МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Протестуватимуть проти підвищення ціни на газ та електроенергію

01/04/2006 | vmo1
9 січня 2006 року о 14.00 Всеукраїнське молодіжне об’єднання «Молодь – надія України» та ГК «Громадський спротив» біля секретаріату президента (вул. Банкова) проведуть мітинг - акцію протесту проти підвищення помаранчевою владою ціни на газ та електроенергію для населення на 25 відсотків. За словами голови громадської організації «Молодь – надія України» Вадима Гладчука, учасники акції прийдуть під вікна до Ющенка з дешевими запальничками з китайським газом, якими, не виключено, у своїх домівках скоро грітимуться українці, якщо помаранчева злочинна влада й надалі ціну для українських громадян «поступово доводитиме до економічно обґрунтованого рівня» (цитата з засідання Національної комісії регулювання електроенергетики на якому було прийняте антинародне рішення про підвищення ціни на газ та електроенергію для населення у 2006 році), повідомляє сайт www.sprotiv.info.

Всеукраїнське молодіжне об’єднання «Молодь – надія України» нагадує про запевнення кількатижневої давнини від брехливих урядовців - еханурівців: ціна на газ для населення не змінюватиметься, навіть незважаючи на ціновий демарш російської влади.

Аргумент урядовців Єханурова у тисячодоларових костюмах про те, що громадяни Російської Федерації платять трохи більше чим громадяни України не витримує жодної критики, якщо порівняти рівень зарплат росіян та українців.

А от підвищення ціни на електроенергію для громадян, надлишки якої Україна експортує у Європу, інакше чим нахабним грабунком «маленьких українців» помаранчевими бандитами не назвеш, зазначається у спільній заяві ВМО «Молодь – надія України» та ГК «Громадський спротив».

Уряд Юрія Єханурова, сформований завдяки зрадницькому меморандуму Ющенка – Януковича та за підтримки голосів парламентарів кучмістів з ПРУ та членів КУМпартії (так у народі називають НСНУ), має піти у відставку через безпрецедентне антинародне рішення про підвищення тарифів на газ та електроенергію для населення, вважає голова ВМО «Молодь – надія України» Вадим Гладчук.

ДОВІДКА.

Ціна електроенергії для населення, що проживає у містах, підвищена на 3 коп. – з 15,6 до 18,6 коп. за 1 кВт/год. з ПДВ. Для населення, що проживає у сільській місцевості, ціна підвищена також на 3 коп. - з 14,4 до 17,4 за 1 кВт/год. з ПДВ. Для населення, будинки яких обладнані електроплитами, ціна електроенергії підвищена на 2,4 коп. - з 12 до 14,4 коп. за 1 кВт/год.

Крім того, для населених пунктів ціна електроенергії підвищується з 15,1 до 18 коп. за 1 кВт/год., для населених пунктів у сільській місцевості – з 13,9 до 16,8 коп. з 1 кВт/год., і для населених пунктів з будинками, обладнаними електроплитами, - з 11,5 до 13,8 коп. з 1 кВт/год. електроенергії з ПДВ.

Таким чином, з 1 січня середній граничний рівень ціни на газ для підприємств, які поставляють його населенню, підвищено з 185 до 231 грн. за 1 тис. кубометрів із урахуванням ПДВ і тарифів на постачання і транспортування газу.

Роздрібні ціни для населення підвищені з 17,5 коп. за 1 кубометр до 22 коп. за наявності газового лічильника, і з 19 до 24 коп. за 1 кубометр за відсутності газового лічильника.
Національна комісія регулювання електроенергетики на засіданні затвердила граничний рівень оптової ціни на природний газ для підприємств, які поставляють його для населення, а також роздрібної ціни на природний газ для населення.

1 січня о 13:15 були включені в роботу міждержавні лінії електропередач напругою 330 кВт „ЧАЕС-Мозир” і „Чернігів-Гомель”, які сполучають енергосистеми Україні і Білорусі. Україна поставить в 2006 році до Білорусі 2,5 млрд. кВт/год електроенергії.

Відповіді

 • 2006.01.04 | Odess

  Вот вам нехрен делать - сад какой посадИте,

  дом постройте.
  Неужели получаете кайф от похожести на бывшую партию "СОЮЗ" Костусева? Те тоже по Одессе ходили и возле ям на тротуаре цепляли наклейки "ОСТОРОЖНО - ПАРТИЯ СОЮЗ - Яма"...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.01.04 | vmo1

   Re: Вот вам нехрен делать - сад какой посадИте,

   У тебе бабла багато - ти і плати у 2 р більше за газ та електроенергію (за 7 міс ціна виросте на стільки)

   А ми не хочемо ржавій банді віддавати наші гроші!!!!!!!!!!

   Ганьба Ющенку !!!!!!!!!!!!!!
  • 2006.01.04 | So_matika

   Odess, не чіпайте їх,

   це клініка.
   Поки тривав газовий шкандаль, вони справляли Новий рік, новин не дивилися і не читали. Тепер протверезіли і вирішили погуляти містом. Заодне, як завжди, і попіаритись.
   Цікаво, чиї ж це 30 тетрадрахм ми прогулюємо ЦЬОГО разу, пане Гладчук? :)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.01.04 | Боррачо

    Віддали таку важливу акцію негіднику гладчуку

    Бо ж протестувати проти цього треба! А ви віддаєте тему півищення цін вітренкам та зрадчукам.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.01.04 | vmo1

     Re: Віддали таку важливу акцію негіднику гладчуку

     Сам негыдник

     Холуй симоненковський

     КОМУНЯКУ НА ГИЛЯКУ!!!!!!!!!!!!!!!!
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.01.04 | Боррачо

      Re: Віддали таку важливу акцію негіднику гладчуку

      vmo1 пише:
      > Сам негыдник
      >
      > Холуй симоненковський
      >
      > КОМУНЯКУ НА ГИЛЯКУ!!!!!!!!!!!!!!!!

      дурило, нащо мені твоє сране КєПєУ??
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.01.04 | Сергій Кабуд

       а кого п. Бораччо вважаєте позитивними?

       бо я крім як Зінченка нікого не бачу на рівні загальнонаціональному

       інша справа місцеві депутати, мери, тощо
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.01.04 | Боррачо

        Я б радив голосувати за кандидата П.В.

        себто, Проти всіх.
        Гадаю, ближче до виборів ця думка стане вельми популярною серед свідомих громадян.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.01.04 | Сергій Кабуд

         ок, а далі шо? чому б не голосувати за тих хто проти корупції?

         бо Проти всіх депутатом не стане

         я не бачу куди це веде???
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.01.04 | Боррачо

          таких до Ради не пустять

          Бачте, пан Зінченко до парламенту не пройде. Не пустять.
          А на місцевому рівні, звичайно, є кого підтримати. У тому числі й антикорупціонерів.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.01.04 | Сергій Кабуд

           а все одно краще за Зінченка шоб потім в люстерко дивитися не бу

           на було соромно

           це краще ніж ПВ
   • 2006.01.04 | vmo1

    Re: Odess, не чіпайте їх,

    Ти брещещ
    Як ы зараз бреше ТВ та Радыо. Ще гырше чим за Кучми!!!!!!!!!!
    Триває наметова облога посольства Російської Федерації
    Молодіжні Хроніки [22.12.2005 16:51]


    На Повітрофлотському проспекті, 27 навпроти посольства Російської Федерації 21 та 22 грудня 2005 року на декілька годин активісти Всеукраїнського об’єднання «Молодь – надія України» та ГК «Громадський спротив» встановлювали 3 намети «проти підвищення ціни на газ для України у 5 разів», повідомляє сайт www.sprotiv.info.

    Встановлять намети о 12.00 і 23 грудня. Два десятка пікетувальників амбасади «дружньої» країни таким чином протестують проти намірів російських олігархів з «Газпрому» та керівника Росії Владимира Путина підняти ціну на газ з 50 до 230 – 250 доларів для українських споживачів. На думку голови ВМО «Молодь – надія України» Вадима Гладчука, «такі дії російських політиків можуть навіки поховати дружні та братерські відносини між українським та російським народами».

    22 грудня до учасників акції нарешті вийшов співробітник посольства Росії з цифровою камерою, на яку голова ВМО «Молодь – надія України» Вадим Гладчук озвучив вимоги протестуючих, головна з яких - стабільна ціна на газ для України.

    Цікаво, що у неформальній розмові російські журналісти та працівники посольства заявляють що "Крим і Україна років через десять все одно стануть російськими".

    Несподіване для України рішення «Газпрома» про п’ятикратне подорожчання блакитного палива боляче вдарить по гаманцям найбільш незахищених верств населення України. Так лише подорожчання відпускних цін на газ для української промисловості призведе до зростання ціни на всі продукти промислового виробництва: будматеріали, одяг, взуття тощо. Зростуть ціни на транспортні послуги, через все ширше використання газу у якості палива для автомобілів. Як наслідок зросте і вартість продуктів харчування.

    На думку економічних експертів з ВМО «Молодь – надія України» російські політики допустили фатальну помилку, намагаючись в односторонньому порядку підвищити ціну на газ для України у 5 разів. Росія є повністю економічно залежною від політичної волі української влади. Тому що Україна є монополістом з надання послуг транспортування російського газу у Європу і через її територію проходить до 75 відсотків об’ємів блакитного палива. Враховуючи монопольне становище у галузі транспортування російського та туркменського газу до Європи, українська сторона може також як і Владимир Путин та компанія одноосібно диктувати максимальну ціну за транспортні послуги «Газпрому», підвищуючи її навіть у сотні разів та у односторонньому порядку відбираючи російський газ, як плату за користування своєю газотранспортною системою як мінімум до 2015 року (тоді Росія може побудує свій альтернативний газогін у Європу).

    На переконання речника ГК «Громадський спротив» Ірини Гринкевич, «ціновий демарш російських політиків та газпромівців провокує українську владу на адекватні відповіді. Дуже скоро Росія буде платити не символічну платню за перебування свого Чорноморського флоту в українському Севастополі, а реальні великі гроші, відповідно до світових стандартів. Також є цілком ймовірним передача у оренду українських радіолокаційних станцій у довготривалу оренду НАТО, яке буде платити за це обладнання чималенькі кошти, а не копійки, як це зараз робить російське Міноборони», прогнозує Ірина Гринкевич.

    Учасники акції висловлюють щиру подяку автомобілістам, які проїжджаючи мимо посольства підтримують їх акцію гудками. Також вони звертаються за підтримкою до всіх громадян України, кому не є байдужими власні матеріальні статки, що можуть скоротитися через безпрецедентне цінове свавілля кремлівської номенклатури з закликом приєднатися до наметової акції у п’ятницю 23 грудня з 12.00 по 15.00.

    Учасникам «наметової облоги» також потрібні намети, гарячі чай та кава.

    Контактний телефон: 240-94-15.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.01.04 | So_matika

     Re: Odess, не чіпайте їх,

     vmo1 пише:
     > Ти брещещ
     Мамой клянусь, дарагой - нЭт! Всю правдочку гаварю :D


     > На Повітрофлотському проспекті, 27 навпроти посольства Російської Федерації 21 та 22 грудня 2005 року на декілька годин активісти Всеукраїнського об’єднання «Молодь – надія України» та ГК «Громадський спротив» встановлювали 3 намети «проти підвищення ціни на газ для України у 5 разів», повідомляє сайт www.sprotiv.info.
     Аааа. то у вас погодинна оплата? Дуже прогресивно. А зимові надбавки є? :D


     > Учасникам «наметової облоги» також потрібні намети, гарячі чай та кава.
     А також Хріста раді теплий одяг, валянки і квитки додому, бо самі вони нє мєстниє... :D
 • 2006.01.04 | Pavlo

  Що за дурість !

  Невже Ви не розумієте, що низькі ціни на газ загрожують енергетичній безпеці України ? Дотувати нераціональне використання ресурсів повна нісенітниця.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.01.04 | троль ak1001

   це крім то що й Росія

   вимагала встановити ціни не менше російських

   це акція зрадники або халявщиків або комуністов. а за звичай - 3-в-1
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.01.04 | Боррачо

    Росія і своїм ціни підняла

    з 1 січня, для населення, на 12 відсотків. Вона й своїх не жаліє.

    І наші можноблядці туди ж - мерщій підвищити ціни для людей, щоби спіхнути все на москалів. Алеж тепер в Кабміну нема ціх високопатріотчних аргументів.

    троль ak1001 пише:
    > вимагала встановити ціни не менше російських
    >
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.01.04 | троль ak1001

     так валите под российское посольство

     а еще лучше едьте в москву
     там вам самое место рядом с зюгановым - последним отстойником коммунстической заразы
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.01.06 | vmo1

      Re: так валите под российское посольство

      Під посольством вже були

      А у Москву нас мабуть не пустять :)
 • 2006.01.04 | Сергій Кабуд

  До п Гладчука: додайте вимоги кучму і януковича і ко. - в клітку

  шоб начальство розуміло шо ЦЯ вимога буде ЗАВЖДИ висуватися від демократичних кіл

  а народ шоб не думав шо ви граєте на руку бандитам,

  непогано було б мати список головної сволоти, всіляких медведчуків, пінчуків, цуркісів, кушнарьових-
  і щоденно тицяти цей список на будь яких акціях в рило перефарбованому начальству
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.01.04 | vmo1

   Re: До п Гладчука: додайте вимоги кучму і януковича і ко. - в клітку

   ОК

   Вже сказали Гладчуку

   Плакати через 5 хвилин будуть
   Типа ---
   Ющенко, Кучма та Янукович! Ваші нари будуть поруч! :)   СЛАВА УКРАЇНІ!!!!!!!!
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.01.04 | Сергій Кабуд

    До Ющенка все ж вимоги інші. А януковича в клітку з пінчуком(-)

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.01.04 | vmo1

     Re: До Ющенка все ж вимоги інші. А януковича в клітку з пінчуком(-)

     Ні - треба всіх у одну клітку
     Вони ж тепер усі дружбани

     А народу голову морочать помаранчева влада та блакитна опозиція. Але ж це одна БАНДА

     Он Ющ на пінчуківських каналах перед студентами виступав. Наслідок - НЗФ державі досі не повернуто

     Ну з Януковичем меморадум підписав. Як наслідок уряд Єханурова з"явився. Та й всі кучмісти повертаються на посади в уряді. Наприклад новий енергетичний віце прем"єр - Гайдук

     МАФІЯ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
     FOREVER ????????????????
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.01.05 | Сергій Кабуд

      Ющенко все ж навіть близько не кримінальник

      і не кровопивця.

      На нього ТРЕБА тиснути як на нашого захисника, як на президента, бо він їм є. І ми всі українці світу це виборювали.

      Але тиснути тре і

      В ПЕРШУ ЧЕРГУ ХАЙ САДИТь БАНДУ В КЛІТКУ

      після того він САМ роскаже шо і як було вкрадено в українців і ким
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.01.05 | vmo1

       Re: Ющенко все ж навіть близько не кримінальник

       Як садить????????????7

       Він же з бандою меморандум підписав
       Уряд разом сформував
       БАндитам амністію УСІМ дав

       Вам, що по той бік Антлантики ще це досі не зрозуміло?

       Тепер він як і Кучма - ПАХАН
       А Захід реально Ющ зараз розводить
       Як Кучма зпочатку свого першого президенського сроку :)
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.01.05 | Сергій Кабуд

        логіка моя така: Ющенко може посадити банду от і вимагати це(-)

 • 2006.01.04 | Боровик

  Гладчук - дятел та мудак, в пір*ї і з довгим дзьобом (-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.01.05 | vmo1

   Re: Гладчук - дятел та мудак, в пір*ї і з довгим дзьобом (-)

   Сам МУДАК

   Якщо ти з Парижу радимо залізти на Ейфелеву вежу та скаснути з неї ... без парашюту :)

   Дураком у світі стане менше :)
 • 2006.01.05 | vmo1

  Взагалі

  Треба ціну на газ та електроенергію піднімати для підприємств Пінчука та Ахметова!!!!!!!

  А не для власного народу

  Чи Ющенко - президент українських олігархів?????????
 • 2006.01.05 | Михайло Свистович

  Сподіваюсь, що Вітренко приєднається до цієї акції (-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.01.05 | vmo1

   Re: Сподіваюсь, що Вітренко приєднається до цієї акції (-)

   Конотопська відьма нам там не потрібна :)

   Хай поверне Путину 20 мільйонів баксів що взяла у ФСБ (під росписку? :) ) на вибори до ВР
  • 2006.01.05 | Odess

   Михаил, так она ее и организовывает :)

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.01.05 | vmo1

    Re: Михаил, так она ее и организовывает :)

    Не вводіть Свистовича та майданівців в оману

    Наташка до цієї акції не має жодного відношення

    Один з співорганізаторів - Вадим Гладчук

    Подзвонити йому можна за тел. 240-94-15
 • 2006.01.05 | троль ak1001

  Re: Протестуватимуть проти підвищення ціни на газ та електроенергію

  В противостоянии с Россией неопытные украинские демократы выдержали серьезный экзамен. Новая газовая сделка дает им возможность продвинуть экономические реформы, которые разочаровывают со времени "оранжевой революции". Заниженные цены на энергоносители являются одной из причин. Контракт с "Газпромом" фактически укрепляет экономическую независимость Украины, вынуждая ее модернизировать неэффективную энергозатратную промышленность. Дешевый газ выгоден украинским олигархам, а не старушкам в отапливаемых квартирах. Россия проявила жесткость, в одностороннем порядке подняв цену, но повышение цен на энергоносители необходимо Украине для процветания.


  http://www.newsru.com/finance/05jan2006/gasz.html
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.01.05 | vmo1

   Re: Протестуватимуть проти підвищення ціни на газ та електроенергію

   Які ви ще москальські путинські змі тут цитуватимитемете щоб виправдати свою позицію?
 • 2006.01.06 | Чучхе

  Скільки платять? (-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua