що прагнуть використати з вигодою для себе цей бренд. Знають що звуть їх “чорна” і “жовта”. Прикольно виглядає їх реакція на це слово. Коли після тривалого спілкування наші “лобісти” комусь нас представляли з гарного боку, й мова заходила про “ПОРУ!”, ті ніби з надією в голосі запитували: “Блек Пора?” Це звучало як ніби “ну не можуть такі хороші хлопці бути “йелоу”. Коли ми казали “Блек”, вони радісно махали головами: “Окей” (це говорилося радісним тоном). Одного разу я пожартував і на питання “Блек Пора?” дав відповідь “Йелоу”. І реакція, і тон у тому випадку були ну дуже стриманими. Але як тільки повідомив, що пожартував, обличчя пом’якшали. До речі, голандські соціалісти, і Вірсма особисто дуже класно, на відміну від Немезіса, згадували перебування наших в Амстердамі. Вони їм сподобались. Як думають праві – не знаю."


    :D :D :D

    http://www2.maidanua.org/news/download_thr...19467212&trs=-1
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2005.06.26 | So_matika

      а де гризня?

      ak1001 пише:
      > грызня Желтые против Черных уже попадает в разряд анекдотов на другом форуме
      > http://www.telekritika.kiev.ua/forumn/index.php?showtopic=1660
      доречі крім вас ніхто не зреагував
      а прикол і справді наочний, бо "жовте" в їхньому розумінні має певний присмак бруду та скандалу; отож "пора" і "жовта пора" для них це шось на зразок порівняння "преси" і "жовтої преси"

      > Судя по коммуникативным особенностям, кто-то из них уехал с бусами и зеркальцами.
      хоца намист і люстерок з Європи? та ніхто не дає, ой вей... може хочете про це поговорити?
    • 2005.06.26 | Nemesis

      Найбільш цікави "спогади" Вірсми про Амстердам.

      > До речі, голандські соціалісти, і Вірсма особисто дуже класно, на відміну від Немезіса, згадували перебування наших в Амстердамі.

      "Особисто Вірсма" в Амстердамі не був присутній.:) А "голанські соціалісти" це взагалі класно. Я вже уявив, як всі зібралися та казали щось Свистовичу.
      Я чесно кажу, що порозмовляю з Вірсмою про Свистовича, це не жарт.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2005.06.27 | Михайло Свистович

        Re: Найбільш цікави "спогади" Вірсми про Амстердам.

        Nemesis пише:
        >
        > "Особисто Вірсма" в Амстердамі не був присутній.:)

        Я й не писав, що він там був присутній. Я писав, що він сказав про Амстердам. Очевидно, йому розповіли інші.

        >
        > А "голанські соціалісти" це взагалі класно. Я вже уявив, як всі зібралися та казали щось Свистовичу.

        Не всі, але збиралися.

        > Я чесно кажу, що порозмовляю з Вірсмою про Свистовича, це не жарт.

        Та хто ж заперечує? Про мене вже стільки з усіма розмовляли, от тільки люди розумні (а Вірсма є такий) володіють чомусь здатністю робити правильні висновки, а не дослухатися до маячні.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".