"Кому война, а кому мать родна"
11/28/2005 | Volodimir_V
В суботу український народ відзначав день жалоби по жертвам голодомору 33 року. Чи етичним було проведення партійних з'їздів, що прямо стосувались початку перед-виборчої гонки в той час коли народ згадував про мільйони замордованих голодом, чи хай там гниють а нам до влади прориватись треба - це головніше??!
Відповіді
2005.11.28 | Sean
угу (с)
Volodimir_V пише:> В суботу український народ відзначав день жалоби по жертвам голодомору 33 року. Чи етичним було проведення партійних з'їздів, що прямо стосувались початку перед-виборчої гонки в той час коли народ згадував про мільйони замордованих голодом, чи хай там гниють а нам до влади прориватись треба - це головніше??!
Ні, було не етичним.
2005.11.28 | Volodimir_V
Маленька історія.
Хочу поділитись невеличкою історією про голодомор.Мені батьки вже давно розповідали про голодомор і як це було в 47(як мій батько спухший від голоду ходив як знайшов у сусідки яйце як після того як випив знепритомнів й очунявши побачив що стух та вся вода знього вийшла) з своїх спогадів в 33 спогадів соїх батьків, розповідали як люди виживали за рахунок річки, їли скойки, либоду, коріння перію, як їздила підвода і збирала мерших та звозили до ями.
І був такий випадок проїзжає підвода дивляться сидить один ледь дибає,
Ну той що на підводі каже - Залазь.
Той - як залазь я ще живий.
Що на підводі - Буду я за тобою ще завтра їхати залазь ти всерівно завтра помреш.
Той піднімається і йому допомагають вилізьти на підводу.
З гуркотом підвода поїхала далі збирати мерших ...
(Живий мрець)
Через чотирі чи шість років я взнав подробиці цієї історії.
Помираючим був 17 річний хлопець,
коли його підвезли до ями то не скинули його туди бо ще живий був а скинули неподалік на цвинтарі. Вночі хлопиць прийшов до тями та побачив що кругом хрести йому стало страшно і він почав повзти звідтіля через деякий час він побачив корову яка паслася він підповз до неї і жадібно прямо з дійки почав сцати молоко, насцавшись він втратив свідомість, прийшов до тями рано на світанку(шлунок все молоко не сприйняв(проснувся після проносу)), далі він знову побачив корову що паслась, але вже біля неї був чоловік, чоловік помітив хлопця підійшов дав кусочок хліба та запитав чи біде він йому за поміч, хлопиць погодився, через кілька років хлопиць оженився на його дочці, яка народила йому трьох діток.
Ось і так приходилось виживати нашому народу.
2005.11.28 | Stefan Seitz
а чому ні?
партій з"їзди у нас не схожі на фестивалі чи на розважальні заходи. то чому не можна робити з"їзди?2005.11.28 | Volodimir_V
Re: а чому ні?
Замість вшанування памяті народу, власні амбіції.(Це - цинічно, по віношенню до народу України)
2005.11.28 | Sean
Та можна, тікі
не треба. Нєхарашо2005.11.28 | толя дейнека
Re: питання традиції
це є питанням традиції, що склалися. Формальної заборони проводити з'їзди нема. Так само не обов'язково спиняти транспорт чи домни.Фактично, цього року роковини голодомору вперше відзначені на державному рівні. І це є факт позитивний і навіть творчий по відношенню до нації. Якби такі спомини відзначалися 15 чи 50 років, можна було порівнювати із дозволеним традицією. А так традиція складається на наших очах.