МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ющенко знову підписав Меморандум?

01/16/2006 | Дід Мазай

На прес-конференції у Львові в неділю, 15 січня, Юлія Тимошенко повідомила, про те, що славнозвісний Меморандум між Віктором Ющенком і так званими опозиційними силами, свій підпис під яким Президент нещодавно відкликав, знову підписаний.

Зокрема, вона висловила своє здивування позицією Ющенка у його інтерв’ю газеті Financial Times, де він не виключає можливість коаліції з Януковичем після виборів.

Тимошенко наголосила, що найголовнішою її метою у майбутньому парламенті є відділення Ющенка від його оточення. "Ющенко і партія "Народний союз "Наша Україна" – це зовсім різні речі", – зазначила вона.

Відповідаючи на запитання журналістів шодо конституційної реформи, Юлія Тимошенко також нагадала, що вона особисто впрошувала Віктора Ющенка не погоджуватись на неї, на що отримала відповідь від Ющенка: "Хлопці мене запевнили, що через рік її відмінять".

"Я хочу спитати, – сказала Юлія Тимошенко, – що це за хлопці і де вони тепер?"

Прес-служба БЮТ

Відповіді

 • 2006.01.16 | Sean

  Це радше питання якости тієї трави

  котру вона останнім часом палить.

  Безперечно, кожен є вільним вірити, що то не план, а хвігня, котру підступні порошенківці пхають у цукерки замість тих горішків, що їх вигризає, за її словами, Юля з рошенівських канхвєток.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.01.16 | Бєлочка

   хву, не буду більше вигризати горішків :-))))))) (-)

 • 2006.01.16 | Забойщик

  А кто-нибудь это интервью читал?

  інтерв’ю газеті Financial Times
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.01.16 | IgorKko

   Ну, я читав. :)

   Ну, я читав... Тільки воно з місяць тому було, якщо не більше.
   Немає часу шукати, а якщо по пам'яті, то його спитали, хто пройде в парламент і хто формуватиме уряд. Відповідь була стандартна: він сказав "я гадаю, що пройдуть..." і далі назвав п'ять-шість блоків в порядку рейтингу на той час. А потім додав, що з них формується коаліція більшості, яка пропонує прем'єра. Юля озвучила висновок, що кілька перших з тих, кого він назвав, і ввійдуть в більшість.
   Звикайте. Вона завжди говорить те, що їй здається вигідним в даний момент. А правда це, чи ні, - питання з теорії ймовірності; логнормальний розподіл.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua