МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Журнал "Кореспондент" впровадив звання „Тимошенко року”

01/13/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Журнал „Кореспондент” вчора присудив Юлії Тимошенко звання „Особистість року”
Заодно розвішав купу інших, не таких почесних ярликів. Судячи з того що більшість нехороших ярликів дісталися „недругам” полум’яної Юлії можна здогадувати хто і для чого організував цей конкурс.

Подібні „потішні” конкурси не є ніякою дивиною для України – вже більше 10 років будь хто в Україні, хто має достатньо грошей чи влади може сам собі організувати подібний конкурс і звісно впевнено його виграти. Окрім матеріальних збитків і втілення власного самолюбства це вважається достатнім інформаційним приводом аби безплатно, або знову ж таки за грубі гроші покрасуватися у різноманітних теленовинах та обкладинках журналів.

Акція „Кореспондента” є дещо спрощеним варіантом , популярного за часів Кучми „конкурсу” під назвою „Людина року”, який через багатократні перемоги у різноманітних його номінаціях тодішнього президента Кучми журналісти обізвали конкурсом „Кучма року”, а народ ще більш просто „Тварина року”.

Спеціалісти по рекламі та піару одноголосно твердять що головним результатом таких конкурсів є зменшення товщини гаманця „переможця” і тимчасове задоволення його самолюбства. Також участь в цих „конкурсах” є очевидною ознакою втрати відчуття реальності і міри в „учасників-переможців”. Що змусило приймати в цьому участь відомого українського політика Юлію Тимошенко залишається загадкою.

Відповіді

 • 2006.01.13 | catko

  якщо врахувати що в "кореспондент" - "ь" в кінці пропущено..(-)

 • 2006.01.13 | 3dom

  Читаю сайт Кореспондент почти с самого основания.Лучший сайт!(-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.01.14 | Scubo

   Угу, прикольний(-)

 • 2006.01.14 | SpokusXalepniy

  Сообщение не корректно

  Майдан-ІНФОРМ пише:
  > Що змусило приймати в цьому участь відомого українського політика Юлію Тимошенко залишається загадкою.

  Эта типичное построение фразы, взятое из коммунистической пропаганды времён Генриха Боровика (ещё слава богу, что не полит-обозревателя Жукова, и на том спасибо).

  Если Юля заплатила за "человека года" журналу "Корреспондент", то тем самым она своими руками вложила компромат на себя скользким персонам. Продадут в любой момент.
  Опять мы исходим из мысли, что она дура. А если это так, то почему Майдан-Информ её боится. С дурой уж как-нибудь справитесь.

  Поэтому совет - переходите на мочилово умных Витренков.
 • 2006.01.14 | Роман ShaRP

  Врать некрасиво.

  Майдан-ІНФОРМ бреше:
  > Заодно розвішав купу інших, не таких почесних ярликів. Судячи з того що більшість нехороших ярликів дісталися „недругам” полум’яної Юлії можна здогадувати хто і для чого організував цей конкурс.

  Причем поскольку никакими доказательствами себя аффтар опуса не утруждает, можно делать любые догадки, включая "внеземные цивилизации".

  > Подібні „потішні” конкурси не є ніякою дивиною для України – вже більше 10 років будь хто в Україні, хто має достатньо грошей чи влади може сам собі організувати подібний конкурс і звісно впевнено його виграти. Окрім матеріальних збитків і втілення власного самолюбства це вважається достатнім інформаційним приводом аби безплатно, або знову ж таки за грубі гроші покрасуватися у різноманітних теленовинах та обкладинках журналів.

  Подобные конкурсы - не новость для всего мира, и даже для каждого пользователя LiveJournal'а - по LiveJournal ходит анкета, в которой каждому предлагается назвать для себя человека года и отдельно - политика года.

  Вот еще примеры:
  http://www.google.com/search?client=opera&rls=en&q=%22Man+of+the+year%22&sourceid=opera&ie=utf-8&oe=utf-8

  http://www.time.com/time/personoftheyear/2004/
  TIME Person of the Year 2004: George W. Bush

  Это, если следовать логике аффтара опуса, Жора Буш устроил конкурс для награждения себя и с этой целью забашлял изданию "Time"

  > Акція „Кореспондента” є дещо спрощеним варіантом , популярного за часів Кучми „конкурсу” під назвою „Людина року”, який через багатократні перемоги у різноманітних його номінаціях тодішнього президента Кучми журналісти обізвали конкурсом „Кучма року”, а народ ще більш просто „Тварина року”.

  Акция "Корреспондента" является вариантом любого конкурса "Кто-то/что-то года", и тянуть сюда за уши кучмо было совершенно не обязательно. Но поскольку анонимный автор опуса даже не собирался пытаться быть "объективным", - он таки решил притянуть. Для усиления пропагандистского эффекта.

  > Що змусило приймати в цьому участь відомого українського політика Юлію Тимошенко залишається загадкою.

  В начале опуса аффтар всего лишь "здогадував", теперь он уже "точно знает", остается только установить мотивы.

  Позор и тем, кто такое лживое агитпропагандистсткое дерьмо пишет, и тем, кто вешает его на первые страницы своих сайтов, и тем, кто его там терпит.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.01.15 | Scubo

   І в кого "виграла" Тимошенко - невже у Вітренко?

   На прес-конференції також "поприсуджували" всілякі лайливі "титули року" Віктору Ющенку та його прихильникам. Не забули навіть про Андрія Ющенка. За Женю Тимошенко і її Карра забули.

   Вони що також з кимось "змагалися" за ці образливі прізвиська?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.01.15 | Роман ShaRP

    В моем сообщении слово "выиграла" отсутствует.

    Scubo пише:
    > На прес-конференції також "поприсуджували" всілякі лайливі "титули року" Віктору Ющенку та його прихильникам. Не забули навіть про Андрія Ющенка. За Женю Тимошенко і її Карра забули.
    >
    > Вони що також з кимось "змагалися" за ці образливі прізвиська?

    Как и слово "соревновалась". Так что я не понимаю, кому и на что вы отвечали.


    Если же говорить о Ющенко и его соратниках, то по-моему единственное, что удалось ВАЮ лично за прошлый год - новогодняя речь, а соратникам - вообще ничего не удалось {ситуацию с договоренностями по газу я не могу оценить как победу}. Очень даже возможно, что в "Корреспонденте" считают так же.
 • 2006.01.15 | damoradan

  А Вы хотели „Ющенко року” в третий раз подряд? (-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua