МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

В створено передвиборчий блок "партійців та позапартійних"

01/11/2006 | Майдан-ІНФОРМ
В Одесі повною мірою відчутне наближення виборів 2006 року. Відтепер тут діє ще один передвиборчий блок. Його назва „За Одесу! За мера!”.

Засновниками блоку стали партія Патріотичних Сил України Олександра Зінченка та Соціально – Християнська партія. Особливостю нового блоку є те, що до нього увійшла велика кількість відомих в Одесі структур "третього сектору": бажання приєднатися вже висловили представники понад 20 громадських організацій міста. До речі, представник блоку „За Одесу! За мера!” увійшов, серед 14 членів, до складу нової міської територіальної виборчої комісії.

Списки кандидатів від блоку стануть відомі вже найближчим часом. До них мають увійти знані одесити, переважна більшість яких не є членами партії. Чи підтримають одесити кандадатів від цього блоку "партійців та позапартійних", покаже голосування у березні 2006 року.

Відповіді

 • 2006.02.05 | nickS

  Re: В створено передвиборчий блок "партійців та позапартійних"

  1
  Майдан-ІНФОРМ пише:
  > В Одесі повною мірою відчутне наближення виборів 2006 року. Відтепер тут діє ще один передвиборчий блок. Його назва „За Одесу! За мера!”.
  >
  > Засновниками блоку стали партія Патріотичних Сил України Олександра Зінченка та Соціально – Християнська партія. Особливостю нового блоку є те, що до нього увійшла велика кількість відомих в Одесі структур "третього сектору": бажання приєднатися вже висловили представники понад 20 громадських організацій міста. До речі, представник блоку „За Одесу! За мера!” увійшов, серед 14 членів, до складу нової міської територіальної виборчої комісії.
  >
  > Списки кандидатів від блоку стануть відомі вже найближчим часом. До них мають увійти знані одесити, переважна більшість яких не є членами партії. Чи підтримають одесити кандадатів від цього блоку "партійців та позапартійних", покаже голосування у березні 2006 року.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua