МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Рінат Леонідович вступили у гів-

11/28/2005 | Sean
нюковичівську ПРУ
http://maidanua.org/static/news/1133179594.html

З Коновалюком не стали планети, не склались обставини і карти не ля-ля-лягли (с), тож доводиться Лєонідичу згадувати молодість і старий свій роман.

Серйозні будуть вибори. Надсерйозні. У будь-якому випадку це буде бій. Тільки ми (тут я маю на увазі загальнопомаранчевий табір) могли (можливо, ще можемо)зробити його останнім і рішучім (єднання), а можна тягти котяру за хвостяру ще довгенько. Якщо, до речі, котяра ще дозволить.

Відповіді

  • 2005.11.28 | троль ak1001

    недоречний сміх

    в ПР злилися майже всі наши вороги
    тому вони йдуть в прогнозах на першому місці
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2005.11.28 | Sean

      Так цево, сміх доречний майже завше

      тим більш, щодо гівнюковича. Я не применшую небезпеки. Вона є і ті хто не розуміє, що це буде четвертий тур - вельми помиляються, як на мене.

      Просто я не звик сіяти паніку і бігати з вереском "усьо пропало". Ворога треба знати. Вивчити. А сміятися при цьому, якщо це не свідчить про легковажність, тільки на користь.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2005.11.28 | троль ak1001

        якщо ахметов пішов за деп.недоторк.

        то це досить показово і не в кращу сторону
      • 2005.11.28 | пан Roller

        Не демонизируйте Януковича. Разница между Богом и Чертом условна

        (-)

        Если за него голосуют люди,то вы противоставляете себя им, а не Януковичу.

        Brgds
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2005.11.28 | Sean

          Порада за пораду

          не пишіть "чорт" з великої літери. Не демонизуйте чорта :)
  • 2005.11.28 | толя дейнека

    Re: природній крок

    А.Л. зробив свій громадянський крок і обрав політичну силу, яка здається йому ближчою. "Опозиція бізнеса до влади" для нас і для бізнеса діло не дуже звичне, але очевидно його відштовхує декларативність померанчевої влади. Особливих здобутків влада пред'явити не може, поступ економіки пригальмовано, а та ж корупція лишилася на звичному українському рівні, а влада так же болісно реагує на закиди в корумпованості.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2005.11.28 | Sean

      Ага, не питання

      толя дейнека пише:
      > А.Л.
      Р.Л.?

      > зробив свій громадянський крок

      > і обрав політичну силу, яка здається йому ближчою.
      Нема питань, вона навіть не здається, а є близькою-близькою.

      > "Опозиція бізнеса до влади" для нас і для бізнеса діло не дуже звичне, але очевидно його відштовхує декларативність померанчевої влади.
      Його підштовхують:
      - жадібність до грошей,
      - жадібність до влади,
      - страх все це втратити,
      - інстинкт зграї

      > Особливих здобутків влада пред'явити не може, поступ економіки пригальмовано, а та ж корупція лишилася на звичному українському рівні, а влада так же болісно реагує на закиди в корумпованості.
      Гм, не реагувати болісно на закиди в корумпованости взагалі-то можна вимагати лише від засудженого за корупційні дії, нє?

      І я Вас прошу, тікі не позиціонуйте цих персонажів як зацікавлених у боротьбі з корупцією та у чесному ринку. Бо це вже перебір. Уся донецька економіка (перепрошую) побудована на єдіноначалії, чінопочітанїї, кормлєнії.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2005.11.28 | толя дейнека

        Re: донецька економіка існує

        Sean пише:
        > Р.Л.?
        так, даруйте
        > > "Опозиція бізнеса до влади" для нас і для бізнеса діло не дуже звичне, але очевидно його відштовхує декларативність померанчевої влади.
        > Його підштовхують:
        > - жадібність до грошей,
        > - жадібність до влади,
        > - страх все це втратити,
        > - інстинкт зграї
        особливої жаги до влади в Р.Л. досі якось не спостерігалося, та й особливого страху "все втратити" теж ні. Ну і на "людину зграї" Ахметов теж якось не схожий.

        > Гм, не реагувати болісно на закиди в корумпованости взагалі-то можна вимагати лише від засудженого за корупційні дії, нє?
        фактично нема теми розмови, бо в нас нема засуджених за корупцію, як при старій владі, так і нині. Корупція є, а корупціонерів нема, хіба що чорт Лазаренко. Нічого не помінялося.
        Я просто про те, що плюсів на цьому фронті нова влада собі не додала.

        > І я Вас прошу, тікі не позиціонуйте цих персонажів як зацікавлених у боротьбі з корупцією та у чесному ринку. Бо це вже перебір. Уся донецька економіка (перепрошую) побудована на єдіноначалії, чінопочітанїї, кормлєнії.
        Донецька економіка існує, на відміну від скажімо вінницької економіки, якої не існує. Єдіноначаліє це про що? На Донеччині існують незалежні потужні промислові групи: ІСД, СКМ, завод Ілліча, багато інших. Вони відстоюють свої різні інтереси як виробників, і в них нема "єдіноначалія". Що стосується виконавчої влади - так, там має бути єдіноначаліє по проведенню планів в життя, а приміром зовсім не каша невизначеності і протиріч з "реприватизацією".
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2005.11.28 | Sean

          Re: донецька економіка існує

          толя дейнека пише:
          > особливої жаги до влади в Р.Л. досі якось не спостерігалося, та й особливого страху "все втратити" теж ні. Ну і на "людину зграї" Ахметов теж якось не схожий.
          Ви, думаю, дуже подивуєте донеччан, якшо почнете це їм казали :). А про страх...не від веселощів він стільки тинявся за кордоном і потроху (тут,безперечно, у мене документів нема, але кажуть, кажуть люди) дещо свого часу попереводив за кордон.


          > > Гм, не реагувати болісно на закиди в корумпованости взагалі-то можна вимагати лише від засудженого за корупційні дії, нє?
          > фактично нема теми розмови, бо в нас нема засуджених за корупцію, як при старій владі, так і нині. Корупція є, а корупціонерів нема, хіба що чорт Лазаренко. Нічого не помінялося.
          > Я просто про те, що плюсів на цьому фронті нова влада собі не додала.
          Це (хоча і частково), заслуга певних ще старих кадрів. Наприклад - у генпрокуратурі.

          > Донецька економіка існує, на відміну від скажімо вінницької економіки, якої не існує. Єдіноначаліє це про що? На Донеччині існують незалежні потужні промислові групи: ІСД, СКМ, завод Ілліча, багато інших. Вони відстоюють свої різні інтереси як виробників, і в них нема "єдіноначалія". Що стосується виконавчої влади - так, там має бути єдіноначаліє по проведенню планів в життя, а приміром зовсім не каша невизначеності і протиріч з "реприватизацією".
          "Багатьох інших" - нема. Інші не є незалежними. Той самий Укрпідшипник (група Клюєвих) - не є, наприклад. Дійсно незалежним завше залишався завод Ілліча, де Бойко відбив всі наїзди РінатЛєонідича та (від доволі недавних пір) - ІСД. Знов-таки, попитайте тих, хто намагаєтсья вести бізнес у Донецьку, наскільки це можна вести вільно і незалежно.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2005.11.28 | толя дейнека

            Re: як ви пояснюєте 90% за Янука на донеччині?

            іншим не можна, крім того що люди сприймають таку політику.
            А якщо називати речі своїми іменами, годує Україну Донецьк Та Дніпропетровськ, принаймні що стосується пенсіонерів. Зневажати цима голосами не те що нерозумно, просто невдячно.
            Але розподіл голосів 90% у Львові проти 90% у Донецьку не є здоровим для держави. Ось про що слід думати в першу чергу. Викристалізовувати те, що об'єднує, те що є спільним. А не по новій кидатися гаслами "бандюковичи", бо це до добра не доведе.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2005.11.28 | AxeHarry

              Tak samo jak i 99.6% golosiv za KPSS i za Stalina svogo chasu(-)

            • 2005.11.28 | Харцизяка

              Re: Як пояснити 91% за самостійну Україну 1991?

              толя дейнека пише:
              > іншим не можна, крім того що люди сприймають таку політику.
              > А якщо називати речі своїми іменами, годує Україну Донецьк Та Дніпропетровськ, принаймні що стосується пенсіонерів. Зневажати цима голосами не те що нерозумно, просто невдячно.
              Див. нижче.

              > Але розподіл голосів 90% у Львові проти 90% у Донецьку не є здоровим для держави. Ось про що слід думати в першу чергу. Викристалізовувати те, що об'єднує, те що є спільним. А не по новій кидатися гаслами "бандюковичи", бо це до добра не доведе.
              Згоден.

              Чому в кінці 1991 року 91% був за самостійну Україну (в т.ч. 70-80% на Донеччині, якщо правильно пам*ятаю)?
              Чому більше 90% було за Януковича у 2004?

              1. М.б. головне - місцева пропаганда (час інформаційного суспільства).
              2. Влада новітньої Украіни не скористалася стартовими можливостями, ідея свободи, демократії, приватної ініціативи компроментувала себе вчорашніми членами КПСС (інших, фактично, й не було)
              3. Шок початку 90-х викликав у багатьох громадян ностальгічні спогади про їхню молодість, що асоціювалася із СССР.
              4. Тодішня молодь виховувалася в пострадянському дусі радянськими вчителями.
              5. Наявність і створення у державі, особливо у краї сили силенної про-радянських, слов*янських, комуністичних, мправославних організацій.
              6. Донбас застряг у бандитських методах надовше, ніж інші краї України.
              7. Частина людей, що збагатилися в той час (в т.ч. РЛА) стали фактично формувати місцеву владу, ЗМІ, бізнес. Нагадаю:
              http://www.zn.kiev.ua/nn/show/500/46949/ Це є й донині.
              8. Історичні фактори - голодомори і війни, розвиток промисловості, сприяв частій зміні населення Донбасу. Часто люди їхали сюди за "путівками", сподіваючись що це тимчасово. В Донбасі слово "бараки" знають віддавна і донині - будівлі для тимчасового житла - потім значний житловий фонд міст і селищ. Мені розказував один з родичів про його "загін добровольців-комсомольців" після війни - із 38 чоловік 36 - зеки.
              9. Ще радянська пропаганда постаралася "навести лад", знищивши практично всі заклади навчання українською мовою.
              10. У суспільному стереотипі краю застиг принцип "Папа придет и разрулит" - дасть з/п, водопостачання, розжене дрібних злодіїв. Діти в школі хочуть бути міліціонерами, прийомщиками металобрухту... Образ такого собі "крутенького хулігана" із сленгом "маліни" стає близьким до молодіжного ідеалу.
              ...

              > іншим не можна, крім того що люди сприймають таку політику.
              Так, пропаганда протиставлення, гри на злості і містечковості, впорядкованості деяких питань (в т.ч., до речі, прогнозованість з/п) виховала людей, для яких принцип "хоч бандит, але свій" став нормою.

              > А якщо називати речі своїми іменами, годує Україну Донецьк Та Дніпропетровськ, принаймні що стосується пенсіонерів. Зневажати цима голосами не те що нерозумно, просто невдячно.
              Не забудьмо і Запоріжжя... Поступ Китаю в металургії звужуватиме роль металургійного укспорту України. Питома доля ВВП буде розподілятися більш равномірно вже років через 5.
              Втім, у будь-якому випадку "Зневажати цима голосами не те що нерозумно, просто невдячно." - навіть не так - ці голоси мали б стимулювати до роботи не менше, а може й більше за протилежні.

              Можливо, мої тези неповні і не всеохопні, але я спробував показати хоча б частку.

              В Донбасі всі знають, хто такий Рінат. І його справжню вагу. Після роботи відомої аудиторської фірми в "Шахтарі", він почав легалізовувати активи. Можливо, тепер час легалізувати свій вплив. Перші плакати з Рінатом я побачив на радіоринку в Донецьку ще торік. Тоді ж в народі почув - "Рінатськ".

              Думаю, в Донбасі, при певній подачі, включення РЛА до списку ПР може підвищити рейтинг ПР серед молоді і працюючих.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2005.11.28 | joe

                Томущо (с) люди бачать те, що кращє після приходу Юща (+)

                нікому не стало. Натомість Колєснікова пошмонали та відпустили.

                От і уявіть що люди бачуть, а потім ще й чують від ПР, яка нікуди не ділась: "в економіці хрєново, а буде ще гірше"; "Колєснікова -- оббрехали, і ще бо зна кого оббрешуть"; і так далі, і тому подібне. А де донбаськи осередки НСНУ та БЮТ? А хєр його знає. Їх ніхто не бачить та не чує. А якщо й чує -- то якісь скандали з чергового засідання (достатньо пресу почитати).

                Тому ніякого Ахмєтова не потрібно -- сами підуть та поставлять галочки там, де потрібно. "Захистять Донбас", так би мовити.
              • 2005.11.29 | один_козак

                Бажанням партноменклатури (-)

            • 2005.11.29 | Sean

              Почитайте тут повідомлення AxeHarry

              там все сказано - саме так. І ніяк інакше. Звідки я знаю? Я там довго жив і спілкувався з різними прошарками тамтешнього суспільства - від пролетаріяту до академіків. На Ваше "чому" є їхнє "тому що". З копірайтом ("(с)").


              ПС. Про те ж, хто кого годує - це ще велике питання, котре тут вже неодноразово дискутувалося
  • 2005.11.28 | Дончанин

    Re: Рінат Леонідович вступили у гів-

    Писец выборам в Донецке! У ПР будет опять 90%!РеЛе задействует свои бабки и своих бандитов!И будет та-же песня,что и год назад!А поскольку немногочисленных "оранжевых" государство защитить не в состоянии (это наглядно видно на примере Пенчука (Белый Лебедь))то уровень фальсификаций будет просто безумен!
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2005.11.29 | Адвокат ...

      Навряд чи,-- "бабкі"...

      Як повідомив усю Україну пан Тарас Чорновіл, їхня передвиборча кампанія буде скромною в сенсі зайвих витрат. Тобто, "аітуватимуть не словом, а дєлом". То ж висновок: пан Ахмєтов "бабкі" на вітер пускати не буде, бо добре пам'ятає, як смачно їх просерали янучари того року. Бандюки,-- то зовсім інша справа! Як будь який феодал, най і модерній, пан Ахмєтов вважає їх своєю власністю, а от же може розпоряджати сь ним на власний розсуд.

      Так що за ПРУ'саків на Донбасі можна очикувати не 90, а всі 190 відсотків.
  • 2005.11.28 | So_matika

    Гарний шлюб, і закономірний

    Так ето ж очєнь і очєнь! За добрий калим з боку кавалера наречена ПРУ принесе у придане депутатський імунітет.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2005.11.28 | Дончанин

      Re: Гарний шлюб, і закономірний

      Я не вижу повода для веселья!Ринат Леонидович умеет доводить дела до конца.Это вам не Янукович! И там не так важна деп.неприкосновенность!Хотя это тоже пригодиться. Главное это то,что видать его все-таки достали,и он боиться потерять многое,поэтому его команда будет заниматься выборами вплотную,и результат будет соответствующий. Я бы на месте Юща крепко-бы призадумался! В этом может пригодиться пример России.Хотя там с Ходарковским поступили не очень красиво-зато эффективно! А если учесть,что Ринат-не Ходарковский,то ой как надо задуматься!
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2005.11.29 | Kohoutek

        Re: Гарний шлюб, і закономірний

        Дончанин пише:
        > Я не вижу повода для веселья!Ринат Леонидович умеет доводить дела до конца.Это вам не Янукович!

        Да будет вам. Это ведь всего лишь юридическое оформление фактического сожительства. Можно подумать, раньше Янукович самостоятельно занимался делами партии, а Ахметов в них не лез. Можно подумать, Ахметов теперь лично будет заниматься партийным менеджментом. Ничего фактически не изменилось, кроме штампа в паспорте :)
      • 2005.11.29 | Адвокат ...

        Гета точно: Ахмєтов -- не Ходорковскій... ( - )

  • 2005.11.28 | Сергій Кабуд

    все в руках і компетенції Юща(-)

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2005.11.29 | Sean

      Ющ не може сам об'єднатися з Юлею

      навіть якби того страшенно захотів. Це має бути обопільне.
  • 2005.11.29 | Wer

    Re: Рінат Леонідович вступили у гів-

    http://cmc.com.ua/full/articles/V_PARTIYu_.html
    Полный список. Да, в Регионах такой зверинец собирается, что мама не горюй.
  • 2005.11.29 | Kohoutek

    Виталий Портников об этом. Стоит почитать. (/)

    http://www.politcom.ru/2005/zloba6267.php

    ДЕПУТАТ РИНАТ АХМЕТОВ
    Виталий Портников

    Самый богатый человек Украины Ринат Ахметов заявил о своей готовности вступить в Партию регионов и баллотироваться по ее спискам в парламент страны. Учитывая высокий рейтинг "донецкой" партии, место депутата Ринату Ахметову обеспечено, а его решение стать депутатом стало главным политическим событием последнего времени. Один из новых соратников Юлии Тимошенко, оставной вице-премьер Николай Томенко уже выразил удовлетворение по поводу решения Ахметова, заявив, что в большую политику приходят реальные игроки.

    Правда, Томенко сожалеет о том, что депутатский статус поможет Ахметову избежать расследования многих дел, связанных с его предпринимательской деятельностью. Однако после подписания меморандума Виктора Ющенко и Виктора Януковича Ахметов не очень-то беспокоился о своем будущем. И в парламент он идет не столько для того, чтобы затруднить деятельность Генеральной прокуратуры (тем паче, что Партия регионов приглашает в свой список даже восстановленного судом Генерального прокурора Святослава Пискуна), сколько для подтверждения своего собственного политического влияния в донецкой группе.

    Эту группу нередко воспринимают как монолит, сориентированный на борьбу с Виктором Ющенко. Но "донецкие" никогда не были сплоченной группировкой, и к тому же особой необходимости бороться именно с Ющенко у них не было никогда. Донецкие искали свое место под солнцем, договариваясь или враждуя с различными политическими группировками на украинской политической сцене, и это, в общем-то, соответствует традициям политической жизни страны - ввиду отсутствия каких-либо идеологических ориентиров у ведущих игроков союзы могут меняться.

    Но представления об этих союзах у представителей донецкой группы всегда были различны. То, что Виктор Янукович был политическим лицом "донецких", давало ему некоторые преимущества перед Ринатом Ахметовым или Николаем Клюевым - например, именно Янукович мог баллотироваться на пост президента Украины или возглавлять правительство. Но сейчас ситуация изменяется. И приход Ахметова в Партию регионов может означать не просто готовность к новым союзам, а окончательное видоизменение института лидера партии и всего клана.

    Даже если Партия регионов после парламентских выборов получит возможность формировать новое правительство страны или входить в состав широкой коалиции, это еще не означает, что во главе нового кабинета окажется Виктор Янукович или что Янукович станет вице-премьером от регионалов. Ринат Ахметов может предпочесть более компромиссную, более управляемую, менее одиозную, менее раздражающую окружение президента и менее интересующую Москву фигуру. И все это, разумеется, может привести к новым конфликтам в среде "донецких" и к самым неожиданным политическим союзам после парламентских выборов. Вряд ли, став депутатом, Ринат Ахметов предпочтет просто удовлетвориться статусом - в самой Партии регионов, похоже, на это никто и не рассчитывает.

    29.11.05


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".