МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

опитування з 10 по 18 грудня ЦСД «Софія» (/)

01/11/2006 | толя дейнека
Якби вибори у Верховну Раду України відбувалися в найближчу неділю, то за Партію регіонів проголосував би 31,1% респондентів. Такі результати дослідження, проведеного з 10 по 18 грудня 2005 року, повідомили в прес-службі ЦСД «Софія».

Реальні шанси подолати 3% бар'єр і потрапити до Верховної Ради України на майбутніх парламентських виборах 2006 року мають ще п'ять партій і блоків. Згідно з соцопитуванням, за Блок «Наша Україна» проголосували б 17,9% опитаних, за Блок Юлії Тимошенко - 17,0%, за Соцпартію України - 8,6%, за Компартію України - 6,6%, за Народний блок Литвина - 6,2%, повідомляє «Острів» з посиланням на «Кореспондент».

Шанси Блоку Наталії Вітренко «Народна опозиція» соціологи оцінюють як «досить невизначені», оскільки за цю політичну силу готові голосувати 2,4% респондентів.

Аналіз електоральних орієнтацій респондентів показав, що власний електорат політичних партій, які складають основу виборчих блоків, практично рівний електорату відповідних блоків. Перш за все, це стосується НСНУ і певною мірою ВО «Батьківщина», Народної партії. Тобто вже зараз відбувається поглинання малих брендів (за кількістю прихильників) великими партійними брендами шляхом асиміляції електорату.

Виявився ще один чинник - орієнтація виборців на лідерів парламентських перегонів і зневагу аутсайдерами. У соціологів є підстави стверджувати, що надалі скорочуватиметься кількість виборців, які прагнутимуть проголосувати за партії, які не мають явних шансів подолати 3%-й бар'єр. «Партія регіонів продовжуватиме «нарощувати м'язи» за рахунок СДПУ(о) і ПСПУ, а Політичний блок Ющенка «Наша Україна» і БЮТ зможуть трохи поліпшити свої рейтинги за рахунок «непрохідних» націонал-демократичних і центристських проектів», - заявляють представники ЦСД «Софія».

Стосовно Народного блоку Литвина і СПУ, то у них, на думку соціологів, є можливість поліпшити свої рейтинги за рахунок тих, що розчарувалися в політиці Ющенка, а також за рахунок тих, хто не визначився зі своїм вибором.

Опитування проводилося в усіх областях України й Автономній Республіці Крим. Було опитано 2064 респонденти від 18 років і старше.

Метод опитування - стандартизоване інтерв'ю («віч-на-віч») за місцем проживання респондента. Статистична похибка не перевищує 2,2%
http://ua.for-ua.com/ukraine/2006/01/10/180626.html

Відповіді

 • 2006.01.11 | So_matika

  А за серпень у вас нема? ще актуальніше (-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.01.11 | толя дейнека

   Re: ця інформація раніше вже світилася?

   наскільки я бачу, ні.
   маю підозру, для підведення підсумку і визначення того, що доцільно публікувати, потрібний якійсь час. :) І поза святами.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.01.11 | So_matika

    Зараз будь-яка

    статистика, яка відстає хоча б на тиждень від подій (газові угоди, відставка), вже є хибною. Січнева, можливо, буде трошки реальнішою.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.01.11 | толя дейнека

     Re: та наша влада така спритна, що

     будь яке опитуання буде запізнюватися, якщо для його обробки треба більше тижня. За тиждень можна стільки дров наламати, мама дорогая
 • 2006.01.11 | S@nya

  Це структура Литвина. Читайте новини Майдану (-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.01.11 | толя дейнека

   Re: не знайшов, байдуже. Питання полягає не в тім

   питання полягає в тому, що такого зробив Янукович, щоб досягти сакого свого рейтингу (а результат ПР=НУ+БЮТ-3% показують всі останні дослідження).
   Відповідь на питання: нічого. Він чемно стояв у стороні і чекав поки помилок нароблять померанчеві. Дочекався.
   Януковичу не довелося проводити шумні кампанії "Україна без ..!", ні лізти під кийки спецназівців, навіть особистого розуму не додав, говорить тіж банальності.

   отож все просто.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.01.11 | Забойщик

    Не нуна прогнозов. Осталось всего 2,5 месяца.

    Попытка БлЯнуковича ускорить свой приход к власти говорит о том, что они сами не верят в свою победу.

    В Донецке проводили опрос и Янук набрал (по отчетам) 65-67%%. А в штабе Янука результаты этого же опроса (только для внутр. пользования)- 50%. Они в шоке. Все вроде бы работает на них, а результаты падают.

    Давай дождемся выборов.
   • 2006.01.11 | Михайло Свистович

    Re: не знайшов, байдуже. Питання полягає не в тім

    толя дейнека пише:
    > результат ПР=НУ+БЮТ-3% показують всі останні дослідження

    не показують і близько
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.01.11 | ziggy_freud

     отож. Які дослідження є останніми?

     - які дослідження є останніми? Інфа від п.Забойщика, схоже, свіжіша.
     Рейтинги середини грудня, навіть якщо вони правдиві, це вже історія соціології, а не соціологія.
     - поступове поглинання СДПУ(0) ПРыгіонами - тенденція реальна, але до кінця не поглинуть. ТОМУ ЩО Суркісу під Ахметовим буде незручно. А опитування, як справедливо вказано в новинах Майдану = Левада = Льовочкін-молодший.
     - якщо Янукович буде байдикувати, його виборці підуть до Вітренко (радикальні совки), або до МИтвина (відносно помірковані кучмісти).

     Михайло Свистович пише:
     > толя дейнека пише:
     > результат ПР=НУ+БЮТ-3% показують всі останні дослідження

     > не показують і близько

     лише деякі і трохи застарілі.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.01.11 | Забойщик

      Re: отож. Які дослідження є останніми?

      - якщо Янукович буде байдикувати, його виборці підуть до Вітренко (радикальні совки), або до МИтвина (відносно помірковані кучмісти).


      -------ziggy_freud прав 100%. Они Ветрянку как запустят в Донецк, потом полгода расхлебывают и матерятся. Доходило до того, что ей просто запрещали приезжать (после январского 2005 года Донецкого майданишки).


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua