МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Сумуєте? Завітайте на сайт МИшей!

01/04/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Там можна дізнатися, що зараз усі тільки й говорять, що йде рік Собаки; що на Сумщині налічується цілий один дзюдоїст; що Новорічні свята на запорізькій землі проходять під прапорами Народної Партії та Народного блоку Литвина, та ще багато чого цікавого.

А чого вартують заголовки! Цей, наприклад: „Дзюдоїсти Сумщини визначилися з політичними симпатіями”, або цей: „Добра традиція народного депутата Михайла Бауера – щорічні святкові зустрічі з працівниками районних відділів освіти Сторожинецького, Герцаївського, Глибоцького та Новоселицького районів” (обидва – з розділу „Партія у регіонах”), чи цей: „Володимир Литвин: "Бажаю бути впевненими в завтрашньому дні своїх дітей" (з розділу „Новини фракції”)...

Тож, заходьте на http://www.narodna.info/, читайте, дивіться і смійтеся на здоров’я!

Відповіді

 • 2006.01.04 | GSM

  Re: Сумуєте? Завітайте на сайт МИшей!

  Та то не прикол! От 31 грудня біля метро Позняки стояла машина-фургон з символікою МИшей, з гучномовців якої півгодини горланила чудова пісня Status Quo "You're in the army now"
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.01.04 | Чучхе

   А біля мого дому був ялинковий базар, прикрашений прапорами

   А біля мого дому був ялинковий базар, прикрашений прапорами Екологічної (!) партії Райдуга. Я спитав, може це "зелений" протест. Ті казали ні - це продаються зрубані ялинки під патронатом типу екологічної партії
 • 2006.01.04 | Манул

  Re: Сумуєте? Завітайте на сайт МИшей!

  Заголовки нагадують анекдот старих часів: "Було оголошено конкурс на кращий підпис під фото, на якому зображено статевий акт у формі літери "Г", тобто раком. Коли переможця конкурсу запитали, як він зумів придумати так багато влучних і дотепних підписів, він показав першу сторінку газети "Правда".


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua