МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

З УНП також вичищають неугодних. Тільки іншим шляхом.

12/29/2005 | Майдан-ІНФОРМ
23 листопада Васильківське міськрайонне управління юстиції видало реєстраційне свідоцтво №76 районній організації Української народної партії на Васильківщині. В цьому б не було нічого дивного, якби у тому ж управлінні вже не була зареєстрована організація тієї ж партії з реєстраційним свідоцтвом №1.

Всі документи юридичних департаментів України вказували на те, що Васильківську районну організацію УНП від 2000-го року очолював Леонід Ковальчук (2001-2002рр. перебував в тюремному ув’язненні за боротьбу із кланом Засух, був достроково звільнений як незаконно засуджений, про що неодноразово писав Майдан). Однак, після його критичних висловлювань щодо голови Київської обласної організації УНП, голови Київської облдержадміністрації Євгена Жовтяка та голови Васильківської райдержадміністрації В’ячеслава Білоуса, вже помаранчевий адмінресурс почав творити паралельну структуру, позбавивши щонайменше 300 членів УНП права взяти участь у місцевих виборах. Адже від організації УНП з реєстраційним свідоцтвом №1 місцеві органи влади не приймають подань до територіальної виборчої комісії (вочевидь, ця комісія відповідно не прийме і партійного списку кандидатів). А от від організації з свідоцтвом №76 беруть без питань.

Леонід Ковальчук оскаржив видачу, як він сказав, “фальшивих документів новотвору”, до суду. І завтра, 30 грудня, має відбутися перше його засідання.

Відповіді

 • 2005.12.29 | Михайло Свистович

  Місцеві вибори Україна уже програла (-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.01.13 | леонід

   Тепер - погром УНП на Фастівщині

   Рада
   Фастівської міської організації Української Народної партії
   10 січня 2006 р.
   м.Фастів Київської області

   Ухвала про недовіру заступнику голови Київської обласної організації УНП М.Стельмаху

   Розглянувши пропозицію 15 первинних партійних осередків ("Кулібінський", "Слово", "Завокзальний", "Жіночий", "Строковський", "Журавлівський", "Зірка", "Казнівський", "Молодіжний", "Новий Фастів", "Соборна-Центр", "Завокзальний-2", "Волицький", Молодіжний-2", "Снігупівський"), рада Фастівської міської організації УНП
   ухвалює:
   1. Оцінити дії заступника голови Київської обласної організації УНП М.Стельмаха щодо Фастівської міської організації УНП та Фастівської районної організації УНП як свідоме нищення партійних структур заради задоволення своїх особистих користливих інтересів, що завдало цим організаціям під час виборчої кампанії величезної шкоди.
   2. Висловити недовіру М.Стельмаху. Звернутися до делегатів звітно-виборної конференції Київської обласної організації УНП з пропозицією увільнити М.Стельмаха з посади заступника голови Київської обласної організації УНП.
   3юЗвернутися до керівника виборчої кампанії Української Народної партії, голови УНП Ю.Костенка з пропозицією увільнити М.Стельмаха з посади відповідального від ЦП УНП за вибори у Київській області.

   Голова організації підпис Іван Неживий.
   Це документ. Одночасно фастівські УНПівці листом звернулися до голови УНП Юрія Костенка та Президії УНП.На чотирьох сторінках лмста міститься перелік доволі неприглядних дій керівників виборчої кампанії УНП на Київщині Миколи Стельмаха та Ігоря Михайлишина. Найяскравіші такі - призначення керівником Фастівського міськрайонного виборчого штабу людини, яка не має до УНП жодного відношення, позбавлення міської організації офісу, спроба проведення нелегітимних загальних зборів для створення паралельної організації, зникнення партійних коштів, починаючи з березня 2005 року, невиконання головою Київської обласної УНП Євгеном Жовтяком своїх партійних обовязків в 2005-2006 роках та відмова Жовтяка звітувати перед однопартійцями.
   До речі, на партійному обліку у Фастові є Віталій Шевченко, керівник НТРК України та політбіженець, журналіст Сергій Шерех, люди знані не лише на Київщині, а й у світі. Кілька сотень членів УНП виявилися непотрібними (в кращому випадку) для Жовтяка та його оточення.
 • 2005.12.30 | Ігор Мосійчук

  Re: З УНП також вичищають неугодних. Тільки іншим шляхом.

  Пану Свистовичу хотілося б порадити перед тим як розміщувати новини подані Леонідом Ковальчуком приїхати на Васильківщину та пересвідчитись у їх правдивості. Пан Ковальчук був переобраний з посади голови Васильківської районної організації УНП на партійній конференції. Але свідоцтво про реєстрацію організації не повернув. Переобраний він був за розвал партійної роботи в районі та намагання включити до партійних списків довірених осіб та кумів Тетяни Засухи.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2005.12.30 | Михайло Свистович

   Re: З УНП також вичищають неугодних. Тільки іншим шляхом.

   Ігор Мосійчук пише:
   > Пану Свистовичу хотілося б порадити перед тим як розміщувати новини подані Леонідом Ковальчуком приїхати на Васильківщину та пересвідчитись у їх правдивості. Пан Ковальчук був переобраний з посади голови Васильківської районної організації УНП на партійній конференції. Але свідоцтво про реєстрацію організації не повернув. Переобраний він був за розвал партійної роботи в районі та намагання включити до партійних списків довірених осіб та кумів Тетяни Засухи.

   Пробачте, я Вам не вірю. Бо добре знаю Ковальчука і його стосунки з Засухами, які його посадили. І про Васильківщину також знаю непогано. Знаю також його недоліки, він експресивний та буває неадекватним, схмльний до перебільшення та акцентування. Але сказати, що всі проблеми, які підіймає Ковальчук, не мають під собою підстав, не можу. І що нова влада їх вирішує теж.

   Наведу лише один приклад: фермер Заїка. Коли Засуха відібрав у нього землю, обласна УНП кричала про репресії режиму. Фермер подав до суду. Суд тривав довго, потім прийшла революція. Режим впав, але нова влада продовжувала судитися з фермером, щоб не повернути йому землю. Ковальчук фермера і виграв той суд.

   А розвал роботи Ковальчуком якось так дивно співпав із виборами.
 • 2006.01.03 | Ігор Мосійчук

  Re: З УНП також вичищають неугодних. Тільки іншим шляхом.

  Вірити чи не вірити мені це справа Ваша пане Михайло, але приїдьте на Васильківщину і поцікавтеся хто такий Дзірун якого Ковальчук хотів включити до партійного списку УНП. Відповідь Вам дасть будь який мешканець Васильківщини, це кум та довірена особа Тетяни Засухи.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.01.03 | леонід

   Re: З УНП також вичищають неугодних. Тільки іншим шляхом.

   Для читачів. Анатолій Дзірун, голова ПСГ ім.Шевченка в селі Тростинка.
   Його прийомну дитину понад 10 років тому дійсно хрестила Тетяна Засуха. Я в 2004-2005 роках допомагав місцевим селянам разом з Дзіруном завершити приватизацію колишнього колгоспу. Півтисячі селян додатково отримали майнових сертифікатів на 4,1 млн. гривень. Хай ще хтось наведе такий приклад, коли керівник господарства не прихватив, не спродав, не розікрав, а організував збагачення селян. Наскільки це співпадає з Програмою УНП?
   А сам процес приватизації проходив під шаленим тиском, бо на успішне господарство поклали око деякі особи з оточення Жовтяка. Вистояли і в судах, і проти РДА, і проти провокаторів на кшталт Мосійчука, які баламутили село, щоб не брали майнових сертифікатів.
   До речі, саме Дзірун організував в Тростинці свято народної самодіяльності до Шевченківського дня 22 травня. І памятник Тарасу Шевченку в селі доглянутий (лєнінських памятників в селі немає).
   Звичайно, як і в кожної людини, є вади, але...
   В той час, коли ядопомагав селян отримати у власність майно, пан Мосійчук проводив у Василькові акцію підтримки Білоуса, голови Васильківської РДА, та Яременка, екс-Мукачевського, тепер Васильківського міліціянта. Очевидно від таких селян, які не захотіли бути бідними.
   Ковальчук
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.01.03 | леонід

    Можна й Жовтяків ставити на місце (не в стійло).

    Для всієї України. Нібито внутріпартійний конфлікт на Васильківщині стає критерієм для всієї України. В судовому засіданні Васильківського міськрайонного суду 3 січня було визнано за обставину, яка не потребує доказування, що Васильківська РО УНП зареєсмтрована за хатньою адресою Ковальчука. "Документи" про змііну адреси вже визнані неправомірними. Тож законна адреса - Ковальчукова.
    Також в судовому засіданні було виявлено невідповідності маиеріалів за підписом ставленика Жовтяка (голова Київської ОДА) та Білоуса (голова Васильківської РДА) зі Законом України "Про політичсні партії", оскільки провокатор Пунько вже давно виключений з УНП.
    Кого хоче "вставити" Ховтяк та його підручні, очевидно - Юрія Костенка та Івана Томича. Адже ще в червні 2005 року на обласній партійній раді УНП в Білій Церкві Жовтяк заявив, що вибори виграє НСНУ. На догічне запитання Ковальчука, чи не в УНП виграє вибори НСНУ, Євген Дмитрович відпповів ствердно. Це чули щонайменше 80 присутніх. То ж яку українську національну ідею сповідує кишееньковий склад керівництва УНП на Київщині - "україна без Костенка", чи "україна без України"?
    Судове засідання відкладено до 11 години 4 січня для зясування можливості вирішення судового спору мировою угодою.
    P.S. Представником выдповыдача по справы э начальник Василькывського мыськрайонного управління юстиції Леся Дащенко, яку "зуміли" підставити під фальшиві документи за два дні її хвороби. Тепер в неї дилема - рятувати своїх колег по службі від відповідальності за фальшування партійнитх документів, чи добровільно скасувати неправомірні документи свого департамента.
  • 2006.01.04 | Михайло Свистович

   Re: З УНП також вичищають неугодних. Тільки іншим шляхом.

   Ігор Мосійчук пише:
   > Вірити чи не вірити мені це справа Ваша пане Михайло, але приїдьте на Васильківщину і поцікавтеся хто такий Дзірун якого Ковальчук хотів включити до партійного списку УНП. Відповідь Вам дасть будь який мешканець Васильківщини, це кум та довірена особа Тетяни Засухи.

   Кум - це таке... Дон Корлеоне хрестив багатьох, та це не означало, що всі його куми були бандюками чи його спільниками. Засухи також багатьох полюбляли хрестити. Тому серед їхніх "кумів" можна знайти кого завгодно. А от довірена особа - це вже серйозніше.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.01.04 | леонід

    Re: З УНП також вичищають неугодних. Тільки іншим шляхом.

    В 2002 році лише Микола Дзендзелюк (Устимівка) з мешканців Васильківського району був довіреною особою Тетяни Засухи. Ще двоє з самого Василькова та по одному з Обухова та Кагарлика. Мосійчука близько не було коло тих виборів, звідки йому таке знати, якщо самому не придумати. Переповідали мені Мосійчукові теревені про те, що я і Засушиху планував включити в списки УНП. Одначе не зявився в суд, щоб підтримати фальшувальників партійної структури, разом з якими ліпив фальшиві протоколи про нібито переобрання Ковальчука. Як на мене, то Засушисі тепер годі знайти кращу довірену особу для себе, аніж Мосійчук.Дуже вже тісна у нього співпраця з активістами ПРУ на Васильківських теренах (з Рудасом зокрема).
    А щодо Тростинки, то Мосійчуку варто подивитися на результати голосувань на виборах 2002 та 2004 років, замість пасталакати.
 • 2006.01.04 | Ігор Мосійчук

  Re: З УНП також вичищають неугодних. Тільки іншим шляхом.

  З великою повагою до Леоніда Ковальчука хотів би заявити, що Олександр Рудас голова Васильківської міської організації ПРУсаків ніколи не був моїм другом, як депутат міськради він виступав проти Васильківського мера Поповича та його корумпованого оточення саме на цьому тлі ми з ним і спілкувалися. Зараз на фоні газової війни наше спілкування перервалося повністю. Стосовно Дзіруна то нашого юриста постійно турбують мешканці Тростинки яких Він позбавив земельних паїв. Я ж на виборах 2002 року був довіреною особою голови Спілки Офіцерів України В"ячеслава Білоуса а не Тетяни Засухи. І до речі на нас в той час було скоєно замах, цю справу досі розслідує прокуратура Полтавської Області, про ці події писав Майдан та розповідало Радіо Свобода. Пане Леонід ВЕЛИЧЕЗНЕ прохання заради України припиніть лити бруд на своїх однопартійців серед них є ті хто голодуючи виборював вашу свободу.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.01.04 | reklaman

   Re: З УНП також вичищають неугодних. Тільки іншим шляхом.

   Насправді, просто дуже прикро, що "місцеві вибори Україна програє", як вже писав Михайло... Негідники активно формують списки!
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.01.04 | друг мосийчука

    Re: З УНП також вичищають неугодних. Тільки іншим шляхом.

    Ми в Лубнах добре помнимо як ви з Білоусом успішно провалювали виборчу кампанію. Замість зустрічатися з виборцями друкували пачками безглузді скарги в терком і ЦВК. Жодна з них не визнана.
    Вітаю з новими атрибутами - якимось військовим наказом вже дозволено підполковникам в РДА та їхнім довіреним особам носити лампаси (на кальсонах встановленого зразку МО) та папахи (в літній час в світлу пору доби).
    П.С. Помниш, якми бухали, а ти досі не вернув гроші Насті.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.01.04 | леонід

     ПАНОВЕ. А Вас що, досі не скасували?.

     Судове засідання по спору голови Васильківської РО УНП Ковальчука до Васильківського міськрайонного управління юстиції 4 січня не стало останнім. Після кількагодинних спроб судді Корнієнка заохотити сторони до мирової угоди, попри бажання представників сторін, винукнули проблеми процесуального порядку - відкликання документів управління юстиції від фальсифікаторів.
     В той же час Васильківська міжрайпрокуратура розпочала перевірку заяви про злочин - про підробку провокатором Пуньком партійних документів Васильківської РО УНП.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.01.05 | Ігор Мосійчук

      Re: ПАНОВЕ. А Вас що, досі не скасували?.

      Для пана Леоніда!
      До Вашого відома я є членом ВАсильківської міської організації УНП. Наголошую МІСЬКОЇ!!! Крім того я головний редактор інформаційного бюлетеня "Вечірній Васильків" . Тому , ні Ви , ні суд скасувати реєстрацію міської організації не збирався і не збирається . Стосовно виборів 2002 року , то я особисто разом з Вячеславом Білоусом провів зустрічі з виборцями у всіх населених пунктах виборчого округу № 187 . Двічі Верховний Суд України приймав рішення про визнання виборів не дійсними в цьому окрузі , але ЦВК на чолі з кучмістом Михайлом Рябцем ігнорувало рішення суду і визнало депутатом Верховної Ради Салміна Олега - голову правління "Укрнафти". Хотів би нагадати пану Леоніду, що в 2002 році Вячеславу Білоусу пропонували болотуватися до Верховної Ради по васильківщині , але він з поваги до Вас , як політв"язня відмовився . Ви ж під час цих виборів програли Тетяні Засухі. Прохав би Вас, зараз, заради України припинити лити бруд на людей з якими Ви до недавна робили спільну справу.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.01.05 | леонід

       Потреба в правій опозиції очевидна

       Маю певність, що відносна невдача БЮТ на Васильківщині станеться саме через присутність в виборчому списку пана Білоуса. Адже він навіть не намагався виправляти перекоси, здійснені попередньою владою. Васильківщина - район сільський. А що теперішньою владою було зроблено, щоб узаконити майнові та земельні права селян в Марянівці, Вільшанській Новосклиці, Калинівці, Митниці, Великій Бугаївці, Плесецькому, Лосятині, Саливонках. Успішно закріплено status quo. Проти виступали лише УНПівці, яких тепер приадміністраційна челядь називає прибічниками Ковальчука. І не вина цієї політичної групи, що не вдалося до виборів змусити жовтяківсько-засухівський альянс жити за Законом.
       А стосовно бруду на опонентів, то ні на кого не було виллято більше бруду як на Ковальчука. Частково і райадміністративної помийниці, бо частина керівників цієї установи на інше не здатна.
       Лише листівочний "Вечірній Васильків" сипе дифірамбами на "ультрапатріотичного" Білоуса, очевидно за дві спроби закрити Гребінківську районну лікарню, відсутність серйозних інвестицій та панську манорію приймати мешканців району не частіше одного разу на місяць (як правило - безрезультатно).
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.01.07 | Ігор Мосійчук

        Re: Потреба в правій опозиції очевидна

        Так не можу не погодитись права опозиція необхідна. Тим більше, що БЮТ очевидно сила ліберальна. І як показав час у місті Василькові крім УНП ніякої іншої опозиційної сили до корумпованої міської влади не існує. Ви ж пане Леонід бігаєте за порадами до визнаного судом корупціонера, керуючого справами Васильківського міськвиконкому Боровика. Стосовно "Вечірнього Василькова" то це видання ніколи не співало дифірагми голові Васильківської райдержадміністрації Білоусу. "Вечірній Васильків" який я маю честь очолювати на сьогоднішній день саме читаєме видання міста це визнають навіть його опоненти. Свідченням цього є навіть той факт, що коли не вистачає тиражу мешканці міста знімають ксерокопії та власноруч розповсюджують газету. А головне газета виходить регулярно, раз у тиждень. А тому собаки гавкають, а караван іде!!!
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.01.07 | Леонід

         Re: Потреба в правій опозиції очевидна

         Намагаюся зясувати, якою ж такою "апозицією" є на Васильківщині кишенькова Васильківська МО УНП.
         Крли ще не було конфлікту між губернатором Київщини Жовтяком та Київським обласним відділенням Асоціаіції міст України, "апозиціонери" залюбки отримували з рук мера Василькова Поповича відзнаки та подарунки. Зявилися перші іскорки - слідом за "регіонщиками" зняли лемент.
         Якими ж послідовними мають бути "апозиціонери" - керуючий справами Васильківської РДА Лонський та начальник управління економіки Пунько. Аж страх бере. Ще надумаються, та й самі себе відставлять. Задля ще послідовніших.
         Бо з проффесором однією граматикою едуковані. Лише на одній сторіночці "Вечірнього Василькова" я нарахував 67 граматичних, синтаксичних та стилістичних помилок. Так її, цю українську мову. "Патамущо" українськонароднопартійці під патронатом Жовтяка.
  • 2006.01.07 | громадянин

   Re: З УНП також вичищають неугодних. Тільки іншим шляхом.

   МИ зворушені тим що якась істота під назвою"Мосіхук" намагається псувати нерви Леоніду Ковальчуку людині яка всім своїм життям доказала віданність українській справі.з гідністю пройшла через тюрьми.Ми виявили ії у м.Васильків люди розповідають що ця особь має чоловічю стать страджає ожирінням представляється довіренною особою Голови держадмістрації чорним журналюгою і готова за невелике заохочення на любу спів працю.Ну що ж ...що посієш...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.01.08 | Ігор Мосійчук

    Re: З УНП також вичищають неугодних. Тільки іншим шляхом.

    Пане громадянин Ковальчук Ви дуже добре знаєте моє прізвище, крім того повідомляю Вас, що Васильківська міська організація УНП почала боротьбу з корумпованою Васильківською міською владою задовго до так званого конфлікту Євгена Жовтяка з Асоціацією Міст України. Попереджаю Вас , що якщо Ви не припинете лити бруд на членів УНП то я буду змушений оприлюднити особливості фінансування Вашої виборчої компанії 2002 року.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.01.08 | леонід

     Re: З УНП також вичищають неугодних. Тільки іншим шляхом.

     Пане Мосійчук. Якби я не бував у Василькові і не бачив Вашої "боротьби", то я Вам би повірив. Нагадую, як Ваш партайгеносе Лонський подавав в прокуратуру й суд доноса на начальника відділу НС, тоді члена "Батьківщини" Івана Чехуна. І як корумпований суд виз нав за корупцію те, що іван колись був керівником СВК. На підставі цбого Ваші Лонські й Білоуси звільнили його з роботи. Так Ви боролися?
     Чи тоді, коли лікар, політвязень Борис Погрібний вимагав (і вимагає) від т.зв.правоохоронних органів таки притягнути до кримінальної відповідальності винних в розкраданні гуманітарної допомоги в розмірі понад $1. млн., в т.ч. і "правоохоронцямми"? Чи тоді, коли проводили т.зв. громадські слухання в Глевасі, замовчуючи, що Київська ОДА, Васильківська РДА та марія ніяк не розмужують місто й район? Чиї там "некорумповані інтереси на аеродромі в 700 га?
     Щодо фінансування моєї, кандидата від "Нашої України" виборчої кампанії в 2002 році, то буду дуже вдячний за всяку додаткову інформацію. Не здивуюся, якщо хтось в Києві крав виборчі гроші, а списував на мене.
     Може заразом розкажете, куди поділися всі!!! печатки дільничних виборчих комісій зі всього виборчого округу в ніч з 30 березня на 1 квітня? Член якої партії збирав їх в мішок? Куди відвозили? Га?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.01.08 | Васильківчанин

      Re: З УНП також вичищають неугодних. Тільки іншим шляхом.

      Любі скубуться то тідьки Любов крепшає
     • 2006.01.10 | Ігор Мосійчук

      Re: З УНП також вичищають неугодних. Тільки іншим шляхом.

      Відносно гуманітарної допомоги то пане Леоніде кому як не Вам знати , що саме мною була оприлюднена ця інформація. Взагалі Ви кожен день про ходите мимо нашого партійного офісу моглиб і зайти. Я принаймі запрошую!!!
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.01.10 | леонід

       З УНП також вичищають неугодних. Продовженнільки іншим шляхом.

       Історія з американською гуманітаркою, арештами й увязненням сімї Погрібних розпочалася доволі давно, коли про героїчне існування Мосійчука,Панджакідзе, Лонського нещасны Василькывчани й не здогадувалися. Це питання було на розгляді в Конгресі USA, тепер на розгляді в Страсбурзькому суді. І ви очевидно знаєте про передновірічну перевірку Васильківської РДА з цього питання. Тож знаєте, які неподобства були виявлені.
       Щодо запрошень. Я двічі запрошував Вас на судові засідання в справі підробки партійних документів УНП (Ковальчук проти Васильківського управління юстиції)Вашими колєгами по штабу. Запрошую втретє. 11 січня о 11 годині третє засідання. От у Вас буде можливість продемонструвати Васшу партійну принциповість в межах Статуту, журналістську обєктивність у висвітленні позицій сторін.
       Поки що я констатую факт, що Ваш штаб успішно завалив формування селищних та сільських виборчих комісій. Цілком свідомо. І з відома Жовтяка. Про що будемо говорити в Вашому офісі?
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.01.11 | Ігор Мосійчук

        Re: З УНП також вичищають неугодних. Продовженнільки іншим шляхом.

        Дочекаємось 11.01.06. 11.00 а тоді поговоримо про об"єктивність. А покищо в нашому офісі чекає на юридичну консультацію жінка похилого віку з Тростинки яку Дзірун обділив паєм?! Чи не Ви його консультували?!
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.01.11 | Ігор Мосійчук

         Re: З УНП також вичищають неугодних. Продовженнільки іншим шляхом.

         Для пана Ковальчука та всіх зацікавлених повідомляю, що Васильківський міськрайонний суд сьогодні визнав легітимним головою Васильківської районної організації УНП Миколу Пунька. Пане Леонід давайте до праці!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.01.11 | леонід

          Кучманоїди впевнено з УНП вичищають неугодних.

          Торжество кучманоїдів завчасне. Очевидно пан-сука Мосійчук тримав в руках якесь інше рішення Васильківського суду. Те, яке було сьогодні постановлене жодним словом не стосувалося пана-суки Пунька. Повний текст сдового рішення невдовзі буде для загальної оцінки.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.01.11 | леонід

           Re: Кучманоїди впевнено з УНП вичищають неугодних.

           Васильківський міськрайонний суд (голова Степаненко В.В), який відзгачався в роки кучмівського режиму загонистими вироками на засудження "ворогів демократії" Леоніда Ковальчука, Віктора Пономаренка та Ростислава Литвина підтвердив своє реноме самого "безпрєдєльного" суду України.
           Посадовці Васильківської РДА, очолюваної Вячеславом Білоусом, відчуваючи загрозу відповідальності за власні діяння, вдалися до фальшування партійних документів Української народної партії. Саме УНП Васильківщини оприлюднила десятки випадків користних зловживань нової влади. Зараз у Васильківській міжрайпрокуратурі перебувають подання Виконавчої служби Київської області на притягнення до кримінальної відповідальності голови РДА.
           Порушники законів знайшли порятунок в черговому порушенні закону, а також в неформальній підтримці адміншефа Жовтяка. Скасувати "Ковальчуківську" УНП, а натомість створити фіктивну з новими документами від управління юстиції. Незаконні дії юститорів були оскаржені головою Васильківської РО УНП в суді. Результат трьохтижневого розгляду подаємо. Васильківські юристи оцінили такий юридичний "шедевр" так: Відмовити Ковальчуку, бо він Ковальчук.
           На Васильківщині ніхто не вірить, що таке беззаконня сталося без участі губернатора Жовтяка. Засухи відпочивають.

           Справа № 2а-300/05 р.

           ПОСТАНОВА ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
           11 січня 2006 року ВАСИЛЬКІВСЬКИЙ МІСЬКРАЙОННИЙ СУД Київської області в складі:
           головуючого - судді Корнієнка С.В.,
           при секретарі - Тарадай Н.Ю.,
           розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративну справу за позовом Ковальчука Леоніда Юрійовича до Васильківського міськрайонного управління юстиції про визнання неправомірними дій та рішень,-

           ВИРІШИВ:
           В задоволенні позову КОВАЛЬЧУКА Леоніда Юрійовича відмовити.
           Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження або закінченню апеляційного провадження.
           Постанова може бути оскаржена в апеляційному порядку до судової палати у цивільних справах Апеляційного суду Київської області через Васильківський міськрайонний суд Київської області шляхом подачі в 10-денний строк з дня проголошення постанови заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 20 днів апеляційної скарги, з подачею його копії до апеляційної інстанції або в порядку ч.5 ст. 186 КАС України.

           Суддя підпис Корнієнко С.В.
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2006.01.12 | Михайло Свистович

            Це весь текст постанови? (-)

            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2006.01.12 | леонід

             Re: Це весь текст постанови? (-)

             Так! Тому я переконаний, що Васильківський суд першим приступив до впровадження прямого президентського правлінняю. Відмовити, а чому? Не твоє собаче діло. Ти чого проти влади прешся.
             Оригінал у мене з підписом. Видано після відмови судді за резолюцією голови суду. В пятницю буде CD копія аудіозапису всього суду. Можем розтиражувати для всіх судів України. Як посібник з прецендентного права самої демократичної влади в рік рудої суки.
            • 2006.01.12 | леонід

             Re: Це весь текст постанови? (-)

             Вже двічі писав, що весь до відбитків пальців. ДДе ділися два мої попередні посилання?
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2006.01.12 | товариш Леоніда

              Re: Це весь текст постанови? (-)

              Леоніде,досить бухати та писати всяку чепуху.Пора братися за роботу а не базікати, що проти Ковальчука повстав весь світ.Як товариш раджу тобі Леоніде покінчити дружбу з "зеленим змієм", а то дивись марсіанці повстануть проти Ковальчука. А це міжгалактична війна.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua