МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ніязов зустрівся з Івченком.

01/03/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Президент Туркменістану сьогодні прийняв голову правління НАК „Нафтогаз” Олексія Івченка. Під час зустрічі були детально проговорені питання щодо реалізації підписаного у грудні контракту на поставку в Україну 40 мільярдів кубометрів туркменського газу.

Сторони заявили що будуть неухильно дотримуватися досягнутих у грудні домовленостей.

Олексій Івченко повідомив що на даний час в повному об’ємі відновлені роботи по спорудженню газокомпресорної станції і моста через Аму-Дарю, які проводяться за участю української сторони.
Про це повідомив ресурс http://turkmenistan.ru

Відповіді

 • 2006.01.03 | Alexzu

  Re: Ніязов зустрівся з Івченком.

  Знову москальскі новини нахабно брешуть:
  http://lenta.ru повідомляє
  "При этом "Нафтогазу Украины", который ранее был крупнейшим потребителем туркменского газа, закупавшим у Туркмении 36 миллиардов кубометров в год, не удалось заключить с Туркмении контракта на поставку газа на 2006 год."(http://lenta.ru/news/2006/01/03/turkmen/)
  в той же час http://www.turkmenbusiness.org повідомляє:
  "По информации правительственного агентства «Туркмендовлетхабарлары» (ТДХ), в рамках встречи были детально обсуждены вопросы, касающиеся исполнения заключенного в декабре контракта на поставку 40 млрд. кубометров туркменского природного газа на Украину в 2006 году. «Отметив обоюдное стремление к продолжению эффективного сотрудничества на принципах взаимной выгоды, стороны еще раз подтвердили свое твердое намерение четко придерживаться всех ранее достигнутых договоренностей и соответствующих обязательств, - сообщает ТДХ."(http://www.turkmenbusiness.org/news.asp?id=7583)

  Що казати москалі, вони і в Африці москалі!!!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua