МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ефект російського агітпропу в Німеччині нульовий!

01/02/2006 | Раціо
Як і слід було очікувати, німці не ідіоти, попри радісну впевненість у цьому московської пропаґанди. Щойно почув по радіо ранковий огляд німецької преси. "Газова війна" - топ-тема. Різка критика використання Москвою "енерґетичної зброї", заклики чітко показати Путіну межу, цитати заяви Держдепу, серйозні питання до Шредера й голів Е.ОН та БАСФ щодо балтійського трубопроводу й ризиків узалежнення Німеччини від примх непрозоро контрольованої Кремлем компанії, що трубопровід не просто додаткове постачання Західної Европи, а дуже важливий елемент путінського імперіалізму. Згадка про заяву Газпрома про "несанкціонований відбір" тут же збалансована згадкою про заяву Ющенка, що Україна повністю виконує зобов'язання по транзиту. Коментар щодо правильности швидкого прийняття країн ЦЕ й Балтії у НАТО та ЕС, що захистило їх від аґресії Москви, яку зараз переживає Київ. Оцінка, що покладання на російський газ як надійніший за арабську нафту є хибним, а Росія повним ходом прямує в минуле.

Наша мета - НАТО 2007! :-)

Відповіді

 • 2006.01.02 | BROTHER

  Будь ласка цитати нiмецькою з iнтернету(-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.01.02 | Alex

   ось англiйською

   http://www.iht.com/articles/2006/01/01/news/union.php

   EU officials and political analysts added that the intensification of the dispute risked casting a shadow over Russia's chairmanship of the Group of 8, which formally started Sunday, while undermining confidence in one of Russia's key sectors, the natural gas industry.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.01.02 | BROTHER

    Дякую, ось тут ще з Берлiну

    International Energy Agency doubts usefulness of natural-gas pipeline


    Berlin. The International Energy Agency has expressed doubts about the usefulness of the planned natural-gas pipeline between Russia and Germany through the Baltic Sea. The Agency's Chief Economist, Fatih Birol, said that Russia already covered more than a third of Germany's energy needs, and that the pipeline would only increase this dependence.

    http://www.germnews.de/dn/

    Треба нам ще працювати й працювати...
   • 2006.01.02 | stefan

    (перекл).

    02-01-2006 09:25, Alex http://www.iht.com/articles/2006/01/01/news/union.php

    Посадовці і політичні аналітики ЄС додали, що інтенсифікація суперечки ризикнула кинути тінь над російським головуванням в Вісімці , яка формально почалася в неділю, підриваючи довіру в одному з російських ключових секторів,-індустрії природного газу.

    02-01-2006 09:46, BROTHER

    Міжнародне Енергетичне Агентство сумнівається в повноцінністі трубопроводу природного газу

    Берлін. Міжнародне Енергетичне Агентство виразило сумніви про повно- корисність запланованого трубопроводу природного газу між Росією і Німеччиною через Балтійське море. Головний економіст Агентства, Фатіг Бірол сказав, що Росія, вже покрила більш ніж третину потреби Німеччини в енергії, і цей трубопровід тільки збільшив би цю залежність.
 • 2006.01.02 | S@nya

  Звичайні німці теж усе розуміють

  Спілкувався з різними німцями на цю тему, реакція у всіх схожа: "Через вас у нас газу не буде!" - і сміються. Всі розуміють, що винна Росія.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua