МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Україна проти українофобів

07/15/2005 | NI_ZRADI
Голова Всеукраїнського об'єднання „Свобода”, народний депутат України Олег Тягнибок направив депутатське звернення Генеральному прокурору України, Міністру внутрішніх справ України, Голові Служби безпеки України з приводу масового розповсюдження комп'ютерної гри „Операція „Галичина”” в якій гравцям пропонується відчути себе в ролі російського спецназу, що наводить „порядок” після заворушень в Західній Україні.

Як зазначає Олег Тягнибок: „появу зазначеної комп'ютерної гри можна трактувати як один з проявів інформаційної війни, яку проти України веде російський політикум”. Ця інформаційна війна має на меті поставити під сумнів територіальну цілісність і недоторканність України і спрямована на розкол України та приниження національної честі та гідності українців. Не виключено, що поява цієї гри пов'язана з майбутніми парламентськими виборами 2006 року, на яких проросійські сили спробують взяти реванш, а сама гра є інформаційною атакою цих сил на психіку українців з метою привчити їх до думки про невідворотність окупації України.

Комп'ютерна гра „Операція „Галичина”” є відображенням реваншистських ідей російського політикуму, чільні представники якого робили неодноразові заяви та дії щодо України, які кожна країна, яка себе поважає, розцінила б як втручання у внутрішні справи, посягання на державний суверенітет тощо. Тому поява цієї гри є наслідком, в тому числі, бездіяльності правоохоронних органів щодо вояжів до України російських політиків та їхнього брутального втручання у внутрішні справи України, в діях яких ні Генеральна прокуратура, ні МВС України, ні СБУ не вбачають складу злочину. І це при тому, що у 2004 році Кремль фактично розіграв описаний у комп'ютерній грі сценарій.

Названі обставини вказують на те, що зазначена гра є продуктом, створеним ідейними та, очевидно, організаційними нащадками тих, хто мордував Галичину з 1939 року до середини 50‑их років. Гебістські творці цієї гри досі не можуть змиритись з втратою України і сіють „московську отруту” у душі молодих українців. Гра нав'язує їм спотворений погляд на власну державу, викривлене розуміння як історичних, так і сучасних політичних подій, а „героїчний” образ окупантів деморалізує майбутніх захисників Вітчизни. Вільне розповсюдження українофобської гри в Україні яскраво демонструє, до чого призводить ігнорування титульної нації у власній державі. Проте, як відомо, хто сіє вітер - пожне бурю.

Народний депутат просить правоохоронні органи з'ясувати обставини появи комп'ютерної гри „Операція „Галичина”” у разі підтвердження в діяннях розробників та поширювачів гри складу злочину вжити передбачених законодавством заходів для припинення порушень закону та притягнення осіб, винних у їх вчиненні, до встановленої законом відповідальності.





Українофобська гра як план реваншистської виборчої кампанії


Генеральному прокурору України п. Піскуну С. М.
Міністру внутрішніх справ України п. Луценку Ю. В.
Голові Служби безпеки України п. Турчинову О. В.

Шановний Святославе Михайловичу!
Шановний Юрію Віталійовичу!
Шановний Олександре Валентиновичу!

У російських, білоруських та українських інтернет-магазинах 07.07.05 р. з'явилася комп'ютерна гра „Операція „Галичина””, в якій гравцям пропонується відчути себе в ролі російського спецназу, що наводить „порядок” після заворушень в Західній Україні!

Сюжет гри побудований навколо президентських виборів 2008 року в Україні, на яких перемагає проросійський кандидат Сергій Гришков. У західних областях України не визнають результатів виборів і повідомляють, що не підкорятимуться Гришкову, який продався росіянам. Після цього Україна звертається до Росії з проханням допомогти відновити територіальну цілісність країни. Розробники гри ставлять гравцю мету: „Ви - командир загону російського спецназу. Ви маєте знаходити та знищувати бази і склади бойовиків, брати в полон їхніх лідерів, брати участь у штурмах бунтівних міст”.

Анонс цієї комп'ютерної гри розміщено на сайті української студії „Едем” з Дніпропетровська та в українському інтернет-магазині neogame.com.ua, де гра „Операція „Галичина”” розміщена на найвиднішому місці серед новинок із приміткою: „Новий Add-on на тему помаранчевої революції в Україні”. За повідомленням менеджера компанії NeoGame Євгенія Михайлюка справжнім розробником гри є московська компанія, назву якої він не подав. Крім цього ліцензійні диски з грою є в масовому продажу у Києві на ринку „Петрівка” (диск випущено за підтримки Джинс-клубу „Якудза”, розповсюджувач ПП „Арт Медіа Альянс”).

Вважаю, що появу зазначеної комп'ютерної гри можна трактувати як один з проявів інформаційної війни, яку проти України веде російський політикум. Зазначена інформаційна війна має на меті поставити під сумнів територіальну цілісність і недоторканність України і спрямована на розкол України та приниження національної честі та гідності українців (пропагується образ „недолугого хохла”, якого „мочать бравиє рускіє парні”. Це пряма аналогія з фільмом „Брат-2” з його маніакально імперським: „Вы мне, гады, еще за Севастополь ответите!”).

Без перебільшення можна стверджувати, що комп'ютерна гра „Операція „Галичина”” є відображенням реваншистських ідей російського політикуму, чільні представники якого робили неодноразові заяви та дії щодо України, які кожна країна, яка себе поважає, розцінила б як втручання у внутрішні справи, посягання на державний суверенітет тощо. Тому поява цієї гри є наслідком, в тому числі, бездіяльності правоохоронних органів щодо вояжів до України російських політиків та їхнього брутального втручання у внутрішні справи України: Лужкова, Жириновського, Рогозіна, Нємцова, Алксніса, Кобзона та інших. В діях жодного з цих російських політиків ні Генеральна прокуратура, ні МВС України, ні СБУ не вбачають складу злочину. І це при тому, що у 2004 році Кремль фактично розіграв описаний у комп'ютерній грі сценарій (проросійський кандидат, активне неприйняття сфальшованих результатів виборів галичанами, перебування російського спецназу на території України під час революційних подій 2004 року, яке так до кінця ніхто не спростував), але Західна Україна виявилась не самотньою у неприйнятті результатів виборів і план провалився.

Ці та інші обставини вказують на те, що гра „Операція „Галичина”” є продуктом, створеним ідейними та, очевидно, організаційними нащадками тих, хто мордував Галичину з 1939 року до середини 50‑их років. Гебістські творці цієї гри досі не можуть змиритись з втратою України і сіють „московську отруту” у душі молодого покоління українців. Комп'ютерна гра „Операція „Галичина””, враховуючи переважно молодий вік гравців, діє в першу чергу на їхню не до кінця сформовану свідомість та підсвідомість. Завдяки добре розставленим російськими технологами акцентам гра нав'язує молодим українцям спотворений погляд на власну державу, викривлене розуміння як історичних, так і сучасних політичних подій, а „героїчний” образ окупантів деморалізує майбутніх захисників Вітчизни. Більше того, враховуючи масову участь молоді у революційних подіях 2004 року, її внесок у перемогу революції, не виключено, що поява цієї гри пов'язана з майбутніми парламентськими виборами 2006 року, на яких проросійські сили спробують взяти реванш. В такому випадку комп'ютерна гра „Операція „Галичина”” є інформаційною атакою цих сил на психіку українців з метою привчити їх до думки про невідворотність окупації України.

Поява і вільне розповсюдження комп'ютерної гри „Операція „Галичина”” яскраво демонструє, до чого призводить ігнорування титульної нації у власній державі. Проте, як відомо, хто сіє вітер - пожне бурю.

У зв'язку з вищевикладеним, прошу з'ясувати обставини появи комп'ютерної гри „Операція „Галичина””, у разі підтвердження в діяннях розробників та поширювачів гри складу злочину вжити передбачених законодавством заходів для припинення порушень закону та притягнення осіб, винних у їх вчиненні, до встановленої законом відповідальності.

Про результати розгляду звернення прошу повідомити у термін, визначений ст. 16 Закону України „Про статус народного депутата України”.

З повагою Олег Тягнибок

ДЖЕРЕЛО:
http://www.tiahnybok.info/


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".