Одна из причин газового конфликта
01/01/2006 | Alex_1
Из статьи и в американском издании Комсомолки:
Создается впечатление, что причины конфликта большей частью на украинской стороне - грядущие 2006 года выборы на Украине. В этой связи очень выгодный данный конфликт, как с политической, так и с экономической стороны. Нарушение поставок газа в Европу может обрушить цены на акции Газпрома, и у украинской элиты появится реальный шанс хорошо на них прикупиться.
Создается впечатление, что причины конфликта большей частью на украинской стороне - грядущие 2006 года выборы на Украине. В этой связи очень выгодный данный конфликт, как с политической, так и с экономической стороны. Нарушение поставок газа в Европу может обрушить цены на акции Газпрома, и у украинской элиты появится реальный шанс хорошо на них прикупиться.
Відповіді
2006.01.01 | montrealais
Re: Одна из причин газового конфликта
Ну-ну, вы бы ещё Жириновского процитировали.2006.01.01 | Alex_1
Re: Одна из причин газового конфликта
Смех смехом-а вариант вполне реальный2006.01.01 | montrealais
Re: Одна из причин газового конфликта
чушь полнейшая. Почитайте интервью Илларионова (бывшего советника Путина). Он очень аргументированно говорит о том, что интересы России и группы физических лиц из Кремля-Газпрома не совпадают.http://www.echo.msk.ru/interview/40891/
2006.01.01 | Alex_1
Re: Одна из причин газового конфликта
прикупить себе немного Газпрома-это чушь?2006.01.01 | Манул
Re: Одна из причин газового конфликта
Alex_1 пише:> Смех смехом-а вариант вполне реальный
Є загострення конфлікту між російськими і українськими виробниками продукції металургійної і хімічної промислововсті, які (українські) після введення ринових цін на газ не зможуть демпінгувати на світовому ринку (а саме вони на 80 % є споживачами дешевого російського газу). Таким чином, українські виробники не зможуть конкурувати з російськими, і це справедливо з боку росіян, - чому українські виробники труб та іншої продукції металургії і хімії за рахунок дешевого російського газу давлять відповідні галузі російської промисловості? Крім тиску стосовно угоди про газ уряд Росії, зокрема, вже прийняв відповідну постанову про підвищення мита на імпорт труб (додаю).
Просто Росія уміло переводить цю суто економічну проблему у політичну площину, вішає локшу на вуха, але Пінчук і Ахметов (власники підприємств) мовчать. Чому? Адже в першу чергу постраждають робітники їхніх підприємств, причому це -російськомовний південний схід. Росія хоче, щоб народ вважав, що винуватцями цього конфлікту нібито є українська влада. Але ж все з точністю до навпаки.
Так що сміху мало.
>
Росія зробила новорічний "подарунок" зятю Кучми
www.ПРАВДА.com.ua, 31.12.2005, 14:53
Уряд Росії вирішив установити п'ятирічне антидемпінгове мито на імпорт з України обсадних, казанових, насосно-компресорних, нафтогазопровідних і гарячодеформованих, а також підшипникових труб.
Про це говориться в постанові уряду Росії "Про заходи для захисту економічних інтересів російських виробників деяких видів сталевих труб" від 29 грудня, що була розміщена на сайті Фонду розвитку трубної промисловості Росії (ФРТП).
Відповідно до постанови, Росія встановила мито на підшипникові труби, країною походження яких є Україна, у розмірі 55,3% від митної вартості, на насосно-компресорні труби - 18,1% від митної вартості, на обсадні труби - 11,4% від митної вартості, на казанові труби - 11,3% від митної вартості.
На нафтогазопровідні і гарячодеформовані труби діаметром до 820 мм мито встановлене на 8,9% від митної вартості (крім нафтогазопровідних і гарячодеформованих труб виробництва меткомбінату ім. Ілліча (Маріуполь, Донецька область), мито на які встановлюється в розмірі 0% від митної вартості).
"Дана постанова набирає сили після закінчення одного місяця з дня її офіційного опублікування", - говориться в постанові.
Крім того, антидемпінгове мито не буде стягуватися з труб, у відношенні яких діє угода між Міністерством економічного розвитку Росії і Міністерством економіки України про регулювання постачань з України до Росії деяких видів сталевих труб.
Угода обмежує постачання в Росію труб підприємств, афілійованих і дружніх корпорації "Інтерпайп" (Дніпропетровськ): Нижньодніпровського трубопрокатного заводу, Нікопольського заводу безшовних труб Niko Tube, Новомосковського трубного заводу, Нікопольської трубної компанії (контролюються "Інтерпайпом") і Нікопольського заводу безшовних труб (належить дружній "Інтерпайпу" компанії "Ювіс") лімітом 395 тис. тонн на 2005 рік.
Відповідно до угоди, ліміт постачань труб цих 5 заводів у Росію буде щорічно збільшуватися на 2% у 2006-2009 роках.
За даними ФРТП, імпорт цих труб з України з вересня 2002 по серпень 2003 року здійснювався за демпінговими цінами, що привело до погіршення виробничо-фінансових показників російських трубних підприємств, у деяких випадках - до негативної рентабельності продажів.
2006.01.01 | Yusuf
Re: Одна из причин газового конфликта
Alex-1, УВВажжаю! Комсомолка - очень серьезное издание, а особенно американский выпуск. Я все бросил и побежал под биржу дежурить. Когда скуплю хоть пол-газпрома обязательно напишу в форум Майдана, а Комсомолке шампаньского наллю. Нехай пьють.2006.01.01 | Correct
Серйозне тут тільки нахабство дези
Ха. А яка роль Росії в газовому конфлікті - невинної овечки яку хочуть зжерти гігантські олігархи з Бердичева.Розкажіть детальніше, як таку утопію можна релізувати практично?
Спочатку треба, щоб акції були на біржі перед конфліктом, а їх викинули на біржу пару днів тому ( мабуть під цю стттю спеціально) до того ж в мізерній долі.
Ну не напишуть же росіяни що їм знову хочеться поміняти владу, на ту яку вони і планували в 2004.
Де наш піар?