МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Фігня в державі твориться

07/16/2005 | Михайло Свистович
Червень дійсно закінчили з маленьким спадом виробництва. Вперше за багато років. До цього виробництво лише зростало. Нинішнє падіння зумовлено поганою кон"юнктурою ринку металів, до того ж українських виробників давно попереджали про необхідність модернізації, навіть гроші на це виділялися, але модернізувати вони кинулися в останній момент.

Касово бюджет виконується, але фактично - ні. Виконання бюджету досягається за рахунок сплати податків наперед (підприємства просять сплатити, без наїзду, просто обіцяють, що не будуть чіпати перевірками) та затримки у відшкодуванні ПДВ.

Але, як на мене, пояснювати все кон"юнктурою світовою ринку, себе не поважати. Бо ця негативна кон"юнктура мала б перекритися успіхами інших галузей, яких мали б звільнити від відрахування відсотку можновладцям, хабарів і т. ін. І взагалі, тільки тому, що перестали красти, мало б зрости виробництво.

Якщо так триватиме, на виборах комусь буде погано. Хоча, гадаю, за рахунок пошуку ворогів до виборів довіру втримати можна. І від цього ще гірше.

Відповіді

  • 2005.07.17 | stefan

    Re: Фігня в державі твориться

    Михайло Свистович рече:
    >
    >І взагалі, тільки тому, що перестали красти, мало б зрости виробництво.

    логічно.

    > Якщо так триватиме, на виборах комусь буде погано. Хоча, гадаю, за рахунок пошуку ворогів до виборів довіру втримати можна. І від цього ще гірше.

    також логічно.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2005.07.18 | Pavlo

      Re: Фігня в державі твориться

      > >І взагалі, тільки тому, що перестали красти, мало б зрости виробництво.

      > логічно.

      Не логічно.
      Вкрадені бандюковичами гроші так само витрачались всередині країни або у випадку вивезення за кордон повертались у вигляді офшорних інвестицій. Перерозподіл цих коштів не може призвести до росту, хіба що до структурних змін на ринку (менше дорогих ресторанів та бутиків, більше супермаркетів і т.п.).
  • 2005.07.17 | ak1001

    Re: Фігня в державі твориться

    похоже просто кризис - по нормальному по текущим законам и актам - работать не получается - очень медленно. не зр Ющ тянет единое окно и отмену регуляторынх актов

    во вторых количество рынков на которых государство пробует административно управлять - довольно велико. и если мясо еще можно пропустить, то рынок бензина и угля оказывают влияние на всю экономику. а теперь еще и зерновой рынок

    в третьих СЭЗ. видать что-то там таки было

    в четвертых - борьба за предприятия. как между "частными лицами" так и между государством и частниками
  • 2005.07.17 | Альберт

    Re: Фігня? Може і так. А чи не в голові?

    Процітую - от, тільки не лайтеся, пане Михайле! Просто - не згодьтеся, або навпаки.


    Михайло Свистович пише:
    > Червень дійсно закінчили з маленьким спадом виробництва. Вперше за багато років. До цього виробництво лише зростало. Нинішнє падіння зумовлено поганою кон"юнктурою ринку металів, до того ж українських виробників давно попереджали про необхідність модернізації, навіть гроші на це виділялися, але модернізувати вони кинулися в останній момент.
    >

    Зростало виробництво, кажете?

    А будь ласочка - посиланнячко не дасте, де Ви берете дані на червень? Бо - щось мене сумнів бере, про "загальне падіння виробництва". А чи не маєте Ви на увазі лише падіння у промисловій галузі? То вибачте - Україна це така країна, котра дещо вже може собі дозволити... Проте - не наполягаю. Зауважу лише - що якщо був би загальний спад виробництва, неможливо було б оце зростання у 5 відсотків, чи я не вмію рахувати??? То може - Ви кажете про спад ТЕМПІВ РОСТУ виробництва??? То - вже зовсім інша річ!! 8)))))) Невже Ви вірите, що загальний приріст ВВП може бути 13 відсотків на рік??? Знаєте, пане Михайле - коли я улітку 2004 почув такі "прогнози" із боку можновладців, це мене тільки впевнило додатково, що їх ТРЕБА скидати, і негайно: Бо вони БЕЗСОРОМНО БРЕШУТЬ!!! 8)... Найліпші показники з "економічних проривів" (дійсних, реальних) у Європі чомусь складали не більше 7,5 - 9 відсотків за найкращіх умов, а в нас ти бач, які дива творив Янукович із Сучмою!!! Майже як за часів Брєжнєва - тоді теж, писати вміли: і в газетах, і по телебаченню доповідати про "шалені успіхи наргоспу"... В що це стало нам усім - ми знаємо.

    Що таке приписи - Ви ще не забули?

    > Касово бюджет виконується, але фактично - ні. Виконання бюджету досягається за рахунок сплати податків наперед (підприємства просять сплатити, без наїзду, просто обіцяють, що не будуть чіпати перевірками) та затримки у відшкодуванні ПДВ.

    Першу частину - якщо можна, перекладіть будь ласка, бо - не розумію. А те, що розумію: Ви про Пахло пам'ятаєте ще? 8)) Тоді - може пригадаєте, як "доїли" у 2003-2004?

    Агов!! Чи може є ті, хто за уряду Хама просто кинув або згорнув улюблену (і корисну для суспільства) працю??? 8) Розкажіть, будь ласка, панові Михайлу - чому, бо схоже, він не знає!
    >
    > Але, як на мене, пояснювати все кон"юнктурою світовою ринку, себе не поважати. Бо ця негативна кон"юнктура мала б перекритися успіхами інших галузей, яких мали б звільнити від відрахування відсотку можновладцям, хабарів і т. ін. І взагалі, тільки тому, що перестали красти, мало б зрости виробництво.

    А хто Вам доповів, що так не відбувається? Вибачте - як я знаю (й по собі теж) - ще вибачте, але вйо....о так, як ніколи!! 8))) Проте - і результати доволі непогані. Звичайно - не 2002 рік, але щось схоже, і навіть у недалекій перспективі трохи легше повинно бути.
    >
    > Якщо так триватиме, на виборах комусь буде погано. Хоча, гадаю, за рахунок пошуку ворогів до виборів довіру втримати можна. І від цього ще гірше.

    Комусь, може, й буде.

    Можу перелічити, кому, на мій погляд: Литвину, Кінаху, Безсмертному, Морозу, Порошенкові (не кажу вже про ТПРУ, сдпу*0, ЯМИ з БЛЯ, вітрогідроелектро ПСПСС-вцспс і таку іншу мерзоту). Непогано почуватимуться, врешті решт тільки ті, хто не псує настрій електоратові, як Батьківщіна, УНП та такі інші.

    Реваншистські настрої - то є тільки проблема "голубятні", НМД. Як я бачу, дякувати Богові, народ у нас не тільки терплячий та працьовитий, а ще й дійсно, великого розуму. Тому - усе буде як треба, а не як в Чорномордіна! 8)

    А ворогів - навіщо їх щукати??? Їх як завжди - повно! 8)) Вони самі будуть знаходитись! 8))) Проте - і що далі? Та нічого! Проб'ємось!

    Тримаймося! 8)
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2005.07.17 | Хвізик

      не виключаю, що Альберт правий

      бо я теж сильно сумнівався у реальності кучмівського зростання. І вообще, чомусь економіка так влаштована, що надто швидке її зростання часто призводить її до краху. тому періоди зростання мають чергуватися з періодами охолодження. Про це варто з економістами поговорити
    • 2005.07.17 | Хвізик

      Альберте, якщо не важко, у чому полягає Твій бізнес, і як у ньо

      ньому ідуть справи. Можеш розказати, якщо не секрет?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2005.07.21 | Альберт

        Та що там таємного??

        Торгую комплектуючими як ПП, збираю комп'ютери для народа та за бажанням притулюю уселяку фігню! 8))

        Якщо чесно - майже банальний перепродаж з індикативу до роздрібу у вигляді готової продукції, через рекламу, хоча маленька частка творчої праці авжеж, присутня (зібрати ж треба, щоб усе працювало, гарантій надати хоча б якихось (свої напам'ять не пам'ятаю), про закон про права споживачів пам'ятаючи - що "у випадку... не більше 14 днів").

        Тобто - у мене маленечка місцева конторка, у три кімнати (майже в центрі міста - хоч і не "червона лінія"! 8))) ), про котру знає поки що доволі обмежене коло людей. І навіть не "тому що", а просто - за можливостями. Проте - я себе зараз почуваю дууже впевнено. Гроші в мене свої, напрацьовані - навіть ще кредита не брав, бо просто поки що не треба, об'єм та домовленості дозволяють.

        Я не знаю, що коїться в державі - компів купувати стали, як я бачу (а я єдиний, хто все бачить у себе), доволі відчутно більше, десь на третину, та навіть і ті, кому вони зазвичай на фіг не треба. Тому і кажу. Принаймні мені сидіти без діла в липні вже майже не дають.

        Про оподаткування не будемо ретельно, гаразд? 8)

        Можу запевнити, що сплачую. І що ніколи мабуть не буду "відвертим" із державою на 100% податків - то теж, маю думку, зрозуміло. Нема ані сенсу, ані бажання - поки що, бо якщо чесно, мені від держави не так вже багато і треба. Проте і відвертої "чорнухи" не маю, і нічого кримінального тим більше, спаси Господь.

        Усе зосталося, як завжди - може тільки чиновництво, особливо дрібне, стало трошки уважнішим до своєї праці.

        Відверто - то такою дрібнотою, як я, навіть наша держава не цікавится зайве - і якщо цим не спекулювати ( і не "наражатись" зайве) - то справа принаймні рухаєтся, хай може і повільно, проте майже завжди прогнозовано, що я вважаю найголовнішим.

        Я власне примудряюся жити душа в душу навіть із моїм шанованим мною податковим інспектором - чи то в мене хист такий, чи може навпаки, щось не у порядку, але ніхто мені "неприємних" питань майже ніколи не завдає, особливо зараз. Може тому - що як я знаю, навіть податкова нашого району була "не тому що"? А може просто тому, що я ніколи не йду на якесь загострення, знаю, де можуть мене "помати" - і завжди готовий, як Мальчіш-Кібальчіш хоч до страти - тільки б не даватися? 8) Я не знаю.

        Знаю тільки, що навіть у найбільш мертвий місяць, коли навіть важко відбити поточні витрати, і сидиш куриш тільки у вікно, бо нема чого робити зазвичай - у цьому році у мене нема часу, і вже трошки навіть задовбали, якщо чесно, бо думаєш, що ж буде наступного місяця!!! А там вже й школи, новий навчальний рік (вже договір на поставку на вересень маю, доволі непоганий, до того ж, навіть з усіма витратами у вигляді податків, ризиків, та ін. витрат).... А брати ще людей - я наприклад, не готовий.

        Коротше - пане Хвізику, можу так сказати, що мої клієнти задоволені мною (якщо м'яко сказати! 8) ), держава до мене дуже вже великих претензій не має, на рівні стосунків мені власне вдається усе вирішувати поки що дрібнотою (в основному просто стимулювання сприйняття мене у потрібному руслі, не протиправні дії - ні в якому разі), у вигляді попереджувальних приємних речових дрібничок (розплоджую корупцію знову, як можу!!! 8) ) - бо сам вважаюся дрібнотою (і сам так вважаю). А далі - подивимось. Проте - знаю, що хабара грошима чиновникові я не давав і не дам! Тільки за умов контролю із боку правоохоронців (доречі, дякувати Богові, останніх і в друзях маю багато). Мабуть у мене це на обличчі написане! 8)))

        Хоча, якщо чесно, то мені теж не подобаєтся встановлений Юльцею рівень річної оборутки коштів для ПП на рівні 300 000.

        Я вже бачу, що за таких умов, хоч для мене це і трошки не звично, а навіть я не втиснуся - якщо не саботувати - у цей рівень наприкінці року. Багато що залежить від рівня прибутку підприємця ще! Якщо у моєму випадку він становить лише 8 - максимум 11 відсотків, то ... будемо рахувати??? 8))) То - що я маю робити? Робити - чи не робити?? 8))) Ось у чому питання.

        Проте - з кожного положення є вихід, так чи інакше... далі, як кажуть, буде. То і подивимось.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2005.07.21 | Pavlo

          Тоді дійсно без даху піпець.

          Альберт пише:
          > Торгую комплектуючими як ПП, збираю комп'ютери для народа та за бажанням притулюю уселяку фігню! 8))

          Збирання комп`ютерів на продаж в Україні підлягає обов`язковій сертифікації. Звісно, Ви це не робите, отже Вас цілком законно можуть поштрафувати на суму 30% від проданих комп`ютерів за відсутність сертификата, навіть якщо Ви чесно встановлюєте клієнтам тільки Linux. :)
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2005.07.23 | Альберт

            Ви ж доросла людина, пане Павло!

            Звісно, що стеля у мене в порядку! Я є - по договору - офіційним трогівельним пратнером загальновідомої української корпорації, котра, звісно, має сертифіката на усю стіну!!! 8)))) Буферує, доречі (по крос-постачанню) мене інша загальновідома українська корпорація, конкурент мого основного пратнера, проте - у моєму випадку це не вада, скоріш - перевага для усіх. Бо - можливо, я просто дуже непогана людина?! 8)))))))))))))

            І хоча я ще маленький - але дуже завзятий! 8)

            До того ж - і я вже збираюся подавати документи на ту сертифікацію (і те, що до документів - не гроші чиновникам). Буду чекати з рік того сретифіката в кращому випадку, проте - нікуди не кваплюся! Це тільки плани, і поки що я тільки мрію стати може колись українським Майклом Деллом! 8))))) А зараз - банальна торгівля.

            І ніякіх "дахів" мені не треба, повірте. І не пропонуйте, навіть!!! 8)))
    • 2005.07.17 | Sztefan von Seitz

      Червень 2005: ВВП зріс на 1%, спож. інфляція - 0.6 в. Джерело --

      http://www.ukrstat.gov.ua/operativ/operativ2005/mp/op/op_u/op0605_u.html
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2005.07.17 | Михайло Свистович

        Це до червня 2004 він зріс на 1%

        Очевидно, що падіння сталося у порівнянні з травнем 2005.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2005.07.17 | Sztefan von Seitz

          Ніколи нічого не порівнюється до попереднього місяця. (-)

          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2005.07.17 | Михайло Свистович

            Часто порівнюється, навіть в наведеній таблиці порівнюється

            багато показників.
          • 2005.07.18 | Englishman

            Ще й як порівнюється (-)

    • 2005.07.17 | Михайло Свистович

      Re: Фігня? Може і так. А чи не в голові?

      Альберт пише:
      >
      > А будь ласочка - посиланнячко не дасте, де Ви берете дані на червень?

      Зі слів одного негуманітарного міністра. Він каже про 0,6% падіння. А "Українські новини" подавали 0,9%, десь тут на форумі було, правда, з посиланням на якийсь .ру, але той .ру посилався на "Українські новини".

      >
      > Що таке приписи - Ви ще не забули?

      Не забув. І, здається, влада не забула також.

      >
      > Першу частину - якщо можна, перекладіть будь ласка

      Грошей у бюджеті є стільки, скільки було заплановано. Але досягнуто це за рахунок сплати податків наперед та затримки в поверненні ПДВ.

      >
      > А хто Вам доповів, що так не відбувається?

      Нардеп, якому це доповів міністр.

      >
      > А ворогів - навіщо їх щукати???

      Щоб виправдати свої проколи.

      І згадувати янучарів мені не потрібно. Вони - пройдений етап. Потрібні позитивні результати, а не кивання "Он при них і така, і така фігня творилась".
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2005.07.23 | Альберт

        Пане Свистовичу - Ви може думаєте, що я про голову стверджував?

        Проте - я лише запитував "звідки"!

        Бо - знаєте - мені доводится все ж спіткатися і з тим, що комусь дуже хотілося б чогось, але реальність трошки інша. Тому і запитував. Це я про себе - щоб Ви не гадали.

        Відповідью задоволений. Маю лише надію, що не все так погано, як Вам доповідають. Вибачте...

        Я теж бачу, слухаю, роблю висновки. Поки що - ділитися ними не вважаю за доцільне.
    • 2005.07.18 | Сергій Кабуд

      Головне тут те що правди ми не можемо знати

      реально українська економіка до кінця нікому не відома через великий відсоток тіньових операцій


      тому я вважаю що недоцільно вважати на цифри,

      потрібно нищити кучмізм,
      спрощувати бюрократичні процедури,
      встановлювати незалежний суд,
      тощо

      і лише коли це буде досягнено ці цифри будуть мати хоч якійсь сенс
  • 2005.07.17 | Мінор

    Фігня у державі творилася - тепер розгрібаємо і відгрібаємо

    Для того щоб не реагувати на світову коньюнктуру цін на метал - потрібно було провести структурні реформи, а це справа не одного кварталу і не одного року. Наприклад "Азовсталь" Ріната Ахмєтова випускає залізні "чушки", що є напівфабрикатом, а могла б стальний лист і високолеговану сталь. Щоб замінити устаткування на комбінаті потрібні вкладення грошей, а власник-жлобяра навіть зарплату робітникам платить найменшу в галузі. Інше питання як допустили Ахмєтова до власності комбінатом, але ж тепер уже нічого не вдієш і Азовсталь має сміховинний прибуток, тому на амортизацію відраховує менше ніж треба.
    За перше півріччя маємо 60% зростання легкої промисловості, 20% - переробної, 8% - сільського господарства. Це галузі, які швидше від інших відгукуються на політику уряду.
    Але завод "Більшовик", як стояв купою металобрухту посеред Києва - так і стоїть. На пару з "Арсеналом". Це ж усе потребує величезних капіталовкладень інвесторів.
    Щодо економічного зростання, то оскільки в нас нерозвинутий фондовий ринок і поняття "курс акцій" нікого не цікавить - це не настільки небезпечно для української економіки. Небезпечно для української політики, але досить безпечно для бюджету. Металурги і так податків не платили. Ще й ПДВ не забували качати справно. Якщо скасувати Вільні економічні (читай - вільні контрабандні) зони, то бюджет наповниться досить швидко. Інша справа, що есдеки та регіонали знову будуть смердіти на всю країну своїми політичними виступами, а тому потрібна упереджуюча піар-кампанія.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2005.07.17 | Andrij

      Не все так файно

      Скажімо, вантажообіг зменшився на 8,1% порівняно з червнем 2004. Вочевидь, мудре керівництво Червоненка дає взнаки. Реалізація худоби та птиці на забій впала на 6,3%. Обсяг продукції будівництва впав на 7,7%. Тут вже ніякими світовими кризами не поясниш. Ціни на житло перевершують Америку. Тільки виробляй. До речі, багато малих бізнесів також страждають через терор податківців. Люди гублять роботу. Йдуть справжні локальні війни з бізнесом. Якщо так успішно піде, то незабаром матимемо повну рецесію.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2005.07.17 | SpokusXalepniy

        Наскiльки коректно порiвнювати з 2004.

        Не впевнений, але з огляду на те, що вiдбувалось в власних кучмiстских структурах, можна очiкувати, що готуючись к виборам президента-2004, було дуже багато спокус значно перебiльшувати вiдсотки зростання экономiки в порiвняннi з реальними.

        Andrij пише:
        > Скажімо, вантажообіг зменшився на 8,1% порівняно з червнем 2004.

        Це корисна, але часто дуже лукава цифра.
        Наприклад, якщо вантажообiг мiряти в тонах, то спад в сировинної, або металопрокатнiй галузях знецiнює значне пiдвищення вантажообiгу в багатьох iнших галузях.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2005.07.17 | Andrij

          Re: Наскiльки коректно порiвнювати з 2004.

          SpokusXalepniy пише:
          > Не впевнений, але з огляду на те, що вiдбувалось в власних кучмiстских структурах, можна очiкувати, що готуючись к виборам президента-2004, було дуже багато спокус значно перебiльшувати вiдсотки зростання экономiки в порiвняннi з реальними.

          Аргумент не приймається. Причина - вже було достатньо часу для нової влади розслідувати та оприлюднити всі фальшування. Якщо цього не зроблено, до значить ніяких фальшувань не було. Інакше можна ще 20 років повторювати міські легенди замість реальних цифр.

          > > Скажімо, вантажообіг зменшився на 8,1% порівняно з червнем 2004.
          >
          > Це корисна, але часто дуже лукава цифра.
          > Наприклад, якщо вантажообiг мiряти в тонах, то спад в сировинної, або металопрокатнiй галузях знецiнює значне пiдвищення вантажообiгу в багатьох iнших галузях.

          Можливо. Але ймовірніше, інше. Вантажообіг зменшився через стрибок тарифів. Крім самого стрибка, Червоненко не зробив практично нічого для збільшення перевезень. Класичний приклад рехворматора. Певно, з приватним бізнесом все гаразд.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2005.07.18 | SpokusXalepniy

            Гадаю, що спад - це бiльше спротив, нiж экономiка.

            Andrij пише:
            > SpokusXalepniy пише:
            > > Не впевнений, але з огляду на те, що вiдбувалось в власних кучмiстских структурах, можна очiкувати, що готуючись к виборам президента-2004, було дуже багато спокус значно перебiльшувати вiдсотки зростання экономiки в порiвняннi з реальними.
            >
            > Аргумент не приймається. Причина - вже було достатньо часу для нової влади розслідувати та оприлюднити всі фальшування. Якщо цього не зроблено, до значить ніяких фальшувань не було. Інакше можна ще 20 років повторювати міські легенди замість реальних цифр.
            По-перше, фальшування дуже важко довести.
            По-друге, у влади нема часу i натхнення такими "проблемами" займатися, бо це неконструктивно, i веде лише до збiльшення "гав-гавкiв" один на одного з практично нульовим пiар наслiдком. (Я би казав, негативним для Тимошенко, бо викриття злочинiв попередньої влади i так перевершує всi обмеження)

            > > > Скажімо, вантажообіг зменшився на 8,1% порівняно з червнем 2004.
            > > Це корисна, але часто дуже лукава цифра.
            > > Наприклад, якщо вантажообiг мiряти в тонах, то спад в сировинної, або металопрокатнiй галузях знецiнює значне пiдвищення вантажообiгу в багатьох iнших галузях.
            > Можливо. Але ймовірніше, інше. Вантажообіг зменшився через стрибок тарифів. Крім самого стрибка, Червоненко не зробив практично нічого для збільшення перевезень. Класичний приклад рехворматора. Певно, з приватним бізнесом все гаразд.

            Нарештi я зрозумiв!!!
            Червоненку не треба було пiдвищувати тарифи!
            Дивись-но,... i, головне, Тимошенко, Пiнзеника i Кинаха - всiх разом обдурив.
            От така вона, жидiвська падла, тихо зробив экономiчну диверсiю, та й займається собi власним бiзнесом.
            У той час, як Кiрпа, все робив на благо неньки, за яку вимушений був кiстьми лягти.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2005.07.18 | Михайло Свистович

              Re: Гадаю, що спад - це бiльше спротив, нiж экономiка.

              SpokusXalepniy пише:
              >
              > По-перше, фальшування дуже важко довести.

              Неважко, якщо захотіти.

              > По-друге, у влади нема часу i натхнення такими "проблемами" займатися, бо це неконструктивно, i веде лише до збiльшення "гав-гавкiв" один на одного з практично нульовим пiар наслiдком. (Я би казав, негативним для Тимошенко, бо викриття злочинiв попередньої влади i так перевершує всi обмеження)

              Викриття злочинiв попередньої влади майже відсутнє, якщо порівняти з масштабами злочинів.

              >
              > Червоненку не треба було пiдвищувати тарифи!

              А Ви вважаєте, що треба?

              >
              > От така вона, жидiвська падла, тихо зробив экономiчну диверсiю, та й займається собi власним бiзнесом.

              Національність Червоненка тут ні до чого.

              > У той час, як Кiрпа, все робив на благо неньки, за яку вимушений був кiстьми лягти.

              Негарно виправдовувати власні погані дії поганими діями попередника.

              А люди, до речі, судять по тому, що відчувають на власній шкірі. І відчуття в них таке: при Кірпі тарифи були менші.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2005.07.18 | SpokusXalepniy

                Дякую, буду точнiшим.

                Михайло Свистович пише:
                > SpokusXalepniy пише:
                > > По-перше, фальшування дуже важко довести.
                > Неважко, якщо захотіти.
                Важко. Гарно зробити будь яку справу важко.
                Захотiти - вiдносно уряду - означає мати важливу мотивацiю. Уряд не баришня: "захоцу вскацу, захоцу не вскацу!".
                Далi див "по-друге".

                > > По-друге, у влади нема часу i натхнення такими "проблемами" займатися, бо це неконструктивно, i веде лише до збiльшення "гав-гавкiв" один на одного з практично нульовим пiар наслiдком. (Я би казав, негативним для Тимошенко, бо викриття злочинiв попередньої влади i так перевершує всi обмеження)
                > Викриття злочинiв попередньої влади майже відсутнє, якщо порівняти з масштабами злочинів.
                Згоден вiдносно неточно вжитого мною слова "викриття", бо воно має вiдношення до завершеної сiтуацiї. Треба було написати: "...бо виявленi зловживання попередньої влади i так перевершують норму сприяняття...)
                Маю на увазi, що новий уряд не може нести подвiйне навантаження: а) поточнi справи, як у будь якого уряду, i б) масштабних дiй по викриттю попереднiх злочинiв. Навiть для "залiзної ледi" це не пiд силу.

                > > Червоненку не треба було пiдвищувати тарифи!
                > А Ви вважаєте, що треба?
                Я важаю, що Червоненко може i не здатний самотньо зрозумiти, що пiдвищення тарифiв вiдгукнеться на товаровирабниках, але ж в спiвдружностi з Кинахом, Пiнзеником та Тимошенко - вони разом докумекають те, що вже зрозумiв Свистович разом з Андрiєм (ну, i нарештi - я). :)

                > > От така вона, жидiвська падла, тихо зробив экономiчну диверсiю, та й займається собi власним бiзнесом.
                > Національність Червоненка тут ні до чого.
                Ну, тодi що? Невже таки не докумекал про тарифи? :)

                > > У той час, як Кiрпа, все робив на благо неньки, за яку вимушений був кiстьми лягти.
                > Негарно виправдовувати власні погані дії поганими діями попередника.
                I я згоден з цим. Але ж в даному разi справа не в дiях. Бо поки що ми не розглянули всiх дiй, навiть з пiдвищенням тарифiв, гадаю, не все так просто.

                > А люди, до речі, судять по тому, що відчувають на власній шкірі. І відчуття в них таке: при Кірпі тарифи були менші.
                Менi здається, що це проблеми розумiння причин i наслiдкiв + недостатня поiнформованнiсть.

                P.S.
                Щоб не виникало питань, скажу моє iнтуiтивне вiднеошення до Червоненка в порiвняннi з Кiрпою. Але вже росiйською, бо втомився.

                Это противоположные типы. Кирпа имел хороший опыт работы, а потому практическое знание предмета. Также имел большую долю украинской мудрости в принятии решений (народную, природную мудрость выживания в сложной обстановке) и практически неограниченную власть, которую он использовал не только по назначению. В обстановке всеобщего воровства эти качества позволили ему также и воровать по-черному.
                Червоненко, всего этого не имеет. Но имеет нахрапистость и волю, плюс себялюбие. Это не столько эгоизм, сколько желание показать себя в глазах других, что является следствием некотрых комплексов. Эти качества всё время помогали ему достигать довольно высоких результатов в разных сферах. Автогонки, например. Характер - авантюрный (в противоположность Кирпе).

                Короче, по идее он может стать министром не хуже Кирпы. Таким людям не свойственно быть жадными до денег. Им деньги нужны только для того, чтобы показать (как на автогонках, как в занимаемой позиции в обществе...) способность к добыванию денег, чтобы быть далеко "не хуже других". Выйти за грань фола - их мало беспокоит. Они эту грань даже не ощущают. Туда и сюда они перешагивают легко. Но таких людей обычно не называют торбохватами.
                Если у него окажется ещё и израильское гражданство, я не удивлюсь. Он это воспринимает как лопнувшую покрышку в гонках. Ну, надо быстро заменить и ехать дальше. Дела ждут! (А дела - это стать героем, хотя бы на недельку-другую, чтобы потом было за что выпить и друзьям рассказать).
                Это далеко не самый худший вариант для министерской должности в смысле полезности обществу.
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2005.07.18 | Михайло Свистович

                  Re: Дякую, буду точнiшим.

                  SpokusXalepniy пише:
                  >
                  > Важко. Гарно зробити будь яку справу важко.

                  Не важко. Я бачу, як ці справи робляться. Ніяк.

                  > Захотiти - вiдносно уряду - означає мати важливу мотивацiю.

                  Виконання обіцянок, даних на Майдані мало для мотивації?

                  >
                  > Згоден вiдносно неточно вжитого мною слова "викриття", бо воно має вiдношення до завершеної сiтуацiї. Треба було написати: "...бо виявленi зловживання попередньої влади i так перевершують норму сприяняття...

                  Не перевершують, а, навпаки, і близькл не відповідають очікуванням.

                  > Маю на увазi, що новий уряд не може нести подвiйне навантаження: а) поточнi справи, як у будь якого уряду, i б) масштабних дiй по викриттю попереднiх злочинiв.

                  Все він може, тільки не хоче.

                  >
                  > Менi здається, що це проблеми розумiння причин i наслiдкiв + недостатня поiнформованнiсть.

                  Це проблема нового уряду.
              • 2005.07.20 | Мінор

                Re: Гадаю, що спад - це бiльше спротив, нiж экономiка.

                Михайло Свистович пише:
                > SpokusXalepniy пише:
                > >
                > > По-перше, фальшування дуже важко довести.
                >
                > Неважко, якщо захотіти.

                Ти перебільшуєш, Мишко. Таки важко, якщо врахувати, що фальшування будуть доводити ті самі, хто працював за Кучми. У кожного друзі, зобов"язання, борги...
                Однак, може й маєш рацію. Коли згадати, як Луценко обнімався з Піховшеком...


                > Викриття злочинiв попередньої влади майже відсутнє, якщо порівняти з масштабами злочинів.

                Yes! В больову точку. Попередні так багато крали, що це можна викривати хоч кожного дня. Невже намає "політичної волі"?


                > >
                > > Червоненку не треба було пiдвищувати тарифи!
                >
                > А Ви вважаєте, що треба?
                >
                > >
                > > От така вона, жидiвська падла, тихо зробив экономiчну диверсiю, та й займається собi власним бiзнесом.
                >
                > Національність Червоненка тут ні до чого.

                Я все чекаю, коли вони оголосять жидом Луценка, а потім і Ющенка. Уявляєш, який масштаб для МАУП? Організоване жидівство випило всю воду і захопило Україну - У-У-У!!!


                > > У той час, як Кiрпа, все робив на благо неньки, за яку вимушений був кiстьми лягти.
                >
                > Негарно виправдовувати власні погані дії поганими діями попередника.

                Блядь, скільки треба вкрасти, щоб речі називали своїми іменами?! Кучма дав наказ прибрати свого чергового гаманця - Кірпу. Так що тепер Кірпа - святий?! Між іншим, його борги віддаватиме бюджет України! О! Придумав! Його убили жиди. У-у-у-у!!!


                > А люди, до речі, судять по тому, що відчувають на власній шкірі. І відчуття в них таке: при Кірпі тарифи були менші.

                Я ж писав, що він святий :-(
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2005.07.20 | Михайло Свистович

                  Re: Гадаю, що спад - це бiльше спротив, нiж экономiка.

                  Мінор пише:
                  >
                  > Ти перебільшуєш, Мишко. Таки важко, якщо врахувати, що фальшування будуть доводити ті самі, хто працював за Кучми. У кожного друзі, зобов"язання, борги...

                  Я нічого не перебільшую, бо он прямо переді мною лежать справи, в яких уже все доведено й зібрано нами самими, але ніхто не хоче ними займатися.

                  > Однак, може й маєш рацію. Коли згадати, як Луценко обнімався з Піховшеком...

                  Не знаю такого випадку.

                  >
                  > Я все чекаю, коли вони оголосять жидом Луценка, а потім і Ющенка.

                  Газета "Ідеаліст" вже оголосила їх такими іще в 2002 році.

                  >
                  > Кучма дав наказ прибрати свого чергового гаманця - Кірпу. Так що тепер Кірпа - святий?!

                  А хто сказав, що він - святий? Просто його несвятість не повинна служити виправданням поганих дій Червоненка.
                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                  • 2005.07.20 | Мінор

                    Re: Гадаю, що спад - це бiльше спротив, нiж экономiка.

                    Михайло Свистович пише:
                    > > Однак, може й маєш рацію. Коли згадати, як Луценко обнімався з Піховшеком...
                    >
                    > Не знаю такого випадку.

                    Це відбувалось на очах десятків журналістів, яких, на відміну від нас з тобою, запросили на святкування дня Журналіста на гулянку до МВС. До речі іменний пістолет того ж вечора від Луценка отримав не Бойко, а Володя Скачко...

                    > > Я все чекаю, коли вони оголосять жидом Луценка, а потім і Ющенка.
                    >
                    > Газета "Ідеаліст" вже оголосила їх такими іще в 2002 році.

                    Бачиш, гівно не запам"ятовується. Перепрошую, забув.

                    > >
                    > > Кучма дав наказ прибрати свого чергового гаманця - Кірпу. Так що тепер Кірпа - святий?!
                    >
                    > А хто сказав, що він - святий? Просто його несвятість не повинна служити виправданням поганих дій Червоненка.

                    Не про Червоненка мова. Просто несправедливо, коли Кірпі, який накинув платникам податків борг понад півмільярда доларів, ліплять імідж великомученика.
                    згорнути/розгорнути гілку відповідей
                    • 2005.07.20 | Михайло Свистович

                      Re: Гадаю, що спад - це бiльше спротив, нiж экономiка.

                      Мінор пише:
                      >
                      > Не про Червоненка мова. Просто несправедливо, коли Кірпі, який накинув платникам податків борг понад півмільярда доларів, ліплять імідж великомученика.

                      А хто йому ліпив в цій гілці?
  • 2005.07.17 | forte

    Re: Фігня в державі твориться

    У тому середовищі, в яке перетворили Україну генеральна прокуратура і міністерство внутрішніх справ, вельми важливі для суспільства і, в цілому позитивні, зміни – вже не сприймаються адекватно. Треба негайно відновити безперечне верховенство закону над політичною доцільністю, інакше наша держава перетвориться не тільки на посміховисько для усього світу, а й на ай-я-яй для усіх людей планети Земля...

    Також негайно треба розвернути підкову на рекламній символіці президента догори рогами. Це буде відповідати традиційному, вірному баченню багатьма поколіннями українців цього давнього символу-оберегу...Саме так! – рогами до гори, у вигляді віртуальної посудини, з якої більше ніколи не витече щастя життя і повинен знаходитися прибитий на двері, чи то на рекламний плакат – стародавній символ-оберег – підкова.
    Тож, помаранчеві дизайнери допустилися фатальної помилки – і тому усе помаранчеве дійство зараз переслідує якийсь нещасливий „фатальний збіг обставин”, весь цей поступ нагадує сходження задуреного натовпу на гірську вершину, і ця нещаслива прикмета стосується не тільки української влади, яка настільки непрофесійна і недосвідчена, що не тямить як правильно прибивають до дверей підкову, але й тих, з ким вона починає налагоджувати зв’язки. ЕС – розвалюється на наших очах... Американський космічний човник – розвалюється на стартовій площадці...
    На разі – розвал Світової Організації Торгівлі...

    Виходячи з цих безперечних фактів пропоную поновити в повному обсязі економічні і політичні зв’язки з Росією, для того щоб навести на неї усе пороблене і усю пошесть і відновити зростання нашої національної української економіки...
  • 2005.07.17 | пан Roller

    Все зависит от освящения,кута зору, і светоогляду.(-)

  • 2005.07.17 | Пані

    Я це теж чула, але...

    Михайло Свистович пише:

    > Касово бюджет виконується, але фактично - ні. Виконання бюджету досягається за рахунок сплати податків наперед (підприємства просять сплатити, без наїзду, просто обіцяють, що не будуть чіпати перевірками) та затримки у відшкодуванні ПДВ.

    Мені невідомо про жоден такий випадок з реалу. Комусь відомо?

    > Якщо так триватиме, на виборах комусь буде погано. Хоча, гадаю, за рахунок пошуку ворогів до виборів довіру втримати можна. І від цього ще гірше.

    Я гадаю, що погано буде, але не від цього. Бо питання статистичних покзників є занадто контроверсійним і будувати на них оцінку реального рівня життя в наших умовах поки що неможливо.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2005.07.17 | Михайло Свистович

      Re: Я це теж чула, але...

      Пані пише:
      > Михайло Свистович пише:
      >
      > > Касово бюджет виконується, але фактично - ні. Виконання бюджету досягається за рахунок сплати податків наперед (підприємства просять сплатити, без наїзду, просто обіцяють, що не будуть чіпати перевірками) та затримки у відшкодуванні ПДВ.
      >
      > Мені невідомо про жоден такий випадок з реалу. Комусь відомо?

      Мені теж невідомо, і я про це спитав. Мені відповіли, що, по-перше, звертаються не масово, а до великих бізнесюків, по-друге, звертаються до дружніх бізнесюків і без наїзду, а тому ті не розповідають кожному про це. Я не думаю, що міністр збрехав сам на себе. Чи нардеп, який переживав, а не радів через це. До речі, моя інфа - це мікст признань двох негуманітарних міністрів.

      >
      > Я гадаю, що погано буде, але не від цього. Бо питання статистичних покзників є занадто контроверсійним і будувати на них оцінку реального рівня життя в наших умовах поки що неможливо.

      А ці показники відбиваються на реальному житті. Поки що такої радості, як була при уряді Ющенка за Кучми (і за рахунок чого Ющенко й мав свій рейтинг), від народу не спостерігаю.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2005.07.17 | Пані

        Re: Я це теж чула, але...

        Михайло Свистович пише:

        > А ці показники відбиваються на реальному житті. Поки що такої радості, як була при уряді Ющенка за Кучми (і за рахунок чого Ющенко й мав свій рейтинг), від народу не спостерігаю.

        Мені важко порівнювати. В наших краях ніякої радості в 2000 році не було і близько.

        Натомісь в нас бешенние бабкі і всякий люмпен, який дупу драв за Януковича, тепер починає тащитися з Юлі.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2005.07.18 | Михайло Свистович

          Re: Я це теж чула, але...

          Пані пише:
          >
          > Мені важко порівнювати. В наших краях ніякої радості в 2000 році не було і близько.

          Що, не було радості від повернутої заборгованості по зарплатах і пенсіях?
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2005.07.18 | Пані

            Re: Я це теж чула, але...

            Михайло Свистович пише:
            > Пані пише:
            > >
            > > Мені важко порівнювати. В наших краях ніякої радості в 2000 році не було і близько.
            >
            > Що, не було радості від повернутої заборгованості по зарплатах і пенсіях?

            Не було. Можеш перевірити в інших харків"ян (власне вони це бачать і самі можуть спростувати або підтвердити). Я про це писала неодноразово за ці роки. це доречі пояснює і низький рейтинг Юща тут.

            Тут народ інакше це сприймає - "не дають пенсію - сукі", повернули "падли - що вони робили з нашими грошима весь час?"
        • 2005.07.18 | 123

          Звісно, бо Юля жене дешевий популізм

          Пані пише:

          > Натомісь в нас бешенние бабкі і всякий люмпен, який дупу драв за Януковича, тепер починає тащитися з Юлі.

          Це її електорат, поза сумнівом.
    • 2005.07.18 | Englishman

      про це писала і серйозна західна аналітична контора (/)



      http://www2.maidanua.org/news/view.php3?bn=maidan_free&key=1120554570&first=&last=&pattern=

      Пані пише:
      > > Касово бюджет виконується, але фактично - ні. Виконання бюджету досягається за рахунок сплати податків наперед (підприємства просять сплатити, без наїзду, просто обіцяють, що не будуть чіпати перевірками) та затримки у відшкодуванні ПДВ.
      >
      > Мені невідомо про жоден такий випадок з реалу. Комусь відомо?
  • 2005.07.17 | Чучхе

    Ну то мобілізуй чорну пору і пахай проти фігні

    а не розводь тут соплі
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2005.07.17 | Роман ShaRP

      Чорна Пора полює на віртуальний російський спецназ.

      Не без твоєї, до речі, *моральної підтримки*.

      Переведуть на це трафік, а потім знову будуть скаржитися, що "Інету в офісі немає". Ну, діло панське. Тільки не кажіть, що я не попереджав.


      Планую написати до ФСБ відкритого листа з вимогою випускати на протязі року щодватиждні адд-он, щодвамісяці шутер, щотримісяці стратегію, і не менше двох флешок щотиждня - щоб усім націстурбованим було куди спрямувати свою деструктивну енергію до закінчення майбутніх парламентських виборів.

      Як гадаєш, погодяться?
    • 2005.07.17 | Михайло Свистович

      Ну то зроби сам щось, а не давай тут поради

      Тебе не спитав, що мені робити.
  • 2005.07.17 | Гюльчатай

    Глаз подбит, пиджак в пыли (ОФФ?)

    Михайло Свистович пише:
    > Якщо так триватиме, на виборах комусь буде погано. Хоча, гадаю, за рахунок пошуку ворогів до виборів довіру втримати можна. І від цього ще гірше.

    Ничего тут не попишешь, ИМХО :(

    Глаз подбит, пиджак в пыли
    под кроватью - брюки.
    До чего же довели
    коммунисты-суки!
    Иртеньев, перестроечные годы.

    Вы сами об этом писали (где-то сранивали мажоритарку и выборы по спискам).
    "Нечеловеческие" (т.н. системные) проблемы привязываются к "человеческим" лицам, персонализируются и начинают носить "морду лица" конкретных политиков.
    После чего "системными" проблемами уже некогда заниматься.

    ЗЫ. Тут есть умозрительный парадокс между "человеческим измерением политики" и утратой элементарной "бесчеловечной" прагматики. На решение умозрительных парадоксов времени, конечно, нет. Но такой парадокс - есть.
  • 2005.07.17 | Боровик

    Re: Фігня в державі твориться

    Михайле, ось ще один копняк владі (всій владі, а не тільки Тимошенко):
    Тимошенко повідомила, що уряд має намір забезпечити ціну покупки зерна врожаю 2005 не нижче 600 грн за тонну.
    "Не продавайте зерно за демпінговими цінами - 350-400 грн. за тонну", - звернулася прем'єр до аграріїв.
    Вона підкреслила, що у світі складається гарна кон'юнктура на зерно, тому що врожай у деяких країнах виявився менше очікуваного, і відзначила, що уряд побудував модель, яка дасть правильний сигнал біржовому ринку про ціну.
    ***
    Ситуація повторюється з року в рік одна і та сама.
    Трохи з досвіду мого друга, що є фермером (під час революції сам зібрав у вузлик речі і поїхав в Київ відстоювати свою гідність).
    Під час жнив, нормальне фермерство в кілька сот гектарів часом потребує біля 25000 гривень щодня, це є пік витрат. Таких грошей ці ферми переважно на момент збору врожаю не мають, тому продають зерно "з комбайну" за 400-450-500 гривень при собівартості трохи більше ніж 500.
    Обіцянки влади зерна по 600 грн з невідомим терміном - дурня, бо гроші фермеру потрібні вже, а обіцяні 600 гривень є тільки гарантованою подачкою спекулянту, що зараз пасе бідного фермера. Більше того, гарна кон*юктура, про яку говориться, ніяк не впливає на ситуацію на внутрішньому ринку.
    Заклик не продавати зерно по 350-400 просто свідчить про нерозуміння проблем.
    Я це пишу до того, що ситуація все таки не така погана як при банковичові чи кінахові, але зараз влада про це говорить і показує свою невідповідність очікуванням.
    Це тільки один момент чи одна грань того що не робиться владою. Втглядає так що навіть розпорядження Ющенка не виконується і поступово він сам стає винним в цьому.
    От дійсно фігня твориться...
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2005.07.17 | forte

      Re: Фігня в державі твориться

      Фігня, яка твориться у державі, має цілком видиму конфігурацію: Ющенко нічого не знає про те, що насправді діється у державі, Юля нічого не може зробити, бо їй – не дають, парламент нічого не хоче, бо занадто заполітизований і забізнесований, а люди – вже нікому не вірять і мріють, нарешті, повернути до Київського престолу убієнних масонами Царів Романових...
      А що? Це також думка частини нашого суспільства...
      Королі і королеви Європи, до англійської королеви включно, приїздили б у Київ на коронацію, все ж родичка.... А світ ще б краще пізнав Україну...
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2005.07.17 | Михайло Свистович

        Re: Фігня в державі твориться

        forte пише:
        > а люди – вже нікому не вірять і мріють, нарешті, повернути до Київського престолу убієнних масонами Царів Романових...

        Вам не здається, що Ви свою думку плутаєте з думкою людей?

        > А що? Це також думка частини нашого суспільства...

        Дуже малої частини.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2005.07.17 | forte

          Re: Фігня в державі твориться

          Навіть у однієї людини, шановний Михайле, може бути багато мудрих і цікавих думок...І, навіть, у багатотисячного натовпу можу бути одна хибна, жалюгідна думка-мрія, яка і зібрала цей людський натовп докупи...Все – відносно... На жаль, в нашому житті вирішальними є не думки і бажання людей, а напрям – куди тікають, біжать, лізуть пацюки різної ваги, окрасу і рангу...До нинішньої влади їх вже набігла звідусіль сила-силенна, і вони нічого не зроблять доброго, вичікуючи, поки почне вимальовуватись політична конфігурація...До кого вони почнуть бігти цього разу – той і переможе... А люди – люди будуть, як і раніше, їсти хліб свій у поті лиця свого і помирати у муках через гріхи батьків своїх, слухаючи прокльони своїх дітей...

          „Поспіх – ознака божевілля” – сказав один из шести мудреців світу шість тисячоліть тому... Отож всім нам, а особливо людям яких багато, не потрібно цуратись пацюків, треба вчитись в них витримці, умінню вірно спрогнозувати розвиток подій, вчасно передбачити своє майбуття...
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2005.07.18 | Михайло Свистович

            Re: Фігня в державі твориться

            forte пише:
            > Навіть у однієї людини, шановний Михайле, може бути багато мудрих і цікавих думок...І, навіть, у багатотисячного натовпу можу бути одна хибна, жалюгідна думка-мрія, яка і зібрала цей людський натовп докупи...

            І все це все ж не є підставою видавати думку меншості за думку всіх людей.
  • 2005.07.17 | Sztefan von Seitz

    анегдот

    У Порошенка - гострий апендицит. Потрібна термінова операція. Порошенко дає завдання терміново знайти хірурга.

    Шукають - знаходять професора-хірурга. Але він донецький! - не підходить.

    Шукають - знаходять академіка. Але він харківський! - не підходить.

    Порошенко просить Зінченка про допомогу. Зінчено пропонує міністра Зварича. Тому що:

    а) Зварич був з нами на Майдані,
    б) Зварич - чесна і професійна людина,
    в) У Зварича чисті руки і
    г) Зварич не бере хабарів.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2005.07.18 | casesensitive

      "и у него чистые руки" -- забыли (-)

  • 2005.07.18 | Сергій Кабуд

    незважаючи на наші намагання бачити бажане за дійсне

    і всю вроду Юлії Т.,

    давайте визнаємо-
    помаранчова влада некомпетентна і це гірше ніж продажна, якою частково вона теж є

    Україні потрібна інша владаа.
    І ми знаємо яка.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2005.07.18 | Михайло Свистович

      Re: незважаючи на наші намагання бачити бажане за дійсне

      Сергій Кабуд пише:
      >
      > Україні потрібна інша владаа.
      > І ми знаємо яка.

      Яка?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2005.07.18 | Сергій Кабуд

        та вже багато писалося про це

        влада тих людей, які коли Ющенко злякався брати владу, могли б це зробити за нього, перенести вибори до пюовного очищення суспільства

        хіба ти не знаєш цього сам?
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2005.07.18 | Михайло Свистович

          Re: та вже багато писалося про це

          Сергій Кабуд пише:
          > влада тих людей, які коли Ющенко злякався брати владу, могли б це зробити за нього, перенести вибори до пюовного очищення суспільства

          хто ці загадкові люди?

          >
          > хіба ти не знаєш цього сам?

          не знаю
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2005.07.18 | Сергій Кабуд

            а ті сотні тисяч галичан, підприєців, короче з Майдану, ПР

            і ті кого ти завжди називаєш говорячи про купу
            потенційних державників, тощо

            харе виябуватися
            сам і напиши хто
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2005.07.18 | Стась

              Кухарки вже правили однією державою

              Якщо уряд Тимошенко, який частково складаєсться все ж таки з досвічених управлінців (сама Юля, Пинзенник, Кінах) - некомпетентні, то з чого Ви вирішили, що сотні тисяч галичан будуть компетентнішими? Я вже не кажу про те, чому саме галичан, а не донетчан, чи ми з Вами по-різному трактуємо поняття "компетентність"?

              Щодо потенційних державників - то деякі з них можуть стати грамотними урядовцями, але через кілька років. А урядовців треба вже зараз.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2005.07.18 | Михайло Свистович

                Кухарки не правили жодною державою (-)

            • 2005.07.18 | Михайло Свистович

              не впевнений, що вони були б кращими (-)

              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2005.07.18 | Сергій Кабуд

                чи кращім був би в Україні підхід Саакашвілі?

                якщо відповідь- так,
                то значить ми прогавили нас час прискорити реформування

                помаранчові у владі в першу чергу ДЛЯСЕБЕ і потім дехто з них, троха для України

                У випадку ДІЙСНО революційного переходу влади до тих, хто власно зробив реальним ПР, а не 'осідлав',
                і реформи мали б радикальнішій характер.

                Вже майже очевидно, що ніфіга не буде по суті змінюватися.

                Цікаво скільки ще Ющу буде вдаватися отако їздити по містах, лаяти місцевих керівників і робити вигляд народного президента?

                Чи він планує якісь план 'Б'?


                А Юліни закидони про економічну модель уряду щодіо продажу зерна - от теж прямий шлях на знищення її рейтінгів.

                А далі що?
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2005.07.18 | Михайло Свистович

                  кращим

                  Сергій Кабуд пише:
                  >
                  > Цікаво скільки ще Ющу буде вдаватися отако їздити по містах, лаяти місцевих керівників і робити вигляд народного президента?
                  >
                  > Чи він планує якісь план 'Б'?

                  Сподіваюся, що планує.
  • 2005.07.18 | Est

    У декого падіння виробництва через заборону контрабанди

    Один чувак, у якого виробництва, розповів таке. Він імпортує деякі речі з Європи. Раніше нелегально, потім, після революції, звів нанівець нелегальний імпорт, все легалізував, каже, хоч і дорожче, але спокійніше. Залишилися лише невеликі об'єми того, що було замовлене раніше нелегально. То він уже три місяці не може його отримати через операцію "Контрабанда - СТОП!". Але лише радіє цьому, бо конкуренти, які не повірили в слова нової влади про наведення порядку на митницях, продовжували імпортувати нелегально 100% і тепер три місяці в них стоїть виробництво через нестачу необхідних якихось штук з Європи.
    Тому в декого падіння виробництва може бути цим зумовлене.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2005.07.18 | Гюльчатай

      А падение продаж на рынке ПО - чем объяснить?

      Рынок делового софта - уточняю.
      Лицензионного.
      Никакой контрабанды. Не было и нет.
      А факт падения - есть.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2005.07.23 | VENED

        Может быть несколько причин

        Может быть несколько причин, я сам лицензионными программами торгую, геоинформационными системами, преимущественно американскими(типа русской версии MapInfo), в том числе и в Украине, через "Софтлайн-Украина" и "Интеллектуальные системы"(Киев). Мировой рынок software искуственно перегрет. Зачем корпоративному пользователю каждые полгода или год обновлять версию, если и версия программы четырёхлетней давности делает примерно то же самое (а стоимость обновления достигает 30% стоимости самой программы)? И нужно ли так уж в работе ХР? Если Windows 2000 - вполне удовлетворяет до сих пор, тот же земельный комитет любого города или городскую администрацию? Естественно, эти корпоративные, легальные клиенты, деньги считают, у них лимиты на закупку ПО, лишний раз upgrade не сделают. На Западе, вроде появилась тенденция - программы дешевеют, а дорожает техническая их поддержка и обучение(сертифицированное). А вот на постсоветском пространстве техническую поддержку программ оплачивают совсем редко, учатся сами. То есть, в СНГ какой-то свой, специфический рынок (это я только о лицензионных продажах). А вот бизнес, особенно средний, ещё толком и не начал лицензионным софтом пользоваться. Вот тут есть резерв роста продаж. Но не сразу, не вдруг.
  • 2005.07.18 | Shooter

    Наївності

    Немає часу, дому дуже коротко. :)

    Спочатку про "ріст" в економіці. Вся його природа за останні 5 років в Україні була чи не ВИКЛЮЧНО як результат двох головних причин:
    1) "відбилися від дна" - 1999
    2) хороша кон'юктура на зовнішніх ринках сталі.

    Друге має т.зв. 5 річний цикл. Останній був дещо відмінний від попередніх: з одного боку, за цей час ціна нафти скочила майже в 4 рази ("ріст" в Росії), чим "підтягла" частково ціну інших коммодіти (наслідок - "бурхливий ріст" в Україні). З іншого боку, ось-ось Китай перейде з числа імпортерів в експортери сталі - і тому ринок сталі реагує охолодженням.

    Проте головне є те, що "ріст" в "совіцькому постсовку" був ПОВНІСТЮ ЕКСТЕНСИВНИЙ!!! більше того, ЖОДНІ СТРУКТУРНІ зміни в економіці не проводилися. І якісно економіка України (і подібних) абсолютно не відрізняється від стану "найглибшого падіння" в 1999.

    Що потрібно, щоб нарешті почався ІНТЕНСИВНИЙ ріст економіки? Головне - ВІДКРИТІСТЬ РИНКУ. На який почнуть приходити інвестори (майже байдуже чиї/звідки).

    Що робить влада в цьому напрямку? Вірно! - пропихає вступ України в СОТ. Оскільки, без членства України в СОТ ЖОДНИЙ серйозний інвестор до нас не прийде.
    І на ті всі плачі, що робить це бездарно, нагадую: Україна подала заяву про вступ до СОТ в 1992. І за 13 років, при "абсолютній" владі Кучми, відповідні закони так і не приймалися. Нова влада за півроку зуміла "пропхати" половину потрібних законів. І, думаю, восени таки "доб'є" це питання.

    І ще одна загальна заувага. Для того, щоб якісь певні дії/реформи в економіці дали результат, потрібно:
    а) можливість це робити - стабільна більшість в парламенті
    б) 4 роки (по жорсткому мінімум)

    Все це буде, якщо виграємо вибори.

    P.S. А за бюджет, Михайле, не переживайте - виглядає, уряд свідомо йде на авансування по податках. Оскільки коменсує це восени "різничкою" з Криворіжсталі. ;)
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2005.07.18 | Englishman

      Компенсує, кажете?

      Чомусь мені здавалося, що цю різничку (та й інші надходження від приватизації, які до речі під питанням) вже було закладено до бюджету?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2005.07.18 | Shooter

        Re: Компенсує, кажете?

        Englishman пише:
        > Чомусь мені здавалося, що цю різничку (та й інші надходження від приватизації, які до речі під питанням) вже було закладено до бюджету?

        ніби вірно - але не по касі, на яку "сєтує" Михайло.

        імно, раджу зауважити, що інфляція що в Україні, що в Росії сьогодні - на абсолютно одинаковому рівні. себто, особливої "вини" влади в цьому не бачу.

        доречі, як щодо решти арґументів? ;) було би цікаво послухати :)
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2005.07.18 | Englishman

          Інфляція у Росії стимулюється притоком нафтодоларів,

          які Центробанк викупає, щоб тривати конкурентноздатний курс. У нас же від цієї практики вже 3 місяці як відмовились. Тобто апріорі інфляційний пресинг на українську економіку є меньшим.

          Щодо іншого- Україні потрібна не відкритість, а доступ до інших ринків ;) Навіщо інвесторам конкуренція з дешевим імпортом? Краще подумайе, чому Деу весь час лобіював обмеження ввозу потриманих автомобілів з Європи. А сам по собі укрїнський ринок мало кого цікавить. Чи покращить торгівельні перспективи України вступ до СОТ? Я, чесно кажучи, у цьому не впевнений.

          Щодо "все це буде, якщо вибори виграємо"- в мене все більше сумнівів з цього приводу.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2005.07.19 | Shooter

            Re: Інфляція у Росії стимулюється притоком нафтодоларів,

            Englishman пише:
            > які Центробанк викупає, щоб тривати конкурентноздатний курс. У нас же від цієї практики вже 3 місяці як відмовились. Тобто апріорі інфляційний пресинг на українську економіку є меньшим.

            І тим не менше - сьогодні інфляція на Україні є нижча, ніж в Росії. Не зважаючи на "масовий викид грошей" через соцвиплати - просто, ці кошти заповнили "ринковий вакуум". Себто, якщо (років 3-4 тому) доцент ВУЗу зі стажем йшов собі купувати секонд-хенд штани, то сьогодні вже може дозволити купити нові...

            > Щодо іншого- Україні потрібна не відкритість, а доступ до інших ринків ;)

            Що продавати будем? Міндобрива та сляби? Наступних років 50?

            Україні потрібен і доступ до зовнішніх ринків - "для підтримки штанів", - і "включення" в світову економіку, - якщо Україна хоче мати в перспективі хоч таку-сяку економіку.

            >Навіщо інвесторам конкуренція з дешевим імпортом? Краще подумайе, чому Деу весь час лобіював обмеження ввозу потриманих автомобілів з Європи. А сам по собі укрїнський ринок мало кого цікавить.

            Навпаки - в цьому випадку ДЕУ виключно цікавився внутрішнім ринком. Не на експорт же Таврії продавати...

            >Чи покращить торгівельні перспективи України вступ до СОТ? Я, чесно кажучи, у цьому не впевнений.

            Якщо ми говоримо про перспективу 3+ роки - однозначно. Переваги гігантського внутрішнього ринку Китаю, де інвестор може "компенсувати" потенційні "експортні проблеми", Україна немає. І в такій ситуації жоден більш-менш серйозний інвестор до нас не піде. (хоча, звісно, це тільки один із факторів, відлякуючих зовнішніх інвесторів)

            > Щодо "все це буде, якщо вибори виграємо"- в мене все більше сумнівів з цього приводу.

            У Вас і в грудні минулого року були суттєві сумніви - пам'ятаєте? ;)
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2005.07.19 | Shooter

              P.S. 1

              Доречі, пам'ятаєте як тут один троль розпинався про "нищення Чеської ч/м" як додатку до тексту Конституції ЄС?

              Так от, "Provisions on the restructuring of the Czech steel industry" таки є частиною офіційного тексту Конституції, вірніше, одного з Протоколів до Constitutional Treaty, а саме Article 42 of "Protocol on the Treaty and the Act of Accession of the Czech Republic, the Republic of Estonia,..."

              А взагалі-то, мені от тільки цікаво - який відсоток французів перед референдумом прочитав цей 482-сторінковий документ....;)
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2005.07.20 | Раціо

                А навіщо його читати?

                Якщо на референдум винесений документ такого об'єму, його однозначно треба відхиляти. Бо це просто знущання над здоровим глуздом. І Ширак зі своїми відрежисованими телевізійними "дискусіями" це правильне міркуання лише підсилив на емоційному рівні. Українці і французи голосували однаково -- проти відвертої неповаги до себе.
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2005.07.20 | Shooter

                  Re: А навіщо його читати?

                  Раціо пише:
                  > Якщо на референдум винесений документ такого об'єму, його однозначно треба відхиляти. Бо це просто знущання над здоровим глуздом. І Ширак зі своїми відрежисованими телевізійними "дискусіями" це правильне міркуання лише підсилив на емоційному рівні.

                  Та отож. Ширак НЕ МУСІВ виносити це питання на референдум. Проте, бачучи, що ліві поділені цим питанням навпіл, він вирішив "зіграти в прикуп" - перетягнути частину голосів лівих за себе. Мудак.

                  ІМНО, мої друзі французи кажуть, що якби Ширак перед референдумом сказав "Якщо референдум буде успішним - я подам у відставку", то 90% французів би проголосували за Конституцію. ;)
    • 2005.07.18 | Михайло Свистович

      Наївності Шутера

      Shooter пише:
      >
      > P.S. А за бюджет, Михайле, не переживайте - виглядає, уряд свідомо йде на авансування по податках.

      А ті в уряді, хто йдже на це, стверджують, що це - вимушено. І бідкаються.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2005.07.18 | Shooter

        Re: Наївності Шутера

        Михайло Свистович пише:
        > Shooter пише:
        > >
        > > P.S. А за бюджет, Михайле, не переживайте - виглядає, уряд свідомо йде на авансування по податках.
        >
        > А ті в уряді, хто йдже на це, стверджують, що це - вимушено. І бідкаються.

        Звісно, що вимушено. Далі читай попереднє повідомлення :)
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2005.07.18 | Михайло Свистович

          Re: Наївності Шутера

          Shooter пише:
          >
          > Звісно, що вимушено. Далі читай попереднє повідомлення :)

          Там вигадки.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2005.07.18 | Shooter

            Re: Наївності Шутера

            Михайло Свистович пише:
            > Shooter пише:
            > >
            > > Звісно, що вимушено. Далі читай попереднє повідомлення :)
            >
            > Там вигадки.

            Думаю, Ви заслужено отримаєте троля за попереднє повідомлення. ;)
  • 2005.07.18 | Ghost

    фигня? термінологію не заперечую.

    але ми маємо враховувати, що в Україні діє фактично "лівий" уряд, тобто майже "соціалістичний". я не фахівець у цьому питанні, але на мою думку "лівий" уряд традиційно є своєрідним "клапаном" для надмірно "гарячей" економиці.
    друге питання - уряд має тенденцію "експеріментувати", впроваджувати різноманітні новації, можливо є дурниці, але щось цікаве та корисне має залишиться у житті.

    офф: вибачаюсь за можливі помилкі, вивчаюсь поступово... :)
  • 2005.07.18 | Pavlo

    Re: Фігня в державі твориться

    Михайло Свистович пише:
    > Червень дійсно закінчили з маленьким спадом виробництва. Вперше за багато років.

    Велика пауза до виборів. Уряд не може робити те, що треба робити для зростання економіки. Будь який правий реформатор завжди програє наступні вибори. якщо ініціює шокову терапію.


    > Бо ця негативна кон"юнктура мала б перекритися успіхами інших галузей, яких мали б звільнити від відрахування відсотку можновладцям, хабарів і т. ін.

    Відрахування "даху", хабарі _зменшують_ загальне податкове навантаження, а не збільшують його. Працювати чесно та зовсім не платити хабарів це дуже дороге задоволення. Рахуй, наскільки збільшились виплати в бюджет, настільки зменшилась можливість підприємців інвестувати у виробництво.

    >І взагалі, тільки тому, що перестали красти, мало б зрости виробництво.

    Ні. Гроші кралися не від підприємців, а від всіх громадян. В теорії, збільшення забезпеченої грошової маси у населення мало спричинити збільшення попиту, ринку та в перспективі пожвавлення виробництва. Але коли почали зростати ціни на м`ясо та цукор, уряд вдався до неринкових методів задля зниження цін на ці товари, тим самим ліквідуючи стимули для росту.


    > Якщо так триватиме, на виборах комусь буде погано. Хоча, гадаю, за рахунок пошуку ворогів до виборів довіру втримати можна. І від цього ще гірше.

    Якщо чесно, я готувався до гіршого. Уряду в цілому вдалося втримати ситуацію або, що більш імовірно, економіка України вже має трохи запас міцності. Залишається сподіватись, що цього запасу вистачить до весни.
  • 2005.07.19 | Shooter

    Тимошенко знайшла з кого зняти 673 мільйони ()

    Тимошенко знайшла з кого зняти 673 мільйони

    www.ПРАВДА.com.ua, 19.07.2005, 10:20

    Кабінет міністрів зобов'язав НАК “Нафтогаз України” впродовж місяця перерахувати до держбюджету дивіденди в розмірі понад 673,5 млн. грн.

    Це закріплено розпорядженням № 270-р від 18 липня 2005 р. Кабміну, повідомили у його прес-службі.

    Зокрема Кабмін просить "Нафтогаз" перерахувати до держбюджету дивіденди, нараховані ВАТ “Укрнафта” за результатами фінансово-господарської діяльності в 2004 році на державну частку в її статутному фонді.

    Таким чином, держава, як власник контрольного пакета акцій, має отримати прибуток в розмірі понад 673,5 млн. грн.

    Як відомо, 29 квітня Наглядова рада ВАТ "Укрнафта" на своєму засіданні прийняла рішення рекомендувати Загальним зборам акціонерів затвердити спрямування 100% чистого прибутку - 1 млрд. 347 млн. 036 184,4 грн., отриманого Товариством за підсумками діяльності в 2004 році, на виплату дивідендів.

    Наглядова рада "Укрнафти" мотивувала це рішення необхідністю наповнення доходної частини Державного бюджету України (50%+1 акція ВАТ належать державі).

    20 червня акціонери "Укрнафти" прийняли рішення направити 100% отриманого в 2004 році чистого прибутку в розмірі 1,347 млрд. грн. на виплату дивідендів, що відбуватиметься з 1 липня 2005 по 1 січня 2006 року.

    ВАТ "Укрнафта" - найбільша нафтовидобувна компанія України, котра видобуває 75% нафти і газового конденсату від загального обсягу видобутку нафти в країні. 50%+1 акція "Укрнафти" належать НАК "Нафтогаз України", 41% акцій контролює група "ПриватБанку".
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2005.07.19 | Михайло Свистович

      Є така фігня. Забув про це згадати в першому дописі.

      Зветься ця фігня поползновєнія здерти з державних підприємств не лише податки до бюджету, але й якомога більше прибутку. Типу вони державні, тож що хоче держава з їхнім прибутком, те й робить. А про те, що державним підприємствам теж потрібно розвиватися, не думають.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2005.07.19 | Pavlo

        Re: Є така фігня. Забув про це згадати в першому дописі.

        Михайло Свистович пише:
        > А про те, що державним підприємствам теж потрібно розвиватися, не думають.

        А може воно й добре, бо державні підприємства наврядчи ефективно використають свій прибуток на розвиток.
        Бойко якось стверджував, що НАК "Нафтогаз" збільшив виплати в бюджет за рахунок зростання боргу перед Туркменбаши. Цікаво, бреше чи ні ?
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2005.07.19 | Михайло Свистович

          Re: Є така фігня. Забув про це згадати в першому дописі.

          Pavlo пише:
          >
          > А може воно й добре

          Не думаю.
      • 2005.07.19 | Shooter

        Re: Є така фігня. Забув про це згадати в першому дописі.

        Михайло Свистович пише:
        > Зветься ця фігня поползновєнія здерти з державних підприємств не лише податки до бюджету, але й якомога більше прибутку. Типу вони державні, тож що хоче держава з їхнім прибутком, те й робить. А про те, що державним підприємствам теж потрібно розвиватися, не думають.

        Якщо "розвиватися" таким способом, як вони робили до тепер - то краще нехай 100% державної частки прибутку йде в бюджет.

        Варто також зауважити, що ведеться мова саме про прибуток. Себто всі "амортизаційні кошти" підприємства вже і так отримали.

        Ще з іншого боку варто зауважити, що на "повноцінну інвестицію" (як от наприклад побудова нового нафтопереробного орієнтованого на легкі сорти нафти) прибутку Нафтогазу (не те що, Укрнафти) однозначно не вистачить. А далі - "кредит - амортизація". А прибуток - в бюджет, звісно.

        (Це якщо "забути" на хвильку, що оскільки Укрнафта ще донедавна контролювалася Приватом, то й прибутку особливого не було..."видатки на реконструкції" були прямо шалені )
  • 2005.07.19 | Хвізик

    Свистович, Тобі часон не Нємцрв це розказав?

    Бо сьогодні він виступав на руській свободі. трохи торкнувся цієї теми, то так наче Твоїми словами виражався
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2005.07.19 | Михайло Свистович

      Нємцов хіба уже народний депутат України чи міністр?

      Хвізик пише:
      > Бо сьогодні він виступав на руській свободі. трохи торкнувся цієї теми, то так наче Твоїми словами виражався

      Щодо однакового й незаперечного явища різні люди висловлюються однаково.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".