МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Чому більшість тем про українську зводяться до

11/17/2005 | Slavix
Ю проти Ю? Таке враження, що до виборів буде продовжуватися таке гуляння між двох стовпів. Проте:
1. Окрім цих двох політичних сил (НСНУ та БЮТ) є ще більше сотні партій, 7-8 з яких, за даними соціологів (особисто я опублікованим даним не довіряю) можуть подолати прохідний бар"єр;
2. Дуже низька вірогідність того, що без надагресивного використання адмінресурсу якась одна партія створить фракцію-коаліцію в парламенті, набравши більше 50% голосів. Звідси:
2.1. Фракції, що представлені у парламенті будуть блокуватися для утворення коаліції, отже домовлятися на кулуарному рівні, а якщо за місяць не встигнуть - Президент зможе розігнати парламент. Тому:
2.2. Сподіватися на те, що виборець, голосуючи за партію голосує за прем"єра та Кабмін не варто (окрім випадку голосування за НСНУ, адже при будь-чийому блокуванні з НСНУ (якщо кількість її членів в парламенті буде значною) в НСНУ є важіль впливу: прем"єр наш, інакше не будемо блокуватись і через місяць Президент розпустить парламент), тоді нові вибори, нові витрати.
3. ЗМІ та різні політологи нав"язують "електоральним масам" переконання, що ці вибори будуть змаганням лідерів, а не програм, списків, звітів про попередню діяльність тощо. А це тому, що більшості партій нема чого більше пред"явити на розсуд виборця і виборча кампанія будується десь таким чином: 1. Проведення закрити рейтингових соцопитувань (результати яких ніде не публікуються) стосовно намічених особистостей та висування найбільш розкручених в лідери списку 2. Розкрутка Лідера(-ів) в ЗМІ (відносно дешево), переважно через галасливі заяви та різного роду ч/б "ПІАР"; 3. Паралельно відволікається увага виборців від програми та кадрового складу та вдовбується установка "за лідера". Всьо.
4. Вибирають до парламенту ПАРТІЮ, з її програмою, списком, попередньою діяльністю (якщо така була), бізнесзв"язками, а не конкретну особу. Розробляти, подавати та обговорювати на комітетах законопроекти, працювати зі зверненнями громадян та юр.осіб, взаємодіяти з іншими органами влади будуть депутати, яких за Конституцією 450, а не 7-8, як голів прохідних партій, багато з яких одразу ж спробує пролізти в Уряд. І, до речі, входження Ющенко в список НСНУ за 1 номером означає, що орієнтуватися треба одразу на 2-й номер, адже він не залишить пост Президента заради депутатського мандату.
5. Виборча кампанія ще не розпочалась, більшість списків, п"ятірок та програм-2006 ще не підготовано, тому зараз важко СВІДОМО визначитись зі своїм вибором.
Якщо злісний офтоп - вибачаюсь.

Відповіді

  • 2005.11.17 | Пані

    Злісний офтоп - це якраз все, що НЕ ПРО ЦЕ

    Ви абсолютно праві. Я сама шукаю відповідь на ці риторичні питання вже другий місяць і... я не чую відповіді від жодного учасника тем "Ю проти Ю"!!!!
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2005.11.17 | Хвізик

      Re: Злісний офтоп - це якраз все, що НЕ ПРО ЦЕ

      Пані пише:
      > Ви абсолютно праві. Я сама шукаю відповідь на ці риторичні питання вже другий місяць і... я не чую відповіді від жодного учасника тем "Ю проти Ю"!!!!
      по-моєму, відповідь неодноразово звучала на цьому форумі. маємо справу з політтехнологією, яка, з одного боку, розколює ряди оранжових, а з іншого, повністю захоплює їхню увагу, не даючи бачити нові альтернативи і нових лідерів.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2005.11.17 | Пані

        В мене питання було інше

        Хвізик пише:
        > Пані пише:
        > > Ви абсолютно праві. Я сама шукаю відповідь на ці риторичні питання вже другий місяць і... я не чую відповіді від жодного учасника тем "Ю проти Ю"!!!!
        > по-моєму, відповідь неодноразово звучала на цьому форумі. маємо справу з політтехнологією, яка, з одного боку, розколює ряди оранжових, а з іншого, повністю захоплює їхню увагу, не даючи бачити нові альтернативи і нових лідерів.

        Чому нібито розумні люди потурають цій політтехнології? Чи розповсюджують її вплив? Це ж - дорога в пекло!!!
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2005.11.17 | Хвізик

          Re: В мене питання було інше

          Ви самі даєте відповідь, називаючи цих людей НІБИТО розумними.

          до того ж, спектакля розіграно майстерно
          хоча починали все 100% пройдисвіти - хапуга Бродський та тричі зрадник Зінченко. дарма, піпл захавав.

          не дураки, корочє, все це видумали. троха, правда, переборщили, коли почали лазаренка витягувати.
  • 2005.11.17 | Роман ShaRP

    Тому що ®

    Slavix пише:
    > Ю проти Ю? Таке враження, що до виборів буде продовжуватися таке гуляння між двох стовпів. Проте:
    > 1. Окрім цих двох політичних сил (НСНУ та БЮТ) є ще більше сотні партій, 7-8 з яких, за даними соціологів (особисто я опублікованим даним не довіряю) можуть подолати прохідний бар"єр;

    Повтор від 14-10-2005 http://www2.maidan.org.ua/n/arch52/1129245266

    Я і в 2003му і зараз вже не раз казав, що Юля Тимошенко - далеко не ідеал. І мені теж не подобається багато з того, що вона робить. Дуже багато.

    Проте.

    У 2006-му мій вибір, я так розумію, реально зводиться до:
    1. Б*ЮТ
    2. НСНУ
    3. ПР
    4. СПУ
    5. НП ("Народної" партії Литвина, чи як її там)
    6. КПУ
    Теж 6. СДПУ(о)
    8. УНП, НРУ ... те, що можна назвати "патріотичні сили". А можна і інакше назвати. (ось вам і ці 7-8)

    Решта патрій дрібніші, і будуть з кимось блокуватися, або ж не пройдуть до ВР (НМД).

    Детальніше по цим пунктам:

    1. Б*ЮТ - багато недоліків та багато примазалося усякого.
    2. НСНУ - кодло.
    3. ПР - кодло.
    4. СПУ - судячи з інформації, яку я отримую з їх газети, та інформації про діяльність Баранівського та Ніколаєнка - не варті довіри.
    5. НП ("Народної" партії Литвина, чи як її там) - кодло
    6. КПУ - кодло
    Теж 6. СДПУ(о) - кодло.
    8. УНП, НРУ ... те, що можна назвати "патріотичні сили" - Наших "патріотів" я вже давно вважаю хронічними лузерами й нездарами, або ні на що не здатними, або здатними лише на гасла, та боротьбу за абсолютно непринципові для мене питання, і то кволу. Націоналізм у тому вигляді, в якому вони його сповідують, ніколи не викликав в мене симпатій. Я за розбудову громадянської, а не націоналістичної держави і громадянського, а не націоналістичного суспільства. А за націоналістичні хай голосують ті, хто й раніше за них голосував. (За посиланням http://www2.maidan.org.ua/n/culture/1131579576 я передрукував інформацію про чергові "подвиги патріотів", які мені абсолютно непотрібні.)

    Чистимо список від кодла.

    Залишаються:
    1. Б*ЮТ
    2. СПУ
    3. "Патріоти"

    Б*ЮТ мені "історично" ближче всіх.

    От і все.

    Коли/якщо буде якась більш прийнятний для мене вибір, - я зроблю більш прийнятний. Я не виключаю того, що і соціалісти, і "патріоти", і СПУ, і навіть НСНУ на чолі з кодломейстерами Безсмертним та Єєє-ха-ха-ха-НУуууу-ровим ще здивують мене чимось приємним. Але до тепер вони цього не зробили (здивував радше Ющенко, але його я вже обрав, і він до цього кодла має не таке вже й пряме відношення)




    Які будуть заперечення?

    Перш ніж писати мені відповідь, також прошу продивитися пост "При тому" нижче, - http://www2.maidan.org.ua/n/free/1132192108
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2005.11.17 | Пані

      Ну і причому тут "Ю проти Ю"?

      Ти визначився із вибором. Хочеш інших загітувати? Вперед. Розказуй, які ПЕРЕВАГИ в БЮТ (в блоку партій, а не в лідера) над іншими гравцями.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2005.11.17 | Роман ShaRP

        При тому.

        Такий аналіз можна зробити і з боку НСНУ також. Тільки замість НСНУ - кодло там буде написано Б*ЮТ - кодло.

        Тим, хто реально припускає для себе можливість проголосувати за УНП чи СПУ (а такі є, я знаю ;) ), зробити вибір простіше. А мені значно простіше проголосувати за Б*ЮТ.

        Пані пише:
        > Ти визначився із вибором.

        Не остаточно.

        > Хочеш інших загітувати?

        Ні.

        > Вперед. Розказуй, які ПЕРЕВАГИ в БЮТ (в блоку партій, а не в лідера) над іншими гравцями.

        Та ні в кого з них, НМД, переваг немає. Це все покоління політиків, яке має піти. Всі номери, з першого по восьмий. Я просто обрав найменш антипатичну мені політичну силу з найімовірніше прохідних. І нікому свій вибір не нав*язую.

        Р.S. F*CK, але, здається, "Регіони" завдяки баблу оновлються динамічніше від інших, що, втім, не значить, що вони прогресивніші.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2005.11.17 | Пані

          Re: При тому.

          Роман ShaRP пише:
          > Такий аналіз можна зробити і з боку НСНУ також. Тільки замість НСНУ - кодло там буде написано Б*ЮТ - кодло.

          Ярлик "кодло" ніяким чином не відповідає на питання

          які програмні принципи партії
          як голосує фракція в парламенті, фракції в місцевих радах
          які реальні справи роблять осередки на місцях

          > Тим, хто реально припускає для себе можливість проголосувати за УНП чи СПУ (а такі є, я знаю ;) ), зробити вибір простіше. А мені значно простіше проголосувати за Б*ЮТ.
          >
          > > Вперед. Розказуй, які ПЕРЕВАГИ в БЮТ (в блоку партій, а не в лідера) над іншими гравцями.
          >
          > Та ні в кого з них, НМД, переваг немає. Це все покоління політиків, яке має піти. Всі номери, з першого по восьмий. Я просто обрав найменш антипатичну мені політичну силу з найімовірніше прохідних. І нікому свій вибір не нав*язую.

          А який сенс ПОЛИВАТИ інших? Щоб оцим, що нижче згадані, більше було?

          > Р.S. F*CK, але, здається, "Регіони" завдяки баблу оновлються динамічніше від інших, що, втім, не значить, що вони прогресивніші.

          І все таки... Причому тут "Вітя проти Юлі"????
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2005.11.17 | Роман ShaRP

            Бо так.

            Пані пише:
            > > Такий аналіз можна зробити і з боку НСНУ також. Тільки замість НСНУ - кодло там буде написано Б*ЮТ - кодло.
            > Ярлик "кодло" ніяким чином не відповідає на питання
            > які програмні принципи партії
            > як голосує фракція в парламенті, фракції в місцевих радах
            > які реальні справи роблять осередки на місцях

            Я й не хочу на них відповідати.

            Бо
            1) ніхто насправді не дотримується тих програмних принципів *
            2) фракції у парламенті голосують коли як кому заманеться
            3) осередки на місцях бувають теж самі різні - у залежності від місця.

            Це, Пані, знаєте, як у анекдоті про теорію і практику. "Теоретично ми міліонери, а практично у нас в хаті живуть дві курви". У них у хаті - а у нас в Раді.

            Сволота або ідіоти - вічний вибір України :( Втім, сподіваюся, що не вічний.

            * Можливо, це не вірно для т.з. "патріотів", проте, як я вже зазначав, вони для мене не є вибором, і мої принципи суперечать якщо не їх програмним, то їх реальним справам.

            > А який сенс ПОЛИВАТИ інших? Щоб оцим, що нижче згадані, більше було?

            Не знаю, як поливати, а от висловлювати свою думку про кроки політиків треба завжди, щоб ті мали можливість вдосконалюватися, і не мали можливості зажиратися.

            Список причин, з яких я кОпаю НСНУ, я теж вже наводив. Повторюю:

            1) Потому что БЮТ и Юлю есть кому пинать и без меня.
            2) Потому что НСНУ сейчас является официальной партией власти и лидером правящей коалиции.
            3) (следствие п.2), - чтобы шевелились.
            4) (второе следствие п.2) - чтобы чувствовали конкуренцию. Пусть и не думают почивать на лаврах, а борются за меня, избирателя.
            5) Потому что считаю БЮТ умнее и организованнее в плане согласованности политики, следовательно, имхо, НСНУ нужно существенно больше пинков. Чтобы "слоненятко" научилось, наконец-то, ходить, не падая.


            > І все таки... Причому тут "Вітя проти Юлі"????

            При тому, що прибічників НСНУ-Віті або Юлі тут набагато більше, ніж прибічників СПУ або УНП. Хоча пара прибічників УНП тут регулярно з*являється, і виписує і Віті і Юлі.

            Я, коли потрапляю на новини про СПУ, виписую і СПУ. Новини про проффесора трапляються рідко. Литвин, Медведчук та Пєдя Симоненко на цьому форумі взагалі в категорії "все з ними ясно".

            Кто остался на трубе?
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2005.11.17 | Пані

              Re: Бо так.

              Роман ShaRP пише:
              > Пані пише:
              > > > Такий аналіз можна зробити і з боку НСНУ також. Тільки замість НСНУ - кодло там буде написано Б*ЮТ - кодло.
              > > Ярлик "кодло" ніяким чином не відповідає на питання
              > > які програмні принципи партії
              > > як голосує фракція в парламенті, фракції в місцевих радах
              > > які реальні справи роблять осередки на місцях
              >
              > Я й не хочу на них відповідати.
              >
              > Бо
              > 1) ніхто насправді не дотримується тих програмних принципів *

              А ви читали програмні принципи хоч однієї з тих партій і порівнювали з практикою?

              > 2) фракції у парламенті голосують коли як кому заманеться

              Нічого подібного. Це легко спростувати подивившися список голосувань з питань, які ви вважаєте за важливими.

              > 3) осередки на місцях бувають теж самі різні - у залежності від місця.

              В чому вони різняться?

              > Список причин, з яких я кОпаю НСНУ, я теж вже наводив. Повторюю:

              > 1) Потому что БЮТ и Юлю есть кому пинать и без меня.
              > 2) Потому что НСНУ сейчас является официальной партией власти и лидером правящей коалиции.
              > 3) (следствие п.2), - чтобы шевелились.
              > 4) (второе следствие п.2) - чтобы чувствовали конкуренцию. Пусть и не думают почивать на лаврах, а борются за меня, избирателя.
              > 5) Потому что считаю БЮТ умнее и организованнее в плане согласованности политики, следовательно, имхо, НСНУ нужно существенно больше пинков. Чтобы "слоненятко" научилось, наконец-то, ходить, не падая.


              Це нормально і правильно. Але питання було не про НСНУ, а про "Вітя - мудак" чи "Юля - падлюка". Ви взагалі бачили, щоб крім вас та Забойщика, хтось займався критикою саме НСНУ, партії, а не Ющенко особисто?
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2005.11.17 | Роман ShaRP

                Re: Бо так.

                Пані пише:
                > > Бо
                > > 1) ніхто насправді не дотримується тих програмних принципів *
                > А ви читали програмні принципи хоч однієї з тих партій і порівнювали з практикою?

                Ні.

                Стосовно партій-кодла в мене взагалі не виникає бажання вчитуватися.
                Стосовно не-кодла соціалісти, НМД, не демонструють послідовності, а націоналісти, якщо й демонструють - то мені така послідовність всеодно не потрібна.

                Я усвідомлюю, що моє голосування за Б*ЮТ (імовірне, проте не гарантовне) - це голосування проти чогось, а не за щось.

                А як Ви гадаєте, який відсоток виборців буде читати ті програми?

                > > 2) фракції у парламенті голосують коли як кому заманеться
                > Нічого подібного. Це легко спростувати подивившися список голосувань з питань, які ви вважаєте за важливими.

                Спростовуйте.

                > > 3) осередки на місцях бувають теж самі різні - у залежності від місця.
                > В чому вони різняться?

                Згадайте, що писали про львівський осередок СПУ та сумський осередок СПУ, наприклад.

                > Це нормально і правильно. Але питання було не про НСНУ, а про "Вітя - мудак" чи "Юля - падлюка". Ви взагалі бачили, щоб крім вас та Забойщика, хтось займався критикою саме НСНУ, партії, а не Ющенко особисто?

                Бачив, звичайно. Максим Стріха ;)




                Час "конкуренції ідеологій" НМД ще не настав. Може, на наступних виборах. :ouch:
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2005.11.17 | Пані

                  Re: Бо так.

                  Роман ShaRP пише:
                  > Пані пише:
                  > > > Бо
                  > > > 1) ніхто насправді не дотримується тих програмних принципів *
                  > > А ви читали програмні принципи хоч однієї з тих партій і порівнювали з практикою?
                  >
                  > Ні.

                  А як же ви можете стверджувати, що "ніхто не дотримується"?

                  > Я усвідомлюю, що моє голосування за Б*ЮТ (імовірне, проте не гарантовне) - це голосування проти чогось, а не за щось.

                  Можете сформулювати проти чого саме?

                  > А як Ви гадаєте, який відсоток виборців буде читати ті програми?

                  Це залежить в тому числі і від нас, а також від тактики деяких партій на виборах.

                  > > > 2) фракції у парламенті голосують коли як кому заманеться
                  > > Нічого подібного. Це легко спростувати подивившися список голосувань з питань, які ви вважаєте за важливими.
                  >
                  > Спростовуйте.

                  Які питання ви вважаєте важливими?

                  >
                  > > > 3) осередки на місцях бувають теж самі різні - у залежності від місця.
                  > > В чому вони різняться?
                  >
                  > Згадайте, що писали про львівський осередок СПУ та сумський осередок СПУ, наприклад.

                  Так що саме писали? Ну хоча б тезово? Суть тільки.

                  > > Це нормально і правильно. Але питання було не про НСНУ, а про "Вітя - мудак" чи "Юля - падлюка". Ви взагалі бачили, щоб крім вас та Забойщика, хтось займався критикою саме НСНУ, партії, а не Ющенко особисто?
                  >
                  > Бачив, звичайно. Максим Стріха ;)
                  >
                  >

                  >
                  > Час "конкуренції ідеологій" НМД ще не настав. Може, на наступних виборах. :ouch:

                  Я вважаю, що на цьому форумі зібралися люди, для яких час конкуренції ідеологій давно вже настав.
                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                  • 2005.11.17 | Роман ShaRP

                    Re: Бо так.

                    > > Пані пише:
                    > > > > Бо
                    > > > > 1) ніхто насправді не дотримується тих програмних принципів *
                    > > > А ви читали програмні принципи хоч однієї з тих партій і порівнювали з практикою?
                    > > Ні.
                    > А як же ви можете стверджувати, що "ніхто не дотримується"?

                    Комуністи чогось дотримуються? В "Регіонів" чи СДПУ(о) взагалі є якісь принципи? В чому полягала програмна принциповість НСНУ в голосуванні за Медведька? Де була принциповість у голосуванні соціалістів у 2003-му за імпорт цукру-сирцю, а в 2005-му проти?

                    > > Я усвідомлюю, що моє голосування за Б*ЮТ (імовірне, проте не гарантовне) - це голосування проти чогось, а не за щось.
                    > Можете сформулювати проти чого саме?

                    Проти решти названих мною у списку партій.

                    > > А як Ви гадаєте, який відсоток виборців буде читати ті програми?
                    > Це залежить в тому числі і від нас

                    Стосовно себе - не думаю.

                    > , а також від тактики деяких партій на виборах.
                    > > > > 2) фракції у парламенті голосують коли як кому заманеться
                    > > > Нічого подібного. Це легко спростувати подивившися список голосувань з питань, які ви вважаєте за важливими.
                    > > Спростовуйте.
                    > Які питання ви вважаєте важливими?

                    Зараз можу назвати лише питання Генпрокурора.

                    > > > > 3) осередки на місцях бувають теж самі різні - у залежності від місця.
                    > > > В чому вони різняться?
                    > > Згадайте, що писали про львівський осередок СПУ та сумський осередок СПУ, наприклад.
                    > Так що саме писали? Ну хоча б тезово? Суть тільки.

                    Суть: в 2004-му році сумські соціалісти були найопозиційнішою структурою міста, а львівські - мало не за Януковича.

                    > > Час "конкуренції ідеологій" НМД ще не настав. Може, на наступних виборах. :ouch:
                    > Я вважаю, що на цьому форумі зібралися люди, для яких час конкуренції ідеологій давно вже настав.

                    Мабуть, я неправильно висловився. Для "низів" він може й настав, а от "верхи" до нього ще не готові, та й політична ситуація у країні конкуренції ідеологій не сприяє: більшість людей навряд чи зможуть назвати свою ідеологію.

                    Або, наприклад, що мені робити, якщо я вважаю себе соціалістом, але те, що робить СПУ викликає в мене щиру антипатію?
          • 2005.11.17 | Роман ShaRP

            + також НМД важливий момент: протестна орієнтація.

            В Україні більшість людей виступають не за щось, а проти чогось.

            Не знаю, чи можна сказати "досі", чи це просто перехідний етап між політичною пасивністю 90-х, та конструктивізмом колись у майбутньому... але, якщо подивитися заголовки новин, НМД, буде помітно, що і в цю виборчу кампанію, як і у три попередні (99-й, 2002-й, 2004-й) ми побачимо більше голосів проти, а не за.
            Яка країна, такі й теракти.

            Які виборці, такі і політсили. Далі все "за законом". Ньютона. З наявних політичних сил більше всього зараз роблять щось Б*ЮТ та НСНУ. От ці дії і викликають, у повній відповідності до законів Ньютона, більше протидії.

            А там вже що кому особисто більше не подобається.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2005.11.17 | Пані

              Можливо, в цьому є відповідь

              Роман ShaRP пише:

              > Далі все "за законом". З наявних політичних сил більше всього зараз роблять щось Б*ЮТ та НСНУ. От ці дії і викликають, у повній відповідності до законів Ньютона, більше протидії.

              При цьому абсолютно забувається наявність ПР, НПУ, КПУ та інших, хто має цілком реальні шанси набрати більшість в майбутньому парламенті!

              Так може варто саме на це спрямовувати всі критичні зауваження?
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2005.11.17 | Роман ShaRP

                Ми не в автобусі

                Роман ShaRP пише:
                > > Далі все "за законом". З наявних політичних сил більше всього зараз роблять щось Б*ЮТ та НСНУ. От ці дії і викликають, у повній відповідності до законів Ньютона, більше протидії.
                Пані пише:
                > При цьому абсолютно забувається наявність ПР, НПУ, КПУ та інших, хто має цілком реальні шанси набрати більшість в майбутньому парламенті!

                Пані, якби ця бесіда проходила в міському автобусі, наприклад, чи там у поїзді, то про них би згадали. Але вона проходить на екс-опозиційному, нині провладному ;) (шютка) політичному форумі, де ПР, НПУ та КПУ більшість взагалі практично не розглядають за вибір.

                Не думаю, що читачі цього форуму також прийшли сюди, для того, щоб, почитавши про недоліки Б*ЮТ та НСНУ піти проголосувати за ПР.

                А Ви?
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2005.11.17 | Пані

                  В автобусі.

                  Роман ShaRP пише:
                  > Роман ShaRP пише:
                  > > > Далі все "за законом". З наявних політичних сил більше всього зараз роблять щось Б*ЮТ та НСНУ. От ці дії і викликають, у повній відповідності до законів Ньютона, більше протидії.
                  > Пані пише:
                  > > При цьому абсолютно забувається наявність ПР, НПУ, КПУ та інших, хто має цілком реальні шанси набрати більшість в майбутньому парламенті!
                  >
                  > Пані, якби ця бесіда проходила в міському автобусі, наприклад, чи там у поїзді, то про них би згадали. Але вона проходить на екс-опозиційному, нині провладному ;) (шютка) політичному форумі, де ПР, НПУ та КПУ більшість взагалі практично не розглядають за вибір.
                  >
                  > Не думаю, що читачі цього форуму також прийшли сюди, для того, щоб, почитавши про недоліки Б*ЮТ та НСНУ піти проголосувати за ПР.
                  >
                  > А Ви?

                  А я думаю, і більше того, я ЗНАЮ, що читачі відтворюють ті самі суперечки в реалі, в тому числі і в присутності людей, які цілком здатні наслухавшися цього ... піти і проголосувати за ПР.

                  Або взагалі не піти і не проголосувати.

                  Я підказую. Крім теми "БЮТ краще НСНУ" чи навпаки, є ще тема

                  А ЧОМУ ЦІ ЛЮДИ ГОЛОСУЮТЬ за ПР????
                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                  • 2005.11.17 | Роман ShaRP

                    І знову: "Яка країна, такі й теракти"

                    Пані пише:
                    > А я думаю, і більше того, я ЗНАЮ, що читачі відтворюють ті самі суперечки в реалі, в тому числі і в присутності людей, які цілком здатні наслухавшися цього ... піти і проголосувати за ПР.
                    >
                    > Або взагалі не піти і не проголосувати.
                    >
                    > Я підказую. Крім теми "БЮТ краще НСНУ" чи навпаки, є ще тема
                    >
                    > А ЧОМУ ЦІ ЛЮДИ ГОЛОСУЮТЬ за ПР????

                    Точно не знаю. Можу висунути низку припущень:

                    1) Комусь "свої".
                    2) Комусь не зовсім "свої", але "найближчі".
                    3) Комусь "проти чужих".
                    4) Хтось, як я, перебрав весь список, тільки з інакших мотивів, і не знайшов нікого кращого.
                    5) Можливо, існують і такі, хто розчарувався і вирішив проголосувати "за противника", але мені таких досить важко уявити, чесно.




                    Не думаю, що ми єдина країна, яка страждає від політичної пасивності чи голосування за кого попало.

                    Ще одна з суттєвих, НМД, причин - віра в "бабло перемагає зло" розповсюджена не лише "нагорі", але й "знизу". Коли люди починають вірити в "гроші важливіші за політику", їм вже не до політики, вони шукають спосіб дістати більше грошей, легальний... або нелегальний.

                    От і зараз - попитайте людей. Багато хто принаймні мені скаже, що політика - "то для дурних", "всі вони однакові", і т.д. Зате важливо "вміти крутитися", і т.д. й т.п.

                    І хіба таке тільки в нас?
  • 2005.11.17 | BROTHER

    Україна дозрiла до справжнiсiнької партiї анархистiв (-)

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2005.11.17 | Пані

      А є така партія?

      Може "Інформаційна Україна"? :)
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2005.11.19 | BROTHER

        Та хто її зна?

        Справа в тому, що дійсних анархістів до якоїсь партії не затягнеш. Тобто сама зацентралізована партійна організація з ЦК, комітетами та іншою дурнею, лякає анархістів. Тобто справжній прихильник идеї анархізму не має великого бажання приєднуватись до будь якої партії, він сам по собі. Це дуже складне питання, але ѓрунт для самоврядування, самомотивації на базі приватної власності в Україні безумовно є, чи не найкращій в СНГ та один з кращіх у Європі.

        Людина із власною внутрішньою організацією - з царем, як кажуть у голові - це той самий середній клас, який вконче потрібен Україні в протилежність олигархічному диктату. Цей, як кажуть, середній клас, а за українською традицією, співтовариство дрібних та середніх власників, має стати реальним гравцем на політичній ниві України. Як це довести до людей? То є окрема справа. Але багато хто з дрібних власників та людей, які хотіли би такими стати, зараз почуває себе скривденим, проданим. І завжди так буде, бо влада в Україні не народна, вона олігархична. І це я говорю не тільки про президента та його команду, ні, це я про всі або майже всі політичні сили України говорю.

        Анархічна партія... Якесь нереальне словосполучення. А от спілка або співтовариство без коштовних ЦК та комітетів, яка б об'єднала в собі дрібних та середніх приватних власників, та дбала б про них, делегуючи у державні інститути своїх людей - таких же малих та середніх власників, які б намагалися своїм голосом знизити прес держави на людей одночасно виховуючи молодь у дусі поваги до інших, до власності інших, до загально людських ідеалів. От десь так, але це все думки.

        Ще раз підкреслюю, нам вконче потрібен активний малий та середній власник, якого має бути більшість в Україні і не просто більшість, а й політично активна більшість. Бо ті міл'ярдери, загонять нас у рабство до них. В США міл'ярдери з'явилися після того, як в країні на місцях вже реально хозяйнував малий та середній приватний бізнес, або на фоні такого бізнесу. В нас же не так!!! Ця партійно бандитська система володіючи всією державою просто заграбастала собі все, але ніякого розвинутого малого чи середнього власника в Україні на той час не було! От олігархи тепер і керують перш за все у своїх інтересах, а в нас чуби трещать.

        Ось такі кепські справи... панове.
    • 2005.11.17 | BIO

      Антихристiв. Пора вже їм всім об"еднатися у один мєгапартай. (-)

  • 2005.11.17 | andriko

    Тут забагато партагітоторів

    Тут важко знайти прихильника Симоненка чи Януковича, приходиться агітувати що є :)


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".