МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Полiттехнологiя нав'язування дiлеми в дiї (/)

10/21/2005 | Mwr33
Спочатку коротенька передмова.

У 2004 роцi нам нав'язували дiлему "Або Ющенко або Янукович". Як ви вважаєте, чи можна було знайти несудимого оппонента Ющенку? Навiщо ж виставляти завiдомо програшного з моральної точки зору? А може тому, що саме на його фонi Ющенко виглядав цiлком пристойно. А якби був не Янукович, а хтось iнший? Чи перемiг би тодi "месiя"?
Нi-нi, не записуйте мене у тролi, я не агент ворожого штабу, я голосував... ПРОТИ ЯНУКОВИЧА. Саме так. Не за Ющенка, а ПРОТИ ЯНУКОВИЧА. Тому що нав'язали всiм дiлему: не будеш за Ю. - прийде Я., який зовсiм страшний: судимий, злий, та ще як непристойно проводить свою виборчу кампанiю!

Але це справи минулi. Можна було б сховати опудало "двiчi несудимого" в гардероб. Так спочатку i зробили. Але тепер знову витягли! Витягли, ТОМУ ЩО став потрiбен. I знову для тих самих цiлей - щоб на його фонi хтось iнший виглядав принаймнi як менше зло.
I от вiдомий полiттехнолог i дiджей Євробачення-2005 Коля Томенко вирiшив зайнятись нiчим iншим, як використанням тої cамої технологiї нав'язування дiлеми. Знаєте, як? А от так: "Прем'єром буде або Тимошенко або... ЯНУКОВИЧ"? Ну як, вiдчуваєте жах? Так отож! Голосуйте, хлопцi та дiвчата, за Юлю, бо прийде Вiтя. Звичайно, з точки зору логiки ця дiлема не є очевидною. Прем'єром може стати той самий Литвин або Кiнах. А може й залишать Єханурова. Але це не цiкаво, бо не жахливо. А от постать ПроФФесора - це да, це сильно.

Отже, с передмовою покiнчено. Тепер для вас грає DJ Коля:


19 жовтня 2005 17:38 | Організація: Українські Новини | Автор: Юрій Басюк

Томенко прогнозує призначення прем'єром після виборів Ради-2006 Тимошенко або Януковича

Колишній віце-прем'єр-міністр, заступник голови партії "Реформи й порядок" Микола Томенко вважає лідера партії "Батьківщина", а також блоку її імені Юлію Тимошенко й лідера Партії регіонів Віктора Януковича найбільш імовірними кандидатами на пост прем'єр-міністра після виборів у Верховну Раду в 2006 році.

Про це Томенко заявив журналістам у середу, 19 жовтня, на прес-конференції у Вінниці.

"Опитування свідчать, що в нас 2 реальних кандидати на пост прем'єр-міністра України після парламентських виборів - Тимошенко і Янукович", - сказав він.

Зі слів Томенко, блок Юлії Тимошенко й Партія регіонів зараз мають найвищий рейтинг серед політичних сил.

"Перемоги якоїсь із цих політичних сил на парламентських виборах дасть змогу або Тимошенко, або Януковичу очолити майбутній уряд", - сказав він.

Томенко додав, що вирішальне значення у формуванні більшості в Раді після виборів-2006 буде мати співробітництво цих політичних сил з "Народним союзом "Наша Україна", Народною партією й Соціалістичною партією.

"Зараз така ситуація: прем'єр Тимошенко або Янукович, спікер - Мороз або Литвин - це найбільш реальна версія", - сказав він.

Як повідомляло агентство, наприкінці вересня Томенко висловив припущення, що БЮТ займе перше, а Партія регіонів або ж блок Януковича - друге місце на виборах Верховної Ради в 2006 році.

Раніше голова ради партії "Народний союз "Наша Україна", віце-прем'єр Роман Безсмертний прогнозував спільне формування нового Кабінету Міністрів після виборів Верховної Ради в 2006 році НСНУ, БЮТ, а також Народною партією, лідером якої є голова Верховної Ради Володимир Литвин.

Вибори Верховної Ради відбудуться в березні 2006 року.

З 1 січня 2006 року набудуть чинності зміни до Конституції, згідно з якими нова Верховна Рада сформує новий уряд.

http://uv.ukranews.com/r6/news/news_main/article.html?id=6918

Відповіді

  • 2005.10.21 | Хвізик

    Томенко - то є мале фуфло. Мале, бо до великого не доросло. і не

    доросте.
    воно завше було малим фуфлом, ще з університетського комсомолу

    я колись був надіявся, що він порозумнішав, але, сподівання виявилися марними. це стало ясно, коли він став пропонувати майдан незалежності на площе свободи перейменувати.

    а в описаному Вами сценарії щось є. мені подібне теж на думку спадало.
  • 2005.10.21 | Prosector

    Re: Полiттехнологiя нав'язування дiлеми в дiї (/)

    Вправа №1. Діалог.
    - Альо, це ді-джей Коля?
    - Так.
    Ой а можна пісню Литвин заґрати

    Завдання: в останньому реченні (1) розставте розділові знаки, (б) перевірте правопис та вимову.

    Акція "Україна без Кучми" була (і триває). Треба ще одну, "Україна без Литвина"?
  • 2005.10.21 | catko

    а воно політтехнологія і є. тільки довготривала...

    Mwr33 пише:
    >
    > У 2004 роцi нам нав'язували дiлему "Або Ющенко або Янукович". Як ви вважаєте, чи можна було знайти несудимого оппонента Ющенку? Навiщо ж виставляти завiдомо програшного з моральної точки зору?

    тому що мета в декого стояла не поставити свого президента (вже був кравчук і кучма свій і що, допомогло?) а стояла мета зіштовхнути україну назад в новорадянський союз (як там зараз кажуть "євразійська імперія"?). така собі програма максимум на 3-4 роки... а для її виконання нічого кращого поки що людство не придумало ніж "розділяй і володарюй"
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2005.10.25 | Mwr33

      Складнiше все. I набагато.

      Ющенко хоче в СРСР? Ну, давайте, обгрунтуйте. Поки що сумнiвно. От грошi - це да, це для нього як мед. Думаю, USA за цiною не постоять, щоб нового СРСР не вiдбулося. Але Путiн теж не спить ;) Для його зараз простiше купити Юлю i влаштувати революцiю-2. Скинути Ющенка, а потiм буде i ЄЕП i жЕП. Взагалi всi вони одне одного кидають та зраджують. Не СРСР їм потрiбен, не ЄЕП, а лише влада та грошi. Все iнше - похiднi з цiєї аксiоми.
  • 2005.10.21 | SpokusXalepniy

    Я милого узнаю по походке

    > Полiттехнологiя нав'язування дiлеми в дiї
    > У 2004 роцi нам нав'язували дiлему "Або Ющенко або Янукович".

    В принципе, как говорят, дальше не надо.

    В выражениях "нав'язування" и "нам нав'язували..." кроется столько информации, вскрывается такой пласт подсознания, что хоть роман пиши.

    Это не просто мышление. Это гораздо больше. Это групповое мышление. Мышление сообществом. Анализ ситуации в таком подходе всегда выполняется от "лица" некоего (неназываемого, но подразумеваемого посвященным читателем) сообщества, то есть - от Нас, и направлен на раскрытие планов другого (тоже обычно не называемого, "тайного") сообщества, то есть - Их.

    Ключевые слова и выражения характерные для психологии этого типа мышления примерно такие: "Они", "Их", "Нас", "кто-то", "кому-то [выгодно]", "кем-то [подброшена идея]", "нам [навязывается мысль]", и т.д. и т.п.

    Все глаголы обычно стоят в пассивной и неопределенной форме. То есть, по умолчанию вроде как не существует активности самой личности-творящей, а наоборот - личность ставится как бы перед фактом творимого. Творимого в лучшем случае божьим промыслом, но обычно - Ими, то есть некими силами подразумеваемыми [якобы] Всеми.

    Ну, короче, "...тут некоторые позволяют себе накладные карманы... так мы этого не позволим...".
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2005.10.23 | Mwr33

      Але спочатку походку треба впiзнати

      Робити висновки, вхопившись за одне-єдине слово - це теж манiпуляцiя ;)
      Так, НАВ'ЯЗУЮТЬ. Так, ВОНИ. Вони - це правлячi кримiнальнi клани.
      НАВ'ЯЗУЮТЬ НАМ. МИ - це громадяни України.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".