Ох ніфіга собі...лише зараз звернув увагу на склад...
12/01/2005 | Shooter
...делегації ЕУ: Президент Єврокомісії, Генеральний секретар Ради міністрів ЄУ, прем'єр Великобританії, яка головує в ЄУ другу половину цього року, та комісари Єврокомісії з торгівлі та зовнішніх відносин.
Вперше делагація такого рівня (всі разом) в Києві.
Вперше делагація такого рівня (всі разом) в Києві.
Відповіді
2005.12.01 | Unique
Ага
А особливо коли такі люди кажуть про поступ України... Чого тільки варто те, що Україна приєдналась до "Галілео"!2005.12.01 | Мартинюк
А зверніть увагу на сьогоднішню активність єврофобів
"Антинатівський" мітинг Вітренко оплачений "по найвищій категорії", прес-конфернції Януковича та Васильєва і ще купа всього.2005.12.01 | stesin
Ага, заворушилися, найманці... Припікає... (-)
2005.12.01 | observer
+повернення Колі (-)
2005.12.01 | Shooter
Коля - взрівноє устройство нєізвєстной конструкції
Виглядає, навіть йому самому невідомої.Але як рване - може зачепити багатьох. Причому, виглядає, "randomly".
2005.12.01 | observer
В основі будь якої політики гроші
"Найдорожча" тема, наразі, вступ в СОТ (десятки мільярдів на рік). І російський газ (просто мільярди). Хтось вирішив унеможливити перше і послабити єдність влади по другому. Як на мене - то Росія.2005.12.01 | Shooter
Угу. Та вина москалів
observer пише:> "Найдорожча" тема, наразі, вступ в СОТ (десятки мільярдів на рік). [...] Хтось вирішив унеможливити перше [...] Як на мене - то Росія.
Пардон, але брєд. Були би відповідні закони підготовлені краще (Тєрьохін, а-у-у-у?), "попрацював" би уряд з деякими фракціями ще ДО голосування по СОТових законах - ніяка Росія би не допомогла.
2005.12.01 | observer
Re: Угу. Та вина москалів
Shooter пише:> observer пише:
> > "Найдорожча" тема, наразі, вступ в СОТ (десятки мільярдів на рік). [...] Хтось вирішив унеможливити перше [...] Як на мене - то Росія.
>
> Пардон, але брєд. Були би відповідні закони підготовлені краще (Тєрьохін, а-у-у-у?), "попрацював" би уряд з деякими фракціями ще ДО голосування по СОТових законах - ніяка Росія би не допомогла.
Можливо. Але фактом є те, що по СОТу Росія працює з нашими депутатами дуже-джуе конкретно. І насправді це чи не найголовінше питання для Росії у відносинах з Україною, для цього і ЄЕП створювався. Все інше - димова завіса.
А те, що приїзд Мельниченка - елемент антисотівської гри, так це лише моя версія.
2005.12.01 | Shooter
Re: Угу. Та вина москалів
observer пише:> Shooter пише:
> > observer пише:
> > > "Найдорожча" тема, наразі, вступ в СОТ (десятки мільярдів на рік). [...] Хтось вирішив унеможливити перше [...] Як на мене - то Росія.
> >
> > Пардон, але брєд. Були би відповідні закони підготовлені краще (Тєрьохін, а-у-у-у?), "попрацював" би уряд з деякими фракціями ще ДО голосування по СОТових законах - ніяка Росія би не допомогла.
>
> Можливо. Але фактом є те, що по СОТу Росія працює з нашими депутатами дуже-джуе конкретно.
Хто забороняв відомству Тєрьоїхіна попрацювати з депутатами "дуже конкретно"? Чи всьому уряду? Нагадую: за уряд проголосувало 373 (sic!) депутатів !!! Невже було негоден знайти "твердих" 230 за СОТівські закони?
Непотрібно свою кричущу бездіяльність, як і часте заглядання певних осіб у фляшку, списувати на "проіскі москалєй"....
2005.12.01 | andriko
Угу. Вина москалів і Терьохіна, Вам легше? (-)
2005.12.01 | observer
прокиньтесь, дядьку, я - не Тєрьохін ;-)
Shooter пише:> observer пише:
> > Shooter пише:
> > > observer пише:
> > > > "Найдорожча" тема, наразі, вступ в СОТ (десятки мільярдів на рік). [...] Хтось вирішив унеможливити перше [...] Як на мене - то Росія.
> > >
> > > Пардон, але брєд. Були би відповідні закони підготовлені краще (Тєрьохін, а-у-у-у?), "попрацював" би уряд з деякими фракціями ще ДО голосування по СОТових законах - ніяка Росія би не допомогла.
> >
> > Можливо. Але фактом є те, що по СОТу Росія працює з нашими депутатами дуже-джуе конкретно.
>
> Хто забороняв відомству Тєрьоїхіна
Я не кажу про можливі причини провалу вступу у СОТ, і тим більше не виправдовую цього лобіста-алкоголіка. Я лише кажу про факти.
2005.12.01 | Сергій Кабуд
додам ще 8 міліардів кучми, на що вказує Мельниченко
це ті гроші які скарбниця може отримати швидше і надійніше за гроші СОТу чи газові2005.12.01 | Сергій Кабуд
це ви Шутере 'устройство' невідомого призначення
а пан Микола абсолютно аутентичний український патріотякий на відміну від вас має ім'я а не погоняло і не боїться за своє життя коли йдеться про виконання закону
а ви ганебний інтернет троль
2005.12.01 | Shooter
Ющенко домовився з ЄС про статус (/)
Ющенко домовився з ЄС про статусwww.ПРАВДА.com.ua, 01.12.2005, 11:41
Лідери України та Євросоюзу досягли згоди про надання Україні статусу країни з ринковою економікою.
Про це повідомив президент Європейської комісії Жозе Мануель Баррозу на пресс-конференції по завершенню переговорів.
"Ми досягли сьогодні згоди про надання статусу з ринковою економікою", - зазначив він.
Також він відзначив, що нещодавно почалися переговори про спрощення візового режиму між Україною та ЄС.
"Майбутнє України з Європою", - наголосив Баррозу.
Українська правда
2005.12.01 | Karamello
Думайте что пишете
Shooter пише:> Ющенко домовився з ЄС про статус
Статус страны с рыночной экономикой присваивается стране когда она выполняет определенные обязательства, удовлетворяет определенным _техническим_ критериям.
Думать, что Ющенко может о чем-то таком "договориться" - это предполагать, что ЕС функционирует по ющенковским принципам "моральности и духовности", которые ему позволили протянуть руку и договориться с Януковичем как год назад, так и два месяца назад.
2005.12.01 | Shooter
То не я - то УП
Karamello пише:> Shooter пише:
> > Ющенко домовився з ЄС про статус
>
> Статус страны с рыночной экономикой присваивается стране когда она выполняет определенные обязательства, удовлетворяет определенным _техническим_ критериям.
І так, і ні: за технічними критеріями поправка Вєніка-Джексона мала бути відмінена ще за небіжчика Союзу. В реаліях самі ж знаєте як все виглядало. Себто, "технічі критерії" є лише ОБОВ'ЯЗКОВОЮ умовою, проте далеко НЕ ДОСТАТНЬОЮ.
> Думать, что Ющенко может о чем-то таком "договориться" - это предполагать, что ЕС функционирует по ющенковским принципам "моральности и духовности", которые ему позволили протянуть руку и договориться с Януковичем как год назад, так и два месяца назад.
Не пам'ятаю - про що саме домовлявся Ющенко з Януковичем рік назад, як і не вважаю Меморандум, підписаний ПР, "угодою Ющенка з Януковичем, проте це іррелевантне до теми обговорення.
Тим не менше - саме ЮЩЕНКО (а не Юля - як би Вам цього, можливо, хотілося ) домовився з ЄС про надання Україні статусу країни з ринковою економікою. Був би минулого року в Україні просовіцько-проросійський реванш під біло-голубими стягами - чекала би Україна на подібний крок ЄС по мінімуму ще кілька років.
2005.12.01 | Karamello
Re: То не я - то УП
Shooter пише:>
> Тим не менше - саме ЮЩЕНКО (а не Юля - як би Вам цього, можливо, хотілося )
Тема Юли здесь кажется такой же иррелевантной. Если бы Вы попробовали написать Ющенко не только большими буквами, а еще и жирным шрифтом, Ваши слова стали бы еще более убедительными.
Статус страны с рыночной экономикой - вопрос технический. Радоваться, что страна, наконец, научилась решать технические вопросы - это я понимаю. Радоваться, что Ющенко 'договорился' - нет.
Как вы это себе представляете - они сели с Тони, Ющенко что-то бормотал по своей привычке о моральности, духовности и трипольской культуре, которая установила рыночные отношения на территории Украины задолго до того, как это случилось в Европе? Тони покачал головой - ну хорошо, брат Ющенко, дадим мы тебе, брат Ющенко, статус страны с рыночной экономикой.
2005.12.01 | Shooter
Re: То не я - то УП
Karamello пише:> Shooter пише:
> Статус страны с рыночной экономикой - вопрос технический.
Ні - дивись все той же приклад відміни поправик Вєніка-Джексона
> Как вы это себе представляете - они сели с Тони
Не тільки з Тоні - з рештою теж. Саме так. Саме оранжева революція та декларація владою Ющенка чіткої орієнтації на ЄС і були головною причиною того, що ЄС визнала за Україною статус країни з ринковою економікою. Бо, як Ви розумієте, в економіці країни від грудня-2004 до сьогодні ніяких кардинальних змін не відбулося.
P.S. Доречі, про економіку Ющенко вміє (і знає) говорити суттєво краще Вашого кумира...подобається Вам це чи ні
2005.12.01 | Karamello
Re: То не я - то УП
Shooter пише:> P.S. Доречі, про економіку Ющенко вміє (і знає) говорити суттєво краще Вашого кумира...подобається Вам це чи ні
Бормотание Ющенко о экономике еще найдет своих сатириков. Конечно, и на его бред, составленный из стандартных блоков вроде "видповиди" "виклики" та "через призму", есть свои любители. А позвольте узнать - кто это мой кумир?
2005.12.02 | Volodimir_V
А чим вам Трипільська культура не вгодила.
Karamello пише:>
> Как вы это себе представляете - они сели с Тони, Ющенко что-то бормотал по своей привычке о моральности, духовности и трипольской культуре, которая установила рыночные отношения на территории Украины задолго до того, как это случилось в Европе?
Потрібно на кожному кроці всім доказувати, що ми є народ з великим минулим і Ющенко правильно робить, що постійно нам нагадує що ми українці, а не глубинка Російської імперії- як нажаль думають ще багато україців.
2005.12.02 | Сергій Вакуленко
Подивіться на Солянину пику...
Вона про щось та свідчить:http://news.yahoo.com/photo/051201/481/xel11312011530/print;_ylt=Av8Uy8cqrdkylo1b9L_8qbzlWMcF;_ylu=X3oDMTA3bXNtMmJ2BHNlYwNzc3M-
http://news.yahoo.com/photo/051201/ids_photos_wl/r3469652554.jpg/print;_ylt=AjfLxTtzHdgrLsjLEvrBMB.aK8MA;_ylu=X3oDMTA3bXNtMmJ2BHNlYwNzc3M-
2005.12.02 | Стась
Re: Подивіться на Солянину пику...
Это да, еще во время "круглых столов" лучше всего о положении дел говорило именно выражение лица Соланы2005.12.02 | Englishman
І ще паралельно форум йде
ЮЩЕНКО СТВОРЮЄ АЛЬТЕРНАТИВУ СНДwww.ПРАВДА.com.ua, 02.12.2005, 11:06
Президент Віктор Ющенко заявив, що форум Спільноти демократичного вибору покликаний політичному, економічному та безпековому зближенню між країнами Балтії, Східної Європи, Балкан, Чорного моря та Кавказу.
Про це він заявив, відкриваючи Форум Спільноти Демократичного вибору в п’ятницю.
"Нинішній форум покликаний започаткувати новий формат співробітництва між країнами Балтії, східної Європи, Балкан, Чорного моря та Кавказу. Цей формат взаємодії, а радше постійний даілог базується на спільному прагненні перетворити нашу частину європейського континенту на простір демократії, стабільності і процвітання", - заявив він.
"Досягення стабільності, зокрема шляхом врегулювання існуючих конфліктів створить передумови для розкриття значного економічного потенціалу нашого регіону. В таки спосіб ми сприятимемо політичному, безпековому та економічному зближенню, значимому для східної частини європейського континенту і розвитку кожної нації", - додав він.
Він також підкреслив "що мета цієї ініціативи не має спрямування проти третіх країн або інституцій".
"Натомість спільнота уявляється мені як діалог між друзями, прихильниками ідей підтримки демократії та верховенства права, як діалог, учасники якого на урядовому і неурядовому рівнях надаватимуть одне одному повне сприяння", - зазначив він.
Він підкреслив, що при цьому "держави, які справді прагнуть демократичних перетворень, зможуть користуватись набутим спільнотою позитивним досвідом".
Ющенко також зазначив, що "важливим чинником для співробітництва в рамках Спільноти демократичного вибору має стати план дій, який передбачає регіональну взаємодію з поширення та захисту демократичних цінностей та демократичного устрою".
Він також висловив сподівання, що результати роботи громадського форуму стануть дороговказом для лідерів країн регіону.
В свою чергу міністр закордонних справ Борис Тарасюк зазначив, що ідея створення такого форуму належить президентам Ющенку та Саакашвілі (президент Грузії).
За його словами в форумі беруть участь представники 23 держав регіону Балтійського, Чорного та Каспійського морів.
Тарасюк також підкреслив, що проведення форуму започатковує послідовний і довгостроковий процес співробітництва регіону.
"Процес матиме продовження форумом Чорного моря в Бухаресті, далі в Вільнюсі, Бухаресті, Тбілісі", - зазначив Тарасюк.
У роботі Форуму також візьмуть участь президенти Грузії Михаїл Саакашвілі, Естонії Арнольд Рюйтель, Словенії Янез Дрновшек, Македонії Бранко Црвенковський, Латвії Вайра Віке-Фрейберга, Молдови Володимир Воронін, Литви Валдас Адамкус, Румунії Траян Бесеску.
Крім того, на заході присутні віце-президент Болгарії Ангел Марін, Маршалек Сенату Польщі Богдан Борусевич, генсек ОБСЄ Марк Перрен де Брішамбо, генсек Ради Європи Тері Девіс.
"Українська правда"
2005.12.02 | Volodimir_V
Ну і правильно, пора вже місце регіонального лідера займати(-)