МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

дядько сем незадоволений ваю

06/25/2005 | stefan
http://obkom.net.ua/news/2005-06-25/1023.shtml
Правительство США крайне негативно оценивает деятельность правительства президента Ющенко

Популистские решения нового украинского правительства президента Виктора Ющенко вызывают серьезную обеспокоенность в США и препятствуют продвижению в украинско-американских отношениях. Об этом заявил вчера представитель Государственного департамента США Пол Картер, который отвечает за политические вопросы в отношениях с Украиной.

Он выступил на конференции «Диалог Украины и США в сфере безопасности», организованной рядом украинских диаспорных организаций (Украинский конгресовий комитет Америки и Центр украинско-американских отношений) и Советом американской внешней политики.


Главным и единственным реальным достижением новой украинской власти Пол Картер считает отмену цензуры в средствах массовой информации и расширение журналистских свобод.

В то же время он и другие американские участники конференции выразили недовольство темпами реформ и уровнем готовности украинских властей их осуществлять.

Большие ожидания американских должностных лиц и экспертов в отнолшении новой украинской власти превращаются в глубокое разочарование. Во время конференции у Вашингтоне ее американские участники неоднократно отмечали, что
для новой украинской государственной политики характерны противоречивость, непоследовательность, недостаточная открытость и поэтому иногда она напоминает политику бывшего президента Украины Леонида Кучмы.




Особое недовольство у американских официальных лиц вызывают действия Киева в экономической сфере.

Как утверждает представитель Государственного департамента США Пол Картер, «мы обеспокоены экономической политикой, которую осуществляет украинское правительство,
особенно попытками контролировать цены, и резким повышением пенсий

. Эти шаги могут быть оправданными с точки зрения получения поддержки на парламентских выборах в следующем году, но такая политика может усилить инфляцию, навредить макроэкономической стабильности и лишить Украину долгосрочной перспективы превращения в зажиточное государство. Мы также обеспокоены высказываниями некоторых высших должностных лиц о преимуществах государственной собственности на экономические объекты и последующей неопределенностью в таком сложном вопросе, как реприватизация предприятий. И грустным, но предполагаемым следствием всего этого стало
резкое сокращение объемов иностранных инвестиций в Украину».




Радио "Свобода"

25 июня 2005. 10:23

Відповіді

  • 2005.06.25 | 3dom

    А по пятому говорят - ювт.

    Причем сначала говорили "критика уряду ЮВТ", а потом сменили акцент и теперь говорят: "критика на адресу ЮВТ". :)
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2005.06.27 | Михайло Свистович

      Це просто п"ятий знову бреше.

      В США, як і в Європі, поняття "уряд" вживається не в значенні Кабмін, а в тому смислі, що в нас поняття "влада".

      А в принципі, Майдан є рупором НСНУ :) Адже в "безсмертемнику" чітко написано вживати словосполучення "уряд Ющенка", а не "уряд Тимошенко" ;)
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2005.06.27 | stefan

        так що ми стали "ближче" до є-колгоспу

        Михайло Свистович:
        > В США, як і в Європі, поняття "уряд" вживається не в значенні Кабмін, а в тому смислі, що в нас поняття "влада".
        >
        > А в принципі, Майдан є рупором НСНУ :) Адже в "безсмертемнику" чітко написано вживати словосполучення "уряд Ющенка", а не "уряд Тимошенко" ;)

        в цьму відношенню...
      • 2005.06.28 | Сергій Кабуд

        не знав а це он як!(-)

  • 2005.06.26 | толя дейнека

    Re: претензій навіть більше

    Вашинґтон попереджає український уряд, що популізм в економічній політиці призведе Україну до зубожіння
    Сергій Куделя

    Вашингтон, 24 червня 2005 року – Популістські ухвали нового українського уряду президента Віктора Ющенка викликають серйозне занепокоєння у США і перешкоджають поступові в українсько-американських відносинах. Про це заявив учора представник Державного департаменту США Пол Картер, який опікується політичними питаннями у відносинах із Україною. Він виступив на конференції “Діалог України та США у сфері безпеки”, організованій низкою українських діаспорних організацій (Український конґресовий комітет Америки і Центр українсько-американських відносин) та Радою американської зовнішньої політики.

    Головним та єдиним реальним досягненням нової української влади Пол Картер уважає скасування цензури в засобах масової інформації та розширення журналістських свобод. Водночас він та інші американські учасники конференції висловили невдоволення темпами реформ та рівнем готовності українських можновладців їх здійснювати.

    Великі очікування американських посадовців та експертів щодо нової української влади перетворюються на глибоке розчарування. Під час конференції у Вашинґтоні її американські учасники неодноразово відзначали, що для нової української державної політики характерні суперечливість, непослідовність, недостатня відкритість і тому іноді вона нагадує політику колишнього президента України Леоніда Кучми.

    Особливе невдоволення в американських офіційних осіб викликають дії Києва в економічній сфері. Говорить представник Державного департаменту США Пол Картер: “Ми занепокоєні економічною політикою, яку здійснює український уряд, особливо спробами контролювати ціни та різким підвищенням пенсій. Ці кроки можуть бути виправданими з погляду здобуття підтримки на парламентських виборах наступного року, але така політика може посилити інфляцію, зашкодити макроекономічній стабільності та позбавити Україну довгострокової перспективи перетворення на заможну державу. Ми також занепокоєні висловлюваннями деяких високих посадовців про переваги державної власності на економічні об’єкти та подальшою невизначеністю щодо такого складного питання, як реприватизація підприємств. І сумним, але передбачуваним наслідком усього цього стало різке скорочення обсягів іноземних інвестицій в Україну”.

    Обговорюючи питання енергетичної безпеки України, учасники конференції зосередилися на перспективах трубопроводу Одеса-Броди. Як наголосив віце-президент Ради американської зовнішньої політики Ілан Берман, кроки нової української влади призведуть до подальшого використання трубопроводу у зворотному напрямку: “Пропозиції уряду Ющенка щодо шляхів диверсифікації часто суперечили одна одній. І тому попередній стан речей, тобто реверсне використання трубопроводу, залишиться й надалі. Адже якщо немає прозорості щодо цілей українського уряду в питанні диверсифікації і, крім того, ще й не зрозумілі шляхи досягнення цих цілей, то не можна розраховувати на зацікавлення в цьому проекті і міжнародної спільноти”.

    Виступаючи з питання співпраці України та НАТО, експерт дослідницької корпорації РАНД Стівен Лерребі відзначив, що зараз серед членів альянсу немає згоди щодо подальшого зближення з Україною. Він уважає, що більшість держав НАТО дуже обережно ставляться до перспектив членства України в цій організації. На його думку, вступ України до альянсу вірогідніший за умови добрих відносин НАТО та Росії.

    Водночас Лерребі також наголосив на необхідності для України здійснити низку реформ відповідно до стандартів НАТО, зокрема, в військовій сфері. За його словами, участь українського контингенту у стабілізаційних силах в Іраку виявила погану професійну підготовку українських військових, нерозуміння ними правил воєнних дій та застарілість їхнього озброєння.

    Наприкінці конференції її американські учасники повернулися до ухвалення Україною необхідних документів для вступу до СОТ, зокрема щодо захисту авторських прав. Представник Верховної Ради, народний депутат Леонід Каденюк висловив сумнів, що до кінця чинної парламентської сесії ці закони будуть ухвалені, що викликало особливе невдоволення серед присутніх.

    Говорить Голова українсько-американської бізнесової ради Морґан Вільямз: “Український уряд працює над цими законами вже роками, і вже роками йому допомагають іноземні консультанти. І ви кажете, що знову не встигаєте ухвалити ці документи?! Це матиме дуже погані наслідки для України та надсилає негативні сигнали цілому світові, а цього для України зараз зовсім не потрібно”.

    У відповідь депутат Каденюк пояснив таку повільність в ухваленні законів особливістю України як держави. Інших пояснень американська сторона так і не отримала, оскільки представники українського посольства у США зникли з конференції відразу після її відкриття.

    http://ukraine.radiosvoboda.org/articletext/2005/06/f190eef6-79e7-4bce-bca9-c0cc3a2c1191.html
  • 2005.06.26 | Роман ShaRP

    А я не задоволений дядьком Семом.

    Війна в Іраці, підтримка монополістів, регулярна практика подвійних стандартів у відношенні до України, і отой дебільний закон, який вони намагаються протягнути в Україні (див. "Иди и не CDи", http://www.ord.com.ua/categ_1/article_19196.html) та обговорення цього матеріалу на Майдані - http://www2.maidan.org.ua/n/arch51/1117370908 .

    Чого це мені бути задоволеним дядьком Семом?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2005.06.27 | толя дейнека

      Re: ба

      ба, зараз так повелося.
      Дядько Самюель скрізь висловлює свою думку і має претензії та повчання чи не до кожного.
      І навпаки, категорично не сприймає будь-які зауваження на свою адресу.
      Це таке життя, нічого не поробиш.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2005.06.27 | Роман ShaRP

        Я вірю, цей день настане.

        толя дейнека пише:
        > ба, зараз так повелося.
        > Дядько Самюель скрізь висловлює свою думку і має претензії та повчання чи не до кожного.

        Свого часу і Рим і Лондон, і Париж, і Берлін були столицями імперій. А зараз вже ні.

        > І навпаки, категорично не сприймає будь-які зауваження на свою адресу.

        Намагається ним опиратися.

        > Це таке життя, нічого не поробиш.

        Пороблять. Рано чи пізно настане чергова економічна криза (як варіант - глобальна економічна криза), яка може викликати спалах протекціонізму та деамериканізації світу. І тоді янкі так гоутимуть хоум, що аж вітер свистітиме. А у світовій ізоляції у самої Америки можуть початися проблеми.

        Саме смішне, що на цю тему вже навіть комп*ютерні іграшки випускають.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2005.06.27 | толя дейнека

          з ноти міністерства закордонних справ

          ".. тому проголошені останнім часом заяви офіційних представників Держдепу з оцінкою внутрішніх суверенних справ нашої Країни переходять всі межі дозволеного, прийняті у міждержавних стосунках. Просимо зауважити, наш терпець довгий, але обірвався. Всі наступні подібного роду безцеремонні твердження радимо тримати глибоко при собі, бо прийняті до уваги вони все одно не будуть. Маємо надію, що непотрібні та скомпроментовані радники-спеціалісти протягом 72 годин залишать межі нашої Країни.
          <..> Все таки недарма всі в світі вас так ненавидять.."

          не заввдило б, сприяло б виходу з рабсько-психодогічного полону.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2005.06.27 | Роман ShaRP

            Чийого? (-)

          • 2005.06.28 | stefan

            Re: з ноти міністерства закордонних справ

            толя дейнека пише:
            > ".. тому проголошені останнім часом заяви офіційних представників Держдепу з оцінкою внутрішніх суверенних справ нашої Країни переходять всі межі дозволеного, прийняті у міждержавних стосунках. Просимо зауважити, наш терпець довгий, але обірвався. Всі наступні подібного роду безцеремонні твердження радимо тримати глибоко при собі, бо прийняті до уваги вони все одно не будуть. Маємо надію, що непотрібні та скомпроментовані радники-спеціалісти протягом 72 годин залишать межі нашої Країни.
            > <..> Все таки недарма всі в світі вас так ненавидять.."
            >
            > не заввдило б, сприяло б виходу з рабсько-психодогічного полону.
            ***
            прошу конкретизувати
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2005.06.29 | толя дейнека

              Re: пояснюю

              Я показую один з можливих способів, як має вести себе держава, що поважає себе. На жаль, на Україні перевелися козаки і бракує людей, які тямлять, що таке є честь.
              Літнім людям, котрі працювали все життя, підняли песію аж до 70$. І це не подобається заокеанському зарозумілому нахабі, бо бач це "відлякує міжнародних інвесторів".
              Нема кращого способу підняти власну економіку, ніж роздати гроші, що є в бюджеті, пенсіонерам. Віддасиш гроші молодим - вони їх 100% витратять на дурниці. Віддасиш інвесторам на "інвестиційні проекти" - будь певен, хоч гроші у необмежених кількостях вони закопають в землю, все одно ті гроші опиняться в їхніх кишенях. А пенсіонери гарантовано витратять гроші на своїх онуків, при чому вибираючі найякісніші товари з урахуванням справедливої ціни. От тут і розвивайся економіка на користь людям, прошу. Задовільняй, економіко, справжні людські потреби.
              Щодо того що "наші спеціалісти допомагали вам приймати закони, а ви не впоралися" - так за це просто треба по пиці бити. Спеціалісти "звідти" порадять лише те, що вигідно їхнім корпораціям. Я хочу подивитися хоч на одного іноземного спеціаліста в Америці, який радить їм як приймати їхні закони. Нісенітниця. Будь-хто може спитати поради чи досвіда, але нав'язувати таку допомогу - це вдже вибачте.
              Навпаки, американці із великим стрижнем забили і на Кіотський протокол, і на заборону мін, і на обмеження ПРО, і на багато чого включно з ООН.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2005.06.29 | stefan

                згоден з толею

                америкоси мають:
                1.сильну економічно+військово супердержаву
                2.відносно нормальну демократію

                але, коли їм захотілося почати війну у В"єтнамі, Афганістані,Іраку,
                Югославії - вони плювали на думку свого народу, і їхні демонстрації протесту.
                задаймо ще, що в США ніколи не було революцій.коли в 19-му, на початку 20-го століття в Європі відбулося десятки революцій, - в США -ні однієї(не рахуючи громадянської війни Півдня з Північчю).
                ***
                а візьміть візовий режим в США.гірший ніж у нас в часи СССР.
                ***
                і політика подвійних стандартів.
                з США треба співпрацювати, та величезний потенціал капіталу, але треба показувати зуби, - інакше знову залишимося банановою республікою.
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2005.06.30 | Сергій Кабуд

                  насправді все не так- візового режиму взагалі немає

                  ніякого.
                  Їдеь куди хочеш, на виїзді тебе навіть не перевіряють чи дуже поверхнево
                  і НІКОЛИ не зможуть зупинити

                  звідки такі байки про візовий режим?


                  а щодо війн-
                  це повністтю невірно теж

                  всі ці війни були підтриманні народом, не одностайно, але більшосттю
                  і припинені так само під впливом загалу, часто в самий невдалий момент, але не попрше проти громади тут, така система

                  раджу це питання прояснити, якщо можливо поїхати і подивитися чи хоча б через інтернет почитати тутешню пресу
  • 2005.06.29 | пан Roller

    Украинский "Живчик" вытеснил "Кока"с сектора рынка напитков .

    Это плюс.

    Есть опасения и расчеты, что "Живчик" серьезно потеснит "Кока-Колу" и на всем постсоветском пространстве и на мировом рынке.

    На украинцев не воздействует американская реклама, русские политтехнологие, и советская пропаганда.Это факт.

    Они привыкли потреблять безвредные продукты и жить в гармонии с природой.В этом залог их процветания и успеха.

    Brdgs


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".