МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ненайкращий новорічний подарунок освітянам Васильківщини

01/02/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Напередодні нового 2006 року голова Васильківської райдержадміністрації В’ячеслав Білоус (133-й номер у виборчому блоку Блоку Юлії Тимошенко) своїм розпорядженням призначив в.о. обов’язки начальника райвідділу освіти пані Скворцову.

В цьому б не було нічого дивного, адже від серпня минулого року державна освіта Васильківщини була без керівництва. Навпаки, великий ентузіазм відтепер охопити всіх янучарів, бо пані Скворцова від 2002 року, обіймаючи повноваження голови Васильківської районної територіальної комісії, відзначилась у фальсифікації виборів до Васильківської районної ради. Серед її подвигів зняття з реєстрації кандидатів у депутати – священиків УПЦ КП, членів Української народної партії, Всеукраїнського об’єднання “Батьківщина”. Очолювана нею територіальна комісія також без вагань затверджувала результати виборів депутатів у випадках, коли у виборчих скриньках не виявлялося контрольних талонів (село Шевченківка) або за дві години до завершення голосування зникала печатка виборчої комісії (село Мар’янівка).

Щодо фальсифікації місцевих виборів на Васильківщині в березні-квітні 2002 року до Васильківської міжрайонної прокуратури було подано 17 заяв про злочини, скоєні пані Скворцовою, але реакція, як і по всій Україні у ті часи, була нульовою.

Прикметно, що голова Вас РДА В’ячеслав Білоус (133-й номер у виборчому блоку Юлії Тимошенко) видав своє розпорядження про таке призначення саме в той час, коли на Черкащині заарештовували фальсифікаторів виборів 2002 року. Погодження на призначення Скворцової також засвідчили керуючий справами Васильківської райдержадміністрації і одночасно голова Васильківської міської УНП Руслан Лонський та начальник управління економіки РДА і одночасно голова частини тієї Васильківської районної організації УНП, яка завтра виборюватиме в суді свою легітимність у суперечці з очолюваною Леонідом Ковальчуком іншою частиною УНП, Микола Пунько.

Відповіді

 • 2006.01.03 | Ігор Мосійчук

  Re: Ненайкращий новорічний подарунок освітянам Васильківщини

  Хотілося б нагадати пану Ковальчуку чия постатть неприховано визирає із за цього матеріалу, що Васильківські міська та районна організації УНП подавали свою кандидатуру на посаду голови районного відділу освіти. Це Олексій Шекера - викладач Васильківської філії університету "Україна". І тому тільки Ковальчуку вигідно звинувачувати УНП в призначені колишньої прихильниці Засух на посаду керівника освіти району, в той же час Ковальчук мабуть забув, що ще місяць тому збирався включити до списків районної оргранізації УНП довірену особу та кума Засух Дзіруна, за що конференцією Васильківської районної організації УНП був знятий з посади голови цієї організації!!!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.01.03 | леонід

   Re: Ненайкращий новорічний подарунок освітянам Васильківщини

   Для читачів. Васильківська районна організація УНП ще в червні минулого року висунула вимогу кадрових змін в управлінні освіти. І на розгляж голови РДА подавали кандидатури Юрія Лісового, депутата райради,члена НСНУ, директора Вільшансько-Новоселицької школи, Анатолія Співака, члена УНП, вчителя історії цієї школи, Лідії Мішиної, депутата райради, позапартійної, активістки "Просвіти", директора Ксаверівської школи. Про Шекеру взагалі не йшлося, бо ніхто не бачив активності з його сторони.
   Ваша міська ячейка, разом з виключеним з УНП Пуньком, сприяла такому сумнівному призначеннню найактивнішої фальсифікаторки виборів. Яка влада, такі у неї прихвостні та ставленики.
   Ковальчук
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.01.03 | леонід

    Майданціві, заскигліть хоча б!

    Подивований відсутністю слів. Адже таке робиться в кожному районі, чи не вкожному третьому навчально-виховному закладі Українию А у Вас мову одібрало? Чи зір-нюх вьтратили на те. де вчаться (і навіть, виховуються Ваші діти, внуки, брати/сестри)? Хорший Майдан.
    В памятку москальська примовинка "не дотого теперь, Отєчество в опасності". А врешті, ще одна - "пой пєсні, хоть трєсні, а жрать нє просі". Всім Українцям зрозуміло?
 • 2006.01.04 | Tetyana

  Re: Ненайкращий новорічний подарунок освітянам Васильківщини

  Ну чого ще можна чекати від такого перевертня і психічно невмотивованого голови, як Білоус? Згадайте, екс н/депутат, згодом член партії "Собор". Заступник омбудсмана з питань захисту військовослужбовців. Прикметно, що саме він один з ініціаторів розколу патріотичної партії "Собор" (дуже вже хотілося потрапити в парламент) РОзвалив Спілку офіцерів України, не допустивши до обрання головою справжнього патріота Г.Манчуленка. А про методи і стиль керівництва голови Васильківської р/адміністрації в усіх навколишніх селах розповідають жахи - брутальність, безцензурність, зухвалість, деспотизм і найголовніше -нерозуміння призначення влади тощо. Й кличку дали - унтер-пришибей. Про професійність, патріотизм і щось на зразок відданості - не згадувати. Навіть жорстока й цинічна Тетяна Засуха виглядає моральною перед лицарем Білоусом. То ж де вже йому було оцінити таку важливу для освіти проблему, Бо про гріхи новопризначеної кураторки освітян тоже не згадувати - за певну суму голові р/а їх вже відпущено. Бо й цим відзначається призначений від нової демократичної влади керівник району. Прикро, ганебно, люди стогнуть...
  Майдан-ІНФОРМ пише:
  > Напередодні нового 2006 року голова Васильківської райдержадміністрації В’ячеслав Білоус (133-й номер у виборчому блоку Блоку Юлії Тимошенко) своїм розпорядженням призначив в.о. обов’язки начальника райвідділу освіти пані Скворцову.
  >
  > В цьому б не було нічого дивного, адже від серпня минулого року державна освіта Васильківщини була без керівництва. Навпаки, великий ентузіазм відтепер охопити всіх янучарів, бо пані Скворцова від 2002 року, обіймаючи повноваження голови Васильківської районної територіальної комісії, відзначилась у фальсифікації виборів до Васильківської районної ради. Серед її подвигів зняття з реєстрації кандидатів у депутати – священиків УПЦ КП, членів Української народної партії, Всеукраїнського об’єднання “Батьківщина”. Очолювана нею територіальна комісія також без вагань затверджувала результати виборів депутатів у випадках, коли у виборчих скриньках не виявлялося контрольних талонів (село Шевченківка) або за дві години до завершення голосування зникала печатка виборчої комісії (село Мар’янівка).
  >
  > Щодо фальсифікації місцевих виборів на Васильківщині в березні-квітні 2002 року до Васильківської міжрайонної прокуратури було подано 17 заяв про злочини, скоєні пані Скворцовою, але реакція, як і по всій Україні у ті часи, була нульовою.
  >
  > Прикметно, що голова Вас РДА В’ячеслав Білоус (133-й номер у виборчому блоку Юлії Тимошенко) видав своє розпорядження про таке призначення саме в той час, коли на Черкащині заарештовували фальсифікаторів виборів 2002 року. Погодження на призначення Скворцової також засвідчили керуючий справами Васильківської райдержадміністрації і одночасно голова Васильківської міської УНП Руслан Лонський та начальник управління економіки РДА і одночасно голова частини тієї Васильківської районної організації УНП, яка завтра виборюватиме в суді свою легітимність у суперечці з очолюваною Леонідом Ковальчуком іншою частиною УНП, Микола Пунько.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.01.04 | Михайло Свистович

   Re: Ненайкращий новорічний подарунок освітянам Васильківщини

   Tetyana пише:
   > Ну чого ще можна чекати від такого перевертня і психічно невмотивованого голови, як Білоус? Згадайте, екс н/депутат, згодом член партії "Собор". Заступник омбудсмана з питань захисту військовослужбовців. Прикметно, що саме він один з ініціаторів розколу патріотичної партії "Собор" (дуже вже хотілося потрапити в парламент) РОзвалив Спілку офіцерів України, не допустивши до обрання головою справжнього патріота Г.Манчуленка. А про методи і стиль керівництва голови Васильківської р/адміністрації в усіх навколишніх селах розповідають жахи - брутальність, безцензурність, зухвалість, деспотизм і найголовніше -нерозуміння призначення влади тощо. Й кличку дали - унтер-пришибей. Про професійність, патріотизм і щось на зразок відданості - не згадувати. Навіть жорстока й цинічна Тетяна Засуха виглядає моральною перед лицарем Білоусом. То ж де вже йому було оцінити таку важливу для освіти проблему, Бо про гріхи новопризначеної кураторки освітян тоже не згадувати - за певну суму голові р/а їх вже відпущено. Бо й цим відзначається призначений від нової демократичної влади керівник району. Прикро, ганебно, люди стогнуть...

   Я думаю, що не варто аж так демонізувати Білоуса, бо не є він таким, як тут описано. Не є перевертнем чи психічно ненормальним. Нема нічого поганого в його минулій посаді заступника омбудсмена (у всякому разі фактів не наведено). Як і не наведено фактів його сприяння розвалу СОУ. Необрання Манчуленка таким фактом не вважаю, як і не вважаю Манчуленка великим патріотом чи порятунком для СОУ. Не є Білоус і одним з ініціаторів розколу УРП "Собор", бо не до того йому було. Він визначився на користь Юлії Тимошенко, але великої активності в розколі не проявляв хоча б через нестачу часу.

   Про методи Білоуса також, гадаю, сильно перебільшено. Його є за що критикувати, але порівнювати з Засухою і т.д. - це смішно. Взагалі такі от листи, позбавлені холодного аналізу, лише породжують недовіру до їх авторів. Це - несерйозно, коли люди не можуть зупинитися, критикуючи опонента, й починають домальовувати йому роги і хвоста. Так само і Білоус, мені здається, діє назло своїм опонентам і робить дурниці аби тільки їм насолити. Страждають же від цього прості люди (найяскравіший тут для мене - випадок із фермером Заїкою).
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.01.04 | леонід

    Майдане! Говорімо правду.

    Шануючи "Майдан" як дійсно вільний інформпроект, не дозволю собі погодитися зі Свистовичем. Діяльність голови Васильківської РДА в царині освіти взагалі не підлягає критиці, оскільки єдиним педагогом у вимірі Білоуса є ідеолог концтабірного комуністичного виховання Макаренко.
    Прикладно ставлення Білоуса до освіти та діточих проблем виразилося в поновленні на посаді директора Яцьківської школи, звільненого на вимогу профспілкової організації (активіста СДПУ (о), захист знаних на весь світ фальсифікаторів виборів Президента зі шкіл в Марянівці, Він,Ставах, Данилівці, Гребінках, Великій Вільшанці.
    "Непоміченим" для Білоуса стало минулорічне постачання головою ПОП "Лосятинське" місцевої школи молок від корів, заражених туберкульозом.
    Найновіше. Гребінківський дитячий будинок "Горобинка". Тут зловживання адміністрації, розкрадання коштів та всяке інше, розпочете від першого дня існування цього закладу, при опіці "нової" влади сягнуло таких піруетів, що сьогодні їх в кримінальному провадженні досліджує Васильківська міжрайпрокуратура. Білоус понад місяць зволікав зі звільненням попередньої директриси, а 4 січня "відзначився" знову - перебуваючи в відпустці, заборонив своїм заступникам призначати нового керівника, саме ту людину, яка задовго до явління Білоуса Васильківщини порушила питання про неприглядні афери з грішми та дітьми. Далі нікуди.
    p.s Пане Свистовичу. Я не маю схильності до перебільшення, навпаки, я сама миролюбна людина на білому світі. А отже, намагаюся мінімалізовувати потворні явища нашого життя, а не перебільшувати їхню значимість для себе. Я заздрю Ірпеню, там по лінії освіти не вкрали ні копійки. Бо Свистович мовчить
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.01.04 | Михайло Свистович

     Re: Майдане! Говорімо правду.

     леонід пише:
     > Шануючи "Майдан" як дійсно вільний інформпроект, не дозволю собі погодитися зі Свистовичем. Діяльність голови Васильківської РДА в царині освіти взагалі не підлягає критиці, оскільки єдиним педагогом у вимірі Білоуса є ідеолог концтабірного комуністичного виховання Макаренко.

     Я не писав про освіту, я писав про демонізований образ Білоуса, створений тут дописувачем на ім"я Тетяна.

     > Прикладно ставлення Білоуса до освіти та діточих проблем виразилося в поновленні на посаді директора Яцьківської школи, звільненого на вимогу профспілкової організації (активіста СДПУ (о), захист знаних на весь світ фальсифікаторів виборів Президента зі шкіл в Марянівці, Він,Ставах, Данилівці, Гребінках, Великій Вільшанці.
     > "Непоміченим" для Білоуса стало минулорічне постачання головою ПОП "Лосятинське" місцевої школи молок від корів, заражених туберкульозом.
     > Найновіше. Гребінківський дитячий будинок "Горобинка". Тут зловживання адміністрації, розкрадання коштів та всяке інше, розпочете від першого дня існування цього закладу, при опіці "нової" влади сягнуло таких піруетів, що сьогодні їх в кримінальному провадженні досліджує Васильківська міжрайпрокуратура. Білоус понад місяць зволікав зі звільненням попередньої директриси, а 4 січня "відзначився" знову - перебуваючи в відпустці, заборонив своїм заступникам призначати нового керівника, саме ту людину, яка задовго до явління Білоуса Васильківщини порушила питання про неприглядні афери з грішми та дітьми. Далі нікуди.

     Я цього не заперечував. Тому й написав, що Білоуса є за що критикувати. Але далі є куди. І це довлеи ті ж самі Засухи.

     > p.s Пане Свистовичу. Я не маю схильності до перебільшення, навпаки, я сама миролюбна людина на білому світі. А отже, намагаюся мінімалізовувати потворні явища нашого життя, а не перебільшувати їхню значимість для себе.

     Щодо демонізації Білоуса я писав у відповідь на допис людини з ім"ям Тетяна.

     > Я заздрю Ірпеню, там по лінії освіти не вкрали ні копійки.

     На жаль, вкрали і багато. До того ж, оскільки в нас РДА немає, то всі кучмісти залишились на своїх місцях.

     > Бо Свистович мовчить

     Не мовчить. Тому і стали значно менше красти. Іще при Кучмі. В садочках і школах значно поліпшилось харчування, тепліше стало. Але цього довелося добиватися довго, нудно і активно.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua