МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Невже нікого не хвилює, що парламент буде біло-синім?

01/13/2006 | Tarasevych
Сумарний рейтинг помаранчових вперше став меншим ніж сумарний рейтинг біло-синіх. Профффесор набирає 180 місць або більше.

Мені не вкладається в голові, що це не хвилює ані наших лідерів, ані їхні партії. І зовсім не владається в голові, що це чомусь зовсім не хвилює майдан. Може, я щось пропустив? Може не треба бити на сполох? Може ця країна більше не варта того, щоб її рятувати?

Відповіді

 • 2006.01.13 | S@nya

  Всі зайняті мочінням ТЛІ, сучкі, курви і т.д. Юлі (-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.01.14 | Михайло Свистович

   Нe всі. Деякі зайняті мочінням козла,зрадника,ганчірки.. Юща(-)

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.01.14 | S@nya

    Ну шо ти, це вже не так актуально :) (-)

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.01.14 | Михайло Свистович

     ще й як актуально :) (-)

     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.01.14 | S@nya

      ну добре, якщо ти кажеш... :) (-)

      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.01.14 | Мартинюк

       Ти невже не можеш засікти по часу хто кого першим обзиває?

       Не буду говорити про грудень, під час якого валився бюджет а рейтинг президента "піднімався" проповідями на телебаченні.
       Почну з нового року.


       Те що важко заперечити - 5 січня - прес-конференція Юлі - "корумпована кліка", "злочинний режим", "ми мусимо згадати що вже діє політреформа , забути про розбіжності, об"єднати здорові сили" , "спільно прогнати цю банду".

       Для мене стає очевидно що Юля остаточно сконцентрувалася на відновленні свого "дореволюційного" газового бізнесу і заради цього готова пожертвувати навіть своїм політичним рейтингом, не кажучи про інтереси України

       8 числа рупор полеміки підхоплює Литвин . Тим хто здатен прогнозувати стає ясно що назріває об"єднання Юлі з голубими і "мишами". Про гавкотню янучарів і "обрізаних" можна сказати лише що вона по термінології і тональності стала абсолютно ідентичною до Юльчиної.

       Десятого числа , після безглуздого голосування проти уряду, потопу помиїв вилитих ТЛЯ тільки на трибуні , помята Юля з невинними очицями "оленятка Бембі" запевняє що вона не має нічого спільного з бандитом Януковичем та негром Шуфричем, які лежать голі в її політичному "ложі".

       Наступні дні "безТактний блок ТЛЯ" веде спільну політику, як в пропаганді так і у Верховній Раді.

       Абсолютно очевидно що Юля починає перша. Коли їй неарешті дають щось у відповідь - починаєтья скавуління "жінку ображають".

       Давай порівняємо - коли йшла кампанія проти молодшого Ющенка чи хтось цікавився чому Тимошенко молодша не їздить на "Таврії", не живе в сутденському гуртожитку і не відпочиває у занедбаному піонерському таборі в Баришівці?

       Те саме по десятках інших тем. Юля перейшла Рубікон. Особисто для мене це означає кінець моєї нейтральності.Я не збираюся відновлювати цю нейтральність допоки Юля не отямиться і хоча би формально не повернеться до оранжевого табору.

       І я не один такий . І мені і їм абсолютно наплювати що думає з цього приводу Ющенко і НСНУ
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.01.14 | S@nya

        Можу

        Мартинюк пише:
        > Не буду говорити про грудень, під час якого валився бюджет а рейтинг президента "піднімався" проповідями на телебаченні.
        > Почну з нового року.
        >
        >
        > Те що важко заперечити - 5 січня - прес-конференція Юлі - "корумпована кліка", "злочинний режим", "ми мусимо згадати що вже діє політреформа , забути про розбіжності, об"єднати здорові сили" , "спільно прогнати цю банду".
        >

        Давай так: я десь тут цитував інтерв"ю Тимошенко 2001 року, де вона розповідає, хто втратив мільярди внаслідок її "енергетичних" реформ (власне, моя симпатія до ЮВТ народилася саме через ті реформи, я по енергетиці диплом писав, в т.ч. аналіз її дій в енергетичному секторі)
        Так от, втратили "мільярди і мільярди" "Медведчук, Суркіс, Жванія (це їх ббізнес), Мартиненко і Живаго". Інтерв"ю датоване 2001 роком. Звинувачувати її, що вже тоді вона знала, що частина цих людей буде "любими друзями" складно :)
        І все ж вона не виходить з цим перед виборам, мовчить і після перемоги. Але "Любі друзі", звісно, втративши мільярди, не сприймають її на генетичному рівні, і працюють з першого дня на "перекривання Юлі доступу до тіла". Провокують кризи. (Приміром, під час т.зв. м"ясної кризи до міськвиконкомів облцентрів надходили спершу вказівки з уряду, як діяти, а трохи згодом - з АП вказівки ігнорувати вказівки уряду)


        > Для мене стає очевидно що Юля остаточно сконцентрувалася на відновленні свого "дореволюційного" газового бізнесу і заради цього готова пожертвувати навіть своїм політичним рейтингом, не кажучи про інтереси України
        >

        Взагалі жодних рухів по відновленню бізнесу і натяків на це не бачу. Якщо є факти - наводь. А так можна стверджувати, що Юля сконцентрувалася на пошуку позаземних цивілізацій.

        > Абсолютно очевидно що Юля починає перша. Коли їй неарешті дають щось у відповідь - починаєтья скавуління "жінку ображають".
        >

        Саме у питанні відставки уряду, я 100% згоден - це дурість, тупість і т.п. Але скавуління починається не тому, що "жінку образили", а тому, що навіть в цій ситуації мочіння Юлі, підштовхування її до ТЛІ - це саме безглузде, що можна зробити, це саме те, чого від нас очікують МИ-голубиє. Треба докласти максимум зусиль для того, щоб блок НСНУ-БЮТ-СПУ був хоч трохи можливим у новій ВР, інакше просремо ВСЕ! Інакше буде Комуно-Янучарське братство, або БЛЮЯ (Блок Ющенка-Януковича)

        > Давай порівняємо - коли йшла кампанія проти молодшого Ющенка чи хтось цікавився чому Тимошенко молодша не їздить на "Таврії", не живе в сутденському гуртожитку і не відпочиває у занедбаному піонерському таборі в Баришівці?
        >

        Може ти і правий, і до цього причетна Юля, але знов таки, це лише домисли. Насправді, зрозуміти, чому мочили саме Юща, легко - на вона, а він Президент, плюс, купа ображених янучар, які втратили владу.

        > Те саме по десятках інших тем. Юля перейшла Рубікон. Особисто для мене це означає кінець моєї нейтральності.Я не збираюся відновлювати цю нейтральність допоки Юля не отямиться і хоча би формально не повернеться до оранжевого табору.
        >

        Не бачу факту переходу Рубікону. А щодо помаранчевої єдності - першим все таки його перейшов ВАЮ, коли без жодних пояснень відправив у відставку уряд, який чітко виконував його соціально-популістську передвиборчу програму.

        Так, уряд Єханурова - незрівняно кращий, класний уряд. Його відставка - це помста незадоволеної *****. Але десь якось я її розумію. Втім, не виправдовую в цій ситуації, і тепер вже остаточно вирішив не голосувати за неї. Але і мочити її - повна дурість.
        Якщо ми будемо відповідати дурістю на дурість, сам знаєш, що з цього вийде.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.01.14 | Михайло Свистович

         Re: Можу

         S@nya пише:
         >
         > Так от, втратили "мільярди і мільярди" "Медведчук, Суркіс, Жванія (це їх ббізнес), Мартиненко і Живаго". Інтерв"ю датоване 2001 роком. Звинувачувати її, що вже тоді вона знала, що частина цих людей буде "любими друзями" складно :)
         > І все ж вона не виходить з цим перед виборам, мовчить і після перемоги. Але "Любі друзі", звісно, втративши мільярди, не сприймають її на генетичному рівні, і працюють з першого дня на "перекривання Юлі доступу до тіла".

         Особливо Жеваго (не доктор Живаго), який у неї в списку ;)

         >
         > Провокують кризи. (Приміром, під час т.зв. м"ясної кризи до міськвиконкомів облцентрів надходили спершу вказівки з уряду, як діяти, а трохи згодом - з АП вказівки ігнорувати вказівки уряду)

         Це - фантазія. Ніякої спровокованої м"ясної кризи не було. В нас кожен рік така "криза". Бо бабки незабезпечені виплачують.

         >
         > Взагалі жодних рухів по відновленню бізнесу і натяків на це не бачу.

         Я теж.

         >
         > Треба докласти максимум зусиль для того, щоб блок НСНУ-БЮТ-СПУ був хоч трохи можливим у новій ВР, інакше просремо ВСЕ!

         Ну шо тут скажеш? Пішов докладати зусилля :) Спати, блін, хочеться :)

         >
         > Може ти і правий, і до цього причетна Юля

         навряд чи

         >
         > Не бачу факту переходу Рубікону.

         Він таки є.
        • 2006.01.15 | catko

         нормально мочила

         S@nya пише:

         > І все ж вона не виходить з цим перед виборам, мовчить і після перемоги. Але "Любі друзі", звісно, втративши мільярди, не сприймають її на генетичному рівні, і працюють з першого дня на "перекривання Юлі доступу до тіла". Провокують кризи. (Приміром, під час т.зв. м"ясної кризи до міськвиконкомів облцентрів надходили спершу вказівки з уряду, як діяти, а трохи згодом - з АП вказівки ігнорувати вказівки уряду)

         не мовчить. ставши премєром вона перше що почала - свою власну піар-кампанію. і паралельно мочила "любих друзів". нещадно.
         а стосовно вказівок і доступу до тіла - чому в єханурова таких проблем нема?

         > Взагалі жодних рухів по відновленню бізнесу і натяків на це не бачу. Якщо є факти - наводь. А так можна стверджувати, що Юля сконцентрувалася на пошуку позаземних цивілізацій.

         рухи були коли вона при владі була. і спроба ітеру на ринок знову витягнути, і в нзф втикнутись. а зараз вона тупо валить всю державу - може думає що в хаосі легше грошенята косити?


         > Саме у питанні відставки уряду, я 100% згоден - це дурість, тупість і т.п. Але скавуління починається не тому, що "жінку образили", а тому, що навіть в цій ситуації мочіння Юлі, підштовхування її до ТЛІ - це саме безглузде, що можна зробити, це саме те, чого від нас очікують МИ-голубиє. Треба докласти максимум зусиль для того, щоб блок НСНУ-БЮТ-СПУ був хоч трохи можливим у новій ВР, інакше просремо ВСЕ! Інакше буде Комуно-Янучарське братство, або БЛЮЯ (Блок Ющенка-Януковича)

         для мене наприклад питання присутності юльки в парламенті різко стало не критичне. з такими "голубими мишами" в голові - на кухню.


         > Може ти і правий, і до цього причетна Юля, але знов таки, це лише домисли. Насправді, зрозуміти, чому мочили саме Юща, легко - на вона, а він Президент, плюс, купа ображених янучар, які втратили владу.


         нормально мочила. тут аналіз був навіть як.
         http://maidan.org.ua/static/mai/1123961685.html

         > Не бачу факту переходу Рубікону. А щодо помаранчевої єдності - першим все таки його перейшов ВАЮ, коли без жодних пояснень відправив у відставку уряд, який чітко виконував його соціально-популістську передвиборчу програму.

         угу. без пояснень. коли взагалі державу на грань розвалу політичного поставили. пару пресух влаштували. в корупції всіх і вся викрили. цікаво було.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.01.16 | saha

          Re: нормально мочила

          > не мовчить. ставши премєром вона перше що почала - свою власну піар-кампанію. і паралельно мочила "любих друзів". нещадно.
          > а стосовно вказівок і доступу до тіла - чому в єханурова таких проблем нема?
          А от про Єханурова це доречне запитання. Читайте інтервью Єханурава перед новим роком.
          Найбільша проблема яку довелося подолати це нестриманість урядовців. Уряд вирішує одне, а вони виходять і кажуть інше.
          Закінчилося тільки коли Ющенко сказав, що вижену всіх нах... за самодіяльність. І все припинилося. А чи не найбільше від цього страдала і ЮВТ. Згадаєте Безсмертного, Кінаха, Баранівського.
          всі підчас криз роздавали поради. Тільки ЮВТ довелося це терпіти всі 9 місяців, а от для друга Єханурова це вирішили за 1 місяць.
          ПАНЕ ПРЕЗИДЕНТЕ ЧОМУ???.
          Хто мені відповість чому???
          У мене тільки одна відповідь Ющенко був не зацікавлений в роботі уряду ЮВТ томущо вважав його ворожим, а своїм вважав кабінет президента
          (Третяков) та РНБО(Порошенко).

          > угу. без пояснень. коли взагалі державу на грань розвалу політичного поставили. пару пресух влаштували. в корупції всіх і вся викрили. цікаво було.
          Ну може хто й не бачив але "НОВАЯ ВЛАСТЬ"(с) Порошенко(27 грудня) Пропустите новую власть. Почала діяти тими методами що і стара. І потрібно було бити на спалах.
   • 2006.01.15 | Пересічний

    Re: Нe всі. Деякі зайняті мочінням козла,зрадника,ганчірки.. Юща(-)

    Його мочити не потрібно. Він самогубець.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.01.16 | Михайло Свистович

     Re: Нe всі. Деякі зайняті мочінням козла,зрадника,ганчірки.. Юща(-)

     Пересічний пише:
     > Його мочити не потрібно. Він самогубець.

     То навіщо ж його мочать? Неув"язочка виходить.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.01.16 | Пересічний

      Re: Нe всі. Деякі зайняті мочінням козла,зрадника,ганчірки.. Юща(-)

      Якщо називати речі своїми іменами означає "мочить", тоді дійсно "мочать". Але я б не звалював з "хворої голови" на здорову.
 • 2006.01.13 | anorma

  ні

  злишається лише сподіватись що там хоч щось жовто-блактного буде
  а так війна на винищення Ю та Ю на першому місці
 • 2006.01.13 | Остап!

  Головне зараз - вулики, шоферування і різьба по дереву (-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.01.14 | Михайло Свистович

   Остапе, залиште власні пріоритети при собі.

   Тут - політичний форум.
 • 2006.01.13 | afterstep

  "за деревами лісу не видно"

  "активісти" дійсно дурнею займаються. Стараються один одному довести, хто з них розумніший, і визначити, хто краще вміє політиків за очі облаяти.
  Звичайно, хвилює те, що бандити (згідно рейтингів) успішно йдуть до влади. Але що можна подіяти, коли весь галас зараз довкола того, хто з помаранчевих більше на гівно подібний?
  Залишається сподіватися на здоровий глузд людей :(
 • 2006.01.13 | Sean

  Пропозиції маєте? (-)

 • 2006.01.13 | damoradan

  Без паники!!!

  Не обращайте внимания на декабрьские рейтинги. Более-менее точные замеры появятся не раньше конца месяца. Вот тогда и поговорим насчет белизны-голубизны.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.01.13 | Альберт

   Та яка паніка - що Ви, що Ви???

   damoradan пише:
   > Не обращайте внимания на декабрьские рейтинги. Более-менее точные замеры появятся не раньше конца месяца. Вот тогда и поговорим насчет белизны-голубизны.

   Це ж які?? 8))) Як на брехливому як і у 2004 Інтері?? 8)))))))) Що нібито "за Віктора Йануковійча проголосуєт 30% населенія"...

   Мерзота... Чому їх не можна позбавити ліцензії - не розумію. Як вонги набридли із своїм бажанням замість дійсності...

   Ніяких прогнозів не буде. ЗМІ контрольоване тими ж свинями, що і про старій владі! Керуйтесь власним розумом, будь ласка... І бажано - трошечки серцем. І терпінням! Ця чеснота без винагороди ще не зоставалася...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.01.14 | Михайло Свистович

    Re: Та яка паніка - що Ви, що Ви???

    Альберт пише:
    >
    > Це ж які?? 8))) Як на брехливому як і у 2004 Інтері?? 8)))))))) Що нібито "за Віктора Йануковійча проголосуєт 30% населенія"...

    Брехливий рейтинг чесно переповів дослідження чесних соціологів.

    >
    > Мерзота... Чому їх не можна позбавити ліцензії - не розумію. Як вонги набридли із своїм бажанням замість дійсності...

    Див. више. Вони нічого не бажали.

    >
    > Ніяких прогнозів не буде. ЗМІ контрольоване тими ж свинями, що і про старій владі!

    Прогнози роблять не ЗМІ.

    >
    > Керуйтесь власним розумом, будь ласка... І бажано - трошечки серцем.

    Серце не покращує реальних прогнозів.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.01.14 | Альберт

     Аха....

     Тобто проти розуму та терпіння Ви нечого не маєте?!!...
    • 2006.01.16 | saha

     Re: Та яка паніка - що Ви, що Ви???

     Тільки чесні соціологи рахають так як схочуть їх хазяї.
     тому що до опитування потрібно ще багато чого казати і як рахували відсотки. А по другому то як мінімум маніпуляція і пропаганда чи брехня.
     приклад.

     за БЛЯ голосубть 20 %
     за всіх решту 25%
     невизначилися 30%
     не прийдуть на вибори 25%

     це можня подати як 20%
     це можня подати як 26% з тих що прийшли
     чи взагалі як 44% з тих що визначилися й прийдуть.

     тоб то робіть висновки найбільш правдоподібне 26%. плюс відсоток не визначившихся указати окремо.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.01.17 | Михайло Свистович

      Re: Та яка паніка - що Ви, що Ви???

      saha пише:
      > Тільки чесні соціологи рахають так як схочуть їх хазяї.

      У Вас спотворені поняття про чесність.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.01.17 | saha

       Re: Та яка паніка - що Ви, що Ви???

       Ні просто комусь не дуже вигідно оприлюднювати
       всі характеристики опитування. До того ж 80% людей всерівно не зрозуміють.
       Наприклад БЮТ дуже полюбляє оприлюднювати що за них
       проголосують 30%. В Києві але Київ чомусь маленькими буквами а 30% великими :).
       теж робить НСНУ, ПРУ, Миші.
       Подивившись на рейтинги які дають соціологи не дуже важко
       здогадатися кому підігрують.
       Просто можно маніпуляцією комусь 3-5% добавить, а у когось віднять :).
       От вам і розрив в 6-10%.

       Весна прийде та й покаже хто де с...
       Тільки вибори дають точну відповідь. За умови чесного підрахунку.
       На цьому і бажаю всім зосередитись. А всі ці опроси в своїй більшості не варті паперу на якому вони написані.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.01.17 | Михайло Свистович

        Re: Та яка паніка - що Ви, що Ви???

        saha пише:
        > Ні просто комусь не дуже вигідно оприлюднювати
        > всі характеристики опитування.

        Це просто в когось параноя :)

        > Наприклад БЮТ дуже полюбляє оприлюднювати що за них
        > проголосують 30%. В Києві але Київ чомусь маленькими буквами а 30% великими :).
        > теж робить НСНУ, ПРУ, Миші.

        Щодо партій все ясно. А от соціологі, які бережуть репутацію, це трошки інше.

        > Подивившись на рейтинги які дають соціологи не дуже важко
        > здогадатися кому підігрують.

        Див. вище про параною.

        >
        > На цьому і бажаю всім зосередитись. А всі ці опроси в своїй більшості не варті паперу на якому вони написані.

        Варті значно більшого
  • 2006.01.13 | anorma

   посмотрим, но чего ожидать?

   бело голубой электорат сплочен, оранжевый - разделен, деморализован, разочарован

   голубые старались помалкивать с умным видом и им это помагает

   конфликты за прошедший год в основном только вокруг "оранжевой" власти
   и "оранжевой" оппозиции

   к выборам все это будет только подогреваться
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.01.13 | Альберт

    Шо Вы гаварите??? Вах, вах!!! Баюс-баюс-баюс...

   • 2006.01.13 | damoradan

    Какова Ваша мотивация?

    Извините, Вы появились на Майдане неделю назад, и с тех пор стараетесь посеять панику в оранжевом лагере. Вы считаете, что паника - лучшая реакция в сложной ситуации?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.01.13 | anorma

     может все проще

     может я сам в панике :)

     а про "оранжевый лагерь" - это смешно - его нет
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.01.14 | Альберт

      Якщо Вас це заспокоїть - вважайте, що його немає...

      anorma пише:
      > может я сам в панике :)
      >
      > а про "оранжевый лагерь" - это смешно - его нет


      Як немає в мойому районі на кожному розі величезних реклам із ЮВТ... 8)))

      Нафіг було стільки грошей витрачати? Краще б хоч щось своїм штабістам у свій час платила, півроку тому! 8)))))))))))))
 • 2006.01.13 | SpokusXalepniy

  Посмотрим в корень

  Tarasevych пише:
  > Сумарний рейтинг помаранчових вперше став меншим ніж сумарний рейтинг біло-синіх. Профффесор набирає 180 місць або більше.
  > Мені не вкладається в голові, що це не хвилює ані наших лідерів, ані їхні партії. І зовсім не владається в голові, що це чомусь зовсім не хвилює майдан. Може, я щось пропустив? Може не треба бити на сполох? Може ця країна більше не варта того, щоб її рятувати?

  Не мне вам говорить, что все скандалы в ВР, в прессе, на ТВ, в форумах - всё это было и до помаранчевой революции. Сейчас ни одно из этих явлений не выходит за рамки "достигнутого" за предыдущие годы. Каждому сегодняшнему скандалу можно найти аналогичный по силе скандал в прошлом году.

  И есть только ОДИН - действительно исключительный случай, который выпадает из этого ряда, ОДИН, который повлиял на сегодняшние дела больше, чем сумма всех предыдущих и текущих "хвилювань". Это отставка правительства Тимошенко, по сути, на пустом месте и не только в сравнении со всеми предыдущими и текущими отставками правительств, а в сравнении с влиянием на политическую жизнь Украины соизмерим только с пленками Мельниченко.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.01.13 | anorma

   есть и другие точки зрения на корни (-)

  • 2006.01.14 | line305b

   Спокусе, задолбали вы своей любовью к Юле...

   Конечно, взгляд у меня на вещи ангажированный, но не замечать ее "конструктивной" роли в последних событиях - это уже просто диагноз. И не надо говорить, что ее "довели" - раньше (до отставки) была такая же самая фигня.
 • 2006.01.13 | Роман ShaRP

  ТОМУ ЩО ТАК®, БлЯ

  Меня это уже не волнует, потому что я уже в той стадии, когда со всего этого можно только смеяться.

  Как сказал один мой знакомый, "Это ж надо - за год проср*ть такую подачу" (он имел в виду Майдан).

  НСНУ оказались практически законченными идиотами, и, будучи во власти, не смогли сделать практически ничего, чтобы при ней удержаться.

  Не буду говорить, что результат у них будет хуже Яйцуковича, однако, очень похоже на то, что не намного лучше.


  Очень надеюсь на то, что в 2010-м году появятся две партии, за которые будет не стыдно голосовать.

  Одна - для любителей "украинизации Украины", и вторая для остальных, понимающих национальную идею не как идею национальности.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.01.13 | леонід

   Re: ТОМУ ЩО ТАК®, БлЯ

   Роман пише
   Очень надеюсь на то, что в 2010-м году появятся две партии, за которые будет не стыдно голосовать.

   Одна - для любителей "украинизации Украины", и вторая для остальных, понимающих национальную идею не как идею национальности.

   Таких партій, про які Ви новорите в другому абзаці - табун. Перші бутафорські, другі - антиукраїнські (мені важко хбагнути, яка національна ідея поза межами нації, бо національність - це лише одна з ознак приналежності до нації). За чотири роки вони не зміняться. Тож, якщо Вам не соромно буде голосувати за таких через чотири роки, не соромтесь і тепер. На політичну соромязливість після гвалтувань електорату в попереднє десятиліття тепер не всі зважають.
  • 2006.01.14 | Мартинюк

   Далось тобі твоє просо

   Для тебе національне і антинаціональне є схоже головним напрямом у життті.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.01.14 | Роман ShaRP

    Не главным, г-н Мартынюк.


    В нашей семье каждый делает что-то,
    Но никто не знает, что же делает рядом.
    Такое ощущение, словно мы собираем
    Машину, которая всех нас раздавит.
    Наша семья - это странное нечто,
    Которое вечно стоит за спиной.
    Я просто хочу быть свободным и точка,
    Но это означает расстаться с семьею.

    НАУ, "Наша семья"    >> Очень надеюсь на то, что в 2010-м году появятся две партии, за которые будет не стыдно голосовать.
    >> Одна - для любителей "украинизации Украины", и вторая для остальных, понимающих национальную идею не как идею национальности.
    Мартинюк пише:
    > Для тебе національне і антинаціональне є схоже головним напрямом у життті.

    Не главным. Однако я не хочу поддерживать партии, блоки и персоналии, выступающие за все эти квотирования импорта книг, производства/озвучивания фильмов и т.д.

    Поэтому - "дайте мне какую-нибудь другую демократическую партию", которая за такое не проголосует.

    А нет - так нет. Придется голосовать за кандидата "против всех"© Монтян.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.01.14 | Михайло Свистович

     Re: Не главным, г-н Мартынюк.

     Роман ShaRP пише:
     >
     > Поэтому - "дайте мне какую-нибудь другую демократическую партию", которая за такое не проголосует.

     СПУ
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.01.14 | Роман ShaRP

      У СПУ, увы, свои *сильные* маразмы. (-)

  • 2006.01.15 | catko

   пропоную цікавіший слоган: "голуба мишиха" (-)

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.01.15 | Роман ShaRP

    Новое слово в области алкогольных галлюцинаций? (-)

   • 2006.01.16 | So_matika

    Сон разума рождает чудовищ

    Или это генная инженерия так рулит? :) пока коллективный разум еще не проснулся.
 • 2006.01.14 | Михайло Свистович

  Нас хвилює

  Tarasevych пише:
  > Сумарний рейтинг помаранчових вперше став меншим ніж сумарний рейтинг біло-синіх. Профффесор набирає 180 місць або більше.

  Угу.

  >
  > Мені не вкладається в голові, що це не хвилює ані наших лідерів, ані їхні партії.

  Ви просто занадто багато буваєте за кордоном. Тому у Вас голова не так налаштована.

  >
  > І зовсім не владається в голові, що це чомусь зовсім не хвилює майдан.

  Який саме майдан?

  >
  > Може не треба бити на сполох?

  Треба. А як. Я завтра спробую, до речі.

  >
  > Може ця країна більше не варта того, щоб її рятувати?

  Варта.
 • 2006.01.14 | Albes

  Каждый народ имеет...

  Дальше сами знаете.

  Но, и не надо забывать, что :

  "Каждое правительство "имеет" свой народ настолько, насколько народ позволяет его "иметь"".

  Мне не нравится, когда меня пытаются "иметь" не зависимо от раскраски желающих.
 • 2006.01.14 | Бєлочка

  А слабо послати інформзапит про таємні укази Гівнюковича? (-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.01.15 | Sean

   Приєднуюся до запитання

   воно не риторичне.

   Пояснюю ще раз - забавка полягає у поєднанні двох шляхетних справ:
   - боротьбі проти таємних документів як таких
   - боротьбі проти головного ПРУсака і, відтак, супроти ПРУсаків як біологічного виду.
 • 2006.01.14 | Stefan Seitz

  Майдан робить

  Tarasevych пише:
  > Сумарний рейтинг помаранчових вперше став меншим ніж сумарний рейтинг біло-синіх. Профффесор набирає 180 місць або більше.

  Так, і це майже в 2 рази більше ніж кількість нар депутатів від НУ в 2002 році.

  Це значить, що синім не треба буде навіть коаліції.

  > Мені не вкладається в голові, що це не хвилює ані наших лідерів, ані їхні партії.

  Більшість зайняті емоціями і розподілом добра (місць, контраків і тп).

  > І зовсім не владається в голові, що це чомусь зовсім не хвилює майдан. Може, я щось пропустив?

  Що можемо, те й робимо, кілька ключових кампаній.
  Зараз фінансові ресурси Майдану майже на нулі.

  > Може не треба бити на сполох? Може ця країна більше не варта того, щоб її рятувати?

  От ці 1000-2000 осіб (майданівці) і б"ють на сполох. Але знову таки, наші ресурси не просто обмежені, а майже на нулі.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.01.14 | Tarasevych

   Re: Майдан робить

   Фінанси просто так, за саме тільки ім'я "майдан.орг.уа" можуть давати, але навряд чи. От і є фінанси на нулі.

   А от під конкретні ідеї можуть дати, і багато.

   Я досі пропоную створити передвиборчий фонд майдану для проведення телевізійної рекламної кампанії реальних досягнень помаранчової влади за 2005 рік. Потрібно 12 млн долл. Вони не можуть прийти від партій (інакше це буде вважатися виборчими витратами, а вони обмежені). Ці гроші повинні прийти від приватних осіб, бажано різних помаранчових таборів, та незалежних громадських організацій.

   Я щойно повернувся до Києва і пробуду тут приблизно тиждень. Давайте намалюємо бізнес-план, чи що?
  • 2006.01.15 | Tarasevych

   Re: Майдан робить

   Треба-таки створювати власний передвиборчий рекламний фонд
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.01.16 | Сергій Кабуд

    прекрасна і дея і інші ідеї твої теж будуть мати успіх(-)

 • 2006.01.15 | alx_1904

  ИМХО сами виноваты, т.к.

  прикрываясь красивыми словами наплевали на законность (нк НЕ умеют по закону, даже не пытались кстати) дорвались к власти ради большого дерибана.
  Причём к рутинному управлению страной были абсолютно неготовы, а дерибан начался с драчки за места в юлином правительстве.
  О народе забыли, как и о законах...
  ЧТД.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.01.15 | Rus36

   Re: ИМХО сами виноваты, т.к.

   Началось все еще с бесплатного цирка под названием: "Присяга на библии". Куда вы тогда смотрели? Какой законности вы ждали от такого человека?
  • 2006.01.16 | Михайло Свистович

   Те, що самі винні - ми всі знаємо. А от що робити? (-)

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.01.17 | alx_1904

    Теперь настала пора т.н.

    "преступной старой власти" доказать что они лучше....
    ИМХО СДПУ(о) на 100% правы, что ТАКого года и ТАКой власти нам не нужно.
    Доэксперементировались, ХВАТИТ. Мы не подопытные кролики.
    Прим. я не отношусь к поклонникам СДПУ
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.01.17 | Михайло Свистович

     А нам що робити? Нити на інтернет-форумах?

     Це неконструктивно.
    • 2006.01.17 | Tarasevych

     Я задам Вам одне просте запитання -

     а що в цьому році було не так?

     Відкинте, ігри політичних партій. Подивіться тільки на те, що саме було зроблено (рішення, а не розмови). І що? Що Вам не подобається?

     Скоріш за все Ви будете говорити, що темпи повільніші, ніж Вам хотілося б. А подумайте про те, що півкраїни навіть за тими темпами, що є не встигає.
 • 2006.01.16 | леонід

  Re: Невже нікого не хвилює, що парламент буде біло-синім?

  Паарламент буде жовто-блакитним. І хватиьб мусолити заяложну тему про незамінність янучар. В Болгарії "Атака" під гаслом національної ідеї за три місяці зібрала за 8%. Беез сстарту. Не вірю брехунам-політбайкарям.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.01.16 | Rus36

   Re: Невже нікого не хвилює, що парламент буде біло-синім?

   И это правильно! А если все-таки попадет НРУ в ВР, то кричите: "Подтасовка!" и собирайте новый майдан. Пиндосы вам помогут.
 • 2006.01.16 | Остап!

  Розвиток по спіралі. Сині-Оранжеві-Сині-Оранжеві (-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.01.16 | Tarasevych

   Re: Розвиток по спіралі. Сині-Оранжеві-Сині-Оранжеві (-)

   За умови, що сині будуть такі ж ліберальні і дозволять ту ж ступінь свободи слова, зібрань, волевиявлення, чорного піару в свою адресу, нікого не будуть саджати і не будуть вести діла за дивними правилами, які так лякають цивілізований світ - за умови, що демократія збережеться, то так, буде іти по спіралі.
 • 2006.01.16 | Dworkin

  Ви наче це тільки помітили?!

  Я про сумні розклади згідно результатів соціології писав тут ще місяців зо два тому :)

  Принаймі, що мене тішить, що повністю біло-голубий парламент бути не зможе. Може бути більшість біло-голубих у коаліції з кимсь ще. А це вже не так страшно.

  А найголовніше, зараз навіть при біло-голубій більшості повернення до того стану, що міг би бути при іншому результаті виборів-2004, вже не може бути й мови - країна занадто змінилася і нема вже вороття до старого. Може бути тільки щось нове - гірше чи краще.

  До речі, перефразовуючи генерала Деголя: біло-голубі - це теж Україна! :)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.01.16 | Tarasevych

   Re: Ви наче це тільки помітили?!

   За умови, що вони будуть грати по тим же правилам гри, дозволять ту ж ступінь свободи, будуть притримуватись тих же демократичних засад
 • 2006.01.16 | Tarasevych

  Для тих, зто каже, що це не так вже і погано і що це буде тимчас

  Фундаметальна різниця між біло-голубими та помаранчевими - ставлення до народовиявлення.

  Щоб народ міг забрати владу у біло-голубих була потрібна революція, пряме протистояння.

  Щоб народ міг забрати владу у помаранчевих досить проголосувати.

  Отже втрата реальної влади помаранечевими - це не заміна гравців на політичному полі, це щось більш фундаметальне і, боюсь, бесповоротне.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.01.16 | Михайло Свистович

   Re: Для тих, зто каже, що це не так вже і погано і що це буде тимчас

   Tarasevych пише:
   > Фундаметальна різниця між біло-голубими та помаранчевими - ставлення до народовиявлення.

   Це - лише одна різниця.

   >
   > Щоб народ міг забрати владу у біло-голубих була потрібна революція, пряме протистояння.
   >
   > Щоб народ міг забрати владу у помаранчевих досить проголосувати.
   >
   > Отже втрата реальної влади помаранечевими - це не заміна гравців на політичному полі, це щось більш фундаметальне і, боюсь, бесповоротне.

   Відповідь неправильна. Поворот може бути завжди. І це довела новітня історія. Хрущов також, коли його зняли голосванням, відзначав це як позитив, але воно не стало безповоротним. Не стала безповоротною і демократія в Росії на початку 90-х. Та й зміна Кравчука на Кучму шляхом голосування не зробила процес вільного волевиявлення безповоротним. Тому все ж дуже залежить від бажання людей, щоб воно все дійсно було безповоротним. І лише з часом воно може таким стати.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.01.16 | Tarasevych

    Re: Для тих, зто каже, що це не так вже і погано і що це буде тимчас

    Чи я правильно тебе зрозумів, що робити революції кожного разу, коли більшість населення перестає підтримувати голубих, - це нормально?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.01.16 | Сергій Кабуд

     існують певні соціально політичні схеми які працюють

     в Україні- схема не така яка працює.

     Всі ці хибні елементи напрацьовувалися 15 років і частково і до Незалежності, як утаємничення архівів, структура управління спецслужбами, МВС зокрема і таке інше.

     Схема укладена так не є демократичною, а є чимось іншим.

     Приклади:

     Ну типу судове рішення приймається за хабаріо чи по звінкам якось, і судді не мають достатньо захисту від тиску,

     президент не має повноцінного контролю за виконавчою гілкою. Так записано в недолугій конституції, де навіть немає працюючого механізму імпічменту.

     і так далі- такого тисячі, десятки тисяч законодавчих актів різної крутизни і он топ оф іт недолуга конституція, повна інфілтрованіст суспілства агентами зовнішнього впливу які успішно ділять все з групою місцевих олігархів
    • 2006.01.17 | Михайло Свистович

     Re: Для тих, зто каже, що це не так вже і погано і що це буде тимчас

     Tarasevych пише:
     > Чи я правильно тебе зрозумів, що робити революції кожного разу, коли більшість населення перестає підтримувати голубих, - це нормально?

     Неправильно зрозумів.
 • 2006.01.17 | Tarasevych

  Re: Невже нікого не хвилює, що парламент буде біло-синім?

  Останні кілька днів розмовляю із киянами. Замість вже звичного скиглення та розмов про "розчарування", чую одне й те саме "Не для того ми його вибирали, щоб він втратив владу як президент або щоб йому заважали працювати голубі".

  Чи то я трапляю тільки на свідомих, чи "маятник качнулся в другую сторону"?

  От якби друге! І от іще б підкрипити відповідною інформаційною кампанією! Панове (із тих, хто знає і кого знають)! Може хтось хоче спробувати підняти зі мною трошки грошей?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.01.17 | Леонід

   Re: Невже нікого не хвилює, що парламент буде біло-синім?

   Закономірне явище. Ви спілкувалися з людьми, які звикли до комуняцького способу - щоб хтось за них вирішував. Тепер "помаранчевий" Ющенко за голубих. А чи багато киян брало участь в протестних акціях? Зокрема проти затятого кучміста Омельченка. Київщина цього не відчула


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua