МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ющенко договорился с Януковичем

09/22/2005 | пан_Vladimir
В документе содержатся договоренности об обязательном вступлении в силу политической реформы, проведении честных, прозрачных выборов в парламент и местные советы, обязательное принятие в кратчайшие сроки законов об оппозиции, о Кабинете министров и некоторых других законодательных актов.

Кроме того, подписанным меморандумом Президент обязался не проводить каких-либо политических преследований своих политических оппонентов, а также отказаться от любых шагов по реприватизации предприятий.

Ющенко также обязался не допускать неправомерного возбуждения уголовных дел по результатам президентских выборов 2004 года.

Відповіді

  • 2005.09.22 | Riesenschnauzer

    Коротше, Ющ плюнув в очі Майдану, не цьому, а тому, що стояв.(-)

  • 2005.09.22 | 123

    Виглядає як намагання Регіонів зберегти обличчя

    перед власним виборцем - за співпрацю з "помаранчевим діяволом".


    пан_Vladimir пише:
    > В документе содержатся договоренности об обязательном вступлении в силу политической реформы, проведении честных, прозрачных выборов в парламент и местные советы, обязательное принятие в кратчайшие сроки законов об оппозиции, о Кабинете министров и некоторых других законодательных актов.
    >
    > Кроме того, подписанным меморандумом Президент обязался не проводить каких-либо политических преследований своих политических оппонентов, а также отказаться от любых шагов по реприватизации предприятий.
    >
    > Ющенко также обязался не допускать неправомерного возбуждения уголовных дел по результатам президентских выборов 2004 года.

    Фактично Ющ лише пообіцяв не порушувати раніше взяти зобов*язань (політреформа), що він вже неодноразово робив останнім часом публічно, а також пообіцяв дотримуватись законів (найяскравіший приклад - "не допускать неправомерного возбуждения уголовных дел"). Тобто фактично ніяких нових зобов*язань він на себе не взяв :)
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2005.09.22 | Юрій Шеляженко

      За цією риторикою imho - обіцянка НЕ дотримуватись законів (-)

      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2005.09.22 | 123

        Поясніть - що саме з домовленого є такою обіцянкою?(-)

    • 2005.09.22 | afterstep

      не взяв, а відкинув зобов'язання, узяті на Майдані

      Бандитам - тюрми! а Банкова - то зона? До речі, перейменування Банкової в Гонгадзе - це свідома насмішка уряду над цією справою, чи то так несвідомо вдалося?
    • 2005.09.28 | Михайло Свистович

      Фанати помічають тільки те, що хочуть помічати

      123 пише:
      >
      > Фактично Ющ лише пообіцяв не порушувати раніше взяти зобов*язань (політреформа), що він вже неодноразово робив останнім часом публічно, а також пообіцяв дотримуватись законів (найяскравіший приклад - "не допускать неправомерного возбуждения уголовных дел"). Тобто фактично ніяких нових зобов*язань він на себе не взяв :)

      Я - не склеротик. Він обіцяв бандитам тюрми. В меморандумі ж обіцяє їм волю. Як бувшим (порушникам виборчого законодавства), так і майбутнім (депутатам місцевих рад).
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2005.09.28 | Сергій Кабуд

        саме так і він за це відповість на виборах

        якщо не сфальсіфікує їх
  • 2005.09.22 | 123

    Про те, що Регіони не братимуть участь в формуванні уряду(л)

    http://www.unian.net/ukr/news/news-86225.html
  • 2005.09.22 | ivan50

    Re: Ющенко договорился с Януковичем

    Я вижу что в Украине начинает формироваться нормальное демократическое государство! Где оппозиция не сидит по тюрьмам и не играет в гражданскую войну со своей страной!

    Я тоже не в восторге от Янука, но это правильные шаги. И когда нибудь может мы доживем что очередные выборы для нас станут чем-то обычным, а не вселенским катаклизмом с вытекающими экономическими и прочими последствиями...
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2005.09.22 | QuasiGiraffe

      Re: Ющенко договорился с Януковичем

      ivan50 пише:
      > Я вижу что в Украине начинает формироваться нормальное демократическое государство! Где оппозиция не сидит по тюрьмам и не играет в гражданскую войну со своей страной!
      >

      Так никто и не говорит, что в тюрьме должна сидеть оппозиция. В тюрьме должны сидеть бандиты. И провластные, и оппозиционные

      > Я тоже не в восторге от Янука, но это правильные шаги. И когда нибудь может мы доживем что очередные выборы для нас станут чем-то обычным, а не вселенским катаклизмом с вытекающими экономическими и прочими последствиями...

      Как в СССР.
    • 2005.09.28 | Михайло Свистович

      Re: Ющенко договорился с Януковичем

      ivan50 пише:
      > Я вижу что в Украине начинает формироваться нормальное демократическое государство! Где оппозиция не сидит по тюрьмам и не играет в гражданскую войну со своей страной!

      Країна, де партквиток опозиційної партії є індульгенцією бандитам для звільнення від тюрми не можна назвати ні нормальною, ні демократичною.

      >
      > Я тоже не в восторге от Янука, но это правильные шаги. И когда нибудь может мы доживем что очередные выборы для нас станут чем-то обычным, а не вселенским катаклизмом с вытекающими экономическими и про
  • 2005.09.22 | Дончанин

    Re: Ющенко договорился с Януковичем

    В общем,ситуация выглядит так,что Ющенко попользовался майданом,и всех кинул,начиная с Тимошенко и кончая мной,простым жителем Донецка,
    который под битами на выборах сражался за его победу,на Майдане жопу и
    все остальное морозил,селил у себя в доме приезжих наблюдателей на 3-й тур,тратил кучу своих денег и здоровья,вставлял в собственную машину разбитое янучарами лобовое стекло, и самое главное-ВЕРИЛ!.... .Во имя чего???
    Спасибо Вам огромное, Виктор Андреевич!!!И успехов вашей партии на
    парламнтских выборах!!!Не сочтите за назойливость,но я бы рекомендовал
    Вам и Вашей партии создать предвыборный Мега-блок с партией Регионов,
    поскольку видимо "Батькивщину" и в особенности ее лидера Вы просто боитесь!А в ПР есть богатые люди(некоторые,правда,сейчас по заграницам прячуться,но ничего,скоро вернуться).Вы и об этом ,небось
    договорились?
    В общем ОГРОМНОЕ ВАМ ЧЕЛОВЕЧЕСКОЕ СПАСИБО!!!!
    Пысы:А что Кум Ваш,деньги потраченные на выборы отбил,или чуть-чуть
    не успел?
    (Интересно,а кто нам,простым Вашим избирателям,потраченное вернет?)
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2005.09.22 | Нестор

      В мене почуття аналогічні

      Я працював на виборах на 5 місяців забувши про свою наукову роботу. Закинув всі комерційні проекти, які мене і мою сім"ю кормили. Ризикував роботою. Моя дружина, працюючи на виборах захворіла від нервового перенапруження. Мій начальник через інших осіб попереджав мене, що якщо продовжуватиму працювати в штабі Ющенка, то можу попрощатися з кар"єрою. І що? Він зараз в партії НСНУ і здається навіть потрапив в список на вибори наступні. Ющ по телевізору мені каже: "Люди стояли на Майдані за президента". Брехня. Я робив все це щоб змінити Україну, щоб перемогти кучмізм. І зараз мені кажуть бізнесмени, які далі платять хабарі в податковій і на митниці, що всі мої зусилля намарні. В себе на роботі я бачу, що всі мої зусилля намарні.

      Під час виборів до мене приходили керівники штабу і розводили руками: немає коштів, крутися як можеш. Я відповідав: "Та нічого хлопці чай не збідніємо як за свої гроші підтримаємо Ющенка". Зараз я чую від Юща, що грошей ми не потребували, їх було вдосталь. Я витратив тоді все що мав вдома на той час і зараз мені кажуть, що то було зайвим? Почуття таке ніби тебе кинули наперсточники.

      Я ходив і просив своїх і чужих студентів поїхати в Донецьк спостерігачами, обіцяючи їм свою підтримку. Просив їх врятувати хоча б декілька десятків голосів. На свої гроші споряджав їх в дорогу. Потім ходив і принижувався просячи, щоб їм поставили заліки та екзамени в зимову сесію. І тепер мені кажуть, що все це намарне, бо Ющ з тими хлопцями помирилися

      http://www.pravda.com.ua/news/2005/8/4/22788.htm

      Тепер вони хороші і підтримують стабілізєц. І не буде вже "політичного переслідування" тих братків, які вривалися на виборчі дільниці з бітами і тим наглим мєнтам, які приїхали до мене на дільницю трьома автобусами голосувати за відкріпними і яким я так і не дав проголосувати не зважаючи на погрози начальника райуправління міліції та голови окружної міліції у відкритті щодо мене кримінальної справи. Аякже зараз нас за борт, а з ними примирення. Такі прохвесіонали ще пригодяться.

      Два рази я співрацював з Ющенком і два рази почуваюся як обпльований. Першого разу мене назвали фашистом, а другий раз популістом. При цьому рівень людей, з якими Ющ обнімається "прогресує" від Кучми до Януковича.

      Третього разу вже не буде. Я все таки зроблю все, щоб Юща відправити на пасіку і нарешті добити кучмізм. І зі мною солідарні дууууже багато людей.
    • 2005.09.22 | VDom

      Ющенко+Литвин+Януковіч=ЮЛЯ Ідея (0) Шурми

      Тра швиденько оформлять як товарний знак.
      Кричать Ющенко... Це про якого Ющенка.
      Кричать на Майдані Юля. Це про нас.
  • 2005.09.22 | Pavlo

    Цікаво, закриття 5-го каналу в Донецьку - теж поступка ? (-л)



    http://zadonbass.org/news/message.html?id=21481
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2005.09.22 | andriko

      А ви 5-й останнім часом дивились? (-)

  • 2005.09.22 | Pavlo Z.

    Відверте паскудство. Зрада однозначна і цинічна.

    Дубові формулювання окремих пунктів "угоди" - таке враження що вона писалася "на колінах". Невігластво і помічників і Юща в питаннях протоколу: підпис ПРЕЗИДЕНТА КРАЇНИ останнім з трьох по вертикалі - це просто... немає слів.
  • 2005.09.22 | ura

    Re: Ющенко договорился с Януковичем

    Подписание президентом меморандума с В.Януковичем - знаковое событие в новой истории Украины. Знаковое тем , что эта новая история медленно переходит в старую. Это дает неплохой шанс для В.Януковича при поддержке огромного электората восточных
    областей примериваться на пост премьер-министра.
    В результате политреформы – ВФЯ = ВАЮ (= - почти). И тогда раздел сфер влияния.
    Восток - запад. Как в сказке. Левобережная и правобережная Укранина.Слава гетьману
    Брюховецкому!!! И сбудеться мечта донецких –ходить по своим киевским ресторанам.
    И самое главное.
    Нам опять наплевали в душу. Нам , которые выступили против системы
    кучмизма (достоинств перечислять не буду) ,наплевали в душу ,заключив союз с
    представителем этой системы. На этот раз оранжевыми соплями. Зрада становится
    обыденным для ВАЮ.
  • 2005.09.22 | Odess

    А мне больше нравится такая точка зрения (+)

    http://www.obkom.net.ua/articles/2005-09/22.1807.shtml

    Весьма занятная статейка.
  • 2005.09.22 | ura

    Re: Ющенко договорился с Януковичем

    Подписание президентом меморандума с В.Януковичем - знаковое событие в новой истории Украины. Знаковое тем , что эта новая история медленно переходит в старую. Это дает неплохой шанс для В.Януковича при поддержке огромного электората восточных
    областей примериваться на пост премьер-министра.
    В результате политреформы – ВФЯ = ВАЮ (= - почти). И тогда раздел сфер влияния.
    Восток - запад. Как в сказке. Левобережная и правобережная Укранина.Слава гетьману
    Брюховецкому!!! И сбудеться мечта донецких –ходить по своим киевским ресторанам.
    И самое главное.
    Нам опять наплевали в душу. Нам , которые выступили против системы
    кучмизма (достоинств перечислять не буду) ,наплевали в душу ,заключив союз с
    представителем этой системы. На этот раз оранжевыми соплями. Зрада становится
    обыденным для ВАЮ.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2005.09.26 | пан_Vladimir

      Re: Ющенко договорился с Януковичем

      Тайна "примирения" Ющенко и Януковича раскрыта!(-)
      http://www.mignews.com.ua/articles/177708.html
  • 2005.09.26 | ivan50

    Re: Ющенко договорился с Януковичем

    Бандитам - амністію, угоди, недоторканість, майно та політреформу!
  • 2005.09.26 | Volodimir21

    За неделю в Киеве сдали 1000 символов "оранжевой революции"

    За минувшую неделю, 19-25 сентября, организаторам акции "Сдай оранжевую символику" - Партии регионов и Союзу молодежи регионов - удалось собрать в Киеве около тысячи предметов, являющихся символами "оранжевой революции", передают Українські Новини.

    "Изображение Виктора Андреевича (Ющенко, - ред.) все-таки больше (сдают, - ред.). Юлии Владимировны (Тимошенко, - ред.) сдают мало", - сообщил на пресс-конеференции руководитель Киевской организации Союза молодежи регионов Владимир Филиппов.

    Организаторы акции пояснили, что проводят ее, чтобы показать тенденцию растущего разочарования людей в новой власти, которая не выполнила многие предвыборные обещания.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2005.09.27 | jz99

      непогано

      Тиждень, це, припустимо, з 10-ї ранку до 6-ї вечора, 8 годин на день, 8x7x60=3360 хвилин, в середньому один атрибут на 3-4 хвилини. Але якщо поділити ці 1000 одиниць трофеїв на к-сть тих, хто міг би здати реквізит, але цього не зробив, то все-таки не вражає. На зимовому Майдані одних лише учасників киян, враховуючи ротації і інші форми участі, перекантувалося не менше півмільйона (а може, навіть і цифра в мільйон не буде перебільшенням). Тож 1000 проти півмільйона буде лише 0,2%

      А якщо врахувати, що врожай складають також і коробки з-під соку (як ми знаємо з телерепортажів, у перший день акції саме вони були основним здобутком проти однієї справжньої помаранчевої стрічки), які можуть жертвувати гості столиці, то 1000 клейнодів доведеться поділити ще на більшу кількість людей.

      У нас на роботі є прапорець "ТАК!", застромлений за вітражне люстерко. Спочатку стримів гордо вертикально, потім десь з літа лагідно горизонтально, щоб прямокутничок був розгорнутим. Тепер він стирчить знизу люстерка. Але його не викинули :) Барометр у нас такий виник.

      Свої ”реліквії”, як їх іронічно називали у телерепортажі, я не збираюся викидати, бо це не реліквії Ющенка чи Юлі. Для мене це пам’ять про нас самих. А тим більше та саморобна маленька яскрава жовто-гаряча стрічечка з тканини, яку я підібрав на снігу у Свердловську Луганської області. Це стрічка не зі штабу Ющенка, це якась школярка сама зробила, а з неї, мабуть, зірвали.

      І ще одне. Хлопці там хваляться, а ну ж спробуйте зібрати синьо-білі стрічки, чи багато у вас буде. Їхали ми перед третім туром через Краснодон і бачили цікавий фестиваль біло-синіх стрічок. При тому, що на перехожих їх практично не було, вони у величезній кількості акуратними щільними рядами висіли на деревах… на висоті не менше двох метрів! :)
  • 2005.09.27 | BIO

    Re: Ющенко договорился с Януковичем

    Последняя гастроль политических.
    Открытый турнир Украины по наперсткам.
    Их профи против "наших" любителей.
    Вход на игровой Майдан бесплатно.
    Утешительные призы приносить с собой -
    колы и ломы в оранжевой упаковке.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".