МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ющенка і Тимошенко закликають сісти за стіл переговорів

01/16/2006 | Майдан-ІНФОРМ
ЗВЕРНЕННЯ
делегатів Вишгородської районної конференції партії "Народний Союз Наша Україна" до
Президента України Віктора Андрійовича ЮЩЕНКА
лідера блоку БЮТ Юлії Володимирівни ТИМОШЕНКО

Шановний Вікторе Андрійовичу!
Шановна Юліє Володимирівно!
Ми, делегати Вишгородської районної конференції партії "Народний Союз Наша Україна", керуючись виключно національними інтересами, звертаємось до вас з пропозицією про негайне припинення взаємних звинувачень між представниками виборчих блоків НСНУ та БЮТ.

У той час, коли антиукраїнські сили об'єднуються для відновлення кучмізму, певні розбіжності між лідерами Майдану окремі представники блоків свідомо чи несвідомо сіють ворожнечу між своїми прихильниками. Вони вдаються до взаємних образ, навіть переступаючи межі пристойності.

Це вкрай негативно впливає на громадськість як в Україні, так і за її межами, наслідком чого є різке падіння рейтингів обох блоків.
Цьому потрібно покласти край. Пропонуємо вам терміново сісти за стіл перговорів і зняти напругу в суспільстві.

Звертаємось також до всіх регіональних організацій НСНУ та БЮТ підтримати наше Звернення. Це дасть змогу ефективно провести виборчу кампанію та об"єднати наші зусилля в парламенті на благо України.

м. Вишгород 14 січня
2006 року

Майдан-Інформ дякує вишгородським нашоукраїнцям за те, що хоч у когось в цій країні ще працюють голови! І закликає регіональні осередки БЮТ і НСНУ підтримати це Звернення

Відповіді

  • 2006.01.16 | S@nya

    Оце - конструктив! (-)

  • 2006.01.16 | Сергій Кабуд

    Тимошенко закликає сісти за стіл переговорів постійно(-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua