МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Протестуватимуть проти підвищення ціни на газ для населення

01/04/2006 | vmo1
9 січня 2006 року о 14.00 Всеукраїнське молодіжне об’єднання «Молодь – надія України» та ГК «Громадський спротив» біля секретаріату президента (вул. Банкова) проведуть мітинг - акцію протесту проти підвищення помаранчевою владою ціни на газ та електроенергію для населення на 25 відсотків. За словами голови громадської організації «Молодь – надія України» Вадима Гладчука, учасники акції прийдуть під вікна до Ющенка з дешевими запальничками з китайським газом, якими, не виключено, у своїх домівках скоро грітимуться українці, якщо помаранчева злочинна влада й надалі ціну для українських громадян «поступово доводитиме до економічно обґрунтованого рівня» (цитата з засідання Національної комісії регулювання електроенергетики на якому було прийняте антинародне рішення про підвищення ціни на газ та електроенергію для населення у 2006 році), повідомляє сайт www.sprotiv.info.

Всеукраїнське молодіжне об’єднання «Молодь – надія України» нагадує про запевнення кількатижневої давнини від брехливих урядовців - еханурівців: ціна на газ для населення не змінюватиметься, навіть незважаючи на ціновий демарш російської влади.

Аргумент урядовців Єханурова у тисячодоларових костюмах про те, що громадяни Російської Федерації платять трохи більше чим громадяни України не витримує жодної критики, якщо порівняти рівень зарплат росіян та українців.

А от підвищення ціни на електроенергію для громадян, надлишки якої Україна експортує у Європу, інакше чим нахабним грабунком «маленьких українців» помаранчевими бандитами не назвеш, зазначається у спільній заяві ВМО «Молодь – надія України» та ГК «Громадський спротив».

Уряд Юрія Єханурова, сформований завдяки зрадницькому меморандуму Ющенка – Януковича та за підтримки голосів парламентарів кучмістів з ПРУ та членів КУМпартії (так у народі називають НСНУ), має піти у відставку через безпрецедентне антинародне рішення про підвищення тарифів на газ та електроенергію для населення, вважає голова ВМО «Молодь – надія України» Вадим Гладчук.

ДОВІДКА.

Ціна електроенергії для населення, що проживає у містах, підвищена на 3 коп. – з 15,6 до 18,6 коп. за 1 кВт/год. з ПДВ. Для населення, що проживає у сільській місцевості, ціна підвищена також на 3 коп. - з 14,4 до 17,4 за 1 кВт/год. з ПДВ. Для населення, будинки яких обладнані електроплитами, ціна електроенергії підвищена на 2,4 коп. - з 12 до 14,4 коп. за 1 кВт/год.

Крім того, для населених пунктів ціна електроенергії підвищується з 15,1 до 18 коп. за 1 кВт/год., для населених пунктів у сільській місцевості – з 13,9 до 16,8 коп. з 1 кВт/год., і для населених пунктів з будинками, обладнаними електроплитами, - з 11,5 до 13,8 коп. з 1 кВт/год. електроенергії з ПДВ.

Таким чином, з 1 січня середній граничний рівень ціни на газ для підприємств, які поставляють його населенню, підвищено з 185 до 231 грн. за 1 тис. кубометрів із урахуванням ПДВ і тарифів на постачання і транспортування газу.

Роздрібні ціни для населення підвищені з 17,5 коп. за 1 кубометр до 22 коп. за наявності газового лічильника, і з 19 до 24 коп. за 1 кубометр за відсутності газового лічильника.
Національна комісія регулювання електроенергетики на засіданні затвердила граничний рівень оптової ціни на природний газ для підприємств, які поставляють його для населення, а також роздрібної ціни на природний газ для населення.

1 січня о 13:15 були включені в роботу міждержавні лінії електропередач напругою 330 кВт „ЧАЕС-Мозир” і „Чернігів-Гомель”, які сполучають енергосистеми Україні і Білорусі. Україна поставить в 2006 році до Білорусі 2,5 млрд. кВт/год електроенергії.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua