МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Відмовити тому, що відмовити

01/12/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Оригінально закінчився конфлікт у Васильківській районній організації Української народної партії щодо легітимності. Опозиційний до голови Київської обласної державної адміністрації Євгена Жовтяка та голови районної держадміністрації В’ячеслава Білоуса політв’язень кумівських часів, багаторічний лідер місцевої УНП Леонід Ковальчук оскаржив у суді видачу свідоцтва про реєстрацію лояльним до нової влади особам. Васильківський міськрайонний суд, який відзначався в роки кучмівського режиму загонистими вироками на засудження “ворогів народу” Леоніда Ковальчука, Віктора Пономаренка та Ростислава Литвина, після трьохтижневого розгляду розродився рішенням, якому б позаздрили жителі Лаконіки, відмовивши в задоволенні позову Л. Ковальчука без будь-якої мотивації.

Ось це епохальне рішення:

Справа № 2а-300/05 р.

ПОСТАНОВА ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
11 січня 2006 року ВАСИЛЬКІВСЬКИЙ МІСЬКРАЙОННИЙ СУД Київської області в складі:
головуючого - судді Корнієнка С.В.,
при секретарі - Тарадай Н.Ю.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративну справу за позовом Ковальчука Леоніда Юрійовича до Васильківського міськрайонного управління юстиції про визнання неправомірними дій та рішень,-

ВИРІШИВ:
В задоволенні позову КОВАЛЬЧУКА Леоніда Юрійовича відмовити.
Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження або закінченню апеляційного провадження.
Постанова може бути оскаржена в апеляційному порядку до судової палати у цивільних справах Апеляційного суду Київської області через Васильківський міськрайонний суд Київської області шляхом подачі в 10-денний строк з дня проголошення постанови заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 20 днів апеляційної скарги, з подачею його копії до апеляційної інстанції або в порядку ч.5 ст. 186 КАС України.

Суддя підпис Корнієнко С.В.

Відповіді

 • 2006.01.12 | Ігор Мосійчук

  Re: Відмовити тому, що відмовити

  Пане Леонід киньте пити оковиту а то як пишуть Ваші товариші проти Вас скоро повстануть марсіани а не тільки Ваші однопартійці. Прохання до модераторів форуму не розміщувати нецензурну лайку яку пише Ковальчук.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.01.12 | леонід

   Re: Відмовити тому, що відмовити

   Пане-суко Мосійчук. Дякую за чергову глупу брехнб в мою адресу. Раджу віжбути як я одинадцятидобову суху голодівку на ЛУКЯНІВЦІ, вижити після цього, запитати в лікарів дозволу наалкоголь при таких нирках, а потім гавкайте.
   Звиняйте. Надалі спілкування з Вами маю за нижче моєї гідності. Крисятничайте собі на здоровя. Цензурної оцінки Вашої особи Ви не заслуговуєте через те, що Ви взялися обговорювати судове рішення такого любого Вам суду.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua