МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Націоналісти висунули свої вимоги до Росії

12/27/2005 | Майдан-ІНФОРМ
Конгрес Українських Націоналістів, Молодіжний Націоналістичний Конгрес та Київське крайове братство ветеранів ОУН-УПА сьогодні пікетували посольство Російської Федерації у Києві.

Представники націоналістичних організацій вимагали від керівництва Росії припинити газовий шантаж України дотримуватися міжурядових угод, згідно з якими ціни на російський газ для України є незмінними до 2009 року.

Близько сотні пікетувальників скандували: „Шантаж не пройде!”, „НАК – так!”, „Є Угода!”, та тримали в руках плакати „Нафтогаз на захисті національних інтересів!”, „260 дол. за куб. метр газу = ЧФ у Новоросійськ”, „Міняємо Шуфрича, Медведчука, Вітренко та Симоненка на мільярд кубометрів газу!”.

Учасники пікету передали до посольства Росії книгу Петра Кардаша „Злочин” про голодомори та репресії, організовані московським режимом проти українського народу.

„Сьогодні ми вимагаємо від Росії в своїх словах та вимогах спиратися на чинні угоди і не влаштовувати істерику, адже оббріхування України з вуст російських високопосадовців, яке тиражують російські ЗМІ, вже перейшло всі межі,” – прокоментував вимоги пікету Голова Київської міської організації Молодіжного Націоналістичного Конгресу Олександр Резніченко.

Представник МНК також додав: „Ми впевнені, що сьогодні керівництво України займає правильну конструктивну позицію та виконує усі взяті зобов’язання. Однак, якщо позиція російського уряду не зміниться, ми будемо вимагати вже від української влади діяти жорсткіше: підвищити орендну ренту для Чорноморського Флоту Росії та станцій РЛС, збільшити вартість транзиту російського газу українською територією.”

Інформцентр МНК

Відповіді

 • 2005.12.30 | Lucia

  Re: Націоналісти висунули свої вимоги до Росії

  Приєднуяся повністю та пропоную додати в обмін Януковича
 • 2006.01.02 | DDW

  Re: Націоналісти висунули свої вимоги до Росії

  От национализма до фашизма один шаг и нога уже занесена.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.01.02 | ГРАД

   Ви маєте на увазі російский державний націоналізм ?(-)

  • 2006.01.02 | ziggy_freud

   скільки кроків від рос. імперіалізъма до фашЫзъма? (-)

 • 2006.01.02 | len

  Re: имейте каплю уваженья к этой драме!

  Вельмишановный пан !
  Украинские националисты не умнеют и выдают очередные шедевры. Россия живыми деньгами не платит ни копейки за аренду ЧФ. 93 миллиона списываются с долга Украины за долги
  структур, в руководстве которых были замечены многие герои ржавого режима: Тимошенко, Третьяков, Гайдук и др. Повышение цен на транзит принесет в конечном счете выгоду России. Потому что за транзит все равно будет платить Европа, не сразу но со временем. А вот за транзит туркменского газа будет платить Украина. Кроме того это еще один довод в пользу строительства газопроводов по дну морей в обход Украины. Один построен, второй включен в приоритетные ЕС и сроится, 3 и 4 и 5 проектируется. Урок с нефтью, когда Украина перестала быть важной транзитной державой , видимо не пошел в пользу. Наверно, с газом будет вторая серия исторической драмы: А на фига Украина России?

  С уважением Len ( В.В.Кобелюха-Барский,)
  Древнепрестольный град Киев, год 2006 от Рождества Христова , генваря день второй

  Sponsored by International Society for political turbulancy studies


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua