МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Досить товкти з Путіним і його ДП "Янукович", тільки Стокгольм

01/01/2006 | Correct
Оскільки і Україна і Росія піписали відповідну міжнародну конвенцію, то вони зобов'язались виконувати те що скажуть міжнародні суди. Один із них - Стокгольмський розглядає сотні справ по СНД щорічно. На процес по газу їм треба 2 роки. Сторона може проігнорувати висновок арбітражу, але пізніше ступить в дію процедура арешту майна відмовника на територіїї усіх 130 країн-підписантів. Тобто це дуже серйозно.

Путін хоче як стратегічну мету мати у себе в кишені всю економіку України, щоб знову стати світовим лідером і лякати світ ракетами. Проміжні ланки на шляху до мети - дорогий газ, кишеньковий уряд, здача газопроводів, ЄЕП, спільна валюта, і новий Союз нєрушимий республік свабодних.

В минулому 2004 і в теперішньому 2006 році Путін реалізовує план по створенню кишенькового уряду і тому підписав ідіотський договір про 50 доларів за 1 тис.куб.м. газу.

Зараз найкраше припинити пререговори і звернутись в Стокгольм.
А з Росією не балакати взагалі. Якщо Путін намагався втрутитися в виборчий процес в Україні ми маємо моральне право дати здачі, зловивши його за язик і мати газ по 50, а не по 80 і не по 100.

Відповіді

 • 2006.01.01 | Роман ShaRP

  Підтримую.

  Я так росіянам і писав, коли вони писали "платите, наши бюджетники кушать хотят":
  "Все в сад суд"

  Correct пише:
  > Путін хоче як стратегічну мету мати у себе в кишені всю економіку України,

  Путін не хоче пояснювати своїм, чому в них такі високі ціни при всіх енергоносіях. Рашенський уряд конкретно збиткується зі своїх громадян

  > щоб знову стати світовим лідером і лякати світ ракетами. Проміжні ланки на шляху до мети - дорогий газ, кишеньковий уряд, здача газопроводів, ЄЕП, спільна валюта, і новий Союз нєрушимий республік свабодних.

  Газу надихався, чи що?

  > Зараз найкраше припинити пререговори і звернутись в Стокгольм.

  І я про то саме.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua