Інформаційний запит - зброя активіста
Міському голові м. Моршин --------------- громадянина -------- що проживає ------------
Інформаційний запит №
Керуючись Конституцією України, діючи на підставі стат 32 Закону "Про інформацію" прошу: Згідно статті 43 Закону України "Про інформацію" надати мені копії первинних документів <Тут пишемо, що хочемо. Я, наприклад, вимагаю бюджет, звіти про його виконання, щтатний розклад міської ради та перелік пдприємств комунальної власності> Згідно статті 33 Закону України "Про інформацію" задовольнити даний інформаційний запит до <термін - один місяць> Згідно статті 33 Закону України "Про інформацію" до <термін - 10 днів> довести мені в письмовій формі ствердження задовольнення даногонформаційного запиту або відмову в його задовольненні, оформленої у відповідності зі статтею 34 Закону України "Про інформацію". <Це важливо, бо стаття 34, окрім всього іншого зобов*язує розписувати в відмові порядок її оскарження> В разі неможливості створення копій з вказаних документів, прошу в письмовій формі надати мені відомост про час та мсце мого безпосереднього ознайомлення з переліченими докментами та вказати відповідальну за це особу. Дата Підпис. Таке от. Сьогодні в мене прийняли три такі запити. Скоріш всього, вони їх просто проігнорують, знаючи, що я навряд чи тратитиму час і гроші на вирішення питання в судовому порядку. Однак, комбінуючи такий запит з скаргами, клопотаннями та пропозиціями, котру продукуємо на підставі закону "Про звернення громадян" маємо досить інструментів впливу. Цікавлять коментарі юристів. Монтян, ти де? Скажи мені, що я забув?
Відповіді
2005.12.14 | Пані
Я скажу, що забув
Майдан читати забувОсь. Лежить півроку. Прилінковане з першої сторінки
http://www2.maidan.org.ua/n/draft/1115034734
2005.12.17 | Михайло Свистович
Якщол чесно, то це - паперова зброя
І навіть депутатський запит (ми їх самі для наших потреб кілька тисяч, напевно, написали) також.NeZar пише:
>
> Виходить ніби потужний інструмент. Наприклад, стаття 43 вказаного Закону дає мені можливість вимагати різні всякі цікаві первинні документи.
Навіть депутатам вони їх не надають. Врешті решт можна добитися свого через суд, але поки ти витратиш на це купу часу, вони творитимуть іншу фігню. Вони роблять фігню швидше, ніж ми встигаємо припинити окремі її випадки. Більше того, вони навмисно роблятьбільше фігні, ніж їм треба, щоб ми вчеплись в якусь одну чи дві справи й дали їм змогу зробити інші. Здатних же системно і послідовно (а не піарно) працювати впродовж тривалого часу, дуже мало. Вони просто всього не встигають.
>
> <Тут пишемо, що хочемо. Я, наприклад, вимагаю бюджет, звіти про його виконання, щтатний розклад міської ради та перелік пдприємств комунальної власності>
>
> Згідно статті 33 Закону України "Про інформацію" задовольнити даний інформаційний запит до <термін - один місяць>
О! Лише через місяць ти дізнаєшся інформацію, яка в принципі нічого не дає.
>
> Згідно статті 33 Закону України "Про інформацію" до <термін - 10 днів> довести мені в письмовій формі ствердження задовольнення даногонформаційного запиту або відмову в його задовольненні, оформленої у відповідності зі статтею 34 Закону України "Про інформацію". <Це важливо, бо стаття 34, окрім всього іншого зобов*язує розписувати в відмові порядок її оскарження>
> В разі неможливості створення копій з вказаних документів, прошу в письмовій формі надати мені відомост про час та мсце мого безпосереднього ознайомлення з переліченими докментами та вказати відповідальну за це особу.
У мене вже кілька місяців повний доступ до багатьох первинних документів, а ксерокопії важать уже понад тонну. І всек одно ми ні фіга не встигаємо, щоб обкласти їх з усіх боків. Я сьогодні вперше за кілька днів вліз в інтернет, бо по нашому прокурору нарешті почали розслідування, яке намагатимуться закопати в будь-який спосіб.
>
> Однак, комбінуючи такий запит з скаргами, клопотаннями та пропозиціями, котру продукуємо на підставі закону "Про звернення громадян" маємо досить інструментів впливу.
Зовсім не досить.