МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

То що, збираємось? Хто у Києві 16го?

01/16/2006 | Divchina
Дивлюся, Павло Зуб"юк у від"їзді? Це дуже шкода, якщо так...Отже, одним прапором менше?-)

Пан Заяць, звернесся тут до членів Альянсу "Майдан"?-)

Взагалі, приходьте, знайдіть буквально 15 хвилин... Ця ж поліцейська держава межує з нашою ненькою, треба привертати увагу людей до жахів, що там кояться.


___________________________________________________________________

Запрошуємо усіх приєднатися! Підтримай сусідів, які потерпають від режиму!

16 січня (понеділок) о 19-00 на Хрещатику в Києві відбудеться чергова акція, присвячена Дню солідарності з тими, хто бореться за свободу та права людини в Білорусі.

Починаючи з вересня минулого року, 16-го числа щомісяця небайдужі люди в багатьох країнах демонструють свою солідарність, висловлюють підтримку переслідуваним білорусам. Саме 16 вересня 1999 року в Мінську були викрадені двоє відомих опозиціонерів, віце спікер парламенту Віктор Гончар та його друг, бізнесмен Анатолій Красовський.

У Києві День Солідарності відзначали пікетами під посольством сусідньої країни, у форматі флеш мобу, акцією “Свічки Солідарності”. Цього разу жертв режиму Лукашенки згадуватимуть поіменно.

З портретами зниклих та репресованих білорусів – опозиціонерів, журналістів, з національними прапорами Білорусі, учасники акції пройдуть від будинку Поштамту і до Прорізної. Повертаючись, запалять свічки. Під час ходи звучатимуть пісні заборонених на своїй батьківщині білоруських музикантів, зокрема, “N.R.M” та “Крамбамбулі”.

Акцію підтримують щоразу більше людей, це і активісти Альянсу "Майдан", Ініціативи "Солідарність", ВМГО “Національний Альянс”, громадянської мережі “Опора”, білорських ініціатив “Третій Шлях”, “Час”, “ХВАТИТ!” української спільноти Livejournal-користувачів, а також просто небайдужі до Білорусі люди.

В знак протесту проти порушень прав людини в Білорусі, зокрема: проти утисків свободи слова, політично вмотивованих переслідувань представників опозиції, політичних зникнень, що мали місце в Білорусі - до акції також приєднуються київські активісти Міжнародної Амністії України, Гельсінської спілки з прав людини.

Збір учасників акції - о 18-50 на Майдані Незалежності - навпроти входу до головпоштамту. Під час заходу не використовується жодна партійна чи організаційна, жодна інша символіка окрім білоруської.

Докладніше на українських сайтах:
http://www.maidan.org.ua
http://www.bilorus.org.ua
http://www.national.org.ua
http://www.opora.org.ua
http://www.helsinki.org.ua
Та на білоруських:
http://www.3dway.org
http://www.svaboda2006.org
http://solidarity16.org

Контактні тел: 8 067 605 8871, 8 050 352 5815, 8 050 562 2482

Для телевізійників: маємо документальне відео, на плівці – арешти людей під час мирних вуличних акцій у Білорусі.

Відповіді

 • 2006.01.16 | Divchina

  Re: То що, збираємось? Хто у Києві 16го?

  Так є хто живий?-) Шоне, Горицвіт, будете? І просто незнайомі симпатичні люди?-) Таке враження, що всі десь роз"їхались на свята, але ж це не так. Як хто не має змоги прийти - запаліть вдома увечері свічку, рокажіть друзям.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.01.16 | Sean

   Дівчино, цього разу я пас

   бо я не в Києві, хоча і не "на святах". Наступного разу.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua