МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Хто такі кучмісти?

12/20/2005 | ІІ Михайло Волошин
Хотілося б почути від народа, хто і як уявляє собі кучмістів. Тобто, за якими ознаками ви можете сказати, що ось ця людина є "кучміст", а ось ця - ні.
Чому виникло таке питання? Я, як прихильник Юлії Тимошенко, не раз чув, як їй закидали намагання протягнути до парламенту кучміста Олександра Волкова. Це вже, власне, позаду і Волков, здається, до парламенту не йде. Але хто мені поясне, чому, наприклад, Олександр Волков - кучміст, а одна із головних фігур НУ Роман Безсмертний - ні? Звісно, можна знайти й інші приклади.
Тобто головне питання: у чому кардинальна відмінність цих двох людей, що їх відносять до двух протилежних таборів?

Відповіді

 • 2005.12.20 | Нестор

  Дуже просто. Я поясню різницю.

  Оскільки Ющенко - месія, то право відпускати гріхи має виключно він. Таким чином всі кучмісти перестають бути такими, коли потрапляють під сяйво його німба. Одже, кучмістам треба спочатку прохидити очищення від гріхів в БлЮНУ, а потім вже продовжувати займатися політикою де їм заманеться.

  Приводжу простий приклад. Брати Буряки. Ніхто не посміє назвати кучмістом старшого брата - активного учасника блоку "За Єду". Не посміє, бо називати кучмістом кума месії є святотатсвом. Так само і молодший брат, який пройшов по списках НУ не може вважатися кучмістом навіть якщо після того не відставав від старшого брати в справі виборювання Єди.

  Зовсім інша справа - Губський. Дарма, що він не очолював штабу по спасінню Кучми від касетного скандалу і не закликав змішати протестуючих з кров"ю вводячи надзвичайний стан. Дарма що світився на майдані з помаранчевим шаликом. Він забув отримати індульгенцію у вигляді квитка НСНУ, тому кучмістом залишиться назажди і більше того весь блок Юлії Тимошенко автоматично перетворить на кучмістів.

  Зрозуміли? Так що перестаньте звертати увагу на дурниці. Роботи і так вистарчає.
 • 2005.12.20 | fahid

  Re: Хто такі кучмісти?

  У людей были разные мотивы служить Кучме.

  1)Кто-то считал его единственной реальной альтернативой коммуно-реваншу,
  2)кто-то откупался от наездов на свой бизнес,
  3)кто-то использовал как прикрытие для своего бандитизма, феодализма, захвата чужого бизнеса,
  4)кто-то просто делал карьеру.
  5)кто-то пытался разводить и кидать всех, включая Кучму, с перспективой самому стать главным "разводящим"

  "Настоящими" кучмистами я считаю представителей категорий 3 и 5.

  Бессмертный - категория 1+4 (Как и сам Ющенко)
  Юля - категория 2+4
  Волков - категория 3+5
  Литвин - сложный случай. 1+4+5 ИМХО.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2005.12.21 | ІІ Михайло Волошин

   Re: Хто такі кучмісти?

   Таке питання: до яких запропонованих вами категорій попадають Порошенко, Жванія, Мартиненко, Бродський, Зінченко?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2005.12.21 | Мартинюк

    Товстий і некрасивий - значить кучміст !

    Кругом одні кучмісти.Зінченко міг стати некучмістом - піти у список до Тимошенко, але не пішов і таким залишився. Бродському також трішечки не повезло ...
    БЮТ- ідеальна пральня для кучмістів.
    Он Буряки, Фельдман та Плохий вже не кучмісти - як не в списку то у фракції...

    А Безсмертному і Єханурову не допогли ні участь в виборах 2002 року ні в виборах 2004 року. Кучмістами ці гади так і зосталися - бо не склалася у них любов з Юлією Володимирівною ...

    Якщо подивитися на вже відомих персон зі списку БЮТ то кидається в очі певний "зовнішній стандарт" відбору - це все стрункенькі і миловидненькі "хлопчики" типу Онопенка. Навіть дідуля Лук"яненко загалом вписується у цей стандарт. В якості зразкового ( за зовнішніми даними) типажу майбутнього нардепа від БЮТу можна навести "трофея" з колишнього королівського двору Людмили Кучми - нардепа Хмельницького, який свій контрольний пакет Запоріжсталі отримав фактично задарма, виключно завдяки зворушливій дружбі з кучмівською "президентшою" Людмилою. За це він спонсорував проект партії "фрейлін її величності Людмили" під назвою "Жінки України". Разом із своїм соратником Івановим прославився творчим підходом у розробці технології скуповування голосів. Зараз цей Іванов підтримує бютівський ( але із запозиченим у Ющенка брендом "Так") блочок під вибори у Києві.

    А Бродський і Волков це безперечно кучмісти - вони товсті і некрасиві.І ніякі подвиги в обстоюванні Юлі їм не допоможуть...

    Ну а Єхануров і поготів - все те саме та ще й мордяка неарійська...
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2005.12.21 | ІІ Михайло Волошин

     Ви просто жовчу сходите щодо Юлі - це щось особисте? (-)

     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2005.12.21 | Мартинюк

      Це певне зауваження, можливо я помиляюся - спростуйте.

      Я не є ненависником Тимошенко...Навпаки - мені Юля Тимошенко багато в чому подобається. Якби її всі лаяли - я б захищав. Однак в політиці треба мати міцні нерви і вміти дивитися на речі, які не дуже, або й зовсім не подобаються.

      Навіть коли корову вибираєш, то треба її пильно оглянути та помацати ...

      А тут же ж цілий виборчий блок. Якщо моє спостереження щодо певних особистісних критеріїв при формуванні списку БЮТ неправильне, то прошу аргументовано спростувати. Наприклад навести приклади товстих і некрасивих членів цього списку.

      Окрім того я ніяк не можу пригадати якихось жінок у цьому списку окрім Юлії Тимошенко. Принаймі красивих
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2005.12.21 | Предсказамус

       С Плохим облом (выгнали). Или он тоже толстый и некрасивый?

       Ваш критерий (внешность) хорош, когда не хочешь видеть остального.
      • 2005.12.21 | ІІ Михайло Волошин

       Це ж не КПСС

       Мартинюк пише:
       > Окрім того я ніяк не можу пригадати якихось жінок у цьому списку окрім Юлії Тимошенко. Принаймі красивих
       Нажаль, крім першої десятки я ще не бачив - хто там. Але навіть якщо не буде там ні однієї - вам це певно говорить, що Юля Тимошенко не терпить там гарних жінок як конкуренток (по-іншому ваші слова мені тяжко інтерпретувати). Але це ж не КПСС, де повинна бути така-то квота жінок, така-то - шахтарів, металургів... Впевнений, що якщо є такі жінки, які підтримують курс БЮТ і сильні політики - вони потраплять до списку. Блок будується за принципом індивідуальностей, але ж не просто яскравих індивідуальностей - а індивідуальностей із сфери суспільно-політичного життя.
       От скажіть віджверто: і велика була користь від Оксани Білозір - неординарноїі особистості і дуже гарної співачки (з часів революції "Колір Сонця" - одна з моїх найулюбленіших пісень)? А от міністром культури... краще все ж таки буде хтось інший.
       Тобто що я хочу сказати: не всі яскраві особистості і добрі порядні люди спроможні бути хорошими політиками - для цього потрібно мати ще якісь природні, властиві для людей політики якості.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2005.12.22 | Мартинюк

        Ну ви як моя дочка

        Кажу їй : "ану прибери за собою обрізки від шиття", вона ж каже - "а Ліза ( друга дочка) уроки не зробила".

        Так само й Ви - я ж кажу про список ( і фракцію) БЮТ. Кляті "несуни" уже розібрані по кісточках і розкритиковані вщент. На форумі є безліч тем де народ жваво обговорює власні і чужі враження від диявольської негідності НС"Наша Україна" загалом і Ющенко зокрема.

        А хочеться ж поговорити і про достойних ...
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2005.12.23 | ІІ Михайло Волошин

         От і мені цікаво, пане Мартинюк

         Мартинюк пише:
         > я ж кажу про список ( і фракцію) БЮТ...
         Про який список ви кажете? Кого з першої десятки ви називаєте кучмістами? А щодо інших - поділіться будь ласка відомим вам списком. Нажаль, я не знаю хто в тому списку - хоча цікаво. Хорошо це чи погано - це вже інша річ (для нас форумчан - любителів обсмоктувати чужі кістки - це звісно погано). Але це є.
         Чи у вас є інші відомості (окрім логічних розсудів)?

         А щодо фракції - інших депутатів у нас нема. Є два варіанти: всім, хто не був з помаранчевими під час самої революції чи до неї відкинути однозначно і дати їм можливість поповнити ряди фракції регіонів, Литвина, комуністів тощо. А там нехай створять більшість і вже з першого січня ставлять прем'єром Януковича. Або ж хто достатньо порядний, нейтральний, або ж дивився на команду помаранчевих і розумів що і в цих не все гаразд, щоб можна було ставати на їх бік, все ж спробувати перевірити на "вшивість". Між іншим, деякі з них в БЮТ як раз і не пройшли такої перевірки.

         Звісно, пане Мартинюк, у вас свої погляди на все це. Але все одно хотілося б дещо сказати: якщо одні нинішні політики були або є проти інших - це ще не означає, що вони проти народа. І навпаки: якщо хтось говорить про народ (з будь-якої команди), це ще не означає, що той його цікавить.
         Впевнений, що не одна людина (в тому числі і такі особи - як депутати) під час Помаранчевої революції задумались про своє життя. Розумієте, кучмізм не зовні - він зсередини. І є в кожному. І не всі з помаранчевих витримали його натиск (зараз взагалі ні про які персони річ не йде). З іншого боку: у других людей, з іншого табору, з'явилась сила боротись з кучмізмом в собі. І знаходяться ті, у кого виявилось достатньо сил, щоб противитись кучмізму, який, казалось би вже в'ївся в усі пори.

         Я тому й відкрив цю тему, щоб подимитись - чи розуміє народ, що таке кучмізм. Чи для більшості це всього лише зовнішній ворог. Вигнав його - і все, кучмізму як і не було...
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2005.12.23 | ІІ Михайло Волошин

          Два слова щодо людей Тимошенко

          Є так звані одіозні фігури. Навіть якщо ці люди ні в чому не винні, вони сприймаються багатьма негативно (це і є визначення самого слова "одіозний"). Так вийшло, що такі є і в Тимошенко і на боці Нашої України. Один з таких людей в команді Тимошенко - Михайло Бродський. Він відмовився йти за списками БЮТ (а мав би однозначно прохідне місце - це не ситуація, як з Мельниченком у соціалістів). Відмовився заради того, щоб не псувати Юлії Тимошенко рейтинг. З іншої сторони теж є люди, відмова яких суттєво б вплинула на симпатії людей (я говорю про знакові фігури). Чому вони не зроблять такого кроку. І навіть навпаки, на з'їзді, коли Ющенко, власне, був згоден на заміну політради і зміни в самій партії - ці люди чіпко тримались за місця, одночасно говорячи про командну гру.
          Так в чиїй команді які люди? Чи може все ж Ющенко в НУ має всього лише другорядне значення?

          (Будь ласка - без найменших образ! Питання дійсно важливі і про них все одно краще поговорити, ніж держати при собі, а в кармані дулю...)
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2005.12.30 | Мартинюк

           Найпростіше було б подивитися список Блоку Тимошенко

           За всіма термінами його повинні були б вже подати у ЦВК
      • 2005.12.22 | fahid

       Билорус точно не красавец.

       Или я нихера не смыслю в мужской красоте?
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2005.12.22 | Мартинюк

        Таки дійсно, про те я мав на увазі нових персон

        Білорус своєю персоною таки дійсно порушує стрункість концепції.
        Висновок - або концепція неправильна, або вона стосується лише поповнення з останнього року.
   • 2005.12.21 | fahid

    Еще ИМХО

    У меня нет полной информации по этим персонажам.
    А ИМХО такое:

    Зинченко - 1+2+4
    Порошенко,Жвания - 2. Может хотели и 3, но не срослось.

    Бродский - ХЗ. Публично он вроде всегда был против Кучмы, хотя есть вероятность что это были какие-то игры. Талантливый актер, но для 5 категории мелковат.

    Мартыненко - а что он вообще делал до 2002г?


    ІІ Михайло Волошин пише:

    > Таке питання: до яких запропонованих вами категорій попадають Порошенко, Жванія, Мартиненко, Бродський, Зінченко?
 • 2005.12.20 | damoradan

  Это маленькие зеленые человечки с планеты Кучум (-)

 • 2005.12.20 | ОРИШКА

  Re: Хто такі кучмісти?

  Извините, сначала по неумению не туда попала. А теперь - попала туда

  Хто такі кучмісти?

  Здравия всем от новичка

  кучмизм - стиль управления. В человеке есть "+" и "-" Дьявол с Богом борются и поле битвы - души людей. Кучмизм - способ играть на слабостях человеческих и таким образом заставлять плясать под дудку кукловода. В Украине это - повязывание круговой порукой. Потакание нашим слабостям, заигрывание с ними, а затем пождвешивание на крючки компромата и всяческих благ - вот это и есть кучмизм. Россия тоже им больна
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2005.12.21 | Предсказамус

   Кучмизм не стиль, а система

   ОРИШКА пише:
   > Здравия всем от новичка
   Взаимно ;)

   > кучмизм - стиль управления. В человеке есть "+" и "-" Дьявол с Богом борются и поле битвы - души людей. Кучмизм - способ играть на слабостях человеческих и таким образом заставлять плясать под дудку кукловода. В Украине это - повязывание круговой порукой. Потакание нашим слабостям, заигрывание с ними, а затем пождвешивание на крючки компромата и всяческих благ - вот это и есть кучмизм. Россия тоже им больна
   Кнут и пряник в определенной степени присущ любой системе госуправления. Кучмизм же, как мне кажется, это симбиоз партноменклатурной советской системы и криминальных экономических отношений периода дикого капитализма. Причем первого намного больше, чем второго.
 • 2005.12.20 | Shooter

  "Явні кучмісти" щодо політиків - це ті сили, які були у т.зв...

  ..."більшості" в парламенті цього скликання до моменту обрання Юща президентом. І не тільки були, але ай діяли відповідним чином.

  Ще серед кучмістів є підгрупа "бандюки" (наприклад, Хмельницький, Абдуллін, Васадзе, етс.), серед якої є підгрупа "відверті бандюки". До останньої належить тов., який недавно себе чомусь переплутав з Україною (перефразовуючи його: "Волков ідьот на х..."). Чому? Тому, що
  а) в свій час "тісно співпрацював" з другом дєтства, чи не останнім на сьогодні живим київським "великим" кримінальним авторитетом банд. Кисілем
  б) (і як на мене головне): був "першопрохідцем" в Україні в області технологій масових фальсифікацій народного волевиявлення - на вибрах-1999 та рехверендумі (фонд "Соціальний, бля, захист". + екземплярний приклад "громадянина Болта з вулиці Наукової"). Ще й публічно гордиться цим - як його фонд "організував" вибори для "дарагова Лєнід Данілича" та "побєдний рєхвєрєндум".

  Ще раз, як на мене,: подібний злочин - другий після вбивства людини. І слава Богу, що Юлі вистачило кебети не включати у свій список хоч цього "орла"...
 • 2005.12.21 | Мартинюк

  Гадаю це не залежить від списку в якому вони зараз

  Це залежить принаймі від списку в якому дана персона була у 2002 році і фракції чи посади в якій вона опинилася потім.
  Ще простіше - на чиєму боці був той чи інший достойник протягом 2004 року.

  От і все - нема чого вигадувати.

  Можна звичайно вірити що священна благодать Тимошенко, Мороза чи Ющенка одномоментно перетворюює колишнього завзятого янучара у палкого прихильника свобод в прав громадян. Але я в тому сумніваюся.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2005.12.21 | ІІ Михайло Волошин

   В тому то й річ

   ... дивлячись то на Волкова, то на Кінаха. То знову на першого, а потім знову на другого - мало що розумієш...
   Звісно, якщо поняття "кучміст" не надто вже умовне. Настільки умовне, що ним просто оперують для своїх власних цілей.
 • 2005.12.21 | BIO

  Re: Хто такі кучмісти?

  Це такі істоти в яких роги світяться від задоволення
  своєю безкарністю та непідзвітністю перед народом
  яке є похідним від захвату нестримним польотом у
  безодню вічного прокляття.

  КeyMaster
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2005.12.21 | ОРИШКА

   Re: Хто такі кучмісти?

   Але ці покидьки не розуміють і не відчувають безодні вічноі відповідальності.. Хотілося б, щоб прокляття здійснилися ще за їх життя. Немає КучмО пробачення за те, що він зробив з Україною. Немає пробачення тим, хто залишає цю гниду тішитися від безкарності...
 • 2005.12.21 | ziggy_freud

  Кучма та приписуваний йому особисто -ізм

  ІІ Михайло Волошин пише:
  > Хотілося б почути від народа, хто і як уявляє собі кучмістів. Тобто, за якими ознаками ви можете сказати, що ось ця людина є "кучміст", а ось ця - ні.

  Кучма був гарним менеджером. Лише замалим для посади президента суверенної держави. І більше малоросом, ніж українцем. Приписувана йому ідеологія державництва - розробка Табачніка і ще кількох теоретиків меншого калібру. Фактично йдеться про
  _класову солідарність номенклатури_
  в пост-радянсььких умовах. А також використання нею всіх інших як "ресурсу". Скажіть, що це винятково українське явище, і ракетник Данілич сам до того допер ;-)

  > Тобто головне питання: у чому кардинальна відмінність цих двох людей, що їх відносять до двух протилежних таборів?

  IMHO дехто чіткіше усвідомлює своє місце в сучасній Україні, а дехто бачить вихід лише у поверненні до минулого. Президентська вертикаль, ЄЕП, і лично дорогой Леонід Данілич відповідає за все, включно з маразмом старих більшовиків та бєспрєдєлом нових рускіх. А тим часом анонімні боярє тихенько влаштовують свої справи.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2005.12.21 | ОРИШКА

   Re: Кучма та приписуваний йому особисто -ізм

   Фройде, побійтеся Бога за такі слова"
   Кучма був гарним менеджером. Лише замалим для посади президента суверенної держави. І більше малоросом, ніж українцем..."

   Та за такого менеджера ледь не розвалилася корпорація Україна, і загроза ще не минула.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2005.12.21 | ziggy_freud

    Re: Кучма та приписуваний йому особисто -ізм

    ОРИШКА пише:
    > Фройде, побійтеся Бога за такі слова"
    > Кучма був гарним менеджером. Лише замалим для посади президента суверенної держави. І більше малоросом, ніж українцем..."

    Продовжую наполягати, що з Кучми був гарний менеджер. На рівні заступника директора заводу. Але президентська республіка із населенням близько 50 мільойнів потребує очевидно складнішого управління. І навіть в МАУП такому не навчають ;-)

    Йдеться не про особисті симпатії, а про об*єктивну здатність певної людини робити певні речі. Наприклад, 10 років бути хоч хріновою, але першою особою держави. На це мало хто здатний.

    > Та за такого менеджера ледь не розвалилася корпорація Україна, і загроза ще не минула.

    Хіба це суперечить моїй думці про дуже часткову посадову відповідність Кучми?
   • 2005.12.21 | ІІ Михайло Волошин

    Він дійсно був хорошим менеджером - а от політик

    з нього не вийшов. І цим скористались інші.
    Тобто я стверджую: Кучма таким не був - його таким зробили...
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2005.12.21 | ziggy_freud

     Re: його таким зробили

     Михайло Волошин пише:
     > Тобто я стверджую: Кучма таким не був - його таким зробили...

     з маленькою, але суттєвою поправкою: він погодився таким стати.
     Його особиста заслуга в тому, що вчасно зупинився. Кучма-3 був би практично Брєжнєвим-2.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2005.12.21 | Von Neudorf

      Re: його таким зробили

      ziggy_freud пише:
      > Його особиста заслуга в тому, що вчасно зупинився. Кучма-3 був би практично Брєжнєвим-2.

      Це ЙОГО заслуга? Особиста?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2005.12.22 | ОРИШКА

       Re: його таким зробили

       То, шановне панство, тут спроба підсластити пігулку?

       Яке відношення КучмО-менеджер (хоя я чула і вкрай негативні вислови пор його роботу на заводі) має до президента, спаплюжившего країну до суцільної брехні та кругової поруки? Якого треба судити за підрив національної безпеки України та найбільшого підриву її авторитету. В дитинстві він на скрипочці грав, та, мабуть, кошенят пестив. Але чи може це додати йому "+"? На суді Божому - можливо, але МИ повинні якщо не засудити, то ОСУДИТИ його найближчим часом, інакше - зневіра в багатьох серцях, а цього вже історія не вибачить.

       КучмО в теперишній іпостасі - найганебніша провина нашої влади
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2005.12.22 | ІІ Михайло Волошин

        Та ніхто ж з цим не сперечається (-)

      • 2005.12.22 | ziggy_freud

       це заслуга суспільства

       яке в 2004му врешті довело, що переросло свого "червоного директора". Хоча, IMHO, переросло його на пару років раніше.

       Чи Кучма сам відмовився ставати Кучмою-3, чи в нього врешті знайшовся розумний радник (Волкова, Табачніка і Медведчука прохання в цьому контексті не згадувати ;-) ) мені сказати важко. ТОМУ ЩО двері на Банковій з ноги не розчиняв, не тримав там свічки, і навіть диктофона під диван не підкладав.

       Судити Данілича треба. Справи Гонгадзе для того цілком вистачить. Але саме судити. Якщо його поб*ють камінням, або підстрелять, які з нас нафік демократи, панове?
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2005.12.23 | ОРИШКА

        Re: це заслуга суспільства

        Вопрос с осуждением КучмО становится уже просто неприличным. Если у власти не хватает (чего?) дать всестороннюю оценку тому гнусному положению, в котором оказалась страна в результате провонявшего правления ЛДК – это ее нехорошее дело. Но как же можно понять, что нужно строить, не отделив зерна от плевел? Ведь раз уже наступили на страшные грабли, осуждение КПСС не состоялось – имеем теперь Саламатина в Зраде (или, скорее, он нас имеет), так кучмизм-то осудить легче, он-то достал почти всех, (здесь нужно крепкое словцо)!!
        КАК это сделать? Не хотят садить гаспадина – значит нужна информационная кампания осуждения. Хотя бы на уровне ликбеза – рассказ народу о том, к чему и почему пришла страна. Ну ведь диагноз-то поставить можно, даже не называя фамилий, но так, чтобы понятно было! Представляете, на УТ-1 серия передач «Что такое кучмизм – Суд над режимом» (как-нибудь так.), подготовленная, например, А.Шевченко, ну там, разными талантливыми ребятами?? С хорошей рекламой предварительно, да можно же! Формат передач – может быть, в стиле тех литературных «судов» раннего большевизма над Онегиным и т.д.
        Ведь НИ-ЧЕ-ГО не произошло в информационном поле, (Интернет не в счет), где анализ ситуации? Где развернутые дискуссии, которые видит вся страна? Не те шпыняния враг врага по пятницам на АЙ-ТИ-ВИЗГ, а внятные характеристики 10-летнего издевательства над Украиной? Громко, отчетливо, многократно, чтобы в каждый дом – а это потянет только УТ1- пришел ликбез, от которого если глаза у слепых и не откроются, то хоть осязание прозреет. Зла не хватает. Уже прос…ли год, мостик, по которому начинали идти, превратился в лезвие бритвы. А воз и ныне там. Трам-тара-рам.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2005.12.23 | ОРИШКА

         Re: це заслуга суспільства

         И что меня удивляет - может, неправа.

         Осуждение кучмизма - есть ПЕРВОСТЕПЕНАЯ задача.

         На этом сайте собран конструктив по частностям, по тактике. А КТО БУДЕТ заниматься стратегией? Неужели непонятно, что без этого нельзя? Нужен синтез, нужен охват с птичьего полета, этот НЕОБХОДИМО!

         Агов, розумники і розумниці, аналітики і синтезатори, відгукніться! Є потреба в осмисленні ситуації. Напружувати мізки - варто, хоча й займатися пересічними справами також свята справа, але неможливо йти, не знаючи куди і звідки.

         Плз, до думки!
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2005.12.23 | ziggy_freud

          це робиться дуже реально

          якщо на УТ-1, або іншому ТБ є команда і ефірний час, це робиться дуже реально.

          слово ідейним опонентам кучмізму, скажімо, організаторам акції УБК
          слово працівникам АП чи кабміну тих часів
          слово науковця про ситуацію в країні, скажімо, економіста, соціолога, психолога

          документальна хроніка. Кучма серед заводчан, Ткаченко серед селян, Медведчук на Банковій. Перебивається врізками ведучого.

          Це, звичайно, моє аматорське уявлення про ТБ. Але профі з тим впораються.
          ____

          Що в Раді є Соломатін та інші комуно-імперські подонки, саме зараз час виправити ситуацію. Частина суспільства лише зараз дозріла до усвідомлення комуняцьких злочинів проти України.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2005.12.23 | ОРИШКА

           Re: це робиться дуже реально

           Але, ж, люди добрі, як же це виходить, що такі справи поглинає пісок...

           Давайте відпрацьовувати механізм, хто може приєднатися до реалізації ідеЇ?
           Я - звичайний перекладач, але бачу з болем, як важливі і реальні перспективи залишаються на рівні пустих балачок, і - що робити? так і покалякаємо - добра б було - авжеж!

           Не хочу. Давайте обїєднаємося і зробимо, навіть у мене є деякі думки щодо спроби розмови з народом - що то за зло - кучмізм
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2005.12.23 | ОРИШКА

            Re: це робиться дуже реально

            Ну сколько можно кричать, пока не будет определения - от чего мы должны отмежеваться - толку от частностей не будет. Может быть, тихою сапою и можно взять эту страшную крепость - кучмизм, но лучше - хирургия.

            Да кто же стартонет? Журналисты, телевизионщики, где вы? Согласна дергать и напоминать, только не молчите.

            Нам нужно отмежеваться от вонючего ПРОШЛОГО!!
        • 2005.12.30 | Сергій Кабуд

         кучма і його люди фактично є власники телеканалів

         а там де не є - роздають журналюгам грішву, замовляючи певні речі.

         Мельниченко з Єляшкевичем повідомляли скільки коштує захист кучми і литвина в змі та в прокуратурі чи може в самій адміністрації президента від переслідування по справах з касет.

         Березовський теж почуяв запах зелені і підключився- нічого ТАКОГО в світі не відбувається просто так.

         Ще є наприклад отакі організації як українська банерна мережа, яка відмовилася від банеру Майдану: "Не купуй російське- памятай про газ".

         Всякі речі відбуваються, про які ми далеко не все знаємо.

         Україна залишається колонією, де мафіозні клани, тісно повязані з кремлем, тримають контроль за всіма стратегічними процесами.

         Це відомо навіть у Вашінгтоні, де на днях про це писала головна столична газета Вашінгтон Пост.

         А от українці чомусь про це не знають....
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2005.12.30 | Odess

          Re: кучма і його люди фактично є власники телеканалів

          Сергій Кабуд пише:
          > Ще є наприклад отакі організації як українська банерна мережа, яка відмовилася від банеру Майдану: "Не купуй російське- памятай про газ".
          Украинская Банерная Система не выкладывает сам банеры, а только учавствует в размещении и показе их на других сайтах.
          К примеру Майдан показывает банеры других сайтов. За это УБС за вычетом комиссии покажет Майдановские банеры на других сайтах.
          Вы хотите сказать что Топпинг имеет возможность просматривать все банеры?
          Не верю.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2005.12.30 | Сергій Кабуд

           це факт. Пані надала їм цей банер і отримала 'пішли ви нах'(-)

           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2005.12.31 | Пані

            Прошу не перекручувати інфу

            Не я отримала, і не таке формулювання.

            Крім того, ми досягли певного компромісу. Який нам вигідний.

            Будь ласка, не поширюй спотворену інформацію.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2005.12.31 | Сергій Кабуд

             вчора ти тут писала начебто інше

             але по суті саме це
 • 2005.12.28 | ІІ Михайло Волошин

  Відповім на одне запитання

  Це було в одній з тем:
  > Миша - ты всерьез считаешь что все кто не любит Юлю являются кучмистами? Ты это имел в виду в том топике который начинал?...
  Відповідь: ні. Те, що я написав у топіку - те я й мав на увазі. Тобто, мене цікавило: є дві людини, які обидві працювали в адміністрації Кучми і обидві зробили для Леоніда Даниловича не мало - це Волков і Безсмертний. Один з них кучміст, інший - ні. У чому їх кардинальна відмінність один від одного, щоб можна було надалі говорити, що це є кучміст, а це - ні?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2005.12.28 | Сергій Кабуд

   обидва названі вами є однаковими

   підарами.

   Нащо Ви борсаєтеся в лайні?

   Юля ваша така ж сама. Де міліони її Вам відомо?

   Хай вийде і поясне де.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2005.12.28 | Odess

    Re: обидва названі вами є однаковими

    Сергей, Вы пробовали влюбленному человеку объяснить недостатки его избранника? :)
    С Михаилом та же ситуация только эта влюбленность не на уровне либидо, а на уровне политикумуса (сам придумал :) ).
    Заметил что поддерживают Юлю две (как минимум) категории людей - слепые фанатики (типа Михаила) считающие ее "святой Марией" и разумные сторонники противовеса "добрих друзив" - что ИМХО более конструктивно (вроде Предсказамуса).
    М.Волошину прошу не обижаться - а то мне после вчерашних постов показалось что он со мной даже здороваться не будет - политика того не стОит.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2005.12.29 | ІІ Михайло Волошин

     Пане Юрію - питання до вас

     Odess пише:
     > Заметил что поддерживают Юлю две (как минимум) категории людей - слепые фанатики (типа Михаила) считающие ее "святой Марией" и разумные сторонники...
     Звідки у Вас стільки зневажливого ставлення до людей?
     Підтверджую свої слова: з такими, як ви (а ви тут не один такий) мені однозначно не по дорозі...
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2005.12.29 | Сергій Кабуд

      а з ким Вам ? з екс-камуністами чи екс-кагебістами?(-)

      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2005.12.29 | ІІ Михайло Волошин

       Хто не з нами - той з комуністами та КГБістами?

       Так, пане Сергію? Така ваша логіка? Нічого іншого в світі не існує: лише ті сили, які назвем умовно "ВИ", а з іншого боку - колишні комуністи та КГБісти?
       Упаси мене Боже від такого світу!
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2005.12.29 | Сергій Кабуд

        Юля була в кпсс? Ющенко був?

        МОже їхнє номенклатуно-кпсс-ове минуле і є справжньою причиною їх аморальності і брехливості?

        Обіцяли рік тому вони багато, а зробили- ніхріна.

        Юля стверджує шо її викинули корумпанти,
        але одразу після звільнення біжить-

        лізати сраку путіну в кремлі, замість того шоб зробити те, на що ми сподівалися:

        шоб вона очоліла політичний Рух проти корупції, за здійснення обіцянок Майдану в Україні,

        Так шо ці двоє діячів кпсс не заслуговують підтримки.

        Чим більше ви їх підтримуєте-
        тим більше в них влади-
        тим більше вони обєднаються з бандитами-
        януковичем, медведчуком, кучмою.

        Хоч і зараз вже вони практично з ними- одне ціле.

        То хай всі вони згорять в пекельному вогні.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2005.12.29 | ІІ Михайло Волошин

         Що, справді Юля була в КПСС?

         Сергій Кабуд пише:
         > Так шо ці двоє діячів кпсс не заслуговують підтримки.
         Від вас вперше почув...

         А щодо Юлі - мене можете і не намагатись у чомусь переконати. Вам же Свистович сказав, що з фанатиками сперечатися безглуздо ;-)
         Це я вас обманюю, що розумний - насправді дуб дубом :-)
         Ну, ви то розумний і самі розумієте що я не розумний... :-)
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2005.12.29 | Сергій Кабуд

          начебто була, а її чоловік просто синок якогось секретаря

          так шо там 200% партійна номенклатура, яка дерібанила радянську економіку власноруч, зорганізовувала рекет, розкрадала Сбербанк, тощо.

          Я не переконую, просто вже час прийшов вимагати від помаранчевих обіцяного.

          Так само від Юлі і від Ющенка. І від інших.

          Бо намічається повернення того шо вже колись було за щльцина і кравчука- перефарбувалися і стало значно гірше.

          Я вас не вважаю зазомбованим і не вважав.

          Просто фігова ситуація, коли не існує нормальних потужніх політичних сил, не гнилих і не корумпованих.(((
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2005.12.29 | ІІ Михайло Волошин

           Розумієте, пане Сергію...

           Якщо ви назвете мені якусь сильну в Україні людину, яка на сьогоднішній день була б зовсім не заплямована попереднім життям, яка б однозначно була високоморальною і головне - була б СИЛЬНОЮ - я однозначно буду на її боці. Але, з врахуванням тої ситуації, в якій знаходиться Україна (тобто великої жопи) - ця людина повинна бути ДУЖЕ сильною. Ви ж самі розумієте, що буває, коли чоловік хоче, але не може - тоді його дружина йде на ліво. Так і з державою. І от якось так вийшло, що на сьогодні єдиний сильний чоловік в Україні - це Юлія Тимошенко. Їй он навіть 2 яйця подарували: величезні - страусині :-)

           Назвіть ХТО краще - і я з вами. Як у тому старому доброму фільмі: "Имя, сестрра" ("Четыре мушкетера" з Боярським).
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2005.12.29 | Сергій Кабуд

            сила цих людей в нашій підтримці

            а то виходить шо ми здалися перед телезомбуванням


            Силу можна швидко надбати якщо над цим працювати.

            У 2000р одна людина- Майор Мельниченко -
            фактично змінив весь хід укр. історії, не маючи нічого на своєму боці крім совісті.

            Вся підтримка яка прийшла пізніше у вигляді соціалістичної партії і тих хто приєднався до УБК теж мало шо додала,-

            все було розчавлене практично в крові УНСОвців, але дало паростки..
            ..і так далі до Помаранчової Революції.

            То краще не підтримувати чергового кучму, тут я з вами згоден, Юлія все ж є певною алтернативою,
            але Юля поназбирала до партії купу сволочів і повикидала купу класних людей. Вона така ж брехлитва як і Ющенко.

            Краще підтримати чи формувати ІНШІ сили, потроху, але чистими руками.

            Майдан у 2000-2001 рр був мікросайтом з 100 відвідувачами на день, власне й зараз це 3тисячі на день- теж не нагато, але під час революції це були міліони.

            Отже сила міряється не сотнями міліонів в офшорах а совістю і честю в значно більшій мірі.

            Тому Ющенко і Титмошенко її будуть втрачати а ми- набувати.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2005.12.29 | ІІ Михайло Волошин

             Знову те ж саме питання: ХТО?

             Он на сайті ЦВК зараз 11 зареєстрованих партій та блоків. Плюс БЮТ, списки якого вже відомі, але ще не з'явились там. Плюс ще 4 партії чи блока, які будуть зареєстровані. КОГО?
             ХТО з них має шанс пройти і вартий нашої підтримки?
             Тільки назвіть того, хто реально може набрати більшість...
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2005.12.29 | Сергій Кабуд

              поки що найкраще виглядає партія Зінченко

              але цілком можливо що шоб не замаратися -
              найкращім сценарієм були б акції громадсянської непокори як відповідь на корупцію ВСІХ політичних сил що зареєстровані.

              Україна не здобуде НІКОЛИ суверенітету і свободи в повній мірі без революційних подій, не таких як рік тому, а таких, які мали б відбутися після присяги Ющенка у ВР, без домовленостей з Кучмою.

              Оті не відбулі події є ключиком до свободи.

              Це те , що ми називаємо:

              силове знищення організованої злочинності, люстрація, реституція майна, повне відкриття всіх архівів, нова конституція яка буде РЕАЛНО гарантувати розподіл і незалежність гілок влади.

              І доки це не відбудеться- Україна є фіктивна держава, колонія кремля в буквальному сенсі.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2005.12.29 | ІІ Михайло Волошин

               Дай Боже набрати їм три відсотки

               Нажаль - це об'єктивна реальність. Можливо, колись ми ще будемо голосувати за Зінченка-президента (яб хотів такої розкладки: Зінченко-Тимошенко), але зараз хоча б вони взагалі пройшли.
               Як би й чого нам не хотілося - але основних гравців на сьогодні 3: НУ, ПР та БЮТ. І свого прем'єра буде ставити хтось з них. Ні прем'єра від Ну, ні від ПР я не хочу. Юлії Тимошенко, як можливому прем'єру, котрий дійсно бажає щось змінити я довіряю. Більше нікому. А щодо НУ, то, наприклад, зверніть увагу на ось такий епізод інтерв'ю з Володимиром Скомаровським («Главред» 28.12.05):

               Кому конкретно Порошенко может составить конкуренцию?
               Тому, кто захочет стать премьером в апреле, в мае, если быть точным. Посмотрите, кто хочет занять премьерское кресло, и вы все поймете. Я больше скажу, Петр Алексеевич может быть эффективным премьером. А возможно, что и самым эффективным.
               Юрий Ехануров как-то сказал, что «первые кадровые назначения будут весной». Вы разделяете это мнение. Это был прагматический расчет, начиная с Юлии Владимировны и заканчивая Турчиновым и Порошенко?
               Назначение премьера - это сугубо решение Президента и думаю, что он должен сделать выводы. Надо было не так делать. Ошибка Президента в том, что не надо было всем раздать портфели лишь потому, что они шли вместе...


               Так що вряд чи Єхануров залишиться прем'єром в разі, якщо НУ набере більшість....

               Сергій Кабуд пише:
               > але цілком можливо що шоб не замаратися -
               > найкращім сценарієм були б акції громадсянської непокори як відповідь на корупцію ВСІХ політичних сил що зареєстровані.
               Комусь приходиться й маратися - не всим же бути білими та пухнастими...
               згорнути/розгорнути гілку відповідей
               • 2005.12.29 | Сергій Кабуд

                минулий досвід укрполітики як раз підтверджує мій підхід

                повторюся:

                один Гонгадзе(вбили)

                один Мельниченко(мав втікати)

                УБК(кілька одинаків-героїв, далі кілька сотен)-потоплено в крові УНСОвців

                Потроху підтягнулися скривджені міліардери(Тимошенко) і бюрократи(Ющенко)

                Сформувалася яка не яка оіпозиція.

                Організований опозицією спротив

                Перемога яка не яка на виборах 2002

                Помаранчова революція.
                А якби всі думали як я в середені 2000р шо все це провокації кремля проти законого президента Кучми)))) а й зараз такі є...
              • 2005.12.29 | Михайло Свистович

               А Зінченко також був у КПСС (-)

               згорнути/розгорнути гілку відповідей
               • 2005.12.29 | Сергій Кабуд

                був, але поки що доводить що очистився більше за інших лідерів

                як це припиниться- змінемо відношення до нього.

                Точнісінько за принципів Майдану.
            • 2005.12.29 | ІІ Михайло Волошин

             Re: сила цих людей в нашій підтримці

             Сергій Кабуд пише:
             > а то виходить шо ми здалися перед телезомбуванням
             Так не звертайте уваги на телевізор. Просто не дивіться, якщо відчуваєте, що не в силах протистояти...

             > Силу можна швидко надбати якщо над цим працювати.
             Ні. Силу легко не здобудеш - вона здобувається тільчи через значні страдання і невзгоди. Чи ви маєте на увазі якусь іншу силу?

             > У 2000р одна людина- Майор Мельниченко -
             > фактично змінив весь хід укр. історії, не маючи нічого на своєму боці крім совісті.
             Щодо Миколи пропоную пока утриматись від будь-яких коментарів.

             > але Юля поназбирала до партії купу сволочів і повикидала купу класних людей. Вона така ж брехлитва як і Ющенко.
             Давайте будемо судити по ділах. Згода?

             > Краще підтримати чи формувати ІНШІ сили, потроху, але чистими руками.
             І дати пройти в березні 2006 року НУ чи ПР? Ні на тих, ні на тих я не згоден...

             > Отже сила міряється не сотнями міліонів в офшорах а совістю і честю в значно більшій мірі.
             Я й не мав на увазі якісь гроші. Я говорив про внутрішню силу.
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2005.12.29 | Сергій Кабуд

              Re: сила цих людей в нашій підтримці


              > Так не звертайте уваги на телевізор. Просто не дивіться, якщо відчуваєте, що не в силах протистояти...

              я в нюйорку лише утр можу дивитися))
              це скоріше адресовано має бути пересічному виборцю в Україні))))              >
              > > Силу можна швидко надбати якщо над цим працювати.
              > Ні. Силу легко не здобудеш - вона здобувається тільчи через значні страдання і невзгоди. Чи ви маєте на увазі якусь іншу силу?

              є різні точки зору. мені все дається легко і лише те до чого є поклик.Тоді і праця в радість і зусилля винагороджуються. А страждати нам не дозволяє Сковорода і Заратустра. Жити треба в кайф.              >
              > > У 2000р одна людина- Майор Мельниченко -
              > > фактично змінив весь хід укр. історії, не маючи нічого на своєму боці крім совісті.
              > Щодо Миколи пропоную пока утриматись від будь-яких коментарів.

              Мені не треба утримуватися, я маю честь мати з ним беспосередній контакт і всіма силами підтримував і буду підтримувати його.


              >
              > > але Юля поназбирала до партії купу сволочів і повикидала купу класних людей. Вона така ж брехлитва як і Ющенко.
              > Давайте будемо судити по ділах. Згода?

              Вже є купа справ їми зроблених- почитайте архіви новин. Ми ВСЕ документуємо.

              >
              > > Краще підтримати чи формувати ІНШІ сили, потроху, але чистими руками.
              > І дати пройти в березні 2006 року НУ чи ПР? Ні на тих, ні на тих я не згоден...

              Не давайте пройти НІКОМУ хто того не вартий. Гімно навіть як воно не людське а конске чи свиняче все одно гімно. Я не хочу більше бути причетним до нього.


              >
              > > Отже сила міряється не сотнями міліонів в офшорах а совістю і честю в значно більшій мірі.
              > Я й не мав на увазі якісь гроші. Я говорив про внутрішню силу.


              Юля як раз збирається вирішувати питання виборів ГРІШМИ і ЗОМБУВАННЯМ купленим на ці гроші.

              Таке її бачення політики- через доларову банкноту і є єдина причина кучмізації її партії.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2005.12.29 | ІІ Михайло Волошин

               Моє слово проти вашого

               Сергій Кабуд пише:
               > Юля як раз збирається вирішувати питання виборів ГРІШМИ і ЗОМБУВАННЯМ купленим на ці гроші.
               > Таке її бачення політики- через доларову банкноту і є єдина причина кучмізації її партії.
               Вас купили за доларові банкноти, щоб ви якомога більше зробили для того, щоб сили Юлії Тимошенко не набрали більшості. Як вам такий варіант? А... можу ще додати: вас в добавок ще й зазомбували для цього :-)
               згорнути/розгорнути гілку відповідей
               • 2005.12.29 | Сергій Кабуд

                хе, я знаю що Ви іншої думки

                просто в вас Віри не достатньо ще, тому й шукаєте до кого з сильних тулитися.
                А Ви самі сильний.
                Шануймося!
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2005.12.29 | ІІ Михайло Волошин

                 Достатньо

                 Сергій Кабуд пише:
                 > просто в вас Віри не достатньо ще, тому й шукаєте до кого з сильних тулитися.
                 Спробуйте зрозуміти отаку різницю: я не прихильник Юлії Тимошенко - я її підтримую. Тому що у неї такі ж життєві погляди, як і в мене. А вони були ще до того, як я вперше (рік тому) почув таке прізвище.
                 Зверніть увагу, наприклад, на таку спільну рису: коли я чи Юля ВИМУШЕНО попали в сферу політики - ми ЗА ВЛАСНИМ БАЖАННЯМ перейшли на українську. Поясню: тому що зараз Україна для цих людей (тобто - нас :-) ) значить зовсім інше, чем раніше.
                 І повірте, що ви запросто можете закинути мені, що я колись нехтував Україною. Це було. І в порівнянні з Тимошенко, зовсім недавно - всього рік тому. Зараз же доля України хвилює, тому й бажаю передати її в руки, яким довіряю (повторюсь: тому що я розумію, чим живе Юлія Тимошенко). Чи займусь жи сам політикою - час покаже. Поки ще не вирішив.

                 > А Ви самі сильний.
                 Я знаю ;-)

                 > Шануймося!
                 Обов'язково! :-)
                 згорнути/розгорнути гілку відповідей
                 • 2005.12.30 | Сергій Кабуд

                  а чому Ви ігноруєте фактичні обставини про Юлю?

                  які відомі і стають відомі щоденно?

                  і адекватно відображені в падінні рейтінгу її партії?

                  я думаю шо українці позбуваються зазомбованості, але попит на нешахрайскі політичні сили формалізовані в партіях так і не задовільнений((((((
                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                  • 2005.12.30 | ІІ Михайло Волошин

                   Чому ви так вважаєте?

                   Сергій Кабуд пише:
                   > які відомі і стають відомі щоденно?
                   > і адекватно відображені в падінні рейтінгу її партії?
                   > я думаю шо українці позбуваються зазомбованості, але попит на нешахрайскі політичні сили формалізовані в партіях так і не задовільнений((((((

                   По-перше, чому ви вважаєте, що я не слідкую за подіями? Дивна якась заява...
                   А по-друге, щодо рейтингу:
                   а) той же самий Майдан (Мабуть, зі скрипом в серці :-) ) постійно публікує високий рейтинг БЮТ
                   б) рейтингам не так вже й бажано довіряти - надто вони вже заказні (з усіх боків)

                   > я думаю шо українці позбуваються зазомбованості...
                   Скоріше вже зомбуються. Намєдні директор мене здивував, коли сказав хороші слова про Тимошенко (після її виступу на Інреті). Раніше для помаранчевих у нього не було хороших слів...

                   Ну, загалом порішили: коли щось позитивне звязане з Тимошенко - це зомбування.
                   З іншими (на ваш вибір): - це все Ok. Згодні? :-)
                   згорнути/розгорнути гілку відповідей
                   • 2005.12.30 | Михайло Свистович

                    Re: Чому ви так вважаєте?

                    ІІ Михайло Волошин пише:
                    >
                    > а) той же самий Майдан (Мабуть, зі скрипом в серці :-) ) постійно публікує високий рейтинг БЮТ

                    без скрипу
                   • 2005.12.30 | Сергій Кабуд

                    сарказм тут не до чого

                    зомбуються, так, зомбовані були одним тепер іншим,
                    і головне- не вірять у власні сили і шукають сильних хазяїв,
                    не зважаючи на їх кримінальне минуле і сумнівні теперішні дії


                    слова Тимошенко мені теж подобаються,
                    але вона приховує 90% правди про газ, звоє газове ми нуле і багато чого ще.

                    Під час кучмізму це було на насамперед важливим, а зараз стає актуальним, бо вона рветься до влади і скоріше за все дорветься.

                    А владу треба контролювати.

                    Шоб Тимошенко поводилася гідно ми і критикуємо її, хай суспільство само виносить свій вирок.
                    згорнути/розгорнути гілку відповідей
                    • 2005.12.30 | ІІ Михайло Волошин

                     Re: сарказм тут не до чого

                     Сергій Кабуд пише:
                     > Шоб Тимошенко поводилася гідно ми і критикуємо її, хай суспільство само виносить свій вирок.
                     Поки, здається, ви більше критикуєте її прихильників та намагаєтесь втямити їм, що Юлю підтримувати не варто :-)
                     згорнути/розгорнути гілку відповідей
                     • 2005.12.30 | Сергій Кабуд

                      я лише висловлюю свою думку

                      і лише з одною метою- поширення ідей що від помаранчових треба вимогати не меньше а БІЛШЕ ніж від банди кучмістів та інших ворів і шахраїв,
                      бо ті- приречені, а ці можуть скотитися ще значно нижче.

                      І ще є час на це вплинути. Хоча б і у вузькому інтелектуальному середовищі, яке ціу ідеї просуває далі, в ЗМІ і по інших каналах, навіть метафізичних
         • 2005.12.29 | Михайло Свистович

          Так, Юля була в КПСС. Але від цього я гірше до неї не ставлюся.

          І Турчинов там був, і Томенко. А Волков не був. І Тарас Чорновіл не був.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2005.12.29 | Сергій Кабуд

           без сумніву що це не єдиний критерій але важливий

           Юля і її чоловік мали беспосереднє відношення до рекет-бізнесу часів роспаду совка.

           Так булко 'зароблено' їхні сотні міліонів.

           За це багато тисяч люпдей заплатили життям і країна втратила в витоку мізків МІЛІОНИ фахівців.

           Сам факт збагачення в ті часи є фактично приводом для притягнення до кримінальної відповідальності.

           З іншого боку працею на благо України це можна викупити хоча б частково, але за умов відкритого звіту про скоєне.
          • 2005.12.30 | ІІ Михайло Волошин

           Звідки інфа? Ткніть пальцем, плз. (-)

           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2005.12.30 | Михайло Свистович

            Джерело цієї інфи там само, де й джерела інших інф

            В бурхливій фантазії. Бо Юля до рекету ніколи не мала жодного стосунку. Як і її чоловік. Як і її тесть. Для неї взагалі проблема - наказати вбити людину. Чи навіть побити. Не може вона на таке зважитися навіть, якщо дуже на когось зла.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2005.12.30 | Сергій Кабуд

             типу сотні міліонів зароблялися чесно і без звязків з рекетом?

             хаха))))))))))))))))))))))))))

             Свистович добалакався

             а сталін єврейом був ?

             щодо Юліних оборудок і взагалі так званого бізьнісу-
             є джерела в Дніпрі, можете поцікавитися, але мене це не турбує.

             Я добре знаю КУПИ історій з різних бізьнісових проектів в Україні і Росії.

             І гнати тут шо у 90і роки міліони доларів можна булиу отримати НЕКРИМІНАЛНО -
             щонайменше є половою, а може й гірше.
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2005.12.30 | Михайло Свистович

              Я не пишу про те, чого не знаю. І не фантазую, якщо не маю даних

              З рекетом зв"язків не було. Це - знаю.

              Сергій Кабуд пише:
              >
              > а сталін єврейом був ?

              Ні.

              >
              > щодо Юліних оборудок і взагалі так званого бізьнісу-
              > є джерела в Дніпрі

              Ото і спитай в них про рекет.

              >
              > Я добре знаю КУПИ історій з різних бізьнісових проектів в Україні і Росії.

              Серед них є Юліни? Чи всіх під одну гребінку?

              >
              > І гнати тут шо у 90і роки міліони доларів можна булиу отримати НЕКРИМІНАЛНО -
              > щонайменше є половою, а може й гірше.

              А де я таке гнав?
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2005.12.30 | Сергій Кабуд

               тебе треба вчити

               докази не є мотиви а ще є здоровий глузд

               і ти не можеш не знати як робилися гроші в совку і як робляться зараз
               і що без звязків з організованою насильницькою злочинністю у формі банд чи спецслужб ніякі великі гроші не робилися

               включно з грішми підружжя Тимошенків.

               Форма звязків мені не відома.

               не ганьбися і так вже виглядаєш тупо
               згорнути/розгорнути гілку відповідей
               • 2005.12.30 | ІІ Михайло Волошин

                А ось тут можу поспорити

                Сергій Кабуд пише:
                > і що без звязків з організованою насильницькою злочинністю у формі банд чи спецслужб ніякі великі гроші не робилися
                Не знаю, пане Сергію, чи були ви в Україні на початку 90-х, але в їх першій половині багато що робилося, що може показатися вам зараз дивним і неможливим. Під час розвалу Союзу навіть служби не відразу прийшли в себе. І в Україні, также, як і в Росії був (якийсь час) був справжній дикий капіталізм. Як у штатовських вестернах показують. І тільки в середині 90-х усі ті спецслужби та комуністи зрозуміли, що в країні то головними повинні бути вони. І почався перерозподіл. А до того вони лише брали хабарі, а по країні гуляв звичайний бандитизм, якому теж приходилось платити дань.
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2005.12.30 | Сергій Кабуд

                 я займався підприємництвом у 85-87рр

                 і ще тоді один мій партнер зіткнувся з кримінальним організованим рекетом, з викраденням дітей, відрізанням вух, тощо

                 і росказав мені.

                 Що відбувалося пізніше я вже лише ЧУВ але інший добрий знайомий попав десь у 91 на задах Красноармійської десь біля жаданівського в автоматну перестрілку.

                 Так шо не вірю я про не причетність міліардних статків до рекету та орг. злоч.
                 згорнути/розгорнути гілку відповідей
                 • 2005.12.31 | Михайло Свистович

                  Re: я займався підприємництвом у 85-87рр

                  Сергій Кабуд пише:
                  > і ще тоді один мій партнер зіткнувся з кримінальним організованим рекетом, з викраденням дітей, відрізанням вух, тощо
                  >
                  > і росказав мені.
                  >
                  > Що відбувалося пізніше я вже лише ЧУВ але інший добрий знайомий попав десь у 91 на задах Красноармійської десь біля жаданівського в автоматну перестрілку.

                  І це, звичайно, є доказом, що Юля була причетна до рекету. Афігенна логіка :)
                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                  • 2005.12.31 | Сергій Кабуд

                   докази до суду. мені достатньо здорового глузду

                   і того шо мені ти відповів що Кучма повернув Юлі 500 міліонів.

                   Цікаво звідки вони ці гроші взялиса на початку?

                   Типу Юля в Швейцарії жила, працювала в банку, стала успішним менеджером як моя колишня коханка, доросла до борд оф діректорс і мала комісійні за успішні інвестиції?

                   навіть так півміліарда не заробиш.

                   не буває такого в Дніпрі без звязків з Орг злочинністю, кгб, тощо..
                   згорнути/розгорнути гілку відповідей
                   • 2006.01.01 | Михайло Свистович

                    це - фантазія, а не здоровий глузд

                    Сергій Кабуд пише:
                    >
                    > не буває такого в Дніпрі без звязків з Орг злочинністю, кгб, тощо..

                    Без КГБ буває. А з оргзлочинністю зв"язки бувають різними. Знаючи Юлю, я впевнений, що за її наказом нікому не те що вуха не відрізали і нікого не вбивали, але й навіть у льосі не тримали й не катували.
               • 2005.12.30 | Михайло Свистович

                в тебе кваліфікація занизька, щоб мене вчити

                Сергій Кабуд пише:
                > докази не є мотиви а ще є здоровий глузд

                Тобто фантазія

                >
                > і ти не можеш не знати як робилися гроші в совку і як робляться зараз
                > і що без звязків з організованою насильницькою злочинністю у формі банд чи спецслужб ніякі великі гроші не робилися

                Робилися. До того ж є різниця між зв"язками і зайняттям рекетом, в чому ти звинуватив Юлю.

                >
                > Форма звязків мені не відома.

                Ну то не треба ляпати язиком. Тобі і про мене нічогісінько невідомо, а ти ляпаєш за спиною брудно. А потім твої інформатори кажуть, що такого тобі не казали, і що це ти все вигадав. Гидко.

                >
                > не ганьбися і так вже виглядаєш тупо

                Зганьбився ти своїми інтригами та плітками, та й тупішим за тебе виглядати важко. Кричиш про мікротравми від мого хамства, а сам хамиш по-чорному. Та багато чого можна написати, але шкода на тебе часу.
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2005.12.30 | Сергій Кабуд

                 шо, не знайшов іншого пояснення своїм невдачам?

                 намарив руку з америки?

                 лузере(
                 згорнути/розгорнути гілку відповідей
                 • 2005.12.31 | Михайло Свистович

                  яикм невдачам? в мене успіхи величезні

                  А у співвідношенні ресурси-ефективність я взагалі не бачив поки що більш успішної людини в українській політиці. А от ти майже нічого не зробив.

                  Сергій Кабуд пише:
                  > намарив руку з америки?

                  Ні, поширювані тобою нишком брехливі плітки про мене ніяк мені не зашкодили.
     • 2005.12.29 | Odess

      Я таки недооценивал НЛП (-)

      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2005.12.29 | Предсказамус

       И совершенно напрасно.

       Назвать Вашего собеседника фанатиком Тимошенко сложно. Скорее, у него реакция на Ваше (и не только) парадоксальное восприятие вроде как понятных и очевидных вещей. Мне немного легче, т.к. любой практикующий юрист сталкивается с подобными парадоксами восприятия постоянно, поэтому более толерантен. Но временами и у меня нервы не выдерживают. Давайте вспомним все истерики, которые здесь закатывались месяц или два назад. Как ТЮля проталкивала Омельченко в мэры, как она тащила в парламент Волкова, Плохого и коготамеще, как должна была приютить у cебя Пискуна, затем нынешнего главу Верховного и Хозяйственного судов... Вот недавно Бегемот рассказал о английской фирме Тимошенко, через которую якобы шел экспорт газа в Европу (шоб дерибанить с Лазаренко) и при этом ссылался на показания зиц-директора в Америке. Теперь нашли эти показания - директор на следствии говорил, что ни один куб газа не покинул Украину. Ну и так далее, куда ни плюнь. При этом ни один из генераторов кала не счел нужным признать ошибку.
       Такой лавины хлама не выбрасывали даже в прошлом году на Ющенко, тем более этого не делают и теперь. Хотя был Пискун-генпрокурор, "любі друзі" у корыта (включая газовое), меморандум, банка с пауками в Кабмине, забор на Банковой и еще куча всего, каждое из них весит больше, чем все, что успели приписать Юле.
       Я это воспринимаю спокойно, в Харькове (да и в Одессе) в прошлом году мы уже повидали. А для Вашего собеседника, полагаю, это оказалось более оскорбительным.
       Так что НЛП действительно вещь серьезная, только вот жертвы не по ту сторону баррикад.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua