МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

А його хто питав ? (/) MOD

09/30/2005 | Оk
30.09.2005, 15:43

Лидер фракции "Наша Украина" Николай Мартыненко считает, что Юлия Тимошенко может принести Украине только авторитарную модель управления. Об этом сообщили ЛІГАБізнесІнформ в пресс-лужбе "Народный Союз "Наша Украина".

"С избранием нового Премьера политический кризис прошел. Однако расшатывание государственной лодки будет продолжаться, поскольку Юлия Владимировна стремится к абсолютной власти", - заявил Н.Мартыненко.

По его мнению, этому стремлению подчиняются все действия Ю.Тимошенко, начиная от "коррупционного скандала" в окружении Президента и заканчивая заявлениями Бориса Березовского о финансировании избирательной кампании Виктора Ющенко. "Этот сценарий разрабатывался близкими к Тимошенко политтехнологами. В частности, и российскими", - уверен Н.Мартыненко.

Он также отметил, что если бы Президент не отправил Ю.Тимошенко в отставку осенью, то уже в декабре она бы спровоцировала конфликт, чтобы пойти в оппозицию накануне парламентских выборов.

"Я представляю, как будет выглядеть Украина под властью Тимошенко: авторитарная модель управления, создание системы государственного капитализма, управление экономикой в "ручном режиме", поиск внутренних и внешних врагов для объяснения своих ошибок, провоцирование конфликтов в обществе без ограничений. Все это мы уже наблюдали, когда Тимошенко была Премьером", - сказал Н.Мартыненко.

ЛIГАБiзнесIнформ

Відповіді

  • 2005.09.30 | BIO

    Re: А хто ЙОГО питав ?

    Ху хто ?
    Кремлевский ЙОГ. Косит под обет молчания.
    До сих пор язык из дупла не может толком насчет
    наших дел вынуть - опять боится опозориться.
    Вот и заряжает мартынов через свои интерфейсы
    разными пробными утками.
    Но в инструкции по заряжанию не уточняется какими, а
    под рукой только юзаные медицинские. Ферштеен ?

    Ферфлюхтерхутентаг
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2005.09.30 | catko

      один мудак, який всіх крім юлі на форумі мочив.(-)

      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2005.09.30 | BIO

        Беспредметная ругня - признак тяжелой формы расстройства .(+)

        Или Вы тоже на НЕГО намекаете ?

        Крепись, побратим - прорвемся.
        Полакаем из кремлевских погребов столетнего кагора.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2005.09.30 | catko

          а мені в принципі мудаки не подобаються

          особливо коли на форумі замість дискусії починають х....ю всяку цитувати а-ля круті філософи.
  • 2005.09.30 | Оk

    Ще один перл, тепер з кошику ВВС (/)

    Гостем Бі-Бі-Сі був керівник парламентської фракції «Народного союзу «Наша Україна» Микола Мартиненко.
    http://www.bbc.co.uk/ukrainian/indepth/story/2005/09/050930_martynenko_ie.shtml

    Бі-Бі-Сі: Чи спілкуєтеся ви із президентом Віктором Ющенком після звинувачень, які пролунали від Олександра Зінченка?

    М.Мартиненко: З Віктором Андрійовичем я завжди спілкуюся і надіюся, спілкуватимусь і надалі.

    Бі-Бі-Сі: А Петро Порошенко і Олександр Третьяков також лишаються друзями Ющенка?

    М.Мартиненко: Я вам кажу відверто за себе і за більшість тих людей, з якими я працюю. Ми не змінилися і не збираємося змінюватися. Інша ситуація, що деяких політиків, зокрема, з блоку Юлії Тимошенко, змушує змінюватися ситуація. На превеликий жаль, діяльність Юлії Володимирівни в уряді не виправдала наших сподівань. Це переросло у цілу низку скандалів, у тому числі під назвою «корупція». Стосовно звинувачень, скажімо, що лунали на мою адресу, то Олександр Зінченко до сьогоднішнього дня навіть мого прізвища не написав на клаптику паперу на адресу генеральної прокуратури. Але по телебаченню продовжує розповідати, що хтось винен. Це пі-ар технології, це підготовка до виборів і це спланована акція, де в одному ланцюгу – Зінченко, Турчинов, Тимошенко, Кравчук, Березовський.

    Бі-Бі-Сі: Ви, до речі, сказали: «нас» розчарувала діяльність Юлії Тимошенко на посаді прем'єра. «Нас» - це кого?

    М.Мартиненко: Йдеться про падіння довіри громадян до влади. Я вам можу навести деякі цифри. Зокрема, я базуюся на соціології центру досліджень імені Разумкова, головою ради директорів якого я є. Це один із центрів, який викликає довіру вже багато років у нашому політикумі. З початку травня і до кінця серпня дослідження демонстрували розчарування у суспільстві владою більш ніж удвічі. І тут на першому плані стояли економічні проблеми. Бо якщо ми ведемо мову про забезпечення демократії і свободи слова, - люди розуміють, що відбувається. Якщо взяти рівень свободи слова, порівняти, як телебачення раніше і тепер подає інформацію, - це небо і земля, тут явний прогрес. Але якщо брати безпосередньо економічні чинники, інвестиційний клімат, рівень інфляції, підходи до держрегулювання економікою, - тут є великі проблеми.

    Бі-Бі-Сі: Ви сказали про падіння довіри до влади. Ви усвідомлюєте, що це падіння у тому числі стосується і пропрезидентської сили – Народного союзу “Наша Україна”, рейтинг якої зараз, за деякими соціологічними дослідженнями, нижчий, ніж у Партії регіонів і у блоку Юлії Тимошенко.

    М.Мартиненко:Ви правильно сказали – «за деякими соціологічними дослідженнями». Я вважаю, що йде певна передвиборча гра. Так гралися під час президентської виборчої кампанії, під час попередньої парламентської у 2002 році – маю на увазі гру рейтингами. Не у цьому питання. За одними дослідженнями у них більше, за іншими – у нас. Це не суттєво. А суть полягає в наступному. Наша політична сила розпочинатиме свою передвиборчу кампанію із конкретного бачення майбутнього України. Сили, з якими ми були партнерами у недалекому минулому, грають стару платівку – про корупціонерів. Це я вже чув від Кучми відносно себе і відносно усіх інших моїх колег, включаючи, до речі, перш за все, Юлію Володимирівну. І цю платівку почала грати вона сама. Я можу сказати тільки одне. На такому обмані громадської свідомості можна жити певний час і певний час мати позитивну для себе реакцію суспільства. Але рано чи пізно буде розчарування від цього. Бо тільки позитивними, послідовними кроками можна досягати тих цілей, які ми перед собою ставимо.

    Бі-Бі-Сі: Юлія Тимошенко стверджувала, що її усунули, фактично, від вирішення проблем, пов’язаних із газопостачанням в Україну. Очевидно, Юрія Єханурова ніхто не відсторонює, навпаки, у п’ятницю на переговорах у Москві тема газу буде однією із ключових...

    М.Мартиненко: Знову ж таки. Я маю контр-тезу стосовно слів Юлії Володимирівни. Ми чули про те, що їй заважали ухвалювати закони у Верховній Раді, Я це заперечую, бо я, наприклад, підтримував усі її пропозиції. Ми чули про газ - що теж хтось заважає. Це неправда. А те, що справді є проблеми у газовому секторі – дійсно, проблеми дуже серйозні. З одного боку, Україна має певні цінові угоди із Росією, які діють до сьогодні. З іншого - є підвищення світових цін на енергоносії. Це дійсно дуже важливе питання і одне із перших, яке прем’єр Юрій Єхануров має вирішити.

    Бі-Бі-Сі: Чим готовий поступитися Юрій Єхануров на переговорах у Москві, аби забезпечити постачання газу в Україну якщо не за старою ціною, то принаймні, не за 180 доларів, якими погрожує Росія?

    М.Мартиненко:Наша політична сила, до якої входить і Юрій Єхануров, керується такими принципами: передусім, це національні інтереси і прагматизм. Тому ці переговори мають бути переговорами фахівців, двох суб’єктів господарювання, на яких буде присутній і Юрій Єхануров. Договори укладатимуться між РАТ “Газпром” і “Нафтогазом України”.

    Бі-Бі-Сі: Ви сказали, що Юрій Єхануров належить до вашої політичної сили. Але під час формування нового Кабміну йшлося про те, що в уряді мають працювати не політики, а професіонали. То хіба Юрій Єхануров не політик – представник нової партії влади?

    М.Мартиненко: Тут дещо про інше йшлося, коли лунали заяви про необхідність розмежування політики і професіоналізму. Ми зараз входимо у тяжкий передвиборчий період. Якщо ми допустимо до влади політиків-популістів, яких ми, до речі, мали у попередньому уряді, - у нас будуть великі проблеми із виконавчою владою. Головне, щоб усі виконавські служби під час виборів працювали стабільно у цей досить нестабільний політичний період. І я маю надію, що Юрій Єхануров може таку стабільність забезпечити.

    Бі-Бі-Сі: Відставка уряду для багатьох виглядає як відставка суто Юлії Тимошенко. 70% старих облич у Кабміні залишилося. Це що, усі професіонали залишились, а популісти пішли?

    М.Мартиненко: Якщо ви хочете почути від мене прізвище, то це, перш за все, колишній прем’єр-міністр. Давайте проаналізуємо дії Юлії Володимирівни і що б ми могли одержати від її політики. Перше – це жорсткий авторитаризм у владі. Друге – державний капіталізм в економіці, який за своєю суттю є найбільш корупційним. Третє – це постійний пошук внутрішніх і зовнішніх ворогів для пояснення своїх помилок. Четверте – це популізм, загравання з народом аж до провокацій можливих конфліктів. Оце були б такі наслідки.

    Бі-Бі-Сі: Все ж таки. Зараз в уряді немає популістів, лишилися одні професіонали? Ви б не могли пояснити, чим 31-річний Арсеній Яценюк професійніший від теж молодого Сергія Терьохіна?

    М.Мартиненко: Знаєте, я про колег звик говорити лише добре. Тому я б не хотів порівнювати. Але загалом вважаю, що Арсеній Яценюк набагато краще призначення в уряді з точки зору професійності.

    Бі-Бі-Сі: На посаді міністра фінансів залишився Віктор Пинзеник. Він професіонал, але все ж таки фінанси це та ділянка, від якої залежать не в останню чергу економічні показники. Ви кажете, що вони погіршилися, то, можливо, і його провина у цьому була, але його на посаді залишили?

    М.Мартиненко: До Віктора я ставлюся дуже позитивно з точки зору його професіоналізму. Він виконував свою роботу фахово, на скільки це було можливо. І я вітаю його рішення залишитися в уряді, бо його партія “Реформи і порядок” ставила вимогу, аби він пішов. Але все ж таки думка про майбутнє України, про команду президента перемогла і він зараз міністр фінансів.

    Бі-Бі-Сі: У четвер у Дніпропетровську прем’єр-міністр Юрій Єхануров заявив про намір президента та уряду сісти за стіл переговорів із представниками великого бізнесу, домовитися про правила гри і головне - підписати мирові угоди, у тому числі і з тими підприємствами, які були приватизовані не зовсім законно. Чи не боїтеся ви, що президента звинуватять у відступі від обіцянок повернути у державну власність такі підприємства?

    М.Мартиненко: По-перше, президент діятиме згідно із логікою нормального розвитку економіки, а не популістськими методами. Я навесні цього року падав до парламенту законопроект під назвою «Про гарантії прав власників». Зокрема, він передбачає процедуру доплат, до нормальної ринкової ціни за підприємства, які були приватизовані і до яких держава має претензії на сьогоднішній день. Бо ми бачимо на практиці, що якщо продовжувати таку колотнечу, яка була із Нікопольським феросплавним заводом, з іншими підприємствами – це, з одного боку, дестабілізує політичну ситуацію, з іншого – з економічної точки зору це просто відлякує інвесторів. В Україні інвестиції за вісім місяців цього року скоротилися у 1,7 рази. Якщо навесні, після перемоги на виборах, на емоціях нам казали, що законопроект – не той, що потрібен, то на сьогодні, я думаю, він стане базовим. Бо не можна мирові угоди укладати без законодавчого визначення, інакше тоді справді звинувачення з'являться.

    Бі-Бі-Сі: Тоді як ви вважаєте, скільки підприємств може потрапити під такі мирові угоди?

    М.Мартиненко:Закон, який ми пропонуємо, передбачає добровільність доплат. Ні в якому разі не може мова йти про перелік. Бо якщо ми назвемо п’ять підприємств, хтось запитає, чому не шість. Якщо ми назвемо 20, то чому не 21. Якщо власники підприємств переконані, що вони абсолютно законно приватизували їх, - їм не потрібно додаткових гарантій від держави. Але якщо у когось є сумніви, - він робить доплату і одержує гарантії держави, що вона ніколи більше не матиме до нього претензій.

    Бі-Бі-Сі: "Народний союз "Наша Україна" піде на вибори самостійно чи буде створений блок і чи правда, що цей блок називатиметься "Блок Віктора Ющенка" - на противагу "Блок Юлії Тимошенко"?

    М.Мартиненко: Готуємося до участі у виборах самостійно, але я гадаю, що буде все ж таки блок.

    Бі-Бі-Сі: Хто може увійти до такого блоку?

    М.Мартиненко: Зараз ведемо переговори з багатьма партіями. Зокрема, з нашими традиційними союзниками – Народним рухом України Бориса Тарасюка та Українською народною партією Юрія Костенка.

    Бі-Бі-Сі: А ще з ким?

    М.Мартиненко: Далі б я не хотів називати. Це зарано.

    Бі-Бі-Сі: Юрій Єхануров очолить виборчий список цього блоку?

    М.Мартиненко: Це вирішуватиме з’їзд Народного союзу “Наша Україна”, який відбудеться наприкінці грудня.

    Бі-Бі-Сі: Чи будуть у виборчому списку прізвища Мартиненка, Третьякова, Порошенка, Жванії, Червоненка?

    М.Мартиненко: Це внутрішньопартійне питання, це питання, на яке дасть відповідь з’їзд.

    З Миколою Мартиненком розмовляв Фідель Павленко.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2005.09.30 | catko

      мартиненка в пресу пускати - шо їжаків в штани пхати(-)

    • 2005.09.30 | 100%

      Re: Ще один перл, тепер з кошику ВВС (/)

      Оk пише:
      ...
      > Бі-Бі-Сі: Чи будуть у виборчому списку прізвища Мартиненка, Третьякова, Порошенка, Жванії, Червоненка?
      >
      > М.Мартиненко: Це внутрішньопартійне питання, це питання, на яке дасть відповідь з’їзд.
      Рекомендація "з"їзду":
      Ці прізвища занести в самому кінці списку маленькими літерами, інакше друга ЖП. Після виборів дістаються завчасно написані за невеликі гроші заяви про складання повноважень.
  • 2005.10.01 | Роман ShaRP

    Блажєнниє не відають, що творять.

    Фактично з НСНУ зараз робиться НМД приблизно те саме, що робилося з яйцуковічем у 2004му році: чим більше воно показують, чим більше воно виступає, і т.д., - тим менше за нього проглосують.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2005.10.01 | BIO

      Re: Блажєнниє не відають, що творять.

      >Фактично з НСНУ зараз робиться НМД приблизно те саме, що робилося з яйцуковічем у 2004му році: чим більше воно показують, чим більше воно виступає, і т.д., - тим менше за нього проглосують.

      Це Ви про реал, чи про віртуал ? Голосування то таке...
      Бо вони вже такі блаженні що все можуть переплутати і
      отримаємо кальку 2004 в купи з новим Майданом.
      Якщо це раніш не станеться - якщо зима буде холодна.
      Краще б цей бобік швидше здох - чого тваринці довго мучатися.
  • 2005.10.01 | Василь Гулeй

    а цe вам нічого нe нагадує?

    Оk пише:
    > "...поскольку Юлия Владимировна стремится к абсолютной власти", - заявил Н.Мартыненко.

    а цe вамнічого нe нагадує?

    зокрeма, фразу Порожняка про "eто нє рєволюція, eто кто-то рвєтся к власті"?

    як на мeнe, ющeнко і його чєлядь вжe настільки вросли в нові крісла, що навіть за лeксиконом нe відрізняються від кучми і соратнічков...
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2005.10.01 | Роман ShaRP

      Нагадує-нагадує.

      Василь Гулeй пише:
      > як на мeнe, ющeнко і його чєлядь вжe настільки вросли в нові крісла, що навіть за лeксиконом нe відрізняються від кучми і соратнічков...

      Якщо у статті Морозова на УП замінити деякі прізвища, вийде фактично та ж сама агітація янучарів.
    • 2005.10.01 | Адвокат ...

      Казав же "блаженнійший" Ку-чмо:

      "всє оні -- моі учєнікі"...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".