МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Моє послевкусіє від газової теми першої фази

01/07/2006 | Volodymir
Щодо газу у мене склалося дуже проста думка: прості наслідки усього того досить звичайної у бізнесі справи не тільки для економіки народу, а для виживання народу як єдності чомусь нікого не хвилюють.
Щодо спеціальних розрахунків у газовій темі писав у інших постах. Вважаю що нарешті то не так важливо, як обізнаність у психології конфлікту. Повторюся бо іноді істинні цілі заважають репрезентації. Як от розрахунки «Нової енергії» чи як там - як на мене, дійсний план може бути у тому, щоб дискредитувати «спеціалістів»-переговірників. А трапилося тому, що хтось когось пригледів як молодого і перспективного - будемо мати нову Богословську в штанах. Отже, розрахунками представлений якийсь гіпотетичний баланс (не баланс), за подачею зрозуміло, що рахували люди, які ні то що про баланси (хоча б Леонтьєва – страшна сила, зразу видно що комуналка стільки не з’їсть, як на неї списано, те саме можна сказати щодо результатів аналізу різниць між БРГК і БДР + матеріальні баланси для усіляких бюджетів розвитку), а й в презентації не розуміють.
Але піарилося то як від потужних переговірників із Туркменістаном.
З балансами все просто – в конкретному випадку на 2006 рік треба рахувати законтрактований туркменський і порівнювати різницю у балансі російського (162) і туркменського (95). А на 2007 рік – 230 російського і ссати лапу як альтернативу. Бо ще є такий чинник, як пропускна спроможність трансазійської труби і практика продаж Туркменбашою газу на умовах самовиносу.

Щодо ситуації в цілому - яким є бєкграунд, що більш цікаво як на мене. Облом все описувати для поцінувачів. Тільки маленькі грані багатогранної картини – (а) румуни яки «вигідно» законтрактували газ по 270 доларів, (б) іноземні інвестори, що прикупили акції «Газпрому» і щось там вимагають, але то вже на тлі Роснафти треба дивитися, (в) Тимошенко яка рахує, що якщо залік боргу буде поламано почнуться знову конкретні розбори щодо боргів; (г-zza)...
Причому у кожному випадку нехарашо получилося із конкретними особами – (а) із Румунським політиком, який самолічно сприяв підписанню угод із Газпромом і всім розказував, як то вигідно, (б) не тільки у конкретних європейських фондів, (в) ... зацікавила подача за версією Ющенка, що то він вибудовував баланс у 2000.
Як завжди, діло пре якщо є персональна зацікавленість або образа. Що і доказують неприкриті реакції стейкхолдерів.
Турбує, що позитиву мало і крім паламаних схем будемо мати ще й руїну в головах і державі.
І вже зовсім для мене не цікаве. Чи програла Росія?
По перше, виконані рекомендації енергетичних аналітиків, Райс не в счёт, бо що з них американців непослідовних візьмеш.
Тож тільки бізнес та невидима рука ринку.
За що і у Солт Лейк-Сіті усі змагаються.
Ефекти і ситуацію в Україні прорахувати не тільки Путіну важко. Хоча методи теорії катастроф (чиста математика для ситуації в Україні, а не попса) застосовувати можна теоретично, у практичному вимірі що там буде після точок біфуркації – практично не невідомо.
Щоб не було, буде контрастом на фоні РФ - тому воздействие і спрощене. Що є оптимальним для такого роду агентів.
Комбінації спочатку треба оцінювати не з математичними розрахунками, а думати що робити із базовими інстинктами, що невідворотні згідно із даними етології-зоопсихології і історичного досвіду.
Коли народ безмолствує, то ще не край.
Як писав князь Голіцин до канцлера Головкіна у 1708 році – «Задля нашої безпеки в Україні треба насамперед посіяти незгоду між полковниками і гетьманом. Не треба виконувати прохань гетьмана. Коли народ побачить, що гетьман не має такої влади, як Мазепа (послужний список: 23 більш-менш успішні походи за Петра І, із Кучмою або Януковичем зрівнювати руці не підіймаються), то, сподіваюсь, буде приходити з доносами».
Хто такі зараз полковники, як не олігархи в політиці. От уже і якби дружній Індустріальний сою донбасу спочатку відпав як віце-прем`ер, а зараз може навіть і керманич невдоволений. А через кого алігархи діяють - то тільки політичні і соціальні технології, у якіх самостійним Конотопським відмам самостійних ролей вже немає.
Тож складається такий висновок - українська традиція пхатися усім разом до булави все ще не конкурентоздатна проти монотиістичної релігії із супералігархом на чолі.
А газова тема то тільки повод.

Відповіді

 • 2006.01.07 | BIO

  Re: Моє послевкусіє від газової теми першої фази

  Выплюньте эту бумажку и не жуйте больше канцерогены, а
  то и не такие глюки получите в результате.

  А лучше скатайте все в шарик и из рогатки отправьте обратно.

  Где вы увидели закат трипольской цивилизации ?

  Не газом единым, прикрутим как гетьман его вполовину и нам
  того тепла хватит. А кому не будет хватать - вокруг хаты
  погреется. За троими зайцами...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.01.07 | Volodymir

   Re: Моє послевкусіє від газової теми першої фази

   BIO пише:
   > Где вы увидели закат трипольской цивилизации ?
   Сами глечики видел, цивилизация не факт - мож то не царские скифы были не-киммерийцами-падонками и стали склавинами?
   Потому и закат не виден. О чем и речь.
   Фу, бред какой.
   >
   > того тепла хватит. А кому не будет хватать - вокруг хаты
   Народ безмолсвует, а кретины морализаторсвуют. О чем речь.
   Мне то чё и Вам - то сетки Петри пораскину, то газ прикручу.
   Но не все такие джигиты за тремя зайцами, как Вы да я, боятся прикрутить и выберут БлЯ - не буду.
   Но на этом трипольская цивилизация поимеет только еще несколько ярких моментов в своем прямом и казалос-бы уже некуда подъеме. Амен.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.01.08 | BIO

    Re: Моє послевкусіє від газової теми першої фази

    Будем надеяться, что на позитивном разуме все-таки
    экономить в ближайшее время перестанем.

    Черепок трипольской чашки Петри
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.01.08 | Volodymir

     Re: Моє послевкусіє від газової теми першої фази

     Позитив всегда один - волна пошла.
     А мне только того и надо было. Интерференция пофигу. Про суперструны осилил, и не только Каку - фигня, Пенроуз форевер, см. сборники интитута им. Стеклова.
     ЗЫ. Стратегически не понял про сообшение не в тему про шведский взвод и полковника. Объять необъятный полет мысли всеобъемлюще не получилось.
     Ассоциативный ряд какой - Полтава, полковник-взвод, газопровод?
     В водах шведов строить нельзя - там скалы и мины. Типа будут по мандату ООН плющить прибалтийский бенилюкс с Можейкяйским НПЗ и Казахами?
     ЗЫЫ. Нарушу правила форума. Четоот Ваши посты решительно мне ассоциации не с оселедцем, а с тюлькой навевают. А для меня антропологический подход к истории несмотря на эпистемиологическую ограниченность действия - наиболее важен. Ответьте мне на странный вопрос: Вы ... женщина?
     БИО В МАССАХ.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.01.08 | BIO

      Re: Моє послевкусіє від газової теми першої фази

      Серфингуете, значится - везет же людям.

      А я было подумало, что этот летучий эскадрон
      в порядке отработки вводной будет оборонять
      помещение Арбитражного Суда...:)

      Да, подумало т.к. привлекательность м.р., а интеллект ж.р.
      вот и выходит, что я у них дитя...:) :)

      Не нарушайте больше
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.01.08 | Volodymir

       Re: Моє послевкусіє від газової теми першої фази

       Не арбитражного, а коинуснституционного-с, кгмгмм.
       Еще есть такая же исполнимая идея правительство в Свердловск,
       а Путина - во Владивосток.
       Серфинговал бы - уже предложил бы в новое Кирило-Мефодиевское братство всех.
       Но кроме деспотизма и аристократизма и от мессианства в флаконе с опиумом не в восторге.
       За то, чтобы все!
       ЗЫ. Жалко, так хороши, так свежи были розы -
       а девочки среднего рода только у немцев как результат религиозности и у Пушкина царыцы - в следующий раз будте щетильней с частями речи, логикой и биологией ;)
 • 2006.01.08 | Dworkin

  Цілком згоден!

  Volodymir пише:
  разом до булави все ще не конкурентоздатна проти монотиістичної релігії із супералігархом на чолі.
  > А газова тема то тільки повод.

  Цілком згоден! Але це навіть не до газової теми - це про укр.-рос. відносини взагалі. Он і Бєлковський це скоріше непрямо підтверджує.

  На Україні завжди забували спочатку подолати спільних ворогів, а потім вже розбиратся всередині споміж собою. Всі спочатку навперейми лізли до булави, аж поки всі разом втрачали не тільки булаву, але й голови.

  Поляки, фіни, прибалти - всі хто був колонією, але зміг таки відірватися від Російської Імперії булу згуртовані всередині держави. Там ніде не було ні такого політичного ні територіального розшарування (що б не казати - розшматування).

  Зараз Росія все ще продовжує бути дуже слабкою державою (хто б там що не казав), тому у нас все ще виходить щось на кшталт "незалежності". Якщо Росія з часом посилиться, я не кажу до стану СРСР, а хоча б до подобія Російської Імперії, то від нашого хваленого державного устрою і нейтралітету - вразу тілкьи друзки полетять!

  Росія підстроїла Кучмі "касетний скандал", щоб зробити його більш вразливим і поступливим. Для Ющенка навіть це не потрібно - його стан і де-юре, і де-факто вже є набагато більш хитким і навряд чи це покращиться з часом.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.01.08 | Volodymir

   Re: Цілком згоден!

   То стратегія, про яку так люблять тепер стратегувати.
   Яка нічого не варта без постійних тактичних перемог, хоча б уявних.
   Той хто не може всидіти чверть короткої волни історичного циклу не гравець проти апонента, який вирішує навіть не проблему середньострокову, а думає як би викрутитися за довготерміновим горизонтом.
   Приклад - рідне керівництво, яке повинно дати результат за пів-року до виборів, та Путін, який думає із другом Шредером (теж приймав учать у перемовинах) що робити після десяти років при владі.
   Польові миші стратегують проти домашніх котів, как говорится так.
   Для них то все життя, а для котів - зиму пережити.
   Простий висновок - не грати по дурним нав'язаним правилам (як от вибори в місцеві ради за партійними списками), думати про економічну і демографічну базу, приходити у сознаніє і об'єднуватися заради результатів 2010-2012-2015 років.
   Бо в історії все вирішується якістю - 300 монголів хватило, щоб потім 370 років народу однієї імперії розказували про 300 тисячну монголо-татарську навалу, через яку усі і потерпали при розвітому соціалізмі.
  • 2006.01.09 | fahid

   Re: Цілком згоден!

   Dworkin пише:
   > Зараз Росія все ще продовжує бути дуже слабкою державою (хто б там що не казав), тому у нас все ще виходить щось на кшталт "незалежності". Якщо Росія з часом посилиться, я не кажу до стану СРСР, а хоча б до подобія Російської Імперії, то від нашого хваленого державного устрою і нейтралітету - вразу тілкьи друзки полетять!
   >
   > Росія підстроїла Кучмі "касетний скандал", щоб зробити його більш вразливим і поступливим. Для Ющенка навіть це не потрібно - його стан і де-юре, і де-факто вже є набагато більш хитким і навряд чи це покращиться з часом.

   Не усилится Россия. И никакое государство не усилится в смысле навязывания своей воли другим гос-вам. Время империй прошло уже давно, а сейчас кончается время "держав". Кто сейчас "держава"?
   США? И кого они могут "нагнуть"? Конченого мудака Хусейна нагнули - но какой ценой!!! А Кастро, Чавеса у себя под носом - слабо. Сейчас достаточно не быть failed state -и никто ничего не сделает с даже минимально жизнеспособным государством.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua