МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Різдвяний вертеп від «Нашої України» вітатиме киян

01/04/2006 | Майдан-ІНФОРМ
8 січня у Києві пройде хода різдвяного вертепу, під час якого учасники проведуть вистави у різних місцях Києва.Різдвяний вертеп від «Нашої України» вітатиме простих і не простих киян.

Дійство почнеться 13.30 на Софіївській площі де у виконанні студентів Київського Театрального Інституту імені Капенка-Карого буде показана різдвяна вистава за народним мотивами. Далі вертепна процесія прослідує на Михайлівську площу де о 14.30 розпочнеться наступна вистава, потім вертеп перемістися на Хрещатик, де біля новорічної ялинки з 16.15 відбуватиметься завершальне театралізоване дійство.

Організаторами вертепної «акції» є режисер Уляна Кривдик з інституту ім. Карпенка- Карого та Віолетта Макар, заступник керівника виконкому Шевченківської районної організації «Нашої України».

За даними Майдан-Інформу не виключено, що різдвяна вертепна процесія цього дня також завітає до деяких високопосадових осіб нашої держави.

Відповіді

  • 2006.01.07 | тимошенковка

    Re: Різдвяний вертеп від «Нашої України» вітатиме киян

    Групка впливу Петюні Порошенка під назвою НСНУ задумала використовувати свята; та ми вже знаємо на чиї грошики народ дурять!!! ЮЛЯ всім вам назло ПЕРЕМОЖЄ!Маєте совість кращє допоможіть бідним бізнесюки-кровососи.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua