МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Герасим’юк про ТЛЮ (л)

01/12/2006 | observer

Відповіді

 • 2006.01.12 | BIO

  Re: Герасим’юк про ТЛЮ (л)

  Сами пишем - сами и читаем.
  Цикл производства бесконечной макаронины.
  Это про тот самый лесной заговор ?
  А где бдит Ляпина ?
  Сушит портки после дозы прямого эфира ?
  Ну руки то свободны - что-нить громогласное
  могла бы и напечатать.

  Кончайте засерать форум мимолетными виденьями.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.01.12 | observer

   сидіть і не рипайтесь

   BIO пише:

   > Кончайте засерать форум мимолетными виденьями.

   ви своїми коментарями в стилі "пообкурці" вже всіх за@#$бали, але вам чемно про це не кажуть. тож скромненько собі мовчіть
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.01.12 | Михайло Свистович

    Re: сидіть і не рипайтесь

    observer пише:
    >
    > ви своїми коментарями в стилі "пообкурці" вже всіх за@#$бали, але вам чемно про це не кажуть

    Іноді кажуть. Але не доходить :(
 • 2006.01.12 | Адвокат ...

  Мої щирі вітання пані Герасим’юк!

  Їй бо, заздрю їй. Не допетрав. :(

  Її "ТЛЯ",-- то суперово!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.01.12 | BIO

   И Вас вылечат

   Не ну в натуре как малолетки расшалились.
   Аббревиатура как игра слов - предвыборная
   идеология малообразованных хулиганов.
   Вы так и до подзаборов доберетесь не желая
   вникать в дьявольские детали сути явлений.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.01.12 | Адвокат ...

    Дєточка, Ваші "літєратурниє іпражнєнія" пишіть на парканах.

    Здібностей у Вас до бель-арту, м'яко кажучі, малувато.
 • 2006.01.12 | Республіканець

  Re: Герасим’юк про ТЛЮ (л)

  Пирятинська пліткарка Герасимючка за НСНУ-шне місце №4 ще й не таке "влучнєньке" вам збреше, а й заспіває, мов та Вєрка Смердючка, дифірамби "головному Кучмо-цілувальнику", почесному "дерибанщику" держмайна, заслуженому пристосуванцю Єханурову, чий уряд уже давно слід було відправити на звалище історії - і за "круглі столи" з олігархами, і за відмову від реприватизації найбільш зухвало "прихватизованих" об'єктів держмайна (ач, увесь Київ у помаранчевих плакатах "НЗФ та Україні - мирову угоду!" - а що ж вони привселюдно обіцяли на Майдані!), і за всепрощення фальсифікаторів і "кримінальних груп підтримки" минулих виборів (а ми, дурні, повірили, що будуть "Бандитам - тюрми"), і, як остання крапля, за угодовську позицію кучмофіла Єханурова, українофоба Плачкова та їхньої "старої комсомольської гвардії" перед Москвою у розв'язаному путінськими імперіалістами "газаваті". І те, що при голосуванні за відставку єханурівського уряду (цілком справедливу та заслужену, чого не можна було сказати свого часу про відставку юліного уряду) БЮТ одержав ситуативну підтримку від деяких ворожих до України фракцій, аж ніяк не означає "зраду" Блоком Юлії Тимошенко національних інтересів. Бо ж від того, що якусь істину в той чи інший момент підтримає затятий брехун, така істина не перестане бути правдивою. Тому словоблуддя про якийсь "союз Тимошенко-Симоненко-Литвин-Янукович" - маячня і провокація. Наразі існує лише "пакт Ющенко-Янукович" як гірка отрута для наших сподівань на розбудову Української Самостійної Соборної Держави під мудрим і патріотичним керівництвом людини, за яку багато хто з нас - учасників Помаранчевої Революції - готовий був покласти своє життя, але яку ми тоді, як виявляється, насправді не знали. Подивімося ж у вічі правді, яка, на моє переконання, полягає в тому, що в числі останніх подій зрадою національних інтересів можна, за великим рахунком, вважати лише ці дві:
  1. Відставка Уряду Юлії Тимошенко на догоду корумпованим кумам Президента (при всіх недоліках у роботі цього уряду то була єдина надія зберегти "Помаранчеву команду" та спробувати зробити щось для українського народу, а не лише для власних кишень високопосадовців) та "продавлювання" Єханурова на прем'єрську посаду за всяку ціну (в прямому й переносному значенні - теперішня матвієнківська посада заступника керівника Секретаріату Президента як винагорода за розкол в УРП "Собор" - лише один приклад);
  2. Підписання ганебного для всіх нас - учасників Помаранчевої Революції - меморандуму з Януковичем і всією бандитською братією (нещодавна заява Ющенка про намір відкликати свій підпис після майже піврічних загравань із біло-блакитними мало що міняє - ще з часів ющенківського прем'єрства ми знаємо, що він "хазяїн свого слова - слово дав, слово назад узяв".

  То хто ж, власне, зраджує національні інтереси України та плює в обличчя всім нам - її патріотам, роблячи з нас посміховище як для янучарів, так і для комсомольсько-номенклатурних перефарбуванців у манкуртизованому й корумпованому оточенні Ющенка? І який у нас може бути вибір на виборах-2006? Підтримувати НСНУ, очолюваний відомими пристосуванцями та колабораціоністами зі злочинним режимом Кучми?! - Ні, і ще раз ні! Юля Тимошенко не ідеальна, але лише вона може перемогти як бандюг-янучарів, так і єханурівську номенклатуру та кумів-корупціонерів із ющенківського оточення, разом з "примкнулими" до них комсомольськими перевертнями - С.Головатим, А.Матвієнком і їм подібними, які то як раз і дбають передусім про власні кишені, а не про добробут народу.

  Звісно, "несунам" плювати на пограбований олігархами український народ, їм більше до вподоби кулуарні домовленості у формі "мирових угод", тобто визначення невеликої за своїм розміром доплати з боку старих власників, що навряд чи дасть великі кошти до бюджету, але точно дозволить збільшити "кишенькові витрати" окремим чиновникам, наближеним до Ющенка та Єханурова.

  Питання "на засипку" прихильникам НСНУ - чи готовий був би Пінчук "мирно" доплатити за Криворіжсталь понад 20 млрд. грн. (тобто різницю між реальною, як показав аукціон, вартістю цього заводу в 24 млрд. 200 млн. грн. та 4 млрд. грн., за яку в 2004 році його було кулуарно продано "в тісному сімейному колі")? Навряд чи. Але він би залюбки "легалізував" свою проблемну власність за 100 млн. "відкату" на користь зацікавлених осіб.

  Ще один ганебний приклад "бойового соратництва" кучманоїдів та Нової Спілки Номенклатурних Українців - формування "касти суперпенсіонерів" - колишніх депутатів, держслужбовців і ще 10 категорій "недоторканних", які отримуватимуть пенсію у 90% свого "тяжкого заробітку", тоді як абсолютній більшості народу - "громадянам другого сорту" - лікарям, учителям, працівникам культури, селянам - пенсія призначається з розрахунку 1% заробітку за 1 рік трудового стажу. Уряд Юлії Тимошенко намагався прийняти рішення про обмеження максимального розміру пенсій, проте Конституційний суд визнав цю добру ініціативу "неконституційною" з подачі соратника Януковича В.Хари й за підтримки...самого Ющенка, схвальну позицію якого озвучив його представник у КС. В числі перших "елітних" суперпенсіонерів стали колишній МВС Білоконь та екс-президент Кучма. Слід очікувати, що серед їхніх соратників знайдеться ще чимало охочих отримувати чи не найбільшу в Східній Європі пенсію. Отже, завдяки узгодженій поведінці БлЯдунів і НеСУнів, у Пенсійному фонді в цьому році виявиться дірка, щонайменше, в 120-130 млн. грн., тобто через "блатних" уже не дочекаються підвищення пенсій прості смертні.

  Тож на кого ви насправді працюєте, панове достойники з НСНУ?
 • 2006.01.12 | дідусь

  Re: Герасим’юк про ТЛЮ (л)

  У матеріалі Герасимюк мені особливо сподобалась заява голови Івано-Франківської облорганізації "Нашої України" Зіновія Шкутяка "По всіх містечках і селах Прикарпаття наші активісти вже розпочали збирати підписи на захист української влади, - зазначив він".  Це що, у "карпатських демократів", поняття української влади обмежується лише виконавчою гілкою влади (ну і звичайно возлюбленим монархом)?
  Чи пан Шкутяк забув, що Законодавча влада такаж влада в Україні як і виконавча (і навіть не є меншовартісною президентської)?
  Цікаво, яби з кілька років тому, такі ж підписи почали б збирати, приміром СДКи на захист Кучми (від деструктивної верховної ради, де всякі там Нашисти тільки в дудки дудять і зривають "конструктивну" роботу Верховної Ради, то щоб Ви панове співали?
  Тодішній деструктив (дудкогудіння і блокада Президії ВР нашистами і прочії сьогоднішньому дню подібні шалості, чомусь не викликали осуду, а сьогодні ти ба, скільки переживань за стабільність "любимого Президента" і його Премьєра.
  Я вже іноді навіть починаю сумніватись чи 2006 рік на вулиці - а може 2001? А!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.01.13 | Михайло Свистович

   Re: Герасим’юк про ТЛЮ (л)

   дідусь пише:
   >
   > Це що, у "карпатських демократів", поняття української влади обмежується лише виконавчою гілкою влади (ну і звичайно возлюбленим монархом)?
   > Чи пан Шкутяк забув, що Законодавча влада такаж влада в Україні як і виконавча (і навіть не є меншовартісною президентської)?

   Ні, просто пан Шкутяк мав на увазі, що законодавча влада не українська.

   >
   > Я вже іноді навіть починаю сумніватись чи 2006 рік на вулиці - а може 2001? А!

   Спитайте в сусідів, якщо загубилися в часі.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.01.13 | дідусь

    Re: Герасим’юк про ТЛЮ (л)

    Михайло Свистович
    дідусь пише: "Чи пан Шкутяк забув, що Законодавча влада такаж влада в Україні як і виконавча (і навіть не є меншовартісною президентської)?

    Ні, просто пан Шкутяк мав на увазі, що законодавча влада не українська.    А що, невже на ЦРУ работаєт?
    І пліз, докази того, що Президент більш український чим ВР, у чому видно? Що він більшого зробив, і що він взагалі зробив для України?
    Свистович:
    > Я вже іноді навіть починаю сумніватись чи 2006 рік на вулиці - а може 2001? А!

    Спитайте в сусідів, якщо загубилися в часі    Це не я, це вони мене питають: - "що ж ти нам мандів про необхідність голосуати за Ющенка (а я в свій час таки активно агітував), як така бездарь то вже краще був би янукович.
    Так що це не я загубився у часі, а Ющенко, який ніяк не зрозумію, що демократія це не коли він "кучмою буде".
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.01.13 | Михайло Свистович

     Re: Герасим’юк про ТЛЮ (л)

     дідусь пише:
     >
     > А що, невже на ЦРУ работаєт?

     На ФСБ.

     > І пліз, докази того, що Президент більш український чим ВР, у чому видно?

     Хоча б у тому, що він проти другої державної російської на відміну від учасників парнокопитного голосування ПРУ, СДПУ (о), КПУ.

     > Що він більшого зробив, і що він взагалі зробив для України?

     Я не маю часу займатися лікнепом. Слідкуйте за новинами.

     >
     > Це не я, це вони мене питають: - "що ж ти нам мандів про необхідність голосуати за Ющенка (а я в свій час таки активно агітував), як така бездарь то вже краще був би янукович.

     то вони мають можливість виправити свою помилку, успіху їм.

     > Так що це не я загубився у часі, а Ющенко

     Брехати негарно. Ющенко знає, який зараз рік.
 • 2006.01.13 | QuasiGiraffe

  Re: Як одна відома жінка-політик...

  відповіла іншій відомій жінці-політику.
 • 2006.01.13 | Роман ShaRP

  Ага.

  Тільки "улюблениці домогосподарок" Чорної Удови, піар-партнерші Піховшека мені й не вистачало, щоб скласти свою думку про політичну ситуацію в країні.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua