МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Госкапитализм в действии или Ющенко в роли диктатора.

10/23/2005 | Soft
Есть интересные размышления Н.М.Амосова о трех путях развития государственности Украины:
- Лукашенковский коммунизм;
- Госкапитализм в виде кланово-иерархической структуры экономики, контролируемой властью;
- Зрелое общество по типу Западной Европы.
http://www.icfcst.kiev.ua/amosov/outlook3_r.html#Ukraine

После его прочтения у меня возникают мысли, что прежде всего нужно думать о стабильной и развитой экономике Украины(хотя бы на уровне Советского Союза), а потом уже о развитии государственности. Только при развитой экономике мы сможем претендовать на признание и уважение в мире.

Поэтому предлагаю голосовать за политиков которые прежде всего в своей программе делают упор на экономическое развитие и рост благосостояние общества(как, например, Ю.В. Тимошенко).

Только тогда мы сможем стать людьми, а не европейскими "ежиками".

ЗЫ
Лукашенковский коммунизм это тоже тупиковый пусть - консервация истории.

Відповіді

  • 2005.10.23 | Боррачо

    Навпаки. Держкап - то в Білорусі

    Soft пише:
    > Есть интересные размышления Н.М.Амосова о трех путях развития государственности Украины:
    > - Лукашенковский коммунизм;
    > - Госкапитализм в виде кланово-иерархической структуры экономики, контролируемой властью;
    > - Зрелое общество по типу Западной Европы.

    Щодо визначень суспільно-економічного устрію. Звичайно, у Білорусі нема і не може бути ніякого комунізму. Навпаки, Лукашенко будує класичний державний капіталізм, у той час як Україна, Росія, Грузія, "комуністична" Молдова є взірцями майже класичного неолібералізму у його найгірших проявах.
    Лукашенко "законсервував" у державній власністі промисловість країни. У той час як в нас вона була переважно привласнена приватним капіталом, або доведена до розвалу. Це дозволяє ефективно підтримувати соціальний сектор. Або, іншими словами, дозволяє людям жити людським життям. Але "держкап" - зажди компроміс між інтересами широких верств населення та інтересами великих приватних власників - капіталістів. А останні присутні у Білорусі - хоча вони й позбавлені повного грошового всевладдя, яке ми бачимо в Україні кучмо-ющенківського зразка.
    Трагедія режиму Лукашенко у тому, що, не зважаючи на міцні позиції, та справжню, не рейтингову підтримку більшості населення, він приречений на крах. За умови, якщо бацька не буде робити кроки уперед, від "держкапу", до колективних форм власністі, як це робиться зараз у Венесуелі.

    > Поэтому предлагаю голосовать за политиков которые прежде всего в своей программе делают упор на экономическое развитие и рост благосостояние общества(как, например, Ю.В. Тимошенко).

    Різниця між бацькой та ЮТ у тому, що перший так і залищився головою колгоспу, а друга - днепропетровською спекулянткою відеокасетами за часів Горбачова. Особисто я зовсім не певен, що друге є ліпшим за перше. Особливо у питаннях контролю над багатомільярдною власністю великих країн.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2005.10.23 | Soft

      А уровень Ющенка - главный бухгалтер.

      Пока достойных кандидатов на руководящую роль в Украине нет. Такого кандидата нужно не выбирать, а сперва обучать, а потом назначать.

      Стихийно такой кандидат не появится.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2005.10.23 | капітан Немо

        Влучно. Влучно. Влучно. (-)

      • 2005.10.31 | Михайло Свистович

        Значно вище

        Soft пише:
        > Пока достойных кандидатов на руководящую роль в Украине нет. Такого кандидата нужно не выбирать, а сперва обучать, а потом назначать.

        Таке було хіба що у совку.
    • 2005.10.31 | Михайло Свистович

      Re: Навпаки. Держкап - то в Білорусі

      Боррачо пише:
      >
      > Україна, Росія, Грузія, "комуністична" Молдова є взірцями майже класичного неолібералізму

      Не смішіть.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".